Pamela „Pam“ Poovey

„Svatý hovnotyčky.“

Pam při mnoha příležitostech

Pamela „Pam“ Poovey (mluví ji Amber Nash) vede ve výzvědné službě ISIS Oddělení lidských zdrojů. Často zvěřejňuje informace o svých spolupracovnících na svém blogu a někdy používá maňáska delfína, aby dodala lidem odvahu při team buildingu.

Časem byla povýšena na terénní agentku a její způsob boje je neskutečně efektivní, možná i více než Archerův. Využívá své mohutné postavy, je velmi vytrvalá a koncentruje velmi rychle sílu na různé cíle.

Pozadí…

Vyrůstala s rodiči na mléčné farmě Pooveyů, kde chovala Holstenské krávy a pomáhala s denní výrobou mléka a sýrů. Je velmi drsnou osobou, na čemž se podílelo jak její dětství na farmě, tak školní studia, která si platila undergroundovými boxerskými zápasy. Svoji sílu a odolnost ukázala mnohokrát, například tehdy, když se ji skupinka únosců pokusila narvat do dodávky. Když ji později mlátili, smála se jim, že jsou slabí. Poslednímu z nich zlomila vaz.

Seriepedia Archer profily postav Pamela Povey 02Má taky velmi vysokou toleranci na drogy a alkohol, což se projevilo (a vyplatilo) při mnoha příležitostech. Po návratu z Jamaiky během druhé série kouří jointa od jointa a každému, kdo se nechce přidat, nadává do rasistů. Její sklony k marihuaně se opět objeví v momentě, kdy ji Malory pověří rozesláním upozornění na blížící se drogové testy zaměstanců: Pam se během telefonátu zrovna sjíždí, vydechování kouře maskuje kašláním, ale Malory si naštěstí myslí, že jen dělá beatbox.

Pokud jde o alkohol, jako jediná krom Malory dovede držet krok s Archerem a dokonce ho přechlastat. V episodě „Crossing Over“ se Archer konečně opije tak, že je schopen mít s Pam sex. Ať už jde o koktejly jako Shandies nebo Margarity, tvrdý alkohol jako Jägermeister nebo Absinth, do Pam padá všechno jak do propasti.

Práce u služby ISIS…

Obecně není Pam dobrou ředitelkou HR. V práci drbe všechny a všechno, neustále pije a stále se snaží spát se spolupracovníky, má hromadu panenek a panáčků na usvědčování ze sexuálního harašení. Spustila se prakticky s každým a Archer několikrát poukázal na to, že s Pam měl nejlepší sex v životě.

[the_ad_group id=“2482″]

Na zádech má 13 tetování (buď jména lidí, které zabila během boxování, nebo jako 12 porotců a 1 soudce, připomínka času ve vězení) a řádek z básně Lorda Byrona „The Destruction of Sennacherib“:

„For the Angel of Death spread his wings on the blast, And breathed in the face of the foe as he passed: And the eyes of the sleepers waxed deadly and chill, And their hearts but once heaved, and for ever grew still!“

Rodina..

Její otec je stále naživu, asi stále na rodinné farmě. Pam si k narozeninám udělala model farmy z marcipánu – ale protože má cukrovku, asi chutnal mizerně. Její matka je po smrti, asi zemřela na roztroušenou sklerosu. Zmínila jednoho sourozence, sestru Edie.

Sexuální partneři…

Celé ústředí ISIS (kromě Cheryl a Raye), člen gangu Jeu Monégasque, bezejménný chlápek a jeho spolubydlící, tři členové Yakuzy.

Měla krátký „přátelé s výhodami“ vztah s Archerem a sexuálně zpracovala Cyrila, když na kalbě odpadl. Lana s ní měla sex z frustrace pod podmínkou, že budou předstírat, že Pam je Alex Karras.

Seriepedia Archer profily postav Pamela Povey 03Malory se notně opilá spustila s Pam ve trojce s Conradem Schlotzem. Když vystřízlivěla, pohrozila Pam že jí zabije, pokud to někomu řekne.

Zajímavosti…

  • Je alergická na soyu.
  • Její předlohou je Candi McElhannon.
  • Je často terčem vtípků na svoji váhu, ale je jí to jedno.
  • Je otevřenou bisexuálkou.
  • V drbání v kanceláři nemá absolutně zábrany.
  • Často nechává graffiti jak v práci, tak na různých místech města.
  • Miluje medvědí pracky.
  • Drží osobní rekord čtyř kulečníkových koulí v puse. Podle jejích slov to pokazil nějaký „s*áč“, protože jí dala facku a ona je spolkla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.