Malory Archer

STAŽENÍ PROFIL SERIEPEDIE RECENZE

 

„Chci, aby to vypadalo jako klasické schéma šlapka / vražda / sebevražda. Cyrile, vem si Sterlingovu zbraň a naper celý zásobník do týhle prostitutky.“

Malory Archer

 

Malory Archer je ředitelkou výzvědné služby ISIS. Své podřízené zahrnuje spoustou tvrdé kritiky, sarkasmem, drsnými komentáři a agresivitou skoro vždycky se sklenkou v ruce. Kromě toho je Sterlingovou matkou.

Pozadí…

V mládí se chtěla stát herečkou, ale byla naverbována jako špionka Wildem Billem Donovanem z OSS. Jejím prvním úkolem bylo zabití Němce v Tunisu.

Obvykle nebyla k dispozici, když její syn vyrůstal a osobně si stále není jistá, kdo je Sterlingův otec (pravděpodobně neznámý Ital) a je i několik dalších možnosti včetně majora Nikolaie Jakova z KGB. Sterling se naroseriepedia Archer profily postav Malory archer 01dil v Reggieho Baru v Tangieru, který vlastnil a provozoval Woodhouse.

Je vidět, že Malory má sklony stále sledovat své agenty, tu více, tu méně skrytě. Nedávno projevila také sklony vrátit se k herecké kariéře, když s Cyrilem pracovala na scénáři divadelního kusu, kde by hrála špičkovou agentku.

Osobnost…

Lze ji popsat stejně, jako jejího syna – drsná, sebestředná, alkoholička a běhna, která lže bez problémů, když se jí to hodí. Je elitářka a asi i rasistka.

Je schopná zajít velmi daleko kvůli věcem, které chce. Hrozila dokonce falešnou bombou, aby dostala správnou kajutu na vzducholodi.

Většinu Archerova dospívání byla mimo, pak se objevila s několika dárky, kterými chtěla získat syna zpátky.

Když je ovšem se svým synem, emočně ho šikanuje – jednou ho na Vánoce nechala na policejní stanici.

Milenci…

seriepedia Archer profily postav Malory archer 02Jako špionka je a byla velmi dobrou svůdkyní a získala si přístup do kruhů velmi mocných lidí. Naznačuje to slušnou promiskuitu během jejího mládí, což je znát na faktu, že si stále není jistá Archerovým otcem. Sterling po ní asi zdědil libido a ona sama nezahálí ani ve svém pokročilejším věku.

Momentálně je jejím manželem Ron Cadillac.

Zajímavosti…

  • Její předlohou je Kathleen Cohen
  • Měla psa jménem Vévodkyně, podle kterého vzniklo Sterlingovo krycí jméno
  • Otevřeně nemá ráda Raye Gilletta. Může to pramenit z jeho homosexuality, což mu přineslo přezdívku „Slečna Gillette.“ a dosáhlo až do úrovně, kdy za něj odmítala zaplatit výkupné Malajským pirátům, ačkoli u jiných členů týmu by to nebyl problém.
  • Neexistuje fotka, na které by byla společně se Sterlingem
  • Píše paměti pod názvem Tajnosti a hedvábí: Příběh Malory Archerové
  • Má slabost pro svalnaté černochy
  • Je pravděpodobně inspirována postavou M z Jamese Bonda
  • Má přátele na vysokých místech, pravděpodobně je mezi nimi i prezident
  • Má velmi silný metabolismus a často ji neskolí ani běžná sedativa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.