Lana Anthony Kane

STAŽENÍ PROFIL SERIEPEDIE RECENZE

„Doslova vlhnu žárlivostí.“

Lana Kane

Lana Anthony Kane (mluví Aisha Tyler) je terénní agentkou ISIS a také Sterlingová současná přítelkyně a matka jeho dcery. Má ambice na další rozvoj jako elitní špionka a zvažovala pozice nabízené ODINem, jak v mezinárodní centrále, tak jako Regionální ředitelka pro Ameriku, ačkoli její silně levicové názory jsou často v konfliktu mezí ní a prací.

seriepedie Archer profily postav Lana Kane 02Je známá pro velkou sílu svých rukou, které mají proporce Johnnyho Benche a jsou obvyklým terčem některých vtipů.

Pozadí…

Lana získala práci u ISIS během protestu před místním kožešnictvím. Chystala se zrovna hodit červenou barvu Malory Archerové na nový kožich, když jí Malory přitiskla hlaveň na čelo. Zbytek protestujících utekl, ale Lana se zastrašit nenechala. To na Malory udělalo dojem a nabídla jí práci. O tři týdny později byla v Tunisku na první misi.

Ukončila dlouhý vztah s Archerem, hlavně protože ji podváděl. I potom se ale ukazuje, že oba mají pro toho druhého doznívající city a stále jim na sobě vzájemně záleží, i když se často hádají. Časem vyjde najevo, že náklonnost je stále tady a stále vzájemná.

Nějakou dobu chodila i s Cyrilem Figgisem, firemním účetním, čímž všechny kolem dokonale zmátla. To skončilo, když přistihla Cyrila při nevěře. Hledala v něm stabilnějšího partnera v dobách, kdy se Sterling staral pouze o uspokojení okamžitých potřeb a nejevil zájem o nic dlouhodobého. Zjistila dokonce, že Cyril ji podváděl asi desetkrát víc než Archer. Později se s ním dala opět dohromady, ale nebyl to ani vztah, jako ventilace frustrace a potřeba tělesného uspokojení.

Lana chce taky dlouhodobě mít dítě. Svěřila se jak Sterlingovi, tak Rayovi, ovšem v obou případech byla nalitá. Při jedné z misí uvažuje vážně o dítěti s Archerem během šplhání na mrakodrap. Částečně proto, aby ho naštvala, částečně protože věří, že by měli krásného potomka.

seriepedie Archer profily postav Lana Kane 03Později uvažuje o Cyrilovi jako otci, ale ihned to zavrhne, protože mu už nevěří. Na konci páté série porodí holčičku a vyjde najevo, že použila Archerovo sperma. Navzdory problémům z minulosti se z obou stává stabilní pár a skutečně se vydávají cestou rodiny.

Navzdory tomu, že je Lana velmi krásná, není si právě v této věci sama sebou jistá. Má taky problémy ve vztazích, sice říká, že chodí na spoustu schůzek, ale vyjde najevo, že neměla sex už 14 měsíců.

Zajímavosti…

  • Její předlohou je Kynyetta Lester.
  • Původně byla radikální environmentalistkou a stále má dost levicové náhledy, což ji vyloučilo z mnoha misí – například když bylo potřeba vyhodit do vzduchu ropovod.
  • Nosí dva TECy 9 a obvykle pálí bez zaměřování plnou silou, což jí během výcviku přineslo přezdívku „Spray and pray“ (stříkej a modli se). Ví se o ní také, že nosí jen dva náhradní zásobníky.
  • Je hetero, ačkoli se jednou spustila s Pam.
  • Její krevní skupina je A negativní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.