Dutch

STAŽENÍ PROFIL SERIEPEDIE RECENZE

 

„Bolí mě hlava, mám placku a zbraň. Chovej se slušně.“

 

Yalena „Dutch“ Yardeen je velitelkou RAC teamu 25698 A a je jednou z nejlepších lovkyň odměn v Quadu.

Historie

Krásná, komplikovaná a k smrti svůdná, Dutch je na povrchu drzá a milující zábavu. Má zvláštní dar získávat si důvěru a respekt lidí bez ohledu na jejich sociální status. Ale pod jejím škádlením a flirtovacím štítem je bolest, vyzrálost a hluboká vážnost. Ať si je s Johnem jakkoli blízká, když je prvně potkáme, vždycky – ke svému zahanbení – si držela část sebe jen pro sebe.

Její rodina byla bohatá a vlastnila celý měsíc na okraji J, ale přišla o všechno. Byla vybrána do harému na planetě, kolem které rodinný měsíc obíhal. Tam se naučila etiketu a dovednosti potřebné pro roli princovy nevěsty, což byla jediná cesta z harému. Když jí bylo 8 let, začal ji učit Khlyen. Trénoval ji jako vražedkyni a terénní agentku, učil ji boj beze zbraně a zbraně, stejně jako sběr informací a techniky výslechu.

Od Khlyena utekla a skončila v Quadu, kde se setkala s Johnem Jaqobise a začala používat jméno Dutch. Společně se stali Killjoys. Výměnou za pití zdarma také poskytují zabezpečení v baru The Royale.

Osobnost

Dutch je známá pro svou drzou a zábavu milující povahu, která je ale jenom krycícm štítem. Provází jí atmosféra vyšších kast, protože zná etiketu a umí se pohybovat mezi smetánkou.

Vzhled

Dutch je střední výšky, štíhlá a atletická. Má dlouhé, tmavě hnědé vlasy, které nosí obvykle rozpuštěné. Její oči jsou světle zelené, rámují je dlouhé temné řasy a zdůrazněné makeupem, když je na misi.

Zajímavosti

Aneela řekla Dutch, že jméno jejich matky bylo Yalena. Annela pojmenovala Dutch podle jejich matky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.