Woodhouse

STAŽENÍ PROFIL SERIEPEDIE RECENZE

 

Woodhouse je Archerův starý a oddaný sluha, který od svého zaměstnavatele schytává mnoho kritiky a drsného zacházení. Vychovával Sterlinga od jeho dětství, protože Malory byla často pryč a Sterlingův otec je neznámý. Starého Woodhouse mluví George Coe a později Tom Kane.

Pozadí…

Woodhouse žil velmi dlouhý (musel se narodit aspoň v roce 1899, aby mohl sloužit v První světové válce) a bohatý život. Sloužil v Afrických legiích, stejně jako v Anglii během světové války. Později se zapletl se Sterlingovou rodinou a asistoval přímo u jeho porodu.

Před světovou válkou působil v Zambezi, kde místní kmeny praktikovaly kanibalismus. Woodhouse okusil, ale nikdy si nevyvinul chuť na lidské maso, kterému místní říkali Long Pig.

Během depresivních časů války začal s dalšími vojáky investovat. To ho pronásledovalo i po válce, když si všiml, že někteří z nich zemřeli za podivných okolností. On a další voják podezírali ex pilota Scripse z vraždění ostatních.

Seriepedia Archer postavy Woodhouse 02

Když jejich nadřízený havaroval na Území nikoho, bylo jim zakázáno ho zachraňovat. Woodhouse příkaz ignoroval a stejně šel. Nabídl Reggiemu cigaretu, která dovolila napřátelskému vojákovi zahlédnout jejich pozici a prostřelit Reggiemu krk. Woodhouse pak zachvátila obrovská zuřivost a zabil kolem 50ti německých vojáků pouhým nožem, což mu vysloužilo Vikoriin kříž, Britskou medaili za statečnost. Byl propuštěn z armády s hodností svobodníka, protože všechny nepřátele skalpoval.

Život po válce…

Po opuštění armády se toulal po světě, strávil nějakou dobu na obchodní lodi v orientu, bral drogy a spal se ženami, zatímco jeho vlasy odrůstaly.

Pak se usídlil v Tangiers, kde vyhrál v baru kostky a přejmenoval ho na Reggieho bar. Jednoho dne se objevila Malory Archer s prohlášením, že zrovna zabila člověka, praskla jí voda a opravdu by nepohrdla panákem. Archera porodila na baru a pupeční šňůru přestřihl Woodhouse. Zatímco opečovávala miminko na baru, dal jí Woodhouse chrastítko vyrobené z liber šterlinků, po kterém získal Archer jméno. Pak se zeptal Malory, zda by jeho prostřední jméno mohlo být Reginald, na což odvětila „Moc přihřáté.“, takže syn skončil jako Sterling Malory Archer. Nakonec trojici asi dostihli ti, kteří Malory pronásledovali a čerstvá matka a Woodhouse je zastřelili.

[the_ad_group id=“2482″]

Malory pak nabídla Woodhousovi práci postarat se o Archera. Vyměnil bar za člun, odvězl oba do Lisabonu, dostal Malory do bezpečného domu od OSS (Office of Strategic Services), prodal loď a za peníze dostal Sterlinga do Států. Pak ho osobně vychovával pět let. Když se Malory vrátila, nechtěl svou matku vidět (z dosud neosvětlených důvodů měla pásku přes oko) a lpěl na Woodhousovi.

Bohužel pro Woodhouse začal být Stelirng poměrně krutý, což stejným způsobem pokračovalo i nadále – pravděpodobně vlivem jeho matky. Pocity jeho sluhy ho nijak nezajímají. Často trápí Woodhouse (a mnoho žen, jako třeba Cheryl Taunt) svým oblíbeným způsobem, tedy vyhazováním oblečení a bot z balkonu.Seriepedia Archer postavy Woodhouse 03

Zajímavosti…

  • Woodhouse je závislý na heroinu, čímž ho Sterling často uplácí nebo vydírá
  • Když Archer kdesi ukradl lemura, Woodhouse ho pojmenoval Reggie
  • Když je sjetý, poslouchá s oblibou Charlie Minguse
  • Je nahluchlý
  • Jeho první jméno není nikde zmíněno
  • Zabil minimálně 52 lidí
  • Navzdory svému věku a podřízenému chování ukázal, že se Sterlingovi umí ubránit a trestat, pokud je to nezbytné
  • Jeho oblíbenou zbraní je upilovaná brokovnice
  • Je velmi pravděpodobně, že je bisexuál
  • V šesté sérii se neobjevil a neví se o něm od konce páté. Archer dokonce natiskl letáčky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.