Archer aneb Bond dohnaný do extrému

zpět na profil

,,Sterling Malory Archer…krycí jméno Vévodkyně…nejlepší terénní agent organizace ISIS….“

 Archer je agent. Tajný agent. Tedy v případě, že za tajného agenta pokládáte někoho, kdo to o sobě hrdě prohlašuje jako součást seznamovací linie v každém lokále.

Archer pracuje pro ISIS – International Secret Intelligence Service. Pro tu organizaci, které jen tak mimochodem velí jeho matka. Stejně cynická, stejně nakloněná k alkoholu a stále hledající, komu ze soukromého sektoru by nabídla služby ISIS v momentě, kdy je firma tři roky ve ztrátě.

Archer je ryzí esence osiny v zadku. Je to šovinista, hulvát, lidi posílá do prdele místo pozdravu a dělá si konstantní srandu jak ze spolupracovníků, z matky i z domácího sluhy. Zároveň je to ale pravděpodobně nejschopnější terénní agent, jakého lze v okolí najít. Ovšem i tajné operace využívá jen jako další možnost,jak přefiknout cokoli co má prsa, poslat do háje zbytek a mezitím vypít všechno, co teče.

Archer chlastá tak, že už prakticky nemá kocoviny. Jeho otec je neznámý (obecně doba, kdy byl počat, je zahalena tajemstvími studené války a prapodivnými kontakty s Ruskem). I tak ale existují dohady, že je jím šéf ruské rozvědky, se kterým se Malory Archerová snaží už delší dobu vytřít podlahu.

Pak tu máme Lanu. Archerovu bejvalku, kterou aktuálně klátí Cyril, brejlatej maník z účetního, kterej zjistil, že je závislej na sexu. Lana s ním začala chodit spíš proto, aby nasrala Archera. Ten si to vynahrazuje tak, že si utahuje z obou ještě víc než předtím a jako bonus prcá doma školačky a místní šlapky.

Seriál je kreslený s poměrem hlášek a humoru ke stopáži asi 95 ku 100 a těch pět procent maj na triku titulky a znělka.

Budete ho milovat, nebo nenávidět. Ale prostředí výzvědných služeb nikdy nebyla taková sranda….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.