Brickleberry aneb Park s nulovou šancí na přežití

STAŽENÍ PROFIL SERIEPEDIE RECENZE

Parta totálních magorů a cynický mluvící medvídek? Proč ne…

Na tento animák se prosím nekoukejte, pokud jste útlocitná duše, máte rádi zvířátka, odpuzují vás sprostá slova, omdléváte při nahotě (byť kreslené) a při zmínce o drogách utíkáte z místnosti.

Pokud vám ani jedno z toho nevadí, či to naopak vítáte, pak vítejte v národním parku, kterému velí megakokot Woody Johnson, monstrozní lesba Connie, sebestředný kokot Steve a prsatá blondýna Ethel a jehož maskotem je cynický, sprostý a destruktivní medvídek Malloy.

Vítejte v Brickleberry

Šéfa parku Woody Johnsona zastihneme zrovna v momentě, kdy je jako obvykle nasraný na Yellowstone, který mu vždycky vyfoukne cenu pro první park. Určitou naději na zlepšení má díky nové rangerce Ethel, protože zbytek týmu je totálně na houby a svým způsobem asi i Ethel.

Woody by se rád dostal na špičku a velel nejlepšímu parku v zemi. Problém je, že jsou mu prosti srsti jakékoli zlepšováky nebo změny a chce si pouze udržet svou pozici. Ta obnáší život ve slušném domě se všemi vymoženostmi včetně videoher pro Malloye, zatímco ostatní strážci mají pouze drobné domečky a svoje noční můry.

Destrukce, smrt, sex, vulgarita a všudypřítomná apokalypsa

Brickleberry nesleduje ucelený příběh. Každý díl je klasickou jednohubkou, ve které postavy řeší nějaký problém, během kterého pravidelně pošlou do věčných lovišť nějakou tu zvířecí populaci, zkříží několik druhů mezi sebou, ojedou většinu cílů v dosahu bez ohledu na pohlaví a pokud mají trochu pech (většinou), několikrát během toho samy zemřou potupnou smrtí.

South Park švihnutý Happy Tree Friends a čertví čím dalším

Brickleberry se vydal cestou politické nekorektnosti a drsného humoru, který vystačil tak akorát na tři série po 13ti dílech a skončil tak dřív, než začal výrazněji přehrávat a opakovat se ve svých motivech. Jeho plusem jsou dostatečně šílené postavy a několik zápletek či traumat z minulosti společně s ochotou opakovaně a přitom vtipně likvidovat nebo využívat prostředí ke všem neřestem, jaké může takový park a snaha ho udržet tak nějak pohromadě skrývat. A že jich není málo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.