B

 

seriál B Positive

 

 

 

 

 

B Positive

Hlavním hrdinou je čerstvě rozvedený táta Drew, který potřebuje nutně najít dárce ledviny. Náhodou narazí na starou známou Ginu, která se mu dobrovolně nabídne. Společně si vytvoří nečekané pouto a vydají se na cestu, která oběma od základu změní život.

Babylon 5

Babylon 5 je americký televizní sci-fi seriál, zaměřený převážně na dospělé publikum. Jeho tvůrcem je J. Michael Straczynski. Je také producentem seriálu a napsal děj k většině epizodám. Děj seriálu se odehrává především na vesmírné stanici, která se jmenuje Babylon 5. Jednotlivé epizody jsou přímo prostoupeny komplikovaným rámcovým příběhem, postavy jsou pověstné složitými vztahy mezi sebou i vlastní psychologií. Hlavní dějové linie seriálu se zabývají osobními osudy jednotlivých postav, politickými změnami v Pozemské alianci, napětím mezi běžnými lidmi a telepaty.

 

seriál Babylon Berlin series Babylon Berlin

Rok 1929 – Berlín, Výmarská republika

První světová válka je sice dávno pryč, ale její následky devastují německý národ a jeho ekonomiku i po deseti dlouhých letech míru. Inflace dosahuje vesmírných čísel, stejně tak nezaměstnanost. Tyto podmínky jsou živnou půdou pro organizovaný zločin a politický extremismus. Na jaře roku 1929 se metropole utápí v obrovské ekonomické a kulturní krizi. Do města je z Kolína vyslán mladý policejní inspektor Gereon Rath. Ten je pověřen vyšetřováním případu, který je spojen s berlínskou mafií šířící pornografické snímky a obchodující se zbraněmi a drogami. Celé vyšetřování Gedeonovi a jeho spolupracovníkům změní navždy život.

seriál Bachelor in Paradise

 

Bachelor in Paradise

Soutěžící z The Bachelor a The Bachelorette spolu žijí v izolovaném ráji a my sledujeme jejich nová romantická dobrodružství. Budeme vidět, jak se zamilovávají nebo naopak, jak mají zlomená srdce.

Baghdad Central

 

Baghdad Central

Adaptace knihy Elliotta Colla.

Po pádu Saddáma Husajna ztratil bývalý policejní inspektor Muhsin al-Khafaji prakticky vše. Hledá jednu z mála věcí, která zůstala v jeho životě, jeho chybějící odcizenou starší dceru.

seriál Bakugan Battle Planet series Bakugan Battle Planet

Sledujeme dobrodružství Dana Kouza a jeho nejlepších přátel: Prvních dětí na Zemi, které se spojily se záhadnými stvořeními známými jako Bakugan.

seriál Balada o bombardérovi Balada o bombardérovi

Jednou z největších událostí, která prošla vysíláním ruské televize v roce 2011, bylo uvedení osmidílného seriálu z doby Velké vlastenecké války. Hlavní roli zde nehrají pouze bombastické bojové scény, ale také strhující motiv lásky a věrnosti. V popředí příběhu stojí mladý letec Grivcov a radistka Káťa, které neúprosný běh války na dlouhá léta rozdělí. Oba působí na různých frontách, až je nakonec osud znovu svede dohromady. Společně mají vykonat smrtelně nebezpečnou misi v týlu nepřítele, jež bude nejen zkouškou odvahy, ale také testem jejich velké lásky a oddanosti jednoho k druhému.

seriál Bancroftová series

 

Bancroftová / Bancroft

Bancroft je výborná policistka, která své práci obětovala celý život. Její kolegové jí plně důvěřují a uznávají, takže povýšení je už za rohem. Hrdinka vede operaci, ve které má zlikvidovat nebezpečný a pomstychtivý gang Kamara. U tohoto případu je hrdinka nucena používat nečestné a pochybné metody, nicméně šéf gangu Athif vládne městu železnou pěstí, je proto těžké jednání Bancroftové neuznávat a odsuzovat.

 

 

seriál Banda Ďábelské historky Diabolical  

 

 

 

Banda: Ďábelské historky / Diabolical

Animovaný spin-off k seriálu Banda (The Boys). Seriál se bude skládat z 8 epizod, přičemž každá bude mít svůj vlastní uzavřený příběh.

Tvůrci o něm mluví, že je kdysi nadchl Animatrix a od té doby chtěli udělat něco podobného. Nyní se jim konečně jejich přání vyplnilo.

Bangkok Hilton

Katrina, hlavní hrdinka příběhu přichází do Hong Kongu, aby zjistila více o minulosti svého otce. Její nový společník jí ale podstrčí do kufru heroin, který je při přísné kontrole do Bangkoku odhalen. Katrina se dostane do vězení, je obviněna z pašování drog a hrozí jí trest smrti.

Banshee

Alan Ball, proslulý tvůrce seriálů True Blood – Pravá krev a Odpočívej v pokoji, přináší nové strhující akční drama, které vypráví o bývalém trestanci Lucasi Hoodovi (Antony Starr), jenž se neuvěřitelnou shodou okolností stane šerifem venkovského amišského městečka, když pátrá po ženě, kterou viděl naposledy před patnácti lety. Tehdy se po vyloupení klenotnictví Lucas dobrovolně vzdal policii, aby ona mohla uprchnout. Tato žena nyní žije v Banshee, říká si Carrie Hopewellová (Ivana Milicevicová), je vdaná za místního okresního prokurátora, má s ním dvě děti (z nichž jedno může být Lucasovo) a snaží se žít co nejnenápadněji…

seriál Baptiste series Baptiste

 

Detektiv Julien Baptiste je se svou ženou na dovolené v Amsterdamu a nachomýtne se u vyšetřování případu zmizelé dívky, kterou vyšetřuje vrchni inspektorka amsterdamské policie, shodou okolností Julienova bývalá přítelkyně.

seriál Barbaři Barbarians series Barbaři / Barbarians

Osudy tří postav se propojují v bitvě v Teutoburském lese, kde germánští válečníci v roce 9. n. l. zastavili rozpínání Římské říše.

seriál Barkskins series BarkskinsSeriál se odehrává ve Wobiku, malé vesničce na dnešním území kanadské provincie Quebecu. Katolická církev sem vysílá jezuitské kněze, aby konvertovali domorodé obyvatelstvo, zatímco Francie sem posílá lidi, kteří mají za úkol osídlit nová území. Mladé ženy se tu mají poznat se svými manžely a založit nové rodiny a pomoci tak kolonii k prosperitě. Tato nesourodá skupina vyvrženců, směska nepoctivých a nevinných, musí procházet brutálními obtížemi, nesourodými zájmy a spletitou loajalitou na konci 17. století v nové Francii.

Podle románu Pulitzerovou cenou oceněné Annie Proulxové.

seriál Barokní srdce Evropy Barokní srdce Evropy

Barokní srdce Evropy je nový dokumentární seriál o české a moravské barokní architektuře a krajině, z dílny tvůrců oceňovaného projektu Krajinou domova. V koprodukci České televize a společnosti Orchis film s.r.o. vznikl obrazově výpravný seriál, který se na barokní památky v České republice dívá z nezvyklých úhlů, aby s diváky sdílel to, co je pro baroko typické: emoce, pocity, nálady. Baroko je fascinující epochou, která předefinovala do té doby středověkou tvář starého kontinentu. Představuje ohromné tvůrčí vzepětí, které díky novým stavitelským technologiím dokázalo doslova zhmotnit myšlenky, víru, filosofii. Rozmach společnosti, kultury, osvojování nových pohledů na svět kolem nás, ale i velké objevy na poli vědy se promítly do architektury i ostatních typů umění. Seriál chce diváky seznámit s tou tváří baroka, která dodnes určuje charakter naší krajiny. Barokní krajina nejsou jen zámky, kostely, kláštery. Jsou to také staré cesty, pěšiny, aleje, boží muka, jsou to různé pohledové osy, skryté významy, symbolismus, odkazy ke křesťanské mytologii, ale někde překvapivě i vzdor vůči církevním dogmatům. Baroko spojuje výstavní, reprezentativní paláce, monumentální kláštery a honosné zámky s pokorou všedního života, přičemž akcentuje pohledovou krásu a významové roviny.

Barry Barry

Bývalý mariňák, který se živil jako zabiják najde své pravé místo v lokálním ochotnickém souboru.

seriál Barvy Palerma Viola come il mare  

 

Barvy Palerma / Viola come il mare

Viola Vitale je mladá žena, která vždy pracovala v oboru módní žurnalistiky. Z Paříže se přestěhuje do rodného Palerma, aby nalezla svého otce. Jejími vlastnostmi jsou optimismus a důvěřivost. Violet začne psát o místních kriminálních případech a seznámí se přitom s charismatickým a pohledným policejním inspektorem Francesco Demirem. Ten je její přesný opak, nevěří nikomu a čas od času porušuje i pravidla. Oba začnou spolupracovat na vyšetřování různých vražd. Viola má ale ještě jedno tajemství, vlastně dvě…

Batesův motel / Bates motel

Seriál Batesův motel „vychází z postav Blochova románu Psycho a ze způsobu, jak byly zobrazeny v Hitchcockově stejnojmenném filmu“. Jeho tvůrci Carlton Cuse, Kerry Ehrin a Anthony Cipriano zvolili v poslední době oblíbený přístup tzv. prequelu, tedy rekonstrukci předcházejících osudů hlavních protagonistů. Děj ovšem přenesli do současnosti a také změnili jeho místo. Příběh se neodehrává ve smyšleném kalifornském Fairvale, nýbrž ve fiktivním oregonském pobřežním městečku White Pine Bay. Tam přijíždějí čerstvě ovdovělá Norma Batesová (Vera Farmigaová) s šestnáctiletým synem Normanem (Freddie Highmore) a zabydlují se v motelu, který Norma koupila z manželovy pojistky a kde chtějí oba začít nový život.

Battlestar Galactica

Cyloni byli stvořeni lidmi. Povstali proti nim. Vyvinuli se. Vypadají a cítí jako lidé. Někteří jsou naprogramováni, aby si mysleli, že lidmi jsou. Existují v mnoha kopiích. A mají plán. Vesmírná loď Galactica v čele pronásledované flotily, která se po útoku Cylonů na lidské vesmírné kolonie vydává za novou nadějí a domovem – bájnou 13. kolonií zvanou Země.

seriál Batwheels

 

Batwheels

Na boj proti padouchům v Gothamu nejsou superhrdinové sami. Pomáhají jim v tom různé dopravní prostředky. Tým vede batmobil Bam a společně s motorkou Bibi, Redbirdem, letounem Jettem a truckem Buffem se musí naučit fungovat ve světě, zatímco bojují proti zlu.

seriál Batwoman series Batwoman

Sledujeme Kate Kane, která pod maskou Batwoman chrání Gotham. A přitom se musí vypořádat s vlastními problémy.

seriál Bauhaus – Nová doba series Bauhaus – Nová doba

Bauhaus byl mnohem víc, než umělecká škola. V meziválečném Německu přinášel ideály nové doby – svobodu, odvahu a rovnoprávnost… Hvězdně obsazený výpravný historický seriál vznikl k loňskému 100. výročí vzniku Bauhausu. V hlavních rolích uvidíme vedle Anny Marie Mühe v roli Dörte Augusta Diehla jako legendárního architekta Waltera Gropia, vycházející hvězdu rakouského filmu Valerie Pachner nebo Trine Dyrholm, která nás uvede do děje jako redaktorka magazínu Vanity Fair. Bauhaus byl uveden na prestižním festivalu Canneseries, kde byl oceněn za nejlepší hudbu.

seriál Baymax!  

 

 

 

 

Baymax!

Oblíbený sidekick od Big Hera dostává vlastní seriál zasazený do San Fransokya. Hrdina získá nové schopnosti, které se rozhodne využít k tomu, aby pomáhal lidem.

seriál Bažina Rojst

 

Bažina / Rojst

V polském městě na začátku 80. let najdou zavražděnou prostitutku a vedoucího mládeže. Policie ale s případem zachází tak, že vzbudí podezření dvou novinářů.

seriál Bear Grylls Boj o přežití_man vs wild series Bear Grylls: Boj o přežití / Man vs. Wild

Bear Grylls je v každé epizodě vysazen do divočiny, kde se snaží přežít jen z přírodních zdrojů a s několika jednoduchými nástroji.

 

seriál Beastars series

 

Beastars

Děj se odehrává ve světě, kde existují zvířata s lidskými těly. Žijí mírumilovným životem, až je jednoho dne na Akademii Cherryton zabit a sežrán jeden býložravec. Rozběhne se vyšetřování a hlavním podezřelým je vlk Legas. Je on tím pravým viníkem?

seriál Becoming Elizabeth

 

 

 

Becoming Elizabeth

Příběh se točí okolo mladé Alžběty Tudorovny, osiřelé dospívající dívky, která se při své cestě k trůnu zaplete do politických a sexuálních praktik na anglickém dvoře.

Bedna / Cracker

Vynikající, ale přímý a neurvalý psycholog pomáhá policii.

 

seriál Bedrag Bedrag

Seriál sleduje vliv chamtivosti a ambicí na ty, u kterých by to člověk snad ani nečekal, na vězně ve vězeňském komplexu.

seriál Behind Every Star

 

 

 

Behind Every Star

Lidé v agentuře pečující o talenty musí vyjít s náročnými osobnostmi a manévrovat v zákulisních hrách. Hlavně ale musí svým VIP klientům pomoct k úspěchu a spokojenosti.

seriál Bel-Air  

 

 

 

 

 

Bel-Air

Dramatická verze populárního sitcomu Fresh Prince of Bel-Air.

Příběh se odehrává v současnosti v Americe a sleduje Willovu komplikovanou cestu z ulic západní Filadelfie až za bránu sídel v Bel-Air. Drama nabídne hlubší pohled na emoce či předsudky, které nebylo možné prozkoumat v půlhodinovém sitcomovém formátu.

Belfer Belfer

Polský učitel se přestěhuje do maloměsta, kde se připlete do vyšetřování brutální vraždy mladé dívky.

seriál Belgravia series Belgravia

Děj začíná na plese vévodkyně z Richmondu, který je uspořádán pro vévodu z Wellingtonu v červnu 1815 v Bruselu. Pozvánku získá i rodina válečného dodavatele James Trencharda. Jejich mladá dcera Sophia se zcela nepatřičně zahleděla do vikomta Bellasise, dědice jedné z nejvýznamnějších rodin v Anglii. Poté se ocitáme o dvacet pět let později, v novém luxusním londýnském okrsku Belgravia, který opět spojí životy některých účastníků plesu.

Believe

Levitace, telekineze, schopnost ovládat přírodu a dokonce i předpovídání budoucnosti… Všechny tyhle schopnosti má Bo od svých dvou let a i když jim nerozumí ani je zatím neumí pořádně kontrolovat, tak je má a musí se nimi naučit žít.
Zatím ji ochraňovala malá skupina lidí známá pod jménem „True Believers“. Jenže teď, když Bo dosáhla věku deseti let, jsou její schopnosti ještě silnější a ještě nebezpečnější než kdy dřív. Proto se „věřící“ obrátili na jediného člověka, který by se mohl ujmout role jejího ochránce na plný úvazek.

seriál Bella a buldoci Bella and Bulldogs series Bella a buldoci / Bella and Bulldogs

Život roztleskávačky Belly Dawsonové nabere úplně jiné obrátky, když se stává novým quarterbackem pro svůj školní tým Bulldogs. Ze začátku ji ostatní nechtějí přijmout a dávají to najevo, ale Bella nakonec mezi ně zapadne a všechno se urovná.

seriál Ben 10 series Ben 10

Desetiletý Ben najde mimozemský Omnitrix – náramek, který se mu připne k zápěstí. Omnitrix mu dá možnost změnit se v cokoli. Ben si brzy uvědomí, že této schopnosti musí využívat pro dobro lidstva.

Beowulf Return to the Shieldlands

Po mnoha letech se Beowulf vrací do Herotu, aby dal poslední sbohem svému bývalému poručníkovi Hrothgarovi. Jeho příjezd je ale doprovázen občanskými nepokoji uvnitř kmene. V atmosféře politických konspirací neprobíhá Beowulfův návrat tak, jak si představoval.

Berlínská mise_Berlin Station Berlínská mise / Berlin Station

Nový desetidílný seriál „Berlínská mise“ je špionážní drama ze současnosti. Hlavní postavou je Daniel Miller (Richard Armitage), jenž právě dorazil do Německa na zahraniční pobočku CIA v Berlíně. Daniel má tajné poslání – odhalit totožnost nyní proslaveného whistleblowera, který používá pseudonym Thomas Shaw. Pod vedením ostříleného agenta veterána Hectora DeJeana (Rhys Ifans) se Daniel naučí, jak se vypořádat s drsným světem agenta v akci – což obnáší práci v utajení, podvodné triky, velké nebezpečí a morální kompromisy. Jak proniká čím dál hlouběji do labyrintu intrik německého hlavního města a odhaluje nitky spiknutí, jež vedou zpátky do Washingtonu, přemítá Daniel, zda je možné zůstat po nasazení v Berlíně stejný jako dřív.

seriál Besa

 

 

 

Besa

Uros Peric je malý obchodník z Bělehradu. Jednoho dne omylem zabije během dopravní nehody dceru mafiánského bosse. Aby ochránil svoji rodinu, tak pro ně musí začít pracovat.

seriál Betaal series Betaal

Současní vojáci mají za úkol vystěhovat domorodé obyvatele a umožnit tak pokračování stavitelských prací. Zatím ale netuší, že budou muset čelit nemrtvým vojákům z dob dávno minulých.

Betrayal

Nešťastně vdaná fotografka si začne s právníkem mocné rodiny…jen aby zjistila, že obhajuje možného vraha, kterého vyšetřuje její manžel.

Better Things

Svobodná matka se třemi dcerami se snaží postrčit dále svou kariéru v Hollywoodu.

seriál Betty series

 

Betty

Seriál podle kritikou oceněného filmu Skate Kitchen z roku 2018 sleduje rozmanitou skupinu mladých žen v New Yorku a to, jak se probíjí převážně mužským světem skateboardingu.

 

Between

Děj kanadské sci-fi série se odehrává v městečku, které je v karanténě kvůli záhadné a zákeřné chorobě, jež likviduje všechny, kteří přesáhli 21 let věku. Tudíž je na školácích a školačkách, aby zjistili, co stojí za záhadnou genocidou „dospěláků“. Ale hlavně jak ve městě bez rodičovských autorit přežít.

Beverly Hills 90210

Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. To jsou hlavní postavy seriálu o mladých a pro mladé, kde je každý bohatý, chytrý, úspěšný a jak jinak, než i krásný. Prostě narozeni v Americe. Ale i přes perfektní předpoklady k vedení života bez útrap si jimi tito neposkvrnění lidé procházejí. Potýkají se s prvními láskami, se zklamáním z nich, s jejich návraty. Někoho zláká svět drog, jiného do své moci polapí “démon alkohol“, někdo neplánovaně otěhotní… Jen Steve je pořád v pohodě. Ale i přes veškeřé spory, které mezi sebou kdy měli, jsou to přátelé a nic na světě nemají radši víc, než jeden druhého (a svoje rodiče).

Beware the Batman

Nová verze klasických dobrodružství Netopýřího muže s novým pomocníkem a novými protivníky.

 

 

 

 

Beyond

Holden Matthews (Burkely Duffield) se probouzí po dvanácti letech z kómatu poté, co do něj za velmi podivných okolností upadl. Jakmile se Holden odpoutává od nemocničního lůžka, začínají se dít nezvyklé věci jak jeho přátelům, tak jemu samotnému. Stává se výjimečným člověkem, což má i své nevýhody. Zlí lidé vědí, co jeho mysl dokáže, chtějí si Holdena přivlastnit a užívat ho ke svým účelům.

 

 

Bez hranic / Crossing Lines

Mezinárodní tým evropských detektivů projíždí Evropu ve snaze chytit sériové kriminálníky, kteří své řádění přetáhnou přes hranice jednoho státu. Louis Daniel (Marc Lavoine), vedoucí týmu, si na pomoc s případy pozve svého někdejšího dobrého přítele, bývalého newyorského policistu Carla Hickmana (Wiliam Fichtner). Hickman si při pronásledování zločince zchromil pravou ruku, na službu se zbraní může zapomenout, navíc trpí krutými bolestmi. Závistiví kolegové ho rychle a ochotně „odsunou do důchodu“. Hickman se přestěhuje do Holandska, kde žije v karavanu v zábavním parku jako anonymní uklízeč. Právě tam ho najde Louis, který Hickmana přesvědčí, aby se připojil k jeho unikátnímu světovému týmu.

 

Bez poskvrny

seriál Bez poskvrny

Lifjord je poklidné malé norské městečko, který si užívá bezstarostný život, ale jen do doby, než je zde zavražděna mladá dívka jménem Karine. Obviněn z její vraždy je její přítel, Aksel, který je po roce propuštěn z vězení pro nedostatek důkazů. Po dvaceti letech se Aksel vrací do Lifjordu, kde není ani zdaleka vítán. Ale něco ho žene kupředu, musí zjistit, kdo je za vraždu její přítelkyně zodpovědný, jelikož ani po 20 letech vrah nebyl dopaden.

 

 

Bez vědomí

seriál Bez vědomí

Šestidílná špionážní minisérie, situovaná do doby rozpadu bolševického bloku. Sovětské impérium je nestabilní a přestává fungovat jako centrum moci, v jeho satelitech to vře. Poprvé od druhé světové války je reálná naděje, že se systém zhroutí, ale není jasné kdy a za jakou cenu.

Někteří emigranti se začínají předčasně vracet domů, ale vůbec nemají představu, co se odehrává, nakolik se svět změnil a jaká nebezpečí pro ně z toho plynou. Protagonistka příběhu se po 12 letech emigrace vrací domů spolu s manželem, který byl na Západě politicky aktivní. Brzy po návratu skončí v bezvědomí v nemocnici a poté, co se probere zjistí, že její manžel beze stopy zmizel. Brzy po něm začne pátrat, a tak se ocitne v neznámém a nebezpečném světě tajných služeb…

Bez ženské a bez tabáku

Voľný cyklus komédií z valašskej dediny. Muž so synom na ženenie žijú sami v horskej chalupe a k spokojnosti im chýba iba jediné: žena. V kuchyni majú obe ruky ľavé a tak sa nikto nemôže čudovať tomu, že úraz pri varení je iba otázkou času. Tí dvaja potrebujú ženu ako soľ a úraz im príde celkom vhod. Do ich horskej chalúpky prichádza na istý čas Hanča, ktorá už vie, čo a ako. Možno sa týchto dvoch smoliarov presa len konečne usmialo šťastie…

 

 

 

 

Bezdružice

Co se stane, když se vedení poklidného městečka Bezdružice chopí místní rodák a reklamní mág Karel Gottwald? Pomohou mu jeho věrní – policista, kněz, ředitelka školy, lékař a hostinský? Potopí je zhrzená exstarostka?
Nový komediální seriál je zasazen do malebného městečka, které si až doposud žilo klidným životem. Do míru a jakéhosi bezvětří vstupují prosté volby starosty. Ale zatímco všichni obyvatelé očekávali, že na městském úřadu se žádných změn nedočkají a vše půjde v poklidu dále, obec je náhle zaplavena plakáty a billboardy, které hlásají „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald“. Právě lákavá nabídka nakonec vynese navrátivšího rodáka Bezdružic, Karla Gottwalda, do čela městského úřadu. A zde začíná celý příběh…

 

Beze stopy / Without a Trace

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem (Anthony LaPaglia) je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu…

 

 

 

Bezohlední / Reckless

Mladý obhájce Roy Rayder (Cam Gigandet) zastupující policejní oddělení v soudním sporu se pouští do boje s úspěšnou právní zástupkyní Jamie Sawyer (Anna Wood), aby společně objasnili skandální sexuální soudní spor mezi příslušníky policie. Do případu se zamotávají další podezřelí lidé a nečekaný spád celé kauzy se patřičně komplikuje. Oba právníci stojící v případu proti sobě usilovně bojují o vítězství jeden nad druhým, avšak v průběhu celého řízení zjišťují, že jediný, kdo jim nelže a komu mohou věřit, jsou paradoxně oni samotní.

 

 

 

 

 

BH90210

seriál BH90210 series

Šestidílný reboot populárního teen dramatu z 90. let Beverly Hills 90210.

Herecký ansámbl původního seriálu se 19 let po jeho konci opět setkává, aby společně vytvořil jeho reboot.

 

 

 

Bible / The Bible

seriál Bible The Bible series

Známý producent Mark Burnett se pouští do svého životního díla. Historický seriál během pěti dvouhodinových epizod pokrývá zásadní události popsané v Bibli, vše podstatné od Genesis po Zjevení. Každý díl popisuje tři příběhy z Bible vyprávěné pomocí hraných scén a počítačově generované grafiky. Příběhy samotné jsou založené na nové mezinárodní verzi Bible.

 

 

 

Big Ben

seriál Big Ben

Tölz je krásné, přívětivé, ne-li přímo idylické místo s téměř patnácti tisíci obyvateli. Že by se však odtud zločin držel zpátky, o tom nemůže být ani řeč. Naštěstí je tady vždy duchaplný Benno. Respekt před nějakými horními deseti tisíci rozhodně nemá.

Pravou rukou mu je komisařka Sabrina Lorenzová z Berlína. S diplomatickými schopnostmi a odzbrojujícím úsměvem na Bennovy vyšetřovací metody dohlíží. Společně občas scházejí z oné „správné“ a legální cesty apřistupují k nekonvenčním postupům, zatím se jim však tímto způsobem podařilo dostat každého zločince za mříže.

Případy přitom řeší s klidem a humorem. Sehranou dvojku nepřímo doplňuje dobrosrdečná Resi, Bennova matka. Ta je majitelkou malého penzionu, kde syn bydlí a kde mu pere, žehlí a vaří. Díky mateřské starostlivosti a dobrému čichu kolikrát přispěla k odhalení některého z případů, často se totiž do synovy práce plete. Protože je synek stále svobodný, snaží se mu všelijakými ošemetnými cestami najít nevěstu, touží totiž po vnoučatech.

 

Big Mouth

seriál Big Mouth series

Bizarní animovaná komedie od tvůrců Nicka Krolla a Andrewa Goldberga. Seriál je inspirován jejich vlastními zážitky, především dobrodružstvími z časů puberty.

 

 

 

 

Big Shot

seriál Big Shot

Hlavním hrdinou je temperamentní kouč vysokoškolského basketbalu, který dostane padáka a musí vzít práci kouče na elitní dívčí soukromé střední škole.

 

 

 

 

Big Sky

seriál Big Sky series

Soukromá detektivka Cassie Dewel spojí síly s bývalou policistkou Jenny Hoyt, aby společně pátraly po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Brzy však přijdou na to, že sestry nejsou jedinými dívkami, které se zde ztratily. Hrdinky musí závodit s časem, aby vraha zastavily dřív, než unese další ženu.

 

 

 

Bílá královna / White Queen

Dramatická historie Války Růží, krvavého boje o moc v Anglii 15. století mezi dvěma stranami téže rodiny. Bílá růže za rod Yorku a červená za Lancastery. Podle trilogie Philippa Gregoryho.

 

 

 

 

 

Bílá princezna / The White Princess

seriál Bílá Princezna_The White Princess series

Během Války Růží nevystupovali do popředí jen muži. V roce 1485, během vzestupu Tudorovců, to s manželstvím princezny Alžběty z Yorku s králem Jindřichem VII. nevypadá nejlíp. Pak se ale začnou šířit zvěsti, že její dlouho ztracený bratr princ Richard je naživu a připravený převzít trůn, a Alžběta si musí vybrat, na které straně konfliktu se chce zapsat do historie.

Seriál je pokračováním minisérie The White Queen a je založený na stejnojmenném knižním bestselleru od Philipy Gregory.

 

Billy the Kid

seriál Billy the Kid

Epický dobrodružný seriál podle života Billyho Kida alias Williama H. Bonneyho. Sledujeme ho od dětství s irskými kořeny, přes počátky dráhy kovboje a pistolníka na americké frontě, až po jeho klíčovou roli ve válce v Lincoln County.

 

 

 

Bílý lotos / The White Lotus

Bílý lotosThe White Lotus

Příběh se odehrává v prestižním tropickém resortu a sleduje dobrodružství zdejších hostů a zaměstnanců v rámci jediného týdne.

 

 

 

Biohackeři / Biohackers

seriál Biohackeři Biohackers series

Aby se dostala k profesorovi, kterého podezírá z účasti na tragédii svojí rodiny, jde Mia studovat na lékařskou fakultu. Jenže se brzo zaplétá do světa biohackingu a poodhaluje tajemství, na kterém může záviset osud lidstva.

 

 

 

Birdgirl

seriál Birdgirl

Judy Ken byla právě jmenována ředitelkou světově největší a naprosto nepotřebné firmy Sebben & Sebben. Hrdinka, která tajně chrání ulice jako Birdgirl, nyní musí najít způsob, jak vyvážit svůj pracovní a superhrdinský život.

 

 

Bite Club

seriál Bite Club

Dva detektivové a bývalí snoubenci, kteří přežili útok žraloka, musí opět spojit síly dohromady. Jejich úkolem je chytit sériového vraha, který zároveň také loví je.

 

 

 

 

Bitten

Námět seriálu založen na knize od Kelley Armstrong – Otherworld. Děj vypráví o prvním vlkodlakovi ženského pohlaví na světě – Eleně Michaels, která rok od doby, kdy byla pokousána, pracuje jako novinářka v Torontu. Zároveň se snaží utajit své prokletí před svou matkou a navíc ke všemu ostatnímu je nucena čelit své vlastní minulosti, když narazí na první vlkodlačí útočiště…

 

 

Black Books / Černá kniha

V antikvariátu grobiánského Irčana Bernarda Blacka a jeho přítelkyně Fran zvané Kocovina, vám nejen nic neprodají, ale ještě vám vynadají, případně i namlátí.

 

 

 

 

Black Clover

seriál Black Clover series

Asta a Yuno byli v dětství zanecháni v totožném kostele a od té doby se stali téměř nerozlučnými kamarády. Když se poprvé začali seznamovat s magií, slíbili si, že budou proti sobě bojovat, aby zjistili, kdo z nich bude příští Král čarodějů. Postupem času se začnou projevovat první rozdíly mezi nimi: Zatímco nadaný Yuno patří mezi největší kouzelnické talenty svého věku, Asta naopak nikdy nebyl schopný cokoliv vykouzlit, a celou dobu věnuje zdokonalování po fyzické a silové stránce. Když oba dosáhli 15 let, Yuno obdržel výjimečný grimoár se čtyřlístkem, jenže Asta nedostal vůbec nic. Tou dobou nikdo, natož samotný Asta, netuší, jakou moc v sobě skrývá, a že se později stane majitelem černého grimoáru s vyrytým pětilístkem.

 

Black Lady Sketch Show

seriál Black Lady Sketch Show

Skeč komedie, která vypráví příběhy, kde jsou hlavní postavou černošky.

 

 

 

 

Black Lightning

Black Lightning

Superhdina na odpočinku je kvůli bezpečnosti svých dcer nucen vrátit se do kostýmu.

 

 

 

 

 

Black Narcissus

seriál Black Narcissus series

Příběh se odehrává v roce 1934 v Himálajích, v odlehlém klášteře na útesu, který byl dříve známý jako Dům žen. Toto místo však ukrývá mnoho temných tajemství. Mladé jeptišky ze St. Faith se sem vydávají na misi, ovšem dohání je záhadné probuzené zakázané touhy. Vypadá to, že tragická historie se bude znovu opakovat…

Minisérie vznikla na motivy bestselleru od Rumera Goddena.

 

 

Black Sails

Dobrodružný seriál z produkce Michaela Baya nás zavede do éry zlatého věku pirátů, dvacet let před udalostmi slávneho románu Roberta Louise Stevensona Ostrov pokladů.

 

 

 

Black Summer

seriál Black Summer series

 

Matka se snaží najít svoji dceru během zombie apokalypsy.

Seriál je zasazen ve stejném světě jako seriál Z Nation.

 

 

 

Black-ish

Black-ish

Otec rodiny se snaží v dětech zachovat smysl pro rodinné černé dědictví navzdory tomu, že všichni žijí v převážně bílé čtvrti.

 

 

 

 

Blade / Blade The Series

Nesmrtelný bojovník Blade, napůl člověk a napůl upír, bojuje proti rozmáhajícímu se upírskému podsvětí, které se snaží postupně vyhubit celou lidskou rasu…

 

 

 

 

Bless the Harts

seriál Bless the Harts series

Skupina lidí žijících na jihu Spojených států je chudá, pokud jde o peníze, ale bohatá, pokud jde o rodinu a přátele.

 

 

 

 

 

Bless This Mess

seriál Bless This Mess series

Rio a Mike jsou novomanželé, kteří se rozhodnou přestěhovat z rušného New Yorku do venkovské Nebrasky. Jenže jejich představa pohádkově prostého života se velmi rychle střetává s realitou a dochází jim, že i jako farmáři budou muset čelit řadě strastí a obtíží.

 

 

Blindspotting

seriál Blindspotting series

Spin-off stejnojmenného filmu z roku 2018.

Hlavní hrdinkou je Ashley, která se musí vypořádat se zcela novými životními výzvami poté, co je Miles, její partner a otec jejího syna, poslán za mříže. Hrdinka se nyní musí i se synem přestěhovat k Milesově matce a nevlastní sestře.

 

 

Blood & Oil

Severní Dakota se stává zlatá žílou Severní Ameriky. V ropném průmyslu se zde snaží najít svůj americký sen i mladý ambiciózní pár Billy a Cody Lefeverovi, kteří se přestěhují do Bakkenu, k ropným polím. Zde je ale v první řadě čeká různorodá sorta místního obyvatelstva. Společnost prolezlá intrikami, násilím, závistí a podvody.

 

 

 

Blood & Treasure

seriál Blood & Treasure series

Hlavními hrdiny jsou chytrý expert na památky a bývalý zlodějíček umění, kteří se spojí, aby chytili nebezpečného teroristu, který své útoky financuje z ukradeného pokladu. Hrdinové se vydávají na dobrodružnou výpravu po celém světě ve snaze chytit svůj cíl. Neočekávaně však zjistí, že se ocitnou uprostřed dva tisíce let staré bitvy o kolébku civilizace.

 

 

 

Blood Drive

Sci-fi drama odehrávající se v blízké budoucnosti zužované nedostatkem vody a vysokými cenami pohonných hmot. Jak si lze v těchto podmínkách přilepšit? Blood Drive. Smrtelný závod o několik miliónů dolarů pořádaný skupinou šílených individuí vyžívajících se v nechutnostech. K těmto individuím se nešťastnou náhodou dostane obyčejný policista Arthur (Alan Ritchson), který je donucen závodit společně s oblíbenou aktérkou závodu Grace (Christina Ochoa). Podaří se jim společně zvítězit v závodě aut, která jsou poháněna lidskou krví?

 

Bloodlands

seriál Bloodlands

Když je z jezera vytaženo auto obsahující důkaz o možné sebevraždě, tak ho irský detektiv Tom Brannick rychle spojí s jedním odloženým případem, na kterém má silný osobní zájem.

 

 

 

Bludné kruhy / I Know This Much Is True

seriál Bludné kruhy I Know This Much Is True series

Podle stejnojmenného románu z pera Wallyho Lamba.

Rodinná sága o paralelních životech identických dvojčat. Tento příběh o zradě, obětování a odpuštění se odehrává ve Spojených státech ve 20. století.

 

Bluer Than Indigo / Ai Yori Aoshi

seriál Bluer Than Indigo Ai Yori Aoshi series

Kaoru Hanabishi je vysokoškolský student s tajemnou a bolestnou minulostí, která zahrnovala bohatou rodinu a úskalí s tím spojená. Když jednoho dne potká mladou dívku z venkova, ví, že se jeho život rázem změní. Jen kdyby si vzpomněl, odkud onu dívku zná.

Druhá série má podtitul Ai yori Aoshi: Enishi.

 

 

 

 

Bluestone 42

Osudy pyrotechnické jednotky v Afghánistánu líčené s nadhledem a vtipem.

 

 

 

Bluff City Law

seriál Bluff City Law series

Právnické drama sleduje advokáty elitní právnické firmy v Memphisu, kteří se specializují na ty nejkontroverznější případy občanských práv. V čele stojí legendární právník Elijah Strait a jeho nadaná a chytrá dcera Sydney. Společně přijímají ty nejtěžší případy po vzoru Davida a Goliáše, a zároveň se snaží navigovat svůj osobní komplikovaný vztah.

 

 

 

 

Blunt Talk

Nový seriál plný osobitých charakterů, z nichž nejvýraznější je Walter Blunt (Patrick Stewart) – britský moderátor, který přijel dobýt svět amerického kabelového zpravodajství. Prostřednictvím své noční talk show hodlá šířit moudrost a radit Američanům, jak správně žít, myslet a chovat se. Na své misi se Blunt potýká se svými nadřízenými, excentrickými kolegy, několika bývalými partnerkami i potomky všech věkových kategorií. Jedinou oporou mu je alkoholický sluha, kterého si Walter přivezl s sebou z Velké Británie do Los Angeles. Seriál sleduje důsledky dobře míněných, ale většinou úplně scestných rozhodnutí, které Blunt učiní ve vysílání i mimo něj.

BNA: Brand New Animal

seriál BNA Brand New Animal series

Série se odehrává ve 21. století, ve kterém byla světu odhalena existence humanoidních zvířat, která po staletí žila v ústraní. Jednoho dne se Michiru, který byl do té doby normální středoškolskou studentkou, náhle promění v tanukiho-člověka. Utíká a nachází útočiště v Anima City, místě, kde můžou humanoidní zvířata žít podle svého. Michiru tam narazí na vlčí osobu – Shirou Ogami, která jí pomáhá ve zkoumání, proč se stala humanoidním zvířetem. Během toho se ale stanou i divnější věci…

 

 

Bob a Bobek – králíci z klobouku

seriál Bob a Bobek – králíci z klobouku

Klobouk kouzelníka Pokustona není obyčejný klobouk. Bydlí v něm totiž dva králíci – BOB a BOBEK. BOB je sice velmi chytrý a přičinlivý, ale zdaleka není tak šikovný a nápaditý jako menší BOBEK. Oba se každé ráno vydávají z kouzelníkova klobouku prožít komická dobrodružství a veselé příhody.

 

 

 

 

Bob a Bobek na cestách

seriál Bob a Bobek na cestách

Dva králíci, Bob a Bobek cestují po světě v magickém klobouku kouzelníka Pokustona. Bob je velmi chytrý a přičinlivý, ale zdaleka není tak šikovný a nápaditý jako menší Bobek. Oba se každé ráno vydávají z kouzelníkova klobouku prožít komická dobrodružství a veselé příhody.

 

 

 

Bob Hearts Abishola

seriál Bob Hearts Abishola series

 

Obyčejný úředníček ve středních letech dostane infarkt. V nemocnici se neočekávaně zamiluje do zdravotní sestřičky – imigrantky z Nigérie. Hrdina se rozhodne dosáhnout toho, aby mu dala žena šanci.

 

 

 

 

Bobovy Burgery / Bob´s Burgers

Bobovy burgery_Bob´s Burgers

Bob a jeho prazvláštní rodina provozuje speciálku na hamburgery.

 

 

 

 

Bodka

seriál Bodka

Šimon Malík, neúspěšný policejní detektiv, následkem úrazu začíná rozumět svému psovi, border kólii jménem Bodka. Kde končí schopnosti komisaře Rexe, tam nastupuje toto dynamické duo, které se vrhá na volnou nohu jako soukromí detektivové. Pes i jeho pán si jsou v mnohém podobní, nejvíce pak lenivostí, která se ale často stává nečekanou výhodou při řešení problémů, ty si totiž žádají netradiční řešení.

 

 

Bodyguard

seriál Bodyguard series

Britský thriller vypráví fiktivní příběh Davida Budda, válečného veterána a hrdiny, který v současné době pracuje pro vládní bezpečnostní agenturu. Do pěkné šlamastiky se dostane, když je mu udělen úkol chránit ministryni vnitra – Julii Montague, jejíž politika jde proti všemu, v co David věří. Je pro ni David jako osobní strážce tou největší hrozbou?

 

 

 

Bohéma

seriál Bohéma series

Šestidílný cyklus odkryje osudy prvorepublikových hvězd stříbrného plátna za druhé světové války a po ní a ukáže, co všechno se dělo mimo zraky kamer a jak tenká mohla být hranice mezi bohémským životem ve filmových studiích a smrtí v koncentračním táboře. V rolích hereckých ikon se objeví například David Novotný jako Jaroslav Marvan nebo Vladimír Javorský jako Vlasta Burian.

Bohéma se vrací do období druhé světové války, kdy se mění celý svět a ním i život do té doby oslavovaných filmových hvězd. linie mezi bohémským životem v barrandovských studiích a koncentrákem či popravištěm byla v té době velice tenká. Lidé balancovali mezi přepychem a smrtí, mezi zradou a odbojem, mezi zbabělostí a hrdinstvím. Někdy ti samí lidé kolaborovali a současně spolupracovali s odbojem. Herecké hvězdy jsou pro každý režim velkým lákadlem, protože skrze ně lze manipulovat davy. Jak nacisté, tak i komunisté to dobře věděli a také se toho snažili využít. Nebylo kam utéct.

V Bohémě se objeví jedny z nejznámějších ikon tuzemského filmu a divadla první poloviny minulého století. Kromě nich mnoho dalších osobností, které – ať už přímo, nebo zprostředkovaně – utvářely tvář československého filmu. Půjde například o režiséry Martina Friče a Otakara Vávru, filmového producenta a ředitele společnosti Lucernafilm Miloše Havla, spisovatele Jana Drdu nebo novináře Julia Fučíka, kterého herec Zdeněk Štěpánek ukrýval ve svém bytě.

Boj o čas / Rush

Krizové situace Zásahové jednotky z Melbourne.

 

 

 

Boj o moc / Succession

Boj o moc_Succession

Dramatický seriál z dílny HBO přiblíží život americké rodiny. Roysovi jsou velmi bohatí, mocní a vlivní, ale jak to tak bývá, jde o zcela dysfunkční rodinu, kterou ty nejtěžší zkoušky teprve čekají…

 

 

 

 

BoJack Horseman

seriál BoJack Horseman

Nejmilovanější sitcomový kůň 90. let je nyní zpátky… o 20 let později. BoJack Horesman byl hvězdou populárního televizního seriálu Horsin‘ Around. Nyní je z něj vyprahlá bývalá hvězda. Žije v Hollywoodu a dny tráví tím, že si stěžuje na vše, co mu přijde do cesty.

 

 

 

Bojíte se tmy / Are You Afraid of the Dark (2019)

seriál Bojíte se tmy Are You Afraid of the Dark (2019) series

Rachel je nováček ve škole, kde si jí všimne skupinka přátel. Ti se v noci společně schází, aby si vyprávěli strašidelné příběhy. Rachel jim řekne svůj první příběh. Všichni však brzy s hrůzou zjistí, že její pohádka se začíná odehrávat i ve skutečnosti.

 

 

 

Bojovník / Warrior

seriál Bojovník_Warriorr series

Příběh se odehrává v čínské čtvrti v San Franciscu po skončení občanské války. Mladý nadšenec do bojových umění přijíždí z Číny a ocitne se uprostřed krvavých místních válek.

 

 

 

 

Bomb Girls

Bomb Girls

Během 2. světové války nasazují život ženy pracující v Torontu v muniční továrně. V tomto období se také setkávají s novými výzvami i svobodami.

 

 

 

 

 

 

Bonding

seriál Bonding series

Newyorská vysokoškolská studentka Tiff se tajně živí jako domina. Po letech se setkává s Peterem, svým nejlepším kamarádem ze střední, který je zároveň i gay, a zaměstná ho jako svého asistenta.

 

 

 

 

Borci z Blue Mountain State / Blue Mountain State

Rozjařená komediální série o americkém fotbalu sleduje tři mladíky, kteří se snaží protlouct programem školní fotbalové ligy amerického Středozápadu.
Alex je talentovaný rozehrávač, spokojený se svojí pozicí na střídačce a rozjetými mejdany se školním maskotem Sammym. Na druhé straně je Craig, kterého plán na rychlou kariéru do profesionálního sportu kontroluje jeho přítelkyně. Povede se těmto čerstvým zelenáčům vybalancovat fotbal, holky, školu a nonstop buzeraci?

 

Bordertown

Soužití velmi odlišných rodin v městečku na hranici USA a Mexika.

 

 

 

 

 

Borgia / Promlčené zločiny

Koprodukční historický seriál, který se natáčel v České republice, vypráví o šlechtickém rodě Borgiů, kteří v době renesance ovládali téměř celou Itálii.

 

 

 

 

 

 

 

Borgiové / The Borgias

Řím roku 1492, centrum křesťanského světa, sídlo papežství. Papež měl moc korunovat krále a mohl je také koruny zbavit, měl sílu ovlivnit chod impérií. Papež Innocent VIII. umíral, církev se utápěla v korupci a papežský trůn byla výhra, kterou chtěl každý…

 

 

 

Boris

seriál Boris

1. – 3. série
Pohled na každodenní příhody souboru natáčejícího nekvalitní televizní seriál „Gli Occhi del Cuore 2“.

4. série

Boris je zpět! Po více než 10 letech od poslední řady naši hrdinové nyní pracují pro velmi vlivnou mezinárodní platformu. Chystají se natáčet seriál „Život Ježíše“, se kterým přišel čím dál tím větší megaloman, producent Stanis La Rochelle. Stanis, ženatý s Corinnou, najal tři obvyklé scénáristy, nevyhnutelného Reného a Lopeze, bývalého zástupce společnosti, ze kterého se stal producent. Prostředníkem mezi platformou a našimi hrdiny je Allesandro, bývalý „otrok“ při natáčení „Očí srdce“, ze kterého je nyní ředitel platformy pro italské seriály. Náš milovaný štáb neustále bojuje s algoritmem, entitou, která vše ví a o všem rozhoduje, a etickým kodexem, kterým se musí všichni na place řídit. Štáb se musí přizpůsobovat novým pravidlům diktovaným platformou, což sebou přináší řadu potíží.

Boruto: Naruto Next Generations

seriál Boruto Naruto Next Generations series

Jedná se o spin-off kultovního seriálu Naruto.

Naruto si splnil svůj sen a stal se nejlepším ninjou a zároveň Sedmým Hokage. Společně s Hinatou vytvořil svoji vlastní rodinu. A vypadá to, že jejich syn Boruto a dcera Himiwari by mohli pokračovat ve šlépějích svých rodičů, což se neobejde bez menších potíží a překážek.

 

 

 

Bosch

Harry Bosch. Policejní det