Blood Drive

STAŽENÍ

Obsah:

Sci-fi drama odehrávající se v blízké budoucnosti zužované nedostatkem vody a vysokými cenami pohonných hmot. Jak si lze v těchto podmínkách přilepšit? Blood Drive. Smrtelný závod o několik miliónů dolarů pořádaný skupinou šílených individuí vyžívajících se v nechutnostech. K těmto individuím se nešťastnou náhodou dostane obyčejný policista Arthur (Alan Ritchson), který je donucen závodit společně s oblíbenou aktérkou závodu Grace (Christina Ochoa). Podaří se jim společně zvítězit v závodě aut, která jsou poháněna lidskou krví?

Hodnocení:

Jako ujetě akční jednorázovka o smrtícícm závodu je to v pohodě. Problém je, že tenhle žánr už všechny svoje zápletky, postupy a rekvizity předvedl tolikrát, že kolovrátkuje stokrát videně – ujetý závodníky, korupci všude možně, krev za každou cenu a mezitím nějakou tu šukačku. Díky tomu vychází nejvýše jako průměr, kterým člověk vypne a druhý den si na něj nevzpomene.

 

Plný názevBlood Drive
Status:
Žánr:Drama, horor, scifi
Protagonisté: Alan Ritchson, Christina Ochoa, Marama Corlett, Colin Cunningham, Darren Kent, Sean Cameron Michael, Carel Nel
Scénář:Nina Fiore, John Hererra, Marc Halsey, John Hlavin
Režie:David Straiton, Meera Menon, Roel Reiné, James Roday, Gregg Simon, Lin Oeding
Stopáž: 43 minut
Rok výroby:2017
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:USA