Blood & Treasure

STAŽENÍ seriál Blood & Treasure series

Obsah:

Hlavními hrdiny jsou chytrý expert na památky a bývalý zlodějíček umění, kteří se spojí, aby chytili nebezpečného teroristu, který své útoky financuje z ukradeného pokladu. Hrdinové se vydávají na dobrodružnou výpravu po celém světě ve snaze chytit svůj cíl. Neočekávaně však zjistí, že se ocitnou uprostřed dva tisíce let staré bitvy o kolébku civilizace.

Hodnocení:

V základu generická treasure/crime hunt záležitost, kde se spojí expert na památky se zlodějkou. Backup tvoří strýček bohatý Jay, který ochotně sype peníze po milionech, půjčuje auta i letadla. Naše dvojka má všude známé, do všeho se hnedka nahackuje a ze všech problémů se dostane bez výraznějšího úsilí. Herecky je těžce nevýrazná a ocitá se v zoufale předvídatelné šabloně, která zkrátka nezanechá jakýkoli dojem a postrádá jakoukoli invenci.

 

 

Plný názevBlood & Treasure
Status:
Žánr:Akční, dobrodružný
Protagonisté: Katia Winter, Michael James Shaw, James Callis, Antonio Cupo, Sofia Pernas, Matt Barr, Alicia Coppola, Karl Graboshas, Oded Fehr, Patrick Sabongui, Neil Napier, Peter Shinkoda, Sarah Perles
Scénář:
Režie:Michael Dinner
Stopáž: 60 minut
Rok výroby:2019
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:USA