C

 

C. B. Strike

seriál C. B. Strike series

Natočeno podle románů od J. K. Rowling napsaných pod pseudonymem Robert Galbraith.

Cormoran Strike je válečný veterán, který pracuje jako soukromý detektiv operující z malé kanceláře v londýnské Denmark Street. Ačkoli zraněn ve válce jak psychicky, tak fyzicky, je Strike najat, aby zjistil, zda sebevražda za podivných okolností není náhodou vraždou.

 

 

 

Californication

David Duchovny slaví triumfální návrat v hlavní roli amerického televizního seriálu Californication, jiskřivé, drsně sexy komediální podívané, jejímž ústředním hrdinou je spisovatel Hank Moody. Jeho posedlost ctí a sebezničující chování ve stylu „chlast, drogy a sex“ zároveň ničí i obohacuje jeho spisovatelskou kariéru. Miluje svou dceru Beccu (Madeleine Martinová), jež se narodila ze vztahu s bývalou přítelkyní Karen (Natascha McElhoneová). Je to chytrá holka, možná až moc, a její otec se upřímně snaží spojit otcovské povinnosti s nároky spisovatelské dráhy. Muži ho mají rádi pro jeho schopnost driblovat mezi nesčetnými přítelkyněmi, ženy fešáka Moodyho milují pro jeho šarm a vy všichni si ho zamilujete, protože vám přináší svěží a vtipnou zábavu.

 

Call Me Kat

seriál Call Me Kat

Třicetidevítiletá žena se rozhodne, že peníze, které jí rodiče střádali na svatbu, použije na koupi kavárny s tématikou koček.

Seriál je adaptací britské Mirandy.

 

 

 

Call Your Mother

seriál Call Your Mother

Osamělá matka se rozhodne, že její místo patří k dětem. Přestěhuje se za nimi na druhý konec Ameriky a vměstná se zpět do jejich života. Děti si postupně začnou uvědomovat, že jí dost možná potřebují více, než si myslely.

 

 

Calls

seriál Calls series

Anglická adaptace populární mezinárodní krátké série „Hovory“ vytvořené Timothée Hochet.

Seriál je průkopnickým televizním zážitkem, který mistrovsky využívá pouze zvuk a minimální abstraktní vizuální prvky k vyprávění příběhů, ze kterých běhá mráz po zádech.

Devět epizod je odvyprávěno prostřednictvím telefonních hovorů, které přenesou publikum do známých situací a které se rychle stanou neskutečně napínavými a děsivými…

 

 

Camelot

Král Uther nečekaně umírá a následkem toho je Anglie zmítaná chaosem. Mysl mocného kouzelníka Merlina zatemňují vize temné budoucnosti, a proto se rozhodne na trůn dosadit mladého a vášnivého Artuše, Utherova nemanželského syna a dědice, který byl vychován jako prostý poddaný. Na scéně je ovšem i další hráč – Artušova nemilosrdná a ambiciózní sestra Morgana, jež neváhá vyvolat nadpřirozené síly, aby si nárokovala korunu a bojovala s Artušem až do hořkého konce. Nastává čas epického boje o nadvládu a mladý král projde v těchto temných časech krutou zkouškou ve snaze spojit království roztříštěné válkou. V této svízelné situaci bude Artušovi jediným světlem naděje krásná Guinevera.

 

Candy

seriál Candy

Minisérie se odehrává v roce 1980 v Texasu a inspiruje se skutečným příběhem vražedkyně Candy Montgomery a její obětí Betty Gore. Candy má zdánlivě vše – milujícího manžela, dobrou práci, dceru a syna, krásný dům na předměstí… Tak co ji vedlo k tomu, že sekerou zabila svou kamarádku z kostela?

 

 

 

 

 

 

Cannon

seriál Cannon series

Případy obtloustlého soukromého detektiva.

Frank Cannon býval detektivem u Losangeleské policie. Poté co mu zahynula žena i syn při automobilové nehodě odešel od policie a stal se soukromým očkem.

Frank má nadváhu, plešatí, má hluboký hlas a nepohrdne všem kulinářským potěšením. Není sice expertem na pěstní souboje, za to víc používá mozek.

 

 

Caprica

seriál Caprica series

Jedná se o tzv. spin-off seriálu Batlestar Galactica z roku 2004.

Caprica se odehrává 51 let před „Pádem 12-ti kolonií“ a zaměří se na osudy ředitele společnosti, která vyvine prvního robota s umělou inteligencí – Cylona. Seriál se soustředí na osudy rodin Graystonových a Adamových (objeví se i mladý William Adama). Svým formátem se spíše než sci-fi bude podobat seriálům typu Dallas nebo filmu Americká krása (American Beauty).

 

 

 

 

Cardinal

Cardinal

Detektiv podezřelý z korupce vyšetřuje sérii brutálních vražd v malém městečku v Severním Ontariu. Podle detektivke Gilese Blunta.

 

 

 

 

Carmen Sandiego

seriál Carmen Sandiego series

Carmen Sandiego je nejlepší zlodějka, která svými činy pomáhá chudým lidem.

 

 

 

 

 

 

Carnival Row

seriál Carnival Row series

Je sedm let po válce mezi lidmi a mystickými bytostmi. Bohužel bytosti prohrály a jsou pomalu vyhošťovány ze svého prostředí a loveny jako lovná zvěř. Jediné potenciální útočiště je město Burgue, kde mohou žít a pracovat. Ale i zde nemají žádná práva a je s nimi zacházeno jako s otroky. Lidé mají navrch a své „spoluobčany“ nerespektují. Dokonce ani policie nemá zájem se starat o případy spojené s nimi. Až na jednoho inspektora. Inspektor Rycroft ‚Philo‘ Philostrate se o své mystické spoluobčany stará a zajímá se o ně. A docela vede i normální život. Dokud v Burgue nebude spácháno několik záhadných vražd a neobjeví se jeho stará láska z minulosti…

 

 

Carnivale

Pouštní kraj Velkých rovin v Oklahomě. Tohle je poslední velký magický věk. V čase obrovských písečných bouří, děsivého sucha, záplav a epidemií – znamení božího hněvu a předpovědí Apokalypsy – začíná konečné účtování mezi dobrem a zlem. Bitva se odehrává v samém srdci říše zvaná Amerika. A až skončí, lidstvo navždy pochopí, proč se stal zázrak. Dvanáct dílů tohoto dramatického seriálu se odehrává při putování cirkusu pouštní krajinou v Oklahomě a sleduje osudy tajemného osmnáctiletého uprchlíka se skrytými schopnostmi a charismatického misionáře, jejichž cesty se zkříží. Je to doba, kdy je zlo na vzestupu po celém světě, protože velká ekonomická i sociální krize napáchala nenapravitelné škody. Po matčině smrti se Ben Hawkinson, který utekl od gangu, hledaného pro vraždu, přidá k cirkusu. Vede jej tajemný impresário zvaný „Šéf“. Ve společnosti vyděděnců Hawkins náhodou objeví své nadpřirozené schopnosti. Mezitím je metodista Justin Crowe, pastor v kalifornském městečku Mitern, sužován apokalyptickými sny a vizemi. On sám také vládne dlouho potlačovanými mimořádnými schopnostmi. Ben a bratr Justin, oba vytrženi ze svých životů, zjišťují, že svět, který znali, je znovu uvržen do pradávného konfliktu mezi Světlem a Temnotou a oni jsou v této bitvě hlavními hráči.

Čarodějky / Charmed

Tři sestry se po letech opět setkají v rodném domě a v podkroví objeví knihu, která probudí jejich latentní magické schopnosti.

 

 

 

 

 

Čarodějnice navždy / Always a witch

seriál Čarodějnice navždy Always a witch series

Čarodějnice z 17. století cestuje do budoucnosti, aby zde zachránila svoji lásku. Nejprve se ale musí přizpůsobit nové době.

 

 

 

 

 

Čarodějnice školou povinné / The Worst Witch

seriál Čarodějnice školou povinné The Worst Witch series

Mildred do Akademie pro čarodějnice doslova vletěla, a to rovnou mezi popelnice. Zachrání ji Maud, která se stane její věrnou přítelkyní, což se nedá říct o ostatních dívkách, ani o některých učitelkách. Přesto se Mildred dostane až k závěrečným zkouškám – a jak dopadnou? Stane se z Mildred skutečná čarodějnice?

 

Carol’s Second Act

seriál Carol's Second Act series

 

Poté, co hlavní hrdinka vychová své dvě děti a pověsí svou celoživotní práci učitelky na hřebík, rozhodne se vydat na jedinečnou novou cestu. Pokusí se dosáhnout svého snu a stát se doktorkou.

 

 

 

 

Carter

Carter

Po svém veřejném zhroucení se seriálový herec vrací do rodného města – jen aby zjistil, že je jeho zkušenost jako seriálového detektiva očekávána u skutečných případů.

 

 

 

 

Čáryfuk / Catweazle

Podivuhodné a často i neuvěřitelné příhody jednoho z proslulých čarodějů.

 

 

 

 

 

 

 

Čas na dobrodružství / Adventure time

Seriál Čas na dobrodružství animátora Pendletona Warda vznikl na základě krátkého filmu vytvořeného pro televizní program Random! Cartoons televize Nicktoons Network (filmová studia Frederator), fungující jako inkubátor pro animovanou tvorbu. Samotný Ward nazval styl seriálu „černou komedií“ s „krásnými“ okamžiky jako ve filmu Můj soused Totoro japonského režiséra Hajaa Mijazakiho okořeněnými špetkou zvráceného humoru ve stylu komediálních seriálů jako jsou Simpsonovi nebo Pee-Wee’s Playhouse (Pee-weeho domeček). Děj seriálu se odehrává v post-apokalyptickém světě, který Ward popisuje jako „zvenku sladký bonbónek, uvnitř temnota.“

 

Čas zabíjet / Killing Time

seriál Čas zabíjet Killing Time series

Desetidílné australské drama popisuje rychlou cestu na výslunní Andrewa Frasera, bezvýznamného právníka, ze kterého se postupem času stal nechvalně proslulý zločinec, jeden z největších v australských dějinách. Sledujte jeho cestu na vrchol a jeho strmý pád, který vyústil v pětileté vězení s maximální ostrahou.

 

 

 

Castle / Castle na zabití

Rick Castle (Nathan Fillion) je lehkovážný spisovatel detektivních románů, který se tváří, že má vše, nač si vzpomene – od slávy přes peníze a samozřejmě skalní fanynky. S pověstí lamače dívčích srdcí jde ruku v ruce. Ve svém posledním románu zabil svou nejznámější postavu, díky které vstoupil do pomyslné síně slávy, a život pro něj začíná být pomalu nuda. Ta se rozplyne v okamžiku, kdy ho kontaktuje půvabná detektivka Kate Beckettová (Stana Katic), aby ji pomohl při vyšetřování sérií vražd, které neznámý zabiják provádí přesně tak, jak jsou popsány v Nickových románech…

 

 

Castle Rock

seriál Castle Rock series

Castle Rock je fiktivní městečko z pera Stephena Kinga a už samotný název napovídá, že se bude jednat o osudy obyvatel právě tohoto města.

 

 

 

Castlevania

Drákula a jeho pochopové vnášejí mezi lid strach a úzkost. Nelítostně zneužívají místní, kteří tak zažívají nelehké časy. Avšak vzdorovat Drákulovi, to dokáže jen málokdo. V takové chvíli je proto potřeba zachránce, jenž vnese světlo a řád do chaotické temné doby. Zachránce, jaký se postaví Drákulovi a ukončí jeho krutovládu jednou provždy.

 

 

 

Casual

Tento na Zlatý glóbus nominovaný komediální seriál, jehož autorem je Zander Lehmann a producentem Jason Reitman (režisér filmů Lítám v tom a Juno), zkoumá komickou i rozpačitou dynamiku současných rodin a vztahů. Nedávno rozvedená Valerie se s její šestnáctiletou dcerou Laurou nastěhují k bratrovi Valerie, zarputilému starému mládenci a specialistovi na náhodné známosti Alexovi. Společně se navzájem vyučují, jak se orientovat v bláznivém světě milostných vztahů a mezitím se pokoušejí vychovávat Valeriinu dospívající dceru.

 

 

Cat Planet Cuties / Asobi ni Iku yo

seriál Cat Planet Cuties Asobi ni Iku yo series

Japonský seriál mapuje příběh okolo mladého chlapce jménem Kio Kakazu. Jednoho dne během vzpomínkové akce na jednoho z jeho předků, se seznamuje s dívkou, která má kočičí uši. Sama dívka se jmenuje Eris a říká, že je mimozemšťankou. Je na útěku před mimozemskými uctívači a agenty vládní organizace. Kio přichází na to, že musí Eris přede všemi chránit.

 

 

 

Catastrophe

Američanovi Robu Norrisovi se podaří během krátké společné známosti a 25 spontánních milostných aktů přivést Irku Sharon Morrisovou do jiného, požehnaného stavu. Když se Rob tuto novinu dozví, rozhodne se, že sedne do letadla směr Londýn a postaví se této výzvě čelem. O tom, že se tento pár společně řítí do jedné katastrofy za druhou, napovídá už název této nové, velmi ceněné a úspěšné komediální série, kterou napsala ústřední dvojice Rob Delaney a Sharon Horgan.

 

Cena za lidskost / Being Human

Být lidský: nikdo nikdy netvrdil, že je to snadné. Ale je vůbec možné, aby to dokázala trojice spolubydlících, z nichž jeden je upír, druhý vlkodlak a třetí duch? Tento děsivý, ale zároveň zábavný a romantický seriál sleduje, co znamená být lidský, očima těchto tří outsiderů.

Aidan byl voják v Revoluční válce, který se obětoval za své muže a stal se upírem. I po 260 letech se však stále snaží vymanit z vlivu svého mocného učitele Bishopa. Josh byl nadějný student medicíny, který musel opustit svou rodinu a vzdát se nadějné budoucnosti kvůli prokletí, poté, co ho pokousal vlkodlak. A Sally, před svou smrtí šťastně zasnoubená, se proměnila v ducha.

Když Aidan, Josh a Sally zjišťují, že jejich osudy jsou horší než smrt, objeví také, že život – a život po životě – nabízí víc, než si „normální“ lidé vůbec dokážou představit.

Jedná se o remake původního britského seriálu od BBC.

 

Central Park

seriál Central Park

Animovaný muzikál o tom, jak rodina správců parku, žijících v Central Parku zachrání park a v podstatě i celý svět.

 

 

 

Černá listina / The Blacklist

Raymond „Red“ Reddington, jeden z nejhledanějších zločinců, se nechá dobrovolně zatknout v sídle FBI. Tvrdí, že FBI a on mají stejné zájmy, polapit nebezpečné zločince a teroristy. Reddington souhlasí se spoluprací, ale trvá na tom, že bude mluvit jen s agentkou Elizabeth Keen, nováčkem FBI. Reddington o agentku projevuje nebývalý zájem a tvrdí, že je velmi výjimečná. Reddington pomůže agentům polapit obávaného teroristu a díky tomu agentura souhlasí se vzájemnou spoluprací. Raymond vysvětluje, že za posledních 20 let si dělal svůj seznam nejnebezpečnějších zločinců a teroristů, o kterých neví ani samotná FBI. Řiká mu Blacklist.

 

Černá Zmije / The Black Adder

Sarkastičtí a cyničtí Lordi z rodu Černých zmijí procházejí dějinami Anglie od temného středověku po světovou válku…

 

 

 

 

Černé jezero

seriál Černé jezero series

Mysteriózní thriller z prostředí chladných švédských hor.

Bohatý mladík jménem Johan si dá za úkol znovu otevřít zastaralý a zchátralý lyžařský areál v oblasti Svartsjön. Areál byl uzavřen z důvodu vraždy, která se tam odehrála před dvaceti lety. Vysoká publicita případu posléze způsobila drtivý úpadek návštěvnosti turistů. Johan však svůj cíl splní a celé místo v horách zrekonstruuje. Na oslavu znovuotevření si pozve několik přátel a svoji přítelkyni. Co z počátku vypadá na nevinnou párty, se v jednom okamžiku zvrhne ke sledu nevysvětlitelných událostí, během kterých někteří zaplatí tu nejvyšší cenu.

 

Černé pondělí / Black Monday

seriál Černé pondělí_Black Monday series

Píše se rok 1987 a skupinka newyorských podivínských outsiderů má v plánu sejmout akciový trh na Wall Street, nikoliv však zbraněmi či výbušninami, ale promyšleným plánem.

 

 

 

 

 

Černé vdovy

seriál Černé vdovy

Příběh tří žen, které spojuje nejen přátelství, ale i firma, ve které pracují také jejich tři manželé. Ke svým ženám se ale chovají násilně nebo nevšímavě. Jeden svou ženu bije, druhý skrývá doma zbraň jako gangster a třetí odmítá sex, přičemž má pod postelí časopisy s gay pornem. Všichni tři pak tragicky zemřou. Ženy začnou žít nový život, ale jejich představy nového spokojeného života se nepotkávají se skutečností.

 

 

 

Černé zrcadlo / Black Mirror

Projekt BBC-Channel4 Černé zrcadlo sestavený ze tří samostatných epizod, charakterizoval jeho autor Charlie Brooker pro list The Guardian slovy: „Pokud je technologie drogou – a to nesporně je – ptám se, jaké jsou přesně její vedlejší účinky? A právě do této oblasti – mezi rozkoší a potížemi – je umístěno mé drama. A co se týká samotného titulu – černým zrcadlem je to, co najdete na každé zdi, na každém stole, na dlani každé ruky: chladná, lesknoucí se obrazovka televize, monitor, smartphone.“

 

 

Černí andělé

seriál Černí andělé

Osmidílný cyklus kriminálních thrillerů, vyprávěných „zevnitř“, bez přispění detektiva, a často i s minimální asistencí policie. Jednotlivé příběhy jsou nazírány optikou některé z hlavních postav. Tento přístup dává autorovi scénáře Ivanu Hejnovi mimořádnou svobodu při výběru témat příběhů i volbě prostředí, ve kterých se odehrávají, což jednoznačně přispívá k vysoké atraktivitě jednotlivých epizod.

 

 

 

 

Černí baroni

Seriál Černí baroni vznikl na základě stejnojmenného filmu z roku 1992. Scénárista Martin Bezouška se nechal inspirovat knihami Miloslava Švandrlíka a využil motivy, které nebyly použity ve filmu.

 

 

 

 

Černobyl / Chernobyl

seriál Černobyl_Chernobyl series

V noci z 25. na 26. dubna 1986 se v ukrajinském Černobylu stala jedna z nejhorších nukleárních katastrof v historii lidstva. V tomto dramatickém zpracování budeme sledovat příčiny a následky katastrofy, osudy mužů a žen, kteří nasadili a často i položili svůj život při události, která vešla do dějin.

 

 

 

 

Černý Anděl / Dark Angel

Max, hlavní hrdinka tohoto seriálu, je geneticky „vyšlechtěný“ prototyp nadčlověka. Vychována v laboratoři společnosti Manticore, cvičena armádními specialisty. Vidí v noci, neuvěřitelně rychle běhá, má ohromnou sílu.

Ještě s několika jí podobnými se jí podaří z laboratoře utéct těsně předtím, než je svět vystaven nejhoršímu teroristickému útoku v dějinách (odpálením speciální bomby jsou vymazána elektronická data po celém světě).

Nyní, po deseti letech, ji stále její bývalí zaměstnavatelé hledají a snaží se jí přivést zpět.

 

 

Červený traktůrek

seriál Červený traktůrek

Příběhy farmáře Stana a jeho věrného pomocníka.

 

 

 

 

 

Červený trpaslík / Red Dwarf

Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá, zahynula v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili jsou Dave Lister, který byl v době nehody na lodi ve stavu nevědomí a jeho březí kočka, bezpečně uzavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tvora, jenž se vyvinul z jeho kočky, a Arnolda Rimmera, holografické simulace jednoho mrtvého člena posádky. Já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000. Což je stejně jako má 6000 učitelů tělocviku.

 

 

 

Česká detektivka

seriál Česká detektivka

Ondřej Vetchý provází dějinami nejpopulárnějšího literárního žánru.

Masová obliba detektivky se datuje do prvních let po 1. světové válce. Čestným titulem prvního českého sériového detektiva se může pyšnit detektiv Klubíčko, jehož první případ napsal Emil Vachek v roce 1928. Po něm následovali další, dnes už polozapomenutí i nezapomenutelní: dr. Mejzlík, revírní Čadek, Ludva Láce, kapitáni Kalaš a Exner, rada Vacátko, dr. Pivoňka, malíř Horác, inspektor Borůvka, soustružník Ota Fink.

 

 

Česká soda

seriál Česká soda

Česká soda je satirický dvouměsíčník, který pro Českou televizi v letech 1993–1997 vyráběla společnost Febio. Celkem vzniklo 14 původních dílů o stopáži 15 až 20 minut, dva silvestrovské sestřihy a jeden celovečerní film, který se v kinech promítal v roce 1998.

S námětem přišel Fero Fenič a dramaturgem pořadu byl Milan Tesař. Scénáře jednotlivých dílů byly týmovou prací autorů blízkých satirickému magazínu Sorry. Režiséři se za dobu existence pořadu střídali.

Pořad byl koncipován jako pásmo příspěvků televizního zpravodajství prokládaných parodiemi na reklamní šoty. Od druhého dílu byl jeho součástí také „kurz německého jazyka“ Alles Gute Milana Šteindlera a Davida Vávry. Kromě Šteindlera a Vávry se díky České sodě do povědomí veřejnosti zapsal také Petr Čtvrtníček, který od šestého dílu pořadem provázel.

České století

seriál České století series

Televizní cyklus České století přichází s novým pohledem na klíčové okamžiky našich moderních dějin od vzniku Československé republiky v roce 1918 až po sametovou revoluci v roce 1989. V osmi dramatech sleduje historické osobnosti v okamžicích, kdy měly nůž na krku a moc dobře věděly, že jejich rozhodnutí na dlouhou dobu ovlivní celý národ. Každý hráč měl v rukou nějaké karty a bylo jen na něm, jaký trumf vynese.

Autoři Českého století nehodnotí, jestli šlo o dobrý, nebo špatný list, ale spíš je zajímá, jestli se někdo neflákal a nefixloval. Historie je totiž vedle pathosu plná trapnosti, blábolení, ironie nebo dojetí…

 

České tajemno

seriál České tajemno

Dávné záhady, nová zjištění a nejmodernější vědecké metody na cestě za senzačními objevy. Herec Jan Novotný pátrá po největších tajemstvích Čech, Moravy a Slezska.

 

 

 

 

Cesta do neznáma / Sliders

Mladý student fyziky Quinn Mallory (Jerry O’Connell) objeví způsob, jak cestovat do paralelních vesmírů. Cítí, že se mu právě podařilo vynalézt něco, co by mohlo mít neuvěřitelný přínos pro lidstvo a rozhodne se svůj objev prakticky demonstrovat před přáteli. Jenže všechno nevyjde tak jak by si Quinn představoval, je totiž spolu se svou kamarádkou Wade Wellesovou(Sabrina Lloyd), universitním profesorem Maximilianem Arturem (John Rhys-Davies) a zpěvákem Rembrandtem Brownem (Cleavant Derricks), kterého až do toho osudného dne neznal, nasát červí dírou, která je pošle na dlouhou cestu, ze které nemusí být návratu…

Cesta vzhůru / Higher Ground

seriál Cesta vzhůru_Higher ground series

Dobrodružně-akční seriál ze současnosti. Skupina mladých lidí se setkává ve speciálním táboře pro mladistvé delikventy, tady získávají celou řadu zkušeností, které by měly vést k jejich nápravě, prožívají různá dobrodružství. Mnozí z nich jsou již výraznou individualitou, jiné právě tato zkušenost „prověří“ či posílí jejich charakter. Nechybí milostné vztahy dospělých i rozvíjející se láska mezi teenagery.

 

 

 

 

Cestovatel / Journeyman

Dan má zvláštní schopnost. Může cestovat v čase a měnit tak minulost a tím udělat změny v budoucnosti. Při jedné ze svých cest narazí na svou přítelkyni, která by měla být již delší dobu nezvěstná po letecké havárii a vypadá to, že má stejnou schopnost jako on.

 

 

 

 

 

Četa v akci / Tour of Duty

Dvanáctiměsíčnímu období, které sloužili američtí vojáci ve Vietnamu, se říkalo „Tour of Duty“. O rok později, kdy byla do kin vpuštěna Oscary oceněná ČETA, se objevil na amerických televizních obrazovkách nový válečný seriál z období války ve Vietnamu, který diváky vrhnul do krvavých bojů vietnamské džungle roku 1967. Seriál se nesnaží jen o věrné zachycení tvrdých bojů mezi americkou armádou, Viet Congem a NVA, ale také líčí osudy jednotlivých vojáků čety sloužící na polní základně „Beruška“ hluboko ve vietnamské džungli. Společně se seržantem Andersonem, kterému chlapi v jeho četě neřeknou jinak než „Zeke“, můžeme sledovat každodenní rutinu na základně, denní i noční patroly a někdy i speciální mise po boku zvláštních jednotek. Seriál byl několikrát oceněn prestižní cenou Emmy.

 

Četníci z Luhačovic

seriál Četníci z Luhačovic

Děj seriálu zavede diváky do roku 1919, kdy dva mladí četníci po ukončení školy přijíždějí na své první působiště. Čeká je opuštěná četnická stanice v lázeňském městě na jihu Moravy. Krátce po příjezdu vyšetřují svůj první velký kriminální případ.

 

 

 

 

Četnické humoresky

Brněnská pátračka řeší vážné i veselé, tragické i směšné kriminální případy (některé inspirované skutečnými událostmi) z doby první republiky.
Ústřední postavou celého seriálu je Karel Arazím, zpočátku štábní strážmistr, později praporčík a vrchní strážmistr, v podání populárního herce Tomáše Töpfera.
Jeho „pravou ruku“ představuje Bedřich Jarý v podání Ivana Trojana.

 

 

 

 

Cirkus Bukowsky

Jakmile se sebevražda milenky začne jevit jako vražda, je tu problém. Nestor Bukowsky přišel o práci, manželku, domov, jde po něm policie. Kriminalista Kuneš, který Nestora podezírá, má také problém. Musí nastoupit protialkoholní léčbu, jinak ho vyhodí z práce. Na rozdíl od nadřízených je přesvědčen, že Edita opravdu byla zavražděna. Místo nástupu na léčení se pouští do pátrání na vlastní pěst. Přes antipatie Bukowského a Kuneše je jasné, že jen jejich spojenectví může případ objasnit.

Ale kdo je vlastně Edita Tichá? Dcera kontroverzního podnikatele, úspěšná studentka nebo labilní manipulátorka? Ukazuje se, že ji nikdo neznal. Stopy vedou hned k několika milencům, okruh podezřelých je široký. Je vrahem neznámý stalker zahlcující Editu přívaly prasáckých SMSek? Editin spolužák, profesionální aktivista, který zmizel den po její vraždě? Nebo dealer Prozac? Ostatně ani policista Kuneš, ani Nestor Bukowsky nemají ve vztahu k Editě úplně čisté svědomí. Popravdě řečeno, nebýt vraždy Edity, život Bukowského by byl zoufale nudný…

 

Cirkus Humberto

Dvanáctidílný seriál o životě a práci lidí kolem cirkusu – akrobatů, krotitelů a klaunů – se odehrává v období od první poliviny 19. století do 1. republiky. Vendelín Malina odchází do světa, aby se mohl po návratu oženit se svou milou. Náhodou pomůže cirkusu Humberto a jeho majitel Carlo ho přijme do práce. Po svatbě své dcery s Bernardem Berwitzem předává zakladatel cirkusu Carlo Humberto ředitelství svému zeti a s manželkou odchází na odpočinek, kde krátce nato umírá. Cirkus však postihlo další neštěstí – nervózní tygr Paša smrtelně zranil Bernarda. Majitelem cirkusu se tak stal jeho syn Petr, který se oženil s Anežkou Steenhouwerovou. Petr přijal nového krotitele a v Hamburku zakoupil cirkusovou boudu, která umožňovala představení po celou zimu. Zedník a trumpetista Antonín Karas jezdil každil každé jaro do Hamburku za výdělkem. Když ovdověl, vzal s sebou i svého syna Vaška. Protože pro zedníky už v Hamburku práce nebyla, začal pracovat u cirkusu Humberto jako stavěč, krmič a trumpetista. Malý Vašek byl nadšen a od prvního dne se považoval za cirkusáka.

 

Císařovna / The Empress

seriál Císařovna The Empress

Osudové setkání dvou mladých lidí – příslovečná láska na první pohled. On je rakousko-uherský císař František Josef, ona Alžběta von Wittelsbach, bavorská princezna a sestra ženy, kterou si má František vzít.

 

 

 

Cizinec / The Stranger

seriál Cizinec_The Stranger series

Adam Price má dobrý život. Dva úžasné syny, skvělé manželství. Jednoho dne se vedle něj v baru posadí cizinec a tohle všechno mu zničí. Stačí mu k tomu říct Adamovi tajemství o jeho ženě Corinne. Adam se brzy ocitne zamotaný v něčem ještě temnějším, než je Corrinino tajemství a zjišťuje, že pokud neudělá ty správné kroky, tak spiknutí na které narazil nejenže zničí jeho život, ono ho také ukončí.

Podle úspěšného románu.

 

 

Cizinka / Outlander

Píše se rok 1945 a právě skončila válka. Claire Randallová, bývalá britská válečná zdravotní sestra, je se svým manželem Frankem na líbánkách. Jako místo své svatební cesty si vyberou malebnou skotskou vesničku opředenou dávnými pověstmi a mýty. Frank zde nachází stopy, které ho přivedou až k jeho předkovi, kapitánu Jonathanu Randalovi, který byl v polovině 18. století velitelem anglické vojenské základny Fort William.
Během jedné z procházek se Clair po doteku záhadných menhirů ocitá o dvě stě let zpět, do doby kapitána Jonathana „Black Jacka“ Randalla, kdy vrcholí snahy Stuartovců o znovuzískání skotského trůnu a do boje jsou vtaženy i skotské rodinné klany. Bezcitný, krvežíznivý a drsný Jack je pravým opakem Franka z roku 1945.
Claire je pod vlivem krutých okolností přinucena provdat se za Skota jménem Jamie Fraser, ale její srdce touží po jiných dvou mužích žijících ve dvou různých časových dimenzích – po Frankovi z dvacátého století a Jackovi z osmnáctého.

Clarice

seriál Clarice series

Příběh pilotu Clarice je zasazen do roku 1993 a odehrává se rok po událostech z filmu Mlčení jehňátek. Děj zkoumá dosud neodvyprávěné osobní příběhy hlavní hrdinky, která se vrací do práce, aby chytala sériové vrahy a sexuální predátory, a zároveň s tím si vyšlapala cestičku ve washingtonské politice.

 

 

 

Clark: Hvězdný zločinec

seriál Clark Hvězdný zločinec

Seriál natočený podle námětu autobiografie Clarka Olofssona sleduje Clarkův osud od raného dětství až do současnosti. Notoricky známy gangster zahájil svou zločinnou kariéru v šedesátých letech a stal se jednou z nejkontroverznějších osobností ve švédské historii. Byl několikrát usvědčen z pašování drog, pokusu o vraždu, napadení, z vykradení několika bank a strávil více jak polovinu svého života za mřížemi, přičemž za sebou nechával stopu zklamání, trauma a zlomená srdce. V sedmdesátých letech díky němu vznikl výraz „stockholmský syndrom“, když během nepodařené loupeže ve Stockholmu musel vzít rukojmí. Od té doby si udržel status kriminální celebrity a donutil celé Švédsko, aby si si ho zamilovalo…

 

Clarksonova farma / Clarkson’s Farm

seriál Clarksonova farma Clarkson's Farm

Jeremy Clarskon zkouší život obyčejného farmáře a čelí různým výzvám při provozování farmy a farmářského obchodu na své vlastní farmě Diddly Squat Farm.

 

 

 

 

Class

Studenti Coal Hill School bojují proti nestvůrám z jiných dimenzí poté, co časté cestování časem narušilo v oblasti materii reality. Spin-off seriál Pán času / Doctor Who.

 

 

 

 

 

Claws

Claws

Claws sleduje pět svérázných a proradných manikérek, které pracují v salonu Nail Artisan na jižní Floridě.

V centru dění se ocitá majitelka salonu Desna, která žije se svým nemocným bratrem Deanem. Desna zaměstnává svoji nejlepší kamarádku, občas střízlivou Jennifer, jež se stará o dvě děti z předešlého vztahu. Dalším zaměstnancem je tichá Ann, řidička a zároveň ochranka salonu. Pětici uzavírá stále nudící se Virginia a Polly, která má za sebou i pobyt ve vězení pro menší krádeže. Ale potíže se salonu nevyhnou, ani kdyby se všech pět žen snažilo sebevíc. Nejvíc starostí přináší Roller, majitel lékárny od naproti, který se u Desny v salonu snaží vyprat své vydělané peníze z nelegální aktivity.

 

Cleopatra 2525

seriál Cleopatra 2525 series

Exotická tanečnice Cleopatra se podrobí v roce 2001 operačnímu zákroku, který se však nezdaří. Cleopatra je hluboce zmražena do doby, než najdou lék…

V roce 2525 je rozmražena dvěmy ženskými bojovnicemi, aby jim pomohla v boji za záchranu lidstva. Mezitím totiž Zemi ovládli roboti a mutanti, kteří vyvraždili většinu obyvatel planety a zbylá část se uchýlila pod zem. Společně se pokusí opustit podzemí a dostat se ke zdroji zla na Zemi. Na své cestě potkávají různé podivné tvory a roboty, se kterými bojují.

 

 

 

Cleveland show

Ve spin-offu oblíbeného amerického seriálu Griffinovi se setkáme se sousedem Petera Griffina, Clevelandem Brownem. Poté, co ho jeho žena Loretta podvedla s Quagmirem a utekla od něj, dává druhou šanci své středoškolské lásce Donně, kterou opustil manžel. Brown se za ní přestěhuje do svého rodného města ve Virginii, i se svým synem Clevelandem Juniorem. V jejich novém bydlišti je čekají Donniny děti – šestnáctiletá Roberta a ženami posedlý pětiletý Rallo – a také noví sousedé – ukřičený buran Lester či manželský pár medvědů Tim a Arianna (kteří jsou dost citliví na to, když někdo upozorňuje, že jsou medvědi).

 

Cleverman

Mezi spodinou Chlupatých vyvstává nový šampion se zvláštními schopnostmi. Seriál založený na motivu mýtů australských Aboriginců, původních obyvatel kontinentu.

 

 

 

Clickbait

seriál Clickbait series

Clickbait sleduje, jak jsou naše nejnebezpečnější a nekontrolované impulzy poháněny ve světě sociálních sítí. Odhaluje stále se zvětšující rozdíly mezi našimi virtuálními a skutečnými osobnostmi.

 

 

 

Cloak and Dagger

Cloak and Dagger

Hlavními hrdiny jsou Ty Johnson a Tandy Bowen, dvojice mladých lidí se superschopnostmi. Ti pod pseudonymy Cloak a Dagger ničí nepřátele. Dagger z konečků prstů vystřeluje světelné dýky – paprsky světla, které doslova bodnou jako dýky. Cloak disponuje pasivní schopností, která se dá charakterizovat jako velký hlad, svou oběť obalí pláštěm a pomalu ji pozře.

 

 

 

 

Clona

Clona

Sedmidílný kriminální seriál Clona vypráví příběh, v jehož středu stojí postava mladého policejního kameramana Romana. Ten svou práci, kterou mu dohodil jeho otec, vnímá jako jednoroční výplň, kterou je nucen absolvovat po neúspěšných přijímacích zkouškách na vysokou školu. Při jedné z prvních akcí se však situace fatálně zvrtne a banálně vyhlížející výjezd se změní v tragédii, při níž pod koly ujíždějícího automobilu umírá Romanův otec. Touha vyřešit otcovu vraždu, napínavá policejní vyšetřování a Romanův vztah k  Lence i vlastní matce jsou leitmotivy celého seriálu.

 

 

 

Closer

Do Los Angeles byla převelena Branda Leigh Johnson a stává se šéfkou týmu pracujícího na prioritních vraždách. Ačkoli je v odhalování úspěšná, kolektiv detektivů ji nemá moc rád. Za prvé pro netradiční přístup, za druhé protože je to žena mající vztah se šéfem celé kriminálky Los Angeles…

 

 

 

Closer: Nové případy / Major Crimes

Tým poručíka Provenzy pátrá po dvojici lupičů, kteří přepadli obchod. Jeho novým nadřízeným se stává kapitánka Raydorová a hned při prvním setkání začnou mezi nimi konflikty…

 

 

 

 

Co nového Scooby Doo? / What´s New Scooby Doo?

Parta kamarádů a jejich čtyřnohý miláček Scooby cestují na nejrůznější místa, občas i napříč časem. Jejich zvědavost se jim ne vždy vyplácí, a proto musí často bojovat s příšerami…

 

 

 

 

Co přináší řeka

Roku 1892 ztroskotá u australských břehů loď. Přežije pouze starý námořník Tom a Angličanka, Philadelphia Gordon – zvaná Delie, jejímž snem je stát se malířkou.

Její rodiče při nehodě zahynou a tak se dívky ujímají její australští příbuzní – strýc Charles a hašteřivá teta Hester, kteří žijí na malé farmě poblíž velkého vnitrozemského přístavu Echuca. Cesta do nového domova vede kolesovým parníkem po řece Murray a právě na něm poznává Delie kapitána Brentona Edwardse,svého budoucího muže.

Zatím ještě ani zdaleka netuší, že se řeka stane jejím osudem a co všechno jí život na ní ještě přinese…

 

 

Cobra Kai

seriál Cobra Kai series

Jedná se o sequel kultovního filmu Karate Kid z roku 1984.

Příběh seriálu je zasazen o 30 let později, než se odehrávaly události filmu. John Lawrence znovuotevírá dódžó Cobra Kai, což mimo jiné vede k rivalitě s nedalekou školou, kterou vede Daniel LaRusso.

 

 

Code 404

Code 404

Seriál se odehrává v blízké budoucnosti, kde jsou detektivové John Major a Roy Carver nejlepší dvojkou potírající zločin. Jenže během jedné nepovedené akce v utajení je detektiv Major zabit. Naštěstí je po ruce experimentální umělá inteligence díky níž, je Major přiveden zpět k životu. Jediný problém je, že Major 2.0 sice vypadá a zní jako originál, ale občas se něco ztratilo při přenosu. A po pravdě? Bylo toho docela dost…

 

 

Code Black

Příběhy doktorů a sester v LA notorický vytížené pohotovosti County Hospital, kde kontinuální příjem pacientů často překonává omezené zdroje. Podle dokumentu stejného jména.

 

 

 

 

Cold Call

seriál Cold Call series

Obyčejná svobodná matka se stane obětí tzv. studeného hovoru. Jde o podvodný telefonát, přes který jí jsou odcizeny peníze z účtu, čímž se její život převrátí vzhůru nohama. June se musí navíc vypořádat s nedávnou smrtí své matky. Bublá v ní hněv a hrdinka se rozhodne najít ty, kteří jsou zodpovědní za její neštěstí, a vykonat pomstu.

 

 

Cold Justice

seriál Cold Justice

Tato atypická kriminálka s prvky reality show sleduje práci dvou kolegyň – bývalé kriminalistky a bývalé právničky, které společnými silami řeší nevyřešené případy, na které je policie krátká.

 

 

 

Colin v černobílém / Colin in Black & White

seriál Colin v černobílém Colin in Black & White

Colin Kaepernick vypráví o svých mladých letech, kdy v Turlocku v Kalifornii začínal s fotbalem, basketbalem a baseballem.

 

 

 

Colony

Příběh dramatu Colony se odehrává v nedaleké budoucnosti v Los Angeles. Město se nyní nachází ve státě, který silou okupují vetřelci. Někteří lidé si zvolili, že budou spolupracovat s místními autoritami a budou těžit z nově nastoleného pořádku co nejvíce. Jiní se rozhodli přidat se k rebelům a tím pádem i pociťovat následky.

 

 

Columbo

Pomačkaný baloňák, neustálý doutník, automobil Peugeot 403 Cabrio, pes jménem Pes a záhadná manželka…to je jen několik věcí, které vytvářejí postavu velmi úspěšného losangeleského poručíka z oddělení vražd Columba. Charakteristický je i jeho styl vyšetřování, kdy odhaluje vraha téměř na počátku z drobných stop a důkazů, ale teprve během vyšetřování ho zvláštními otázkami umí dokonale zmást a donutit udělat osudnou chybu.

 

 

Comeback

seriál Comeback series

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu… Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom.

 

 

 

 

Comedy Club

seriál Comedy Club series

Moderátor Tomáš Jeřábek vítá oblíbené interprety i zatím neznámé talenty, kteří mají šanci ukázat, že za pouhou půlhodinu se dá veselí projevit mnoha způsoby – od tichého chechotu až po řehot, ze kterého vás budou brát křeče.

 

 

 

Condor

Condor

Když jsou všichni v jeho buňce zavražděni, analytik CIA utíká ve snaze zjistit, kdo za útokem stojí a o co mu jde. Podle novely Šest dnů Kondoraod Jamese Gradyho a filmu Tři dny Kondora.

 

 

 

 

Constantine

Constantine umí v lidech vidět anděly a démony a jeho duše je upsána peklu. Ačkoli se rozhodl život plný zla a hněvu opustit, nevydrží mu to dlouho. Démoni a další živly se totiž zaměřili na Liv, dceru jeho kamaráda.

 

 

 

 

Continuum

Policistka z roku 2077 (Rachel Nichols) se přichomýtne k útěku bandy nebezpečných zločinců z vězení. Ocitne se i s nimi v roce 2012 a dává si za úkol nejen najít cestu zpět ke své rodině, ale zároveň pochytat zločince dříve, než uskuteční svoje plány. Přitom jí pomáhá mladý vynálezce Adam (Erik Knudsen) a Vancouverské policejní oddělení, jmenovitě Carlos (Victor Webster).

 

Control Z

seriál Control Z

Když neznámý hacker začne postupně vypouštět tajemství studentů jedné střední školy, tak do té doby sociálně izolovaná Sofie začne pracovat na odhalení jeho či její identity.

 

 

 

Conversations With Friends

seriál Conversations With Friends

Příběh se odehrává v Dublinu a vypráví osudy dvou vysokoškolských studentů – Francese a Bobbi. Tito lidé najdou zvláštní a nečekané spojení s manželi Melissou a Nickem.

Seriál je adaptací stejnojmenného románu od Sally Rooney.

 

 

Conviction

Problémová, ale geniální advokátka a dcera bývalého prezidenta USA je vydíráním donucena vést novou pobočku losangelskou jednotku CIU, která zkoumá případy potenciálně neprávem odsouzených.

 

 

 

Coogan’s Run

seriál Coogan's Run series

Steve Coogan ve více podivných rolích ve fiktivním městečku.

 

 

 

 

 

Coroner

seriál Coroner series

Jenny Cooperová je bývalou lékařkou a čerstvě ovdovělou svobodnou matkou. Právě získala místo koronerky v Torontu, kde se snaží za každou cenu pomáhat mrtvým, kteří se ocitli na jejím stole.

Seriál vychází se stejnojmenné knižní série, kterou napsal autor M. R. Hall.

 

 

Corporate

Corporate

Corporate je satirická komedie odehrávající se v jedné z největších korporací na světě – Hampton DeVille, kde dva začínající manažeři (Matt a Jake) jsou nuceni dělat mizernou práci ve prospěch svých nadřízených.

 

 

Cosmos

seriál Cosmos series

Průvodce seriálem Carl Sagan nás vezme na cestu nekonečným vesmírným oceánem. Zavede nás do oblasti galaxií vzdálených až osm miliard světelných let od nás. Přes souhvězdí Herkula, Pegase, Andromedy a další se dostaneme do nádherné Mléčné dráhy a představíme si celou sluneční soustavu.

 

 

 

Crashing

Nový seriál HBO od výkonných producentů Judda Apatowa a Petea Holmese, který je volně inspirován Holmesovými osobními zkušenostmi z prostředí stand-up comedy, sleduje začínajícího komika jménem Pete (Holmes). Když zjistí, že ho jeho žena Jessica (Lauren Lapkusová) podvádí, rozhodne se přestěhovat do New Yorku a následovat svůj sen stát se úspěšným sólovým komikem. Jakmile se však rovnýma nohama vrhne do města, které rozhodně není pro slabé povahy, život i komediální svět uštědří dosud bezstarostnému Peteovi drsnou lekci. Na své trnité cestě potkává nejrůznější bavičské talenty, od cynického gurua jménem Artie Lange přes nehorázného provokatéra T. J. Millera až po shovívavou motivátorku Sarah Silvermanovou a mnohé další. Zatímco se snaží protloukat tak, že přespává na gaučích u známých, nachází Pete dobro na zcela nečekaných místech a postupně se mění v člověka, který nad propastí vlastního neuspořádaného života balancuje s o něco větší lehkostí. Seriál, který je milostným dopisem světu stand-up comedy, pojednává o nalézání humoru, krásy a slušnosti v bláznivém doupěti lupičů, jímž je newyorská komediální scéna.

Crazy Ex-Girlfriend

Hudební komedie, ve které se mladá Newyorčanka vydává do Kalifornie najít lásku, dobrodružství a starého přítele.

 

 

Creepshow

seriál Creepshow series

Hororové povídky od různých autorů, například od Stephena Kinga a George A. Romera.

 

 

 

 

 

Criminal Minds: Beyond Borders

Spin-off seriály Myšlenky zločince o mezinárodní divizi FBI, která řeší případy v cizích zemích, které se týkají amerických občanů.

 

 

 

 

Criminal Minds: Evolution

seriál Criminal Minds Evolution

Elitní tým profilovačů zločinců FBI čelí největší hrozbě – neznámému podezřelému, který využil pandemii k vybudování sítě sériových vrahů. Jakmile se svět znovu otevře, síť začne fungovat a tým musí pátrat po jednom vrahovi za druhým.

 

 

 

 

Criss Angel Mistr magie

Největší kouzelník současnosti. Nebudete věřit vlastním očím. Criss Angel je jedním z nejvlivnějších jmen dnešního světa magie a kouzel. Naprosto stírá hranice mezi skutečností a iluzí v ulicích in natura. Toto je sestřih těch nejbláznivějších a nejneuvěřitelnějších momentů. Bonusově jsou zde umístěny i doposud nezveřejněné záběry.

 

Critters: A New Binge

seriál Critters A New Binge series

Všežravé malé mimozemské nestvůrky Critters se vrací na Zem, aby zde našli ztraceného člena své rasy, kterého tu zanechali. Neobejde se to však bez problémů, protože mají neustále hlad a nepohrdnou ani pánem tvorstva – člověkem. Do cesty se jim postaví studenti místní střední školy. Na pomoc jim brzy přispěchají tři mezigalaktičtí nájemní lovci Critterů.

 

 

 

Crossbones

Dobrodružno-historický seriál odehrávající se na počátku 18. století ve Zlatém věku pirátství.

 

 

 

 

Crown Lake

seriál Crown Lake series

Seriál od autorky Pretty Little Liars Sary Shepard. Příběh je zasazen do 90. let a odehrává se na prestižní soukromé škole.

 

 

 

Cruel Summer

seriál Cruel Summer series

Nekonvenční thriller se odehrává během letních měsíců ve třech letech 1993–1995 v malém texaském městečku. Krásná a populární mladá dívka Kate je unesena. Zdánlivě nesouvisející čin se stane, když se Jeanette, hodná a milá tichá dívka v ústraní, stane nejpopulárnější dívkou ve městě, a do roku 1995 nejnenávi­děnější osobou v Americe. Každý díl je vyprávěn z pohledu jedné ze dvou hrdinek, které zaručí, že diváci budou stále přebíhat mezi tím, kterou dívku mají raději podle toho, jaké nové informace vyjdou na světlo.

 

CSI: Vegas

seriál CSI Vegas

CSI se vrací zpět do města, kde to všechno před dvěma dekádami začalo. Kriminální laboratoř je v ohrožení. Současní pracovníci přivítají zpět své bývalé kolegy a přátelé, aby společně využívali nové techniky a získali důkazy k zadržení vrahů a dalších zločinců.

 

 

 

 

 

 

Čtyři z tanku a pes

seriál Čtyři z tanku a pes

Polský seriál, v době svého vzniku oblíbený v mnoha zemích východního bloku, se odehrává na východní frontě za 2. světové války. Hlavní hrdinové – Poláci Janek, Gustik, Olgierd (poté co v polovině seriálu zahyne, ho nahradí Tomek) a Gruzínec Grzeš a jejich věrný pes Šarik se vydávají v tanku č. 102, který pokřtili na „Rudý“ bojovat na východní frontu. Po osvobození Polska jsou vysláni dobýt i Berlín…

Prožívají situace plné bojových scén i humorných příběhů, ale i zklamání. Jako vítězové se vracejí do hlavního města Slezska – Katovic. Seriál ukazuje kontrasty mezi romantikou a skutečností, nebezpečím vojenského života.

 

Cuphead na scénu! / The Cuphead Show!

seriál Cuphead na scénu! The Cuphead Show!

Animák sleduje jedinečné příhody impulzivního Cupheada a jeho opatrného, ale snadno ovlivnitelného bratra Mugmana. Během mnoha jejich nešťastných příhod napříč jejich surrealistickým domovem na Inkwellských ostrovech si vždy vzájemně kryjí záda.

 

 

 

Curon

seriál Curon series

Matka s dospívajícími dvojčaty se vrátí do rodné vesnice. Krátce nato zmizí a sourozenci začnou odhalovat tajemství zdánlivě poklidného místa.

 

 

 

Cvokař od vedle / The Shrink Next Door

seriál Cvokař od vedle The Shrink Next Door

Černá komedie se inspiruje skutečnými událostmi a sleduje zvláštní vztah mezi psychiatrem hvězd Ikem a jeho dlouholetým pacientem Martym. Okouzlující Ike pomalu začíná přebírat Martyho život, dokonce se přestěhuje do jeho domu v Hamptons a převezme rodinný podnik. Seriál ukazuje, jak zdánlivě normální dynamika mezi doktorem a pacientem může přerůst v neočekávaně pohlcující vztah plný manipulace, převzetí moci a dysfunkce.

 

 

Cyberpunk Edgerunners

seriál Cyberpunk Edgerunners

Street Kid se snaží přežít ve městě budoucnosti, které je posedlé technologiemi a tělesnými úpravami. Protože může ztratit všechno, rozhodne se zůstat naživu a stane se Edgerunnerem, žoldáckým psancem známým také jako Cyberpunk.