CH

 

 

Chad

seriál Chad

Herečka Nasim Pedrad zde ztvární hlavní roli čtrnáctiletého perského puberťáka, který je prvákem na střední škole a chce se stát populárním. Chadova přátelství i zdravý rozum dosáhnou limitů, protože hrdina používá jakékoliv taktiky, aby si na svou stranu získal populární děti ve škole.

 

 

 

 

Chaloupka na vršku

seriál Chaloupka na vršku

Čtrnáctidílný loutkový seriál z podhorské vesničky na konci 19. století, volně navazuje na seriál Vánoční koledy.

 

 

 

 

 

Chalupáři

Seriál komediálních příběhů F. Vlčka a V. P. Borovičky, který již od své premiéry v roce 1975 potěšil řadu diváků mnoha generací, čerpá svůj humor ze symbiózy člověka městského a člověka vesnického. Popularitu získal nejen pro své hvězdné obsazení, ale i pro základní tón, jímž je tolerance, lidská vzájemnost a porozumění.

 

 

 

Chambers

seriál Chambers series

Mladá žena, která prodělala infarkt, je posedlá záhadou obklopující srdce, které jí zachránilo život. Jenže čím blíž se dostává k pravdě o náhlé smrti svého dárce, tím více vlastností zemřelého přebírá. A některé z nich jsou velmi zlověstné.

 

 

 

Chameleón / The Pretender

Jarod. Tajemný muž bez minulosti. Původně zázračné dítě schopné vcítit se do kohokoli jiného a osvojit si bleckově jakékoli znalosti do té míry, že je schopen stát se kýmkoli – doktorem, právníkem, pilotem, chirurgem, profesorem… Organizace známá jako Centrum využívala jeho inteligenci a schopnost empatie v simulacích reálných událostí, i kterých odhadoval jejich vývoj.

Centru jednoho dne uteče a využívá svého talentu k napravování problémů, na které narazí. Centrum je mu přitom stále v patách.

 

Champions

Champions

Neambiciozní bývalá středoškolská sportovní hvězda, která vlastní tělocvičnu společně s naivním mladším bratrem, musí vychovávat dosud neznámého syna milujícího divadlo.

 

 

 

 

Channel Zero

V roce 1988 zemřelo ve městě Iron Hill pět malých dětí. Ve stejné době se na obrazovkách objevil strašidelný dětský seriál Candle Cove. Těla děti se našla, seriál skončil. Po třiceti letech se Mike vydává do Iron Hill, aby objasnil zmizení dětí, svého bratra a odhalil souvislost se seriálem. Není ale jediný kdo se vrací. V televizi začíná nová série…

 

 

 

 

 

Chapelwaite

Chapelwaite

Seriál se odehrává v 50. letech 19. století. Hlavním hrdinou je kapitán Charles Boone, který se se svými třemi dětmi přestěhuje do starého domu v malém a zdánlivě ospalém městečku Preacher’s Corners v Maine poté, co jeho manželka zemře. Charles však brzy bude muset čelit temným rodinným tajemstvím z historie a bojovat proti temnotě, která zahalovala Booneovi po celé generace.

 

 

Charité

seriál Charité

Příběh je zasazen do Berlína roku 1888. V centru dění se ocitá chudá dívka jménem Ida, která coby pacientka univerzitní kliniky Charité se nadchne pro medicínu. Jenže to má těžké. Žije v době, kdy ženy mají sotva právo na vysokoškolské vzdělání. Proto musí najít jiný způsob, jak by mmohla dosáhnout svého snu. Mezitím se setkává s mnoha lékaři a vědci, kteří se nesmazatelně zapsali do historie světové medicíny.

 

 

Charlieho Andílci / Charlie´s Angels

Charlieho andílci Charlie´s Angels

Dnes již klasický seriál ze 70. let 20. století je příběhem bývalých policistek Jill, Sabriny a Kelly, jež zastávaly poněkud podřadné funkce jako telefonní operátorky a pracovnice podatelny. Tajemný milionář Charles Townsend je z této neprspektivní kariéry „vyreklamoval“, spolu se svým přítelem Johnem Bosleym otevřel vlastní vyšetřovací agenturu a najal si tyto tři nádherné dámy – agentky, aby je vysílal na smrtelně nebezpečné mise k řešení těch nejzapeklitějších případů.

 

 

 

 

 

 

Charmed 2018

seriál Charmed (2018) series

Po tragické smrti své matky se tři sestry z malého městečka k jejich velkému překvapení dozví, že jsou čarodějky. Tato mocná trojice musí brzy stát bok po boku, aby společně bojovaly proti každodenním výzvám i nadpřirozeným démonům.

 

 

 

Cherish the Day

seriál Cherish the Day series

Seriál sleduje život jednoho páru během pěti let. Každá epizoda se odehrává během jednoho jediného dne, který byl pro tento pár důležitý.

 

 

 

 

Chesapeake Shores

Chesapeake Shores

Podle stejnojmenné novely od americké spisovatelky Sherryl Woodsové.

Abby Winters se vrací do svého rodného městečka Chesapeake Shores v Marylandu, poté, co dostala telefonát od své mladší sestry Jess, která nedávno zrenovovala místní hospodu a již nyní se nachází nad finanční propastí, ze které potřebuje akutně uniknout. Po návratu domů musí Abby čelit, jak rodinným problémům, tak i Trace Rileyovi, kterého před lety opustila a vydala se na svou životní cestu daleko od domova.

 

 

Chicago Fire

Životy hasičů a paramediků v Chicagu.

 

 

 

 

 

Chicago Justice

V centru příběhu se nachází tým žalobců, kteří pracují pro úřad státního návladního v Chicagu. Jejich prací je navigovat sebe i své klienty ve světě vyostřené městské politiky a kontroverze, a zároveň prosazovat spravedlnost.

Chicago Justice je již čtvrtým seriálem ze série Chicago od Dicka Wolfa. Přidává se k Chicago Fire, Chicago P.D. a Chicago Med.

 

 

Chicago Med

Odvážný tým doktorů společné zvládá pandemonium hlavní Chicagské nemocnice ve stejném světě, ve kterém se odehrává Chicago Fire a Chicago PD.

 

 

 

 

Chicago PD

Spin-off seriálu Chicago Fire sleduje dění na 21. okrsku chicagské policie a jejích dvou složek – uniformovaných policistů a tajné služby.

 

 

 

 

Chicken Girls

seriál Chicken Girls series

Tři kamarádky mají taneční skupinu jménem Chicken Girls a tančí spolu už roky. Jenže letos se všechno změní.

 

 

 

 

Childhood’s End

Šestidílná minisérie vypráví příběh o nepřímé nadvládě mimozemské rasy Overlordů nad naší planetou po několik dekád, během kterých lidská rasa přichází o svou identitu, vzdělávání, kulturu.
Tento ambiciózní projekt televizní stanice SYFY je adaptací stejnojmenného románu od Arthura C. Clarka, jednoho z nejvýznamnějších spisovatelů žánru sci-fi.

 

 

Chilling Adventures of Sabrina

seriál Chilling Adventures of Sabrina series

Temný příběh o dospívání mladé ženy jménem Sabrina Spellmanová, která se snaží smířit s tím, že je dívkou dvou tváří – napůl je totiž čarodějnice a napůl smrtelnice bojující s temnými silami.

 

 

 

 

Chirurgové / Grey´s Anatomy

Seznamte se s Meredith Grey, která včera ještě seděla ve školní lavici na Harvardu a teď je z ní doktorka. První rok je tím nejtěžším, což si říkají i její spolužáci (dnes kolegové v nemocnici v Seattlu). Jejich posláním je zachraňovat a uzdravovat. Krom práce mají ale i oni životy, které občas potřebují uzdravit a vyléčit.

Sotva se stihli zaběhnout v pracovní rutině a už se seznámili také s třemi slovy, které je budou už stále provázet: operace, vztahy a komplikace. Seriál získal mnohá ocenění včetně Emmy a Zlatého glóbusu.

 

Chlap v očekávání / He’s Expecting

seriál Chlap v očekávání He's Expecting

V reklamě je tenhle chlápek jako ryba ve vodě a celkově se mu docela daří, ale když otěhotní, musí řešit společenskou nerovnost, která ho předtím vůbec nezajímala.

 

 

 

 

Chlapci a chlapi

Hrdiny seriálu jsou vojáci základní vojenské služby komunistického režimu, jejichž osudy sledujeme od nástupu k motostřeleckému útvaru až po skončení prvního roku vojny. Seriál se zabývá i osudy jejich nejbližších nadřízených.

 

 

 

 

 

Chlapi sobě / Complete savages

seriál Chlapi sobě Complete savages series

Nick Savage se sám stará o svých pět synů Jacka, Chrise, Sama, Kylea, a TJe, protože ho před deseti lety jejich matka opustila. Nick i se svým bratrem Jimmym pracuje jako hasič.

 

 

 

 

Chobotnice / La Piovra

Policejní inspektor Corrado Cattani je přeložen na Sicílii s manželkou a dvanáctiletou dcerou Paolou. Jelikož se specializuje na mafii a s ní spojené obchodníky s drogami, jejichž transakce jsou kryty bankou a jeví se jako legální obchody, brzy se stane terčem vyhrožování. Po únosu své dcery je Cattani donucen odvolat žalobu proti hlavnímu podezřelému, a to i přes pohrdání svých kolegů. Paola se po únosu vrací v zuboženém stavu a Corrado se pouští do nemilosrdné odvety vůči zločincům.

 

Chovej se slušně / Mind Your Manners

seriál Chovej se slušně Mind Your Manners

Milý seriál o proměnách, ve kterém slavná lektorka etikety Sara Jane Ho pomáhá zájemcům z celého světa chovat se slušně a stát se tak lepšími lidmi.

 

 

 

 

Chuck

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou „Buy More“. V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele – Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato „moc“ přináší.

Chucky

seriál Chucky

Chucky vypráví o zrzavé panence s pihami, která je posedlá duší známého a nebezpečného vraha Charlese Lee Raye. Poté, co se Chucky objeví ve výprodeji v jednom malém americkém městečku, celé místo je vtaženo do chaosu a otřese jím série hrůzostrašných vražd, která začne odhalovat skrytá tajemství místních obyvatel.

 

 

Chůva k pohledání / The Nanny

Fran Fineová přišla o snoubence i o práci. Náhodou se dostane do domu bohatého vdovce jako chůva jeho tří dětí a všem obrátí život naruby…
Fran Fineová pracuje ve svatebním salonu u Danyho, se kterým je zasnoubená. Jenže Dany se s ní rozejde, a navíc ji propustí. Fran se tak ocitá bez práce a bez snoubence – a začne se živit jako podomní obchodnice s kosmetikou. Přitom se náhodou dostane i do domu bohatého vdovce Maxwella Sheffielda, který právě shání chůvu pro své děti, desetiletého syna Brightona, čtrnáctiletou Maggie a malou Grace. Fran je na zkoušku přijata. Na rozdíl od předchozí chůvy se Fran chová zcela jinak a své osobité názory bez obalu sděluje okolí. To se ovšem některým členům domácnosti ani hostům nelíbí…

 

Chyťte ho! / Get Shorty!

seriál Chyťte ho!

Černá komedie se točí okolo Milese Dalyho, který pracuje jako bouchač pro nebezpečný kriminální gang v Nevadě. Kvůli své dceři se pokusí změnit svou profesi a stane se filmovým producentem, ovšem u poctivé práce nezůstane dlouho a začne skrze hollywoodské filmy prát špinavé peníze. Místo toho, aby kriminální svět opustil, ho tak s sebou přivede do Los Angeles.