Chuck

STAŽENÍ

Obsah:

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou „Buy More“. V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele – Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato „moc“ přináší.

Hodnocení:

Způsob získání schopnosti či spíše vědomostí je dosti krkolomný a tipuju, že tvůrci průběžně mění pravidla, podle kterých funguje dle potřeby, ale budiž. Celkově je seriál čistě výplachovou blbinkou, kde polovina osazenstva bude v duchu i reálně onanovat nad Sárou, zatímco druhá bude fandit totálnímu trotlovi Chuckovi, proti kterému mi ale přijde zajímavější i reklama na Orbitky. Tenhle ňouma zaseklý ve slepé kariérní uličce a neschopný kontaktu s opačným pohlavím mě prostě nemá čím chytnout. Zápletky, nástroje a situace nezajímavé, recyklované z X předchozích sérií. Ale pro puberťáky s čerstvou občankou v ruce akorát.

 

Plný názevChuck
Status: Skončeno
Žánr:Akční, drama, komedie
Protagonisté: Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin
Scénář:Chris Fedak, Josh Schwartz, Zev Borow, Matthew Lau, Phil Klemmer
Režie:Robert Duncan McNeill, Allan Kroeker, Patrick R. Norris, Peter Lauer
Stopáž: 43 minut
Rok výroby:2007
Epizody, série, celovečerní:5 sérií
Země původu:USA