D

 

D.P.

D.P.

Drama, které realisticky zobrazuje brutalitu a problémy s lidskými právy v ozbrojených složkách, vypráví příběh obyčejného vojáka jménem Ahn Joon-ho, který stejně jako ostatní mladí lidé jeho věku absolvuje povinnou vojenskou službu. Náhle je převelen ke speciální jednotce specializující se na pronásledování a dopadení dezertérů.

Ahn Joon Ho (Jung Hae-in) je tichý a klidný vojín, který se neumí přizpůsobit novým situacím. Poté, co svými pozorovacími schopnostmi a trpělivostí upoutá pozornost odpovědného důstojníka, stává se součástí oddílu DP.

 

Da Vinciho démoni / Da Vinci´s Demons

Středověká Florencie je domovem mladého Leonarda da Vinciho. Umělce, odvážného vynálezce a svobodomyslného rebela. Jeho osudem je nejen odhalit tajemství prastarých učení, ale i zasáhnout do mocenských intrik, jichž se stane svědkem…

 

 

 

 

Ďábel od vedle / The Devil Next Door

seriál Ďábel od vedle_The Devil Next Door series

Clevelandského dědečka postaví v Izraeli před soud s obviněním, že býval dozorcem v nacistickém vyhlazovacím táboře a říkalo se mu Ivan Hrozný.

 

 

 

 

 

Dabing street

seriál Dabing street

Malým dabingovým studiem ZERO otřese smrt jejího majitele, kterým byl manžel zneuznané herečky Evy. Ta je odhodlaná z neznámé firmy, která je tak akorát pro smích, udělat věhlasnou značku.

 

 

 

 

 

Ďáblova lest

seriál Ďáblova lest

Trojdílné mysteriózní drama se točí okolo Ďáblovy bible a jejího zmizelého listu. Když dojde k rituální vraždě, musí komisař Sumara najít vraha. Jenže celá věc se zkomplikuje, když na světlo vyplynou skutečnosti, které vyšetřovatele zavedou do Podlažického kláštera. Už teď je jasné, že to nebude klasický případ a bez pomoci religionisty Ivana Runy se vyšetřování kupředu rozhodně nepohne.

Drama bylo natočeno na motivy stejnojmenné knihy Arnošta Vašíčka, Ďáblova lest, a je díky svému mysterióznímu a krimi charakteru přirovnáváno k filmu Šifra mistra Leonarda z roku 2003.

 

 

 

Ďáblův sluha / Reaper

Sam je průměrný jedenadvacetiletý mladík, který pracuje (no spíš nepracuje) v supermarketu v Seattlu a volné chvíle tráví s tlustým kámošem infantilními žertíky všeho druhu. Průměrným by určitě zůstal i nadále, kdyby jeho rodiče v mládí neprodali jeho duši ďáblu za nějakou tu službičku. Nicméně teď, když oslavil 21. narozeniny, je Satan zpět a požaduje něco na oplátku. A není to nic menšího než nahánění uprchlých duší zpět do Pekla.

 

 

 

 

 

Dallas

seriál Dallas

Sága rodu Ewingů, bohaté rodiny v čele s patriarchou Johnem Rossem Jockem Ewingem, zakladatelem naftařské společnosti Ewing Oil. Starý muž má za manželku Eleanor Miss Ellie, která se oddaně stará o rodinné sídlo Southfork Ranch a jejich tři syny. John Ross „J.R.“ Ewing neomezeně vládne rodinné firmě Ewing Oil svoji železnou pěstí už celá desetiletí. Oženil se s bývalou Miss Texas, Sue Ellen Shepardovou. Bobby je milý a slušný chlapík, který má za manželku Pamelu Barnesovou, dceru Ewingova obchodního rivala. Třetí syn Garrison Arthur Gary se tak trochu nevydařil – otec ho považuje za odpadlíka rodiny a proto se radši odstěhoval do Kalifornie i se svou manželkou Valene.

 

 

Dalmatinská 101

seriál Dalmatinská 101 series

Hlavními hrdiny jsou rodiče Delilah, Doug a s nimi jejich 99 psích potomků. Všichni zažívají vtipná dobrodružství v současném Londýně. Seriál je inspirován klasickými animovanými filmy Disney 101 Dalmatinů.

 

 

 

 

Dalziel a Pascoe

seriál Dalziel a Pascoe series

 

Detektiv superintendant Andrew Dalziel a detektiv inspektor Peter Pascoe vyšetřují vraždy v Yorkshiru. Aby mohli pracovat jako dobrý tým, musí se naučit i přes své velmi rozdílné povahy respektovat navzájem své schopnosti.

 

 

 

Dáma a král

Dáma a král

Původní český detektivní seriál z právního prostředí s hvězdným hereckým obsazením. Hlavními hrdiny jsou idealistický a trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král a extrovertní a cynická advokátka Lenka Braunová. Jsou každý jiný, občas si lezou na nervy, ale nakonec se skvěle doplňují. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého společně odhalují zločiny za zavřenými dveřmi, rodinná tajemství, napravují křivdy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii. Kromě napětí bude v příběhu i místo pro humor, i když i tady půjde často o vraždy.

Tímto televizním seriálem, který každým dílem odvypráví jeden uzavřený případ, se prolínají také osobní příběhy hlavních hrdinů a postupně se odkrývá jejich tajemná minulost. Diváky čeká kromě napětí a tajemství i humor mezi ústřední dvojicí.

 

Dáma v závoji / La Dama Velata

seriál Dáma v závoji_La Dama Velata

Skrývá svou tvář, aby odhalila pravdu a potrestala ty, kteří ji připravili o všechno.

Život krásné Clara Grandi se dramaticky změnil v den, kdy ji neznámý útočník surově napadl, s úmyslem ji sprovodit ze světa. V ten den totiž pro všechny ostatní, blízké i přátele zemřela ve vlnách rozbouřené řeky. Stala se někým jiným, tajemnou ženou v závoji, odhodlanou odhalit pravdu – ať to stojí, co to stojí – a potrestat viníků.

Zatím však ještě nenastal ten správný čas, proto nepozorovaná z dálky sleduje přitažlivého muže, zoufale plačícího u hrobu, ve kterém nikdo neleží. Svého muže! Instinktivně by se k němu nejradši okamžitě rozběhla, objala ho a uklidnila, že nezemřela, jak si všichni myslí. Že sice nebyla vždy šťastná, ale že ho miluje. A objala by jejich krásnou dcerku Auroru, která dnes otce doprovází. Nemůže. Zkrátka neví, jestli jsou slzy, kterými Guido kropí její hrob, pravé! Vážně ho její ztráta zlomila? Opravdu ji tak velmi miloval a slzy, které se mu řinou po tvářích, jsou projevem upřímného žalu – nebo jsou naopak neklamným znakem kajícného hříšníka, který se nedokáže vyrovnat s tím, co způsobil?

A navíc nedokáže zapomenout na ten osudný den, ze kterého si pamatuje všechno – bolest, paže člověka, který ji strčil do rozbouřené řeky, její děsivé hučení, dusot koňských kopyt někde v dálce. Všechno až na útočníkovu tvář! Kdo byl tím ďáblem v lidské těle, který ji připravil o všechno? Někdo známý? Dávný nepřítel? Nebo nedej bože přece jen její milovaný Guido? To Clara zatím vůbec netuší. A i proto se noří do vzpomínek, jak to všechno vlastně začalo…

Na slovenské televizi Markíza běží od 2. června pod názvem Dáma v závoji.

Damnation

Damnation

Muž, který se vydává za kněze, vede ve státě Iowa vzpouru dělníků proti průmyslníkům, kteří je vykořisťují. Na jeho potlačení je povolán muž, který s ním má společnou krvavou minulost.

 

 

 

 

Dámský gambit / The Queen’s Gambit

seriál Dámský gambit / The Queen's Gambit series

Sledujeme život Beth Harmonové. Ta je sirotkem a jednoho dne v sobě objeví nadání, co se týče hraní šachů. Chce být v tomto sportu nejlepší, ale musí se vypořádat s vlastními démony.

 

 

 

 

 

Dámský podnik

Brazilský seriál z produkce HBO vypráví příběh Karin, Luny a Magali, tří atraktivních, inteligentních žen, které se chtějí společnými silami pokusit o revoluci ve své profesi. Dívky, které se ocitly na křižovatce své pracovní kariéry, sdílejí jednotnou vizi – proč by nemohlo to nejstarší povolání na světě využívat moderního marketingu a plánovacích metod?

 

 

Dar / Atiye

seriál Dar Atiye series

Malířka z Istanbulu odhalí velkolepá tajemství o archeologických vykopávkách v turecké Anatolii, která souvisejí s její vlastní minulostí.

Dare Me

seriál Dare Me series

Bylo to krásné, dokud to nezašlo příliš daleko.

Sledujeme konkurenční boj středoškolských týmů roztleskávaček. Kamarádský vztah Andy a Beth projde zkouškou. Do jejich týmu přichází nový trenér s velkými ambicemi. Odhalujeme fyzické i psychické extrémy dívek, které jsou ochotny snášet, aby dosáhly úspěchu.

 

 

 

 

 

Daredevil

Hell’s Kitchen, Manhattan. Čtvrť nevalné pověsti, kde vládne zločin, ale také místo, které je domovem mnoha normálních Newyorčanů. Na jedné straně se vynořuje král podsvětí, který pro svůj sen o lepší budoucnosti svého území neváhá uplácet, vydírat a vraždit. Na straně druhé je zdánlivě obyčejný advokát, který zjišťuje, že pro vítězství spravedlnosti někdy právo samotné nestačí. To, že od svých devíti let nevidí, je pro něj jen malým handicapem. Jeho zbývající smysly jsou totiž mimořádně silné.

 

 

Dark

seriál Dark series

První původní seriál v němčině z produkce Netflixu.

Příběh je zasazen do malého německého městečka Winden, poblíž francouzských hranic. Objevuje se další případ pohřešovaného chlapce, který záhadně zmizel v tamních lesích. Policie a rodina rozjíždí rozsáhlé pátrání, ale dobré zprávy ne a ne přijít. Brzy však vychází na povrch temné tajemství malého městečka a jejich obyvatel. Ale nikdo prozatím netuší, že se kolem nachází nadpřirozená síla, se kterou si není radno zahrávat.

 

 

Dark Heart

seriál Dark Heart series

Will Wagstaffe je policejní detektiv, který zasvětil prakticky celý život své práci. Avšak temná minulost jeho rodiny ho neustále pronásleduje. Fakt, že vražda jeho rodičů nebyla nikdy vyřešena, ovlivňuje jeho osobní i pracovní život. Sestra Juliette a přítelkyně Sylvie jsou Willovými největšími oporami, ale nejtěžší životní zkoušky jsou stále před ním.

 

 

 

Dark Matter

Šest členů opuštěné vesmírné lodi se probuzí z hibernace v hlubokém vesmíru. Mají vymazanou paměť, neví kdo jsou ani jak se dostali na palubu. Jediná stopa je nákladový prostor plný zbraní a nastavené cílové souřadnice na vzdálenou těžební kolonii, která leží ve vojenské zóně. Neví, na čí straně či proti komu bojují. Dokáží utéct před vlastní minulostí nebo je jejich stíny dostihnou?

 

 

 

Dash & Lily

seriál Dash & Lily series

Bláznivá vlna vánoční romantiky narůstá, když si cynik Dash a optimistka Lily předávají na různých místech New Yorku knihu se vzkazy.

 

 

 

 

Datel Woody

Datel Woody je kreslená postavička. První epizoda tohoto seriálu byla natočená v roce 1940 a měla název „Knock Knock“. Poslední natočenou epizodou klasické série byla v roce 1972 „Bye, Bye, Blackboard“. Po této klasické sérii se v roce 1999 rozhodlo, že se natočí další příběhy tohoto oblíbeného hrdiny . Zatím byly natočeny 3 sezóny, celkem 53 epizod (1999-2003). Datel Woody má svoji hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu.

 

Dawsonův svět / Dawson´s Creek

Kamarádi Joey Potterová a Dawson Lerry se znají od sedmi let a jako každý sobotní večer se u Dawsona dívají na filmy. Joey žije se svou sestrou a jejím přítelem v malém domku, v zátoce kousek od Dawsona. Její matka umřela na rakovinu a její otec sedí ve vězení za držení narkotik. Dawson, Joey a Pacey Witter, Dawsonův nejlepší kamarád, natáčejí Dawsonův první film, se kterým chce jet brzy na filmový festival amatérských filmů. Pacey, který v něm hraje nestvůru, a Joey, která hraje hlavní hrdinku, se začnou hádat. Jejich hádku ale přeruší přijíždějící taxík, ze kterého vystoupí mladá blondýnka Jen Lindlyová. Je to vnučka Dawsonových sousedů, která přijela, aby pomohla své babičce starat se o nemocného dědu. Jen, stejně jako ostatní, druhý den nastupuje do druhého ročníku místní střední školy

DC Super Hero Girls

seriál DC Super Hero Girls series

Animovaný seriál pro děti s hrdinkami z DC universa.

Víte, že existuje střední škola pro superhrdiny? Ano, i když v našem případě je to spíše škola pro superhrdinky. Wonder Woman, Supergirl, Batgirl, Harley Quinn, Bumblebee, Poison Ivy a Katana se sešly na jedné škole. Sjednoceny přátelstvím a svými schopnostmi dívky zažívají společná dobrodružství každý den.

 

Dead of Summer

Když žena znovu otevře idylický letní kemp, který milovala jako dítě, probudí se zvláštní síla a začínají  umírat lidé.

 

 

 

 

 

Dead Still

seriál Dead Still series

Příběh se odehrává během viktoriánské éry v Irsku, kde se začíná rozmáhat posmrtné fotografování. Uznávaný pohřební fotograf je vtažen do série domnělých sebevražd, které mají jistou spojitost s jeho fotografickým dílem.

 

Dead To Me

seriál Dead To Me series

Jen právě přišla během tragické autonehody o manžela a útěchu hledá v podpůrné skupině. Tam se seznámí s ovdovělou Judy, která ji ihned dostane svou bláznivou a ztřeštěnou povahou. Obě ženy se brzy spřátelí, ovšem jak Jen postupně zjišťuje, Judy skrývá nejedno šokující tajemství.

 

 

Deadbeat

Kevin Pacalioglu (Tyler Labine) je sice povaleč a švorc, ale zároveň umí komunikovat s mrtvými. Tváří v tvář neustálému přílivu tvrdohlavých duchů, se snaží poskytnout těmto rozpustilým duším zakončení jejich nedokončených záležitostí…

 

 

 

 

Deadly Class

seriál Deadly Class

Seriál se odehrává v 80. letech v akademii King’s Dominion, která slouží jako trénovací středisko, kde se cvičí mladí zabijáci. Sledujeme Marcuse, který tam začne chodit.

Adaptace stejnojmenné komiksové série od amerického spisovatele Ricka Remendera a kreslíře Wesleyho Craiga.

 

 

Deadwater Fell

seriál Deadwater Fell series

Jednoho dne je ve vesnici Kirkdarroch zavražděna údajně šťastná a perfektní rodina. Přežije jen otec, který se stává podezřelým. Pouští se do pátrání, aby zjistil, kdo je za tento ohavný čin zodpovědný a dokázal svoji nevinu.

 

 

 

 

Deadwood

seriál Deadwood series

Dramatický seriál z původní produkce HBO vypráví o nejdivočejším městě Divokého západu, které bylo nezákonně založeno v letech zlaté horečky na indiánském teritoriu, a nespadalo tudíž pod jurisdikci Spojených států. Nejbohatší naleziště zlata v americké historii podnítilo v době nenasytného drancování vznik hraničního města mimo právo a zákon, jehož existenci provázel nelítostný boj o moc. Bylo nedotčené civilizací, zato plné násilí, které přitahovalo barvitou směsku přistěhovalců, toužících po rychlém zbohatnutí. Bylo to místo, kde všechno – a každý – mělo svou cenu. Peklo, kde se dalo přijít ke štěstí.

Ještě nedávno byl Seth Bullock jako velitel policie v Montaně mužem zákona. Teď však přijíždí do Deadwoodu, malého městečka kdesi v Jižní Dakotě, jako obyčejný, řadový občan, aby se tu pokusil začít nový, minulostí nezatížený život. Jeho plán je prostý: otevře si tu obchod a jako mnoho jiných se pokusí vytěžit pro sebe maximum ze zlaté horečky, která nedávno tenhle kraj zachvátila. Ani on ani jeho společník Sol Star však netuší, že Deadwood není obyčejné venkovské městečko, jakých jsou po celých Státech stovky…

Zdejší pozemky převedla před časem vláda Spojených států smluvně Siouxům. Jenomže před dvěma týdny Siouxové zmasakrovali generála Custera u Little Big Hornu a Deadwood teď oficiálně leží na území nikoho. Není tu žádná vláda, neplatí tu žádný zákon, jen právo silnějšího. A tím nejsilnějším zde je mimo vší pochybu Al Swearengen, majitel místního saloonu. Člověk bez skrupulí, bez morálky, bez zásad, kromě jedné jediné: dobré je všechno, co prospívá mně. Člověk, který dokáže s kýmkoliv popíjet, aby jej vzápětí nechal svými nohsledy oddělat, usoudí-li, že to pro něj bude výhodné. Ve městě, do něhož zlatá horečka přilákala tu nejhorší sebranku z celých Států, kde vzkvétá prostituce, kořalka teče proudem a většina chlapů rozumí jen řeči pistolí, musí být takovýhle člověk nekorunovaným, o to však absolutnějším pánem. I díky němu se Deadwood stal peklem na zemi. A Seth Bullock se o tom brzy bude mít možnost přesvědčit na vlastní kůži…

Deadwood, tento nejdrsnější ze všech westernů, vychází – ač je to možná k neuvěření – ze skutečnosti. Jeho předobrazem je skutečný Deadwood, ležící na indiánském území v Jižní Dakotě, město, v němž za zlaté horečky našly svůj dočasný domov – kromě dobrodruhů z celých států – i mnohé legendy Západu, jakým byl například Divoký Bill Hickok nebo Calamity Jane. Reálný základ mají ale i ostatní postavy: Al Swearengen skutečně vlastnil místní saloon a nemálo tu zbohatl z drog, kořalky a prostituce, Seth Bullock se stal prvním místním šerifem…

Roli Deadwoodu v žánru westernu přirovnávají mnozí k roli Sopranových v žánru mafiánských příběhů. I on vnáší do tohoto léty již poněkud unaveného a opotřebovaného žánru nový, čerstvý – pravda pro někoho možná až příliš ostrý – vzduch. Svým navýsost realistickým, až naturalistickým pohledem na historickou skutečnost, svou drsnou mluvou – tím vším je na hony vzdálen klasické představě o westernu jako dobrodružném příběhu, kde nakonec po řadě protivenství vítězí spravedlnost. Deadwood zkrátka ukazuje americký Západ takový, jaký tehdy, na konci 19. století, skutečně byl: drsný, krutý, nemilosrdný. Svět, v němž vítězí ti, kdo mají peníze a moc – bez ohledu na to, jakým způsobem se k nim dostali. Ti, kdo jsou schopni a ochotni se v zájmu svých zisků a výhod občas dohodnout i s nepřítelem a konkurentem. Zkrátka ti, kteří stáli u zrodu naší dnešní, moderní společnosti.

 

Dealer

seriál Dealer series

Franck, režisér hudebních videoklipů, proniká do drsné čtvrti na jihu Francie, aby zde natáčel Tonyho, charismatického, ale nepředvídatelného vůdce drogového gangu, který chce proniknout na rapovou scénu. Pomocí své kamery odhaluje skrytou, ale skutečnou tvář obchodování s drogami, zatímco se ocitá v krvavé válce gangů.

 

 

Debris

seriál Debris series

Jde o sci-fi drama, které má mít stejný nádech jako X-Files nebo Muži v černém. Dva agenti z různých kontinentů a se dvěma odlišnými názory musí spolupracovat, aby vyšetřili vrak mimozemské lodi, který záhadně ovlivňuje lidstvo.

 

 

Deception 2018

Deception (2018)

Mistr iluzionista s poškozenou reputací používá své schopnosti ve spolupráci s FBI k chycení konkurenta, který hodil na jeho bratra vraždu.

 

 

 

 

Děda se závazky / Grandfathered

seriál Děda se závazky_Grandfathered series

Jimmy je charismatický svobodný sukničkář, který si užívá života plnými doušky. Vše se ovšem změní v momentě, kdy se dozví, že je otcem… a už i dědečkem.

 

 

 

 

 

Deep State

Deep State

Max Easton je bývalý elitní agent, který byl členem tajné britsko-americké organizace. Max si však důchodu dlouho neužívá, když je donucen vrátit se zpět do akce a spolupracovat na misi, ve snaze zastavit íránský jaderný program.

 

 

 

 

 

Deep Water

seriál Deep Water series

Seriál sleduje životy tří žen, které žijí v nádherném prostředí ve Windermere. Jde o moderní pohled na rodinu a tlak, kterému čelíme v každodenních uspěchaných životech. Hrdinky se snaží zabezpečit rodinu, kvůli čemuž jsou dokonce ochotné podstoupit kontroverzní akce, jen aby vše zůstalo pohromadě a ony si udržely hlavu nad vodou.

 

 

 

Defending Jacob

seriál Defending Jacob series

Otec se vypořádává s obviněním, že jeho čtrnáctiletý syn je vrah.

Na motivy knihy od Williama Landaye.

 

 

 

 

Defiance

V blízké budoucnosti mimozemšťané známí jako Votani přicházejí na Zem poté, co byl jejich vlastní solární systém zničen. Když sem ale dorazí a absolvují dlouhé roky vyjednávání, zjistí, že zde nejsou vítáni. Místo odletu ale záhají útok a chtějí Zemi kolonizovat. Nasadí roboty a úrodnou půdu vypálí a znečistí atmosféru. Po deseti letech konfliktu si obě strany uvědomí, že planeta sama se stává neobyvatelnou a uzavřou příměří, aby zvýšili vlastní šance na přežití. Seriál vycházející ze stejnojmenné počítačové hry.

 

Dějiny nadávání

seriál Dějiny nadávání series

Nicolas Cage nás v tomto neobvyklém dokumentu seznámí s historií a dopady nejznámějších anglických vulgarismů.

 

 

 

 

 

Delhi Crime

seriál Delhi Crime series

Seriál je motivovaný skutečnými událostmi z roku 2012 z Nirbhayi, kde gang znásilnil v krátkém časovém horizontu velký počet dívek.

 

 

 

Demon Slayer Kimetsu no Yaiba

seriál Demon Slayer Kimetsu no Yaiba

Tanjirou jednoho dne přijde domů a zjistí, že jeho rodina je zabita démony a jeho sestra se stala démonem, ale stále má svoji osobnost. Vydává se na cestu, aby ji navrátil do původního stavu.

 

 

 

 

Dempsey a Makepeaceová

seriál Dempsey a Makepeaceová

Newyorský policajt James Dempsey má v Anglii posilnit elitní jednotku jako partner seržantky Harriet Makepeaceové. Jejich vyšetřovací metody a také styl života jsou dost odlišné, což je skvělá příležitost k neustálému kočkování – ale tvoří spolu samozřjemě skvěle sehraný tým. A navíc: co se škádlívá, to se rádo mívá…

Američan Michael Brandon a Angličanka Glynis Barber se sblížili nejen v rámci svých postav, ale i mimo natáčení: vzali se a mají spolu syna Alexandra.

 

 

Den Trifidů / The Day of the Triffids

seriál Den Trifidů_The Day of the Triffids series

Seriál natočený na motivy jedné z nejslavnějších knih svého žánru, zároveň se jedná o remake stejnojmenného seriálu z roku 1981.

Solární erupce v jedné chvíli způsobí slepotu skoro všech obyvatel naší planety. Ti, kdo byli v tu chvíli venku, už nikdy nebudou vidět. Tento fakt je sám o sobě hrozivý, protože slepých je většina, nicméně to není pořád to nejhorší. Ve stejnou dobu se totiž začnou množit rostliny, které touží po jediném – lidské svačině…

 

Deník Andyho Warhola / The Andy Warhol Diaries

seriál The Andy Warhol Diaries key artCR: Netflix

Po svém postřelení v roce 1968 začíná Andy Warhol dokumentovat svůj život a pocity. Tyto deníky a tento dokumentární seriál nahlížejí do zákulisí jeho osobnosti.

 

 

 

 

Deník zasloužilé matky / Reba

Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu.

 

 

 

 

 

Dennis, postrach okolí / Dennis the Menace

seriál Dennis postrach okolí Dennis the Menace series

Dennis je energický chlapec, který si myslí, že dělá věci správně, ale místo dobrého výsledku se často dostane do průšvihů.

 

 

 

Departure

DEPARTURE

Konspirační seriál vypráví záhadu letu 716, který spolu s pasažéry civilisty zmizí nad Atlantikem. Po záhadné nehodě se čerstvě ovdovělá chytrá vyšetřovatelka leteckých nehod Kendra Malley vrací do služby, aby záhadě přišla na kloub.

Druhá série se zaměřuje na vyšetřování nehody automatizovaného vysokorychlostního vlaku na cestě z Toronta do Chicaga.

 

Deputy

seriál Deputy series

Moderní policejní drama kombinuje prvky klasického westernu a novodobého policejního smýšlení a jednání. Po smrti šerifa je na jeho pozici dosazen ten nejméně očekávaný člověk. Hrdina pokračuje v rodinné tradici ochránců zákona, nicméně je zvyklý spíše na zneškodnění záporáků než na navigování spletité politické pavučiny sociálních vztahů. Dostane pod sebe zkušený tým sebevědomých a komplikovaných osobností, které nespočinou, dokud není nastolena spravedlnost.

 

 

 

Desatero hříchů

seriál Desatero hříchů

Seriál přináší napínavý kriminální příběh s prvky černé komedie i mysteriózního dramatu. Není úplně typickým „nordic noirem“, odehrává se v krásné slunečné krajině za polárního dne, kde se temnota skrývá v lidech. Právě originální postavy, které vybočují z běžných žánrových, genderových či věkových stereotypů, jsou možná nejsilnější stránkou tohoto nového seriálu.

 

 

 

 

Designated survivor

Poté, co devastující útok zabije většinu špiček vlády USA, musí se ministr pro místní rozvoj ujmout velení a zabránit tomu, aby Ameriku ovládl chaos.

 

 

 

 

Detectorists

Detectorists

Andy a Lance mají poněkud nezvyklý koníček: Rádi pobíhají po světě se svými detektory kovu a hledají v zemi ukryté cetky i cennosti.

 

 

 

 

Detektiv Martin Tomsa

seriál Detektiv Martin Tomsa

Neohrožený drsňák Marek Vašut coby detektiv na volné noze brázdí svojí Škodou Favorit město Brno a neúnavně bojuje proti zločinu, za což ho většinou nikdo nezaplatí…

 

 

 

 

 

Deutschland 83

seriál Deutschland 83 series

Drsný seriál z prostředí Německa v roce 1983. V roce, kdy byl svět na pokraji jaderné války a kdy se Západní Německo snažilo odhalit strůjce jaderného útoku v Německu Východním. Tajné služby dělaly, co mohly, aby se k informacím dostaly jako první. Vysílaly proto své agenty do všech koutů znepřátelených států. A právě o příběhu jednoho takového agenta vypráví tento seriál.

 

 

Devadesátky

seriál Devadesátky

Šestidílná minisérie popisující vyšetřování klíčových případů první poloviny devadesátých let, kdy se zdálo, že velcí i malí grázlové budou mít definitivně navrch. Na několika dobových případech ukazuje atmosféru doby, kdy kriminalita vyskočila do nečekaných výšin, nebylo jasné, jak se s ní policie bude umět vypořádat, a kdy se rozhodovalo o tom, jestli svoji roli najde a ustojí.

 

 

Devious Maids

Čtyři ambiciozní latinské služky pracují v Beverly Hills pro bohaté a mocné rodiny. Součástí práce je i zametání špinavých tajemství a všeho od aférek po vraždy.

 

 

 

Devs

DEVS — Pictured: (l-r) Nick Offerman as Forest, Sonoya Mizuno as Lily. CR: Raymond Liu/FXPočítačová specialistka Lily vyšetřuje tajemnou divizi uvnitř své firmy, protože věří, že stojí za zmizením jejího přítele.

 

 

 

 

 

Dexter

Dexter Morgan, na první pohled sympatický vyšetřovatel v nejlepších letech, má nezvyklého koníčka. Zabíjí lidi. Dexter totiž už od dětství prakticky necítí žádné emoce. Jediné, co u něj dokáže ještě zvednout hladinu adrenalinu je usmrcení jiného člověka. Jeho práce forenzního vyšetřovatele (bez problému by zapadl do kriminálky Miami) mu umožňuje přístup k nevyřešeným případům, kde se pachatele nepodařilo usvědčit.

 

 

 

Dexterova laboratoř / Dexters laboratory

Dexter je geniální chlapec, který má za knihovnou tajnou laboratoř plnou nejmodernější techniky. Jeho pokojnou práci narušuje velmi hloupá a destruktivní sestra Dee Dee. Svou laboratoř tak musí stále chránit a zároveň ji tajit před rodiči. Kromě toho musí také odolávat Mandarkovi, svému nepříteli.

 

 

 

Dharma a Greg / Dharma & Greg

Jsou to manželé, ale taky dokonalé protiklady. Dharma je ze střelené hispánské rodiny, Gregovi rodiče jsou konzervativní snobi, kteří nesnesou jakýkoli výstřelek. To způsobuje mnoho trapasů, ale taky nabízí cestu k jejich vyřešení.

 

 

 

 

 

Diagnóza vražda / Diagnosis Murder

seriál Diagnóza vražda Diagnosis Murder series

Dr. Mark Sloan je svérázný vrchní lékař nemocnice v Los Angeles. Má zvláštní koníček, kterým je vyšetřování vražd. V případech, které si žádají medicínské znalosti, spolupracuje s místním policejním oddělením, kde pracuje jako detektiv jeho syn Steve. Mark Sloan je kriminalista-amatér, který ovšem díky svému hlavnímu povolání může být detektivům vždy prospěšný. Dr. Sloan je bizarní postavou, jež v nemocnici běžně provádí podivné věci jako je třeba jízda na kolečkových bruslích. Pomáhá pacientům, zaučuje mladé doktory a zároveň v něm kolují kriminalistické geny, které zdědil po otci a dědečkovi.

 

 

Diary of a Future President

seriál Diary of a Future President series

Elena je 12letá Američanka kubánského původu, která se snaží vyrovnat se vším pozitivním i negativním, co ji ve škole potká. Zatím ale netuší, že se jednou stane prezidentkou Spojených států.

 

 

 

Diavoli

seriál Diavoli

Massimo Ruggero je bezohledný vedoucí obchodu z Itálie, který přichází do londýnské kanceláře velké americké banky. Zde je přivítán Dominicem Morganem, generálním ředitelem banky. Ani se nenaděje a skončí v mezikontinentální finanční válce otřásající Evropou. Teď si musí vybrat, jestli se spojí se svým mentorem, nebo s ním bude bojovat.

 

 

 

Dickinson

seriál Dickinson series

Příběh o americké básnířce Emily Dickinsonové, která žila v 19. století. Emily čelí řadě problémů své doby, například společenským omezením, rodinným problémům či nerovnoprávnosti žen.

 

 

 

 

Dicte Kriminální reportérka

seriál Dicte Kriminální reportérka

Čerstvě rozvedená Dicte Svendsenová se vrací do svého rodného města Aarhus. Dicte je novinářka zaměřující se na vše spojené se zločinem a kriminalitou. Snaží se začít znova tím, co jí v minuloti zajistilo úspěchy – psát o zločinech.

Nebojácná a odvážná Dicte se opakovaně dostává do nebezpečných situací, což se nelíbí hlavnímu vyšetřovateli Johnu Wagnerovi. Nicméně jejich společná práce vede k rychlejšímu odhalení pachatelů.

 

 

Dietland

Dietland

Adaptace stejnojmenné knihy Sarai Walker.

Pohled do světa módy přibliží posedlost dnešní společnosti, která prahne po hubnutí a dokonalých liniích. Uprostřed tohoto chaosu se nachází spisovatelka Plum Kettle pracující pro slavnou editorku v největším dámském magazínu v New Yorku.

 

 

 

Dinosaurové / Dinosaurs

Seriál vypráví o životě rodiny dinosaurů, kteří žijí v moderní době. Mají lednici, pračku, televizi a další veškeré moderní věci. Narozdíl od lidí žili tito dinosauři v jeskyních a jako svého domácího mazlíčka měli většinou divoká zvířata. V tomto seriálu je děj zaměřen na rodinu Sinclairu a jejich společný život. Earl Sinclair je hlava rodiny. Pracuje jako dřevorubec a jeho žena Fran se stará o domácnost. Mají spolu tři děti. Dva syny a jednu dceru. Společně prožívají různá dobrodružství každodeního života…

 

 

 

 

Dirk Gently´s Holistic Detective Agency / Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho

Todd Brotzman (Elijah Wood) vede bezduchý život – dalo se by se říci, že prakticky nikterak odlišný od života kohokoli jiného. Vše se však změní, když se kolem něj začnou dít podivuhodné věci, jejichž pomyslnou třešničkou jsou vraždy. A co víc by si mohl Todd (jemuž se v poslední době příliš nedaří) přát, než být přímo podezřelým? Aby toho nebylo málo, na scéně se objevuje výstřední holistický detektiv Dirk Gently (Samuel Barnett), který, jak se zdá, je nejspíše jedinou nadějí Todda Brotzmana v tomto komicky bláznivém seriálu na motivy knih Douglase Adamse. Nadějí, jaká mu kompletně obrátí život naruby a postaví ho do nových (šíleně vedených) kolejí vedoucích k ještě ujetějším dobrodružstvím.

 

 

Dirty John

seriál Dirty John series

Kriminální antologie se inspiruje skutečnými událostmi, které ve svých článcích a podcastech analyzoval Christopher Goffard, slavný novinář a spisovatel ve „službách“ Los Angeles Times.

 

 

 

 

Disenchantment

seriál Disenchantment series

Středověké „rozčarování“ o princezně Bean, která má problémy s pitím, jejím kurážném elfovi jménem Elf a o jejím osobním démonovi Luci se odehrává v rozpadajícím se středověkém království jménem Dreamland. Všichni drží spolu a snaží se vypořádat se zlobry, harpiemi, skřítky, šotky, troly a lidskými blázny.

 

 

 

Dívčí spolek / Clique

seriál Dívčí spolek_Clique series

Thriller z produkce britské BBC pod taktovkou mladé scenáristky Jess Brittain.

V centru dění se ocitají dvě nejlepší kamarádky od dětství – Holly a Georgia, které mezi sebou mají velice vřelý vztah. Společně začínají studovat na univerzitě v Edinburghu, kde vstoupí i do jednoho z dívčích spolků, který vede sympatická Jude. Zanedlouho obě vymetají různé divoké večírky, kde potkávají ty nejvlivnější členy skotské smetánky. Obě musí být hodně na pozoru, aby se nezapletly do něčeho nezákonného, čeho by mohly litovat po zbytek svého života.

 

Dívka odjinud / Lost Girl

Příběh se točí kolem dívky Bo, která ma nadpřirozené schopnosti a živí se sexuální energií lidí. Nevědala to až do svého prvního pohlavního styku, kdy z přítele vysála život. Vydává se na osamělou cestu životem a zjišťuje, že patří mezi Fae, druh známý jen z legend.

 

 

 

Dívka, která se třpytila / Shining Girls

seriál Dívka, která se třpytila Shining Girls

Seriálová adaptace bestselleru od Lauren Beukes.

Hlavní hrdinkou je novinářka z Chicaga, která přežije brutální útok a zjistí, že se jí mění realita, když se rozhodne najít svého útočníka.

 

 

Divoký anděl

Příběh začíná v jednom obyčejném argentinském klášteře, v jehož čele stojí úctyhodný otec Manuel. Právě v tomto klášteře žije od narození sirotek Milagros, které ale všichni přezdívají Cholito. Mili zbožňuje fotbal a jeho hraním tráví většinu času. Chodí oblékaná jako kluk a jejím poznávacím znamením je červená čapka a prořízlá pusa. Protože je Milagros osmnáct, musí z kláštera, který funguje jako dětský domov, odejít. Práci dostane v honosné vile boháčů Di Carlových jako služka.

 

 

Divoký Zapadákov

seriál Divoký Zapadákov

Divoký Zapadákov, zapomenutá vesnička. Bůh ví kde. Je plná těch nejpodivnějších lidí. Od obávaného gangstera až po nerespektovaného šerifa. Místo na kterém, jakoby se zastavil čas, každý si tu hledí svého. Blíží se však velká změna, která by mohla otřást celým Zapadákovem a přinést značné problémy.

 

 

Dlouhá cesta domů / The Long Road Home

seriál Dlouhá cesta domů_The Long Road Home series

Během okupace Iráku spojeneckými jednotkami došlo v roce 2004 k události, která se stala předlohou této minisérie z dílny National Geographic. Američtí vojáci byli v Baghdádské čtvrti Sadr City přepadeni povstalci, kteří měli obrovskou přesilu a zdálo se, že pomoc nemůže dorazit včas. K jejich osvobození byla na místo vyslána část obrněné brigády s celkem 6 tanky…

Podle skutečnosti.

 

 

 

Dlouhá míle

Mistru Evropy Ondřeji Veseckému se nedaří a dostává se stále více z formy. K tomu se přidávají i starosti v soukromém životě a též alkohol. Vše vyústí v zákaz činnosti a odchod z vrcholového sportu. Šestidílný seriál Jiřího Adamce ukazuje, jak je těžké vrátit se znovu na vrchol a vyhrávat, jak se může rivalita a neustálé vzájemné napadání ve sportovním klubu změnit v obrovské přátelství. Hudbu složil Karel Svoboda.

 

 

 

DMZ

seriál DMZ

Seriál je adaptací stejnojmenné komiksové série od DC. Příběh se odehrává v nedaleké budoucnosti, kde v Americe zuří občanská válka a Manhattan se stává odzbrojenou zónou. Hlavní hrdinkou je odvážná lékařka Alma Ortega, která se vydává na nebezpečnou cestu ve snaze zachránit životy, a zároveň se zoufale snaží najít svého ztraceného syna. Střetává se s gangy, ozbrojenými složkami, výtržníky a veliteli, kteří mají nad touto zpustošenou zemí kontrolu, a stává se pro všechny nečekaným zdrojem naděje.

 

 

Dnes v jednom domě

seriál Dnes v jednom domě

Děj seriálu nás zavádí mezi hlavní hrdiny, kteří žijí na sídlišti Sojčí vrch v nájemním domě č. 78. Sledujeme jejich osudy po dobu jednoho roku. Lidé se postupně zabydlují, potkávají se a seznamují. Na domovních schůzích řeší, proč nejede výtah nebo proč do něho nesmí děti bez doprovodu rodičů. Jsou to však i jiné běžné denní problémy života v „králíkárně“. Mezi ně patří jak hokej, tak třeba i lásky a rozchody spolubydlících.

 

 

 

 

 

Dobrá čtvrť

seriál Dobrá čtvrť

Poslední srpnové ráno je plné slunce. Pro osmnáctiletou Zuzanu ale nemůže být smutnější. Spolu s rodiči a malými brášky se právě dnes stěhuje z honosné vily, kde prožila celé své dětství. Opouští nejlepší kamarády Káťu a Honzu, ještě naposledy si prohlíží zahradní altánek, aby si uchovala v paměti svůj holčičí ráj a pak už odjíždí z dobré vilové čtvrti rovnou na sídliště, do stísněného panelového bytu. Těsně před odjezdem se ve dveřích svého bývalého domova míjí s novým majitelem vily a jeho synem Michalem, které Zuzana pochopitelně vnímá jako nepřátele. Netuší, že s tímhle protivným klukem se znovu setkají už druhý den. Ve stejném gymnáziu, ve stejné maturitní třídě mají společně strávit celý školní rok. Že to bude docela peklo, je jasné od okamžiku, kdy Michal předstoupí před své spolužáky. Na prvním mejdanu k oslavě Katčiných narozenin dostává pokušitel svou první příležitost.

 

Dobrá manželka / Good wife

DOBRÁ MANŽELKA je dramatický seriál, v němž se držitelka ceny Emmy Julianna Marguliesová představí jako manželka a matka, která s odvahou přebírá plnou odpovědnost za rodinu a vrací se do práce, poté co její manžel následkem velmi veřejného sexuálního skandálu a politické korupce skončil za mřížemi. Alicia Florricková musí zradu, zklamání a veřejné ponížení způsobené manželem Peterem odsunout stranou a začít nový život tím, že naváže na své původní povolání obhájkyně.

 

Dobrá voda

Hlavním hrdinou dnes již klasického seriálu Jiřího Hubače a režiséra Františka Filipa z roku 1982 je inženýr Josef Hovora, vzdělaný zemědělský odborník, který chovu ušlechtilých koní zasvětil celý život. Velká pozornost je věnována i dalším lidem, kteří s ním podstupují dlouhá léta hledání a omylů a v jejichž trpělivé práci je obsažen vklad příštím generacím. Je to třeba ošetřovatel koní Lojza, který si s koňmi rozumí víc než s lidmi a jehož mínění respektuje i sám ředitel statku…

 

 

 

Dobro proti zlu / Good vs Evil

seriál Dobro proti zlu Good vs Evil series

Seriál sleduje boj skupiny agentů označované jako „The Corps“, tajných vyslanců nebe, kteří mají za úkol eliminovat hrozbu skupiny „Morlocks“, která byla vyslána peklem.

Chandlera Smithe zavraždí na jeho 35. narozeninách. Po smrti je zrekrutován agenty Corpsu a stane se parťákem Henryho McNeila. Henry byl zabit v sedmdesátých letech a pořád se podle toho obléká. The Corps se dají nejlépe popsat jako božská policie, jejich úkolem je nacházet lidi, kteří uzavřeli smlouvu s agenty ďábla a rozhodnout, zda je eliminují, nebo zda si zaslouží záchranu.

 

 

 

Dobrodružství kriminalistiky

Český seriál, který mapuje historii kriminalistické vědy a činí tak velice zábavnou formou. Zabývá se popisem zločinů, při jejichž vyšetřování došlo k objevu významných kriminalistických postupů a metod, přiičemž se neomezuje jen na 20.století a Evropu. Na natáčení se podílela většina známých českých herců a spousta jejich německých kolegů. Téměř kultovním se pak stal úvodní hudební motiv. Při sledování Dobrodružství kriminalistiky se dozvíte spoustu zajímavých věcí, třeba jak zprovodit ze světa svou přítelkyni či přítele za pomoci obyčejné vany, napuštěné vodou, aby nikdo nezjistil, co se vlastně stalo.

 

 

Doc Martin

Doc Martin

Doktor přebírá praxi v malé vesničce Cornish, je chytrý, ale moc mu nejde jednání s lidmi.

 

 

 

 

 

Dokonalý podraz / Leverage

Jeden se vyzná v únicích. Jeden v počítačích. Jeden v převlecích. Všichni jsou zloději, zvyklí hrát sólo. Spojí je jeden, který má plán. Nikdo nemá rád bohaté korporace, zkorumpované podnikatele nebo politiky. Soudy jsou na ně krátké a běžný jedinec nemá šanci. Tento tým ale vždycky najde cestu, jak jim zatopit a pomoci běžnému člověku i sobě.

 

 

 

 

Dokonalý Spiderman / Ultimate Spider-Man

Nový seriál o Spider-Manovi začíná v době, kdy už ho svět zná jeden rok. Už zachraňuje životy a poráží protivníky. Nick Fury ze S.H.I.E.L.D. mu právě nabízí možnost pracovat se skutečnými superhrdiny. Spider-Manovými kolegy budou například Nova, White Tiger, Iron Fist nebo Power Man.

 

 

 

 

Dokonalý svět

seriál Dokonalý svět

Seriál z prostředí redakce life-stylového časopisu.

Ředitelé, redaktorky, fotografové, modelky…

Sebevědomě předkládají čtenářkám dokonalý svět, avšak jejich soukromý svět má k dokonalosti daleko. A když mezi ně nastoupí nezkušená a módním světem nezkažená dívka, převrátí jejich životy úplně naruby.

 

 

 

Doktor Falk / Der Knastarzt

Dr. Tobias Falk je zadržen na své narozeninové párty. Přestože splnil poslední přání umírající staré dámě a umožnil jí eutanázii, bude muset strávit deset let za mřížemi. Jeho přítel právník Nico mu slibuje brzké propuštění, ale jelikož se zajímá více o jeho pohlednou přítelkyni, vyhlídka na brzké propuštění se rozplyne jak pára nad hrncem. Věznice Nodr se tak stane mladému lékaři „novým domovem“ a jelikož ve vězení momentálně chybí vězeňský lékař, je mu tato práce nabídnuta…

 

 

Doktor Martin

Doktor Martin

Byl špičkovým chirurgem na specializovaném pracovišti v Praze. Teď jej čeká praxe obvoďáka. Na vesnici všichni se všemi komunikují, jenže Martin je arogantní a ironický a v komunikaci se pohybuje jako slon v porcelánu.

 

 

 

 

 

Doktor srdcař / Doctor Doctor

seriál Doktor srdcař_Doctor Doctor series

Hugh Knight je vycházející hvězda kardiochirurgie. Je nadaný, okouzlující a nikdy se nemýlí. Je to požitkář, který díky svému neuvěřitelnému talentu věří, že pro něj hranice a pravidla neplatí. Jeho filozofie „Pracuj tvrdě, hraj tvrdějí!“ se mu ale vrátí i s úroky.

 

 

 

Doktor z hor: Nové příběhy

seriál Doktor z hor Nové příběhy

Remake stejnojmenného rakousko-německého seriálu z let 1992-1997.

Nový hrdina, nové osudy. Dr. Martin Gruber se vrací z New Yorku do svého rodného městečka v Alpách, aby si tu otevřel ordinaci..

 

 

 

Doktor z vejminku

seriál Doktor z vejminku

Doktor z vejminku je cyklus volně řazených komedií, které nemají pevně vázanou dějovou konstrukci, ale spojuje je hlavní postava, postava advokáta v penzi, osoba doktora Kostrhúna. Všechny příběhy jsou natočeny podle skutečných událostí, záznamy o nich jsou uloženy v právnických archivech, odkud také scenárista Jaroslav Dietl čerpal. Režisér Zdeněk Podskalský pozval ke spolupráci řadu známých herců – s Martinem Růžkem jako doktorem Kostrhúnem v čele.

Doktor Kostrhún se rozhodl trávit léta odpočinku ve vesničce zvané Malovidy, přesněji ve stavení, ve kterém s rodinou žije Kostrhúnova dcera Anna. Brzy se ukáže, že právnická duše doktora Kostrhúna zůstala i ve věku důchodovém ve střehu, že přes všechna rozhodnutí s povoláním skončit, to dědovi Kostrhúnovi nedá, aby nevstupoval znovu a znovu do osudů svých bližních a nepomáhal jim v potížích…

Doktoři z Počátků

seriál Doktoři z Počátků

Vztahy, láska, naděje a nové „počátky“. To je seriál, který se odehrává v malebné vesničce Počátky, v níž mají jednoho výjimečného doktora, mnoho svérázných obyvatel a také jednu skrytou hrozbu v podobě podnikatelského záměru. Pilířem příběhu jsou osudy tří mužů, kteří toho mají hodně společného a kteří jdou přímočaře za svým cílem, aniž by počítali s tím, že právě ten cíl se může cestou od základů změnit.

Nejen o lékařském prostředí, pacientech a překonávání překážek, ale také o chuti do života kořeněné svérázným humorem a láskou je tento původní seriál z dílny stanice TV Nova.

Projekt je spin-off seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Doktorka Fosterová / Doctor Foster

seriál Doktorka Fosterová Doctor Foster series

Příběh o doktorce Fosterové, které v životě nastane zmatek, když začne podezřívat svého manžela, že ji podvádí.

 

 

 

 

Doktorka Kellerová

seriál Doktorka Kellerová

Psychiatrička Lýdie Kellerová, v podání herečky Kateřiny Brožové, zanechává za sebou svou minulost a začíná zcela nový život, se kterým je spojena soukromá praxe v oboru soudního znalectví. Spolupracuje nejen s policií, ale také se soudy, a dostává se tak k případům, které jsou už na první pohled velmi komplikované. Musí tak častokrát rozklíčovat, zda se jedná pouze o právní problém, nebo je v tom hlubší, psychologická podstata. Prostřednictvím spletitých lidských osudů jednotlivých postav sedmnácti dílů tak proniká k nevšedním problémům a strastem.

Mimo tyto případy však v jejím životě sehrávají důležitou roli i osobní vztahy. Osud jí přivede do cesty nového muže, od kterého si však Lýdie Kellerová drží jistý odstup a jejich pohled na společný vztah je v mnohém velmi odlišný. Do velmi otevřené, avšak zcela přátelské roviny se dostává rovněž se svým parťákem, který působí jako soudní znalec v oboru interny a chirurgie. V neposlední řadě sehraje v jejím novém životě jistou úlohu i její exmanžel v podání Marka Vašuta.

Doktorka podsvětí / The Mob Doctor

Špičková chirurgyně z Chicago hospital musí v utajení poskytovat péči gangsterům, aby zaplatila životní dluhy z hazardu, které ohrožují jejího bratra.

 

 

 

 

 

Doktorka Quinnová / Dr. Quinne, Medicine Woman

seriál Doktorka Quinnová_Dr. Quinn series

Děj se odehrává v době osídlování západu, kdy přistěhovalci se všech koutů světa chtějí urvat v nové zemi kus „místa na slunci“ pro sebe. Mezi nimi je (na tu dobu výjimečná) žena – lékařka, která musí čelit osudu, že je sama s dětmi jako matka a v neposlední řadě bojovat jako lékařka o důvěru občanů osady. S těžkostmi života jí pomáhá muž, který žije jako zalesák mimo osadu. Z toho vztahu vznikne láska. Seriál je o lidskosti, rasismu, ale také o vzájemné nesnášenlivosti různých lidských povah.

 

 

Doktorka z Dixie / Hart of Dixie

Zoe je mladá talentovaná lékařka, jejím snem je kardiochirurgie. Je ale tak zaujatá prací, že nedokáže vidět v pacientech lidi. Je si jistá, že dostane místo v nemocnici, ale šéf kliniky jí vytkne nedostatek citu. Podmínka pro získání místa je, že stráví rok jako praktická lékařka mezi lidmi. Zoe odjíždí do BlueBell, kde jí už čtyři roky nabízí místo místní lékař. Malé město je pro ni jako noční můra, ale zachrání život pacientce při porodu. Pak se dozvídá, že lékař, který si přál, aby po něm přebrala praxi, byl její otec. Rozhodne se zůstat a nevzdat se bez boje.

 

 

 

Dollface

seriál Dollface series

Mladá žena se nedávno rozešla se svým dlouholetým přítelem. Přesněji řečeno, on se rozešel s ní. Nyní chce opět vstoupit do světa žen a obnovit přátelství, na která kvůli milostnému vztahu zanevřela.

 

 

 

Domácí hřiště / Heimebane

Domácí hřiště

Těsně před začátkem ligové sezóny čerstvý nováček první ligy přijde o svého trenéra. Právě uvolněnou pozici získá překvapivě žena, Helena Mikkelsin a dostává tak historickou šanci trénovat ligový tým a to i přesto, že pozice byla původně přislíbena ambiciózní hvězdě týmu.

 

 

Domek z karet / House of cards

Francis Underwood (Kevin Spacey) vás vezme na dlouhou cestu, během níž si vybírá svou pomstu na těch, kteří ho zradili – včetně členů jeho vlastní vlády i prezidenta Spojených států osobně. Elegantní, prohnaný, metodické a zlý Frank Underwood spolu se svojí manipulativní manželkou Clair (Robin Wright) berou Washington útokem. Příčku po příčce stoupají po hierarchickém žebříku, aby dosáhli toho, po čem tak zoufale touží – po moci.

 

 

 

Dominion

Když se před pětadvaceti lety znenadání ztratil Bůh a nikdo mu nemohl přijít na stopu, andělé usoudili, že za zmizení Stvořitele mohou lidé. A tak pod vedením archanděla Gabriela zahájili proti lidstvu válečné tažení. Část archandělů sice s válkou proti lidem nesouhlasila, ale většina podpořila Gabriela, tudíž se zdálo, že osud lidského rodu je zpečetěn. Naštěstí se Gabrielův bratr Michael, nejsilnější z archandělů, rozhodl pro záchranu lidstva, a tak se s jeho pomocí mohla část lidí stáhnout do pevností vybudovaných z větších měst a odtamtud klást andělům odpor. Brzy začaly mezi lidmi kolovat legendy o jakémsi chlapci, kterého archanděl Michael zachránil a který se podle věštby stane pro lidstvo jedinou nadějí. „Vyvolený“ má na svém těle tajné znamení, poslední Boží vzkaz.

Domov pro smyšlené kamarády

seriál Domov pro smyšlené kamarády series

Co se stane dětem, kteří vyrůstají s imaginárními přáteli? Jsou poslány do honosného sídla paní Fosterové. Dům se pyšní viktoriánským stylem a jeho pokoje jsou nekonečné. Samozřejmě se tam nachází plno různých kamarádů. Hlavním hrdinou Blooregard, imaginární přítel, kterého si vytvořil osmiletý chlapec Mac. Ačkoliv je po většinu času velice stydlivý, Mac se s ním cítí daleko jistější. Tento seriál vypráví jejich dobrodružné příběhy v domě, kde se i nemožné stává realitou.

 

 

Doom Patrol

seriál Doom Patrol series

Doom Parol je skupina superhrdinů, jež tvoří Robotman, Negative Man, Elasti-Girl a Crazy Jane, které vede vědec dr. Niles Caulder. Každý z nich měl nehodu, která je znetvořila, ale dala jim superschopnosti.

 

 

Dopesick

seriál Dopesick

Minisérie podle románu od Beth Macy.

Seriál nabízí ambiciózní, vzrušující a srdcervoucí pohled na epicentrum amerického boje s opioidovou závislostí. Nezkrášlující, leč hluboce lidské portréty zasažených rodin a jejich prolínající se příběhy nastaví zrcadlo dnešní americké společnosti, aby ruku v ruce rozsvítily jiskru naděje hrdinům, kteří bojují proti nejhorší drogové epidemii v americké historii.

 

 

Dopis pro krále / The Letter for the King

seriál Dopis pro krále The Letter for the King series

Mladý chlapec musí doručit tajnou zprávu, na které závisí osud celého království. Strhující fantasy seriál.

 

 

 

DOTA Dragon’s Blood

seriál DOTA Dragon's Blood

Animovaný seriál na motivy veleúspěšné herní série. Po setkáních s drakem a princeznou na vlastní misi se dračí rytíř Davion zapletá do událostí větších, než si kdy dokázal představit. Tahle výprava bude úplně jiný kafe…

 

 

Doteky osudu / Touch

Seriál sleduje příběh otce, který při 11. září ztratí ženu a musí se sám starat o svého autistického syna, který nejen že za celý svůj život nepromluvil, ale také nesnese od nikoho jakýkoliv dotek. Jednoho dne jeho otec zjistí, že čísla, která syn neustále píše, v sobě mají skrytý význam a dokonce mohou předpovědět budoucnost.

 

 

 

Doubt

Doubt

Brilantní a úspěšná obhájkyně se zamiluje do charismatického chirurga…který ale může mít na svědomí brutální vraždu své přítelkyně 24 nazad.

 

 

 

 

Dovidenia, stará mama

seriál Dovidenia, stará mama

Gulemiházyovi jsou prapotomci tureckých předků. Dominantní matka vyžaduje dodržování několika přísných tradic, včetně projevování úcty vůči ní, jako k hlavě rodiny. Od té doby, co umřel její manžel hrabě Gulemiházy, je to právě ona, kdo drží rodinné otěže pevně v rukou. Považuje se za dámu z vyšších kruhů. V honosné vile s ní bydlí i její dvě děti s rodinami. Syn Tarkan s přítelkyní Kristýnou a dcerkou Anastasií se věnuje pochybným obchodům, je temperamentní a sebevědomý. S penězi nikdy nemá problém. Dcera hraběnky Guzel Pišingerová se neprovdala zrovna nejlépe. Jejím manželem je Macej, pokladník v obchodě. Oni a jejich dospívající syn Duran trpí oproti rodině Tarkana neustálým nedostatkem peněz. Rozdílnost povah, rozdílný přístup k penězům a neustále neshody v rodině dávají záruku, že o nečekané situace v domě Gulemiházyových nikdy není nouze. Všem totiž jde o jedno – zalíbit se matce, aby je nevydědila.

Dr Havocs Diary

seriál Dr Havocs Diary series

Dr. Death

seriál Dr. Death series

Seriál vychází ze stejnojmenného podcastu z produkce Wondery.

Doktor Christopher Duntsch je stoupající hvězda v dallaské lékařské komunitě. Tento mladý, charismatický a podle všeho i geniální muž pracoval na své vzkvétající neurochirurgické praxi, když vtom přišel náhlý obrat. Pacienti, kteří ho navštěvovali kvůli spletitým, ale rutinním operacím páteře, jeho sál opouštěli trvale zmrzačení, nebo dokonce mrtví. Jakmile se těla začnou hromadit, jeho dva kolegové chirurgové a mladý zástupce prokurátora se ho rozhodnou jednou provždy zastavit.

 

Dr. Dokonalý

seriál Dr. Dokonalý

Seriál z kriminálně-lékařského prostředí. Hlavní hrdina MUDr. Daniel Ludsky je soudní znalec, lékař, patolog, který často policii pomáhá objasňovat rozličné případy a pomáhá tak k objasnění kriminálních zločinů. Jeho neortodoxní metody a postoj k autoritám sice nejsou oblíbené, ale často jsou až nebezpečně úspěšné.

Seriál byl kvůli právním problémům s názvem přejmenován v druhé sérii z Dr. Ludského na Dr. Dokonalý.

 

 

 

Dr. House / House M. D.

Dr. Gregory House má naprosto nevybíravé způsoby. K pacientům je hrubý a cynický a co si o něm myslí ostatní, je mu jedno. Tohoto nekonvenčního doktora ale provází vynikající pověst. Jeho instinkt je neomylný a jeho metody neuvěřitelně úspěšné. Kromě toho v komplikovaných diagnozách se přímo vyžívá…

 

 

 

 

Dr. Ken

Vynikající doktor s nulovými společenskými manýry dohání k šílenství každého v práci i doma.

 

 

 

 

 

 

Dračí záchranáři Dragons: Rescue Riders

seriál Dračí záchranáři Dragons: Rescue Riders series

Dvojčata Dak a Leyla se svými dračími kamarády neustále zachraňují ostatní, brání svůj domov v městečku Huttsgalor a celou dobu se dobře baví.

 

 

 

 

Draculův švagr

seriál Draculův švagr

Podle literární předlohy známého humoristy Miroslava Švandrlíka vznikl cyklus dvanácti televiznich povídek s hororovou příchutí, které jasně dokazují, že i v Čechách se mohou odehrát věci, nad kterými obyčejný lidský rozum zůstává v rozpacích. V působivých příbězích postavených na humorné nadsázce, se představí plejáda vynikajících českých herců.

 

 

Dragons: The Nine Realms

seriál Dragons The Nine Realms

Děj se odehrává 1300 let po událostech filmu Jak vycvičit draka a draci jsou pro moderní svět už jen legendou. Když geologická anomálie otevře obrovskou, kilometry hlubokou trhlinu v zemském povrchu, vědci z celého světa se shromáždí v novém výzkumném zařízení, aby záhadný jev prozkoumali.

Brzy skupina nezbedných dětí, které na místo přivedli jejich rodiče, odhalí pravdu o dracích a o tom, kde se skrývají – tajemství, které si musí nechat pro sebe, aby ochránili to, co objevili.

 

 

Drákula / Dracula

Píše se rok 1896 a Drákula přijíždí do viktoriánského Londýna v přestrojení za Alexandera Graysona – pohledného
a charismatického amerického průmyslníka, který o sobě prohlašuje, že chce do viktoriánské společnosti přinést trochu vědy. Ve skutečnosti se spojil se svým úhlavním nepřítelem, Van Helsingem, aby se brutálně pomstil starému společenství jménem Řád draka, které před více než 400 lety zabilo jeho milovanou ženu Ilonu. Grayson ale nepředpokládal, že se setká s krásnou studentkou medicíny Minou Murray, která je podivuhodně podobná Iloně. Osud narušil Drákulovy pečlivé plány a Grayson bude muset bojovat s pokušením smrtelníků. Po dlouhých staletích, která strávil s pevným odhodláním k odplatě,
se teď Drákula přesvědčí, jestli ještě pořád dokáže milovat.

 

Drákula / Dracula UK

seriál Drákula Dracula UK series

Sledujeme cestu krvežíznivého upíra z Transylvánie do Londýna.

Seriál se inspiruje knihou Drákula, kterou napsal Bram Stoker.

 

 

 

Drazí běloši / Dear White People

Drazí běloši Dear White People

Příběh je zasazen do prostředí různorodé skupiny studentů všech barev pleti. Ti se musí vypořádávat se složitostmi, které jim přináší studium na převážně bělošské prestižní univerzitě, kde jsou rasové konflikty často zameteny pod koberec. Komedie divákům nabízí obecný příběh o tom, jak si člověk vybírá svou vlastní jedinečnou životní cestu.

Seriál je adaptací stejnojmenného nezávislého filmu z roku 2014.

 

Drazí sousedé

seriál Drazí sousedé

Netradiční příběh se odehrává ve vesničce Vlkov na okraji národního parku. Hlavním hrdiny jsou strážce parku Honza a lékařka Kateřina, která se kvůli poslední vůli svého dědečka do vesnice přistěhuje z města. Dědeček Alois, který strávil posledních dvacet let svého života jako samotář, odkázal 30 milionů korun svým vnoučatům Kateřině, Tomášovi a Filipovi pod podmínkou, že budou po dobu jednoho roku žít v jeho zpustlém domě. V případě, že tak neučiní, peníze propadnou obci.

 

Dříve než zemřeme / Before We Die

seriál Dříve než zemřeme Before We Die series

Policista, který v utajení provádí vyšetřování motocyklového gangu, najednou zmizí.

 

 

 

 

 

Drsná čtvrť / On My Block

seriál Drsná čtvrť On My Block series

Komediální seriál je zasazen do prostředí střední školy v Beverly Hills. V centru dění se ocitá skupinka odlišných teenagerů, kteří hodlají udělat vše pro to, abych jejich školní léta byla nezapomenutelná.

 

 

 

 

Drsná Harry

seriál Drsná Harry series

Harriet Korn má krizi. Před měsícem byla jednou z nejlepších právniček v zemi. Ze dne na den se v ní ale něco zlomilo a její stav ji donutil opustit atraktivní právnickou firmu.

Shodou náhod Harry objeví v nebezpečné gangsterské čtvrti místo k pronájmu a rozhodne se zde založit svou vlastní právní firmu. Její věrná sekretářka se k ní přidá. Ve stejný den se Harry stanou dvě nehody, které se ukážou být osudné. Napřed na ni spadne Malcolm, který se pokoušel spáchat sebevraždu. O pár hodin později ji srazí mladý právník Adam. Oba pánové se rozhodnou k Harry přidat v obhajobě chudných a mnohdy vinných obyvatel této zapadlé čtvrti.

 

 

Drsný šerif / Longmire

seriál Longmire series

Longmire je seriál, který následuje cestu Justified. Tedy western v moderním světě. Sledujeme šerifa Walta Longmira, který se těžce vyrovnává s manželčinou smrtí a skrývá svůj žal za drsnou tváří. Díky podpoře své dcery a nové zástupkyně šerifa se rozhodne kandidovat na znovuzvolení šerifem proti mladému ambicióznímu zástupci ze svého okrsku…

 

 

 

 

 

Druhá šance / Second chance

Bývalého šerifa Jimmyho Pritcharda zavraždili zkorumpovaní agenti FBI. Geniálním dvojčatům se ho díky nejnovější technologii nakonec podařilo znovu oživit. Jimmy tak dostal druhou šanci. A v mladším těle…

 

 

 

 

Druhý dech

seriál Druhý dech

Třináctidilný seriál o chovu krav, plnění plánů s nimi spojených a lidech, žijících úspěchy a obtížemi živočišné výroby od počátku 70. do druhé poloviny 80. let minulého století.

 

 

 

 

 

Drž se

seriál Drž se

Rodiče Adama Baye, znepokojení chováním svého osmnáctiletého syna po sebevraždě jeho spolužáka, nainstalují do jeho počítače spyware. Sledují každý chlapcův pohyb, každý odeslaný a přijatý e-mail. S hrůzou objeví zprávu od anonymního odesílatele, která mu říká, aby mlčel. Ví Adam něco o sebevraždě? Pak zmizí i Adam…

 

 

Drž se blízko / Stay Close

seriál Drž se blízko Stay Close

Příběh o třech lidech, kteří si žijí své pohodlné životy, zatímco skrývají temná tajemství, o kterých nemají tušení ani jejich nejbližší. Megan je pracující matka tří dětí. Ray je bývalý dokumentární fotograf, který nyní trčí v neinspirativní práci a fotí děti zbohatlíků. Broome je detektiv, který se nedokáže oprostit od nevyřešeného případu pohřešované osoby. Lorraine je stará kamarádka Megan, která doručí šokující zprávy, jež mají dopad na všechny tři hrdiny. Minulost se vrací, aby je strašila, ohrožuje jejich životy i životy bližních. Jaký bude jejich další tah?

Drzá Jordan / Crossing Jordan

Doktorka Jordan se vrací do Bostonu na své původní místo soudní lékařky. Kdysi musela tuto práci opustit kvůli tomu, že při pracovní diskusi napadla svého kolegu. Doktor Garrett Macy přijal Jordan zpět, protože si je dobře vědom jejích profesionálních schopností. Jordan to však svému nadřízenému nijak neusnadňuje. Je totiž výbušná a ráda si dělá věci po svém. Ačkoli má Jordan pracovat jako soudní lékařka a její práce má začít a skončit ohledáváním zemřelých, neubrání se doktorka nutkání pátrat po pachatelích trestných činů.Seriál v hlavní roli s Jill Hennnessy napsal americký scénarista Tim Kring.

 

Držte krok s Kardashians / Keeping Up with the Kardashians

Držte krok s Kardashians Keeping Up with the Kardashians

Pokud byste rádi nahlédli do života amerických prominentů, členové rodin Kardashianových a Jennerových jsou tím pravým příkladem. Celý klan vede matka rodu, Kris Jenner, a její manžel, zlatý medailista z Letních Olympijských her v Montrealu (1976), Bruce Jenner. Hlavní star je ale určitě nejvíce vydělávající hvězda reality show roku 2010, televizní osobnost, modelka a byznysmenka Kim Kardashian; vedle ní zde vystupují i její sestry Kourtney a Khloé, mladší bratr Rob a nevlastní sestry, taktéž modelky, Kendall Jenner a Kylie Jenner.

Úspěch této reality show vedl k několika spin-offů zahrnující Kourtney and Khloé Take Miami, Kourtney and Kim Take New York a Khloé & Lamar.

Dublin Murders

seriál Dublin Murders series

Detektivní série podle knih spisovatelky Tany French, které se odehrávají v Dublinu a okolí.

 

 

 

Dug Days

Dug Days

Dobrodružství psa Duga z filmu Vzhůru do oblak, který objevuje nebezpečí předměstí.

 

 

 

 

Dům loutek / Dollhouse

Dollhouse je přísně tajné a velmi ilegální. Je to místo, kde se plní přání. Klienti s dostatkem peněz a správnými kontakty si můžou najmout „Actives“ nebo „Dolls“. Dolls mají kompletně vymazanou paměť, čili jim můžou být vtisknuty vzpomínky, schopnosti a jazyk pro různá přiřazení. Na misích je kontrolují „Handlers“ a po dokončení úkolů jsou opět vymazáni a udržování ve futuristické laboratoři Dollhouse. Jsou to lidé, kteří se rozhodli, pro vlastní důvody, vzdát se svých těl. Můžou být kýmkoliv.

 

 

Duncanville

seriál Duncanville series

Duncanville vypráví příběh patnáctiletého chlapce jménem Duncan Harris a jeho přátel i rodiny.

 

 

 

 

 

Durrellovi / The Durrells

Durrellovi_The Durrels

Když se rodina ocitne v emočních i finančních potížích, odstěhuje se vdova se čtyřmi dětmi na krásný řecký ostrov Korfu a začne jednodušší život. Na motivy tří memoárů Geralda Durrella z let 1935 – 1939.

 

 

 

 

Dva a půl chlapa / Two and a Half Men

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám – má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat…

 

 

 

 

 

Dva roky prázdnin

Rok 1897. Prázdninový výlet plachetnicí se pro osm chlapců z prominentních novozélandských rodin změní v boj o přežití. Osudným se jim stane nález láhve se vzkazem a následná záchrana dvou trosečníků. Jeden z nich má u sebe mapu ostrova, na kterém se údajně skrývá poklad nebývalé hodnoty.

 

 

Dva světy / Counterpart

Dva světy_Counterpart

Nízký úředník v Berlíně je zatažen do sítě intrik poté, co zjistí, že agentura, pro kterou pracuje, střeží bránu do paralelního světa. Musí zjistit, jestli může vůbec někomu věřit včetně své vlastní téměř identické verze z jiného světa.

 

 

 

 

 

 

Dva z Queensu / The King of Queens

seriál Dva z Queensu_The King of Queens series

Od chvíle, kdy se k Dougu Heffernanovi a jeho ženě Carrie nastěhoval její otec a sestra, mohou si o klidu už jen nechat zdát…

 

 

 

Dvojičky

seriál Dvojičky

Seriál Dvojičky se odehrává na jedné slovenské vesnici. Hlavními postavami jsou dvojčata Adam a Šani, které od sebe dělí 300 kilometrů. Jejich bratrské vztahy již dávno vychladly. Adam je úspěšný farmář na vesnici, Šani se živí jako (neúspěšný) operní zpěvák ve velkoměstě. Sledem osudu však dojde k tomu, že oba bratři musí nyní žít na dlouhou dobu pod jednou střechou. Jejich rozdílné povahy dávají vzniknout množství vtipných situací, které vznikají na základě nedorozumění obou bratrů. Přeci jen jde těžko skloubit vesnický a městský životní styl.

Oba hrdinové jsou ženatí. Adam má hospodyňku Evu, Šani městskou paničku Karmen, která má obě ruce levé. Komickou postavou je i sousedka Vargová, která své sousedy neustále špehuje.

 

Dynastie Nováků

Po třináct dílů se budeme setkávat s rodinou, která prožívá své problémy i radosti. Každý člen této železničářské rodiny žije svůj život se svými nejbližšími. Život, v němž všichni dohromady vytvářejí rodinný kolektiv, a to nejen tím, že rádi a s chutí muzicírují. Rodu Nováků vévodí patriarcha Maxmilián, bývalý strojvedoucí. Jeho syn Jan vede brigádu socialistické práce na elektrifikaci. Janova dcera Lida funguje jako výpravčí a syn Martin právě dokončil železniční průmyslovku. Jen starší syn Pepa se odrodil. Je mistrem v autoservisu. Otec Jan převzal u příležitosti svých padesátin vyznamenání, může spokojeně rekapitulovat svůj dosavadní život. Jenže ta spokojenost dostala v noci trhlinu, která mu pokazila nejkrásnější den jeho života.

 

 

Dynasty 2017

Dvě nejbohatší rodiny Ameriky se střetnou v momentě, kdy Fallon Carringtonová uzavře dohodu s rivaly, Colbyovými. Nová verze klasické série 80. let.

 

 

 

 

Džungle rtěnek / Lipstick Jungle

Tři nejlepší kamarádky patří k padesáti nejúspěšnějším ženám v New Yorku. Jsou na tom ale stejně i v osobním životě? O Wendy má vyjít kniha, která ji popisuje jako špatnou matku, Nico opět podlehne milenci a Victory musí propustit své zaměstnance… Americký seriál od autorky Sexu ve městě.