E

 

East New York

seriál East New York

Nedávno povýšená policejní kapitánka z východního New Yorku Regina Haywoodová vede různorodou skupinu policistů a detektivů, z nichž někteří váhají s nasazením jejích kreativních metod služby a ochrany.

 

 

 

Echo 3

seriál Echo 3

Příběh se odehrává v Jižní Americe na pozadí tajné války. Amber Chesborough působí jako emoční podpora v malé americké rodině. Když se začne pohřešovat na kolumbijsko-venezuelské hranici, její bratr a manžel, oba s bohatými vojenskými zkušenostmi a komplikovanou minulostí, se ji snaží najít.

 

 

 

Eden

seriál Eden

Jméno celého seriálu je odvozeno od názvu fiktivní hospůdky Eden, v níž se scházejí kolegové z kriminálky. Seriálové příběhy propojuje postava bývalého detektiva Honzy Boudného, který byl postřelen při policejním zásahu a jehož doživotním údělem se stane invalidní vozík. V životní krizi mu pomáhají přátelé z kriminálky, kteří ho neoficiálně zapojují i do některých svých případů. Jednotlivé případy plánovaného seriálu postihují bohatou škálu současného zločinu.

 

 

Eden vás vítá / Welcome to Eden

seriál Eden vás vítá Welcome to Eden

Jste spokojeni? S touto otázkou jsou Zoa a čtyři mladí, atraktivní a na sociálních sítích aktivní chlapci a dívky pozváni na nejexkluzivnější večírek v historii, který se odehrává na tajném ostrově a pořádá ho značka nového nápoje. To, co začíná jako vzrušující dobrodružství, se brzy změní ve výlet jejich života. Ale ráj ve skutečnosti není takový, jak se zdá… Vítejte v ráji.

 

 

 

Edens Zero

seriál Edens Zero

V opuštěném zábavním parku Granbell žil Shiki celý svůj život mezi stroji. Jednoho dne se ale Rebecca a její kočičí společník Happy objeví u předních bran parku. Tito nově příchozí nevědí, že se jedná o první lidský kontakt, který Granbell měl za posledních sto let! Mezitím když se Shiki začíná kamarádit s novými lidmi, jeho bývalí sousedé podněcují příležitost k robotické vzpouře. A když se jeho stará vlast stane příliš nebezpečnou, musí se Shiki připojit k Rebecce a Happymu na jejich vesmírné lodi a uniknout do neomezeného vesmíru.

 

 

 

Einsteinovy záhady

seriál Einsteinovy záhady

Seriál je pokračováním stejnojmenného televizního filmu z roku 2015.

Felix Wintenberg je pravnukem slavného Alberta Einsteina, po kterém je tak trochu génius. Jeho dny jako brilantního fyzika jsou pomalu sečteny, trpí totiž dědičnou Huntingtonovou chorobou. Duševní a fyzický úpadek si vybírá svoji daň a je velmi pravděpodobné, že se nedožije 40. narozenin. Proto pracuje 21 hodin denně, aby tomuto osudu zabránil. Během výzkumu musí brát několik ilegálních drog, což ho brzy dostane do křížku s policií. Ve snaze zabránit stálému pobytu ve vězení se Felix přidává k Bochumské kriminálce jako externí poradce.

 

 

El Chapo

El Chapo

Seriál sleduje životní příběh Joaquín Guzmána přezdívaného El Chapo, který stál v čele kartelu Sinaloa.

 

 

 

 

 

El Cid

seriál El Cid series

El Cid vypráví ze současné perspektivy příběh nejslavnějšího Španěla v historii, muže uvězněného mezi dvěma světy a dvěma kulturami. Rodrigo Díaz de Vivar, kastilský šlechtic, hrdina, žoldák, vazal, ale také muž, který mohl být králem. El Cid o staletí předběhl svou dobu a byl překonán svou vlastní legendou.

 

 

 

El Internado: Las Cumbres

seriál El Internado Las Cumbres

Reboot populárního španělského rodinného seriálu El Internado. Příběh se odehrává ve škole pro problémové děti, která stojí vedle kláštera na těžce přístupném izolovaném místě v horách. Místní studenti odhalují řadu záhad a tajemství.

 

 

 

 

Elena z Avaloru / Elena of Avalor

seriál Elena z Avaloru Elena of Avalor series

Dobrodružství princezny Eleny začala před dávnou dobou, kdy její rodiče a jejich království bylo uchváceno mocným čarodějem jménem Shuriki. Elena čelí odvážně zlému čarodějovi ve snaze ochránit její malou sestru Isabelu. V rozhodujícím momentu je zachráněna svým amuletem, který ji zároveň vtáhne do svého nitra, kde ji uvězní. O mnoho let později se princezna Isabel dozvídá pravdu o amuletu, ve kterém je Elena uvězněna. Když se jí vrátí pravá životní forma, je jí slíbeno navrácení jejího království Avalor.

 

 

Eliška a její rod

seriál Eliška a její rod

Šedesátá léta minulého století, malá pražská hospoda a v ní Eliška Rabasová, její rodina a lidé kolem ní.

To je svět jednoho z prvních komediálních seriálů Jaroslava Dietla, významného tvůrce naší televizní seriálové tvorby. Jeho „Eliška a její rod“ znamenala v šedesátých letech výrazné vykročení na cestě za původním českým seriálem. Sklidila divácké uznání i proto, že režisér František Filip vyzval ke spolupráci takové herecké osobnosti, jakou byla Olga Scheinpflugová, Josef Kemr, Jiří Sovák, Iva Janžurová a další.

 

 

 

Élite

seriál Élite series

Tři děti z vrstvy pracujících lidí se zapsaly na školu pro děti zbohatlíků. I když na první pohled o nic nejde, tak celá skutečnost vede ke tragédii.

 

 

 

 

Elitní povídky: Samuel Omar / Elite Short Stories: Samuel Omar

seriál Elitní povídky Samuel Omar Elite Short Stories Samuel Omar

Samuelovi hrozí, že dostane vyhazov z bytu, ve kterém vyrůstal. Omar mu proto dá lákavou nabídku, jak sehnat peníze.

 

 

 

 

 

Ellen’s Game of Games

seriál Ellen's Game of Games series

Zábavní hra, ve které soutěžící hrají v prvním kole jednu ze čtyř základních her. Vítěz každé hry postoupí do semifinále, kde na ně čeká další herní formát. Vítěz tohoto kola se ve finále pokusí vyhrát hru Hot Hands a získat 100 tisíc dolarů.

 

 

 

 

Emerald City

 

Mladá žena hledá cestu domů poté, co jí vcuclo tornádo a octla se v magickém světě ovládaném mocným vládcem a skupinou čarodějnic. Velmi odlišné od původního Čaroděje z Oz.

 

 

 

 

 

Emergence

seriál Emergence series

Policejní velitelka najde na kraji silnice poblíž záhadné nehody mladé dítě, které nemá žádné vzpomínky na to, co se stalo. Vyšetřování ji vtáhne do velké konspirace, v jejímž centru stojí identita tohoto dítěte.

 

 

 

 

Emily in Paris

seriál Emily in Paris series

Emily se přestěhuje z Ameriky do Francie. Tam po ní v práci chtějí, aby na problémy pohlížela s americkým nadhledem. Poznává nové město, lidi i novou lásku.

 

 

 

 

 

Empire

Empire

Exmanželka a synové pomalu umírající hip-hopové superstar bojují o kontrolu nad jeho hudební společností.

 

 

 

 

 

Endeavour

Endeavour je prequel úspěšné detektivky Inspektor Morse vysílané od roku 1987.
Endeavour Morse je detektivním nováčkem, který už má svého povolání plné zuby a je rozhodnut rezignovat. Jenže osudové karty přihrají mladému kriminalistovi eso v podobě záludné vraždy, kterou jestli dokáže někdo vyřešit, tak pouze on.

 

 

 

 

 

Ententýky

Seriál podle scénáře Lucie Konečné Ententýky se nebojí s nadsázkou a humorem dotknout i vážnějších životních problémů, jako jsou například střídavá péče o děti, jejichž rodiče se rozešli. Nepřehlíží ani potíže matek, které vychovávají dítě samy a nemohou najít partnera. Řeší vztahy s ženatými nebo vdanými, posedlost zdravým životním stylem i honbu za vším, co má nálepku BIO. Neopomíjí ani sex, kterého je buď málo, nebo je jiný, než si představujeme. Významnou roli v seriálu hrají děti, které se stávají svéráznými hybateli děje.

 

 

Esmeralda

seriál Esmeralda

Jedné noci se narodily dvě děti. Chudý, ale zdravý chlapeček a druhé je holčička, která se zdá být velice slabá. Vypadá jako mrtvá a tak porodní bába Dominga spolu s matkou holčičky rozhodnou o výměně dětí. Chlapci dají jméno José Armando Penarreal. Když Dominga přinese miminko k sobě domů, aby našla vhodné místo na pohřbení děvčátka, holčička otevře oči. Vrátit děti je nemožné a tak si Dominga děvčátko nechá a pojmenuje ji Esmeralda, smaragd…

 

 

 

Eternal Boys

seriál Eternal Boys

Šest mužů středního věku se rozhodlo změnit svůj život a stát se slavnou hudební skupinou. Musí překonat mnoho překážek, hlavně svůj věk a fyzickou kondici.

 

 

 

 

 

Euphoria

seriál Euphoria series

Euphoria vypráví příběhy skupiny středoškoláků, která se snaží vyznat ve světě drog, sexu, osobností, traumat, sociálních sítí, lásky a přátelství.

 

 

 

 

 

Everwood

Po smrti své ženy se uznávaný chirurg přesune se dvěma dětmi z New Yorku do Colorada a otevře si kliniku.

 

 

 

 

 

 

Everyone Is Doing Great

seriál Everyone Is Doing Great series

Sláva vybledla, přátelství nikoliv.

Seth a Jeremy se těšili z relativního úspěchu z upírského dramatu „Eternal“. Pět let poté, co jejich show skončila, se spoléhají na sebe a snaží se získat zpět svoji předchozí slávu uprostřed vtipně bolestivého pozdního dospívání.

 

 

 

 

Everything’s Trash

seriál Everything's Trash

Phoebe je třicetiletá hvězda podcastů, která se potýká se svým chaotickým životem. Když se její starší bratr Jayden stane předním politickým kandidátem, je nucena dospět a spoléhá na své přátele a úzkou rodinu, aby jí pomohli vyřešit dospělost.

Seriál se inspiruje bestsellerem Everything’s Trash, But It’s Okay od Phoebe Robinson.

 

 

 

Evil

seriál Evil series

Evil je psychologický mystery seriál, který proti sobě staví vědu a náboženství a zkoumá původ všeho zla. Hlavní hrdinkou je skeptická forenzní psycholožka, která se přidá ke knězi ve výcviku a k tesaři, aby společně vyšetřovali údajné zázraky, démonická posednutí a nevysvětlitelné fenomény v okolí kostela.

 

 

 

Evropské kmeny / Tribes of Europa

seriál Evropské kmeny Tribes of Europa series

Tři sourozenci se v roce 2070 rozhodnou změnit osud Evropy, která se po globální katastrofě rozpadla na spoustu malých státečků soupeřících o nadvládu.

 

 

 

 

 

Expozitura

Televize nova uvádí další kriminální seriál „Expozitura“. Ta nebude vyprávět smyšlené případy, ale bude natáčena na motivy skutečných kriminálních činů – Berdychova gangu, ten naprosto beztrestně vraždil, přepadal a vydíral. V „Expozituře“ se setkáme s korupcí neuvěřitelných rozměrů.

V jednotlivých dílech „Expozitury“ budou zvlášť řešeny různé případy, ale celým seriálem se také bude táhnout dramatický příběh policistky, která je čerstvě přidělena do Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu a jejího parťáka, kteří nechtěli nechat Berdychův gang, aby si dělal co chtěl bez odezvy. Mladá policistka se ihned vrhá do práce, ale zjišťuje, že ne vždy jsou v případech odsouzeni jejich skuteční viníci. Jejího úsilí si nemohl jeden z největších zločineckých gangů na našem území nevšimnout a stává se nepohodlnou nejen pro ně, ale i pro zkorumpované špičky policie díky důkazům o jejich propojení s gangem a mění se ve štvanou zvěř v tomto nervy drásajícím příběhu…

Nova se v seriálu zřekla laciných triků a opravdu to rozjela ve velkém. Seriál „Expozitura“ je nabitý akčními scénami, chvílemi napětí a plný překvapení. Scénář vychází z přímé zkušenosti autorů Josefa Klímy a Janka Kroupy, kteří při tvorbě pořadu Na vlastní oči kauzu Berdychova gangu rozkrývali.

 

 

 

Extinct

Extinct

400 let poté, co lidstvo vyhladili mimozemšťané, se několik jednotlivců probouzí zásahem spřátelené frakce a zkouší obnovit lidskou civilizaci.

 

 

 

 

 

 

Eye Candy

Talentovaný hacker se setká se sériovým vrahem poté, co jeho přítelkyně zveřejní svoje údaje pod přezdívkou Eye Candy. Následně se spojí s jednotkou kybernetického zločinu, aby vraha vypátral. Podle novely R. L. Stine.

 

 

 

 

Eyewitness

Poté, co se stanou svědky děsivé střelby, přísahají si dva teenageři navzájem, že budou mlčet. Nejen kvůli pachatelům, ale i kvůli odhalení jejich vlastního tajného vztahu. Podle norské série Øyevitne.