G

 

Gabby Duran & the Unsittables

seriál Gabby Duran & the Unsittables series

Gabby Duran si najde práci. Jde o hlídání dětí, ale ty nejsou tak obyčejné, jak by se mohlo zdát. Jde o děti mimozemšťanů. Se svými rodiči žijí na Zemi přestrojení za obyčejné lidi.

 

 

 

 

 

Galavant

Muzikálová středověká komedie o tom, jak se zneuctěný princ snaží získat svou pravou lásku od zlého krále.

 

 

 

 

Gang Related

Hlavní postavou příběhu je policista Ryan Lopez, kterého se jako malého ujal šéf gangu Los Anjelicos Javier Acosta a vychoval jej jako svého nevlastního syna. Ryan je nyní členem jednotky pro boj s gangy v Los Angeles, svou loajalitu však stále ukazuje i své rodině, která umně využívá jeho informací pro svůj business. Mladý policista však má stále větší problém rozlišit, zda je věrnost rodině, která se ho ujala, důležitější, než věrnost jeho kolegům u policie.

 

 

Gangland Undercover

Charles Falco je jednoho dne zatčen za obchod s drogami. Jeho jedinou nadějí, jak se vyhnout vězení po následujících dvacet let, je spolupráce s policií a operace v utajení. Při té by měl rozkrýt struktury nebezpečného motorkářského gangu Vagos. Jenže život v utajení dopadá na jeho psychiku a postupně se stírá rozdíl mezi jeho pravou a vymyšlenou osobností.

Seriál je založen na autobiografii Charlese Falca „Vagos, Mongols, and Outlaws: My Infiltration of America’s Deadliest Biker Gangs“.

 

Gangs of London

seriál Gangs of London series

Seriál sleduje současné zločinecké podsvětí v Londýně.

Když je zavražděn šéf zločinecké organizace Finn Wallace, tak náhlá mocenská prázdnota způsobená jeho skonem ohrožuje křehký mír ve složité síti konkurenčních gangů působících ve ulicích města. Nyní je na dosud truchlícím a značně impulzivním Seanovi Wallacovi, aby obnovil kontrolu nad podsvětím a našel ty, kteří jsou zodpovědní za smrt jeho otce.

 

 

Gangy z Birminghamu / Peaky Blinders

Veleúspěšná gangsterská sága vás přenese do Birminghamu 20. let minulého století. Rozvětvená rodina Shelbyových založí obávaný gang nazývaný Peaky Blinders. Jejich jméno odkazuje na zvyk nosit žiletky na svých kloboucích, což mnohé napovídá. Seriál vám představí krutou, krvavou, ale bezpochyby působivou kapitolu moderních britských dějin.

 

 

 

 

Garfieldova show

seriál Garfieldova show series

Nejoblíbenější kočka na světě se vrací na televizní obrazovky, aby opět ukázala svůj drsný jazyk, který se bude snažit urážet kohokoliv a cokoliv. Oblejší cynik s velmi tvrdým smyslem pro humor bydlí v domě svého majitele Jona, díky jeho ledničce se Garfieldův život občas mění v obžerství, ale to jeho lenošné povaze ani trochu nevadí.

 

 

Gaslit

seriál Gaslit

Moderní verze aféry Watergate. Seriál vypráví dosud promlčené příběhy a ukazuje zapomenuté postavy tohoto skandálu – od Nixonových podřízených až po práskače, kteří nakonec celé tohle zkažené impérium potopili.

Natočeno na základě první série podcastu Slow Burn.

 

 

Gen.LOCK

seriál Gen LOCK

Svět se zmítá v válce. Prohrávající strana je nucena nasadit čtveřici mladých lidí, kteří se stanou piloty nových mechanických robotů.

 

 

 

Generation 56k

Generation 56k

Díky náhodnému setkání si dva třicátníci dobře zapamatují rok 1998, kdy s nimi třískaly hormony a internet jim navždycky změnil život.

 

 

 

Generation Kill

Elitní jednotka mariňáků a jejich první týdny války v Iráku. Podle knihy Evana Wrighta.

 

 

 

 

Generator Rex

seriál Generator Rex series

Hlavním hrdinou tohoto animovaného dobrodružství je patnáctiletý chlapec se schopností vytvářet stroje ze svého těla. Mladý Rex je naverbován vládou, aby zastavil další bytosti vytvořené stejným způsobem a ochránil ty, kterým je třeba pomoci…

 

 

 

Geniální přítelkyně / My Brilliant Friend

seriál Geniální přítelkyně_My Brilliant Friend series

Adaptace stejnojmenné knižní série od italské spisovatelky Eleny Ferrante.

Elena vzpomíná na společné chvíle s nejlepší přítelkyní Lilou, která nedávno beze stopy zmizela. Ztráta nejbližší přítelkyně je pro Elenu velká rána, a proto se rozhoduje sepsat šedesátileté přátelství do jednoho příběhového celku. Vše začíná v 50. letech na neapolské základní škole…

 

 

 

Génius / Genius

Génius_Genius

Sonda do soukromých životů slavných osobností.

 

 

 

Gentefied

seriál Gentefied

Moralesovi se snaží zachránit dědův stánek s tacos a jít si za vlastními sny, zatím co se do jejich čtvrti v Los Angeles stěhují boháči.

 

 

 

Gentleman Jack

seriál Gentleman Jack series

V roce 1832, po letech ve znamení exotických cest a budování společenského renomé, se Anne Lister vrací do Halifaxu v Západním Yorkshire, odhodlaná zvrátit osud chátrajícího sídla Shibden Hall. K jeho obnově chce otevřít uhelné doly a dobře se provdat. Ale nemá v plánu najít si manžela. Aby zůstala sama sebou, plánuje si vzít ženu. A ne jen tak ledajakou ženu. Potřebuje nějakou bohatou.

Seriál vypráví příběh Anne Lister, která proslula díky svým deníkům – dokumentují její lesbický vztah, exotické cesty i úsilí oprášit zašlou slávu chátrajícího sídla zděděného po předcích.

 

Ghost in the Shell Arise: Alternative Architecture

seriál Ghost in the Shell Arise Alternative Architecture series

Píše se rok 2027 a svět se ocitá jen několik měsíců po skončení čtvrté světové války, která ale nebyla nukleární. Ale klid toto období zcela nepřináší. V Newport City dochází k bombovému útoku, kde je zabit velký obchodník se zbraněmi, který by mohl mít silné vazby k tajemné organizaci 501. Motoko Kusanagi je kyborg a zároveň hackerkou, která je zavlečena do vyšetřování bombového útoku. Snaží se najít odpovědi, kdo stojí za útokem. V pátrání ale není rozhodně sama.

 

 

Ghost in the Shell SAC 2045

seriál Ghost in the Shell SAC_2045 series

V blízké budoucnosti se šíří kybernetická kriminalita, protože technologický pokrok umožňuje lidem rozšířit svou mysl pomocí „cyberbrainů“. Celotělový kyborg Kusanagi Motoko velí organizaci bojující proti zločinu známé jako Sekce 9.

 

 

 

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex

seriál Ghost in the Shell Stand Alone Complex series

Anime se soustřeďuje na ochranku Sekce 9, která vyšetřuje případ teroristy a hackera The Laughing Man (Smíšek).

Seriál je spojený s krátkými komickými animacemi Tachikomatic Days, které se vysílaly po každé episodě. Hlavní postavou je Tachikoma (objevuje se také v původním seriálu), a příběhy se tematicky vztahují k obsahu episody, která se vysílala předtím.

Druhá série má název Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG.

V roce 2006 vznikl film Ghost in the Shell: Stand Alone Complex: Solid State Society

 

Ghost Wars

V zapadlém městečku na Aljašce, kde se uvolnily nadpřirozené síly, je jedinou naději vyděděnec s jasnovidnými schopnostmi, který musí překonat místní předsudky a svoje vlastní démony.

 

 

 

Ghosted

Ghosted

Cynický detektiv, který dřív pracoval na oddělení pohřešovaných, a fyzik, který upřímně věří v nadpřirozeno, jsou najati tajnou organizací k vyšetřování paranormálních případů.

 

 

 

 

Gigolové / Gigolos

Seriál Gigolové sleduje pětici reálných mužů, kteří si vydělávají na živobytí coby luxusní společníci v Las Vegas. Jimmy, Steven, Nick, Brace a Vin musí zvládnout zkoordinovat své vztahy, přátele a rodinu s požadavky dámské klientely.
Dejte si schůzku s Gigoly, HBO uvádí velmi unikátní a necenzurovaný pohled na osobní a profesní život pětice sexy mužů v Las Vegas, které baví jen tak se potloukat, bavit a svádět dívky… ale v jejich případě si za to nechávají platit. Reality show, jako žádná jiná, Gigolové jsou nejen provokativní, ale také překvapivě upřímní. Pro tyto luxusní společníky, kteří si nikdy nenechají ujít příležitost k výdělku, je život skutečně divoká jízda.

 

 

Gilligans Island

seriál Gilligans Island series

Sitcom o ztroskotancích na pustém ostrově. Dobrosrdečný kapitán Skipper, přihlouplej mladík Gilligan, milionářský pár Howellovi, filmová hvězda Ginger, sexy naivka Mry Ann a Profesor. Objevily se o absurdní postavy jako rocková kapela, ruští kosmonauti nebo špioni.

 

 

 

 

Gilmorova děvčata / Gilmore Girls

Ženy z mocného rodu Gilmorových a jejich příhody ve fiktivním městečku Stars Hollow. Hlavně tedy příhody, vzestupy i pády Emily, její dcery Lorelai a její dcery Rory (nebo taky Lorelai, slyší totiž na oboje). Emily je velmi konzervativní, Lorelai příjěmná lehce praštěná a nekonvenční a Rory pravděpodobně dospelější a rozumnější než její matka…

 

 

Ginny & Georgia

seriál Ginny & Georgia series

Hlavní hrdinkou je patnáctiletá nespolečenská Ginny, která se často cítí starší a dospělejší než její třicetiletá matka, nezodpovědná a dynamická Georgia. Po letech na útěku Georgia zoufale touží zapustit kořeny v New Englandu a dát své rodině něco, co nikdy neměla – normální život. Pro Ginny to znamená zcela nový svět v prestižní škole, popularitu na vzestupu a komplikované milostné vztahy. Není to však jen pohádka. Georgiina minulost ohrožuje ji i její nový rodinný život.

 

 

Girls

Komedie o partě holek, které nedávno oslavily svoje dvacetiny a nyní se přistěhovaly do New Yorku…

 

 

 

 

Girls5Eva

seriál Girls5eva

Slavná dívčí skupina z 90. let se plánuje dát znovu dohromady poté, co jejich hudbu zadaptuje mladý raper.

 

 

 

 

Glee

Vystoupení amerických školních sborů zvaných glee kluby vypadají poněkud jinak než naše obvyklé besídky. Jde o show se vším všudy – s hudbou, choreografií, kostýmy, svícením, sólisty… Kluby pořádají veřejná vystoupení a účastní se národní soutěže. Pokud je klub úspěšný, tak to pro školu znamená i prestiž a peníze (sponzoři apod).
Mladý učitel španělštiny Will Schuester působí na McKinleyho škole v Ohiu, kde jako student zažil období největší slávy tamního klubu. Tehdy patřili sboristé mezi nejpopulárnější žáky, protože byli opravdu dobří zpěváci a tanečníci. Jenže současný klub je absolutní propadák. Chybí lidé a schopný sbormistr. Schuester se klubu ujme a čeká ho nelehká cesta. Musí získat kvalitní členy, kteří se zároveň musejí smířit s tím, že podle názoru většiny dětí ve škole jsou sboristé vrcholně trapní. Štěstí se na něj usměje v okamžiku, kdy při konkurzu objeví výjimečně talentovanou studentku Rachel. Ani ostatní adepti na tom s hudebním nadáním nejsou špatně – zženštilý Kurt dokáže vyzpívat neuvěřitelné výšky, korpulentní Mercedes dokonale ovládá svůj hlas, vozíčkář Artie skvěle hraje na kytaru a koktající Tina přestává při zpěvu zadrhávat. Na škole to ale nikdo z nich nemá snadné, téměř bez výjimky jsou terči šikany. Házejí je do popelnice, zavírají do kadibudek, polévají ledovou vodou apod. Není tudíž divu, že se nikdo další do sboru nehrne. Až díky lsti dokáže sbormistr Schuester přilákat kapitána fotbalového mužstva, který má přirozený, ale poněkud neotesaný talent. První záblesk šance na úspěch nedá spát tělocvikářce a trenérce roztleskávaček Sue, která je zvyklá, že její kroužek je na škole ten jediný důležitý. Rozbíhá proto ďábelský plán na zničení klubu v samotném zárodku…
Záměrem tvůrců bylo vytvořit protiklad seriálům plným násilí a vražd. Něco originálního a zároveň pozitivního a optimistického. A seriál má skutečně schopnost vyvolávat v divácích dobrou náladu.

 

Glória

seriál Glória

Glória se odehrává v šedesátých letech na vrcholu studené války v malé vesničce Glória do Ribatwjo, kde je umístěn RARET, americké vysílací centrum pro šíření západní propagandy do východního bloku. João Vidal, inženýr z rodiny napojené na Estado Novo je naverbován KGB a přijme několik velice riskantních špionážních misí, které by mohly změnit směr portugalských a světových dějin.

 

 

 

 

 

 

GLOW Nádherné ženy wrestlingu

seriál GLOW Nádherné ženy wrestlingu series

Seriál se inspiruje skutečnou ženskou wrestlingovou ligou z 80. let. Příběh se odehrává v Los Angels a ukazuje vlasy stejně velké jako kritiky ženských těl. G.L.O.W. (Gorgeous Ladies Of Wrestling – Nádherné ženy wrestlingu) vypráví příběh neúspěšné herečky Ruth, která se rozhodne pro jeden poslední pokus o dosažení svého snu. Tento pokus přichází ve formě týdenního seriálu o ženských wrestlerkách.

 

 

God Friended Me

seriál God Friended Me series

Seriál se zabývá otázkami víry, existence a vědy. Točí se okolo neskrývaného ateisty, jehož život se obrátí vzhůru nohama, když si ho spřátelí na Facebooku sám Bůh. Nedobrovolně se hrdina stane agentem změny v životech a cestách ostatních kolem něj.

 

 

 

Godfather of Harlem

seriál Godfather of Harlem series

Mafiánský boss Bumpy Johnson je na počátku 60. let propuštěn z vězení. Rozhodne se vzít zpátky svoji čtvrť ze spárů italské mafie.

 

 

 

 

 

Godless

Godless

Zločinec na útěku přes svým bývalým zlověstným učitelem a jeho gangem se ukryje v izolovaném městě v Novém Mexiku, kde většina mužů zemřela při důlní nehodě.

 

 

 

 

Goldbergovi / The Goldbergs

V 80. letech minulého století v malém domku v Pensylvánii žili byli Goldbergovi. Ne tak úplně normální rodinka, které vládne matka, naoko ovšem otec a společně se snaží vychovávat své tři děti – sedmnáctiletou sexy tvrďačku, šestnáctiletého jedničkáře a jedenáctiletého malého geeka s kamerou – vždy připravenou zachytit všechno to rodinné bláznění. Goldbergovi jsou další televizní rodinka, která vznikla jako skoro autobiografická vzpomínka na dětství svého tvůrce Adama F. Goldberga. Je to taky stylově vymazlená retro podívaná plná pop-kulturních referencí.

 

 

Goliath

Goliath

Billy McBride býval uznávaný právník v prestižní advokátní kanceláři. Poté, co ho firma vyhodila, začal ilegálně pracovat jako právník, který si své klienty lanaří přímo na místě nehod. Když se mu naskytne příležitost pomstít se svému bývalému zaměstnavateli, je rozhodnutý ji využít.

 

 

 

 

Gomora

Gomora, seriálová adaptace úspěšného románu Roberta Saviana, nás zavádí do temných a nebezpečných uliček Neapole, kde se nachází centrum zločinecké organizace Camorry. Poté co je Pietro Savastano, jeden z největších a nejobávanějších kmotrů neapolské mafie, zajat a poslán za mříže, jeho prává ruka, třicetiletý Ciro Di Marzio, spatřuje svou příležitost v tom, že se konečně stane novým vůdcem. Jeho čas však ještě nedozrál. Zatímco je Pietro ve vězení, velení zpočátku přebírá jeho manželka Imma, protože jejich syn Genny – Pietrův právoplatný dědic – se v Hondurasu zaučuje v „řemesle“. Soupeřící klan vedený Salvatorem Contem mezitím spřádá plány, jak zneškodnit Savastanovy jednou provždy. Válka o převzetí kontroly nad „systémem“ právě vypukla, a to na území, které stále bojuje, aby nadvládě zločinu a bezpráví nepodlehlo.

 

Good Behavior

Zlodějka a podvodnice je čerstvě na svobodě a snaží se spojit se svým 10ti letým synem. Její život se ale opět ocitne v chaosu poté, co náhodou zaslechne najmutí vraha a stane se jeho komplicem. Podle knihy Blakea Crouche.

 

 

 

 

Good Girls

Good Girls

Tři finančně zoufalé matky na předměstí se rozhodnou vzít věci do svých rukou a naplánují loupež místního supermarketu.

 

 

 

 

Good Omens

seriál Good Omens series

Příběh je zasazen do roku 2018, kdy se blíží apokalypsa a poslední soud rozhodne o zániku lidstva. Armády dobra a zla nabírají na síle, Atlantida vzrůstá a všeobecná nálada se přiostřuje. Vypadá to, že vše jde podle božího plánu, až na to, že úzkostlivý anděl Aziraphale a život milující démon Crowley se na nadcházející válku netěší. Zvykli si na životní styl, jaký měli dosud, a nechtějí, aby svět zanikl. A navíc se zdá, že někdo schoval Antikrista.

Podle knihy Dobrá znamení, kterou napsali Terry Pratchett a Neil Gaiman.

 

Good Sam

seriál Good Sam

Hlavní hrdinkou je talentovaná, leč přehlížená chirurgyně, která převezme vedoucí pozici v nemocnici poté, co její šéf upadne do kómatu. Když se probudí a chce znovu začít operovat, hrdinka na něj musí dohlížet. Dohlížet na člověka, který nikdy neocenil její talent… a který je shodou okolností také jejím otcem.

 

 

Good Times

seriál Good Times series

Florida Evansová byla hospodyní v seriálu Maude. V tomto sitcomu ale žijí v Chicagu a snaží se z panelákového bydlení udělat to nejlepší.

 

 

 

 

Good Trouble

seriál Good Trouble series

Jedná se o spin-off seriálu The Fosters.

Callie a Mariana se stěhují do Los Angeles a začínají své životy jakožto mladé a dospělé ženy. Každá si jde sice vlastní cestou, ale ty se budou pravidelně proplétat.

 

 

 

 

 

 

 

Good Witch

Good Witch

Vnímavá čarodějka sdílí svůj dar se svými sousedy. Pokračování sedmi filmů.

 

 

 

 

 

Goro, bílý pes

seriál Goro, bílý pes

Dojemný seriál o slepé dívce a jejím psovi Gorovi. Poté, co její otec odejde s Gorem ulovit medvěda, který otce zabije a Goro se ztratí, se ho vydá hledat po celém Japonsku. To ale nebude tak jednoduché…

 

 

Gossip Girl (2021)

seriál Gossip Girl (2021) series

Sequel a soft reboot stejnojmenného seriálu z roku 2007.

Osm let po vyřazení původního webu z provozu se pod společenským drobnohledem Gossip Girl ocitá nová skupina teenagerů. Jak moc se za tu dobu změnily sociální sítě a New York samotný?

 

 

Gotham

Snad každý zná komisaře Gordona. Jméno tohoto bojovníka proti zločinu je synonemym pro právo a pořádek. Ale jaká byla jeho cesta a počátky jeho dráhy? Jak dokázal obstát ve městě Gotham prorostlém korupcí jako porce pořádného masa? A proč se naopak postavy jako Catwoman, Tučňák, Hádankář nebo Joker vydali na cestu zločinu?

Seriál Gotham mapuje zrod nejslavnějších postav komiksového světa a dívá se na ně očima mladého policisty, který chce přispět k pořádku v těchto temných uličkách, kde policejní siréna zní jako stálá zvuková kulisa.

Gordonovi nechybí odvaha, čest a je připraven na akci. Jeho parťákem je schopný, i když drzý veterán Harvey Bullock. Jeden z prvních případů je vražda místních miliardářů – Thomase a Marthy Waynových. Zde se Gordon setkává s 12letým mladým Brucem Waynem. Mezi budoucím Temným rytířem a Jamesem Gordonem vzniká jistá spřízněnost, asi kvůli chlapcovu pronikavému pohledu.

Přes všechny případy a setkání s budoucími ikonami gothamského podsvětí provází Gordona stále netypické přátelství s mladým Brucem, kterého zatím vychovává komorník Alfred. To má také klíčový význam v osudu, který na mladíka čeká…

 

Grace and Frankie

seriál Grace and Frankie series

Grace a Frankie se nenávidí. Jejich životy se obrátí vzhůru nohama, když jejich manželé oznámí, že se milují a chtějí se vzít. Zapřísáhlé nepřítelkyně zjistí, že jsou jejich životy proti jejich vůli provždy spojeny, a uvědomí si, že v téhle situaci mají jen jedna druhou.

 

 

 

 

 

 

 

Graceland

Graceland je luxusní sídlo na jihokalifornské pláži, které se stalo základnou pro elitní agenty FBI, DEA a celní stráže. Premiant mezi absolventy akademie FBI Mike Warren se těší na prestižní post ve Washingtonu. Místo toho je ale nečekaně poslán do Gracelandu. Nemá jen potírat zločin, ale i ohlídat svého šéfa Paula Briggse. Tento legendární agent je podezřelý z nezákonných aktivit…

 

Grand Crew

seriál Grand Crew

Příběh vypráví o skupince černošských přátel, jejich randících životech a vínu.

 

 

 

 

Grand Hotel

Španielska dobová dráma režiséra Carlosa Sedesa, ktorá sa odohráva na začiatku 20. storočia. Dráma odhaľuje záhady a tajomstvá zmiznutia hotelovej chyžnej Christiny.  Christinin brat Julio sa vydá na odvážne a riskantné pátranie po svojej zmiznutej sestre.  Stopy ho privedú až k šarmantnej dcére majiteľky hotela Alicii, ktorá sa rozhodne pomôcť mu odhaliť pravdu o jeho sestre – aj napriek tomu, že sa postaví proti svojej rodine a ohrozí svoj život.

 

 

Grand Hotel

seriál Grand Hotel series

Drama se odehrává v rodinném hotelu v multikulturním Miami Beach. Hotel vlastní a provozuje charismatický Santiago Mendoza, zatímco jeho druhá manželka Gigi a dospělé děti si užívají z jeho úspěchu a bohatství. Zámožní a pohlední hosté si zde užívají v přepychu, nicméně za dokonalým zevnějškem se ukrývá plno skandálů, dluhů a výbušných tajemství.

 

 

 

Grandmaster of Demonic Cultivation

Grandmaster of Demonic Cultivation

Jako velmistr, který založil Démonickou Sektu, Wuxian Wei procházel světem, všemi nenáviděn. Nakonec byl zrazen nejdražším shidi a zabit mocnými klany, které se spojily, aby ho mohly porazit. Wuxian poté inkarnuje do těla šílence, který byl opuštěn svým klanem. Později je nedobrovolně odveden Wingjim Lanem, jeho úhlavním nepřítelem.

 

 

 

Grantchester

Grantchester je detektivní drama odehrávající se v 50. letech v obci Grantchester poblíž Cambridge, kde místní anglikánský vikář Sidney Chambers v podání Jamese Nortona pomáhá řešit kriminální zločiny inspektoru Geordiemu Keatingovi (Robson Green). Tento nový britský seriál je založen na sérii knih Grantchester Mysteries napsaných Jamesem Runciem.

 

 

 

Great Australian Railway Journeys

seriál Great Australian Railway Journeys series

 

 

Great News

Mladá TV producentka musí soužít s příliš protektivní matkou, která se přidala k pracovnímu týmu v rámci stáže ve stejné stanici.

 

 

 

 

Greenleaf

Greenleaaf sleduje osudy bezohledné rodiny Greenleafů s jejich skandálními tajemstvími. Rodina provozuje tzv. megakostel v Memphisu převážně s afroamerickými členy. Hlavními postavami jsou biskup James a jeho žena Lady Mae. Po dvaceti letech se k nim vrací dcera Grace se svou dcerou, aby zjistila podrobnosti záhadného úmrtí její sestry Faith.

 

 

 

Griffinovi / Family Guy

Griffinovi_Family Guy

Osudy (ne)normální americké rodinky Griffinových zaručeně pobaví všechny kterým Simpsonovi připadají moc konvenční a humor South parku zase moc hrubý. Otec (nikoli však hlava) rodiny Peter se chová naprosto nezodpovědně a lehkovážně. Takže zodpovědnost padá na hlavu jeho ženy Lois. Nejzajímavější postavou seriálu je však jejich nejmladší syn Stewie, který nenávidí všechny a všechno, včetně vlastní rodiny. Důležitý je také pes s jasnými sklony k alkoholizmu. Seriál je až po okraj naplněn haldou gegů, takže ne všechny musejí být nutně k popukání, ale pokud vás nezaujme hned první díl, druhý vás určitě dostane.

 

Grimm

Detektiv Nick Burkhardt si myslel, že je zcela připraven na realitu práce na oddělení vražd v Portlandu. Dokud nezačal vidět divné věci, které nebyl schopen racionálně vysvětlit. Jako například to, že se krásná žena mění v ohavnou čarodějnici nebo že se obyčejný muž stává zlým trollem. Po návštěvě jediného žijícího příbuzného se o sobě Nick dozvídá krutou pravdu. Je potomkem elitní skupiny lovců známých jako grimmové, kteří jsou pověřeni zastavením šíření nadpřirozených bytostí po světě.

 

Grisse

seriál Grisse series

Seriál se odehrává v 19. století během koloniální éry Nizozemské východní Indie. Sledujeme skupinu různorodých postav, které vedou vzpouru proti brutálnímu guvernérovi.

 

 

 

 

 

Grown-ish

Grown-ish

Spin-off seriálu Black-ish sleduje nejstarší dceru, jak míří na univerzitu a brzy zjišťuje, jak je všechno složité.

 

 

 

 

 

Guerrilla

seriál Guerrilla series

Milostný příběh na pozadí jednoho z nejvýbušnějších období britské historie. Ve středu dění je mladý, politicky aktivní pár, jehož vztah a hodnoty jsou vyzkoušeny ve chvíli, kdy v sedmdesátých letech v Londýně osvobodí politického vězně a zformují radikální undergroundové hnutí. Jejich cílem se stane Black Power Desk, reálná a tajná jednotka, která má za úkol likvidovat všechny formy nezákonného aktivismu.

I když se seriál tváří jako politický obraz doby, ve skutečnosti je o vztahu pod tlakem, který má před sebou životní volby, jež ho doopravdy a navždy ovlivní.

 

Guilty Crown

seriál Guilty Crown series

Píše se rok 2039 a je tomu právě deset let, co Japonsko zasáhl neznámý virus. Po této nešťastné události byla celá země svěřena do správy mezinárodní organizace GHQ. V centru dění příběhu se nachází Shu Ouma, sedmnáctiletý hoch, jehož pravá paže vládne „schopností krále“. Rád by prožil klidný život, ovšem to by se nesměl setkat se záhadnou dívkou nesoucí jméno Inori Yuzuriha…

 

 

Guilty Party

seriál Guilty Party

Beth Baker je novinářka, která se zoufale snaží zachránit svou kariéru. Rozhodne se jít za příběhem mladé matky, která dostala doživotní trest za vraždu svého manžela, ale tvrdí, že zločin nespáchala. Beth se snaží přijít pravdě na kloub, ovšem má před sebou spoustu práce. Dostává se do kontaktu s překupníky zbraní, kulturou clickbaitů a vlastní pokřivenou minulostí

 

 

Gumídci / The Adventures of Gummi Bears

Děj se odehrává ve středověké Anglii, za dob rytířů. Gumídci, kteří žijí v lese, se straní lidí, protože lidé už nevěří, že existují a mají je za pouhou legendu. O jejich existenci ví jen královská dcera Klára a Kryštof – královské páže. Hlavním nepřítelem Gumídků je kníže Igor, který žije na hradě Lotrník společně s obry (tupouny). Hlavním cílem Igora je získat pro sebe hrad Strdín, hrad dobrého krále Kristiána. Igorovi se zatím jeho sen nesplnil a na tom mají také velkou zásluhu Gumídci, kteří po vypití „hopsinkové šťávy“ jsou na omezenou dobu silnější a dobře skáčí.

 

 

 

Gunpowder

Rok 1605. Skupina mužů chce obnovit katolictví na anglickém trůnu a začíná připravovat odpálení Sněmovny lordů…

 

 

 

 

Gympl s (r)učením omezeným

seriál Gympl s (r)učením omezeným

Děj seriálu Gympl s (r)učením omezeným zavede diváky na jedno maloměstské české gymnázium s pochybnou pověstí, které bojuje o své přežití. Zaměří se ale i na těžké soukromé životy kantorů a žáků. Vše se mění, když škola přijme nového, mladého učitele.