H

 

H20-Stačí přidat vodu

Seriál, jehož hlavní hrdinky jsou tři obyčejné a krásné slečny Emma, Rikki a Cleo. Jednoho dne se jim stane něco zvláštního, magického – v tajemné laguně na neméně tajemném ostrově Mako. Když se druhý den probudí, po prvním kontaktu s vodou zjistí, že jsou mořské panny. Nedílnou součástí seriálu je jejich věrný a vědou posedlý kamarád Lewis, který jako jediný zná jejich tajemství.

 

 

 

Hackerville

seriál Hackerville series

Když je na německou banku spáchán kybernetický útok, všechny stopy vedou do dalekého Rumunska. Lisa Metz je jako expertka na kybernetiku poslána do své rodné země, aby odhalila pachatele, který za útoky stojí. Společně s místní policí se podaří vypátrat, že za vším stojí geniální hacker, jehož důmyslný plán je daleko rozsáhlejší, než všichni čekali.

 

 

 

Háčko / Hache

seriál Háčko Hache series

Příběh inspirovaný skutečnými událostmi ze 60. let minulého století, odehrávající se ve světě obchodování s drogami. Hlavní postavou je Helena, žijící v Barceloně, která se snaží získat přízeň drogového vůdce Malpicy, aby mohla vysvobodit svého přítele z vězení. Neváhá zajít až do krajních mezí, mj. i proto, že do nebezpečí se dostává i její dcera. Alejandro Vinuesa začíná vyšetřovat sérii vražd.

 

 

Had / The Serpent

seriál Had The Serpent series

Příběh podvodníka a masového vraha Charlese Sobhraje, kterého objevil a sledoval mladý úředník velvyslanectví v jihovýchodní Asii v polovině 70. let.

 

 

 

HALO

seriál HALO

Mimozemšťané ohrožují lidskou existenci v epickém souboji 26. století. Televizní seriál založený na videohře „Halo“.

 

 

 

Haló, haló! / ´Allo ´Allo

Možná se vám může zdát divné, jak může někdo natočit komediální seriál o válce, ale on to vlastně ani moc seriál o válce není, Alespoň ne z té stránky, že by si z ní dělal legraci. Haló, Haló je parodií na spoustu válečných filmů a televizních pořadů o válce, zejména pak na seriál „Tajná armáda“ (Secret Army), který se vysílal v letech 1977-1979. Úspěch seriálu, který je v žebříčku britských komedií na 13. místě a sklidil obrovský úspěch i ve Francii, přestože jsou Francouzi terčem nejvíce posměšků a parodií, ukazuje, že scénáristé Jeremy Lloyd a David Croft odvedli dobrý kus práce.

 

 

Haló, tady Indie / Outsourced

Todd Dempsy je mladý manažer, který pracuje ve společnosti prodávající žertovné předměty. Jednoho dne ráno přijde jako obvykle do práce, kde překvapivě najde jen liduprázdnou vyklizenou místnost. Celé call centrum, kterému šéfoval, bylo po náhlém rozhodnutí přesunuto do Indie. Mladý manažer má jen jednu možnost – odstěhovat se do Indie a vést call centrum tam. Ocitá se tak před nelehkým úkolem – jeho práce je přesunuta do zcela jiné země na druhém konci světa, kde musí pracovat s novými lidmi, kteří vyznávají jinou kulturu, a pro které jsou americké zvyky a prodávání nesmyslných žertovných předmětů nepochopitelné.

 

Halston

seriál Halston series

Minisérie vypráví o rychlém vzestupu a pádu módního návrháře Roye Halstona Frowicka, který prosadil své jméno v módním průmyslu plném luxusu, sexu, statusů a slávy.

 

 

 

 

Hanna

seriál Hanna series

Hanna je mladá žena, kterou její otec vychoval v divočině s cílem ji naučit přežít v jakékoliv situaci a za každou cenu. Když se o ni začnou zajímat vládní agenti, je na čase své schopnosti využít na maximum. Oni prostě jen zatím netuší, jak velkou udělali chybu…

 

 

 

 

Hannah Montana

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho – tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní – Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah – secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky – o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví.

Hannibal

Seriál HANNIBAL se zrodil z kreativní mysli Bryana Fullera (např. seriál Hrdinové) a rafinované režie Davida Sladea (např. Stmívání: Eclipse). Zkušení tvůrci přišli s překvapivým doplňkem k dosud známé historii šíleného Hannibala. Nejnovější stylizovaný thriller z dílny AXN vypráví mistrovský příběh manipulace a Lectera nechá fungovat přímo v ústředí mocné FBI. Jeho úkol je jasný: uznávaný psychiatr Dr. Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen) má pomáhat mimořádně nadanému detektivovi Willu Grahamovi (Hugh Dancy), muži, který je obdařen schopností vcítit se do zvrácené mysli nejhorších masových vrahů. Pro ty z vás, kteří znají  příběh vysoce inteligentního kanibalského vraha Hannibala, bude tato podívaná fascinujícím výletem do neznáma.

 

Hap and Leonard

Trampoty dvou prapodivných a přitom nejlepších přátel – bílého meloucháře a černého veterána z Vietnamu, kterému lezou na nervy vtipy o gayích a černých. Podle knih Joea R. Landsdalea.

 

 

 

 

Happy

Happy

Bývalý policista se stane zabijákem, který ujiždí na drogách, alkoholu a sarkasmu. Zčistajasna ho ale začne pronásledovat malinký neodbytný imaginární okřídlený modrý kůň. Podle komiksu Granta Morrisona a Daricka Robertsona.

 

 

 

 

Happy Together

seriál Happy Together series

Mladý manželský pár hodně zpohodlněl a našel si svou oblíbenou každodenní rutinu. Vše se změní, když se do volného pokoje nastěhuje mladý muzikant, který je hvězdou na vzestupu a občas ho pronásledují i novináři.

 

 

 

 

 

Hard Sun

seriál Hard Sun series

Detektivové Elaine Renko a Robert Hicks jsou pracovní parťáci a nepřátelé. Musí se ale naučit společně vycházet, aby udržovali pořádek a chránili své milované ve světě, ve kterém každý den sklouzává stále více k jisté destrukci.

 

 

 

Harlem

seriál Harlem

Seriál sleduje životy čtyř černých žen, kamarádek z vysokoškolských studií na NYU, které se snaží navigovat mezi sexem, vztahy a dosažením svých snů.

 

 

Harley Quinn

seriál Harley Quinn series

Hlavní postavou je Harley Quinn. Ta po posledních událostech zvažuje svůj vztah s Jokerem. Sice je do něj zamilovaná, ale hlodají v ní pochyby, že on ji jen využívá. Jednoho dne dostane díky Poison Ivy konečný důkaz a s Jokerem se rozejde. Rozhodne se osamostatnit a provést nějaké nezapomenutelné činy, za kterými bude stát jen ona sama.

 

 

 

 

Harrow

Harrow

Neortodoxní patolog ohýbá pravidla, aby přinesl spravedlnost všem obětem, zatímco musí skrývat temné tajemství z minulosti.

 

 

 

 

Harvey Zobák / Harvey Beaks

seriál Harvey Zobák series

Děj se točí kolem přátelského ptáka Harveyho Zobáka a jeho dvou nejlepších kamarádů, potrhlých dvojčat jménem Fee a Foo. Všichni tři se společně pouští do dobrodružství a lumpáren v kouzelném lese Littlebark Grove, který je jejich domovem. (HBO)

 

 

 

 

Hassel

seriál Hassel series

Roland Hassel, policista jehož metody vyšetřování často hraničí se zákonem, ale na druhou stranu má vysoké procento dopadení pachatelů. Policejní šéf a Hasselův mentor je brutálně zavražděn. Hassel se ujímá vyšetřování a vedle sebe má nejvěrnější kolegy, kteří jsou spolu s ním ochotni za jakoukoliv cenu najít vraha.

 

 

 

Hatfieldovi a McCoyovi

Třídílná minisérie o vášni, pomstě, odvaze, obětování, zločinech a obviněních byla natočena na základě skutečného příběhu dvou rodin, jejichž legendární spor, který trval téměř tři desítky let, málem vedl k rozpoutání války mezi Kentucky a Západní Virginií.
Příběh začíná v roce 1863 během americké občanské války. Anse Hatfield (Kevin Costner) a Randall McCoy (Bill Paxton) se vracejí domů z fronty ke svým rodinám. Hatfield do Západní Virginie a McCoy nedaleko od něj, za hranice Kentucky. Mezi rodinami začíná narůstat napětí, neporozumění a zlost, které nakonec vedou mezi oběma klany k válce.

 

Hawaii 5 – 0 / Hawaii Five O

Havaj 5-0 je novým seriálem, navazujícím na legendární seriál o malé elitní jednotce se speciálním pověřením, jejímž úkolem je vymýtit zločin z Havajských ostrovů.
Detektiv Steve McGarrett, oceněný námořní důstojník se vrací na ostrov Oahu, aby vyšetřil vraždu svého otce. Guvernérka mu nabídne, aby sestavil vlastní tým. S vlastními pravidly, absencí byrokracie a její plnou podporou má odstranit veškeré stopy zločinu. Ke Stevovi se přidává detektiv Danny “Danno” Williams, policista, který se nedávno přestěhoval z New Jersey. Ačkoliv preferuje mrakodrapy před písčitými břehy, jeho prioritou je bezpečná Havaj pro jeho osmiletou dceru, která zde žije se svou matkou. Přidává se Chin Ho Kelly, bývalý policejní detektiv a přítel Stevova otce, který byl nespravedlivě obžalován z korupce a přemístěn na pozici bezpečnostní hlídky. Posledním členem je Chinova sestřenice Kono Kalakauaová – krásná a bezprostřední dívka, čerstvá absolventka policejní akademie, která se sebevědomě chce zařadit mezi policejní elitu. Steve rovněž urovnává pošramocený vztah se svou sestrou Mary Ann a postupnými krůčky se dostává ke svému cíli – pomstě smrti svého otce.

 

Hawkeye

seriál Hawkeye

Bývalý Avenger Clint Barton alias Hawkeye má v New Yorku zdánlivě jednoduchý úkol: vrátit se na Vánoce ke své rodině. Když se však objeví hrozba z minulosti, Hawkeye se neochotně spojí s Kate Bishop, dvaadvacetiletou zkušenou lučištnicí a svou největší fanynkou, aby odhalil zločinné spiknutí.

 

 

He-Man a vládci vesmíru / He-Man and the Masters of the Universe 2021

seriál He-Man a vládci vesmíru He-Man and the Masters of the Universe 2021

Princ Adam z Eternie objeví Grayskullovu moc a promění se v He-Mana, pána vesmíru.

Reimaginace klasického animovaného seriálu.

 

 

 

Heathers

seriál Heathers series

Remake stejnojmenného filmu z roku 1988.

Černá komedie odehrávající se na vysoké škole sleduje skupinu studentů, kteří se snaží vyčnívat nad těmi ostatními, což je mnohdy dostane do pořádných problémů. A již brzy se ocitnou v tom vůbec nejhorším průšvihu v životě, když se stanou terčem vraždy.

 

Heels

seriál Heels series

Seriál se odehrává v Georgii. Hlavní postavou je Jack Spade, který je otcem rodiny, ale sní o kariéře v ringu. Spolu se svým bratrem zápasí o odkaz svého zesnulého otce.

 

 

 

 

Helena

Helena se snaží čelit strastem a radostem rodinného života s velkým nadhledem a optimismem. Jenže k tomu všemu chodí do práce a vychovává tři ratolesti. Tak se nejednou stane, že jí jde ze všeho hlava kolem…

 

 

 

 

Helix

Zástupce centra pro kontrolu nemocí v Atlantě doktor Alan Farragut je se skupinou spolupracovníků vyslán do odlehlé arktické oblasti, kde se na výzkumné stanici Arctic Biosystems vyvíjejí nové druhy léků. Došlo tam údajně k úniku retroviru. Jsou dva mrtví a jeden nakažený. Když se ukáže, že členem týmu je i jeho bývalá žena Julia Walkerová, Alan se ptá, proč byl vybrán právě on. Dozvídá se, že přeživší nakažený muž je jeho bratr Peter, se kterým měla jeho žena kdysi milostnou pletku…

 

 

Hell on Wheels

Příběh se odehrává po skončení americké občanské války Severu proti Jihu. Voják konfederace touží po pomstě za smrt svojí ženy, kterou zabili vojáci Unie. Stopy ho zavedou do místa zvaného „Peklo na kolech“, kočovného tábora, který je neustále v pohybu – podle stavby první transkontinentální železnice. Místo, kde vládne rasismus, korupce, nebezpečí a bezpráví postupně odhaluje detaily její smrti a také ty, kdo ji mají na svědomí.

 

Hello, Me!

serál Hello, Me! series

Romantické komediální drama o dospívání, o 37leté ženě, která se setkala se svým 17letým já.

 

 

 

 

Helpsters

seriál Helpsters

Cody a jeho parta příšerek Helpsters milují řešení problému. Ať už je to plánování oslav, šplhání po horách, nebo nové kouzelnické triky. Helpsters vyřeší cokoliv – protože všechno začíná pořádným plánem.

 

 

Hercule Poirot

Hercule Poirot. Nejslavnější postava z pera královny detektivek Agathy Christie. Charismatický malý Belgičan s pečlivě pěstěným knírkem a perfektně schopnými „malými šedými buňkami“ řeší případy doby mezi válkami. Společně se společníkem kapitánem Arthurem Hastingsem, sekretářkou slečnou Lemonovou a inspektorem Jappe ze Scotland Yardu se neváhá pustit do těch nejzáhadnějších zločinů, jaké Británie nabízí.

 

 

Hercules: The Legendary Journeys

seriál Hercules The Legendary Journeys series

Toto je příběh z dávných časů. Z času mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami. Jen jeden člověk se jim dokázal postavit. Herkules! Herkules vládl silou, jakou do té doby svět neviděl. Ta mohla být překonána pouze silou jeho srdce. Cestoval zemí všude tam, kde se objevili přisluhovači jeho všemocné nevlastní matky Héry. A kdekoliv se objevilo zlo, kdekoliv trpěli neviní, tam se objevil i Herkules!

 

 

 

Hernán

seriál Hernán series

Hlavní postavou je španělský dobyvatel Hernán Cortés. Ten připluje do míst, kde je nynější Mexiko. Zde čelí lidem, kteří zde žijí, a má i problémy se svými společníky.

 

 

 

 

Heureka město divů / Eureka

Jack Carter je úspěšný a docela chytrý federální šerif. Zrovna když veze domů svou dceru, která uprchla z domova, zabloudí na zapadlých silnicích Ameriky a aby toho nebylo málo, havaruje. Naštěstí se nehoda odehraje poblíž městečka Eureka, kam americká vláda od nepaměti posílá své nejlepší vědátory. Zatímco šerifovo auto putuje do servisu, začne si Jack Carter budovat renomé. A protože jsme v Eurece, kde žije většina těch nej, nepotrvá dlouho a své místo si zde najde i nejlepší šerif.

 

 

 

High Fidelity

seriál High Fidelity series

Rob vlastní obchod s deskami a je posedlá hudbou a popkulturou. Nyní vzpomíná na minulé vztahy a snaží se zapomenout na svou pravou lásku.

 

 

 

 

 

High School Musical The Musical The Series

seriál High School Musical The Musical The Series series

Seriál vychází ze stejnojmenné filmové série.

Skupina studentů z East High se připravuje na zimní představení, zanedlouho si ale uvědomuje, že drama je k mání nejen na pódiu, ale i mimo něj.

 

 

 

Highlander

seriál Highlander series

Hlavní hrdina, Duncan MacLeod (Adrian Paul), je stejně jako jeho filmový „kolega“ Connor MacLeod (Ch. Lambert) člen skotského klanu MacLeodů. Seriál pokračuje v příběhu, který byl naznačen ve stejnojmenných filmech.

Duncan se narodil roku 1592 v horách ve Skotsku a je stále naživu – je nesmrtelný. Již 400 let čelí ostatním nesmrtelným v boji o svůj život. Vítěz souboje připraví protivníka o hlavu a získá tím i jeho sílu.

Na konci však může zůstat pouze jeden…

Highlander Havran / Highlander: The Raven

seriál Highlander Havran Highlander The Raven series

Zlodějka Amanda Darieuxová je právě vyšetřována v souvislosti s vraždou. Ona však tvrdí, že je nevinná. Policista Nick Wolfe jí to kupodivu věří a nabídne se, že spolu pravého vraha najdou. Při pátrání se však Nick dozví o Amandě a jejím světě něco, co by ho ani v tom nejdivočejším snu nenapadlo…

 

 

 

 

Hightown

seriál Hightown series

Jackie Quinonesová je lesbická pařmenka a také federální agentka, která svou zbraň a svůj odznak používá ke svádění turistek v Provincetownu v Massachusetts. Do své práce vkládá minimální úsilí a netrpělivě odpočítává dny do federální penze. Jenže když se ocitne v epicentru strašné heroinové epidemie, její svět se obrátí vzhůru nohama.

 

 

 

Hindsight

Becca se vdává! Už podruhé!

Seriál začíná večer před plánovanou druhou svatbou Beccy. Všechno tentokrát vypadá perfektně, ale Becca má i přesto pochyby. Vzpomíná na svou nejlepší kamarádku Lolly, s kterou se kdysi ošklivě pohádala. Kdyby ji ještě jednou mohla vidět… Po šílené jízdě výtahem se vzbudí uprostřed New Yorku.

Je to její první svatební den v roce 1995.

Becca dostává příležitost spravit to, co v minulosti zničila. Má si vzít Seana, umělce, který se k ní vůbec nehodí. Becca se musí co nejdřív spojit s Lolly, aby mohla den prožít znovu. Dokáže se urovnat a přežít v New Yorku devadesátých let, v době kdy bylo módní kouřit v barech, nosit pagery a mít email s příponou AOL? Becca brzy zjistí, že i s tím vším, co ví, to nebude lehké.

 

Hit the Floor

seriál Hit the Floor series

Ahsha Hayes se zúčastní konkurzu na pozici roztleskávačky L.A. Devil Girls navzdory námitkám své matky. Tým okouzlí, ovšem Jelena, která je v týmu jedničkou, v ní vidí velkou hrozbu a Ahsha se tak stane její novou nepřítelkyní číslo jedna. Tým Ďáblů začíná trénovat Pete Davenport, bývalá hvězda profesionální ligy. A aby to nebylo zamotané málo, Pete měl kdysi vztah s Ahshinou matkou Sloane.

 

Hitlerův kruh zla

seriál Hitlerův kruh zla

Příběh Hitlerových stoupenců, kteří umožnili nejbrutálnější hrůzy Třetí říše.

Hitlerovi muži byli malou skupinou válečných hrdinů, vyvrženců společnosti, kariéristů a fanatických nacistů. A Vůdce jim naslouchal. Himmler, Hess, Göring a Goebbels – každý z nich usiluje o moc. Snaží vzájemně překonat jeden druhého v brutalitě i zaslepené oddanosti nacismu.

 

 

Hlava 22

seriál Hlava 22

 

Adaptace legendárního románu Hlava XXII od Josepha Hellera vypráví absurdní příběh vojína Yossariana, jemuž se kvůli nesmyslnému nařízení nedaří dostat pryč z druhé světové války.

 

 

Hlava medúzy

seriál Hlava medúzy series

Co had, to zločin. Co had, to případ.

Čtyřčlenná parta kriminalistů pod vedením cílevědomé policistky Karin vyšetřuje zločiny na jižní Moravě.

 

 

 

Hledání Aljášky / Looking for Alaska

seriál Hledání Aljašky_Looking for Alaska series

Seriálová adaptace stejnojmenného románu, pod nímž je podepsán John Green.

Mladý Miles Halter odjíždí studovat na internátní střední školu, kde se zamiluje do své okouzlující spolužačky se zvláštním jménem Aljaška Youngová.

 

 

Hluboké černé oči / Yeh Kaali Kaali Ankhein

seriál Hluboké černé oči Yeh Kaali Kaali Ankhein

Muž, kterého neúnavně pronásleduje dcera mocného politika a která udělá cokoli, aby se stal jejím, se vydává na temnou a riskantní cestu, aby získal zpět svůj život.

 

 

 

Hodně štěstí, Charlie / Good Luck, Charlie

seriál Hodně štěstí, Charlie Good Luck, Charlie series

Seriál se zaměřuje na rodinu Duncanových, kteří se snaží přizpůsobit svůj život nejmladší Charlie. Poté, co se rodiče Bob a Amy vrací do práce, péče o malou Charlie zůstává výhradně v režii jejich sourozenců PJ, Teddy a Gabovi. Teddy navíc pro malou Charlie každý den natačí videodeník, který ji bude v budoucnu poskytovat užitečné rady, až se její sourozenci odstěhují z domu.

 

 

 

Hokejistky / Les de l’hoquei

seriál Hokejistky Les de l'hoquei series

Dívčí tým hraje hokej na kolečkových bruslích a nadšeně se pere o každé vítězství. Přitom si ale musí najít čas taky na školu, rodinu a lásku.

 

 

 

 

 

Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho / Dirk Gently´s Holistic Detective Agency

Dirk-Gentlys-Holistic-Detective-Agency

Todd Brotzman (Elijah Wood) vede bezduchý život – dalo se by se říci, že prakticky nikterak odlišný od života kohokoli jiného. Vše se však změní, když se kolem něj začnou dít podivuhodné věci, jejichž pomyslnou třešničkou jsou vraždy. A co víc by si mohl Todd (jemuž se v poslední době příliš nedaří) přát, než být přímo podezřelým? Aby toho nebylo málo, na scéně se objevuje výstřední holistický detektiv Dirk Gently (Samuel Barnett), který, jak se zdá, je nejspíše jedinou nadějí Todda Brotzmana v tomto komicky bláznivém seriálu na motivy knih Douglase Adamse. Nadějí, jaká mu kompletně obrátí život naruby a postaví ho do nových (šíleně vedených) kolejí vedoucích k ještě ujetějším dobrodružstvím.

 

Holky od novin / Paper Girls

seriál Holky od novin Paper Girls

Čtyři dvanáctileté dívky roznáší ráno po Halloweenu v roce 1988 noviny. Dostanou se však nechtěně do konfliktu mezi frakcemi cestovatelů časem a samy se vydávají na dobrodružnou cestu za záchranou světa. Cestují mezi přítomností, minulostí a budoucností a setkávají se s budoucími verzemi sebe sama. Jde o emotivní dobrodružství, které není jednoduché, ale dívky ve výsledku posílí, stejně jako zpevní jejich přátelství.

Seriál vychází ze stejnojmenného komiksu od Briana K. Vaughana (mimo jiné autor komiksu podle kterého se točil seriál Y: Poslední z mužů). U nás komiks vydává nakladatelství Crew.

 

Holky pod zámkem

Holky pod zámkem

Příběhy žen ve vězení ve Světlé nad Sázavou. Co je dostalo dovnitř a co je čeká venku? Režim věznice i nepsaná pravidla přežití v časosběrném dokumentu TV Nova.

 

 

 

 

Holky v chládku / Hard Cell

seriál Holky v chládku Hard Cell

Mockumentary z vězeňského prostředí. Catherine Tate hraje několik různých postav, které dokumentární štáb sleduje spolu se zaměstnanci vězení.

 

 

 

Holky z červeného gauče / Sky Rojo

seriál Holky z červeného gauče Sky Rojo series

Tři ženy přinucené k prostituci zažijí na útěku před pasákem a jeho nohsledy šílené věci.

 

 

 

 

Holky z Derry / Derry Girls

seriál Holky z Derry / Derry Girls

Šestnáctiletá Erin Quinn žije se svou nekompromisní matkou, jejím trpělivým otcem a mírně děsivým dědou Joem, mužem, jehož láska ke svým dcerám a vnučkám je překonána pouze opovržením svého zetě. Je začátek 90. let a Erin je zvyklá vidět svou zemi mluvit ve zkratkách. Je to doba ozbrojené policie a náhodných kontrol. Ale je to také doba To je vražda, napsala, The Cranberries, Akt X, Nirvany nebo Waynova světa. A i když nad jejím městem visí pavučina problémů, Erin má sama dost vlastních trablí.

 

 

 

Holky ze zadních lavic / The Girls at the back

seriál Holky ze zadních lavic The Girls at the back

Jedné z nich našli rakovinu, a tak se pětice kamarádek rozhodne na nic nečekat a na tradiční společné dovolené si rozšířit obzory o věci, které vždycky chtěly zkusit.

 

 

 

 

Hollywood

seriál Hollywood series

Seriál se odehrává v Hollywodu, který je známý filmovým průmyslem.

Tvůrce Ryan Murphy tento seriál popisuje jako milostný dopis zlaté éře Tinseltownu (jiný výraz pro Hollywod).

 

 

 

 

Holokaust / Holocaust

Minisérie sleduje život židovské rodiny Weissových za doby nacistického Německa. Nejstarší syn Karl se ožení s dívkou jménem Inga, ale je odveden do koncentračního tábora. A Inga vedená hlubokou láskou neváhá a všemi obávanými vraty koncentráku projde dobrovolně…

 

 

 

Home Before Dark

seriál Home Before Dark series

Hlavní hrdinka se přestěhuje z Brooklynu do malého městečka u jezera, kde jí otec nechal dům. Zde jí opět chytne neodolatelná touha zjistit pravdu, jež ji zavede k odhalení nevyřešeného případu, který se všichni obyvatelé včetně jejího otce zoufale snažili pohřbít.

 

 

 

Home Economics

seriál Home Economics

Komedie o třech sourozencích: jeden je zbohatlík, jeden patří do střední třídy a jeden se tak tak drží naživu.

 

 

 

Homecoming

seriál Homecoming series

Heidi Bergmanová je sociální pracovnice v tajném vládním zařízení, které je přidělen případ Waltera Cruze, vojáka těšícího se na návrat k životu v civilu.

Psychologický thriller vychází ze stejnojmenného podcastu a režíruje jej Sam Esmail, tvůrce technothrilleru Mr. Robot.

 

 

Honba za láskou / The Pursuit of Love

seriál Honba za láskou

Podle románu Nancy Mitfordové.

Seriál sleduje útrapy rodiny Radlettových a zaměřuje se na Lindu nejkrásnější a nejodvážnější z Radlettových dcer, která se zamiluje nejprve do konzervativního politika, poté do horlivého komunisty a nakonec do francouzského vévody. Společně se svou sestřenicí Fanny obě ženy hledají lásku a ideálního muže. Jejich přátelství je ale podrobeno zkoušce, když se Fanny konečně usadí a Linda se stále pouští do divočejších a pobuřujících románků.

 

Hop nebo trop

Komediální seriál začíná jednoho všedního rána v sychravé zimní Praze. Rozvedené Báře Duškové se nechce do práce a jejím dětem do školy. Určitě netuší, že zanedlouho je čeká poněkud dobrodružný zájezd na hory s kolegou z podniku a s partou jeho povedených přátel. Večer na horské chalupě ovšem vezme nečekaný obrat. Ale co hlavně, jedním výletem to všechno neskončí. Směšným držkopádem při přeskoku kozy prostě začal celé rodině nový život. Je to hop nebo trop: vždycky se dá přece začít znovu a na lásku není nikdy pozdě…

 

 

 

Horákovi

Jan a Lucie spolu v období dospívání chodili, ale když dosáhli plnoletosti, tak se vydal každý svou cestou. Lucie odjela do Brna, vdala se tam, měla dvě dcery a dosáhla více než dobré životní úrovně. Přesto však nebyla šťastná a rozhodla se rozvést. Jan nikdy ze čtvrti, kde od mládí žil, neodešel. Před pěti lety ovdověl a od té doby se musí sám starat o své tři syny. Jan a Lucie se náhodou po letech setkají. Oba cítí, že láska mezi nimi nikdy nevyprchala, a tak se rozhodnou společně vytvořit novou rodinu. Svatba je výchozím bodem, který otevírá příběh celého seriálu. Na obřadu a hostině se seznámíme se všemi hlavními i vedlejšími protagonisty. Jako jsou Janovi synové. Nejstarší Tomáš, který má do dospělosti už jen krůček. Prostřední Ondřej je rozený rošťák a nejmladší Kuba zatím vše pozoruje ze své dětské perspektivy. Je tu i Janův bratr Stanislav, který spolu s Janem provozuje malou rodinou hospůdku U Horáků, kde mají ty nejlepší pivní klobásky. Vedle Lucie stojí její dvě dcery Tereza a Eva. Evě chybí jen o něco málo větší krůček do dospělosti než Tomášovi. Mladší Tereza je zapřísáhlou vegetariánkou a ochránkyní zvířat. A nesmíme zapomenout na Zdenu, matku Lucie, která je stejně jako její dcera dámou z dobré rodiny. Tedy z „lepší“, než je ta Janova… alespoň z jejího pohledu. Každý z následujících dílů je vždy otevřen vnitřním komentářem nejmladšího z Janových synů Kuby.

Hořící keř

seriál Hořící keř

Hořící keř je třídílná mini-série, které vychází ze skutečných událostí a vystupují v něm reálné postavy. Zaměřuje se na alarmující čin studenta Jana Palacha, který se upálil na protest proti sovětské okupaci Československa v roce 1969.

Advokátka Dagmar Burešová se později ujímá jeho odkazu a zastupuje rodinu Palachových v procesu proti komunistickému poslanci, který znevážil Palachovu oběť za svobodu národa. Příběh Jana a Dagmar je příběhem základních lidských hodnot, jako jsou pravda, čest, spravedlnost a odvaha. Boj za svobodu, morální zásady, oběť a vytrvalost v čase zoufalství sjednotily okupovaný národ. O dvacet let později byl totalitní režim smeten. Dvacáté výročí Palachovy smrti v roce 1989 inspirovalo svobodomyslné lidi k protestům, které vedly nakonec k pádu komunismu v Československu a železné opony v Evropě. Dagmar Burešová, která po celý život zastupovala pronásledované představitele opozice, se stala první ministryní spravedlnosti svobodného Československa.

 

Hořký svět

seriál Hořký svět

Mladý hrdina Štěpán Berka přijde o dobře placenou práci v bance. Místo povýšení, které očekává, dostane padáka a stane se z něj muž v domácnosti i otec malého Honzíka na plný úvazek. Manželka Veronika pracuje v nemocnici jako vrchní sestra a nakládá si tolik služeb, že to v jednu chvíli přestane stíhat a dojde jí s manželem trpělivost. Štěpán se tak rozhodne najít smysl života, práci a získat zpátky rodinu, která se mu hned na začátku rozpadne.

Proto se s pomocí ztroskotaného sládka Bolka pokusí rozjet rodinný minipivovar, který zdědí s bratrem Michalem po otci. S tím ale nesouhlasí Štěpánova matka Hana a pokouší se svou polovinu pivovaru prodat. Štěpán se snaží kupce odradit, a nakonec přesvědčí své kamarády, aby se k němu přidali a stali se jeho spoluvlastníky. Štěpán s Bolkem jim slíbí, že do roka mohou vyhrát Pivní festival, kde je první cena spojena s finančním bonusem, a tím pádem se podíly zhodnotí.

Pivovar dostává půjčku a začne procházet rekonstrukcí. Do toho se v pivovaru objeví i Tereza, dcera Bolka, která má ale o svého otce alkoholika strach. Moc dobře si pamatuje na dětství, které bylo plné otcových alkoholových eskapád. Nakonec ale na spolupráci kývne a začne oběma v pivovaru pomáhat. Příběh rodinného pivovaru tak odhalí i jedno rodinné tajemství.

 

Horná Dolná

seriál Horná Dolná

Komedie o životě svérázných lidí na vesnici.

Ambiciózní starosta, který je ve volném čase vášnivým rybářem; kněz, který statečně bojuje s pokušením, které mu přináší život; policajt, který se věnuje i tak závažné kriminalitě jako je ztracené kolo.

 

 

Hospital Playlist

seriál Hospital Playlist series

Hospital Playlist vypráví příběh pěti lékařů, kteří byli přáteli od doby, kdy vstoupili na lékařskou školu v roce 1999.

 

 

Hospoda

Do hospůdky tři schůdky, z hospody tři schody. Oblíbený sitcom z prostředí malé pražské hospůdky a o neobyčejně veselých příhodách denních štamgastů.

 

 

 

 

Hospoda Jamajka

seriál Hospoda Jamajka

Mini-série na motivy stejnojmenné knihy Daphne du Maurier.

Příběh se odehrává v roce 1821 na pozadí cornwallských vřesovišť. Sledujeme mladou temperamentní Marii, která je po smrti své matky nucena žít se svou tetou Patience.

Mary tedy odcestuje za tetou do zapadlého Jamaica Inn. Myslí si, že zde najde bezstarostnou ženu, tak jako má svou tetu uchovanou v paměti z mládí, místo toho však nachází udřenou ženu v područí despotického manžela Josse.

V hostinci se nevyskytují žádní hosté, pokoje jsou zamčené a slouží zákazníkům jako skladiště. Brzy se ale ukáže, že celý hostinec je jen zástěrka pro pašeráky drog, kterým Joss velí…

 

Hotel Transylvania The Series

seriál Hotel Transylvania The Series

Děj seriálu je zasazen do doby před prvním filmem.

Teenegerka Mavis prožívá neuvěřitelné zážitky se svými přáteli na jednom z nejzajímavějších míst, v Hotelu Transylvania. Často je tak celý hotel vzhůru nohama. Lydia, Drákulova sestra, která má momentálně na starosti chod hotelu, je zásadně proti, aby ho tímto způsobem Mavis s přáteli narušovali. A tak spolu musejí v jednom hotelu přežít morous Lydie s teenegerkou Mavis.

 

How I Met Your Father

seriál How I Met Your Father

Sophie vypráví svému synovi příběh o tom, jak potkala jeho otce. Příběh začíná v roce 2021, v době, kdy se Sophie spolu se svými velmi dobrými kamarády snaží přijít na to, kdo jsou, co od života chtějí a jak se mají zamilovat v době, kdy randění vévodí aplikace a neomezené možnosti.

 

 

How We Roll

seriál How We Roll

Hlavním hrdinou je zdánlivě obyčejný Tom, kterého propustí v práci ve fabrice. Tom se odhodlá k odvážnému kroku. Rozhodne se zaopatřit svou rodinu tím, že bude následovat svůj sen a stane se profesionálním bowlingovým hráčem.

 

 

 

 

Hra na oliheň / Squid game

seriál Hra na oliheň Squid game

Lidem v nouzi, kteří nutně potřebují peníze, je zaslána záhadná výzva k účasti ve hře. 456 účastníků ze všech společenských vrstev je uzavřeno na tajném místě, kde hrají hry s cílem vyhrát 45,6 miliardy wonů. Každá hra je tradiční korejskou dětskou hrou, například Červené světlo, zelené světlo, ale důsledkem prohry je smrt. Kdo se stane vítězem a jaký je účel této hry?

 

 

Hraběnky

Člověk nemusí rozumět snům svých blízkých, ale musí chápat, že je mají.
Tak nějak by mohlo znět motto sedmnáctidílného seriálu z prostředí současné vesnice, jehož hrdina Josef Hrabě, soukromý zemědělec, podřídil celý svůj život budování rodinné farmy. Má k tomu ideální podmínky: pozemky, stroje, zkušenosti, ale hlavně manželku a čtyři už dospělé dcery. Až na to, že jejich představy o životě se od těch otcových poněkud liší. A tak když Hrabě trochu nesmyslně přikoupí další pozemky, místo aby myslel na tajná přání svých blízkých, rodina se vzbouří. Ženy odmítají být levnou pracovní silou, neslyší na jeho argumenty, že pracují na svém a že jednou mu budou všichni vděční. Srdce našich „Hraběnek“ totiž momentálně více zaměstnává tajemný mladý muž, který se přistěhoval do vesnice, aby si tady založil truhlářství…

 

 

Hra o trůny / Game of Thrones

Kontinent, kde léta trvají desítky roků a zimy se mohou protáhnout na celý lidský život, začínají sužovat nepokoje. Všech Sedm království Západozemí – pletichářský jih, divoké východní krajiny i ledový sever ohraničený starobylou Zdí, která chrání království před pronikáním temnoty – je zmítáno bojem dvou mocných rodů na život a na smrt o nadvládu nad celou říší. Zemí otřásá zrada, chtíč, intriky a nadpřirozené síly. Krvavý boj o Železný trůn, post nejvyššího vládce Sedmi království, bude mít nepředvídatelné a dalekosáhlé důsledky…
Výpravný seriál HBO Hra o trůny, podle bestsellerové fantasy ságy Píseň ohně a ledu od George R. R. Martina, zachycuje soupeření o moc mezi králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři a šlechtici. Na počátku požádá král Robert Baratheon, jehož žena Cersei pochází z rodu bohatých a bezohledných Lannisterů, lorda Eddarda Starka, aby přijel na jih a pomohl mu spravovat království poté, co záhadně skonal jeho pobočník. Zároveň trůn z východu ohrožuje dospívající princezna Daenerys s bratrem Viserysem, jejichž rod Targaryenů vládl Západozemí mnoho let předtím, než byl krvavě sesazen. A proslýchá se také, že se dějí podivné věci na hranicích, severně od Zdi, kam odjíždí Jon Snow, Nedův nemanželský syn, aby se stal členem bratrstva, jenž je zavázáno přísahou království chránit.

 

Hra o trůny: Rod draka / House of the Dragon

seriál Hra o trůny Rod draka House of the Dragon

Prequel k seriálu Game of Thrones, který vypráví o rodu Targaryenů.

 

 

 

 

Hra o život / Chosen

seriál Hra o život_Chosen series

Ian Mitchell je nenápadný právní obhájce, který se marně snaží vychovávat svou dceru po ošklivém rozvodu s Laurou. Jeho život se od základů změní v momentě, kdy jednoho rána najde u dveří záhadnou krabici, ve které je zbraň, fotografie neznámého člověka a stručné instrukce. Ty mu nařizují odstranit tuto osobu do tří dnů. Než Ian vůbec začne přemýšlet, jestli jde jen o špatný vtípek, začnou létat kulky – někdo se pokouší zabít také jeho.

Ian byl zvolen k tomu, aby se přidal k tajné smrtelné hře, která se odehrává každý den všude kolem nás, ovšem pouze někteří se o ní mají šanci dozvědět. Toto je začátek vzrušující jízdy mezi životem a smrtí, která navždy změní Ianův život a donutí ho rozhodnout se, co ve svém životě považuje za nejdůležitější.

 

Hra z Anglie / The English Game

seriál Hra z Anglie The English Game series

Píše se 19. století. Dva fotbalisté, každý z opačného pólu společenského žebříčku, prožívají v práci i soukromí vzestupy a pády, které změní jak fotbal, tak celou Anglii.

 

 

 

 

 

Hrabě Monte Cristo

seriál Hrabě Monte Cristo series

S velkými ambicemi sáhli znovu francouzští tvůrci po slavném románu Alexandra Dumase Hrabě Monte Christo. Ve čtyřdílném filmu se soustředili především na pomstu Edmonda Dantese – jeho dokonalý, rafinovaný plán, jak po dvaceti letech zničit ty, kteří mu vzali nejlepší léta jeho života, svobodu, snoubenku, otce a čest. V nádherných kostýmech a dekoracích se vrátíme do Paříže roku 1838 a opět prožijeme krutý osud mladého marseillského kapitána a opět se budeme ptát po smyslu pomsty, která ničí nejen viníky.

Producenti, scenárista Didier Decoin a režisérka Josée Dayanová vsadili na jistotu – nejen co se předlohy týče, ale i co do hereckého obsazení. V titulních rolích Edmonda Dantese a Mercedes uvidíme Gérarda Depardieua a Ornellu Mutiovou a jejich děti coby mladé snoubence Guillauma Depardieua a dceru Mutiové – Naike Rivelliovou. Jean Rochefort, Pierre Arditi, Michel Aumont, Jean-Claude Brialy a Christopher Thompson patří k francouzské herecké elitě. A jak se zdá, tvůrci vsadili správně. Nová filmová verze Hraběte Monte Christa slaví úspěchy po celé Evropě. Některé příběhy jsou zkrátka nesmrtelné, a tak máme potřebu je znovu a znovu vyprávět.

Hráči / Ballers

Ballers je seriál sledující život současných a bývalých profesionálních hráčů amerického fotbalu (NFL). Hlavním hrdinou je někdejší super hvězda Spencer Strasmore (Dwayne „The Rock“ Johnson), který se ve svém fotbalovém důchodu stal finančním manažerem a jeho sny se týkají jediného – obchodu a peněz – a těch je okolo profesionálního fotbalu víc než dost…

 

Hranice nemožného / Fringe

Seriál Fringe je už čtvrtým společným projektem J.J. Abramse a producenta, scenáristy Alexa Kurtzmana (Alias, Mission: Impossible III, Star Trek). Všechno začalopádem letadla, na jehož palubě se stala podivná nehoda a všichni lidé zemřeli. Na připadu pracuje agentka FBI Olivie Dunham, která povolá z léčebny Waltera Bishopa, vědce pohybujícího se v oblasti „hraničních věd“…letadlo je ale jen začátkem obrovské skládačky, ze které má Walter ale mnoho dílků sám na svědomí.

 

 

Hrdinové / Heroes

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako „zvláštní“ schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl..

 

 

Hrdinové: Znovuzrození / Heroes Reborn

Hrdinové a obyčejní lidé chtěli žít spolu. V Odesse však došlo k teroristickému útoku a od té chvíle se lidé se zvláštními schopnostmi ukrývají…

 

 

 

 

Hříchy pro pátera Knoxe

seriál Hříchy pro pátera Knoxe

Seriál vytvořený na motivy detektivek Josefa Škvoreckého, který se inspiroval skutečnou postavou Ronalda Arbuthnotta Knoxe, anglického kněze a spisovatele, jenž byl autorem desatera pravidel správné detektivky. Seriál měl celkem 10 částí, z nichž každá ve svém příběhu porušila jedno Knoxovo pravidlo. Pořad byl původně soutěžní a diváci měli možnost na konci každého dílu tipovat, které pravidlo bylo tentokrát porušeno.

 

 

Hříšná touha / Oscuro deseo

seriál Hříšná touha Oscuro deseo

Jedna žena a tři muži. Kdo je tu oběť a kdo pachatel? Všechno je zkrátka jinak, než by se mohlo zdát.

 

 

 

Hříšní lidé města brněnského

seriál Hříšní lidé města brněnského

Komediálně – kriminální cyklus příběhů z brněnského podsvětí i z policejních kruhů. Co všechno se dá v honičce za penězi objevit v brněnských parcích a zahradách? Seriál se záměrně podobá a nejen svým názvem slavnějšímu seriálu Hříšní lidé města pražského.

 

 

 

 

Hříšní lidé města Pražského

Pražská „mordparta“ policejního rady Vacátka bojuje s podsvětím. Ani ten nejrafinovanější zločinec nemá šanci uniknout dedukčním schopnostem inspektorů Mrázka, Brůžka a Bouše. Jejich práci si ze svého postu kriminálního rady pohlídá Jaroslav Marvan alias Vacátko.

 

 

 

 

Hry bez hranic / Jeux sans frontieres

seriál Hry bez hranic

Hry bez hranic byla ve své době velmi populární televizní soutěž.

S myšlenkou sjednotit země Evropy zábavnou formou přišel francouzský prezident Charles de Gaulle. Ta se zalíbila francouzské televizi, která od roku 1965 začala tuto soutěž vysílat, a to ve spolupráci s ostatními stanicemi.

Původně, od začátku her v 60. letech 20. století, se jich účastnily čtyři evropské země: Francie, Belgie, Německo a Itálie. Belgie s Německem (západním – SRN) se her neúčastní již od druhé sezóny, která začala v roce 1982. V té se do soutěže zařadila například i Jugoslávie (po jejím rozpadu pak Slovinsko), či Československo a Maďarsko.

Česko (dříve i Československo) se soutěže účastnilo v letech 1991 – 1995, 3x vyhrálo. Počet soupeřících zemí se vyhoupl na osm, pak kolísal kolem tohoto čísla sezónu od sezóny. Natáčení soutěže skončilo v roce 1999.

Každá země byla vyznačena zcela unikátní barvou (kromě Švýcarska a Řecka), Česku například patřila vždy barva oranžová.

 

 

Huangovi v Americe / Fresh Off the Boat

Rodinka z Taiwanu zjistí, že na Floridě v Orlandu je to dost jiné než v Čínské čtvrti Washingtonu.

 

 

 

 

Hudson & Rex

seriál Hudson & Rex series

Detektiv Charlie Hudson má za parťáka německého ovčáka Rexe. Hudson je po rozvodu se svoji ženou a Rex přišel o svého lidského parťáka. Dokáží si na sebe zvyknout a spolupracovat spolu?

 

 

 

 

 

Humans

Sci-fi seriál vychází ze slavného švédského dramatu „Real Humans“ a je zasazen do paralelní přítomnosti, kde jsou živoucí roboti nejnovějším must-have doplňkem, který musí mít každá domácnost.

 

 

 

 

Hunters 2020

seriál Hunters 2020 series

New York 80. let. Skupina lovců nacistů zjistí, že v New Yorku žije spousta bývalých nacistů, kteří chtěli vytvořit Čtvrtou říši. Rozhodnou se je dohnat k spravedlnosti.

 

 

 

 

Hvězdná brána / Stargate SG 1

Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu. Po dalším objevu Daniela Jacksona je zjištěno, že pomocí hvězdné brány je možné cestovat i na jiné planety. Americká armáda proto zřídí několik týmů pojmenovaných SG, které mají za úkol planety prozkoumat a pokud možno s jejími obyvateli navázat přátelské vztahy. Bojují také proti mimozemské civilizaci, která zotročuje planety, pátrají po původu hvězdných bran a snaží se vymanit z vlivu zkorumpovaných politiků, kteří chtějí bránu využívat kvůli vlastnímu prospěchu.

 

Hvězdná brána: Atlantida / Stargate Atlantis

Země vysílá první expedici mimo naší galaxii do potopeného města Atlantis. Skupina kolonizátorů se tak pod vedením doktorky Elizabeth Weirové dozvídá více o našich předcích a největší rase ve vesmírů – Anticích. Dále se seznamují a navazují vztahy s obyvateli okolních planet. Ty sužuje hrozba v podobě krvelačné rasy Wraithů, kteří potřebují lidskou životní energii. Naši noví „Atlanťané“ se snaží pomáhat ostatním a bránit Atlantis za každou cenu, protože Wraithové by mohli na Zemi najít nové loviště. S řešením problémů významně pomáhá i český vědec Radek Zelenka, který občas mluví česky.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír / Stargate Universe

Již třetí STARGATE seriál nás vezme na palubu antické lodi Destiny, o miliony let starší než Atlantis, kterou jako pýchu své civilizace vypustili Antici. Byl to jejich velký experiment uvedený do pohybu, ovšem nikdy nedokončen. Cílem tohoto experimentu bylo rozsévání hvězdných bran skrz galaxie. Lidé zjistí, že záhadný devátý chevron na bráně může sloužit právě ke spojení s touhle lodí a tak se vydávají na průzkumnou misi.

Záhy ale zjistí, že jsou na palubě Destiny uvězněni, jelikož je loď neschopna návratu na Zem. Pouhý průzkum se tak promění v nikdy nekončící misi. Posádka tak chtě nechtě naplňuje původní účel mise. Spojuje se s každou předešle vypuštěnou bránou a přichází do kontaktu s novými rasami, technologiemi, ale také s nepřáteli. Co jejich misi ztěžuje je neschopnost kontrolovat navigační program lodi. Když někdo zůstane pozadu, je navždy ztracen.

Hvězdy nad hlavou

Hvězdy nad hlavou

Veterinářka Lucie Boučková zachraňuje na vesnici nejen zvířata, ale často i lidské osudy. Sama je postavena před volbu, kdy se musí rozhodnout mezi dvěma muži.

 

 

 

 

Hyperdrive

seriál Hyperdrive series

Soutěž, ve které se setkávají závodníci z celého světa a snaží se pokořit různé překážkové dráhy.