I

 

I Am Not Okay With This

seriál I Am Not Okay With This series

Sydney je dospívající dívka, která se snaží ve zdraví zvládnout střední školu. Musí se vypořádat nejen se školou a spolužáky, ale také rodinou, vlastní sexualitou, a také se záhadnými schopnostmi, které se hluboko v ní začínají probouzet.

Seriál je adaptací stejnojmenného komiksu od Charlese Forsmana.

 

 

I Feel Bad

seriál I Feel Bad series

Emet je perfektní matka, šéfová, manželka, přítelkyně a dcera. No dobře, není úplně perfektní. Vlastně se ze všech sil snaží přijít na to, jak správně žít život, asi jako my všichni ostatní. Jistě, cítí se provinile, když se jí zdá sexy sen o někom jiném než jejím manželovi, nebo když předstírá, že nezná své děti, když zlobí na veřejnosti, nebo když využívá vlastní zaměstnance k řešení osobních problémů. Ale to je přece v pořádku, no ne? Nikdo nemůže mít všechno a dělat všechno dokonale.

 

 

I Gordon Ramsay se nechá poučit / Gordon’s Great Escape

seriál I Gordon Ramsay se nechá poučit Gordon's Great Escape series

Špičkový kulinářský odborník a vynikající šéfkuchař, Gordon Ramsay, se v tomto cyklu vypadává na cestu do Indie, aby poznal tuto starobylou kulturu a především se naučil vařit místní speciality. S překvapením na své cestě zjišťuje, že jídla, která jsme u nás (potažmo v Evropě) zvyklí označovat za indická, mají s originální kuchyní většinou společného velmi málo.

Jestliže jste vyznavači orientální kuchyně, či přímo té indické, nenechte si jeho příhody ujít, v další sezóně se totiž vydáme dále na východ…

 

I Know What You Did Last Summer

seriál I Know What You Did Last Summer

Seriál na motivy stejnojmenného románu od Lois Duncan a filmu Tajemství loňského léta.

Ve městě plném temných tajemství oslavuje skupina teenagerů maturitu. Párty však skončí tragicky, když na cestě domů přejedou autem člověka a zločin se rozhodnou utajit. Rok po této traumatizující události hrdiny začne terorizovat neznámý vrah.

 

 

I Love That for You

seriál I Love That for You

Hlavní hrdinkou je žena, která v dětství překonala leukémii a dosáhla svého životního snu – získala práci jako úspěšná moderátorka teleshoppingu.

 

 

 

I’m Dying Up Here

Tento seriál se odehrává na slavné, nechvalně proslulé komediální scéně v Los Angeles 70. let minulého století. Zkoumá zapálenou i pošramocenou psychiku lidí z bujaré, avšak spletité branže, ve které je hlavním cílem rozesmát publikum. Seriál od výkonného producenta Jima Carreyho zkoumá neutuchající snahu „prorazit“ v Los Angeles sedmdesátých let minulého století. Každý večer čeká skupinka začínajících komiků na své vystoupení před klubem u Goldieho, nejžhavější mekkou stand-up komedie ve městě. Nejprve si však musejí naklonit jeho majitele

 

iCarly

seriál iCarly series

Hlavní hrdinka seriálu, Carli, má vlastní show na internetu. Se vším jí pomáhají její nejlepší přátelé a my máme možnost sledovat jejich příhody.

 

 

 

 

iCarly 2021

seriál iCarly 2021 series

Revival seriálu iCarly se odehrává téměř deset let po konci původního seriálu. Carly a její kamarádi se nyní vypořádávají s prací, láskou a rodinou jako mladí dvacátníci.

 

 

 

Idiot od pánaboha / God’s Favorite Idiot

seriál Idiot od pánaboha God's Favorite Idiot

Nevýznamný zaměstnanec technologické firmy Clark Thompson se zamiluje do kolegyně Amily Luck v přesně stejnou dobu, kdy se nedobrovolně stává Božím poslem. Seriálu nechybí ani kolečkové brusle, ohnivé jezero a blížící se apokalypsa.

 

 

 

Impérium: Mafie v Atlantic City / Boardwalk Empire

Nový americký seriál s originálním názvem Boardwalk Empire, realizovaný v produkci HBO, se odehrává v době prohibice ve dvacátých letech minulého století. Na gangsterské kronice uváděné pod českým názvem Impérium – Mafie vAtlantic City,spolupracoval renomovaný Martin Scorsese. Jeden z nejuznávanějších amerických filmařů se podílel na scénáři i na produkci seriálu a režíroval jeho úvodní epizodu. U příležitosti zářijové premiéry díla na amerických obrazovkách Scorsese prozradil, že o spolupráci s HBO uvažoval už dávno. Mnohé ze seriálů z produkce HBO označil za “inteligentní, promyšlené a brilantně realizované”. Podle Scorseseho znamenají “nové možnosti pro vyprávění příběhů.”

Hlavní postavu pochybného politika Enocha “Nuckyho” Thompsona, inspirovaného skutečnou postavou E.N. Johnsona (1883 – 1968), který byl nekorunovaným vládcem podsvětí Atlantic City, ztvárnil Steve Buscemi. Ten prohlásil, že jde o jednu z nejlepších rolí jeho kariéry. Podle jeho slov byl Johnson “dvojjakou postavou s temnými stránkami, ale i se spoustou humoru a dobrým srdcem”. Seriál oživuje i postavy nechvalně proslulých gangsterů, jakými byli například Lucky Luciano, či Al Capone. Scénář dramatu, inspirovaného stejnojmennou knihou Nelsona Johnsona, napsal Terence Winter, autor slavné mafiánské ságy Rodina Sopránů.

 

Imposters

Imposters

Svůdná podvodnice se stává s lovce kořistí v momentě, kdy se po její stopě vydají tři bývalí milenci…

 

 

 

 

 

 

Impulse

seriál Impulse series

Inspirováno třetím románem knižní série Jumper od spisovatele Stevena Goulda.

Henrietta je 16letá dívka, která celý svůj život nemohla zapadnout mezi své vrstevníky. Již delší dobu spřádá plány, jak by mohla opustit zdánlivě malebné městečko, ve kterém žije. Když jednoho dne zjišťuje, že má schopnost teleportace, její myšlenka o odlišnosti se potvrdí. Nyní musí bojovat proti těm, kteří se ji snaží ovládnout.

 

 

 

 

In The Dark

seriál In the Dark (2019) series

Hlavní hrdinkou je slepá žena, která se stane jedinou svědkyní važdy svého kamaráda, který se živil jako drogový dealer. Policie její verzi rychle smete se stolu, hrdinka se proto s pomocí svého psa Pretzela vydává hledat vraha sama. K tomu ale stíhá i bohatý randící život a práci, kterou nesnáší. Pracuje v Breaking Blind, škole pro cvičící psy, kterou vlastní její přehnaně starostliví rodiče.

 

 

 

Incorporated

V blízké budoucnosti vše ovládají obří korporace, které mají nezměrnou moc. Ben Larson je mladý manažer, který se snaží skrýt svou pravou identitu, aby se dostal do velmi nebezpečného korporátního světa. Chce totiž zachránit ženu, kterou miluje. Brzy ale zjistí, že není jediný, komu by jeho tajemství mohla přivodit smrt.

 

 

 

Indebted

seriál Indebted series

Dave a Rebecca jsou rodiče, kteří si chtějí vynahradit všechny ty roky plné plínek a bezesných nocí. Věci však vezmou nečekané obrátky, když se na scéně objeví Davovi rodiče, kteří jsou na mizině. Dave nemá na výběr, musí otevřít dveře lidem, kteří mu dali všechno. Rodiče však neznají hranice a začínají se hromadit otázky o tom, kdo je tu vlastně nyní rodič.

 

 

 

Infinity Train

seriál Infinity Train series

Tulip je třináctiletá dívka, která se ocitla v tajemném vlaku s nekonečným počtem vagónů. V každém z nich existuje jiný svět a Tulip se cestováním napříč nimi snaží společně se svým robotem najít cestu zpět domů.

V roce 2016 byla vypuštěna pilotní epizoda, která se divákům zalíbila natolik, že sepsali petici a stanice nakonec v roce 2018 oznámila objednávku celé série.

 

 

 

Inhumans

Rodina superlidí s různými schopnostmi uniká z báze na Měsíci a hledá útočiště na Hawaji. Na motivy Marvel komiksů.

 

 

 

 

Ink Master

seriál Ink Master

Ink Master je reality show o tetování. Pořadem provázejí Dave Navarro, Oliver Pecka a Chris Nunez.

 

 

 

 

Insatiable

seriál Insatiable series

Bob je zostuzený a věčně nespokojený právník, který se rozhodne změnit povolání a stát se koučem dívek soutěžících o titul královny krásy. Hrdina si vezme do parády Patty, pomstychtivou a šikanovanou studentku. V té době ještě nemá tušení, co z ní vytvoří a vypustí na celý svět.

 

Inspector Morse

seriál Inspector Morse series

Věčně nabručený, silně sarkastický, ale kultivovaný policejní detektiv a velký milovník opery inspektor Morse a jeho tolerantní kolega Lewis vyšetřují kriminální zločiny v univerzitním městě Oxfordu.

 

 

 

Inspektor Banks

Inspektor Banks

Britská detektivní série s inspektorem, který si své případy bere až příliš osobně…

 

 

 

 

Inspektor Max

Inšpektor Max

Slovenský kriminalista Max (Juraj Kukura) už léta žije v Praze. Původně se zde chtěl jen na chvíli ukrýt před svou bývalou přítelkyní, ale nakonec tak nějak zůstal. Pracuje pro pražskou kriminálku, a to se skvělými výsledky. Díky svým schopnostem, neortodoxním metodám a charismatu dokáže vyřešit i ty hodně komplikované případy – a také si proti sobě poštvat většinu lidí, na které při tom narazí… Věrní mu zůstanou jen jeho mladý parťák Filip a státní zástupkyně Markéta, se kterou, po řadě lítých bojů, nakonec skončí ve svazku téměř manželském.

 

 

Instinct

Instinct

Vysokoškolský profesor je stržen zpět ke svému starému životu operativce CIA, když je jeho odbornost potřeba k chycení sériového vraha, který používá jeho knihy jako šablonu. Podle knih Jamese Pattersona.

 

 

 

 

Interrogation

seriál Interrogation series

Interrogation vychází ze skutečného příběhu, který se táhl přes 30 let. Mladý muž je obviněn z brutální vraždy své matky a následně je odsouzen. Tato jednoduchá premisa je opepřena zvláštním formátem. Prvních devět epizod se bude skládat z výslechů podle skutečných policejních spisů a divák je v roli detektiva bude moci zhlédnout v jakémkoliv pořadí. Závěrečná epizoda s rozuzlením příběhu bude dostupná až později.

 

 

Interview With The Vampire

seriál Interview With The Vampire

Upír jménem Louis de Pointe du Lac vypráví svůj dvě stě let dlouhý životní příběh reportérovi Danielu Molloyovi.

Seriál je adaptací stejnojmenného románu od Anne Rice, podle kterého vznikl i film s Bradem Pittem a Tomem Cruisem v hlavních rolích.

 

 

Into the Badlands

Mistr bojovník a záhadný kluk se snaží přežít v nebezpečném světě feudálních baronů.

 

 

 

 

 

Into the Dark

seriál Into the Dark series

Jedná se o hororovou antologii, přičemž každý díl se odehrává v určitý americký svátek. V den svátku vždy vyjde tématicky zaměřená epizoda, která nám představí uzavřený příběh.

 

 

 

Invasion (2021)

seriál Invasion (2021)

Na Zemi zavítá mimozemský druh, který ohrožuje existenci lidstva. Události se odehrávají v reálném čase očima pěti obyčejných lidí po celém světě, kteří se snaží pochopit chaos, jenž se kolem nich rozpoutal. Inspirováno klasikou Válka světů od H. G. Wellse.

 

 

 

Invaze

seriál Invaze series

Lidé po staletí hledají ve vesmíru známky inteligentního života, ale nikdy nezískali důkaz o jiných formách inteligentního života. Co když ale hledáme na nesprávném místě? Co když jsou mimozemšťané už mezi námi? A co když jsou všechny přírodní katastrofy, které zažíváme, jen zástěrkou určenou k zamaskování něčeho mnohem hrozivějšího?

K pobřeží Floridy se blíží hurikán. Strážce národního parku Russell Varon musí udělat vše, aby ochránil město a především svou rodinu. Jeho malá dcera posléze tvrdí, že během hurikánu viděla zvláštní světla, která se vznášela nad vodou, a na které zjevně bouře neměla žádný vliv.

Russell, který byl vždycky skeptický vůči paranoidním konspiračním teoriím svého nevyzpytatelného švagra Davea bude možná muset přehodnotit své názory ve chvíli, když v jejich komunitě začne docházet k řadě bizarních událostí. I když Rose tvrdí, že viděla stovky světel letících během bouře směrem k vodě, Russell její tvrzení zpočátku nebere v úvahu – dokud nezačne mít podezření, že se s jeho bývalou ženou Mariel děje něco velmi divného. Ráno po bouři je Mariel nalezena nahá ve vodě a vůbec si nevzpomíná, co se stalo předešlou noc.

Zatímco se malé městečko Everglades v okrese Homestead na Floridě usilovně snaží o svou rekonstrukci, šerif Tom Underlay – který je nynějším manželem Mariel a vychovává dceru Kiru – podezíravě nařizuje uzavřít celou oblast do karantény. Russell začíná podivné události vyšetřovat a nevědomky zahajuje boj o přežití své rodiny, své komunity a v konečném důsledku zřejmě i lidské rasy.

Investiture of the Gods

seriál Investiture of the Gods series

Na konci dynastie Šang už na nebesích nežijí téměř žádní bohové a země je vydána na pospas démonům. Pán nebes vyšle několik svých věrných, aby se pokusili najít několik jedinců, kteří by se s jejich pomocí mohli stát novou generací bohů.

Natočeno na motivy stejnojmenného románu ze 16. století, který patří k základním dílům čínské literatury.

Invincible

seriál Invincible series

Inspirováno komiksem točícím se okolo Marka Graysona. Ten je v celku úplně normální americký teenager, teda až na to, že jeho otec je nejmocnějším super hrdinou na planetě. Krátce po sedmnáctých narozeninách začne zjišťovat, že se super schopnosti rozvíjí i u něj a vstupuje ke svému otci do učení.

 

 

Inženýrská odysea

seriál Inženýrská odysea

Seriál zobrazuje osudy tří mladých inženýrů, kamarádů, kteří nastupují po promocích do svých prvních zaměstnání a hledají uplatnění v odvětvích strojírenského průmyslu.

Silně propagandistický socialistický seriál konce sedmdesátých let minulého století se odehrával v prostředí tkalcovských stavů a poodhaloval zákulisí zahraničního obchodu.

 

 

 

Irma Vep

seriál Irma Vep

Mira je americká filmová hvězda, která je rozhozená z čerstvého rozchodu. Hrdinka přichází do Francie, kde má natáčet remake francouzské filmové klasiky Les Vampires s názvem Irma Vep. Mira čím dál hůře dokáže stanovit hranice mezi svou osobností a postavou, kterou hraje. Sledujeme nejistou půdu na pomezí fikce a reality, umělosti a autentičnosti, umění a života.

Seriál volně vychází ze stejnojmenného filmu z roku 1996.

 

Iron Fist

seriál Iron Fist

Daniel Rand se vrací do New Yorku po letech, kdy záhadně zmizel a nikdo neví, kde se nacházel. Hrdina bojuje proti kriminálním živlům, které město sužují. Využívá k tomu své neuvěřitelné kung-fu dovednosti a schopnost soustředit do své pěsti ohromnou sílu.

 

 

 

 

It’s Bruno!

seriál It's Bruno! series

Malcolm a jeho milovaný pes Bruno brouzdají ulicemi Bushwicku v Brooklynu.

 

 

 

 

iZombie

Olive „Liv“ Morre je studentka medicíny, která se po jedné vysokoškolské pařbě probudí jako zombík. Aby zůstala alespoň částečně lidsky při smyslech, musí pravidelně svačit mozky mrtvol. Jako každodenní asistentka koronera o ně na pitevně nouzi nemá, ale s každým snědeným mozkem, se jí do hlavy dostanou vzpomínky mrtvého. Díky této nově nabyté superschopnosti se před Liv otevírá možnost velké výzvy. Spolupracovat na vyšetřování kriminálních zločinů.