Invaze

STAŽENÍ seriál Invaze series

Obsah:

Lidé po staletí hledají ve vesmíru známky inteligentního života, ale nikdy nezískali důkaz o jiných formách inteligentního života. Co když ale hledáme na nesprávném místě? Co když jsou mimozemšťané už mezi námi? A co když jsou všechny přírodní katastrofy, které zažíváme, jen zástěrkou určenou k zamaskování něčeho mnohem hrozivějšího?

K pobřeží Floridy se blíží hurikán. Strážce národního parku Russell Varon musí udělat vše, aby ochránil město a především svou rodinu. Jeho malá dcera posléze tvrdí, že během hurikánu viděla zvláštní světla, která se vznášela nad vodou, a na které zjevně bouře neměla žádný vliv.

Russell, který byl vždycky skeptický vůči paranoidním konspiračním teoriím svého nevyzpytatelného švagra Davea bude možná muset přehodnotit své názory ve chvíli, když v jejich komunitě začne docházet k řadě bizarních událostí. I když Rose tvrdí, že viděla stovky světel letících během bouře směrem k vodě, Russell její tvrzení zpočátku nebere v úvahu – dokud nezačne mít podezření, že se s jeho bývalou ženou Mariel děje něco velmi divného. Ráno po bouři je Mariel nalezena nahá ve vodě a vůbec si nevzpomíná, co se stalo předešlou noc.

Zatímco se malé městečko Everglades v okrese Homestead na Floridě usilovně snaží o svou rekonstrukci, šerif Tom Underlay – který je nynějším manželem Mariel a vychovává dceru Kiru – podezíravě nařizuje uzavřít celou oblast do karantény. Russell začíná podivné události vyšetřovat a nevědomky zahajuje boj o přežití své rodiny, své komunity a v konečném důsledku zřejmě i lidské rasy.

Hodnocení:

 

 

Plný názevInvaze
Status:
Žánr:Drama, scifi, mysteriózní, horor
Protagonisté: William Fichtner, Eddie Cibrian, Lisa Sheridan, Kari Matchett, Tyler Labine, Evan Peters, Alexis Dziena, Ariel Gade, Nathan Baesel, Aisha Hinds, Jake Richardson, James Frain, Michael Mitchell, Valerie Cruz, Joshua Gomez, Frank Collison
Scénář:Shaun Cassidy, Juan Carlos Coto, Reed Steiner, Charles Grant Craig
Režie:Michael Nankin, Steve Shill, Sergio Mimica-Gezzan, J. Miller Tobin, Frederick E.O. Toye, Eric Laneuville, Lawrence Trilling
Stopáž: 45 minut
Rok výroby:2005
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:USA