J

 

 

Já a robot / Almost human

V roce 2048 vede obrovský pokrok v technologiích k nárůstu kriminality až o 400%. Zoufalá policie dostává do rukou novou zbraň: každý lidský policista dostává robota jako parťáka. Jmenují se Syntetici a mají chránit ty, kdo je stvořili.

Ale ne každý je z takové posily nadšený. Například detekti John Kennex v podání Karla Urbana (Dredd, Pán Prstenů) má s androidy celkem negativní zkušenosti: před lety pronásledoval s kolegou zločince a když se octli před hlavněmi, robot je opustil, protože situaci vyhodnotil jako nezvládnutelnou. Parťáka zabili a Kennex byl raněn.

Po 17ti měsících v komatu a rehabilitaci se vrací do služby – během této doby ho navíc opustila přítelkyně Anna. Kapitálka Sndra Maldonado mu přiděluje androida MX – 43, jinak také Doriana. Dokáží tito dva najít společnou řeč a pracovat jako tým?

Já Frankie / I Am Frankie

seriál Já Frankie I Am Frankie series

Seriál vypráví příběh Frankie, na první pohled obyčejné dívky. Ve skutečnosti je Frankie experimentální android, ukrývající v sobě funkce nejmodernějšího počítače, přístup na internet i disk na zápis zkušeností. Frankie chodí do školy a kromě její rodiny nikdo nezná její tajemství. Navzdory absenci jakýchkoli citů a emocí se snaží zapadnout do společnosti, najít si kamarády a prvního přítele…

 

 

Já jinak / Another Self

seriál Já jinak Another Self

Kamaradství Ady, Sevgi a Leyly, které začalo na univerzitě, se během let změnilo v přátelství, které jim dodává sílu i v těch nejtěžších chvílích. Ada je úspěšná všeobecná lékařka a Sevgi ambiciózní právnička. Leyla na rozdíl od nich dvou nikdy nepracovala a nebudovala svou kariéru. Žije pohodlný život se svým manželem a synem. Silné pouto mezi těmito třemi ženami však vystaví Sevgi největší zkoušce poté, co je jí diagnostikována rakovina.

 

 

 

Já jsem Groot / I Am Groot

seriál Já jsem Groot I Am Groot

Baby Groot dostává svůj vlastní seriál, kde ho doplní řada nových a nevšedních postav.

 

 

 

 

 

Já jsem noc / I Am the Night

seriál Já jsem noc_I Am the Night series

Fauna Hodel je mladá dívka patrájící po své minulosti. Její matka se jí pravděpodobně vzdala hned po porodu. Jenže pátrání v minulosti ji přivede na stopu losangeleského gynekologa dr. George Hodela, jenž je zapleten do jednoho doposud nevyřešeného zločinu.

Podle skutečné události.

 

Já jsem stalker / I Am a Stalker

seriál Já jsem stalker I Am a Stalker

V tomhle dokumentárním seriálu vypráví usvědčení stalkeři a jejich oběti drastické příběhy o obtěžování, zneužívání a dalších zločinech.

 

 

 

Já, Claudius

seriál Já, Claudius series

Claudius (Caligulův strýc) vypráví příběh Říma, který sám prožil po boku šíleného cézara Caliguly. Claudius vypadá jako postižený jedinec, ale je tomu opravdu tak? A nebo to jen předstírá, aby mu šílený Caligula nevzal život? Claudiovo vyprávění vám odhalí historii Říma v podání pozorovatele, kterému se podařilo přežít Caligulovu krutovládu.

 

 

 

Já, Mattoni

seriál Já, Mattoni

Mattoni je dnes synonymem karlovarských minerálních vod. Jeho slavný nositel, Heinrich Mattoni, vedl bujarý život, kdy krom podnikání a obchodu, měl slabost pro ženy. A právě jeho bujarý život mapuje nový seriál z dílny České televize.

 

 

 

 

Já, společnice / The Girlfriend Experience

Girlfriend Experience

Studentka práv se stává luxusní společnicí. Podle filmu Stevena Soderbegha z roku 2009.

 

 

 

 

JAG

seriál JAG series

Judge Advocate General – Úřad vojenské prokuratury

Harmon Rabb a jeho kolegové z vojenské prokuratury vyšetřují případy na palubách lodí, vojenských ponorek i letadel. Žalují a obhajují ty, kteří jsou v armádě obviněni ze zločinů, vražd, velezrady a terorismu. Při své práci se elitní právníci setkávají s nejrůznějšími zločiny, týkajícími se zaměstnanců vojenských námořních sil. Řeší případy z války v Perském zálivu, operace Pouštní bouře, Bosny i Kosova, ale i závažná témata diskriminace žen či homosexuálů v armádě.

Harmon Rabb byl původně vojenským pilotem, stejně jako jeho otec, sestřelený za války ve Vietnamu. Poté, co Harm jen o vlásek přežil havárii svého F-14 Tomcatu při nočním přistání na bouří zmítané letadlové lodí, u něj byla diagnostikována šeroslepost. Stal se tedy právníkem a byl převelen do úřadu vojenské prokuratury, spadajícího pod Navy.

Jägarna

seriál Jägarna series

Erik Bäckström je bývalý policista, který se vrátil do Stockholmu. Zde je najat Markusem, který po něm chce, aby našel osobu, která ho napadla. Do případu je zapletený i Erikův synovec Peter.

 

 

 

Jája a Pája

seriál Jája a Pája

Nezapomenutelné příběhy dvou kluků Jáji a Páji, jejich přítele – vysloužilého námořníka dědy Lebedy a závistivého souseda Krkovičky.

 

 

 

 

 

 

Jak Bzuk a Ťuk putovali za sluníčkem

seriál Jak Bzuk a Ťuk putovali za sluníčkem

Seriál o tom, jak chtěli dva čmeláci Ťuk a Bzuk přibít sluníčko na oblohu…

 

 

 

 

 

 

Jak jsem poznal vaši matku / How I Met Your Mother

Komedie o tom jak se Ted (Jason Radnor) zamiloval. Párek jeho spolubydlících Marshalla (Jason Segel) a Lilly (Alyson Hannigan) už nebaví osamělost Teda, a tak se rozhodnou, že mu pomůžou najít dlouholetou partnerku. Barney, sebevědomý týpek, jenž si myslí, že zná všechny techniky, jak sbalit každou holku, je naprosto opačného názoru. Ted se nejprve seznámí s Robin (Cobie Smulders). Věří, že je ta, na kterou čekal, ale není tomu tak. Nezbývá mu nic jiného, než hledat dál. V budoucnosti Tedův, vyprávěčův, hlas (Bob Saget) na začátku každého dílu povídá svým dětem historky, které se staly předtím, než potkal jejich matku. Americký sitcom, který předčil svou popularitou i velice známé Přátele.

 

Jak nežít svůj život / How to not live your life

Svérázná komedie sleduje dovádění jednoho typického neurotika, který má příliš bujnou fantazii. Mladý muž se snaží zvládnout svůj život, ale nějak se mu to nedaří.
Přáli jste si někdy mít v životě tlačítko, které by vždy poradilo, co následně udělat nebo říct? Přesně tohle se stává Donovi, když stojí před velkým rozhodnutím. Don je mladý muž, který má velké ambice, muž v nejlepších letech a také muž, který dokáže zkazit i ty největší prkotiny.

 

Jak prodávat drogy přes internet (rychle) / How to Sell Drugs Online (Fast)

Jak prodávat drogy přes internet (rychle) How to Sell Drugs Online (Fast)

Moritz Zimmermann chce získat zpět svou bývalou přítelkyni a má geniální plán, jak toho dosáhnout. Rozhodne se prodávat po internetu extázi a brzy se stane jedním z největších drogových dealerů v Evropě.

 

 

 

 

Jak prosté / Elementary

Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku, kde se Sherlock Holmes vzpamatovává z nedávné drogové závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký seriál Elementary se nechal volně inspirovat podařenou britskou verzí klasických děl sira Arthura C. Doyla zasazených taktéž do 21. století.

 

 

 

Jak vycvičit draky / DreamWorks Dragons

Dragons: Riders of Berk je CGI fantasy seriál, pokračování úspěšného filmu How to Train Your Dragon(Jak vycvičit draka). Příběh diváky zavede opět do světa draků. Vrací se některé postavy i jejich dabéři, ale objeví se i postavy nové.

Seriál je dějově zasazen mezi první film a jeho sequel.

 

 

Jake a piráti ze Země Nezemě

seriál Jake a piráti ze Země Nezemě

Jack, Izzy a Cubby jsou tři kamarádi, kteří zavítali do Země Nezemě, aby zde našli poklad. Společnost jim dělá zelený papušek Skully, který je ochraňuje před pirátem Hookem, který se stejně jako parta kamarádů snaží najít poklad.

 

 

 

Jamestown

seriál Jamestown series

Rok 1619, Nový svět

Historický příběh zasazený do města Jamestown v Severní Americe sleduje komunitu osadníků a nových přistěhovalců na počátku 17. století. Do města nově připlouvají tři mladé ženy (Jocelyn, Alice a Verity), které nechaly své staré životy nazpět v Anglii a v Americe hledají nový začátek. Aby se jim to podařilo, musí se vdát za místní muže, kteří by nad nimi měli mít podle místních zákonů absolutní nadvládu. Během cesty za svými sny musí bojovat proti nehostinnému okolí, původním obyvatelům a řadě dalších brutálních výzev.

 

Jamtara – Sabka Number Ayega

seriál Jamtara - Sabka Number Ayega series

Parta maloměstských mladíků vydělává velké peníze na phishingu. Pak se ale dostanou do hledáčku zkorumpovaného politika – a policistky, která jim to chce zatrhnout

 

 

 

 

 

Jan Hus

seriál Jan Hus

Dokážeme pochopit, co zavedlo výjimečnou osobnost, filosofa, teologa a člověka, mistra Jana Husa až k ukrutné smrti upálením? Třídílná televizní minisérie o jednom z nejvýznamnějších Čechů naší historie.

 

 

 

 

 

Jane the Virgin

Mladá a velmi decentní žena zjistí, že byla omylem uměle oplodněna spermatem své dávné platonické lásky při popleteném zákroku provedeném jeho sestrou…

 

 

 

 

Jarmark marnosti / Vanity Fair

seriál Jarmark marnosti_Vanity Fair series

Příběh je zasazen do období Napoleonských válek. V centru dění se ocitá Becky Sharp, mladá a ambiciózní Angličanka, která se snaží prodrat na vrchol britské aristokracie. Během své trnité cesty plné lásky, vášně a zrady se dostane až na dvůr samotného krále Jiřího IV.

 

 

 

Je to soda / The Thick Of It

seriál Je to soda The Thick of It series

Sitcom Je to soda by bylo možno zařadit kamsi mezi Jistě, pane ministře a Kancl. Na první navazuje tematicky – je to rovněž politická satira z vládního prostředí, Kancl připomíná způsobem realizace: pseudodokumentaristicky točené, dynamická, nervní, těkající (v prvních dílech možná až příliš, posléze se tvůrci poněkud zklidnili) kamera, evidentně částečně improvizovaný dialog. Chytrý humor, brilantně napsané dialogy i výborné herecké výkony, to vše nepochybně přispělo k tomu, že i přes relativně malý počet epizod si již tento seriálek získal značnou pozornost diváků i kritiky (získal již 4 ceny, na další byl nominován).

 

Jednotka zvláštního určení / The Unit

seriál Jednotka zvláštního určení_The Unit series

Jednotka rychlého nasazení je speciální útvar americké armády, jejíž členové procházejí speciální selekcí a výcvikem. Jejich práce je přísně tajná, což musejí respektovat i rodiny členů, které musejí žít v komunitě vojenské základny…

 

 

 

 

 

Jednotky vesmírného nasazení / Space Force

seriál Jednotky vesmírného nasazení Space Force series

Jistí lidé dostávají za úkol vytvořit Space Force, nový odbor americké armády.

 

 

 

 

 

Jeho temné esence / His Dark Materials

seriál Jeho temné esence His Dark Materials series

Dvanáctiletá Lyra Belacqua si žije poklidný život ve světě, kde každý člověk má k sobě připoutaného Daemona. To je zvířecí společník, který do dospělosti jedince dokáže měnit svoji podobu. Jednoho dne je unesen její dobrý kamarád Roger. S pomocí tajemného přístroje a nových spojenců se ho vydá zachránit.

Seriál je založen na knižní trilogii Jeho temné esence (Zlatý kompas, Jedinečný nůž, Jantarové kukátko) Phillipa Pullmana.

 

 

 

Jekatěrina / Ekaterina

seriál Jekatěrina_Ekaterina series

 

Ruský historický miniseriál o cestě Kateřiny Veliké na ruský trůn. Do Ruska přicestovala jako mladá pruská princezna Sofie Federika Augusta. Následně byla překřtěna na Kateřinu. Jejím manželem se má stát budoucí ruský car Petr Fjodorovič. Pro mladou Kateřinu je to šance na zvýšení společenského postavení. Seriál sleduje její cestu, jak se stala Kateřinou Velikou a zároveň jednou z největších panovnic historie.

 

 

 

 

 

Jen počkej, zajíci!

seriál Jen počkej, zajíci!

Snad ani není třeba představovat tyto nejpopulárnější postavičky z ruských animovaných filmů. Podívejte se na jejich spanilé příběhy plné honiček a překvapení. V prvním díle videokazety naleznete díly, které se odehrávají na pláži, v parku, na motorce, na stadioně atd.

 

 

 

 

 

Jen špetka magie / Just Add Magic

seriál Jen špetka magie Just Add Magic series

Kelly Quinn narazí na půdě spolu se svými dvěma nejlepšími kamarádkami na babiččinu tajemnou kuchařku. Dívky se naučí recepty, které mají k obyčejným jídlům hodně daleko. Když koláč, který Kelly upeče, umlčí jejího otravného brášku a léčiví oříšek vyléčí Darbiin kotník, hrdinky přijdou na to, že mají magické schopnosti.

 

 

 

Jeremy Clarkson’s Motorworld

 

seriál Jeremy Clarkson's Motorworld series

 

 

 

Jessica Jones

Jessica Jones

Hrdinka, které hrdinská kariéra moc nevyšla, pracuje jako soukromé očko, zatímco se snaží šílence, který ji roky zneužíval a umí kontrolovat lidskou mysl. Podle Marvel komiksů.

 

 

 

 

Jetelín

seriál Jetelín

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín, nacházející se pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim všem kolem čtyřicítky, většina z nich si založila rodiny, pořád ale žijí tak blízko sebe, jako by vlastně byli jedna velká rodina. Všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují, scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. Hlavně se ale mají rádi.

 

 

Jett

seriál Jett series

Daisy ‚Jett‘ Kowalski je zloděj světové třídy a nedávno ji propustili z vězení. Počestný život ji ale nečeká, protože nebezpeční a excentričtí zloději chtějí využít její schopnosti pro vlastní zájmy a Jett se proto musí vrátit k tomu, co umí ze všeho nejlépe.

 

 

 

Jistě, pane ministře / Yes Minister

seriál Jistě, pane ministře_Yes minister series

Rozdílem téměř dva a půl tisíce hlasů zvítězil James George Hacker ve svém volebním obvodu nad svými soupeři. O tom, že se stane ministrem nové vlády, by již nemělo být nejmenších pochyb. A ve hře je tolik zajímavých postů: místní hospodářství, zahraničí, zdravotnictví, energetika…

Jim by si klidně troufl na všechny, spokojil by se i s tím nejméně významným. Jenomže kampaň na předáka strany vedl proti nynějšímu premiérovi, proto má takový nepříjemný pocit, že se mu tenhle jeho minulý postoj tak trochu vymstí. A zdá se, že ho jeho neblahé tušení nezklamalo. Jedno ministerstvo po druhém padá do klína některému jeho stranickému kolegovi a on pořád nic. Marně se vrhá ke každému telefonu, premiér nevolá. Co ještě zbývá? A zbývá vůbec něco? Ale ano, samozřejmě! Ministerstvo pro administrativní záležitosti! Co na tom, že je škodolibí televizní komentátoři označují za cosi na způsob politického hřbitova! Ministerstvo to je a Jim je odhodlán udělat na něm kus práce…

Sitcom „Jistě, pane ministře“ vznikl v BBC již před dvaceti lety, mnohé z toho, z čeho si dělá legraci, je však aktuální dodnes. Mnohé ty zákulisní pletichy, intriky a maléry jeho hrdinů nám budou připadat důvěrně známé a bude se nám zdát, že autoři museli čerpat inspiraci někde úplně jinde, než za kanálem La Manche.

Jistě, pane premiére / Yes, Prime Minister

seriál Jistě pane premiére_Yes Prime minister series

Jim Hecker už sedí v premiérském křesle celé tři dny – a zatím si vede skvěle. Tedy alespoň on sám o tom nemá nejmenších pochyb. Pravda, trochu mu vadí, že se asi napříště bude muset obejít bez obědů, neboť v Downing Street se nevaří. Ale tato drobná nepříjemnost je bohatě vyvážena radostným očekáváním nadšených reakcí veřejnosti, jichž se mu nepochybně dostane, až ji seznámí se svým geniálně prostým „Velkým plánem“, jímž jediným politickým tahem vyřeší problém obrany, školství i nezaměstnanosti…

 

 

Jmenuji se Earl / My name is Earl

 

Jmenuji se Earl _My name is Earl

Když vyhrajete sto tisíc dolarů a ztratíte tiket, znamená to jediné – máte špatnou karmu. Dá se to napravit? Ano, nic není ztraceno, je jen potřeba odčinit svoje hříchy, které jste spáchali do dnešního dne. Touto myšlenkou se řídí právě Jason lee jako Earl Hickey. Tomu uletěl tiket na sumu, která by ho z bídy určitě vytáhla. Podaří se mu udobřit s vlastním osudem do uzávěrky soutěže?

 

 

 

Joe vs. Carole

seriál Joe vs. Carole

Skriptový seriál na motivy podcastu od Wondery sleduje spory Joa a Carole.

 

 

 

 

Joey

Seriál Joey je volné pokračování sitcomu Přátelé. Zůstal nám tedy Joey (Matt Leblanc), jediný syn rodiny Tribbianů. Má sedm sester a italské předky, nicméně on sám se italsky nikdy nenaučil. Snaží se stát slavným hercem, ale zatím skončil i role doktora Drakea Remoreye v Tak jde čas. Má tedy jistou práci, která ho ovšem nenaplňuje. Jeho největší oporou je jeho podporující babička.

O ženy nemá také nouzi, ale nemá žádný trvalý vztah, jehož jádrem by byla láska, kromě rachel. Když se rozprchli jeho přátelé, odstěhoval se do LA, protože chtěl změnu a konečně uspět na hereckém poli…

 

Jsem do tebe blázen / Mad About You

seriál Jsem do tebe blázen / Mad About You series

Paul (Paul Reiser) a Jamie (Helen Huntová) jsou krásný mladý pár, půl roku po svatbě. V novém americkém seriálu s poněkud nadsazeným názvem Jsem do tebe blázen se pustili se do dobrodružství, které zná důvěrně téměř každý dospělý člověk na této planetě. Do soužití dvou tak odlišných bytostí jako jsou muž a žena. Na začátku vypadalo všechno snadně – milovali se přece a milují se dál, ale naučit se spolu žít v jednom bytě, mít společné věci a nemít už prostě ani chvilku jenom pro sebe, to není tak jednoduché. Paul je režisér dokumentárních filmů, tvořivý a roztomilý, někdy ale nesnesitelně pedantický. Jamie, zaměstnaná v reklamní společnosti, je mnohem uvolněnější, milá a občas úplně stejně nesnesitelná. Každý z nich má svou práci, spolu mají byt na Manhattanu a psa, kterému říkají Mary. Pak mají ještě společné přátele Fran a Marka (Fran je Jamiina bývalá šéfová), z mládeneckého života zbyl Paulovi kamarád Selby, který je chodí navštěvovat v nejnemožnější denní i noční dobu. A nakonec je tu ještě lehkomyslná starší sestra Lisa – Jamiin velký problém. Kdoví proč si Jamie všechny Lisiny karamboly, nazaměstnanost a milostná zklamání tak bere. Pochopitelně, že Lisa o její péči nestojí.

 

Jsme, jací jsme / We Are Who We Are

seriál Jsme, jací jsme We Are Who We Are series

Seriál o dvou dětech, které žijí na americké vojenské základně v Itálii. Příběh se zabývá přátelstvím, prvními láskami, identitou a všemi chaotickými radostmi a strastmi, které dospívání nabízí.

 

 

 

Julia

seriál Julia

Seriál sleduje život mimořádné Julie Child, která se s pořadem The French Chef stala pionýrkou kulinářského žánru. Prostřednictvím Julie a její optimistické nátury ukazuje vývoj americké historie – nástup veřejnoprávní televize, feminismus a ženské hnutí, náturu celebrit a americký kulturní růst. Ve svém srdci jde však o portrét milujícího manželství s vyvíjející se a komplikovanou dynamikou.

 

 

Jupiter’s Legacy

seriál Jupiter’s Legacy series

První generace superhrdinů se skoro sto let starala o to, aby byl svět v bezpečí. To samé se teď očekává od jejich dětí.

Ale napětí pomalu stoupá, jak se mladí superhrdinové snaží prokázat svoji hodnotu a naplnit odkaz svých legendárních rodičů.

 

 

Jurský svět: Křídový kemp / Jurassic World: Camp Cretaceous

seriál Jurský svět Křídový kemp Jurassic World Camp Cretaceous series

Šest mladých lidí přijelo za dobrodružstvím do tábora na Mlžném ostrově. Musí začít spolupracovat, aby přežili řádění dinosaurů, kteří pustoší ostrov.

 

 

 

Just Beyond

seriál Just Beyond

Hororově-komediální antologie podle komiksu od BOOM! Studios.

 

 

 

 

 

 

 

Justice League Action

seriál Justice League Action series

Animovaný seriál, ve kterém se tým hrdinů DC universa ve složení Supeman, Wonder Woman a Batman pokouší porazit nebezpečné nepřátelé, kteří ohrožují celou Zemi.