K

 

K jezeru / Epidemiya

seriál K jezeru Epidemiya

Neznámý virus promění Moskvu ve město mrtvých. Nejde elektřina, peníze ztratily veškerou hodnotu a ti kteří stále nejsou nakaženi zoufale bojují o jídlo a palivo. Sergej žije mimo město se ženou, kterou miluje a jejím autistickým synem. Tam to je zatím stále bezpečné. Přesto odjíždí do Moskvy, aby zachránil svou bývalou manželku a jejich syna, ačkoliv ho bývalá žena nenávidí.

Tito lidi, kteří nevěřili, že budou ještě někdy znovu pod jednou střechou musí za sebou nechat minulost a vydat se na dlouhou a nebezpečnou cestu na sever, aby našli izolovaný lovecký zámeček na opuštěném ostrově.

Podle bestselleru Vongozero napsaného Yanou Vagnerovou.

 

K popukání / Drôle

seriál K popukání Drôle

Prosadit se na stand-upové scéně není jenom tak. Tihle čtyři kámoši ale dají v sázku všechno, aby rozesmáli celý svět, a přitom řeší trable v práci i slávu na internetu.

 

 

 

 

K smíchu / Kidding

seriál K smíchu_Kidding series

Jeff alias Mr. Pickles je ikonou dětské televizní zábavy, kterému se na silné značce podařilo vybudovat úspěšné mnohamilionové impérium. Když se mu však začne rozpadat rodina, Jeffův život má k pohádce daleko.

 

 

 

Kabinet kuriozit Guillerma del Tora / Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities

seriál Kabinet kuriozit Guillerma del Tora Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities

Hororová antologie, která překopává tradiční náhled na hororový žánr.

 

 

 

 

Kačer Dodgers / Duck Dodgers

seriál Kačer Dodgers Duck Dodgers series

Kačer Dodgers byl zmražen v 21.století a nyní se probouzí o několik stovek let později. Kačer Dodgers se ocitá v kosmické lodi a jeho jediným úkolem je ochránit zemi před útoky z Marsu a dalších planet. K nápomoci má kadeta, bez kterého by leckdy zboje vítězně nevyšel.

 

 

 

 

Kačeří příběhy / DuckTales 2017

Po 30ti letech se vrací klasický seriál o bláznivých dobrodružstvích Strýčka Skrblíka a jeho synovců Dulíka, Bubíka, a Kulíka.

Poté, co spolu deset let nemluvili, setkává se Strýček Skrblík opět s Donaldem Duckem poté, co se jeho tři synovci – Dulík, Bubík a Kulík – stěhují do Skrblíkova sídla. Přítomnost mladých dobrodruhů zažehne v Skrblíkovi opět ducha dobrodruha, což skupinu vede do dalších dobrodružství a honbám za poklady. Synovci a jejich nová kamarádka Webby mezitím odkrývají důvody, které Skrblíka vedly k usedlému životu, a pátrají po záhadách vlastní rodiny.

Kadeřnictví

Kadeřnictví

Zuzana ve svém malém kadeřnictví na rušné ulici zaměstnává několik generací žen – od starší experimentátorky Mariky, přes upovídanou modelku Lucku, věčnou smolařku Radku, ztřeštěnou nehtařku Nelu až po novopečenou posilu v podobě své nezávislé vnučky Anety, které pravidelně chodí radit všeznalkyně Gita. V kadeřnictví se střídají klienti ze všech možných sociálních vrstev. Mladí i staří, bohatí i chudí, muži i ženy, děti i studenti. A protože směna je dlouhá, Zuzana se nebojí svých mladších kolegyň i zákazníků ptát na ty „nejzávažnější“ životní otázky.

 

 

 

Kamarádi

seriál Kamarádi

Černobílý seriál Československé televize o dobrodružství kamarádů z Malé strany, kteří prožívají všelijaká dobrodružství.

 

 

 

 

Kameňák

seriál Kameňák

Ministerstvo vyhlásí celorepublikovou soutěž Pozitivní město roku. Vítěz obdrží sto milionů korun. Starosta Pepa Novák se svým zástupcem Bohoušem Beránkem podávají přihlášku. Musí ale splnit řadu kritérií. A starosta je pro vítězství ochotný obětovat vše, což s sebou přinese řadu humorných situací.

 

 

Kámošky až za hrob / Winners & Loosers

seriál Kámošky až za hrob Winners & Loosers series

Příběhy čtyř žen, nejlepších kamarádek, které spojuje fakt, že na střední škole byly všechny looseři. Nyní, po deseti letech, se mohou stát něčím víc. Ale za jakou cenu?

 

 

 

Kancl

seriál Kancl

Děj seriálu se točí okolo zaměstnanců fiktivní brněnské firmy s papírem, Papír & Print.

Česká verze populárního britského seriálu The Office, který byl později zremakeován také ve Spojených státech.

 

Kapitán Exner

seriál Kapitán Exner

Legendární detektiv kpt. JUDr. Michal Exner se vrací v seriálové podobě.

Postava kapitána Exnera se zrodila v románech spisovatele Václava Erbena. Popularitu získal zejména ve filmech natočených v průběhu 20. století. A to buď v podání Jiřího Valy (Poklad byzantského kupce), Petra Kostky (Bláznova smrt), Františka Němce (Čas pracuje pro vraha), ale patrně vůbec nejlépe byla jeho postava vystižena Jiřím Kodetem (Smrt talentovaného ševce).

Přichází elegán, za všech okolností pečlivě upravený. Gurmán, který si pochutná na dobrém jídle a jezdí v luxusním modrém kabrioletu zn. Jaguar, SPZ: 7A9 9550. Milovník žen, který svým vzhledem a chováním imponuje prakticky každé ženě.

Precizně shromažďuje důkazy, snaží se pochopit způsob myšlení pachatele a díky přesně cíleným výslechům ho také usvědčit. Jeho kolegové Vlček a Beránek neschvalují Exnerovy metody, protože se příliš často vystavuje nebezpečí.

Kapitán Kloss

Rok 1941. Polák Stanislav Kolicki utíká z tábora u Królewce na sovětskou stranu fronty a předává informace o rozmístění německých vojsk. Později se ukáže, že je neuvěřitelně podobný německému důstojníkovi, kterého zajali Rusové. Sovětská rozvědka se rozhodne poslat mladého Poláka, který také perfektně ovládá němčinu, s dokumenty zajatého kapitána Hanse Klosse na německou stranu jako svého špiona – agenta J-23..

 

 

 

 

Kapitán Říp

seriál Kapitán Říp series

Nejmocnější! Nejodvážnější! Nejchlupatější! Zrozen z mléka a strdí, kojen z prsu českého obrození, dospívající na písních božského Káji, přežívající po reformách Miroslava Kalouska – to je Kapitán Říp. Jediný český národní superhrdina, díky kterému naše země neskončila rozprodaná zahraničním bankám!

Kapitán Říp – necenzurované a nekompromisní zrcadlo české společnosti!

 

Kariéra na spadnutí / Partner Track

seriál Kariéra na spadnutí Partner Track

Ingrid Yun je stejným dílem Korejka i Američanka a první právnička ve své rodině. Hrdinka prožívá zkoušky a útrapy v prestižní a tradice ctící právnické firmě Parsons Valentine. S podporou svých přátel se vypořádává s překážkami a problémy na pracovišti a snaží se dostáhnout svého velkého cíle – stát se ve firmě jedním z partnerů. Hrdinka je plná odhodlání a ambicí, zbyde v ní ale i místo na lásku?

Seriál je adaptací románu od Helen Wan, který byl publikovaný v roce 2013.

 

 

Kartel

seriál Kartel

Martinu Gonzálesovi je pouhých patnáct let, ale je ctižádostivý a odvážný. Narodil se do středostavovské rodiny v Kolumbii. Tenhle mladík požádá svého kamaráda na místní vojenské akademii Pepeho Cadenu, aby promluvil se svým nejstarším bratrem, aby ho dostal do světa drog. Martin se chce dostat k nějakým možnostem… jako asistent v kokainové laboratoři v džungli. Martin nemá ani tušení, že tato volba změní jeho osud a bude začátkem obtížného a bouřlivého života… Martin začíná pracovat v laboratoři, kde ho rychle vezme pod svá křídla Oscar Cadena, drogový boss v regionu. Už po několika dnech nakládání barelů s chemikáliemi a kokainem na nákladní auto mu jeho spolupracovníci začali přezdívat „Fresita“, protože Martin je prcek, pro kterého je těžké válet barely na náklaďák. V té době Martin a Pepe posilují své přátelství a učí se všechno, co se o obchodu s drogami naučit dá. Shromáždí tolik znalostí a zkušeností, že se rozhodnou v laboratoři skončit a posílat do Spojených států vlastní kokain. Když se svým novým podnikem začínají, zjistí, že Oscar Cadena, drogový boss, se spojil s mocnými bratry Villegasovými, bossy západního kartelu. Toto nové impérium se sjednotilo, aby zlikvidovalo nejmocnějšího drogového dealera všech dob: Pabla Escobara…

Káťa a Škubánek

seriál Káťa a Škubánek

V malém domku spolu bydlí dva nerozluční kamarádi, holčička Káťa a strakatý pes Škubánek. Od začátku, kdy Káťa objeví v kočárku, kam si uložila čokoládové vajíčko s přáním, aby se jí něco na jaře vylíhlo, malého psa, jsou ti dva nerozlučnými kamarády. Zažívají spolu nejen veselé, ale i napínavé příhody a zúčastní se mnoha her a soutěží. Všechno by bylo v nejlepším pořádku, kdyby jim jejich přátelství nezáviděl škodolibý kocour Luciáš. Ten se ovšem vždycky za své léčky vytrestá sám, jak už to v dobrých groteskách bývá.

 

Kateřina Veliká / Catherine the Great

seriál Kateřina Veliká Catherine the Great series

Seriál vypráví o životě Kateřiny II. Veliké.

 

 

 

 

Katla

seriál Katla series

Aktivní islandská sopka Katla bouří bez přestání již celý rok. Gríma hledá svou pohřešovanou sestru, která se ztratila stejný den, když erupce začala. Její naděje postupně uhasíná, když místní obyvatelé začnou navštěvovat neočekávaní hosté. U sopky se možná skrývá něco, co si nikdo ani nedokázal představit.

 

 

Katy Keene

seriál Katy Keene series

V nadčasovém New Yorku se módní návrhářka Katy Keene setká s Josie McCoy, která sem právě přijela splnit si své muzikálové sny. Jejich svět je obýván svobodomyslnými umělci včetně záhadné Pepper Smith a broadwayského hudebníka Jorge Lopeze. Jejich cesta ke slávě vede přes mnoho překážek, ale tato nově založená rodina se nezastaví před ničím, aby viděla svá jména v záři světel.

Spin-off seriálu Riverdale.

 

 

Kauzy z Bostonu / Boston Legal

Boston Legal je seriál americké televize ABC z právnického prostředí, spadající do žánru dramedy (směs dramatu a komedie), navazující na seriál The Practice. Jeho tvůrcem je David E. Kelley (Ally McBealová, Chicago Hope…). Sleduje mnohdy bláznivé osudy a případy právníků z firmy Crane, Pool & Schmidt a hlavně přátelství Dennyho Cranea a Alana Shorea. Na politickou korektnost se tady příliš nehraje.

 

 

 

 

Kavej: Z východu na západ

seriál Kavej Od východu na západ

Klára a Veronika jsou dvě holky z východu, které se ocitají v úplně novém prostředí – v Bratislavě. Na obě však čeká tvrdý svět velkoměsta a nelehké životní zkoušky, naštěstí mají jedna druhou a kavárnu, aby si byly navzájem oporou a společně tak pronikaly z východu Slovenska na západ.

 

 

 

Kazatel / Preacher

seriál Kazatel Preacher series

Jesse Custer, kazatel v jednom malém městě v Texasu, je dosti složitý případ. Má ho v moci jakási tajuplná entita, která mu propůjčuje nadpřirozenou sílu. Custer se ve společnosti své bývalé přítelkyně jménem Tulip a Ira Cassidyho vydává na cestu, aby – a to je míněno doslova – nalezl Boha.

 

 

 

Kazma v práci

seriál Kazma v práci

Internetová legenda a diktátor Kazma Kazmitch poprvé v životě opravdu pracuje. Nedobrovolně, každý týden, u nás na Streamu.

 

 

 

 

Kdyby bylo kdyby

seriál Kdyby bylo kdyby

Seriál Nikdy neříkej nikdy je moderní rodinný seriál, ve kterém se vzájemně proplétají osudy šesti hlavních postav. Tři ženy a tři muži ve třech párech jsou provázány rodinnými, pracovními, mileneckými a různými jinými vazbami a jejich životy a konání se vzájemně ovlivňuje. Šest hlavních postav má výrazně odlišné charaktery, páry žijí v rozdílných sociálních podmínkách a mají rozdílně uloženou hierarchii životních hodnot. Názorově jsou v mnohém odlišní, ale mají i množství společných zájmů, které je spojují.

 

Kdybych to jen tušila / Si lo hubiera sabido

seriál Kdybych to jen tušila Si lo hubiera sabido

Třicetiletá žena se při pocitu nespokojenosti se svým manželstvím a rodinným životem ocitne po zatmění Měsíce v čase o deset let zpět.

 

 

 

 

Keltové: Krev železo a oběti

Vlast keltských kmenů se kdysi rozkládala od Španělska, Anglie a Francie po Slovinsko a Malou Asii. Současné archeologické nálezy načrtávají daleko přesnější portrét Keltů. Po skoro tisíc let v široké míře určovali historii Evropy a nenechávali spát Římany. V 1. století před Kristem byla Evropa pevně v rukou Keltů, když Caesar napochodoval do Galie, aby si podrobil všechny keltské kmeny. Jenomže Kelt Vercingetorix spojil Kelty proti Římanům v konfliktu, jenž trval sedm let. Tento a další odvetné akce – jako třeba ta vedená královnou Boudicou – představují odkaz bojů mezi Kelty a Římany, jenž stále definuje náš současný svět, a odhalují jeden z nejcharismatičtějších starobylých národů Evropy.

 

Kempování / Camping

seriál Kempování Camping series

Jedná se o americkou adaptaci britského seriálu Camping.

Walt slaví své 45. narozeniny, které hodlá strávit na rodinném výletě, pečlivě naplánovaném jeho manželkou Kathryn. Celá oslava se však zvrtne, když na místo dorazí její sestra.

 

 

Kenan

seriál Kenan series

Kenan touží po tom, aby byl super táta svým dvěma rozkošným dcerkám. Mnohdy je to ale hodně těžké, zvlášť když se musí neustále vypořádávat se svou náročnou prací a přehnaně starostlivým tchánem, který mu „pomáhá“ těmi nejhoršími možnými způsoby.

 

 

 

Kennedyové / The Kennedys

seriál Kennedyové The Kennedys series

Příběh nejlegendárnější rodiny politiků v historii USA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kevin Can Fuck Himself

seriál Kevin Can Fuck Himself

Seriál sleduje tajný život ženy jistého typu, o kterém jsme si celý život mysleli, že ho známe: sitcomové manželky. Chce prolomit televizní konvence a ptát se, jak vypadá svět v jejich očích.

 

 

 

 

Kevin Can Wait

Policista, který je čerstvě v penzi, zjistí, že odpočinek se nekoná. Jeho manželka ho celou dobu chránila před problémy s třemi dětmi, které představují větší výzvu než cokoli, s čím se setkal během služby na ulici.

 

Khloé & Lamar

seriál Khloé & Lamar series

 

 

Kid vs Kat

seriál Kid vs Kat series

Když si desetiletý Coop a jeho malá rozmazlená sestřička Millie přináší domů zatoulenou kočku, jeho zatím idylický život se obrátí vzhůru nohama. Coop brzy zjistí, že tato na první pohled přítulná kočička netouží po ničem jiném než po pomstě.

 

 

 

Killing Eve

Killing Eve

Když špičková mezinárodní vražedkyně zabije vlivného politika, narazí na srovnatelně nemilosrdnou a neúnavnou analytičku, která je pevně odhodlaná ji dopadnout. Podle novel Luka Jenningse.

 

 

Killing It

seriál Killing It

Komedie o třídě, kapitalismu a lidské snaze zajistit si americký sen… a taky o snaze chytit opravdu velké hady.

 

 

 

Killjoys: Vesmírní lovci / Killjoys

Příběh sleduje trojici vesmírných lovců odměn, kteří si přísahali zůstat nestranní i během plnění rozkazů v době krvavého multiplanetárního třídního boje.

 

 

 

 

Kin

Kin

Seriál sleduje životy fiktivní dublinské rodiny, která je zapletená do války gangů a ukazuje, jak pevná rodinná pouta můžou být.

 

 

 

 

Kiss Me First

seriál Kiss Me First series

Leila je osamělá sedmnáctiletá dívka, která je závislá na online počítačové hře s názvem Agora. Když je jednou v Agoře, leila potká Tess, sebevědomou holku, která ráda chodí na večírky, a svěří jí temné tajemství. V reálném světě se tyto dvě dívky spřátelí, ale poté, co Tess zmizí, se Leila rozhodne převzít kamarádčinu identitu a je rázem vtažena do zamotaného tajemství, které se ukrývá za jejím zmizením.

Seriál je adaptací stejnojmenného knižního bestselleru od Lottie Moggach.

 

Kitz

seriál Kitz

Rok po tragické smrti svého bratra se devatenáctiletá rodačka z Kitzbühelu Lisi dostává do dekadentního světa mnichovské kliky, která každou sezónu napadá luxusní lyžařské středisko, aby se zde pobavila. Brzy však Lisi spustí lavinu, která odhalí pravdu za fasádou plnou pozlátka, peněz a hédonismu a to s nekontrolovatelnými následky…

 

 

Klondike

seriál Klondike series

V polovině srpna roku 1896 se americký prospektor George Carmack, jeho žena Kate, její bratr Skookum Jim a jejich synovec Dawson Charlie nacházeli zhruba jižně od řeky Klondike na severozápadě Kanady. Zatímco odpočívali na břehu potůčku jménem Rabbit Creek, jeden z nich spatřil odlesk něčeho kovového na dně. Toho dne našli zlato.

Další ráno pak vytyčili zábor a následně je čekala velmi tvrdá práce. Museli vše z právního hlediska vyřešit a včas nahlásit, aby je o nález nikdo nemohl připravit. Dobrodružství a ta pravá horečka měly brzy začít…

 

Klub matek / Green Mothers‘ Club

seriál Klub matek Green Mothers' Club

Pětice matek z jedné čtvrti, které mají děti na prestižní škole, řeší závist, temná tajemství i velké životní zvraty. Prostě velké kamarádky a ještě větší soupeřky.

 

 

 

 

Knick: Doktoři bez hranic / The Knick

John Thackery je doktor v nemocnici Knickerbocker, kde se počátkem 20. století spolu se svým týmem snaží zachraňovat lidské životy v době, kdy neexistují transfuze ani antibiotika a moderní medicína je stále v plenkách. Míra úmrtnosti je vysoká a nekompromisní byrokracie brání v pomáhání i tam, kde to možné je.

 

 

Knight Rider

seriál Knight Rider series

Michael Long, mladý policista, je napaden a postřelen při výkonu své práce. Zdá se, že jej od smrti již nic nezachrání.

Je však zachráněn bohatým dobrodincem. Po rekonvalescenci zjišťuje, že má novou tvář a samozřejmě přijímá i novou identitu – jeho nové jméno je Michael Knight.

Jeho jedinou tohou je nadále bojovat se zločinem. K tomu mu má dopomoci velmi zajímavý vůz, který mu poskytne nadace založená jeho zachráncem. Vůz je všechno, jen ne obyčejný. Jeho jméno je K.I.T.T. (Knight Industries Two Thousand), je vybavený umělou inteligencí a dokonce umí mluvit.

Michael Knight, neohrožený muž, který jako bájný rytíř stojí po boku nevinných, bezbranných a bezmocných ve světě zločinců, pro které neplatí zákon…

Knight Rider – Legenda se vrací / Knight Rider

seriál Knight Rider - Legenda se vrací / Kniht rider series

Nová verze akčních příběhů s mluvícím autem…

Mike Traceur, nový řidič superauta KITT, zjišťuje, že mu z paměti zmizely vzpomínky na dobu, kterou strávil v Iráku. Nechápe, proč ho pronásledují nebezpeční cizí muži. Když zachrání Sáru, rozhodnou se spolu začít znovu a mladý muž se představí jako Michael Knight…

 

 

 

 

Knihovníci / The Librarians

Tato napínavá řada se začíná na našem území vysílat 24 hodin po premiéře v USA. Inspirovala se oblíbenou trilogii Knihovník. Flynn Carsen (Noah Wyle) vede dvojí život. Pracuje v Metropolitní knihovně, kde chrání sbírky podivných nadpřirozených artefaktů. Nebezpečná hrozba jej přiměje sestavit tým, který mu pomůže zabránit konci technologické civilizace.

 

 

 

Kobra 11 – Nasazení týmu 2

seriál Kobra 11 - Nasazení týmu 2 series

Semir a Tom se vážně zranili, a tak přichází na scénu nová dvojka – Susanna von Landitz a Frank Traber.

 

 

 

 

Kobra 11 / Alarm für Kobra 11

seriál Kobra 11 series

Jejich revírem je dálnice. Jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je chránit naši bezpečnost.

Kobra 11 je populární akční seriál, v němž dva policejní inspektorové a jejich tým bojují se zločinem na německých dálnicích. Díky svému zvláštnímu ztvárnění se ihned stal hitem nejen v rodném Německu, ale i v dalších zemích napříč světem.

 

Kojak

seriál Kojak series

Policejní poručík Theo Kojak zatvrzele dokazuje newyorskému podsvětí, že do starého železa zdaleka nepatří. S vytříbeným smyslem pro cynický humor, touhou po spravedlnosti a po svém potírá zločin v Jižním Manhattanu bez ohledu na to, co si myslí jeho šéfové…

 

 

 

Kolchak The Night Stalker

Novinář Carl Kolchak se specializuje na zkoumání okultních záhad v Chicagu. Setkává se s mnoha nadpřirozenými příšerami, od vetřelců přes upíry až po Aztécké obětní kulty.

 

 

 

Kolo času / The Wheel of Time

seriál Kolo času The Wheel of Time

Hlavní postavou je Moiraine, členka ženské organizace Aes Sedai. Cestuje napříč světem s pěti mladými lidmi. Věří, že jeden z nich je reinkarnací osoby, které bylo předurčeno zachránit lidstvo.

Natočeno podle stejnojmenné knižní série, kterou napsal Robert Jordan.

 

 

Kolonie Dignidad

seriál Kolonie Dignidad series

Německý kult „Kolonie Dignidad“ zneužíval děti a mučil a vraždil vězně za zdmi tajné usedlosti. Teď, když režim chilského diktátora Pinocheta padl, musí mladý státní prokurátor Leo Ramírez postavit jejího vůdce Paula Schaefera před soud.

 

 

Kominského metoda / The Kominsky Method

seriál Kominského metoda The Kominsky Method series

Seriál se odehrává ve slunné Kalifornii ve městě Los Angeles a sleduje komediální příběhy dvou dlouholetých přátel – slavného herce Sandyho a jeho agenta Normana.

 

 

 

Komisař Moulin

seriál Komisař Moulin

Vynikající komisař Moulin si ví rady s jakýmikoliv případy z francouského prostředí. Jezdí na své krásné červené motorce a tak mu žádný gangster nemůže pláchnout.

V Československu a později v Česku, k seriálu přispěl výborný dabing Miroslava Moravce, který po celou dobu Moulina daboval.

 

 

 

Komisař Rex

seriál Komisař Rex

Seriál začíná ve chvíli, kdy policejní pes – německý ovčák jménem Rex přichází při jedné akci o pána a ujímá se ho komisař vídeňského oddělení vražd Richard Moser. Moserův tým tvoří kolegové Stockinger a Höllerer. S řešením případů jim pomáhá i bývalý komisař Max Koch, Moserův přítel.

 

 

 

 

Konec velkých prázdnin

seriál Konec velkých prázdnin

Seriál pojednává o lidech, kteří z nejrůznějších důvodů chtěli odejít do emigrace. Jenže v roce 1983, kdy se příběh odehrává, byl takový čin klasifikován jako „nezákonné opuštění republiky“. Autoři v něm přivádějí na scénu řadu postav. Vojínu Vágnerovi se zdál divoký sen, v němž pronásledoval jakéhosi muže chtějícího překročit státní hranici. Nespala však ani rodina bratislavského zubaře Černiaka. Rodina herce Milana Čecha prožívala napínavé okamžiky, když i s malým synkem potají přešla hranice a zamířila do Jugoslávie. Bobina Havránková učinila totéž dokonce za bílého dne, zatímco eskamotér Pepa Strniště zvolil způsob zcela bizarní. Všechny čekal pobyt v uprchlickém táboře.

 

 

 

Kořeny / Roots

Roots

Tento nový historický seriál je adaptací slavné knihy Alexe Haleyho Kořeny a zároveň remakem význačné minisérie z roku 1977. Epická rodinná sága je portrétem amerického otroctví, sleduje osudy několika generací jednoho černošského rodu a nezlomnou vůli jeho členů přežít a zachovat odkaz předků navzdory všem útrapám. Seriál začíná u mladého Afričana jménem Kunta Kinte (Malachi Kirby), který je brutálně odvlečen z Gambie do koloniální Ameriky a prodán do otroctví. Poté vypráví příběhy několika následujících generací a přináší svědectví o důležitých událostech amerických dějin – včetně revolučních a občanských válek, povstání otroků a nakonec dosažení jejich rovnoprávnosti.

 

 

Kosí bratři

seriál Kosí bratři

Josef a Václav, dva kosáci kteří jsou černí jako uhel, jeden nosí červenou kšiltovku a ten druhý dokonce modrou rádiovku s bílou bambulí. Už tímto nezvyklým odlišením se liší od ostatních obyčejných kosů, které vídáme létat denně kolem nás. Oba dva spolu ještě navíc zažijí spoustu dobrodružství, protože jsou zvědaví a stále vymýšlejí nové a nové vylomeniny.

 

 

 

Kosmo

Příběh fiktivního českého letu na Měsíc začíná ve chvíli, kdy se ukáže, že tento všemi zapomenutý a důkladně vytunelovaný státní projekt je kvůli hrozbě likvidační pokuty od EU nutné bezpodmínečně dotáhnout až po triumfální moment, kdy národ u svých půllitrů bez dechu sleduje přímý přenos z přistání našich zlatých hochů – a jedné dívky – v cílové destinaci.

Příběh je vyprávěn ve dvou liniích. Hrdiny té první je čtveřice nekompetentních kosmonautů, kteří se připravují na let ve zchátralém výcvikovém středisku vykradeného kosmického programu a poté putují vesmírem v absurdní raketě spolu s živou slepicí, jejíž účast na vesmírném dobrodružství si vymínil sponzor letu, přední český drůbežář. Hrdiny té druhé jsou ministr školství se svým tajemníkem, kteří let jistí zespodu a zajišťují mu jak politickou podporu, tak naplnění tvrdých podmínek sponzorské smlouvy.

Kosmokid / Kid Cosmic

Kosmokid Kid Cosmic

Kosmokid sleduje dobrodružství nápaditého a nadšeného chlapce, který žije se svým svobodomyslným dědou v řídce osídleném pouštním městečku. Zdá se, že jeho dětský sen stát se hrdinou se splní, když ve zničené vesmírné lodi objeví 5 kosmických kamenů síly.

Vytvoří tým hrdinů, aby zastavil nápor útoků mimozemšťanů, kteří lační po kamenech. Ačkoli jsou Kid a jeho tým dobří, tak jsou v superhrdinství vyloženě špatní a Kid zjišťuje, že jeho fantazie být hrdinou se velmi liší od toho, jaké to ve skutečnosti znamená jím být.

 

 

Kosmos – časoprostorová odyssea / Cosmos: A SpaceTime Odysey

Legendární dokumentární pořad Cosmos z 80. let s ještě legendárnějším Carlem Saganem se dočkal reimaginace hodné 21. století.

Tímto pořadem popularizujícím astronomii a vědu obecně vás tentokrát provede známý astrofyzik Neil deGrasse Tyson. Kromě zajímavých a inspirativních informací oslní také krásnými vizuálními efekty.

 

Kourtney a Khloe dobývají Miami / Kourtney and Kim Take Miami

seriál Kourtney a Khloe dobývají Miami Kourtney and Kim Take Miami series

Kourtney, spolu se svými dětmi Masonem a Penelope, přítelem Scottem a sestrou Kim, pronajímá luxusní sídlo na Miami, kde budou několik měsíců pobývat. Cílem sester, které nedávno otevřely svůj nový DASH butik se svou značkou Kardashian Kollection v Los Angeles a úspěšně pokračují v provozování jeho pobočky v New Yorku, je přivést butik na Miami na stejnou úroveň. Také Khloe se vypraví na Miami, aby se ujistila, že její investice v butiku je v dobrých rukou, a aby přidala trochu svého názoru a pohledu na věc. Scottovou náplní bude zjišťování možností pro otevření nové restaurace.

 

Kourtney a Kim dobývají New York / Kourtney and Kim Take New York

seriál Kourtney a Kim dobývají New York Kourtney and Kim Take New York series

 

Kourtney and Khloé Take The Hamptons

seriál Kourtney and Khloé Take The Hamptons series

 

Kouzelná beruška a černý kocour / Miraculous Tales of Ladybug & Cat Noir

seriál Kouzelná beruška a černý kocour Miraculous Tales of Ladybug & Cat Noir

Žáci základní školy, Marinette a Adrien, byli vybráni, aby zachránili Paříž. Jejich misí je lov zlých stvoření, akumů, která umí každého změnit na zloducha. Zachrání Paříž a stanou se superhrdiny.

 

 

Kouzelní kmotříčci

seriál Kouzelní kmotříčci

Timmyho rodiče na něj často nemají čas, ve škole ho šikanují a jeho chůva Vicky ho také ráda trápí. Naštěstí má vílí kmotry Cosma a Wandu…

 

 

 

Kovboj Bebop: Lovec odměn / Cowboy Bebop

seriál Kovboj Bebop Lovec odměn Cowboy Bebop

Vesmírný western vypráví příběh party lovců odměn, kteří utíkají od své minulosti a loví ty nejnebezpečnější kriminálníky v sluneční soustavě. Dokonce jsou schopni i zachránit svět… za dostatečně vysokou odměnu.

 

 

 

Krajní meze / The Outer Limits

seriál Krajní meze_The Outer Limits series

Závada není na vašem přijímači. Nesnažte se srovnat obraz. Vysílání teď řídíme my. Nastavujeme obraz horizontálně i vertikálně. Můžeme vás zaplavit tisícem různých vysílacích kanálů nebo rozvinout jen jeden obraz do křišťálového jasu a co víc, můžeme vám vytvořit vizi čehokoliv, co je schopna pojmout vaše představivost. Příští hodinu budeme řídit všechno, co uvidíte a uslyšíte. Poznáte bázeň a mystérium, dosahující z nejzazších hlubin vědomí, až po Krajní meze…

Tímto úvodním komentářem začíná každý díl tohoto tajemného seriálu. V české verzi přednáší nezapomenutelný Radovan Lukavský.

Seriál je antologií uzavřených příběhů, které na sebe nenavazují. Jejich společným námětem je oslava lidské představivosti, která s pomocí nových technologií přesahuje úroveň současného poznání. Skeptický vědeckotechnický pohled na věc či člověka se projevuje zásadně v posledních vteřinách konců epizod, které obvykle staví na hlavu všechen předchozí děj.

Svůj námět čerpá z klasického stejnojmenného seriálu z 60. let minulého století.

Král džungle / George of the Jungle

seriál Král džungle George of the Jungle series

Útok broučka Magnolia a Ursula mají nového mazlíčka – roztomilého brouka. Ale když tenhle brouk začne ničit džungli svými jedovatými slinami, musí George a Opičák zasáhnout. Nahý opičák Jejda! George ztratil svou bederní roušku. Teď se musí dostat z jednoho konce džungle na druhý, aniž by ho někdo chytil, viděl nebo…. snědl! Smradlavá obluda George a Opičák se právě chystají na pravidelnou koupel, když potkají řádící smradlavou obludu, která znečišťuje džungli. Je jasné, že dá pořádnou práci ji zastavit! Zlatý chrám George vymění svůj dům ve větvích stromů za tajemný zlatý chrám. Jeho nový domov je možná prokletý… Směšná čepice George omylem nasbírá a sní špatné rostliny. Teď ho svědí celá hlava a obličej. Musí nosit legrační šišku na hlavě, aby se nedrbal… Bratranec Larry Když za Georgem přijede na návštěvu jeho namyšlený a soutěživý bratranec Larry, celá džungle je vzhůru nohama. Neumí nic jiného než se chlubit. Jestlipak dostane za vyučenou?

 

Král šamanů

seriál Král šamanů series

Yoh Asakura pochází ze ctihodného rodu Asakurů, který má za úkol zastavit své dvojče Zeka Asakuru a stát se králem šamanů. Bohužel není jediný, kdo usiluje o to být králem šamanů. Souboj krále šamanů je jednou za 500 let, který se odehrává v Doubie Village a sjíždí se sem ti nejlepší z nejlepších.

 

 

 

Královská nemocnice / Kingdom Hospital

seriál Královská nemocnice Kingdo Hospital series

První televizní seriál, na jehož scénáři a produkci se podílel sám mistr hrůzy, slavný americký spisovatel Stephen King, se odehrává v moderním nemocničním zařízení, které je zalidněno znepokojivými a problémovými postavami, sbírkou ztracených existencí, těch, co se minuli svým povoláním i komunitou nadpřirozených bytostí. Tito štvanci z minulosti se zjevují v místě, kde došlo k tragickému požáru, při němž zahynulo mnoho dětí, a později k ohavným lékařským experimentům. Zbrusu nová nemocnice projevuje děsivá znamení rozkladu a stává se epicentrem různých katastrof. Nejvíc zneklidňující je nevysvětlitelný přízrak plačícího děvčátka a duch ambulance, který svou hrozivou přítomností dává všem na vědomí, že nemocnice stojí na prokletém území.

Seriál kombinuje prvky hororu, černé komedie, dramatu z lékařského prostředí a nadpřirozené fantazie.

Království / Reign

Reign vypráví dosud málo známý příběh o tom, jak se k moci dostala mladičká Marie Stuartovna, královna skotská. Ta v patnácti letech přijela do Francie, aby se na trůn posadila po boku prince Františka. Spolu se svými třemi nejlepšími kamarádkami objevuje tajnou historii přežití na francouzském dvoře, kde vládne pevná moc, temné síly a neúnavné sexuální intriky.

 

 

 

Kráska a zvíře / Beauty and the Beast

Půvabná vyšetřovatelka z newyorského oddělení vražd Catherine se už devět let snaží zjistit, kdo zabil její matku. Během toho incidentu ji zachránil tajemný tvor, napůl člověk, napůl zvíře. Catherine přestává doufat, že by záhadu někdy rozluštila. Pak ji ale vyšetřování vraždy zavede na stopu bývalého lékaře, který údajně zemřel během vojenské mise v Afghánistánu. On jediný jí může dát odpovědi…

 

 

 

Krásná Fatmagul

seriál Krásná Fatmagul

Fatmagul je příběh dvou mladých lidí podle slavné turecké novely. Na jedné straně Fatmagul, mladá dívka z malého městečka, která je jedné noci znásilněna třemi podnapilými muži. Na druhé straně Kerim, jenž je u nešťastného incidentu také přítomen. Sice se do ničeho nezapojuje, ale cítí se svým způsobem vinen. Posléze jsou Fatmagul a Kerim díky intrikám jejich rodin nuceni se vzít. Díky nebezpečí ze strany bývalého Fatmagulina snoubence Mustafy uprchnou do hlavní města – Istanbulu, kde se Kerim do Fatmagul silně zamiluje.

 

 

Kravaťáci / Suits

Mike Ross (Patrick J. Adams) má fotografickou paměť a je velmi inteligentní, přesto ale nikdy nedokončil školu. Je právě na útěku kvůli nezdařenému drogovému obchodu, když se shodou okolností připlete k výběrovému řízení na post spolupracovníka Harveyho Spectora (Gabriel Macht), jednoho z nejlepších právníků na Manhattnu. Harvey najme Mika jako svého spolupracovníka, přestože jednou z podmínek přijetí je, aby uchazeč byl absolventem práv na Harvardu.

 

 

Křeček v noční košili

seriál Křeček v noční košili

Kdo ví, jak se stalo, že si Kája Berka na návštěvu k dědečkovi a babičce do Ružbachu zapomněl vzít s sebou pyžamo. Prababička mu ochotně půjčila noční košili po pradědečkovi, o němž se v rodině tradovalo, že byl směšný snílek a vynálezce nesmyslných předmětů. Jedině prababička pokládala svého zesnulého manžela, profesora na místním gymnáziu, za zneuznaného génia. Kája, poté, co prosnil noc v pradědečkově noční košili, dal babičce plně za pravdu. Nejenom, že zažil v pradědečkově vyučovací hodině výlet do pravěku, ale dozvěděl se tady důležitou informaci. Jeho starší bratr Radim, konstruktér velké automobilky, se už dávno trápí se svým vynálezem převratného významu. Pradědeček prozradí Kájovi, že na podobném vynálezu auta, které bude jezdit zadarmo a bez škodlivých zplodin, sám kdysi pracoval a důležitou dokumentaci zakopal na zahradě.

 

 

Krejzovi

seriál Krejzovi

Kousek za Prahou stojí velká rodinná vila, kde se kromě pokojů pro rodinu Krejzových nachází i veterinární klinika, kutilská dílna a z podkrovního bytu vysílá místní soukromé rádio. Hlavou rodiny a pánem vily je tu televizní kutil Jan Krejza, který má vždy dveře otevřené pro své čtyři dcery – Annu, Báru, Cindu a Danku – a jejich partnery. Krejzovi jsou sice trochu jiná, nejspíš i dost bláznivá, ale určitě šťastná rodina.

 

 

Kriminalista

seriál Kriminalista

Sympatický i autoritativní vrchní kriminální inspektor z oddělení vražd Bruno Schumann má velký smysl pro odpovědnost a spravedlnost, ale při vyšetřování neváhá použít nekonvenční metody. Motivuje účinně svůj pracovní tým bez náznaku arogance a zvůle. Ke každému případu přistupuje s ohromující důkladností.

 

Kriminálka Anděl

Kriminálka Anděl

Český kriminální seriál plný napětí, který představuje Prahu jako těkavé, rychle tepoucí, moderní kosmopolitní město, která má však i své temné stránky. Případy, které oddělení fiktivní pražské Kriminálky Anděl vyšetřuje, jsou insporovány skutečnými zločiny. Šéfuje mu nejstarší a nejzkušenější Ivan Tomeček. Jeho kolegy jsou nováček Tomáš Benkovský, praktik Oliver Hajn, dokumentarista Rudolf Uhlíř a policejní psycholožka Jana Chládková. Jejich důležitým spolupracovníkem je patolog Karel Benkovský. Celé oddělení řídí vrchní ředitel kriminálky Milan Horký.

 

 

 

Kriminálka Berlín

seriál Kriminálka Berlín

Policisté ze 7. policejního okrsku hlavního města Německa musí řešit každý den případy podvodů, krádeží, padělání peněz či obchody s lidskými orgány.

Elitní tým vede impulzivní Julia Klugová, která musí spolupracovat s kolegou a bývalým šéfem Sonntagem. Na tom samém okrsku navíc pracuje celá Juliina rodina – matka, otec i bratr.

 

 

Kriminálka Las Vegas / CSI: Crime Scene Investigation

CSI Crime Scene Investigation je název jednotky vyšetřování v kriminální divizi policie Las Vegas. Ta řeší vraždy hlavně na základě špičkové analýzy místa činu a vědeckého zpracování nalezených důkazů.

 

 

 

 

 

 

Kriminálka Miami / CSI: Miami

Na rozdíl od kolegů z Las Vegas, kteří se dokonale vyznají v prostředí suché pouště, kriminalisti z Miami se potýkají se zločinem v dusném a vlhkém klimatu subtropické Floridy.

 

 

 

Kriminálka New York / CSI: New York

CSI: New York je kriminální seriál, který vznikl oddělením od seriálu CSI: Miami. Jeho tvůrci navíc hledali inspiraci také v dramatickém seriálu Crime Scene Investigation o soudních vyšetřovatelích v New Yorku, kteří v boji se zločinem využívají nejmodernější techniku.

 

 

 

Kriminálka NTSF:SD:SUV

seriál Kriminálka NTSF SD SUV

NTSF:SD:SUV (zkratka pro National Terrorism Strike Force: San Diego: Sport Utility Vehicle) je seriál z policejního prostředí, který více či méně úspěšně paroduje policejní procedurální seriály a akční filmy. Vypráví o velice speciální policejní jednotce z kalifornského San Diega, které velí tvrdá žena jménem Kove.

 

 

 

Kriminálka Staré Město

seriál Kriminálka Staré Město

Koprodukční seriál České a Slovenské televize nás zavede do „staré“ Bratislavy. Nadporučice Zuzana Krauzová se vrací na Oddělení násilné kriminality, aby pátrala po zločinech ukrytých ve zdánlivě klidných uličkách historického centra Bratislavy.

 

 

 

Kriminálka Stuttgart

seriál Kriminálka Stuttgart series

V celkovém pořadí osmý Spin-Off série SOKO 5113, zatím poslední. Nově zřízená speciální policejní jednotka operuje ve městě Stuttgart a jeho okolí. V jejím čele stojí vrchní komisař Joachim ‚Jo‘ Stoll.

 

 

 

 

Kriminálka: Oddělení kybernetiky / CSI: Cyber

Zvláštní agentka Avery Ryanová pracuje v kriminálním oddělení kybernetiky. Spolu se svým týmem řeší zločiny, které začínají v hlavě, odehrávají se online a jejichž důsledky se pak odrážejí v reálném světě. Seriál je spin-off CSI.

 

 

 

Kriminální oddělení / Police story

seriál Kriminální oddělení Police story series

Seriál z jedné policejní stanice v Los Angeles, pojednávající nejen o náročné a nebezpečné práci místních policistů, ale rozebírající podrobně i jejich soukromý život.

 

 

 

 

 

Křižovatky života

seriál Křižovatky života

Nový formát přináší příběhy obyčejných lidí, kteří se ocitnou na životních křižovatkách. Rodinné příběhy s tématy domácího násilí, zrady, nemocí, závislostí a dalších životních problémů, které se mohou týkat nás všech, přinášející zlomové životní okamžiky s dobrým i špatným koncem.

 

 

 

 

Krmelec u Muflona

Krmelec u Muflona

Krmelec. Nálevna uprostřed lesa, která je neobyčejná. U Muflona jsou štamgasty Zajíc a Medvěd. A řeší stejné problémy jako lidi. Zvířata si s nimi totiž v mnoha ohledech nezadají. Tak se v novém seriálu internetové televize Stream.cz hlavně pije, strašně žvaní a hodně paří, jen pod režijní taktovkou Jelena a podle scénáře, který psal Slimák. Takže vlastně jako v každé jiné hospodě.

 

 

 

Krok za krokem / Step by Step

Zatímco manželé Carol a Frank se mají rádi, jejich děti z prvních manželství se upřímně nenávidí a dělají si samé naschvály.

 

 

 

 

 

Kruhy + Kříže / Noughts + Crosses

seriál Kruhy + Kříže series

Seriál se odehrává v alternativním verzi Londýna 21. století. V tomto světě totiž nebyl pokrok v rukou bílých Evropanů, nýbrž v rukou černých Afričanů, kteří postupně ovládli celý svět. Právě toto vedlo k tomu, že bílí lidé (Kruhy/Noughts) jsou utlačováni vládnoucím černým etnikem (Kříže/Crosses). V tomto světě jsou však rasy nadále segregovány a romantické vztahy mezi příslušníky různých etnik, jsou zde stále zakázány.

Seriál je adaptací stejnojmenné knižní série od autorky Malorie Blackman.

 

 

Krypton

Krypton

Dvě generace před zničením Supermanova rodiště je v sázce samotná existence Muže z oceli. Jeho dědeček Sag-El stojí před rozcestím – má zachránit svůj domov, nebo ho nechat zničit a zachránit tak budoucího vnuka?

 

 

 

 

Kryštof Kolumbus

seriál Kryštof Kolumbus

Taliansky miniseriál mapuje osudy azda najznámejšieho moreplavca a objaviteľa všetkých čias. Slávnou cestou Krištofa Kolumba sa skončila jedna éra v dejinách ľudstva a svet tých čias sa výrazne zmenil.
Kolumbus, rodák z talianskeho Janova, už od svojej mladosti sníval o veľkých dobrodružstvách, hrdinských činoch a v dobe kedy sa stredovek klonil ku svojmu koncu, sa mu tieto predstavy v mnohom podarilo naplniť. Aj keď dnes každý žiak v škole vie, že skutočný cieľ Kolumbovej výpravy, objavenie námornej cesty do Indie, nebol naplnený, vie aj to, aký význam táto výprava pre ľudstvo mala. Mnohým európskym panovníckym dvorom priniesla slávu a bohatstvo, mnohým dobrodruhom vyniesla obrovské zisky alebo naopak pády a väčšine domorodých obyvateľov neskutočné utrpenie a biedu.
Ale o tom nemohol don Krištof Kolumbus v čase snívania o dobrodružných cestách ani len tušiť.

 

 

 

 

 

 

 

Kubula a Kuba Kubikula

seriál Kubula a Kuba Kubikula

Medvědář Kuba Kubikula a medvídek Kubula zažívají nejedno dobrodružství.

 

 

 

 

 

 

Kuchyňa

seriál Kuchyňa

Michal je mladý a talentovaný kuchař, který začíná svoji kariéru v jedné z bratislavských luxusních restaurací. Jenže během jedné důležité akce způsobí trapas, a proto je nucen práci opustit. Místo toho dostává nabídku pracovat v restauraci na venkově. To je však něco zcela odlišného, než na co byl dosud zvyklý.

 

 

 

Kukačky

seriál Kukačky

Seriál vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Ve chvíli, kdy pochopí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Žádné řešení není jenom dobré. Záměna dětí je sama o sobě enormně stresující záležitost. Když se k tomu přidají i dávné křivdy malého města, bude to pro mladý pár zatěžkávací zkouška, o jakou by nikdo nestál.

 

 

 

Kuma Kuma Kuma Bear

seriál Kuma Kuma Kuma Bear series

Patnáctiletá Yuna dává přednost hraní počítačové hry VRMMO, před čímkoliv jiným, včetně školní docházky. Když jí podivná nová aktualizace poskytne jedinečný medvědí kostým, který přináší všemožné schopnosti. Yuna je rozpolcená nový kostým je roztomilý, ale příliš trapný na to, aby se nosil ve hře. Yuna se najednou ocitne transportována do světa hry, tváří v tvář příšerám a magii a medvědí oblek se stane nejlepší zbraní, kterou má!

 

Kung Fu

seriál Kung Fu series

Čínsko-americká hrdinka má již ve 25 letech krizi středního věku. Rozhodne se odejít z vysoké a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů, zjistí, že její rodné město ovládl zločin a korupce. Využije proto své schopnosti bojového umění a hodnoty Shaolin, aby chránila svou komunitu a předala kriminálníky spravedlnosti. V mezidobí navíc hledá zabijáka, který zabil jejího mentora a nyní jde po ní.

Kung Fu je rebootem stejnojmenného akčního seriálu ze 70. let.

 

 

Kung Fu Legenda pokračuje / Kung Fu The Legend Continues

Kwai Chang Caine učil svého syna moudrosti a bojovým uměním. Klášter Shao Lin ale zanikl během přepadení v explozích. Jako otec, tak syn uvěřili, že ten druhý je po smrti. Uplynulo patnáct let a oba se setkávají v Americe. A na oba čekají nové úkoly, výzvy a nástrahy…

 

 

 

Kung Fu Panda: Dračí rytíř / Kung Fu Panda The Dragon Knight

seriál Kung Fu Panda Dračí rytíř Kung Fu Panda The Dragon Knight

Legendární bojovník Po spojí síly s drsnou anglickou rytířkou jménem Wandering Blade, aby našel sbírku čtyř mocných magických zbraní a zachránil tak svět před zkázou a naprvil si tak svou reputaci a to všechno dříve, než tajemná dvojice lasiček všechno pokazí…

 

 

 

Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví / Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

seriál Kung Fu Panda Legendy o mazáctví_Kung Fu Panda Legends of Awesomeness series

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness vypráví pokračující příběh Poa, který musí jako legendární bojovník a ochránce pečovat spolu se svými přáteli o údolí a jeho obyvatele. Seriál navazuje na film Kung Fu Panda 2 a setkáte se v něm se známými postavičkami, které samozřejmě doplní řada nových charakterů.

Po nyní žije spolu s Pětkou a to samo o sobě znamená řadu zajímavých situací. Musí také převzít odpovědnost za věci, na které nebyl zvyklý a především na něj jeho okolí spoléhá. To ovšem neznamená, že si nenajde čas na nějakou dobrotu nebo na lumpárny. Každopádně ho čeká spousta dobrodružství, jak bychom od správného Dračího bojovníka mohli očekávat…

 

Kurýr / Transporter: The Series

seriál Kurýr_Transporter The Series

Seriál natočený na motivy filmové předlohy od Luca Bessona.

Bývalý vojenský specialista přijímá zakázky, během kterých je jeho úkolem za správnou cenu dodat cokoliv na jakékoliv místo.

 

 

 

Kutil Tim / Home Improvement

Hlavní postavou je hvězda televizního pořadu Tim Taylor, který se svou ženou Jill vychovává tři, navzájem šikanující se, děti – Brada, Randyho a Marka. Spolu tak během celého seriálu prožívají příjemné chvilky, zážitky, ale také problémy a starosti, se kterýma vždy pomůže soused Wilson či Timův spolupracovník Al Borland.

 

 

 

Kyberagent / Inteligence

seriál Kyberagent Inteligence series

Příběh se točí kolem speciální jednotky z US Cyber Command, která byla vytvořena kvůli jednomu agentovi s velice speciální schopností – do mozku má integrovaný čip, díky kterému má přístup k celému elektromagnetickému spektru.