Kapitán Exner

STAŽENÍ seriál Kapitán Exner

Obsah:

Legendární detektiv kpt. JUDr. Michal Exner se vrací v seriálové podobě.

Postava kapitána Exnera se zrodila v románech spisovatele Václava Erbena. Popularitu získal zejména ve filmech natočených v průběhu 20. století. A to buď v podání Jiřího Valy (Poklad byzantského kupce), Petra Kostky (Bláznova smrt), Františka Němce (Čas pracuje pro vraha), ale patrně vůbec nejlépe byla jeho postava vystižena Jiřím Kodetem (Smrt talentovaného ševce).

Přichází elegán, za všech okolností pečlivě upravený. Gurmán, který si pochutná na dobrém jídle a jezdí v luxusním modrém kabrioletu zn. Jaguar, SPZ: 7A9 9550. Milovník žen, který svým vzhledem a chováním imponuje prakticky každé ženě.

Precizně shromažďuje důkazy, snaží se pochopit způsob myšlení pachatele a díky přesně cíleným výslechům ho také usvědčit. Jeho kolegové Vlček a Beránek neschvalují Exnerovy metody, protože se příliš často vystavuje nebezpečí.

Hodnocení:

 

Plný názevKapitán Exner
Status:
Žánr:Krimi
Protagonisté: Michal Dlouhý, Vica Kerekes, David Novotný, Jan Vondráček, Arnošt Goldflam, Petr Nárožný, Anna Polívková, Jitka Schneiderová, Marie Málková, Jitka Sedláčková, Jan Novotný, Zuzana Stivínová, Vlastimil Harapes, Simona Krainová
Scénář:Jan Drbohlav, Daniel Severa
Režie:Vít Karas, Ivan Pokorný
Stopáž: 56 minut
Rok výroby:2017
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:Česko