L

 

La Brea

seriál La Brea

V Los Angeles se v zemi náhle otevře obrovská díra. Jedna rodina je rozdělena na půl. Matka se synem jsou sami, otec s dcerou jsou taky sami. Jedna dvojice se náhle ocitá v nevysvětlitelném pravěkém světě spolu s další skupinkou neznámých lidí. Všichni musí přijít na to, jak přežít, a odhalit záhadu, kde jsou a jak se dostanou domů.

 

 

 

LA to Vegas

LA to Vegas

Příběhy posádky pravidelného víkendového letu z LA do Vegas, který využívají hlavně ti, kteří doufají v náhlou výhru v kasinech…

 

 

 

 

Labyrint

Vyšetřování brutálních vražd na jižní Moravě.

Na počátku je nalezeno tělo muže, mučeného a zabitého v duchu středověkých mučících praktik. A to je teprve začátek. Vyšetřování postupně odkrývá další sérii brutálních vražd. Vrah se inspiruje Posledním soudem…

 

 

 

Lajna

Lajna

Elitní hokejový kouč Luboš Hrouzek, olympijský vítěz z Nagana a bývalý hráč NHL, má před rozvodem s manželkou Helenou a hlavně se rozchází také se svým klubem HC Slavia Praha. Rozhodne se odejít z Prahy a začít znovu na místě, kde by ho asi nikdo nečekal… v Havířově! A nejede tam rozhodně sám. Chce v Havířově stvořit novou hokejovou legendu, Hrouzka juniora. Jméno Hrouzek totiž nikdo nikdy na dres azbukou nenapíše, dokud je Luboš naživu. Jméno Hrouzek patří na dres NHL!

 

 

Las Vegas Kasino / Las Vegas

Vítejte v Las Vegas, v kasinu a hotelu Montecito! Hosté si tu mohou dělat, co se jim zlíbí, ale všichni dodržují zásadu: k čemu dojde v Las Vegas, to tam také zůstane. Jen Edu Delinovi a jeho týmu nic neunikne. Mají na starost bezpečnost kasina a čeká je skutečně dost práce.

 

 

 

 

 

Láska a anarchie / Love & Anarchy

seriál Láska a anarchie Love & Anarchy series

Vdaná konzultantka a mladý ajťák si navzájem dávají úkoly, které zpochybňují společenské normy. Jenže tahle hra s flirtováním začne mít nezamýšlené následky.

 

 

 

 

Láska a nenávist Istanbulu

seriál Láska a nenávist Istanbulu

Seher žije v Istanbulu se třemi dětmi. Setkání Seher s Agahem ovlivní životy všech.

 

 

 

 

Láska až za hrob

seriál Láska až za hrob

Úspěšný architekt Diego se při letecké nehodě seznámí s chudou Olvido. Na první pohled se do sebe zamilují, ale jeho bohatá rodina nechce o této lásce ani slyšet. Myslí si, že si ho chce vzít pouze pro peníze. Dokážou čelit těmto problémům spolu, nebo se budou muset rozejít?

 

 

 

 

Láska je láska: Generace Q / The L Word Generation Q

seriál Láska je Láska Generace Q_The L Word Generation Q series

Pokračování seriálu The L Word, ve kterém se po letech vracíme k jeho tvářím a sledujeme, jak moc se tyto ženy změnily.

 

 

 

 

Láska je slepá / Love is Blind

seriál Láska je slepá Love is Blind

Nick a Vanessa Lachyovi pořádají sociální experiment. Nezadaní muži a ženy při něm hledají lásku a zasnubují se, ještě než se osobně setkají.

 

 

 

 

Láska s dobrými úmysly / Well Intended Love

seriál Láska s dobrými úmysly Well Intended Love series

Druhořadá herečka zjistí, že má leukémii. Aby se dostala rychleji k transplantaci a mohla pokračovat v herectví, uzavře dohodu s bohatým Ling Yizhou, která zahrnuje to, že si ho tajně vezme.

 

 

Láska, život a všechno mezi tím / Love, Life & Everything in Between

seriál Láska život a všechno mezi tím Love, Life & Everything in Between

Seriálová antologie z arabského světa se špetkou černého humoru ukazuje lásku a vztahy v nejrůznějších podobách.

 

 

 

Last Exile

seriál Last Exile series

Byl jednou jeden fantasy svět jménem Prester, kde se život odehrával na obloze. Tudíž národy nebojují o zisky územní ale nebeské. Hlavními postavy jsou Claus Valca a Lavie Head, kteří pracují jako nebeští kurýři. Jejich snem je dokončit něco, co jejich otcové před lety začali. Chtějí proletět nebezpečnou velebouří Grand Stream. Musí ovšem dávat pozor, jelikož se blíží válka.

 

 

 

 

 

Last Hope / Juushinki Pandora

seriál Last Hope Juushinki Pandora series

Příbě je zasazen do blízké budoucnosti, ve které lidé bojují o zachování existence lidstva. Kvůli výbuchu reaktoru neboli takzvané „Xianglongské krizi“ došlo k rychlé biologické evoluci, která způsobila vznik nových druhů entit označených jako B.R.A.I. Jedná se o spojení živoucího organismu a stroje. Sedm let po tomto incidentu je město Xianglong obnoveno jako město konečné obrany. Do tohoto města se shodou okolností dostanou i hlavní hrdinové Leon a Chloe, kteří se přidají do speciálních jednotek obrany zvaných Pandora.

 

Last Light

seriál Last Light

Vaše rodina. Váš svět. Co kdyby to všechno zítra zmizelo? Kdyby se společnost zhroutila, jak daleko byste zašli, abyste zachránili ty, které milujete?

 

 

 

 

Last Tango in Halifax

seriál Last Tango in Halifax series

Celia a Alan jsou dva ovdovělí sedmdesátníci. Když jim jejich vnoučata založí účty na Facebooku, tak se po letech opět sejdou a obnoví se mezi nimi vášnivý vztah, který se začal před více než šedesáti lety.

 

 

 

Law & Order Organized Crime

seriál Law & Order Organized Crime

Elliot Stabler vede v New Yorku policejní jednotku proti organizovanému zločinu.

 

 

 

 

Law & Order True Crime

První série: Dva bratři jsou souzeni na národní televizi v případu brutální vraždy svých rodičů v Beverly Hills.

 

 

 

 

Le Bureau des Légendes

seriál Le Bureau des Légendes series

Malotru je důstojník francouzské špionážní rozvědky, který strávil 6 let v Sýrii pod jinou identitou. Nyní povolán zpět do vlasti. Sám čelí obtížným myšlenkám, kdy nedokáže zapomenout na svoji bývalou identitu. A nad to všechno musí přemýšlet nad záhadným zmizením svých kolegů, kteří operovali v Alžírsku.

 

 

 

 

 

Lea má 7 životů / Les Sept Vies de Léa

seriál Lea má 7 životů / Les Sept Vies de Léa

Sledujeme ženu, která narazí na tělo Ismaela, teenagera, který zmizel před třiceti lety. Tato událost ji přenese zpět do roku 1991, kdy se každé ráno probouzí v těle jiného člověka. Má 7 pokusů přijít na kloub jeho smrti a zachránit mu život.

 

 

 

Ledová archa / Snowpiercer

seriál Ledová archa Snowpiercer series

Seriál vychází ze stejnojmenného filmu a také z původní komiksové předlohy z roku 1982.

Dystopický thriller Snowpiercer se odehrává sedm let poté, co se svět proměnil ve zmrzlou pustinu. Vypráví příběhy přeživších, kteří žijí v dlouhém vlaku, který je neustále v pohybu a jezdí napříč Zemí.

 

 

 

Legacies

seriá Legacies series

Spin-off seriálů The Vampire Diaries a The Originals.

Vypráví příběh další generace nadpřirozených bytostí na škole pro mladé a nadané. Sedmnáctiletá Hope je dcerou Klause Mikaelsona, nechybí ani dvojčata Alarica Saltzmana a mnoho dalších mladých lidí, kteří se snaží dospívat nejméně konvenční možnou cestou a stát se tou nejlepší verzí sebe sama… i přes ty nejhorší vnitřní impulsy. Stanou se z těchto čarodějů, upírů a vlkodlaků hrdinové, kterými vždy chtěli být? Nebo záporáci, kterými byli předurčeni se stát?

 

Legalizace / Pico da Neblina

seriál Legalizace Pico da Neblina

Seriál se odehrává v Brazílii, kde byla nedávno legalizována marihuana. Biriba, mladý překupník drog, se rozhodne opustit svět zločinu a využít svých znalostí k legálnímu prodeji tohoto produktu, a to s pomocí nezkušeného investora Viniho.

 

 

 

Legenda / Legends

Martin Odum pracuje pro tajnou jednotku FBI jako agent v utajení. Martin má skvělou vlastnost, dokáže se proměnit ve zcela jinou osobnost, vždy v závislosti na jeho současném úkolu. Brzy však Martin začne zpochybňovat svou vlastní identitu. Do jeho života se totiž připlete tajemný muž, který mu tvrdí, že Martin není tím, kým si myslí.

 

 

 

Legends of Tomorrow

Cestoval časem shromáždí tým superhrdinů a superzločinců, aby v minulosti zastavil nesmrtelné a další cestovatele časem a zabránil jim změnit historii a zničit svět.

 

 

 

 

Legendy kriminalistiky

seriál Legendy kriminalistiky

Dokumentární série o novodobých českých zločinech z období devadesátých let.

Cyklus nabídne pohled do zákulisí vyšetřování nejznámějších porevolučních kauz, například orlických vražd, Biedermanova gangu nebo sériových vrahů manželů Stodolových. Spolu s tvůrci se diváci podívají na práci různých policejních složek od psovodů přes detektivy až po vyjednavače a seznámí se také s méně známými, ale o to děsivějšími případy vražd v kruhu rodiny. O případech budou hovořit vyšetřující policisté, příbuzní obětí, ale také samotní vrazi. Díky exkluzivním archivním materiálům z policejních rekonstrukcí pak budou mít diváci možnost podívat se skutečným zločincům do tváře a zjistit, jak se ve skutečnosti chovají a jak přemýšlejí.

 

Legion

Mladý muž, který byl kvůli schizofrenii poslán do ústavu, si uvědomí, že jeho vize a hlasy v hlavě mohou být skutečné jakožto důsledek jeho mutantských telepatických schopností. Podle Marvel komiksu Chrise Claremonta a Billa Sinkiewicze.

 

 

Let the Right One In

seriál Let the Right One In

Upírský seriál je inspirován bestsellerem Johna Ajvideho Lindqvista z roku 2004 a jeho švédskou filmovou adaptací z roku 2008.

Seriál se soustředí na Marka a jeho dceru Eleanor, jejichž život se navždy změnil před deseti lety, když byla Eleanor proměněna v upíra. Eleanor, která je ve svých dvanácti letech uvězněna, žije možná už navždy uzavřeným životem. Ven může vycházet jen v noci, zatímco její otec se jí snaží ze všech sil dodávat lidskou krev, kterou potřebuje k tomu, aby zůstala naživu.

 

 

Létající Čestmír

seriál Létající Čestmír

Hlavním hrdinou je žák Čestmír Trnka, který se díky prapodivnému a zázračnému meteoritu dostane na planetu květin. Odsud si přinese semínka dvou kouzelných květin. Díky jedné může létat, díky druhé vypadá na chvíli jako dospělý člověk.

 

 

 

Letecké katastrofy / Mayday

seriál Letecké katastrofy / Mayday series

Letecká doprava je nejbezpečnějším způsobem přepravování osob i zboží po celé naší planetě. Každou minutu jsou ve vzduchu tisíce strojů letících všemi možnými směry. Většina z nich dosáhne bez problémů svého cíle. Jsou ale okamžiky, kdy se posádky a cestující dostanou do situace, jež může skončit tragicky.

Námětem tohoto kanadského cyklu dokumentárních rekonstrukcí jsou události, které se na kratší či delší dobu staly středem pozornosti sdělovacích prostředků. Autoři rekonstruují průběhy známých leteckých nehod prostřednictvím obrazových a zvukových archivních materiálů, výpovědí svědků, pozůstalých, leteckých odborníků a vyšetřovatelů. Svou důležitou roli má také počítačová animace, jež evokuje to, co snad mohli jen tušit dispečeři u svých radarů, a to, co v několika posledních sekundách svého života viděli muži v pilotních kabinách.

Charakteristickou součástí cyklu jsou pak hrané scény, které vypovídají o tom, k čemu všemu během letu došlo a jak se s mimořádnými situacemi vyrovnávali lidé za řídícími pákami, jejich neviditelní partneři ve střediscích letového provozu a konečně i pasažéři, jež svůj osud vložili do jejich rukou.

 

 

Lethal Weapon

Když je nedbalý policista Riggs přeložen do Los Angeles, dostane se do dvojice s detektivem po operaci srdce, který se musí vyhýbat stresu. Na motivy filmu z roku 1987.

 

 

 

 

Letní sezóna / Temporada de Verão

seriál Letní sezóna Temporada de Verão

Skupina mladých pracovníků resortu na rajském ostrově prožije nezapomenutelné léto plné zážitků spojených s láskou, opravdovým přátelstvím i zničujícími tajemstvími.

 

 

 

Letní tajemství / Cielo Grande

seriál Letní tajemství Cielo Grande

V odlehlém resortu v Argentině se po letech koná další závod ve wakeboardingu. Zúčastní se i Steffi z Mexika, která chce za každou cenu odhalit velké rodinné tajemství.

 

 

 

Letohrátky

seriál Letohrátky

Opravdu netradiční dobrodružství jedné z hlavních postav Knihy džunglí. Medvěd Balú je v tomto dobrodružném seriálů plném skvělého humoru, akce a překvapivých situací pilotem malého letadla (kterému říká Drakouš) na ostrově San Banbíno v Pacifiku. Ten je ze všech stran před nájezdy pirátů chráněný skalami, mezi nimiž vede ven jen velmi úzká škvíra. Tou musí Balú proletět, pokud se chce dostat pryč nebo zpět.

K ruce má svého přítele, malého Kida mrakošlapa a do spousty zajímavých situací se dostane i se svou šéfkou Rebekou, která má malou dceru Molly. Tým doplňuje neohrabaný, ale hodný technik Siky. Hlavními nepřáteli jsou vzdušní piráty, kterým šéfuje Don Fanfán. Ti nevynechají jedinou příležitost naše přátele pořádně prohnat a potrápit.

Jak už to ale tak bývá, Balú a jeho přátelé se nikdy nevzdávají a vždy najdou způsob, jak zvítězit.

Letopisy rodu Shannara / The Shannara Chronicles

Elf, člověk a půl-elf se v daleké budoucnosti snaží zabránit vzestupu démonické hordy a zničení světa. Podle druhého svazku série Terryho Brookse, Shannarovy magické elfeíny. 

 

 

 

 

 

Letuška / The Flight Attendant

seriál Letuška The Flight Attendant series

Seriálová adaptace stejnojmenného románu z pera Chrise Bohjaliana.

Letuška jménem Cassandra Bowdenová se jednoho dne probouzí ve svém hotelovém pokoji v Dubaji, a to s kocovinou a mrtvým tělem vedle sebe. Ze strachu zavolat policii předstírá, že se vůbec nic nestalo, jenže po návratu do New Yorku se střetává s agenty FBI, kteří na ni mají pár otázek. Cassandra si ne a ne vybavit, co se oné noci dělo, a začíná zvažovat možnost, že by mohla být vrahem.

 

Leverage: Redemption

seriál Leverage Redemption series

Revival klasického podfukářského seriálu Leverage (Dokonalý podraz).

Skupina profesionálních lupičů a podvodníků díky svému high-tech vybavení a zkušenostem obírá zkorumpované podnikatele a jiné bohaté kriminálníky, aby pomohli těm, kterým nikdo nepomůže.

 

 

Lidé zítřka / Tomorrow people

Seriál vypráví příběh několika mladých lidí z celého světa, kteří reprezentují nový stupínek lidského vývoje. Tito lidé mají speciální síly, mezi kterými nechybí schopnost teleportace, nebo třeba telepatické dorozumívání. Skupina spolupracuje, aby dohromady porazili různé zlé síly.
Seriál vzniká na základě stejnojmenné britské předlohy.

 

Lidská mysl – máme jasno / The Mind, Explained

seriál Záhady lidské mysli The Mind, Explained

Od snění až po úzkost, tento dokumentární pořad zkoumá, co se děje v našich hlavách.

 

 

 

 

 

Lidstvo příběh nás všech

seriál Lidstvo příběh nás všech series

Od prvního rozkvětu civilizace v Mezopotámii až po objevení Ameriky.

Díky moderní animaci a vědecko-technologickému pojetí si můžeme lépe představit, jak žili naši předkové, jaké byly jejich všední dny a každodenní zápasy, od vzniku a rozkvětu po pád nejslavnějších lidských společenství. Objevíme milníky, které vedly k našemu modernímu světu.

 

Life & Beth

seriál Life & Beth

Bethin život by na papíře vypadal docela dobře. Působivý pro všechny, se kterými vyrůstala.Má skvělou práci jako distributorka vína. Má dlouhodobý vztah s úspěšným mužem a žije na Manhattanu.

Když náhlá událost donutí Beth zabývat se svou minulostí, její život se navždy změní. Prostřednictvím flashbacků na své dospívající já se Beth začíná dozvídat, jak se stala tím, kým je, a kým se chce stát. Vydáme se na její cestu k vybudování většího, odvážnějšího a autentičtějšího života.

Výlet do vzpomínek je silným zdrojem traumat, komedie a posunu vpřed.

 

Life Sentence

Life sentence

Mladá žena a její rodina se musí vypořádat s následky rozhotnutí, která učinili, když všichni žili v přesvědčení, že žena zemře na rakovinu.

 

 

 

 

Light as a Feather

seriál Light as a Feather series

Skupina náctiletých dívek se musí vypořádat s nadpřirozenou silou, která se nečekaně objevila při hraní nevinných rituálních her. Když postupně začnou jedna po druhé umírat, ostatní dívky musí vymyslet plán, jak by mohly temnou sílu porazit.

 

 

 

 

Lilo a Stitch

seriál Lilo a Stitch series

Pokračování stejnojmenného filmu s hlavní dvojicí – havajským děvčetem Lilou a jejím „psíkem“ Stitchem, který je z jiné planety. Spolu řeší hodně problémů, které jim způsobují jejich nepřátelé. Nápomocným je i Lilin strýc – jednooký mimozemšťan…

 

 

 

 

Limetown

seriál Limetown series

Lidé mizí, pravda nikoliv.

Hlavní postavou je novinářka Lia Haddock, která se rozhodne vyšetřit jednu záhadu. Ve městě Limetown se před 15 lety ztratilo více než 300 lidí. Je odhodlaná zjistit, co se stalo, i když jí přitom půjde o život.

 

 

 

Lincoln Rhyme Hunt for the Bone Collector

seriál Lincoln Rhyme Hunt for the Bone Collector series

Legendární forenzní kriminolog Lincoln Rhyme byl vážně zraněn při honbě za sériovým vrahem známým jako Sběratel kostí. Hrdina je povolán zpět do akce, když vrah opět udeří. Vytvoří si jedinečné přátelství s mladou policistkou Amélií, která mu pomůže vystopovat smrtícího génia, a dále se budou věnovat dalším velkým případům newyorské policie.

Založeno na knižní sérii, kterou napsal Jeffery Deaver.

 

 

 

Line of Duty

seriál Line of Duty series

Dramatický seriál britské stanice BBC, který se zaměřuje na svět policejní korupce. Po pokažené protiteroristické razii se detektiv seržant Steve Arnott rozhodne odmítnout celý nezdar zakrýt. Kolegové ho za to odsoudí, a tak se Steve přidává k protikorupční jednotce AC-12, pod vedením Teda Hastingse, aby bojoval proti zkorumpovaným policistům.

 

 

 

Lišákoviny

seriál Lišákoviny

Příběhy vychytralého lišáka a ještě mazanějších kuřátek.

 

 

 

Lískulka

seriál Lískulka series

Narodila se z lískového oříšku, právě když nad lesem vycházelo sluníčko. Bydlí v oříškovém domečku na mýtince pod lískou a kamarádí se s broučky i s lesní vílou Lesankou.

 

 

 

 

Little America

seriál Little America series

Seriál se inspiruje reálnými příběhy napsanými v časopisu Epic. Ten vypráví zážitky amerických imigrantů.

 

 

 

 

Little Fires Everywhere

seriál Little Fires Everywhere series

Seriálová adaptace stejnojmenného románu Celeste Ng.

Seriál sleduje propletené osudy pohádkové rodiny Richardsonových a tajemné matky a dcery, které obrátí své životy naruby. Tento příběh prozkoumává tíhu tajemství, povahu umění a totožnosti, divokou sílu mateřství a nebezpečí víry v to, že když se řídíte pravidly, vyhnete se pohromě.

 

Little House on the Prairie

seriál Little House on the Prairie series

Život a dobrodružství rodiny Ingallsových v 19. století na farmě ve Walnut Grove v Minnesotě.

 

 

 

 

Little Voice

seriál Little Voice series

Hudební komedie je milostným dopisem různorodosti hudebního světa v New Yorku.

Bess King je talentovaná zpěvačka, která se snaží splnit si své dny. Musí se však vypořádat s opakovaným odmítnutím, láskou i komplikovanými rodinnými vztahy.

 

 

 

Liv a Maddie

seriál Liv a Maddie series

Liv a Maddie jsou jednovaječná dvojčata. Liv je populární televizní hvězda, jejíž televizní pořad byl nečekaně ukončen a tak ji nezbývá nic jiného, než se vrátit na vysokou školu, kterou navštěvuje její sestra Maddie, vynikající studentka a basketbalistka, jejíž popularita je na vzestupu. A navíc na stejné vysoké škole pracují i rodiče již zmíněných dvojčat.

 

 

 

 

 

Living Biblically

Living Biblically

Otřesen smrtí nejlepšího přítele se filmový kritik a nastávající otec rozhodne žít přesně podle Bible. Podle knihy od A. J. Jacobse.

 

 

 

 

Lodge 49

seriál Lodge 49 series

Seriál se točí okolo Duda, smolařského, leč okouzlujícího bývalého surfaře, který se přidá k bratrské sektě ve snaze vrátit se ke svému jednoduchému a šťastnému životnímu stylu, o něhož přišel, když mu zemřel otec. Dud za pomoci Lodge a svých nových přátel (dalších členů sekty) najde svůj ztracený smysl bytí a konfrontuje své nejhorší noční můry i největší naděje a sny. Setkáváme se také s jeho sestrou-dvojčetem Liz a Erniem Fontainem, černošským padesátníkem, který hrdinu přivítá v tomto novém záhadném světě.

 

Loki

seriál Loki series

Seriál streamovací služby Disney+ o Lokim, postavě vycházející z Marvel Comics.

 

 

 

 

 

 

 

Lookism

seriál Lookism

Ve společnosti, kde to mají hezcí lidi snazší, vede nepopulární středoškolák dvojí život na střídačku ve dvou tělech. Jedno je z formy, to druhé zase velmi atraktivní.

 

 

 

Los Espookys

seriál Los Espookys series

Los Espookys se odehrává ve zvláštní a snové verzi současného Mexika a sleduje skupinu přátel, která se rozhodne proměnit svou lásku k hororu v podivné podnikání.

 

 

 

Lost in Space

Lost in Space

Remake seriálu z roku 1965 o rodině vesmírných kolonistů, jejichž loď propadla trhlinou v časoprostoru a havarovala na neznámé planetě světelné roky od jejich původního cíle.

 

 

 

 

Lovci duchů / Supernatural

Sam Winchester (Jared Padalecki), narozdíl od svého staršího bratra Deana (Jensen Ackles), utekl od děsivé rodinné historie. Sam odmítl otcovo fanatické hledání zlé síly, která si vyžádala život jejich matky Mary (Samantha Smith). Utekl tak daleko, jak jen to bylo možné. Sam odešel z domova hned po střední škole na vysokoškolské koleje. Jeho nový život zahrnuje i jeho přítelkyni Jessicu (Adrianne Palicki) a plány na studium právnické univerzity. Dean si vybral jinou cestu a pokračuje s otcem Johnem (Jeffrey Dean Morgan) v „rodinném podniku“. Když se objeví Dean před Samovými dveřmi se zprávou, že jejich otec zmizel, Sam nemá na vybranou a za stálé věrnosti svým plánům, se k Deanovi připojí.

Lovci lebek / Breakout kings

V zájmu dopadení unikajících zločinců využijí zkušení šerifové služeb bývalých trestanců, kterým se úspěšně podařilo utéct z vězení. Protože kdo jiný se nejlépe vžije do myšlení vězně na útěku.

Když uprchne vrah August Tillman, federální maršálové Charlie Duchamp a Ray Zancanelli vytvoří skupinu tří největších nepolapitelných zločinců, které dostal kdy Ray za mříže. Ti souhlasí, ale pod podmínkou, že jejich vlastní trest bude zkrácen.

 

 

Lovci pokladů / Relic Hunters

seriál Lovci pokladů Relic Hunters series

Sydney Fox je neortodoxní profesorka historie s nezkrotnou touhou po vzrušení a vášní pro dobrodružství. Projíždí zeměkouli křížem krážem, proplouvá nebezpečím, řítí se za nejznámějšími světovými záhadami, ztracenými poklady a odcizenými vzácnými artefakty všech věků a koutů světa. Díky svým odborným znalostem a dobré pověsti je velice vyhledávána rozmanitými zaměstnavateli. Patří mezi ně tajné vládní agentury, soukromí sběratelé, muzejní kurátoři, soudní vykonavatelé, náboženské osobnosti, politici, nekonformní boháči, fanatici, nebo dokonce zloději. Všichni vkládají enormní naděje do jejích neobyčejných schopností nalézt to, co oni sami nemohou.

Jejím pomocníkem je učitelský asistent Nigel Bailey (Christian Anholt). Tento asi dvacetiletý atraktivní Brit v sobě nezapře intelektuála, mnohdy Sydney doprovází na misiích proti její vůli. Vždy se nečekaně ocitne se Sydney v akci, pokaždé je beznadějně mimo, komplikuje cestu a přivádí je oba do nebezpečí. Vypadá to, že by měl raději zůstat v zaprášené knihovně, hltat staré antické rukopisy než se courat po světě, vyhýbat se kulkám a plazit se úzkými tunely. Jenže on je neschopný šaramantní lovkyni pokladů říci „ne“.
I na univerzitě má Sydney pomocníka. Spolehlivou sekretářku Claudii, která se ne vždy může spolehnout na Sydniina a Nigelova profesionální osvědčení. Jejich pátrání urychluje pomocí moderní vědy a trendů popové společnosti, a udržuje tak oba akademiky v rovině současného světa.

 

Lovci pokladů: Na hraně historie / National Treasure Edge of History

seriál Lovci pokladů Na hraně historie National Treasure Edge of History

Jess Valenzuela je dvacetiletá zasněná dívka, která se se skupinkou přátel vydá na životní dobrodružství ve snaze odhalit historii své záhadné rodiny a objevit ztracený poklad. Seriál se dotýká nadčasových témat identity, komunity, historického autorství a patriotismu.

Seriál je volným pokračováním stejnojmenné filmové série s Nicolasem Cagem v hlavní roli.

 

 

Lovci přízraků / Ghostforce

seriál Lovci přízraků Ghostforce

Sledujte dobrodružství tří středoškoláků Liv, Andyho a Mikea, kteří bojují proti duchům, jenž straší a řádí v ulicích New Yorku.

 

 

 

Lovci trolů: Příběhy z Arkádie

seriál Lovci trolů Příběhy z Arkádie series

Animovaný seriál z pera slavného Guillerma del Tora.

Trollhunters se soustředí na fantastický svět kolem periferie fiktivního města Arcadia, jehož obyvatelé brzy zjistí, že pod jejich městem se skrývá další neskutečný a fascinující svět, o kterém neměli ani potuchy.

 

 

Lovci zločinců / Person of interest

Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká.
Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k MEMENTU. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (VĚZEŇ, UMUČENÍ KRISTA) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (ZTRACENI, SAW: HRA O PŘEŽÍTÍ)

 

Love 101

seriál Love 101 series

Skupinka náctiletých exotů se domluví, že najdou milované učitelce ženicha, aby měla důvod zůstat ve městě. Příběh se odehrává v 90. letech v Turecku.

 

 

 

 

Love Alarm

seriál Love Alarm series

Neznámý programátor vypustí aplikaci, která uživateli oznámí, pokud se líbí někomu ve vzdálenosti 10 metrů. Aplikace brzy zamíchá celou společností.

Seriál vznikl podle stejnojmenné manhwy od Chun Gye Young.

 

 

 

Love Life

seriál Love Life series

Neotřelý romantický antalogie Love Life zachycuje cestu od první lásky až k té poslední, a současně sleduje, jak nás lidé, s nimiž se v jejím průběhu setkáváme, ovlivňují a formují, dokud s jedním z nich nezůstaneme už napořád. V každé sérii této komediální antologie hledá jiný hlavní hrdina svou životní lásku.

 

 

 

Love Thy Neighbour

 

seriál Love Thy Neighbour series

Eddie Booth žije se svou ženou tolerantní Joan na předměstí. Když se vedle nich přistěhuje černošský pár Bill a Barbie, začnou mezi nimi a Eddiem rozpory. Vzdělaný, ale tvrdohlavý Bill si ale urážky od bigotního Eddieho nenechá líbit.

 

 

 

Love, Death & Robots

seriál Love, Death & Robots series

Sbírka krátkých animovaných příběhů z budoucnosti, každý z nich má jiný žánr.

 

 

 

 

Love, Victor

seriál Love, Victor series

Odehrávajíc se ve stejném světě jako stejnojmenný film z roku 2018, tento seriál sleduje příběh mladého studenta Victora, který je nováčkem na střední škole Creekwood, a jeho cestu, kterou dláždí sebeobjevování, rodinné problémy, přizpůsobování se novému městu a potýkání se s vlastní sexuální orientací. Když už je toho na Victora příliš, obrací se na Simona, aby mu pomohl najít na střední škole ten správný směr.

 

Lovec / Il Cacciatore

seriál Lovec Il Cacciatore

Když Cosa Nostra vyhlásila Italské republice otevřenou válku, poslední obrannou linií se stali prokurátoři z protimafijního útvaru v Palermu.

 

 

 

 

 

 

 

Lovecraftova země / Lovecraft country

seriál Lovecraftova země Lovecraft country series

Seriálová adaptace stejnojmenného románu z pera Matta Ruffa.

Mladý Afroameričan cestuje napříč Spojenými státy a snaží se nalézt svého pohřešovaného otce. Netuší ale, že ho cesta zavede do míst, kde jeho představa o tom, jak by měl vypadat svět, dostane pořádně naloženo…

 

Lovestruck in the City

seriál Lovestruck in the City series

Park Jae Won je upřímný muž, vášnivý architekt a milovník zapadlých městských uliček. Jeho koníčkem je nacházení nových koníčků. Je romantik tělem a duší a nemůže zapomenout na jistou ženu – zlodějku, která mu ukradla srdce i fotoaparát a zmizela jako noční sen. Lee Eun Oh je obyčejná žena, která se spontánně rozhodne stát se na chviličku někým jiným a převtělí se ve volnomyslnou Yun Seon Ah. Impulzivně se vydá na výlet do vzdáleného města kde se pod novou identitou zamiluje do Jae Wona.

Seriál nabízí realistický pohled na mladé lidi, kteří hledají romanci a štěstí, ale zároveň se snaží uspět v rušném a konkurence vysokém městském prostředí.

 

Lucifer

Protože Lucifera nudí vludnutí pekla, rozhodne se pro neurčitě dlouhou dovolenou v LA a jako bonus se připlete k vyšetřování vražd. V tom se mu hodí jeho schopnost vytáhnout z lidí jejich tajná přání a touhy.

 

 

 

Lucky Louie

Sitcomy tvoří páteř každého komerčního televizního vysílání, ale takový, jako je tento, jste ještě neviděli. Komediálním seriálem Lucky Louie dobyla HBO nové území. Je svěží, zábavný, opravdu dospělácký a vypráví o mladém páru, který se pere s problémy v manželství i rodičovství.
Držitel ceny Emmy Louis C.K. hraje Louie, který pracuje na zkrácený úvazek jako mechanik, ale většinu času tráví doma a stará se o čtyřletou dcerku Lucy. Skutečnou živitelkou rodiny je jeho žena Kim, která pracuje na plný úvazek jako ošetřovatelka. Toto netradiční uspořádání může být občas ožehavé, ale manželé je vždycky ustojí, protože se pořád milují – a také nemají na vybranou.
Nejlepšími přáteli Louie a Kim jsou manželé Mike a Tina, kteří vedou záviděníhodný prostý život s kupou dětí ze současného i předchozích manželství. Naproti bydlí afro-americký pár Walter a Ellen s dcerou Lisou, s nimiž se Louie snaží pěstovat přátelské vztahy. A dále v domě žije i Kimin excentrický bratr Jerry s utajovanou minulostí, který si vydělává na živobytí pochybným způsobem.
Seriál, který je prvním sitcomem HBO realizovaným vícekamerovým systémem, se natáčel před živým publikem.

 

Ludik

seriál Ludik

Nábytkářský magnát chce zachránit člena rodiny, který se stal obětí únosu. Musí proto využít svoji tajnou organizaci na pašování diamantů a dostat zbraně přes hranice.

 

 

 

Luke Cage

Luke Cage

Luke Cage byl podroben experimentu, který byl sabotován, a on tak v konečném důsledku získal neuvěřitelnou sílu a nezničitelnou kůži. Rozhodne se proto obnovit svůj život v Harlemu, konfrontovat svou minulost a bojovat v bitvě o srdce svého města.

 

 

 

 

Luna Nera

seriál Luna Nera series

V Itálii 17. století se náctiletá dívka dozví, že pochází z rodiny čarodějnic. Otec jejího přítele ji ale kvůli čarodějnictví pronásleduje.

 

 

 

 

Lupin

seriál Lupin series

Klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků jménem Arsène Lupin v moderním pojetí.

 

 

 

 

Luther

Luther…fenomenální vyšetřovatel, ovšem silně emočně labilní, která nemá problém s tím v návalu vzteku rozbít všechno kolem sebe, převrátit vlastní pracovní stůl a rozkopat dveře od domu. Často stejně nebezpečný, jako vrazi, které pronásleduje. Nečekejte vtipného asociála. Tohle je syrový detektiv, který práci obětoval rodinný život a ona se mu odměnila peklem…

 

 

 

 

Lví hlídka / The Lion Guard

seriál Lví hlídka Lion Guard series

Seriál se soustředí na prince Kiona, syna Simby a Naly. Jako druhorozený syn krále se má stát vůdcem Lví hlídky, která má za úkol ochraňovat Lví říši. Kion společně se svými přáteli musí zahnat nebezpečnou smečku hyen vedenou Janjou, aby svou zemi uchránili.

 

 

 

 

Lynč

seriál Lynč

Mladý dokumentarista Lukáš přijíždí do středočeského Buchnova, kde se snaží zjistit, kdo stojí za vraždou romského mladíka. Nezdá se však, že by mu místní chtěli být v pátrání jakkoli nápomocní.