Miranda

STAŽENÍ

Obsah:

Miranda si už při navštěvování internátní školy se spoustou lidí jako Tilly nebo Fanny nesedla a společenské situace, obzvláště týkající se mužů, shledávala nepříjemnými. Kvůli svým 185 centimetrům jí říkali pane. Neustále zažívá zklamání ze své matky Penny, která se jí zoufale snaží najít pořádnou práci a manžela. Miranda sice obchod s různými srandičkami a ptákovinami vlastní, dokonce bydlí nad ním, skutečné schopnosti pro podnikání jí ale chybí; proto obchod řídí společně s kamarádkou z dětství Stevie. Nedalekou restauraci provozuje Clive, který zaměstnal Mirandina univerzitního kamaráda kuchaře Garyho, který se jí líbí.

Hodnocení:

Ten seriál je vlastně hrozně debilní….jenže ta pitomost je předvedena naprosto přirozeně, elegantně a brilantně. A jedním z highlight momentů je díl u psychiatra, který je naprosto super a to za celý díl řekne snad jedinou větu.

 

Plný názevMiranda
Status:
Žánr:Komedie
Protagonisté: Miranda Hart, Patricia Hodge, Tom Ellis, Sarah Hadland, Sally Phillips, James Holmes, Naomi Bentley, James Doherty, Adam Rayner
Scénář:Miranda Hart, James Cary, Paul Powell, Dan Gaster, Will Ing
Režie:Juliet May
Stopáž: 30 minut
Rok výroby:2009
Epizody, série, celovečerní:3 série
Země původu:Velká Británie