Místo v životě

STAŽENÍ seriál Místo v životě

Obsah:

Řada dramatických zvratů a událostí, nové lásky, vypjaté emoce i komplikované osobní vztahy se svými vítězstvími a prohrami. Diváci se mohou těšit na setkání s oblíbenými hrdiny v čele s novinářem Janem Kadlecem (Ondřej Vetchý) a starostkou Žďáru Petrou Janatovou (Anna Šišková), jejichž láskyplný vztah projde těžkou zkouškou, způsobenou rodinným neštěstím i zákulisním bojem Petřina bývalého muže, právníka Vladimíra Janaty (Jan Hrušínský). Také manželé Lukešovi (Simona Stašová, Miroslav Táborský) se budou muset vyrovnat s řadou velkých rodinných změn.

Do příběhu vstoupí zbrusu nová dominantní postava – šéfredaktorka místních novin Simona Klívrová (Ivana Chýlková), dávná láska Jana Kadlece. V dalších nových rolích se mj. představí herci Ladislav Frej jako otec Moniky, někdejší chůvy malého Pavlíka Janaty, či Marek Taclík.

Vedle těchto postav se setkáme i s dalšími známými – charismatickým podnikatelem Rokytou (Tomáš Hanák), Lenkou Rokytovou (Petra Jungmanová), Romanou Kadlecovou (Bára Munzarová), policistou Šrédrem (Bob Klepl), paní Veselou (Ljuba Krbová) a dalšími.

Hodnocení:

 

Plný názevMísto v životě
Status:
Žánr:Rodinný
Protagonisté: Ondřej Vetchý, Barbora Seidlová, Anna Šišková, Jan Hrušínský, Braňo Holiček, Miroslav Táborský, Simona Stašová, Lucie Šteflová, Ivana Chýlková, Tomáš Hanák, Luděk Munzar, Petra Jungmanová, Zuzana Kajnarová, Bohumil Klepl, Václav Rašilov
Scénář:Miroslav Vaic, Petr Hudský, Hana Cielová
Režie:Jiří Chlumský
Stopáž: 40 minut
Rok výroby:2006
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:Česko