N

 

Na doživotí / Life

seriál Na doživotí Life series

Hlavní postavou tohoto kriminálního dramatu je Charlie Crews. Ten byl právě po dvanácti letech propuštěn z vězení, kde byl za čin, který nespáchal.

Přestože díky obvinění přišel o přátele, rodinu a svou práci, díky knize (Cesta Zenu), kterou jednou našel na vězeňském dvoře, se mu podařilo se svým osudem smířit a bojovat.

Nyní se vrací ke své staré práci detektiva a je rozhodnut získat svůj život zpět.

 

Na křídlech ctižádosti / As the Crow Flies

seriál Na křídlech ctižádosti As the Crow Flies

Mladá fanynka se vmanévruje na stáž do zpravodajské redakce zkušené televizní reportérky, ale brzy se setkává s temnou stránkou ambicí, závisti a touhy být neustále na očích.

 

 

 

 

Na lavici obžalovaných justice

seriál Na lavici obžalovaných justice

Autor využil svých zkušeností z oblasti justice a nechal se částečně inspirovat případy, které vzrušily veřejnost na konci devadesátých let, kdy seriál vznikal. V soudních příbězích reflektuje i další vážné společenské problémy našich dnů. Tvůrci seriálu přinesli pohled na základní instituci soudního systému, kterým je okresní soud. Je zobrazen ve své každodenní činnosti i patrně typickém personálním vybavení, jak rozhoduje v občansko právních sporech i v trestních řízeních. Soudci a soudní čekatelé, státní zástupci a obhájci, vyšetřovatelé a policisté, viníci i nevinní a další lidé okolo, ti všichni jsou hlavními postavami třinácti příběhů z prostředí, kde vládne, či by měla vládnout spravedlnost. Pojďme se tedy podívat, jak se jí daří v Bójanech, kam právě přijíždějí dva čerství absolventi právnické fakulty…

 

 

Na lodi / El barco

seriál Na lodi_El Barco series

Během zprovoznění urychlovače částic dojde k nehodě a následkem je celosvětová katastrofa. Přežije ji pouze hrstka lidí, která se ve chvíli nehody nachází na školní lodi nazvané Estrella Polar (Polárka). Ti vypluli jen několik hodin před událostí a po nečekané bouři postupně zjišťují, že celý okolní svět se ocitl pod hladinou oceánu a oni jsou skutečně jediní, kdo na celém světě zůstal naživu.

Na místě činu: Zmizení v hotelu Cecil / Crime Scene

seriál Na místě činu Zmizení v hotelu Cecil Crime Scene series

Pověst nechvalně známého hotelu Cecil se po zmizení Elisy Lam ještě zhoršila. Sonda do jednoho z nejtemnějších míst Ameriky od tvůrce dokumentu „Výpověď Teda Bundyho“.

 

 

 

 

Na pohodu / Feel Good

seriál Na pohodu Feel Good series

Stand-upová komička Mae Martin se snaží zorientovat v novém vášnivém vztahu s přítelkyní, která bývala hetero, a zároveň se potýká s úskalími střízlivosti.

 

 

 

Na povrchu / Surface

seriál Na povrchu Surface

Seriál o ženě, která se snaží znovu vybudovat svůj život po pokusu o sebevraždu a její snaze pochopit vše, co k němu vedlo.

 

 

 

Na seznamu smrti / The Terminal List

seriál Na seznamu smrti The Terminal List

Konspirační thriller The Terminal List kombinuje akci s hlubokými psychologickými tématy a sleduje, za jakou cenu náš národ tlačí nejlépe cvičené agenty až za hranici únosnosti.

Reece je námořní SEAL, kterého spolu s celým týmem přepadnou během náročné tajné operace. Hrdina se vrací domů s temnými vzpomínkami na nešťastnou událost a s otázkami o sobě sama. Jenže pak se na světlo dostane nový důkaz svědčící o tom, že neúspěch akce měl zajímavé pozadí. A naštvaný Reece je to poslední, co by chtěl kdokoliv z těch, co pracují proti němu, vidět…

Podle stejnojmenného románu Jacka Carra.

 

Na straně zákona / No Offence

Udržet ulice čisté je téměř nadlidský úkon, který dokáže demoralizovat i toho nejčistčího policejního nováčka. Přesto existuje důvod, že právě tento tým oddaných policistů patří do této jednotky, působí právě v této části města. Drogové dílny, žháři, neonáckové a ti nejhorší vrazi jsou pro tento tým denní prací. Když ale udeří hodně zvrácený sériový vrah, začne být nervózní i ten nejotrlejší policista.

Vedoucí Vivienne Deering spolu se svou pravou rukou Dinah Kowalskou musí s týmem případ rozlousknout jakýmikoliv nekonvenčními prostředky, jaké budou potřeba. Ze všech těch pasácích, zlodějích a odporných břídilů, se kterými měli tu čest, je tohle ten nejznepokojivější případ, který se dotkne jejich životů způsobem, který by nikdy neočekávali.

 

 

Na tenkém ledě / Spinning Out

seriál Na tenkém ledě Spinning Out series

Kat Baker nezvládla své nejdůležitější krasobruslařské vystoupení a bojuje s problémy v rodině i s osobními démony. Nebude mít lehké, začít znovu se svým milovaným sportem.

 

 

 

 

 

Na věky věků / World Without End

seriál Na věky věků World without end series

World Without End je historická minisérie založená na knize stejného jména od Kena Folleta. Navazuje na jeho knihu a minisérii Pilíře Země, ale odehrává se o 150 let později a mapuje události fiktivního anglického městečka Kingsbridge na začátku stoleté války a také propuknutí morové epidemie.

 

 

Na věky zmatený, po lásce hladový / Eternally Confused and Eager for Love

seriál Na věky zmatený, po lásce hladový Eternally Confused and Eager for Love

Osamělý mladý nemotora by si už konečně rád našel přítelkyni. Místo toho mu společnost dělá drzý imaginární čaroděj, který má v rukávu nejednu mizernou radu.

 

 

 

Na vlásku: Seriál / Tangled The Series

seriál Na vlásku Seriál Tangled The Series series

Tento animovaný seriál je pokračováním úspěšného filmu Tangled (Na vlásku) a prequel krátkého filmu Tangled Ever After (Na vlásku šťastně až navěky), jež sleduje příběhy princezny Lociky a temperamentního Flynna Rychlíka. Společně se svými kamarády zažívají spoustu dobrodružství, na jejichž cestách je doprovází tóny hudby a zpěv.

 

 

 

Na vodě

Na vodě

Úspěšný pětatřicátník Hugo, kterému se v jediné vteřině změní celý život. Opustí ho žena, přijde o práci i o střechu nad hlavou. Nezbývá mu nic jiného, než se znovu odrazit ode dna a nadechnout se nad hladinou. Hugo se po zoufalém skoku z mostu vynoří u lodi svého přítele z mládí Honzy v hausbótové zátoce na Vltavě uprostřed Prahy. Tam poznává nový životní styl i nové přátele. Obyvatelé zátoky mají své sny, touhy i barevný život, který žijí po svém.

 

 

 

Nad ránem / Daybreak

seriál Nad ránem Daybreak series

Hlavní postavou je sedmnáctiletý Josh, který v postapokalyptickém světě hledá svoji přítelkyni Sam. Spojí se s dvanáctiletou pyromankou Angelicou a s Wesleym, klukem který ho šikanoval, a snaží se přežít v tomto novém a neznámém světě.

 

 

Nadace / Foundation

Nadace Foundation

Komplexní sága vypráví o lidech, kteří jsou rozmístění na planetách po celé galaxii, které spadají pod jednotnou vládu Galaktického impéria.

Seriál je adaptací románů Foundation (Nadace) od Isaaca Asimova.

 

 

 

Nádraží

seriál Nádraží

5 komiků, 50 postav a 2 vlaková nádraží. Nová skečová show Ondřeje Sokola, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Martina Fingera… Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení.

 

Náhrdelník

seriál Náhrdelník

Své osudy a příběhy mají kromě lidí také věci, které lidé stvořili. Starožitné a tajemné šperky ukrývají bohatou a často strastiplnou minulost. Jedním z takových tajemných klenotů je i krásný secesní náhrdelník pocházející přímo z centra Evropy – Prahy na začátku 20. století. Osudy šperku a jeho původní majitelky pak sledujeme v rozmezí mnoha let…

 

 

 

 

Najdi si mě v Paříži / Find me in Paris

seriál Najdi si mě v Paříži

Když se Lena, ruská princezna a studentka baletu pařížské Opery, nechtěně přenese v čase z roku 1905 do současnosti, musí se rychle přizpůsobit, pokud si chce nechat své tajemství pro sebe a skrýt se před nebezpečnými Sběrateli času. (HBO)

 

 

 

 

Náměstíčko

seriál Náměstíčko

V seriálu jde o sérii povídek s komediálními i dramatickými zápletkami, které jsou jemnou drobnokresbou postaviček malého města a zároveň poutavou mozaikou osudů, propojenou prostředím jednoho náměstí a zejména svéráznou dvojící trafikantky a bývalého kontrolora. Příběhy o docela všedních i nevšedních radostech a starostech několika pozoruhodných obyvatel malého městečka nepostrádají humor, lehkost a nadhled, ale ani kritické aspekty našeho současného života.

Seriál provází nádherná hudba Petra Hapky a závěrečná píseň Petra Hapky a Michala Horáčka „Kdo by se díval nazpátek?“, kterou pro seriál nazpívala jedinečná Hana Hegerová.

 

Námořní Vyšetřovací Služba / Navy NCIS

Speciální jednotka Námořní Vyšetřovací Služby řeší případy uvnitř námořnictva a mariňáků.

 

 

 

 

Námořní vyšetřovací služba Los Angeles / NCIS LA

Utajení agenti OSP divize NCIS stíhají případy představující hrozbu pro národní bezpečnost.

 

 

 

 

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans / NCIS New Orleans

Důstojníci NCIS vyšetřují zločiny zasahujicí vojenské osoby v Luisianě a okolních státech.

 

 

 

 

Nancy Drew

seriál Nancy Drew series

Příběh se odehrává v létě po hrdinčině maturitě. Nancy Drew byla přesvědčena, že opustí své rodné městečko a odejde na výšku. Ale zasáhne rodinná tragédie, která ji donutí školu o rok odložit. Nancy je vtažena do duchařského vyšetřování vraždy a postupně odhaluje tajemství sahající hlouběji, než si dokázala představit.

 

 

Naomi

seriál Naomi

Hlavní hrdinkou je mladá dívka, která se vydává z rodného malého městečka na severozápadě až do vesmíru. Když nadpřirozená událost otřese její město v základech, Naomi odhalí svůj původ. To, na co přijde, změní vše, co jsme si dosud o našich hrdinech mysleli.

 

 

 

Naprosto dokonalé / Absolutely Fabulous

seriál Naprosto dokonalé Absolutely Fabulous series

Hlavní postavou seriálu je Edina, poněkud výstřední módní stylistka, která se snaží držet krok s moderním světem a její naprosto odlišná dcera Saffron, která namísto nakupování módních výstřelků, make-upu a účastech na mnoha nočních párty, raději zasedne k dobré knize.

Seriál se počátkem devadesátých letech stal především ve Velké Británii kultem a získal celkem 14 ocenění, včetně dvou cen Britské akademie a dvou Emmy.

 

 

Narcos

Nový náhled na úžasný příběh kartelu z Medellinu, jedné ze světově nejambicióznějších, nejnásilnějších překupnických organizací. Seriál natočený na základě skutečných událostí vypráví pravdivou historii toho, jak a proč se kokain stal ve Spojených státech a v Evropě obrovským problémem. Kdo přesně za tím stál a jak se Pablu Escobarovi podařilo stát se nejbohatším zločincem ve světové historii a jedním z nejbohatších lidí na světě.

 

 

Narcos Mexico

seriál Narcos Mexico series

Vše se odehrává na počátku 80. let v Mexiku, v době, kdy se v zemi nachází nespočet malých a nezávislých drogových dealerů či dealerských organizací. V tomto naprosto neorganizovaném chaosu do hry vstupuje kartel Guadalajara v čele s Félixem Gallardem. Ten hodlá sjednotit všechny překupníky do svého nového drogového impéria. Ve stejnou dobu se do Guadalajary z Kalifornie stěhuje i DEA agent Kiki Camarena s rodinou. Již brzy pozná, že před ním stojí výzva, kterou si nemohl ani nikdy představit.

 

 

 

Nashville

Skomírající bývalá superstar country scény zkouší restartovat kariéru společným turné s vycházející náctiletou hvězdou.

 

 

 

 

Naši kluci / Our Boys

seriál Naši kluci_Our Boys series

 

V létě 2014 jsou uneseni a zabiti tři mladí Židé. Stojí za tím hnutí Hamás. Izrael je tím šokován a znechucen. O dva dny později je nalezeno spálené tělo palestinského chlapce. Vyšetřování dostane na starost Shin Bet.

 

Navillera

seriál Navillera series

Navillera sleduje život Duka Choola, který začíná s baletem ve svých 70 letech a mladého balerína Chae Roka, který se ztratí na cestě za svými sny.

 

 

 

 

Návrat do budoucnosti / Back to the Future

Návrat fo budoucnosti Back to the Future

Seriál natočený jako pokračování známé filmové trilogie.

Doktor Brown se usadil v roce 1991 v Hill Valley společně se svou ženou Clarou, jejich syny Julem a Vernem a jejich psem Einsteinem. Stejně jako ve filmech cestují časem pomocí automobilu (DeLorean), který doktor vynalezl a postavil za ten co byl v posledním filmovém díle zničen. Nový model je schopen cestovat nejen na různá místa v čase, ale i prostoru…

 

 

Návrat do života

seriál Návrat do života

Andreovi Fantimu, brilantnímu vedoucímu interního oddělení, se po nehodě obrátí život vzhůru nohama. Přežije, ale nepamatuje si na posledních dvanáct let svého života…

 

 

 

Návrat komisaře Rexe

serál Návrat komisaře Rexe

Dokáže výborně stopovat, je odborníkem na výbušniny i vyhledávání drog.

Pro svého nového páníčka komisaře Lorenza Fabbriho je neocenitelným osobním strážcem a společně s nejbližšími spolupracovníky policejního oddělení zvládne „levou zadní“ vyřešit i ty nejsložitější případy…

Návrat komisaře Rexe je pokračováním úspěšného německého seriálu Komisař Rex.

Návštěvníci

seriál Návštěvníci

Zemi hrozí srážka s meteoritem následkem čehož by zahynulo šedesát procent života.
Lidé se usilovně snaží najít přijatelné řešení, padají různé návrhy – likvidace meteoritu, přesídlení celého lidstva na měsíc – toto se nezamlouvá delfínům, protože to „jejich problém neřeší“ atd.

Do živé debaty vstupuje akademik Richard – až fanatický obdivovatel velkého matematika konce 20. století Adama Bernaua. Tvrdí že podle pamětí génia měl být v jeho mládí nalezen jednoduchý způsob jak přesouvat v prostoru a čase celé kontinenty a planety.

Mistrovy zápisky a výpočty ale bohužel za jeho mládí shořely při požáru domu Bernauových. Akademik tedy navrhuje uskutečnit cestu časem nazpět do roku 1984 – těsně před požárem domu a při bleskové akci zajistit sešit (sešity) s výpočty a vrátit se zpět.

Návrh je s určitými rozpaky odhlasován radou Země, a expedice ADAM 84 složená z těch nejlepších odborníků včetně akademika Richarda a vybavená tou nejlepší technikou své doby (ovšem chytře maskovanou za nejlepší techniku té minulé doby..) se vydává na cestu časem do roku 1984…

Po počátečních potížích se dostávají do hořícího domu Bernauových právě v čas, bohužel kýžený sešit č.1 není na svém místě udaném v pamětech génia a akademik sám nedopatřením způsobí že shoří spolu s domem.

Richard si najednou začíná uvědomovat že expedice nebude ta blesková a úspěšná akce jakou si představoval a během nastalých událostí se ho zmocňuje pocit že génius přelomu 20. a 21. století snad ani žádnou formuli na přesun kontinentů nevymyslel…

NCIS Hawai’i

NCIS Hawai'i

Nový seriál z NCIS univerza, poprvé s ženskou hlavní hrdinkou. Tentokrát tým bude řešit zločiny na Havaji. Hrdinové se snaží vypořádat s rodinou a povinnostmi vůči své zemi. Vyšetřují vážné zločinné případy, které zahrnují vojenské zaměstnance, národní bezpečnost a záhady samotného exotického ostrova.

 

 

Nebezpečná identita / Ringer

Nebezpečná identita_Ringer

Dvě sestry-dvojčata, Bridget a Siobhan, kvůli tragédii v minulosti vyrostly odděleně. Bridget má život plný problémů, a tak převezme identitu Siobhan, která zmizela. Brzy však zjistí, že sestra nemá na růžích ustláno a její život je plný nebezpečí.

 

 

 

 

Nebezpečné umění / The Art of More

seriál Nebezpečné umění The Art of More series

Seriál sleduje policistu Grahama Connora, který se snaží dostat do světa exkluzivních aukcí. Chce toho docílit pašováním zboží, které mu bylo ukázáno během jeho vojenských let v Iráku.

 

 

 

Nebezpeční skřítkové / Elves

seriál Nebezpeční skřítkové Elves

Vánoční dovolená se pro teenagerku a její rodinu změní v noční můru, když objeví dávnou hrozbu, která je pronásleduje na jejich ostrovní dovolené.

 

 

 

Nečekaný vrah / The Unlikely Murderer

seriál Nečekaný vrah The Unlikely Murderer

Minisérie vypráví příběh Stiga Engströma, který byl označen za pravděpodobného vraha bývalého švédského premiéra Olofa Palmeho. Po atentátu na premiéra v roce 1986 se pachateli dařilo vyhýbat spravedlnosti až do jeho smrti, a to díky kombinaci drzosti, štěstí a nedostatečně kvalitní práci policejních jednotek.

 

 

Nedokonalí / The Imperfects

seriál Nedokonalí The Imperfects

Tři dvacátníci spojí síly dohromady poté, co je experimentální genová terapie promění v příšery. Společně se snaží najít vědce, který je za všechno zodpovědný, a chtějí ho donutit, aby je znovu proměnil v lidi.

 

 

 

Nejlepší trapasy

seriál Nejlepší trapasy

S povídkami na motivy diváků jsme se mohli po několik let setkávat v pořadu Trapasy. V tomto pořadu budeme moci vidět ty nejlepší povídky plné trapasů. A tímto výběrem nejžádanějších diváckých příběhů bude provázet Miroslav Táborský.

 

 

 

 

Nejmladší z rodu Hamrů

seriál Nejmladší z rodu Hamrů

Československá pohraniční vesnice od roku 1945 do roku 1972.

Rodina Hamrova se rozhodne osídlit pohraničí a získat tak majetek. Nastávají však rodinné komplikace. Syn Štěpán s rodinou se přestěhuje do jiné stavby. Syn Václav odejde do města. Nejmladší Jan zůstane s rodiči a z pozice soukromého hospodáře se vypracuje na post ředitele zemědělského podniku. Jeho soukromý život je však v troskách. Jeho žena Věra od něj odejde a jeho největší láska Marie se stěhuje do města…

 

 

 

 

Nejsem do tebe blázen / You’re the Worst

seriál Nejsem do tebe blázen / You're the Worst series

Jimmy se po vyhození ze svatby své bývalé přítelkyně seznamuje s Gretchen… Ne, žádná láska na první pohled. Aby si vynahradili zpackaný večer, rozhodnou se užít si spolu noc plnou nezávazného sexu, přičemž si o sobě poví ta nejhnusnější tajemství. To vše s vědomím, že nemají co ztratit, protože už se nikdy neuvidí. Jenže to není tak úplně pravda.

 

 

 

Někdo, někde / Somebody Somewhere

seriál Někdo, někde Somebody Somewhere

Sam je na první pohled Kansasanka tělem i duší. Ve skutečnosti se však jen těžko snaží zapadnout do místní komunity. Nedaří se jí získat porozumění ostatních. Když však začne zpívat modlitbu, vydává se na cestu sebepoznání a přidává se ke komunitě vyvrhelů, kteří také nezapadají, ale nikdy se nevzdávají.

 

 

Nemocnice Dobrá karma / The Good Karma Hospital

seriál Nemocnice Dobrá karma The Good Karma Hospital

Goa je tropický ráj. A Good Karma Hospital je nemocnice s týmem britských a indických lékařů, kteří se vypořádávají s prací, vlastním životem a láskami. To všechno v naprosto nevyhovujícím a podfinancovaném prostředí venkovské nemocnice. Vede je excentrcká Angličanka, která se nedokáže k nikomu obrátit zády – k místním, bývalým místním i turistům, ti všichni jsou u ní vítáni.

 

 

Nemocnice na kraji města

seriál Nemocnce na kraji města

Seriál nás provází osudy protagonistů spjatými ze všech úhlů pohledu s oddělením ortopedie. Do nemocnice je po těžké autonehodě přivezen „slavný“ hokejista Přemysl Rezek, v ten samý den nastupuje poprvé mladá lékařka Alžběta, doktor Štrosmajer právě „chválí“ sestru Huňkovou a primář Sova začíná pomalu ztrácet víru ve svého syna Karla… A to zdaleka není celý výčet postav v jednom z nejlepších Dietlových seriálů, podpořený skvělými hereckými výkony a vydařenými dialogy.

 

 

 

Nemocnice na kraji města – nové osudy

seriál Nemocnice na kraji města - nové osudy series

Hlavními hrdiny seriálu je čtyřlístek silných osobností – primářka Alžběta Čeňková, ředitel Arnošt Blažej, jeho syn Arnošt Blažej junior a sestra Fany. K nim se posléze připojují dvě další důležité nové postavy – mladý ortoped Kryštof Pavelka a poněkud drsná hvězda chirurgie, doktorka Marie Hudcová, přezdívaná po celé nemocnici Bloody Mary.

 

 

 

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech

seriál Nemocnice na kraji města po dvaceti letech series

V novém pokračování se znovu shledáme prakticky se všemi hlavními postavami Dietlovy nemocniční ságy. Pochopitelně – primář Sova (Ladislav Chudík) už není ve svém pokročilém věku středem dění. Na jeho místě však stále pevně stojí primář Arnošt Blažej (Josef Abrhám). I jemu už táhne na šedesátku a to je důvod, aby se za sebou ohlédl, aby bilancoval svůj život. Jenže Blažej rozhodně ještě nekončí a nachází v sobě stále dost sil, aby znovu zvedl prapor – nejednou i za ty druhé.

 

 

Nemocnice v první linii

seriál Nemocnice v první linii

Cyklus Nemocnice v první linii bezprostředně zachycuje aktuální situaci českého zdravotnictví v době pandemie koronaviru a soustředí se na příběhy protagonistů různých odborností. Nahlíží do jejich každodenní reality, prožívá s nimi jejich vysoké pracovní nasazení, únavu, obavy, stres ale také osobní život.

 

 

 

Nepohádky / Tell Me a Story

seriál Nepohádky_Tell Me a Story series

Jedná se o psychologický thriller založený na mexickém televizním seriálu Habia una vez, který Kevin Williamson předělal do amerického prostředí. Seriál se odehrává v moderním New Yorku, kde jsou oblíbené dětské pohádky jako Tři malá prasátka nebo Červená karkulka předělané do temného a děsivého psychologického thrilleru.

 

 

Nepřestávej dýchat / Keep Breathing

seriál Nepřestávej dýchat Keep Breathing

Kdesi v kanadské divočině havaruje malé letadlo a jediná přeživší se musí poprat s živly i vlastními démony, aby zůstala naživu.

 

 

 

Neprůstřelní / Bulleproof

seriál Neprůstřelní Bulletproof series

Policejní parťáci Bishop a Pike se znají již od dětství, ačkoliv oba dva pocházejí ze zcela odlišných sociálních poměrů. Ale díky správné dávce smyslu pro humor, a především společným morálním zásadám, tvoří skvělý úderný tým.

 

 

 

 

 

Nešika / Awkward

Tento komediální seriál s prvky dramatu přináší zajímavou sondu na konflikty, chaos a humor, jež z pohledu 15leté Jenny definují život mladého člověka. Té se život obrátí naruby ve chvíli, kdy je díky nedorozumění obyčejná nehoda prezentována jako její pokus o sebevraždu.

Příběh je vyprávěn přímo Jennou prostřednictvím jejího blogu, který se jmenuje „Awkward“. Vše se odehrává po zmíněné nehodě a divák je svědkem Jennina každodenního boje se všedními problémy, ale především se stigmatem, které na ní ulpělo.

 

Neskutečná Anna / Inventing Anna

seriál Neskutečná Anna Inventing Anna

Novinářka Vivian toho má hodně co dokázat sobě i druhým. Hrdinka se rozhodne vyšetřit případ Anny Delvey, instagramové influencerky a zámožné německé dědičky, která ukradla srdce newyorské společenské scény… a ukradla jim také všechny peníze. Je Anna skutečně největší podvodnicí ve městě, nebo jen ztělesňuje portrét amerického snu? Anna a Vivian si vybudují temně zábavný love-hate vztah. Zatímco Anna čeká na soud, Vivian závodí s časem, aby našla odpověď na největší otázku v New York City: Kdo je Anna Delvey?

 

 

Nestvůra / Monster

seriál Nestvůra

Drsný příběh odehrávající se na severu Norska přiblíží pátrání po mladé dívce, která se jednoho dne vytratí ze své náboženské komunity. Případu se ujímá detektivka Hedda Gilbertová, jež se vrací do svého rodného města, kde hledá klid, ale ten ne a ne přijít. Navíc musí spolupracovat se samotářským a náladovým komisařem Dreyerem.

 

Nesvá / Insecure

seriál Nesvá_Insecure series

Seriál sleduje přátelství dvou moderních černošek Issy a Molly, které se musí vypořádávat s celou řadou nešťastných zážitků a svérázných soužení.

 

 

 

 

Neuvěřitelné příběhy

seriál Neuvěřitelné příběhy series

Televizní seriál vytvořený, produkovaný a ve dvou příbězích i režírovaný Stevenem Spielbergem, který jej sám i uváděl. Vystřídalo se zde velké množství známých herců a hereček. Za mnohé z nich jmenujme třeba tyto: Kevin Costner, Harvey Keitel, Charlie Sheen, Mark Hamill, Forest Whitaker, Tim Robbins, Danny DeVito a mnoho dalších.

Většina příběhů vypráví o tom, jak se sympatickým postavám vyplní přání, povětšinou je ve značně prekérní situaci zachrání zázrak.

 

 

Nevěstky / Harlots

seriál Nevěstky Harlots series

Příběh se odehrává na pozadí Londýna za vlády krále Jiřího. Seriál je mocné rodinné drama nabízející nový pohled na městskou cennou reklamní aktivitu – sex. Hlavní hrdinkou je Margaret Wells, která se musí vypořádat se svou rolí matky krásných dcer a majitelky nevěstince, v němž dívky pracují. Její podnikání ohrozí konkurenční madam Lydia Quigley. Margaret musí udeřit zpátky, což ovšem znamená riskovat ztrátu své rodiny.

 

 

Neviditelné město / Cidade Invisível

seriál Neviditelné město Cidade Invisível series

Detektiv specializující se na zločiny proti životnímu prostředí odhalí skrytý svět mytologických bytostí z brazilského folklóru, když najde souvislost mezi záhadným výskytem mrtvého říčního delfína na pláži Rio de Janeiro a smrtí své milované manželky. A tím se dostává doprostřed bitvy mezi viditelným světem a podzemní říší mýtických bytostí.

 

 

 

 

Neviditelní

seriál Neviditelní

Aniž to tušíme, žijí mezi námi. Vypadají jako my, mají jen jednu zvláštnost: umí dýchat vodu. Komediální seriál o vodnících, podvodnících a lásce mezi nebem a dnem…

 

 

Nevina / El Inocente

seriál Nevina El Inocente series

Jedné obyčejné noci Matt učiní špatné rozhodnutí. Chce zastavit probíhající rvačku, která však skončí vraždou. O devět let později se hrdina snaží začít od začátku se svou manželkou Olivií. Znepokojí ho však šokující telefonát z jejího telefonu, když je Olivia na pracovní cestě. Hrdina se zoufale snaží odhalit pravdu. Jeho nevina bude znovu prozkoumávána, tentokrát Lorenou, policejní vyšetřovatelkou, která dostala na starost případ sebevraždy.

Seriál je adaptací románu od Harlana Cobena.

 

Nevinné lži

seriál Nevinné lži

Každý má právo na malou lež…

Lež obvykle však naroste do obludných rozměrů a dokáže převrátit životy vzhůru nohama. Nový cyklus České televize ukazuje spletitost příběhů, do kterých se v některé jejich fázi zapletla ona zdánlivě nevinná lež.

Autorka projektu Tereza Vrábelová k tomu říká: „Nevinné lži, to je cyklus osobních, skoro až intimních příběhů s nějakou obecnou platností, tak aby si divák mohl říct: ano, to se mě taky nějak týká. Nevinné lži stavím na podobném principu jako své předchozí televizní projekty. Nejen proto, že se mi osvědčil a získal úspěch u diváků. Spíš ho pokládám za logický a pro televizní tvorbu obzvlášť vhodný. A hlavně je mi prostě nejbližší“.

 

New Amsterdam

seriál New Amsterdam series

Lékařské drama se inspiruje Bellevue, nejstarší veřejnou nemocnicí v Americe. Hlavním hrdinou je nadaný a okouzlující doktor Max Goodwin, který byl čerstvě zvolen do čela nemocnice. Goodwin je rozhodnut zahodit veškerou byrokracii a pokusit se poskytnout mimořádnou péči pro všechny. Ale jak zrovna on může pomoct? Doktoři a ostatní personál tohle všechno slyšeli už dříve. Hrdina však nebere „ne“ jako odpověď a pokusí se porušit status quo a vdechnout nemocnici nový život. Jde totiž o jediné místo na světě, které je schopné léčit pacienty s Ebolou, vězně z Rikers i prezidenta spojených států pod jednou střechou. Chce nemocnici vrátit na výslunní a zajistit jí stálé místo na mapě.

 

 

Newsroom

Seriál ze zákulisí zpravodajského týmu jedné fiktivní kabelové televize. Vše se točí okolo moderátora Willa McAvoye, jeho výkonné producentky Mackenzie MacHaleové a dalších členů štábu zpravodajství…

 

 

 

 

NEXT

seriál NEXT series

Vzrušující thriller sleduje vzestup a tažení smrtící umělé inteligence. Kombinuje akci se zkoumáním toho, jak moderní technologie zasahují do našich životů a mění nás způsobem, kterému zatím zcela nerozumíme. Vynálezce v Silicon Valley odhalí, že jeden z jeho výtvorů – pokročilá umělá inteligence – může zapříčinit celosvětovou katastrofu. Spojí síly s agentkou kyberzločinu, aby společně bojovali proti záporákovi, jakého svět ještě neviděl. Záporákovi, který proti lidem používá tu nejhorší zbraň – je samotné.

 

 

 

Next of Kin

Next of Kin

Když je její milovaný bratr brutálně zavražděn během práce pro zámořskou lekářskou charitu, jsou londýnská doktorka a její manžel lobbysta zataženi do sítě spiknutí a zrady.

 

 

 

 

Ničemové / Mad Dogs

seriál Ničemové_Mad Dogs series

Hlavní hrdinové jsou dlouholetí přátelé, čtyřicátníci, kteří toho v životě zatím moc nedokázali. Když se ale společně sejdou na Belize, aby oslavili odchod jednoho z nich do důchodu, začnou se dít věci. Přátelé rozmotají sérii divokých událostí, na povrch začnou vyplouvat temná tajemství, zrada a dokonce vražda.

 

 

Nicolas Le Floch

seriá Nicolas Le Floch series

 

Neodolatelný James Bond 18. století.

Detektiv Le Floch operuje v bouřlivém předrevolučním 18. století poblíž dvora krále Ludvíka XV. Řeší ty nejdelikátnější případy ohrožující bezpečnost Francie, ale často i čest samotného panovníka či jeho nejbližších. Odhaluje pletichy na královském dvoře a rozplétá spiknutí proti koruně.

 

 

Night Manager

seriál Night Manager series

Jonathan Pine je britský voják z povolání, který však v současnosti vykonává práci nočního manažera v luxusním hotelu. Pine se v hotelu setká s Francouzkou Sophie. Tu váže pouto k Richardovi Onslowovi Roperovi, anglickému obchodníkovi na černém trhu se zaměřením na zbraně. Žena poskytne Pineovi usvědčující dokumenty, které hrdina předá příteli v britské rozvědce.

Sophie však brzy na to zemře. Pine se přidá k agentům rozvědky a rozhodne se pro práci v utajení s cílem pomstít smrt Sophie.

Minisérie je adaptací stejnojmenné knihy od Johna le Carreho z roku 1993.

 

 

Nightflyers

seriál Nightflyers series

Expedice osmi vědců a jednoho telepata míří k okraji sluneční soustavy na palubě vesmírné lodi The Nightflyer s cílem kontaktu s jinou formou mimozemského života. Ale poté, co se začnou dít děsivé události, se cesta změní v psycho ve vesmíru.

Adaptace stejnojmenné novely od George R. R. Martina a filmu z roku 1987.

 

 

 

Nikita

Byla jednou z nejlepších agentek, ale Divize ji zradila. Zavraždila jejího snoubence. A ona se rozhodla pomstít. Osamocená žena stojící proti tajné vládní organizaci prolezlé korupcí nemá na první pohled příliš šancí, ale skrývá v rukávu pár překvapení, které mohou chod Divize pořádně zkomplikovat. Nikita vyráží do boje, hodlá srazit do kolen ty, kteří ji před lety vycvičili.

 

 

 

Ninjago

seriál Ninjago series

Lego seriál pro děti, který je nabitý humorem a akcí. Nejvyšší mistr bojového umění ve světe, Ninjago Sensei Wu, dá dohromady čtyři chlapce a naučí je pradávné bojové umění Spinjitzu. Tato nová parta ninjů musí porazit zlého Lorda Garmadona a tak zachránit svět Ninjago.

 

 

 

Noční obloha / Night Sky

seriál Noční obloha Night Sky

Franklin a Irene Yorkovi před lety objevili na svém dvorku zakopanou místnost, která představuje most na zvláštní opuštěnou planetu. Od té chvíle své tajemství pečlivě střeží. Jednoho dne jim však do života vtrhne enigmatický mladý muž a tichý tajný život Yorků se rychle obrátí vzhůru nohama. A místnost, o které si mysleli, že ji tak dobře znají, se stává něčím mnohem větším, než si kdy dokázali představit.

 

 

Noční směna / The Night Shift

Vítejte na noční směně v nemocnici San Antonio Memorial, kde každou noc tým doktorů bojuje o životy svých pacientů. Patří mezi ně i T. C. Callahan, který trávil několik měsíců na Blízkém východě a až tady zjistil, že nejtěžší bitvy se odehrávají na domácím poli. On i další v jeho týmu ví, že občas nějaký ten kanadský žertík dokáže odlehčit mnohdy příliš napjatou situaci. Jenže teď je noční směna pod novým vedením.

A nový šéf Michael Ragosa se mnohem víc než o pacient zajímá o to, kde by ušetřil. Ale T.C. nikdy ještě neslyšel pravidlo, co by se nedalo porušit a nikdy nepoznal osobu, které by se nemohl postavit. Když Ragoza chce válku, tak ji bude mít. A vypadá to, že ho nezastaví ani Ragozova nová pravá ruka Dr. Jordan Santosová, se kterou dříve T.C. chodil…

 

Noční závod / Curfew

seriál Noční závod Curfew series

V nedaleké budoucnosti Zemi zahlcuje nezastavitelný virus neznámého původu. Totalitní vláda ve Velké Británii vytvořila večerku ve snaze chránit své obyvatele. Po půlnoci musí všichni zůstat doma, jinak jsou zavřeni do karantény. Někteří dostanou možnost soutěžit v nezákonném závodu s neodolatelnou hlavní cenou – bezpečným útočištěm.

 

 

 

 

 

 

Normální lidi

seriál Normální lidi series

Seriál podle bestselleru od Sally Rooney.

Příběh sleduje upřímný, ale komplikovaný vztah mezi Marianne a Connellem, a to v období od konce jejich školních dnů v malém městečku na západu Irska až po roky na vysoké škole Trinity College. On je oblíbený a populární, ona je osamělá, pyšná a zastrašující. Přesto se mezi nimi vytvoří pevné pouto. O rok později oba studují v Dublinu, kde Marianne najde pevnou půdu pod nohama i popularitu mezi vrstevníky, zatímco Connell visí na vlásku, je plachý a nejistý.

 

 

Nosferatu

seriál Nosferatu series

Mladá dívka Victorie má speciální schopnost objevovat ztracené věci. Jednoho dne potká Rolls-Royce se značkou NOS4A2. To řídí nesmrtelný Charlie Manx, který se živí duší dětí. Je na ni, aby ho zastavila.

Seriál je natočený dle stejnojmenné knihy, kterou napsal Joe Hill, u nás vyšla pod názvem Vánoční říše.

 

Not Going Out

seriál Not Going Out

Poté, co se Kate odstěhuje, Lee musí najít nového nájemníka, jinak mu hrozí, že o svůj byt přijde. Pokoj nakonec pronajme Timově mladší sestře Lucy. Tim ale brzy začne Leeho podezřívat, že má na jeho sestru špatný vliv, stejně jako předtím na Kate, která byla Timova přítelkyně. Mezi nimi to bývalo skvělé. Lee byl jejich nejlepší přítel. Ale od rozchodu se vše začalo komplikovat. Tim se přes něj nemůže přenést a Lee je navíc s Kate stále v kontaktu…

 

 

 

Nouzové přistání / Hot in Cleveland

seriál Nouzové přistání Hot in Cleveland series

Tři ženy z Los Angeles nouzově přistávají při letu do Paříže v Clevelandu. Po počátečních rozpacích se jim ve městě nejenom začne líbit, ale rozhodnou se v něm na nějaký čas zůstat.

Nastěhují se do jednoho domu se svéráznou domovnicí, která tahá z rukávu hlášky jednu za druhou a někdy poskytne i neocenitelné rady.

 

 

 

Nová holka / New Girl

Jess Day (Zooey Deschanel) je nekonvenční a roztomilá dívka, která po těžkém rozchodu hledá nové bydlení a tak se nastěhuje ke třem svobodným klukům. Coachvi (Damon Wayans Jr.), Schmidtovi (Max Greenfield) a Nickovi (Jake Johnson). Spolu s Jess se stěhuje i její nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone) a završuje tak prazvláštní pětici. Jess je praštěná, pozitivní ale zranitelná a má důvěru v lidi, i když by možná neměla, stejně dobře se ale cítí ve své kůži. Zvyklá spíše na přátelství dívek, naráží na nečekané nástrahy, které může přátelství s muži přinášet. Zejména v jedné domácnosti. Jak ale vztah pěti přátel pokračuje, uvědomují si, že se navzájem potřebují víc než si mysleli a vytváří tak zábavně dysfunkční rodinku.

 

 

Nové trable staré Christine / The New Adventures of Old Christine

seriál Nové trable staré Christine The New Adventures of Old Christine series

Christine se rozvedla s Richardem, ale vidí ho jako nejlepšího přítele. I přesto, že si našel novou přítelkyni, která se také jmenuje Christine. „Stará“ Christine vede společně se svou kamarádkou Barbarou fitness pouze pro ženy a bydlí se svým synem Ritchiim a bratrem Matthewem. „Stará“ Christine nepadla do oka matkám Ritchieho spolužáků ze soukromé školy, ty si totiž myslí, že matka má zůstat v domácnosti.

 

 

Novinářka / The Journalist

seriál Novinářka The Journalist

Adaptace stejnojmenného filmového hitu z roku 2019.

Hlavní hrdinka Annu Matsuda, reportérka Toto Newspaper, známá jako „maverick zpravodajských médií“, se snaží odhalovat problémy moderní japonské společnosti a rozkrývá pozadí vládního korupčního skandálu, přičemž se nenechá odradit ani mocnými, kteří stojí proti ní.

 

 

Nový Papež / The New Pope

seriál Nový Papež The New Pope series

Pokračování seriálu Mladý papež.

Pius XIII. je v kómatu a naděje na jeho probuzení jsou mizivé. Kdo se stane jeho nástupcem?

 

 

 

 

Now Apocalypse

seriál Now Apocalypse series

Skupinka mileniálů prozkoumá svou sexualitu a celkově objevuje sebe sama v divokém prostředí moderního Los Angeles.

 

 

 

 

Nox

seriál Nox series

V tomto seriálu je sváděn děsivý závod s časem v temném podsvětí Paříže. Vysloužilá policistka Catherine se vrhne do akce, když její dcera Julie, také uznávaná policistka, zmizí v podzemí města. S pomocí Julieina partnera Raphaëla musí Catherine sledovat každou stopu a využít všech instinktů k vypátrání své dcery, zatímco si klestí cestu tímto pekelným bludištěm v útrobách města.

 

Nula Nula Nula / ZeroZeroZero

seriál Nula Nula Nula ZeroZeroZero series

Vše se točí okolo pašování kokainu z Jižní Ameriky do Evropy a o ekonomických a politických dopadech.

 

 

 

 

Nultá hodina / Zero Hour

Milovníci konspiračních teorií budou chrochtat blahem. Méně však skeptik profesionál, který strávil posledních 20 let jako redaktor magazínu, jenž tyto věci popírá. Teď se bude muset rychle přizpůsobit, protože zjišťuje, že se ocitl ve středu největšího spiknutí všech dob.

 

 

 

 

 

 

Nurses

seriál Nurses

Děj vypráví příběh čtyř čerstvě vystudovaných zdravotních sester a bratrů, kteří pracují na traumatologii nemocnice St. Jude, jež patří k jedné z nejrušnějších ve městě. Jejich interakce s pacienty i ostatními zaměstnanci je brzy přesvědčí o tom, že jejich práce není jen o znalosti biologie a chemie, ale také o soucitu a psychické podpoře.