Nová holka / New Girl

STAŽENÍ

Obsah:

Jess Day (Zooey Deschanel) je nekonvenční a roztomilá dívka, která po těžkém rozchodu hledá nové bydlení a tak se nastěhuje ke třem svobodným klukům. Coachvi (Damon Wayans Jr.), Schmidtovi (Max Greenfield) a Nickovi (Jake Johnson). Spolu s Jess se stěhuje i její nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone) a završuje tak prazvláštní pětici. Jess je praštěná, pozitivní ale zranitelná a má důvěru v lidi, i když by možná neměla, stejně dobře se ale cítí ve své kůži. Zvyklá spíše na přátelství dívek, naráží na nečekané nástrahy, které může přátelství s muži přinášet. Zejména v jedné domácnosti. Jak ale vztah pěti přátel pokračuje, uvědomují si, že se navzájem potřebují víc než si mysleli a vytváří tak zábavně dysfunkční rodinku.

Hodnocení:

Prvních pár dílů mi Jess za prvé lezla na nervy, za druhé mi vadilo to vysvětlování vtipů, respektive upozorňování „teďka je to vtipný“. Když se ale zajede celá parta, přidá nastálo Cece a začne to celé fungovat jako jeden organismus, je to velmi příjemná oddechová záležitost. Navíc Jess přejde od čistého třeštidla do pozice více…konstruktivního třeštidla. Takže po první sérce rozhodně není důvod přestávat;-)

 

Plný názevNová holka / New Girl
Status:
Žánr:Komedie
Protagonisté: Zooey Deschanel, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lamorne Morris, Hannah Simone, Jake Johnson
Scénář:Elizabeth Meriwether, Rebecca Addelman, Kim Rosenstock, Berkley Johnson, Rob Rosell
Režie:Jake Kasdan, Peyton Reed, Michael Alan Spiller, Nanette Burstein, Matt Sohn, Fred Goss
Stopáž: 25 minut
Rok výroby:2011
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:USA