O

 

 

O človíčkovi

seriál O človíčkovi

Ničeho se nebojí, ví si se vším rady a dovede si v divokém pravěku, plném podivných prazvířat a praještěrů, najít správné kamarády. Takový je Človíček – hrdina kresleného seriálu, který podle námětů Zdenky a Pavla Teisingerových natočil režisér Josef Lamka. Človíčkova dobrodružství se odvíjejí ze srážky malého a bezbranného tvora s nepřátelským světem a jsou plná laskavého humoru.

 

 

 

O klukovi z plakátu

seriál O klukovi z plakátu

Jednou šel malý Lukáš do školy a na zdi plné plakátů objevil kluka, který se mu podobal jako vejce vejci. Oba kluci se stali velkými přáteli a prožívají spolu nevídaná dobrodružství se starými i novými postavami z plakátovací plochy. Jsou na ní například zvířata ze zoologické zahrady, koně z Velké pardubické, vodní zvířata se na jednom plakátu ocitnou bez vody a na obou kamarádech je, aby jim pomohli. Jindy se tu objeví malý pejsek Botula a další postavičky, se kterými autorka scénáře Květa Kuršová vytvořila základ seriálu, který se na obrazovce udržel víc jak dvacet let a stále děti baví.

 

 

 

 

 

 

O loupežníku Rumcajsovi

seriál O loupežníku Rumcajsovi

Loupežník Rumcajs byl původně jičínským ševcem, boty si u něj nechal šít i jíčínský starosta Humpál. Rumcajs se však se starostou neshodl a byl za to vykázán z města. Usadil se v lese Řáholci, kde se začal živit jako loupežník. Žije tu společně se svou manželkou Mankou a synkem Cipískem, s nimiž prožívá spoustu dobrodružství, protože jičínské panstvo je chce z lesa vystrnadit.

 

 

 

 

O makové panence a motýlu Emanuelovi

seriál O makové panence a motýlu Emanuelovi

Na makovém poli se poprvé setkal motýl s oranžovým cylindrem jménem Emanuel s panenkou, která měla červenou sukničku a představila se jako Maková panenka. Emanuelovi se moc zalíbila, začali se přátelit a pomáhat si, někdy šli pro radu k chytré makovici.

 

 

 

 

 

O zvířatech a lidech

seriál O zvířatech a lidech

Seriál o zvířecích pacientech a lidech kolem nich vznikl v koprodukci České televize s německou firmou Gold film Phorzheim v roce 1994. Podle scénáře J. Melíška a O. Zelenky vznikl pod taktovkou režiséra H. Bočana a za přítomnosti mnoha populárních českých herců seriál, který se svým tématem řadí k nadčasovým, jak potvrzuje i vyrovnaný divácký zájem za všechna tři nepremiérová uvedení.
Z hereckých osobností seriálu jmenujme Ivanu Chýlkovou v roli Olgy, Karla Heřmánka jako Hrubeše a Jiřinu Bohdalovou, Vlastimila Brodského, Petra Nárožného, Jana Hartla a Jana Potměšila v rolích veterinářů. Sestavu doplňují ošetřovatel Hanzel (Josef Somr), dvě sestry (Lucie Zedníčková a Naďa Konvalinková) a mnoho dalších.

 

 

O.C.

Ryan Atwood je se svým starším bratrem zadržen při krádeži auta. Jako veřejný obhájce je mu přidělen Sandy Cohen. Sandymu chlapec připomíná sebe v mládí, a proto se mu rozhodne pomoci. Když Ryana matka vyhodí z domova, vezme ho k sobě. Sandy s bohatou manželkou Kirsten a synem Sethem žije v bohatém městečku Newport v komunitě stejně majetných a snobských lidí. Ryan se rychle spřátelí se Sandyho synem Sethem, který je trochu zvláštní a nedaří se mu zapadnout mezi povrchní spolužáky. Ryan neujde pozornosti dívky ze sousedství Marissy, což mu způsobuje problémy s jejím přítelem Lukem a jeho partou. Na večírku se poperou, Sandyho manželka Kirsten se rozhodne, že už Ryana u sebe doma nechce. Když ho Sandy veze zpátky do China, zjistí Ryan, že se matka odstěhovala, proto se vracejí zpátky. Marissin otec Jimmy má podle všeho problémy, protože se nechává zapírat před vyšetřovateli z Komise pro cenné papíry. Jeho manželka je však zvyklá na vysoký životní standard a jeho obtížnou situaci nevnímá.(oficiální text distributora)
Být mladý, bohatý, úspěšný a krásný, je to možné? V městečku Newport, přesněji v oblasti nazývané Orange County v Kalifornii jsou tato slova reálná. Ryan Atwood byl s bratrem chycen při krádeži auta a rázem se ocitá ve vězení. Jelikož je ale mladý a nenašli u něj marihuanu a zbraň (jak se to stalo jeho „povedenému“ bratrovi), dostává ho bez problémů ven veřejný obhájce Sandy Cohen. Matka jej posléze vyhazuje z domu a ujímá se ho Sandy, který prožil podobné dětství. Doma u Cohenů se Ryan seznamuje s manželkou Sandyho – Kirsten, která není moc nadšena úmyslem svého manžela (nechat si v domě zločince), navíc s jejich synem Sethem, který je blázen do komiksů a nemá tu skoro žádné přátele. Postupem času se Ryan seznamuje s vražednou kráskou Marissou Cooperovou a získává si tu pověst rváče a drsného chlapíka z China, kde byla rvačka na denním pořádku. Společně tedy čtyřka Ryan & Marissa, Seth a jeho vytoužená dívka Summer dobývají večírky a párty, zažívají tragédie, ale pořád s přestávkami drží při sobě.

 

OA / The OA

seriál OA_The OA series

Prairie Johnsonová zmizela, když jí bylo 21 let. Nikdo neví, co se s touto slepou dívkou stalo. O sedm let později se z ničeho nic objevuje a vrací ke svým adoptivním rodičům. Proč byla tak dlouho pryč? Kdo ji unesl? Jak je možné, že se vrátila a především jak je možné, že znovu vidí? Jedná se o zázrak nebo je Prairie pro své okolí hrozbou?

Jisté je jedno. Prairie má poslání a udělá vše, aby pomohla těm, kteří její pomoc nejvíce potřebují…

 

 

 

Obchoďák

seriál Obchoďák

V zákulisí obchodního centra, v prostředí lesku výloh a regálů supermarketů, v bezstarostné atmosféře kaváren se odehrávají nečekaně dramatické, ale i humorné příběhy hlavních hrdinů seriálu. Mezi regály supermarketu začíná svůj nový život Simona. Je na útěku od svého bohatého manžela, který se dostal do střetu se zákonem. Její kamarádka Dáša si právě otevřela butik s prádlem. Na rozdíl od Simony má šťastné manželství s Petrem, profesorem češtiny, svoji budoucnost vidí v jasných barvách. A den co den řídí celý kolos centra její sestra, sympatická Vanda. Bude i nadále podřizovat svůj život matce, nebo začne žít konečně svůj vlastní příběh?

 

Obi-Wan Kenobi

seriál Obi-Wan Kenobi

Spin-off z hlavní ságy Star Wars soustředící se na Obi Wan Kenobiho.

Tatooine – drsný pouštní svět, kde se farmáři trápí v žáru dvou sluncí a snaží se chránit sebe a své blízké před nájezdy Tuskenů. Zapadákov na okraji civilizovaného vesmíru. A nepravděpodobné místo, kde by se našel ukrytý mistr Jedi, nebo osiřelý chlapeček, na jehož maličkých ramenou spočívá budoucnost galaxie…

 

 

Obrazy z mládí / Record of Youth

seriál Obrazy z mládí Record of Youth series

Tři mladí módní designéři se snaží prorazit v módním průmyslu. Sny jsou ale luxus, který si nemůže dovolit každý. Ale díky mladistvému duchu a vášnivému nasazení si je ale možná mohou splnit.

 

 

 

October Faction

seriál October Faction series

Hlavními postavami jsou Fred a Deloris Allenovi, kteří jsou lovci monster. Po smrti Fredova otce se se svými dětmi Geoffem a Viv přestěhují. Musí utajit, že jsou členy tajné organizace, a zjistí, že zdejší město není tak ideální, jak by se mohlo na první pohled zdát.

 

 

 

Od A do Z / A to Z

A to Z vypráví příběh Andrewa a Zeldy, páru, který se málem nedal dohromady, a všeho, co se stalo ode dne, kdy se potkali. Andrew byl vždy skrytý romantik. Po cestě do práce poslouchá Celine Dion a sní o tom, že najde tu pravou. Představuje si ji jako krásku, kterou spatřil v noci před dvěma lety.

Zelda vyrostla s hippie mámou. Ta věřila, že vesmír lidi zaopatří vším, co je potřeba. Zelda se rebelsky stala právničkou, která upřednostňuje kontrolu, kterou jí dává online seznamování. Stane se však porucha a Zelda dostane pozvánku k rozhovoru ve společnosti, kde Andrew pracuje.

Andrew a Zelda se poprvé potkají a i přes zjevné neshody mezi nimi začnou létat jiskry. Ona si myslí, že je to šance. On si myslí, že je to osud – je přesvědčený, že jde o tu samou dívku ve stříbrných šatech, kterou spatřil před dvěma lety.

Jde o nekonečnou lásku, nebo jen odbočku od osudu?

 

Od Nuly / From Scratch

seriál Od Nuly From Scratch

Seriál inspirovaný memoáry, je mezikulturním milostným příběhem, který sleduje americkou studentku Amahle „Amy“ Wheelerovou studující v Itálii, která se seznámí se sicilským kuchařem Linem a zamiluje se do něj.

Jejich romantický vztah čelí mnoha nepředvídaným výzvám, včetně jejich velmi odlišného kulturního prostředí. Když však Lino čelí vážným zdravotním problémům a budoucnost páru je ohrožena, obě rodiny se spojí a vytvoří tak jednu velkou společnou rodinu, jakou si nedokázaly kdy představit, a dokáží, že láska překračuje všechny hranice.

 

Od soumraku do úsvitu / From Dusk Till Dawn The Series

seriál Od soumraku do úsvitu From Dusk Til Dawn series

Hororový seriál na motivy známého filmu se stejnojmenným názvem (u nás Od soumraku do úsvitu). Hlavními hrdiny jsou bratři Geckovi, kteří si ze zákonem příliš hlavu nelámou, ranger Gonzales, který jim je na stopě a rodina Fullerových. Ti všichni brzy poznají, že příběhy o upírech možná přece jen mají reálný základ. Nebo ne?

 

 

 

Odhalení / The Act

seriál Odhalení_The Act series

Seriál sleduje příběh Gypsy Blanchard, dívky, která se snaží dostat z toxického vztahu se svojí přehnaně ochranitelskou matkou. Obsah seriálu vychází ze skutečných událostí.

 

 

 

Odloučení / Severance

seriál Odloučení Severance

Mark pracuje pro firmu jménem Lumon Industries, konkrétně působí v oddělení, které po svých zaměstnancích vyžaduje zvláštní proceduru. Kdo ji podstoupí, navždy oddělí své vzpomínky na práci od těch na osobní život. Zničehonic se v jeho volném čase zjeví Petey, se kterým v Lumon pracoval, a nabízí mu odpovědi. Bude je Mark chtít, nebo toto odloučení raději zachová?

 

 

Odložené případy / Cold case

Tvrdohlavá a důmyslná detektivka Lilly Rush (Kathryn Morris) se specializuje na případy vražd, které nikdy nebyly vyřešeny a nyní třeba i celé roky leží bez povšimnutí v policejních archivech. Dříve Rush používala svůj přirozený instinkt k řešení aktuálních případů, ale nyní jako zkušená kriminalistka upřela svou pozornost do zdánlivě zapomenuté minulosti. Vyslýchá svědky, jejichž životy se již od doby spáchání zločinu dávno změnily, využívá nejmodernější poznatky vědy, aby našla důkazy a stopy k případům, který kdysi platily za nevyřešitelné. Současně si uvědomuje, jak vážné následky může její počínání mít. Její práce otvírá staré rány a přináší vzruch tam, kde jednou zčeřená voda opět mlčky plyne do zapomnění.

 

Odpadlík / Renegade

Býval dobrým policistou, ale spáchal nejtěžší hřích: svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Pokusili se ho zabít, místo toho zabili ženu, kterou miloval… Reno Raines si změnil jméno (teď je to Vince Black) a ve službách Bobbyho Six-Killera putuje napříč Amerikou a chytá zločince, na které je vypsaná odměna. Mimo to samozřejmě sám utíká před zákonem a pečuje o svého Harleye…

 

Odpočívej v pokoji / Six feet under

V centru příběhu originálního „pohřebáckého seriálu“ z produkce HBO je rodina Fisherových z Los Angeles, která provozuje nezávislý pohřební ústav. Tedy neustálými výčitkami stižená matka Ruth (Frances Conroyová), bodrý otec Nathaniel (Richard Jenkins), který sice v pilotním dílu zahyne pod koly autobusu, ale v dalších částech se vrací jako duch-komentátor. Starší syn Nate (Peter Krause), vracející se k rodině po letech bezstarostného flákání, mladší syn David (Michael C. Hall), typický pečlivý funebrák, který se stydí za svoji homosexualitu, a konečně nejmladší dcera Claire (Lauren Ambroseová), která si jediná uvědomuje, že něco s jejím životem není v pořádku. Do života rodiny ještě významně zasahují tři postavy – černý policista Keith (Mathew St. Patrick), který je Davidovým milencem, svobodomyslná Nateova přítelkyně Brenda (Rachel Griffithsová) a její nezdárný bratr Billy (Jeremy Sisto).

Struktura jednotlivých dílů je v podstatě neměnná, nejdřív se seznámíme s mrtvolou (která vždy skoná nějakým bizarním způsobem), jejíž pohřeb tvoří rámec veškerého dění, a na tomto pozadí se zaplétají a zase rozplétají osudy jednotlivých členů rodiny. Příběh pilotního snímku byl navíc proložen parodiemi na reklamy; od této praxe však tvůrci v dalších částech upustili.

Ohnivý kuře

Ohnivý kuře

Hlavními hrdiny jsou dva kuchaři Mike a Burák. Oba dva se vydávají na dobrodružství do městečka Janovy Lázně, kde jeden z nich po strýcovi zdědil hospodu. Když na místo dorazí, zjišťují, že je to spíše ruina než hospoda, kde se nedá ani vařit. Tak společně musí vydělat peníze, aby ji mohli zrenovovat. Současně musí dávat pozor na přímou konkurenci v podobě místního Grand Hotelu nebo oblíbené cukrárny, kteří se o svoji pozici na trhu budou prát do posledního dechu.

 

 

 

Okres na severu

seriál Okres na severu

Hlavní hrdina – vedoucí tajemník KSČ v Brodu – Josef Pláteník, řeší veškeré problémy tížící okres. Největším problémem je havárie v chemičce. V soukromém životě musí řešit rozchod dcery s jejím manželem, svatbu své sekretářky a úraz svého kamaráda, lesáka.

 

 

 

Okresní přebor

seriál Okresní přebor

Komediální seriál z prostředí vesnického fotbalu. Jedna sezóna fotbalového klubu Slavoj Houslice.

 

 

 

 

 

Okupace / Occupied

Desetidílný norsko-švédský thriller Okupace vznikl podle námětu spisovatele Joa Nesboho, jenž se také podílel na scénáři. Příběh, zasazený do blízké budoucnosti, vypráví o hypotetické okupaci Norska Ruskem. Nově zvolená norská vláda, zaměřená na ochranu životního prostředí, zastaví těžbu ropy a vývoz ropných produktů. To samozřejmě způsobí otřes v celé Evropské unii. Rusko vyjde vstříc požadavkům EU s tím, že jeho vojska vstoupí na norské území. Jelikož Spojené státy americké již nejsou členem NATO, je severská země odkázána sama na sebe. Dramatické události na sebe nenechají dlouho čekat. Brzy je totiž unesen norský premiér Jesper Berg… Pozoruhodné televizní dílo tvoří originální umělecký komentář k současnému politickému uspořádání světa a jeho bezpečnostním rizikům. Dotýká se tématu kolaborace, stinných stránek diplomacie i novodobých metod vedení válečného konfliktu, který zdaleka nespočívá jen v použití zbraní.

 

Ola se hledá / Finding Ola

seriál Ola se hledá Finding Ola

Po klíčové životní události se Ola Abd ElSabour vydává na cestu za sebepoznáním a snaží se vypořádat s výzvami, které nová realita představuje.

 

 

 

On the Buses

seriál On the Buses series

Příběhy přátel Stana a Jacka. Stan pracuje jako řidič autobusu a Jack je průvodčí na jeho lince. Život jim znepříjemňuje jejich šéf – inspektor Blake.

 

 

 

 

Once Upon a Time in Wonderland

Seriál je spin-offem k Once Upon a Time.

Mladá a krásná Alenka vypráví v době viktoriánské Anglie příběh o podivném místě, který se nalézá na druhé straně králičí nory. Neviditelná kočka, housenka kouřící vodní dýmku a hrací karty, které umí mluvit, to jsou jen jedny z mála nadpřirozených bytostí, které potkala při svém neuvěřitelném dobrodružství. Samozřejmě tato problémová dívenka musí být blázen a její doktoři se ji snaží vyléčit metodou, která jí pomůže na všechno zapomenout. Ve chvíli, kdy Alenka bude připravená zbavit se oněch vzpomínek, především té nejbolestivější o džinovi, do kterého se zamilovala a kterého ztratila navěky – pohledného a záhadného Cyruse. Alenka však v hloubi srdci ví, že kouzelná země je opravdu skutečná. V té chvíli se objeví zatrpklý Srdcový spodek a velmi přesvědčivý Bílý králík, kteří se ji pokusí zachránit před tímto nešťastným osudem. Trojice se společně vydává skrz králičí noru zpátky do země zvané Říše divů, kde se nemožné stává skutečností.

One Dollar

seriál One dollar series

Jakou cenu musíte zaplatit, abyste pohřbili pravdu?

V malém americkém městě mezi skupinou obyvatel, kteří figurují v šokující vícenásobné vraždě, koluje dolarová bankovka. Postupně sledujeme cestu této bankovky a osudy jejích vlastníků, přičemž jsou odhalena ta nejtemnější tajemství, která toto městečko skrývá.

 

One Lane Bridge

One Lane Bridge

Uprostřed Queenstownu, malého města na jihu Nového Zélandu, se nachází úzký most, který se stane středobodem tajemných událostí.

Ambiciózní mladý detektiv Ariki Davis se do městečka právě přistěhoval. Snaží se získat důvěru pevně spletené komunity i svého nadřízeného, Stephena Tremaina. Při vyšetřování možné vraždy však v sobě probudí tajemné duchovní síly, které ohrožují případ, jeho kariéru i jeho život.

 

 

One of Us

Thriller zasazený do Skotska a Edinburghu. One of Us je intenzivní morální příběh, který nechá diváky v nevědomí až do posledního okamžiku.

Hrůzostrašná dvojitá vražda otřese dvěma rodinami, které žijí vedle sebe v městečku ve Skotsku. Seriál se však nesoustředí na vyšetřování vřažd, ale místo toho ukazuje zoufalství truchlících příbuzných a temné následky, které ohrožují jejich vlastní životy.

 

One of Us Is Lying

seriál One of Us Is Lying

Pět studentů je po škole. Jen čtyři však ze třídy vyjdou živí. Všichni jsou podezřelí a všichni něco skrývají.

 

 

 

Only Murders in the Building

Only Murders in the Building

Tři cizinci sdílí nevšední koníček – jsou posedlí žánrem true crime. Brzy se jim však život obrátí vzhůru nohama, když se sami ocitnou uprostřed jednoho krimi případu.

 

 

 

Open All Hours

seriál Open All Hours series

Arkwright je lakomý obchodník, který neváhá udělat cokoli, jen aby z toho měl zisk. Synovce Granvilla, kterého se po smrti své sestry ujal a vychoval ho, nutí pracovat od nevidím do nevidím, takže Granvillovi nezbývá téměř žádný volný čas. Jedinou Arkwrightovou slabostí je jeho přítelkyně, zdravotní sestra Gladys.

 

 

 

Operation Buffalo

seriál Operation Buffalo series

V 50. letech Britové testovali v Austrálii nejničivější zbraň na světě. Atomovou bombu. Studená válka se rozjížděla a tak bylo potřeba vše udržet v naprosté tajnosti. Velitelem základny byl válečný hrdina Major Leo Carmichael, jehož práce nebyla úplně nejlehčí. Má neschopného velícího důstojníka a novou meteoroložku, která má neustálé dotěrné otázky. K tomu všemu vláda a tisk sledují každý jeho krok. A navíc jak se ukazuje, tak území Maralingy není tak neobydlené, jak se čekalo. Domorodí Australané jsou znepokojeni explozemi a následnými divnými mraky na obzoru.

Příběh o nekonečných možnostech zrady a o tom, že ani zrádci nejsou proti zradě imunní.

 

Opuštěný / Uncoupled

seriál Opuštěný Uncoupled

Michael měl za to, že má perfektní život. To se změní ve chvíli, kdy ho manžel šokuje s novinkou, že ho po 17 letech opouští. Doslova přes noc je Michael nucen konfrontovat dvě noční můry. Jednak ztratil svou spřízněnou duši, a najednou je z něj svobodný homosexuální čtyřicátník v New Yorku.

 

 

Orange is the New Black

Komedie založená na memoárech Piper Kerman popisuje, jak strávila patnáct měsíců v ženské věznici za praní peněz pro drogovou dealerkou Alex. Piper musí vyměnit svůj pohodlný život se snoubencem v New Yorku za nepohodlnou oranžovou kombinézu ve federální věznici. Tady je donucena přehodnotit vše, čemu kdy věřila a navázat nové spojenectví se skupinou excentrických vězeňkyň…

 

 

 

Ordeal by Innocence

Ordeal by Innocence

Volná adaptace knihy Agathy Christie o vraždě bohaté filantropky Rachel Argyll v jejím domku v Sunny Point na Vánoce 1954.

 

 

 

 

 

 

Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace v růžové zahradě 2

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.
Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí…

 

Ordinary Joe

Ordinary Joe

Drama sleduje tři paralelní životy Joea Kimbrougha poté, co hrdina učiní zásadní rozhodnutí v klíčových okamžicích svého života. Seriál odpovídá na otázku, jak se život může změnit, když své rozhodnutí založíte na lásce, věrnosti či vášni.

 

 

Origin

seriál Origin series

Desetidílné sci-fi drama vypráví o skupině lidí, jenž se společně ocitli na vesmírné lodi Origin, která směřuje ke vzdálené planetě. Cestující musí spolupracovat, aby přežili, ale rychle zjistí, že jeden z nich není tím, za koho se vydává a události naberou rychlý spád…

 

 

 

Orphan Black

Když se Sarah stane svědkyní sebevraždy neznámé ženy, které je podezřele podobná, rozhodne se převzít její identitu. Předpokládá, že vyřeší všechny své problémy tím, že se zmocní úspor mrtvé. Místo toho se však ocitá ve spirále záhadných událostí a brzy zjišťuje nečekanou pravdu – ona sama a mrtvá žena jsou klony. Když pak ve svém pátrání pokračuje, odpovědí na její snahu je objev, že někde venku jsou další lidé, kteří vypadají přesně jako ona. Geneticky přesní jedinci, kteří byli rozdáni náhodným párům a vychováváni v odlišných prostředích. Nemá sebemenší tušení, kdo stojí za stvořením klonů, každopádně má opravdu dobrou motivaci k další práci. Její klony totiž někdo vraždí…

 

Osada

seriál Osada

Do chatové osady Záhoří jezdili už jejich dědové, rodiče a budou do ní jezdit i jejich děti. Platí tu neměnná pravidla a tradice. A to i přesto, že svět se mezitím změnil. Někdo zbohatl, někdo naopak. Stali se z nich pravičáci i levičáci, Pražáci i Moraváci, liberálové i milovníci tradičních hodnot. Vzdálili se sobě na hony. Neshodli by se v práci, u televizního programu ani u voleb. Především proto, že by se vůbec nepotkali. Každý totiž žije ve své sociální bublině. Podle toho to ostatně od pátku do neděle v osadě vypadá.

 

 

Oslněni světlem / Blinded by the Lights

seriál Oslněni světlem Blinded by the Lights series

Kuba je nechvalně proslulý varšavský dealer kokainu. Je to perfekcionista a outsider. Rád má všechno pod kontrolou, včetně své pečlivě promyšlené a dokonale propracované image. Pro okolní svět je velkou záhadou. Lidé kolem něj vidí jen hezký obličej, drahé oblečení a luxusní auto. Nikdo o něm skoro nic neví, přestože se zná skoro se všemi. Jeho klientelu tvoří politici, slavné osobnosti, bohaté ženy v domácnosti, hiphopové hvězdy a hipsteři. Stýká se s místními mafiány pod vedením Stryje, s nímž sdílí stejného šéfa, Jaceka. Jeho jedinou blízkou přítelkyní je Pazina. Kuba už je svým životem unaven – rád by od něj utekl někam daleko, a tak koupí dvě jednosměrné letenky. Příští měsíc odlétá do Argentiny. Před svým odjezdem ale musí ještě pár věcí vyřídit. Mezitím je z vězení po několika letech propuštěn Dario, gangster ze staré školy. Když se jejich cesty nečekaně zkříží, Kuba je nucen čelit svému současnému životu i všem dosavadním rozhodnutím včetně těch, která se teprve chystá učinit. Bude Kuba natolik odvážný, aby se dokázal postavit svým démonům?

Osm dní

seriál Osm dní

K Zemi se blíží 60 kilometrů dlouhý meteorit. Do srážky zbývá pouhých osm dní. Snaha ho zneškodnit selhala. Seriál sleduje rodinu, která se snaží přežít v tomto chaosu.

 

 

 

 

Osmosis

seriál Osmosis series

V blízké budoucnosti jsou mladí lidé v Paříži uchváceni novou seznamovací aplikací s názvem Osmóza. Ta dokáže označit tu pravou lásku na základě hlubokého skenu dat z mozku. Má 100% úspěšnost. Jaká je ale cena za to, když člověk nechá algoritmus rozhodnout o tom, koho milovat, a když nechá technologii dojít tak daleko, že ví o každé vaší myšlence a i o tom nejskrytějším a nejtemnějším tajemství?

 

 

 

Ospalá díra / Sleepy Hollow

Ichabod Crane je ve válce za nezávislost zraněn bezhlavým jezdcem. Následně se ocitá v jednadvacátém století v městečku Sleepy Hollow. Jezdec tu právě zabil místního šerifa. Jeho podřízená Abbie přizve Ichaboda, aby jí pomohl vraždící nestvůru dopadnout…

 

 

 

 

Ostré předměty / Sharp Objects

seriál Ostré předměty_Sharp Objects series

Reportérka Camille Preaker právě opouští psychiatrickou léčebnu, kde strávila krátký čas. Nyní čelí výzvě – musí se vrátit do svého malého rodného města a pracovat na případu vražd dvou nezletilých dívek. Ve městě ji ale čeká ještě další výzva – už roky nemluvila se svou neurotickou hypochondrickou matkou a třináctiletou sestrou, s kterou se téměř nezná.

Poté, co se ocitne ve svém dětském pokoji a začíná pracovat na případu, zjišťuje, že se až nebezpečně blízko ztotožňuje s mladými oběťmi. Pronásledována vlastními démony se snaží rozkrýt psychologickou skládanku vlastní minulosti, pokud se chce dostat k jádru příběhu a přežít rodinné znovushledání.

 

Ostrov pokušení / Temptation island

seriál Ostrov pokušení Temptation island

Romantiku střídá pokušení, když se páry v rozhodující okamžik vztahu vypraví do exotických tropů. Každý tráví čas zvlášť a bez toho druhého zažívá bláznivé divoké večírky a žhavé svůdné chvíle. Čí láska je opravdová a vydrží? A kdo bude muset odjet domů sám? To odhalí kontroverzní zábavná show Ostrov pokušení.

 

 

Ostrovní blues / Our Blues

seriál Ostrovní blues Our Blues

Láska je úžasná, ale umí taky pěkně bolet. A život přináší různé slasti i strasti. Lidi, kteří žijí a pracují na rušném ostrově Čedžu, o tom vědí svoje.

 

 

 

 

Osudové lásky

seriál Osudové lásky

Dokumentární cyklus České televize, v němž spisovatel Stanislav Motl pátrá po tajemstvích výjimečných mileneckých párů.

 

 

 

 

Otec Brown / Father Brown

Otec Brown_Father Brown

Katolický kněz vyšetřuje ve volném čase záhady. Podle příběhů Gilberta Keithe Chestertona.

 

 

 

 

Our Girl

seriál Our Girl series

Molly Dawes vezme osud do svých rukou a připojí se k britské armádě jako zdravotník.

 

 

 

 

Our Kind of People

seriál Our Kind of People

V městečku Oak Bluffs na ostrově Martha’s Vineyard žije více než 50 let komunita mocných afroamerických elitářů. Svobodná matka Angela Vaughn se snaží očistit své rodinné jméno a prosadit se v tomto světě se svou revoluční řadou přípravků na vlasy, která zdůrazňuje vnitřní přirozenou krásu Afroameričanek. Brzy ale objeví temné tajemství o minulosti své matky, které převrátí její život naruby a otřesete celou komunitou.

 

 

Outcast

Muž pronásledovaný případem, kdy jeho matku posedl démon, spojí síly s duchovním ve svém rodišti a chce se dopátrat skutečné příčiny událostí. Podle komiksu Roberta Kirkmana.

 

 

 

 

Outer Banks

seriál Outer Banks series

Skupina dobrých přátel nalézá mapu, která odkrývá dlouho pohřbené tajemství, a mezitím se snaží najít pohřešovaného otce jednoho z nich.

 

 

 

Outmatched

seriál Outmatched series

Rodinná komedie o obyčejném párečku z Jersey. Manželé se snaží vychovávat čtyři děti, z nichž tři jsou zcela náhodou certifikovaní géniové.

 

 

 

 

 

Outsider

seriál Outsider series

Detektiv Ralph Anderson vyšetřuje vraždu jedenáctiletého chlapce. Když jejich jediný podezřelý dokáže své neprůstřelné alibi, tak se vyšetřování začne ubírat jiným, mnohem více znepokojujícím směrem.

Natočeno dle stejnojmenné knihy, kterou napsal Stephen King.

 

 

 

Outsiders

Outsiders se točí okolo klanu Farrellů. Jde o rodinu outsiderů, kteří žijí v kopcích Appalachia déle než si kdokoliv pamatuje. Straní se ostatních lidí, povznáší se nad právní zákon. Jsou rozhodnuti chránit svůj svět a bránit svůj způsob života s využitím jakýchkoliv prostředků.

 

 

 

 

Ovečka Shaun / Shaun the Sheep

Jeden pes, stádo ovcí a jedna, která je vede…do toho ještě trochu bláznivý farmář, který si nesmí všimnout žádného z kousků, do kterých se tahle partička pustí. Aneb kdo nebečí s náma, bečí proti nám.

 

 

 

Overlord

seriál Overlord

Virtuální realita ovládá celý herní průmysl roku 2138. A právě zde se odehrává náš příběh. Nejpopulárnější hra všech dob, Yggdrasil, ohlásila svůj konec. Náš hrdina, guild master Momonga, chce poslední minuty strávit ve hře až do odpojení serverů… ale co se nestane? Hra se neukončí a hráči zmizí možnost se odhlásit a zavolat si pomoc. Hráč Momonga zůstal sám napospas ve virtuální realitě. Momonga se rozhodne prozkoumat okolí své pevnosti, když zjistí, že celá jeho pevnost byla přesunuta do jiného světa. Ten se od původní hry liší tím, že non-charaktery (NPC) najednou jednají sami od sebe a chovají se jako „lidé“. Náš hrdina se snaží zjistit, v jakém světě se ocitl.

 

Ozark

seriál Ozark series

Jezero Ozark by bylo mírumilovné místo, kdyby kolem sebe neskrývalo temný a nebezpečný svět praní špinavých peněz a drog.