P

 

Pachinko

seriál Pachinko

Drama podle bestselleru od Min Jin Lee.

Seriál sleduje naděje a sny čtyř generací korejské rodiny imigrantů. Epický, leč intimní příběh začíná zakázanou láskou, z které se vyklube srdceryvná sága odehrávající se mezi Koreou, Japonskem a Amerikou, která vypráví nezapomenutelný příběh války a míru, lásky a ztráty, triumfu a porážky. Seriál bude vyprávěn ve třech jazycích: korejsky, japonsky a anglicky.

 

Pacific Rim Země nikoho / Pacific Rim The Black

seriál Pacific Rim Země nikoho Pacific Rim The Black

Dospívající chlapec se svou mladší sestrou hledají své rodiče. K tomu používají obrovskou mobilní zbraň, která je známá jako Jaeger.

Anime seriál vychází z filmu Pacific Rim.

 

 

 

Pam & Tommy

seriál Pam & Tommy

Minisérie o slavném hollywoodském páru Pamele Anderson a Tommym Lee a skandálu, který showbusinessem od základu otřásl. Bouřlivý vztah slavné herečky a rockové hvězdy roky plnil přední stránky bulvárních časopisů. Na veřejnost se dostalo i soukromé sexuální video, které dvojice natočila.

 

 

 

Pán času / Doctor Who

Pokračování klasického anglického sci-fi seriálu, který se natáčel v letech 1963-1989. Devatenáctiletá Londýňanka Rose Tyler (Billie Piper) žije jednotvárný život prodavačky v obchodním domě s oblečením a nevidí před sebou jinou budoucnost. To se změní ve chvíli, kdy ji po zavíračce ve skladu napadnou oživlé figuríny. Zachrání ji záhadný muž, který se představí jako Doktor. Má neobvyklé znalosti a odlišné vnímání časoprostoru, než ostatní lidé. Rose na něj naráží znovu a znovu a ocitá se uprostřed boje o budoucnost lidstva, o kterém lidé ještě nevědí.

Ani Doktor není, co se zpočátku zdál; prochází dějinami, aniž by zestárl, a kde se objeví, tam se schyluje ke katastrofě. Ve skutečnosti pochází z rasy Timelordů, kteří kdysi dávno cestovali prostorem a časem v lodích Tardis (cestuje v poslední z nich) a dohlíželi na nerušený vývoj mladších civilizací. Prohráli však v Časových válkách a jejich domovská planeta byla zpustošena. Doktor zřejmě přežil jako jediný a v poslední prastaré a občas poruchové Tardis cestuje dějinami Země a je „stále na odchodu“. Tardis je vybavena chameleoním okruhem, který je ale porouchaný a tak loď stále vypadá jako modrá britská policejní budka z 60. let, zevnitř o hodně větší než zvenku. Doktor málokdy cestuje sám, a tak Rose nabídne, aby se k němu připojila.

seriál Pan Tau  

Pan Tau

Černý oblek s bílou květinou na klopě, černé paraple a černý kouzelný klobouk. Jednou usměvavý gentleman s laskavýma očima a bezelstnými nápady, jindy malá figurka ovšem stejných vlastností. Pana Tau, který se vyjadřuje pouze pantomimicky, trápí, když jsou děti smutné nebo zklamané, proto je chce rozveselit a plní jejich přání notoricky známým gestem díky svému klobouku.

První díl seriálu, zatím jen černobílý vznikl již v roce 1966, další však až o tři roky později a v československo-západoněmecké(!) koprodukci. Stal se tak prvním seriálem české televize, který se točil s kapitalistickými kolegy. Některé díly se za normalizace nemohly vysílat kvůli Janu Werichovi v roli bohatého pana Violy nebo taxikáři Pavlu Landovskému.

 

 

 

Pán tygrů / Tiger King Murder, Mayhem and Madness

seriál Pán tygrů Tiger King Murder, Mayhem and Madness

Joseph Maldonado-Passage, přezdívaný Joe Exotic, je správcem a majitelem rozsáhlé zoo Greater Wynnewood Exotic Animal Park v Oklahomě. Chová zde na 200 tygrů a dalších zvířat, zaměstnává lidi, má desetitisíce návštěvníků ročně.

Jenže ne vše je takové, jak se zdá. Joe je součástí sítě obchodníků se zvířaty, prodává mláďata tygrů a šelem zájemcům z celých Spojených států. Vede excentrický život, zaměstnává bývalého drogového bosse, a peníze pro něj znamenají mnohem víc, než samotná zvířata. Hlavní konflikt pak nastává, když si Carole Baskin, majitelka neziskové organizace a zoo Big Cat Rescue na Floridě, dá za cíl tuto více chovnou farmu než zoo zavřít.

Joe Exotic to nenechá být. Tygří král se totiž mezitím změnil na diktátora, který jde přes mrtvoly. A nikdo v jeho okolí už nad ním nemá kontrolu.

True crime dokument je natočený podle skutečných postav a příběhů.

Pandora

seriál Pandora series

 

Příběh se odehrává v roce 2199. Mladá žena, která vše ztratila, nastupuje na vesmírnou akademii. Zde se učí bránit galaxii nejen před mimozemšťany, ale také před lidmi.

 

 

 

Panelák

seriál Panelák

Někde v Bratislavě stojí třípatrový panelák. V přízemí se nachází bar – oblíbené místo obyvatel paneláku, chodba, poštovní schránky a prázdný prostor po bývalé herně. V prvním patře bydlí Milan Kordiak, daňový poradce, kterého neprávem podezřívají ze styku s podsvětím. Naproti němu bydlí profesor v důchodu Emil Blichár s manželkou Janou Nitschneiderovou. V druhém patře je mnohém více obyvatel: gynekolog Michal Bajza s manželkou Zuzanou mají tři děti, naproti nim bydlí Jakub Švehla s manželkou Ivanou a matkou. Třetí patro bylo delší dobu prázdné, ale teď se tam přestěhovala atraktivní Agáta z Nových Zámků, která chce v hlavním městě podnikat.

 

Paní Fletcherová / Mrs. Fletcher

seriál Paní Fletcherová Mrs. Fletcher series

Seriál vychází ze stejnojmenné knihy, pod níž je podepsán Tom Perrotta.

Eve Fletcherová je svobodná matka, která chce začít nový život na vlastní pěst, když se její syn Brendan odstěhuje kvůli studiu na univerzitě.

 

 

Paničky z Orange County

seriál Paničky z Orange County

The Real Housewives of Orange County je dokumentární reality show, kterou vysílá stanice Bravo. Odehrává se v Orange County v Kalifornii. Jde o voyeuristický pohled do životů zámožných paniček. Kamera je sleduje při nakupování, plastických operacích, během šíření drbů, hádek a prostě běžného života.

Finanční krize zasáhla i tuto skupinku zbohatlíků. Manželé ztratili práci, čekalo na ně vystěhování, zpoždění u platby hypotéky a další. To vše mělo za důsledek stres a domácí hádky, u kterých kamera taktéž nemohla chybět.

 

Panika / Panic

seriál Panika Panic series

Adaptace stejnojmenného románu, jehož autorkou je i tvůrkyně tohoto seriálu Lauren Oliver.

Panic se zaměřuje na malé americké město, kde se studenti posledního ročníku na střední škole utkávají v soutěži, kterou považují za jedinou šanci na útěk. Jenže letos se pravidla mění a studenti se musí rozhodnout, jak moc jsou ochotní riskovat, aby mohli pryč.

 

PanMáma

seriál PanMáma

Šedesátiletá vdova Jarmila Beranová je matkou pěti dětí, která vede svou lehce netradiční domácnost pomocí jazyka ostrého jako břitva a chování řeznického psa. Středobodem jejího života jsou právě potomci, jejichž pokročilý věk si stěží uvědomuje a snaží se řídit jejich životy ocelovou pěstí matky pluku jako za starých časů.

 

 

 

Panoptikum města pražského

Desetidílný seriál kriminálních příběhů spisovatele Jiřího Marka a režiséra Antonína Moskalyka, který volně navazuje na oblíbené Hříšné lidé města pražského, se vrací na obrazovky. Opět se tedy budeme setkávat s pány detektivy ze „čtyřky“, jen pana radu Vacátka nahradil nový policejní rada Korejs. Jeho muži, pánové Bouše a Brůžek, budou s pomocí již penzionovaného detektiva Mrázka a snaživého policejního koncipisty dr. Součka řešit kriminální případy, které přinesla doba hospodářské krize na přelomu dvacátých a třicátých let minulého století. Jakkoli to byla těžká doba, lidé hřešili stále. Neboť hřešit je tak sladké… S humorem a lidskou shovívavostí se podíváme na příběhy hříšných a nehříšných pražských občanů, nahlédneme s nimi do prostředí, která bychom v našem hlavním městě již těžko hledali, prožijeme situace, které se rovněž nemohou opakovat…

 

 

Panství Downton / Downton Abbey

Britská dramatická výpravná televizní minisérie z produkce společnosti ITV. Série se odehrává ve smyšleném opatství Downton za vlády krále Jiřího V. Začíná zprávou o ztroskotání Titaniku, a od tohoto okamžiku se rozvíjí příběh šlechtické rodiny Crawley, hraběte a hraběnky z Granthamu a jejich služebnictva. Seriál portrétuje třídní systém, kde rodina Crowley žije se svým tajemstvím a dědictvím v přijímacích pokojích a ložnicích, a dole pod schody žije služebnictvo, se svými plány, intrikami a láskami. Část služebnictva je rodině a stávajícímu způsobu života oddána, jiní si hledají svoji cestu za emancipací.
První série byla v roce 2011 nominována na 7 cen BAFTY, kde získala 2 ceny. Dále byla nominována na 11 cen Emmy a získala některá další mezinárodní ocenění.

Paradise PD

serál Paradise PD series

Animák o špatných policajtech. Ne špatných jako zkorumpovaných, ale špatných výkonnostně. Nejsou první pomoc, ale ta nejhorší pomoc.

 

 

 

 

Pat a Mat / A je to…

Hlavní inspirací pro jejich příběhy je manuální nešikovnost. Důležitá však není jen legrace, ale i optimistický postoj Pata a Mata k životu. I když je vše ztracené, nikdy neskládají ruce do klína a nakonec jsou vždy se svým řešením spokojeni. Sláva hvězd rostla až do roku 1995. S novým tisíciletím se Pat a Mat vracejí opět na scénu v nových příbězích.

 

 

 

Patrick Melrose

Patrick Melrose

Playboy a alkoholik se snaží překonat následky psychického týrání svým aristokratickým otcem a matkou, která vše tiše tolerovala. Podle částečné autobiografie Edwarda St. Aubyna.

 

 

 

Patriot

Poslední mise Johna Tavnera je odcestovat do Íránu a zabránit jaderné hrozbě. Kvůli tomu ale je jeho mise „neoficiální“, což mu nezaručuje zrovna moc bezpečí. Jeho krycí práce je zaměstnanec na ropné farmě, na které se ale musí vyrovnat s každodenní byrokracií, nekompetencí, a sledem katastrof, které ohrožují jeho misi.

 

 

 

Patty Hewes – nebezpečná advokátka / Damages

Damages je thriller odehrávající se ve světě vrcholných právnických procesů města New York. Seriál poskytuje pohled na skutečnou podstatu a sílu úspěchu skrz pohled na život uznávané advokátky Patty Hewes a její chráněnkyně Ellen Parsons, po tom jak sa zapletly do žaloby v soudním procesu korupce s jedním z nejbohatších CEO v oblasti s Arthurem Frobisherem.

 

 

 

PC Rebelové / Halt and Catch Fire

Joe MacMillan, který byl dříve zaměstnán u IBM, přesvědčí své nové nadřízené v podniku Cardiff Electric, aby vstoupili do zostřující se soutěže v oblasti vývoje osobních počítačů a použili k tomu nejdůležitější produkt jeho dřívějšího pracoviště. MacMillan ke svému velkolepému plánu najde i spolupracovníky: Gordon Clark je vynikající inženýr, kterému se dosud nepodařilo realizovat jeho revolučně nové myšlenky, což vytváří nepříjemné napětí ve vztahu s manželkou. Cameron Howe je rozmarný génius, který účastí na McMillanově ne zrovna poctivém projektu dává v sázku celou svou budoucnost. Je to příběh o vášni inovovat, o pocitu člověka, který stojí na prahu události, jež otřese světem, a chce bojovat za své cíle, ať už za ně bude muset platit jakoukoli cenu.

 

Peacemaker

seriál Peacemaker

Hlavním hrdinou Christopher Smith, pacifistický diplomat a syn nacistického velitele z koncentračního tábora, který bezmezně věří v mír… a nezáleží na tom, kolik lidí musí zabít, aby ho dosáhl.

 

 

Pearson

seriál Pearson series

 

Spin-off právnického dramatu Suits se soustředí na Jessicu Pearsonovou a na to, jak si zvyká na špinavý svět politiky v Chicagu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Peklo / Hellbound

seriál Peklo Hellbound

Nadpřirozená stvoření jsou všude kolem nás a svádí lidi do pekla. Nezáleží na tom, zda je jejich práce požehnání, nebo prokletí – nová náboženská skupina všechny hází do jednoho pytle. Začíná se rozplétat vzrušující napínavý příběh o lidech, kteří musí přežít navzdory naprostému společenskému chaosu.

Seriál je adaptací korejského komiksu.

 

 

Pembrokeshire Murders

seriál Pembrokeshire Murders series

V roce 2006 se nově povýšený detektivní velitel Steve Wilkins rozhodne znovu otevřít případ dvojité nevyřešené vraždy z 80. let, která vrhá nepěkné světlo na policejní jednotku Dyfed Powys. Pomocí moderních vyšetřovacích metod najdou mikroskopické stopy DNA a vlákna, která případ spojují se zlodějem, jenž si odpykává poslední dny svého vězeňského rozsudku. Pokud má ale Steve pravdu, je to i sériový vrah. Hrdina se svým týmem musí najít dost forenzních důkazů, aby podezřelého obvinili dřív, než je propuštěn z vězení a dostane šanci znovu zabíjet.

 

 

Penny Dreadful

Sir Malcom Murray, britský objevitel, americký pistolník Ethan Chandler a další postavy musí společně bojovat proti nadpřirozeným hrozbám ve viktoriánském Londýně.

Píše se rok 1891 a policie vyšetřuje sérii brutálních vražd. Ovšem pouze badatel a dobrodruh Sir Malcolm Murray a krásná a tajemná Vanessa Ives tuší, že v pozadí je něco mnohem většího a taky nebezpečnějšího. Požádá tedy o pomoc Ethana Chandlera, pistolníka pracujícího pro show z Divokého Západu vedenou plukovníkem Brewsterem. Asi pouze s ním mohou osvobodit Murrayovu dceru zajatou upíry. Navíc se jim hned na začátku podaří probudit monstrum pokryté hieroglyfy, na druhou stranu právě tato nehoda vytvoří prostor pro seznámení s mladým chirurgem, doktorem Viktorem Frankensteinem.

Penny Dreadful: City of Angels

seriál Penny Dreadful City of Angels series

40 let po událostech prvního seriálu, během Zlatého věku Hollywoodu, je Los Angeles hluboce prostoupeno mexickou kulturou a společností. V ní vévodí Santa Muerte, bohyně smrti. Detektiv Tiago Vega, první mexický policista ve sboru losangeleské policie, to vidí na zavražděné ženě, která je nalezena v záplavovém kanálu. Vražda otřese městem. On i jeho partner Lewis Michener začínají objevovat spletitou a barvitou historii města postavené na mexicko-americkém folkloru. Netuší, že on sám se brzy stane součástí historie města, které začíná budovat své první dálnice, své první mrakodrapy, ale také se zaplétat se špionáží Třetí říše a vzestupem rádiového evangelismu. Se všemi těmito silami Tiagova rodina soupeří a hrozí, že se kvůli nim rozpadne.

 

Pennyworth

seriál Pennyworth series

Příběh ze světa komiksů DC se odehrává v Gothamu v 60. letech. Alfred Pennyworth, bývalý člen britských speciálních jednotek, zakládá bezpečnostní agenturu. Jeden z jeho prvních klientů je miliardář Thomas Wayne.

 

 

 

 

People of Earth

Bývalý investigativní novinář vstoupí do podpůrné skupiny lidí, kteří věří, že je unesli mimozemšťani.

 

 

 

 

Perfect Harmony

seriál Perfect Harmony series

Komedie o tom, že můžete najít inspiraci na těch nejméně očekávaných místech. Bývalý profesor hudby Arthur Cochran nečekaně zaslechne zkoušku sboru v jednom maloměstském kostele. Najde zde skupinku zpěváku, kteří jsou falešní, až z toho bolí uši. I když Arthur pochází z úplně jiného těsta, společně s nově objeveným sborem dokáže najít svou trošku štěstí ve chvíli, kdy ji všichni potřebují nejvíce.

 

 

 

 

Perníkový táta / Breaking bad

V kompletní druhé sezóně seriálu Perníkový táta Waltovi (dvojnásobný držitel Ceny Emmy® Bryan Cranston) a Jessemu (Aaron Paul) vše přerůstá přes hlavu. Jejich podnikání dosahuje nových rozměrů a oba zažívají, co všechno obnáší obchodování s drogami. Proslulý modrý amfetamin z nich udělal boháče, ale pro Walta je stále složitější skrývat pravdu před svou manželkou Skyler (Anna Gunn), synem Walterem juniorem (RJ Mitte) a švagrem Hankem (Dean Norris), protidrogovým agentem. Ze všech sil se snaží udržet svůj život pod kontrolou, musí se ale potýkat s brutálními drogovými dealery, stále odtažitější ženou a synem, blížícím se narozením dcery a drogově závislým obchodním partnerem – a při tom všem navíc bojovat s rakovinou plic v konečném stádiu. Za kamerou Perníkového táty: Kompletní druhé sezóny stál Michael Slovis, střihu se ujala držitelka Ceny Emmy® Lynne Willingham, A.C.E. Výkonnými producenty byli Vince Gilligan a Mark Johnson.

 

Perpetual Grace LTD

seriál Perpetual Grace, LTD series

James je mladý podfukář, jehož nejnovějším terčem se stává pastor Byron Brown. Ten je ale mnohem nebezpečnější, než se na první pohled mohlo zdát.

 

 

 

Perry Mason (2020)

seriál Perry Mason (2020) series

Děj se odehrává v Los Angeles v roce 1932. Hlavní postavou je známý detektiv Perry Mason.

 

 

 

 

 

Pes Filipes

seriál Pes Filipes

Jeden z prvních počinů dua Hanna-Barbera, kteří mají na svědomí Bugse Bunnyho a všechny další oblíbené zvířecí postavičky.

 

 

 

Pět mrtvých psů

seriál Pět mrtvých psů

Závěrečná část třídílné trilogie. Seriál navazuje na Případ pro exorcistu a Modré stíny.

Detektivní tým od Nejsvětější Trojice vedený Marií Výrovou je přivolán k neobvyklému případu. Ze zoologické zahrady v Olomouci totiž záhadně zmizeli tři medvědi. Během nočního přepadení ostrahy organizovanou skupinou maskovaných pachatelů navíc zemřel vrátný. Okamžitě se tak rozjede rozsáhlé pátrání po možných motivech bizarní loupeže velkých šelem. Stopy vedou k nelegálním obchodníkům se vzácnými zvířaty a černému trhu s produkty tradiční asijské medicíny. Prověřováni jsou zejména zaměstnanci zoologické zahrady, u kterých existuje podezření z napojení na další organizovaný zločin.

Ve chvíli, kdy se začne kolem podezřelých stahovat smyčka, však dojde k další, tentokrát úkladné vraždě jednoho ze spolupachatelů. Spletitý příběh nelegálního kšeftování se zvířaty, jejich týrání, ale také vražedných útoků se velmi osobně dotkne jednoho člena týmu.

 

Pětadvacet jednadvacet / Twenty Five Twenty One

seriál Pětadvacet jednadvacet Twenty Five Twenty One

V době, kdy se sny hroutí jako domečky z karet, se nadějná šermířka snaží probít mezi sportovní elitu. A taky potká mladíka, co chce začít nový život.

Drama mladých lidí, kteří ztratili svůj sen v duchu doby roku 1998, drama jejich dilematu a růstu. Poprvé se do sebe zamilovali, když jim bylo dvaadvacet a osmnáct let. Teď je jim pětadvacet a dvacet jedna. Tenká hranice mezi první láskou, při které se jim rozbuší srdce, a srdceryvným přátelstvím je šimrá v podbřišku. Jejich jiskřivá láska a růst, stejně jako chemie a těžkosti mezi pěti kamarády, nám připomínají naše intenzivní, ale krásné mládí.

 

 

Philip K. Dick’s Electric Dreams

seriál Philip K. Dick's Electric Dreams series

Britská sci-fi antologie vznikající podle krátkých povídek spisovatele Philipa K. Dicka. Každá epizoda je samostatně stojící příběh, který ukáže prorocké vize Dicka a oslaví zážitek, jehož práce slavného spisovatele nabízí.

 

 

 

 

Phineas a Ferb

seriál Phineas a Ferb series

Phineas a Ferb jsou bratři a nejvíc ze všeho je baví vynalézat. To se ovšem nelíbí jejich sestře Candy, která každou volnou chvíli využívá k tomu, aby o nich pověděla rodičům. Naši hrdinové také mají také trochu neobvyklého domácího mazlíčka – ptakopyska Perryho, ale není to jen tak obyčejný domácí mazlíček. Když se nikdo nedívá, rázem se z něj stává hrdina, který bojuje proti zákeřnému doktoru Dutošvarcovi.

 

Physical

Physical

Příběh se odehrává v 80. letech v jihokalifornské plážové komunitě. Hlavní hrdinka je nešťastná jako ženuška v domácnosti a najde si nekonvenční cestičku ke zvednutí sebevědomí: vstoupí do světa aerobiku.

 

 

Piklírna / Inside Job

seriál Piklírna Inside Job

Animovaná komedie pro dospělé o stínové vládě – a nefunkčním týmu, jehož každodenní prací je páchání světových konspirací. Orientace v kancelářské kultuře společnosti Cognito Inc. může být složitá, od spletitých krycích akcí přes tajné spolky až po etiketu maskovaných orgií, zejména pro asociální Reagan Ridley. Dokonce i na pracovišti plném reptiliánských měňavců a psycho houbiček je považována za podivínku, protože věří, že svět by mohl být lepší. Reagan si myslí, že by mohla něco změnit, jen kdyby dokázala zvládnout svého nevyrovnaného otce, který píše manifesty, své nezodpovědné spolupracovníky a konečně získat povýšení, o kterém snila.

 

Pilíře Země / The Pillars of the Earth

seriál Pilíře Země The Pillars of the Earth seriesFilmová adaptace stejnojmenné novely Kena Folleta.

Děj mini-serie se vrací do dvanáctého století v Anglii. Je příběhem lásky, války a náboženského sporu kolem stavby katedrály v Kingsbridge.

Po smrti krále Jindřicha I. Anglického v roce 1135 dochází k boji o trůn mezi jeho dcerou Matyldou a synovcem Štěpánem z Blois. Ten se politikařením a intrikami dostane na trůn, ale Matylda se odmítá vzdát a je odhodlána znovu získat trůn pro sebe a svého syna Jindřicha Plantageneta. Štěpán má podporu církve a části hrabat, ale i na straně Matyldy stojí silní příznivci. Také sledujeme osudy stavitele Toma a jeho rodiny a snahu převora Philipa vystavět novou katedrálu v Kingsbridge.

Pingu

seriál Pingu

Pingu je malý roztomilý tučňák – nezbeda, který si pořád jen hraje. Žije v království věčného sněhu a ledu, kde na něj čekají mnohá dobrodružství.

 

 

 

 

Pipi dlouhá punčocha

seriál Pipi dlouhá punčocha

Díky pihovatému nosíku a dvěma copům, které jí trčí z hlavy jako antény, si Pippi získala srdce malých i velkých diváků. Nikdo se nevyrovná její velkodušnosti, šibalství a samozřejmě síle. Protože její otec tráví většinu času na moři, žije Pippi sama v domě se svými oblíbenými domácími zvířátky, strakatým koněm a chytrou opičkou. Má i dva kamarády, Tommyho a Anniku, kteří jsou však přece jenom lépe vychovaní než ona. Pippi žije ve světě, kde se realita mísí s dětským snem.

Pipi Dlouhá Punčocha vznikla z příběhů, které Astrid Lindgrenová vyprávěla své dceři před spaním. Kniha se stala rychle velmi úspěšnou a udělala z Lindgrenové mezinárodně známou autorku. Kniha známé švédské autorky Astrid Lindgrenové vyšla už v roce 1949, ale dobrodružství snad nejpopulárnější dětské hrdinky byla zfilmována až po téměř dvaceti letech – a ještě mnohokrát potom. Úspěch prvního filmu způsobil, že kromě televizního seriálu byly natočeny ještě dvě pokračování (Ahoj, Pippi a Pippi v zemi Taka-tuka).

Píseň pro Rudolfa III.

seriál Píseň pro Rudolfa III.

Muzikálový seriál o životě a snění řezníka Rudolfa a jeho rodiny.

Muzikálová féerie autora Jaroslava Dietla a Jaromíra Vašty z let 1967-1968. Uzenář Rudolf žije ve svém stereotypu za pultem řeznictví. Jeho dcera Šárka, ctitelka hereckých a pěveckých hvězd té doby, má však bujnou fantazii a svého otce do nich dokáže vtáhnout a oživit tak jeho všední dny.

 

Pivoting

seriál Pivoting

Komedie o tragédii, která je zasazená do malého městečka na Long Islandu. Tři ženy truchlí nad ztrátou své kamarádky z dětství. Jsou nucené čelit faktu, že život je krátký, a zoufale se pokouší najít štěstí. Rozhodnou se k sérii impulzivních a ne zrovna správných rozhodnutí, která upevní jejich pouto a dokážou, že nikdy není dost pozdě na to, abyste si mohli zpackat život.

 

 

Plastická chirurgie s. r. o. / Nip/Tuck

seriál Plastická chirurgie s. r. o. Nip Tuck series

Seriál nás zavádí do zbohatlického prostředí Miami, kde prostřednictvím ordinace dvou plastických chirurgů nahlédneme pod pokličku zdánlivě spokojeného života místní smetánky. Poodhalíme nalomenou psychiku a nevyřknutá přání pacientů, kteří se své problémy snaží zakrýt pouze kosmetickými úpravami tělesné schránky.

Doktor Sean McNamara a doktor Christian Troy jsou nejlepší přátelé a kolegové ve vlastní ordinaci plastické chirurgie. Christian nemá žádné výhrady k tomu, co jejich praxe nabízí a užívá si všech plodů, které mu prosperující podnik přináší. Sean však pomalu začíná propadat deziluzi a nečekané aspekty jeho práce se pomalu začínají promítat i do jeho soukromého života. Krásný dům a finanční úspěch najednou nedokáží skrýt jeho hroutící se rodinný život.
Seanova manželka Julia, žena v domácnosti a matka dvou dětí, začíná pomalu litovat obětí, které položila na oltář úspěchu svého chotě a touží po rozvodu. Dokonce zvažuje návrat na medicínu. Jejich syn Matt (Hensley) má lepší vztah k Christianovi než k vlastnímu otci.

 

Playing House

Nastávající matka Maggie (Lennon Parham) požádá svou svobodnou kamarádku Emmu (Jessica St. Clair), aby se vrátila ze zahraničí domů a zúčastnila se oslavy na počest nového miminka. Když Maggie zjistí, že její manžel (Brad Morris) je závislý na pornu, vyhodí manžela z domu. Emma se rozhodne opustit práci a pomoci Maggie s blížícím se porodem i výchovou dítěte.

 

 

 

Plechová kavalérie

seriál Plechová kavalérie

Normalizační seriál o partě kombajnérů z Nepomuku, kteří se svými stroji objíždějí Československo a pomáhají při žních.

Do čela party je postaven Vít Kubánek, který musí svým kolegům dokázat, že náročnou funkci vedoucího brigády zvládne. Postupně si na svou stranu získává skoro celou partu, kromě nepřizpůsobivého kombajnéra Straky…

 

 

Plný dům / Full House

seriál Plný dům Full House series

Manželka Dannyho Tannera zemřela při autonehodě a Danny tak musí vychovávat své tři dcery sám. Je mu jasné, že to nezvládne a tak si na pomoc zavolá svého švagra Jesseho a kamaráda Joyeho. Výchova tří dívek není jednoduchá a přináší plno problémů.

 

 

 

 

 

Po stopách duchů / Ghost Adventures

seriál Po stopách duchů Ghost Adventures series

Tým ve složení Zak Bagans, Nick Groff a Aaron Goodwin vyšetřuje místa, která údajně patří k nejstrašidelnějším lokacím na Zemi. Jejich cílem je získat důkazy o existenci paranormálních jevů. Trojice na každém místě natáčí rozhovory s očitými svědky a historiky. Získané poznatky poté využívají při konfrontaci s duchy při jejich celonočním vyšetřování v tzv. „lockdownu“. Své nálezy důkladně zkoumají a analyzují je i za pomoci uznávaných odborníků a specialistů z odvětví zabývající se paranormálními jevy.

 

Pobřeží moskytů / The Mosquito Coast

seriál Pobřeží moskytů The Mosquito Coast series

Adaptace stejnojmenného románu z roku 1981, který napsal Paul Theroux, strýc herce Justina Therouxe.

Hlavní hrdina je idealista, který se rozhodne usadit svou rodinu v Latinské Americe.

 

 

 

Pod kupolí / Under the Dome

Seriál podle předlohy mistra hororu (respektive společenského thrilleru) Stephena Kinga. Chester´s Mill bylo ještě před momentem velmi příjemné, ba přímo ideální městečko. To se změnilo v momentě, kdy je od zbytku světa odříznuto průhlednou, obrovskou a nezničitelnou kupolí a vypadá jako obrovská miniatura pod poklopem.

Obyvatelé ztrácí veškerý kontakt s vnějším světem vyjma slabého radiového spojení. Jinak nefunguje nic – internet ani mobily. Kromě toho, že zásoby jsou okamžitě omezené, mezi obyvateli roste napětí také díky tomu, že s kupolí nikdo a nic nehne a nikdo neví, kdy (a jestli vůbec) zmizí. Venku se hromadí novináři a armáda, uvnitř se snaží obyvatelé zjistit, co se sakra děje…

 

Podezření / Suspicion

seriál Podezření Suspicion

Jednadvacetiletého Lea unesou z velkého luxusního hotelu v centru New Yorku. Celý únos je zachycen na videu, které se stane virálním. Čtyři britští cizinci, kteří jsou v hotelu zrovna ubytovaní, se stanou hlavními podezřelými. Nesou skutečně vinu, nebo se pouze ocitli ve špatný čas na špatném místě?

Seriál je adaptací izraelského dramatu False Flag.

 

Podfukáři / Hustle

Partička více než povedená. Mickey Stone, podvodník první ligy, je konečně volný a samozřejmě čeká jen na to, aby zase něco rozběhl. Je ale potřeba složit ten správný tým. Protože ještě před odchodem do penze je poteb se pořádně rozloučit.

Když mají vyhlédnutou oběť, zaklepe na dveře Danny Blue. Mickey mu moc nevěří, protože teprve začíná. Uvede se ale více než dobrým způsobem. A pokud byl nás byznysmen na pochybách, po jeho výstupu už nemá pochybnosti.

 

 

 

Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka

seriál Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka

Smolíkovi jsou taková normální maďarská rodinka žijící v Budapešti.

Hlavou rodiny je otec Pepa Smolík. Manželka Gábi, pubertální dcera Týna a geniální dítě Ládík, spolu s věrným psem Zorem potom tvoří její tělo.

Ládínek, nejmladší člen rodiny Smolíkových, je „typický fyzik“. Každou noc se vydává za vesmírným dobrodružstvím ve své nafukovací raketě, aby objevoval mimozemské civilizace. Ráno po rušných nočních dobrodružstvích Ládínek sbalí svoji nafukovací raketu a uloží se ke spánku.

Samozřejmě v pohádce je všechno možné, a proto kamkoli se dostane, nahlédne zároveň do světa robotů, pohádkových postav a jiných zvláštních bytostí.

Podzemní železnice / The Underground Railroad

seriál Podzemní železnice The Underground Railroad series

Cora, mladá černoška, odhalí během svého pokusu o útěk z otroctví něco úžasného.

 

 

 

 

Pohádky o mašinkách

seriál Pohádky o mašinkách

Neposlušná mašinka, nejvyšší pan železničář Blahoš a strašidelný a čarodějnický konstruktér pan Zababa to všechno v tomto dnes už klasickém desetidílném animovaném večerníčku s velmi osobitým vyprávěním Vladimíra Ráže.

 

 

 

 

Pohádky z mechu a kapradí

seriál Pohádky z mechu a kapradí

Roztomilé příběhy Křemílka a Vochomůrky, kteří bydlí v pařezové chaloupce.

 

 

 

 

Pohoda v rytmu country / Country Comfort

seriál Pohoda v rytmu country Country Comfort series

Mladá country zpěvačka se snaží prosadit na hudební scéně. Aby se však uživila než se tak stane, vezme práci chůvy pro kovboje Beaua, kterému pomůže s výchovou jeho pěti dětí. Ke svému překvapení se dostává do rodiny plné hudebně talentovaných lidí.

 

 

Pohotovost / ER

Seriál Pohotovost ER series

Každý den svádí lékařský tým chicagské pohotovosti vzrušující boj o záchranu lidských životů. Zároveň řeší i své soukromé problémy…

 

 

 

 

Pohřešovaný / Missing

Po tragické manželově smrti se pro Beccu (Ashley Judd) stává smyslem života její jediný syn Michael (Nick Eversman). Když však Michael získá stipendium v Římě, matka nechce svému nade vše milovanému dítěti bránit a nechá ho odjet do Evropy. Její obavy se nicméně promění ve skutečnost, když Michael zmizí. Becca, která je bývalou elitní agentkou CIA, nemůže zůstat jen tak sedět doma; začne jednat a ujme se soukromého vyšetřování. Využije všech svých jedinečných schopností i zkušeností a při hledání svého syna musí otevřít staré rány, obnovit dávné kontakty a dokázat nemožné. Všichni, kdo stojí za Michaelovým zmizením, záhy zjistí, že Becca není matka, nad níž by mohli snadno vyhrát.

Pojďte pane, budeme si hrát

seriál Pojďte pane, budeme si hrát

Dva medvědi se potkají u Kolína. Velký a malý, který si hrozně rád hraje, ale nemá s kým. Ti dva se dají dohromady. Zkoušejí všechny možné hry, dokáží se přeměnit v jakýkoliv předmět.

 

 

 

 

Pojišťovna štěstí

seriál Pojišťovna štěstí

Život si s vámi zahrává. Jedinou pojistkou štěstí je láska. Všichni ji hledáme. Protože ten, kdo ji najde, neprohrává. Třináctidílný český rodinný seriál odkrývá příběhy o lásce, rodině a o hledání štěstí. Děj je zasazený do prostředí pojišťovny, v které se specifickým a často dramatickým způsobem odehrávají příběhy hrdinů. Dominantními prvky jsou především mezilidské vztahy – o partnerství mezi mužem a ženou, rodičích a dětech, nevěře i smrti. Diváci se seznámí s hlavní postavou, krásnou Annou Jánskou, která žije v perfektním manželství, má šikovného syna a těší se z miminka. Dalšími ústředními postavami jsou atraktivní návrhářka Dagmar Krausová a její manžel Tomáš, ředitel pojišťovny. Seriál přinesl nový způsob vyprávění příběhů. Všichni mají právo na štěstí, ale situace, v kterých se hrdinové nacházejí, se nejednou zvrtnou. Nemají to lehké, a tím se přibližují reálnému životu. Pozoruhodné je, jakým způsobem hledají řešení. Každý po svém, ale nikdo se nevzdá. Zručné pero autorky Evy Papouškové dokázalo z několika lidských osudů stvořit román, jehož zápletky se střetnou na správných místech tak, aby zaujali nejen jeho protagonisty, ale i nezúčastněné pozorovatele.

 

 

Pokémon

seriál Pokémon

Desetiletý chlapec Ash má jeden obrovský sen – chce se stát pánem virtuálních postaviček a příšerek – Pokémonů. Vydá se proto do světa s cílem stát se mistrem v Lize Pokémonů. Spolu se svojím věrným Pokémonem Pikaču se bude snažit vybojovat osm odznaků na postup do ligy. Ash, Pikaču a pokemonští kamarádi musí zachránit všechny vzácné pokémony před jejich zlými lovci.

 

 

 

 

Pokoj č. 10 / The Lost Room

Pokoj č. 10 je černě laděný mysteriózní thriller ve stylu Pulp Fiction, hrdinská fantasy a také inteligentní videohra – to vše zároveň. Je jedním z nejnápaditějších tvůrčích počinů na televizních obrazovkách v posledních letech, a přestože se na konci rozpadne, je v průběhu děje tak zábavný, že vám to nebude vadit.

Třídílná minisérie začíná tak jako mnohé jiné velké příběhy – v omšelém motelovém pokoji. V 60. letech minulého století ještě existují stovky motelů s tisícovkami pokojů podél Route 66, silnice, která se vine z Chicaga do Los Angeles a zpátky. Ničím se od sebe neliší až do chvíle, kdy dojde k neznámé události v motelu Sunshine, při níž se obyčejné věci promění a stanou se součástí zázraku.

V Pokoji č. 10 v motelu Sunshine byly nůžky, hřeben a další podobné věci, které onoho dne získaly jedinečné a nevysvětlitelné schopnosti a proměnily se z obyčejných předmětů v nezničitelné Objekty s velkým O.

Nůžky mohou roztočit cokoliv ve třech dimenzích. Když si pročešete vlasy, hřeben zastaví na deset vteřin čas. Brýle zabrání vznícení v dosahu několika metrů. A samotný Pokoj je neměnné útočiště a portál do jiné destinace. Ale také může mít větší hodnotu než váš vlastní život.

Mít Objekty znamená získat jejich moc. Za používání každého z Objektů platí ten, kdo je vlastní, fyzickými, citovými a duševními silami. Stačí mít jediný a stanete se objektem vraždy.

Po desetiletí, možná už od prvního okamžiku, kdy byl Pokoj v motelu vytržen z reality, se kují pikle, jak shromáždit všechny Objekty. A jako vždy ti, kdo chtějí získat neomezenou moc, věří, že pokud je budou mít všechny, dosáhnou jí. A jiní zase chtějí před nimi ochránit ostatní. Pohnutky se mění, ale taktika zůstává. Říká se, že pokud vlastníte jediný Objekt, nemáte přátele, jen lidi, kteří čekají na příležitost.

Policejní detektiv Joe Miller se o Pokoji poprvé dozvěděl, když mu smrtelně postřelený mladý muž dal jeden z nejmocnějších a nejžádanějších Objektů: Klíč k tajemnému Pokoji. Jeho život se okamžitě obrátí vzhůru nohama, když právě tam zmizí jeho dcerka. Při neúnavné pátrání a snaze zachránit ji má Joe v patách temné postavy, které se nezastaví před ničím. Chtějí od něho získat jeho jedinou naději na dívčinu záchranu – Klíč.

 

Pokrevní sestry / Blood Sisters

seriál Pokrevní sestry Blood Sisters

Nejlepší kamarádky Sarah a Kemi spojuje nebezpečné tajemství. Když ze zásnubního večírku zmizí bohatý nastávající ženich, nezbývá jim nic jiného než se dát na útěk.

 

 

 

Polda z Marsu / Life on Mars

seriál Polda z Marsu

Americký remake úspěšného stejnojmenného seriálu od BBC, jehož hlavní hrdina – policejní detektiv Sam Tyler, se nešťastnou náhodou po autonehodě záhadně objeví v roce 1973, kde také pracuje jako detektiv.

 

 

 

 

 

 

Poldark

Seriál stanice BBC podle knih Winstona Grahama. Ross Poldark se vrací roku 1783 z Ameriky, kde bojoval ve válce za nezávislost, do rodného Cornwallu. Najde otce mrtvého, rodinu zničenou, jejich důl zavřený a svou snoubenku zasnoubenou s jeho bratrancem.

 

 

 

Poldové a nemluvně

seriál Poldové a nemluvně

Šéf oblastní kriminálky Karel Mlejnek odchází do důchodu. Rodina by ho ráda viděla jako odpočívajícího dědu, který se stará o vnučku Elišku a jezdí s kočárkem na poklidné procházky. To mu ale příliš nejde a neustále se montuje svým bývalým kolegům do vyšetřování.

Oddělení po otci přebírá starší syn Kamil. Nejdříve o otcovy rady nestojí, ale postupně zjišťuje, že na všechno nestačí a rada zkušeného expolicisty se mu hodí. Karel si ovšem čas se svou vnučkou vzít nenechá, a tak ji často bere na vyšetřování sebou. Ukáže se, že nemluvně není vždy takovou přítěží, jak by se mohlo na první dojem zdát, a naopak se stává Karlovou kamufláží a parťákem.

Policajt z New Yorku / Golden Boy

seriál Policajt z New Yorku Golden Boy series

Seriálové drama popisující příběh muže, který se díky poctivé dřině vypracoval z pozice obyčejného pochůzkáře až na vrchol, kdy se stal policejním komisařem…

 

 

 

 

Policajti z centra

seriál Policajti z centra

 

 

 

Zločin si vás najde kdekoliv. Velké korupční kauzy, únosy i „obyčejné“ vraždy v novém výpravném česko-slovenském akčním krimiseriálu.

 

Policajti z předměstí

seriál Policajti z předměstí

Policisté se stávají terčem humoru od nepaměti. Tento seriál je toho důkazem.

 

 

 

 

 

 

Policajtka Barbie

seriál Policajtka Barbie

Děj, který se odehrává v přístavním městě na jihu Francie, nás zavede na policejní stanici, kam se po deseti letech pracovní pauzy vrací ze Singapuru komisařka Candice Renoirová. Ta je zároveň matkou čtyř dětí, nedávno se rozvedla, a navíc má pocit, že už vyšla ze cviku. Její každodenní rutina spočívá v řešení trestných činů, v boji s jejími mnohem mladšími policejními nadřízenými a ve vyzvedávání dětí ze školy. Navzdory očividnému vzdoru své jednotky a cynické nadřízené, která jí práci spíš ztěžuje, je Candice odhodlána přeměnit své slabiny na silné stránky a nejsložitější případy vyřešit zdravým rozumem, bystrými pozorovacími schopnostmi a praktickou povahou, okořeněnou hektickým tempem jejího života.

Seriál je mixem detektivky a komedie, jehož protagonistka se nebojí přijmout svou ženskost. Každá epizoda se zaměřuje na jiný druh zločinu a jako červená niť se dějem vine rodinný i milostný život hlavní hrdinky.

 

Policajtky z L.A. / L. A. Finest

seriál Policajtky z L.A. L.A. Finest series

2 policistky Nancy a Syd se musí spolu naučit vycházet i přes jejich rozdílné povahy.

Spin-off filmové série Mizerové.

 

 

 

 

Policejní odznak / The Shield

seriál Policejní odznak The Shield series

Policejní odznak jde přes hranice zaběhnutého rámce žánru policejních seriálů. Tento velmi úspěšný původní dramatický seriál, který kritici označili za nejlepší televizní dílo svého žánru, se odehrává ve světě, kde neplatí hranice mezi dobrem a zlem. Na jedné straně stojí skupina zkorumpovaných, ale výkonných policistů, na straně druhé kapitán, který se ocitá mezi dvěma mlýnskými kameny – snahou situaci řešit a touhou naplnit vlastní politické ambice.

 

 

 

Policie Hamburk

seriál Policie Hamburk

Policisté v Hamburku mají plné ruce práce…

 

 

 

 

 

Policie Modrava

Policie Modrava

Mladá, šikovná a do práce ponořená kapitánka Jana Vinická přijíždí na Modravu, aby nastoupila na uvolněné místo vedoucí místního policejního oddělení. Coby šéfka „v sukních“ se potýká s počáteční nedůvěrou a nepřejícností ze strany svých mužských podřízených. Svou ráznou povahu a energičnost si však nakonec, jak jinak, zasloužené uznání vydobude.

 

 

 

Politik/ The Politician

seriál Politik_The Politician serires

Payton Hobart je bohatý student ze Santa Barbary. Od svých sedmi let má cíl stát se prezidentem Spojených států amerických. Prvně ale musí být úspěšný v Saint Sebastian High School, kde chce být zvolen prezidentem školní rady, a poté si zajistit místo na Harvardu. Pro dosažení svých cílů je odhodlaný udělat cokoliv.

 

 

 

 

Pomsta / Revenge

Otec Amandy Clarkeové byl neprávem odsouzený na doživotí za zločin, který nespáchal. Po sedmnácti letech přijíždí do městečka Hamptons mladá Emily, která rozjíždí plán pomsty za toto nespravedlivé obvinění. Emily je totiž ve skutečnosti Amanda, která je rozhodnutá, že za utrpení jejího otce zaplatí všichni, kteří jej kdysi zradili.

 

 

 

Ponorka / Das Boot

seriál Ponorka Das Boot

Sequel slavného filmu z roku 1981.

Zatímco se původní film soustředil pouze na posádku německé ponorky trpící klaustrofobií, nový příběh přiblíží také členy francouzského odboje Résistance a spojenecké síly, ať už se nacházejí na moři či pevnině. Ústředním místem se stane francouzský přístav La Rochelle, dok německých ponorek, cíl francouzských odbojových sil.

 

 

Poručík Backstrom / Backstrom

Měli jsme tu House, měli jsme tu Hanka Moodyho a Sheldona Coopera nebo Sherlocka…klub cynických egiostů, které byste s chutí zabili pro jejich povahu, ale jejichž schopnosti nemají konkurenci.

A aby toho nebylo málo, televizní stanice FOX pouští do hry Portlandského obhroublého detektiva se schopnostmi Colomba a chováním a životosprávou Homera Simpsona. Everett Backstrom a jeho tým policejních detektivů řeší jeden případ za druhým ať už pachatelé vraždí syny vysokých politiků nebo žluté kanárky.

 

 

Pose

seriál Pose series

Příběh je zasazen do roku 1986 a sleduje různé segmenty života a společnosti v New York City. Vidíme vzestup luxusního stylu života a la značka Trump, městskou společenskou a literární scénu i kulturu celého světa.

 

 

 

Posel ztracených duší / Ghost Whisperer

seriál Posel ztracených duší_Ghost Whisperer series

Mrtví hovoří… a ona jim naslouchá.

Tento seriál, který je částečně inspirován činností slavného média Jamese Van Praagha a Mary Ann Winkowské coby zprostředkovatelky reálného světa se světem duchů, zkoumá spirituální stránku života a smrti.

Melinda proplouvá mezi oběma břehy v leckdy hrůzyplné, jindy srdcervoucí, ale většinou také humorné snaze dělat prostředníka mezi duchy a jejich lovci.

 

Poslední chlap Last / Man Standing

seriál Poslední chlap Last Man Standing series

Mike Baxter je marketingovým ředitelem prodejny sportovního náčiní. Miluje dobrodružství, jezdí pick-upem, zkrátka pravý chlap. Jeho domov je ale podřízen ženám – má tři dcery. Když se po letech rozhodne jeho žena Vanessa vrátit do práce, musí Mike, ke své nelibosti, převzít i některé „ženské“ domácí povinnosti…

 

 

 

Poslední chlap na zemi / The last man on Earth

Poté, co smrtící virus vyhladil celou planetu, vypadá to, že je tu poslední muž na Zemi.

 

 

 

 

Poslední dny Ptolemyho Greye / The Last Days of Ptolemy Grey

seriál Poslední dny Ptolemyho Greye The Last Days of Ptolemy Grey

Ptolemy Grey je jednadevadesátiletý stařík, na kterého zapomněla rodina, přátelé i on sám. Než ho osamělá demence naprosto pohltí, hrdina zažije neuvěřitelný obrat – dostane možnost na čas znovu získat zpět své vzpomínky. Tento úžasný, leč dočasný dar se rozhodne využít k tomu, aby vyřešil smrt svého synovce a smířil se s vlastní minulostí.

 

 

Poslední loď / The Last Ship

Posádka torpédoborce Nathan James vedená komandérem Chandlerem se vydává na šestiměsíční misi do Arktidy, kde má testovat výkonnost stroje. Přidávají se k nim dva virologové, Dr. Rachel Scottová a Dr. Quincy Tophet, kteří se údajně do Arktidy vydávají studovat místní ptactvo. Když je mise posádky takřka u konce, zaútočí na posádku ruské vrtulníky. Útok se podaří odrazit a poté Scottová Chandlerovi přizná, že před třemi měsíci vypukla světová epidemie neznámého viru, které se doposud podařilo zabít 80 % lidské populace na Zemi. Virus se šíří stále rychleji, protože ho někdo na Zemi zmutoval a doposud se proti viru nepodařilo vyvinout ochrannou vakcínu, protože nikdo neměl k dispozici vzorky původního viru. Ty však má k dispozici Scottová ze své lékařské mise v Egyptě. Chandlerovi nezbývá nic jiného, než o situaci informovat posádku. Řada mužů a žen ztratila doma své rodiny. Chandlerův zástupce, komandér Slattery, navrhuje, aby vybraným členům posádky bylo umožněno vystoupit v ochranných oblecích na pevninu a rozloučit se s rodinami. Chandler to považuje za sebevraždu a rozhodne se pokračovat dál v plavbě. Nařídí plout do námořnické základny v Guantánamu, kde hodlá doplnit zásoby potravin a paliva.

Poslední základna / Last Resort

Posádka americké atomové ponorky se nechce nechat zatáhnout do neoprávněné atomové války s Pákistánem. Proto se vzbouří a na osamělém tichomořském ostrově hledá nový domov. Nebude to mít však lehké, proti ní stojí jak americké námořnictvo, tak místní drogový mafián.

 

 

 

Poslové / The Messengers

Zemi zasáhne tajemné těleso, jehož dopad zapříčiní energetický puls, který zabije několik lidí, kteří se zdánlivě vůbec neznají. Tito mrtví se však znovu probouzí k životu a zjišťují, že byli vybráni, aby zabránili nadcházejícímu konci světa.

 

 

Post mortem: Město, kde nikdo neumírá / Post Mortem: No One Dies in Skarnes

Post mortem Město, kde nikdo neumírá Post Mortem No One Dies in Skarnes

Vstala z mrtvých a najednou má velkou chuť na krev. A pohřební službě její rodiny by se zrovna hodilo víc nebožtíků. No, to by v tom byl čert, aby se to nějak nezařídilo!

 

 

 

Povídky malostranské

seriál Povídky malostranské

Malá Strana, jedno z nejkrásnějších míst staré Prahy, má pro každého tvůrce, ale i pro každého diváka, neopakovatelný půvab. Právě jádro Malé Strany, její kostely, uličky, střechy a domy jsou dějištěm Nerudových povídek, které náleží k našim literárním skvostům. Do prostředí zašlého světa barokní pražské čtvrti patří příběhy lidí a lidiček, kteří tu sídlili. Lidská moudrost i pošetilost, malost i velikost přežívají dodnes stejně jako Malá Strana. Blízkost tragiky i komického, přítomnost úsměvu i při posledních věcech člověka, to je tématem obou povídek, které podle scénáře Jany Dudkové natočil režisér Pavel Háša v roce 1984

 

Povstalecká história

seriál Povstalecká história

Výpravný seriál se točí kolem příprav největšího vzdoru proti útlaku v dějinách Slovenska. Děj začíná na Slovenku roku 1942, kdy začínají první přípravy, které vrcholí samotným povstáním v roce 1944.

I přes svou vysokou řemeslnou úroveň se nedokázal seriál vyhnout ideologickým tlakům režimu a jisté historické události jsou zavádějící.

 

 

 

 

 

 

Power

Děj seriálu Power se točí okolo Jamese „Ghost“ St. Patricka, zámožného majitele jednoho nočního klubu v New Yorku. Ghost se se svým podnikáním dostal do městské elity. Jeho snem je postavit vlastní impérium, proměnit svůj klub v milionový podnik. Má to jen jeden háček: Ghost žije dvojím životem. Když není v klubu, míří do království jedné z nejlukrativnějších drogových společností v New Yorku, kam mají přístup jen ti nejvýznamnější klienti. Jeho manželství, rodina i podnikání jsou náhle v ohrožení, když se Ghost pokusí pověsit svůj kriminální život na hřebík a stát se poctivým byznysmenem, kterým chce být.

 

Power Book II: Ghost

seriál Power Book II Ghost series

Power Book II: Ghost je spin-offem k seriálu Power

 

 

 

Power Book III Raising Kanan

Power Book III Raising Kanan

Prequel k seriálu Power. Příběh se odehrává v 90. letech a sleduje mladá léta Kanana Starka.

 

 

 

 

Power Book IV: Force

seriál Power Book IV Force

Spin-off seriálu Power. Tommy z původního seriálu se rozhodne ukončit všechny vztahy a nadobro mizí pryč z New Yorku.

 

 

 

Powerless

Na superhrdiny se každý dívá jak na svatý obrázek a má je rád, přece jen zachraňují celý svět. Trochu jiný názor ovšem mají obyvatelé města Charm City, které je jimi a superpadouchy dennodenně sužováno. Proto je tu společnost Wayne Security, která se (neúspěšně) specializuje na vynalézání výrobků, které proti jejich běsnění ochrání obyčejné smrtelníky.

Tedy ne, že by stejný cíl měl i šéf Wayne Security Van Wayne, ten touží po jediné věci – po kanceláři v Gothamu. Po dosažení svého cíle plánuje celé Wayne Security zavřít a všechny zaměstnance vyhodit. Tím se ale Emily Locke, která byla už od dětství učena, že pro velké věci rozhodně nepotřebuje nadpřirozené síly, nenechá zastrašit a o budoucnost svých kolegů a vlastně všech smrtelníků hodlá bojovat jako pravá superhrdinka bez superschopností.

 

Pozlacený věk / The Gilded Age

seriál Pozlacený věk The Gilded Age

Seriál je zasazen do New Yorku v 80. letech 19. století, do doby, která znamenala novou společenskou vlnu, rychle nabyté, leč ještě rychleji ztracené bohatství a nové budovy na 5th Avenue. Marian Brook je chytrá mladá žena z konzervativní rodiny, která se stěhuje do zámožné rodiny, kterou tvoří nelítostný patriarcha George Russell, jeho prostopášný syn Larry a ambiciózní manželka Bertha. Marian brzy na vlastní kůži okusí zcela nový svět, který se jí vytvoří přímo před domovním prahem.

 

 

Pozůstalí / The Leftovers

Před třemi lety došlo k záhadnému a nevysvětlitelnému zmizení 2 % světové populace. Lidé po celém světě se lidé nedokáží smířit s tím, že teď z jakéhosi důvodu nemohou žít se svými blízkými. Ve městě Mapleton žije Kevin Garvey, policejní velitel, jehož rodina to nemá vůbec jednoduché. V Mapletonu totiž vznikl podivný kult, ke kterému se, kromě jiných, přidala i Kevinova žena Laurie.
Seriál je adaptací stejnojmenné knihy od Toma Perrotty.

 

 

Prasátko Peppa / Peppa Pig

seriál Prasátko Peppa Peppa Pig series

Vaše kamarádka Peppa je malé roztomilé prasátko v červené sukni. Ráda se baví s přáteli, je zvědavá, má ráda čokoládové zákusky a narozeninové oslavy i výlety, na kterých se něco dobrého jí. Nejvíc ale miluje, když je pořádné bláto. Protože, co může být na světě lepší zábava, než je skákání v blátivých kalužích?

 

 

Prásk, prásk, bejby / Bang Bang Baby

seriál Prásk, prásk, bejby Bang Bang Baby

Kriminální seriál Bang Bang Baby se odehrává v Miláně na konci 80. let a jeho hrdinkou je plachá a nejistá teenagerka Alice, která se stane nejmladší členkou mafiánské organizace ve snaze získat lásku svého otce, člena ‚ndranghety. Aby se s tím Alice vyrovnala, použije svou představivost, ovlivněnou hudbou, televizí a popkulturou své doby: 80. let.

 

 

Přátelé / Friends

Láska, sex, přátelství, štěstí a smůla kolem nás aneb život je třeba brát s nadhledem.

 

 

 

 

 

 

Pravá krev / True blood

Mysteriózní příběh s prvky hororu, satiry i erotického thrilleru vychází z fantaskního předpokladu, že upíři skutečně existují a tvoří svéráznou minoritu – podobnou třeba homosexuálům, náboženským sektám či národnostním menšinám. Poté, co byla vynalezena umělá krev (odtud originální název seriálu), kterou lze běžně koupit v obchodech či u benzínek, upíři už nemusejí požírat lidi a mohou s nimi normálně koexistovat. O jejich právech a způsobech integrace se vedou debaty v televizi. Jednu z nich lze zahlédnout hned v první epizodě…

Dějištěm napínavého i vtipného dramatu s řadou sexuálně otevřených scén je fiktivní městečko Bon Temps v Louisianě. Hlavní hrdinkou příběhu je servírka Sookie Stackhouseová (Anna Paquinová), obdařená nadpřirozenou schopností. Dokáže slyšet to, co si lidé skrytě myslí. Vzhledem ke své výjimečnosti to ale v životě nemá jednoduché… V městečku, kde se všichni navzájem znají (a jež vzdáleně připomíná dějiště slavného Lynchova díla Městečko Twin Peaks), se jednoho dne objeví skutečný upír Bill Compton (Stephen Moyer). Charismatický muž, jenž nepatří mezi obyčejné smrtelníky a vzhledem ke své dlouhověkosti věku pamatuje občanskou válku, se stane objektem hrdinčina zájmu. Jeho příchod, podobný zjevení tajuplných cizinců z westernů, však předznamená sérii morbidních úmrtí, která vedou k nejrůznějším podezřením…

Pravidla zasnoubení / Rules of engagement

Vztahy a další věci tentokrát ze tří úhlů – páru čertvě zasnoubeného, páru, který je svůj už dlouho a nezadaného chlápka s odporem s závazkům.

 

 

 

Prázdné místo / The Casual Vacancy

seriál Prázdné místo The Casual Vacancy series

Adaptace románu J.K. Rowlingové The Casual Vacancy (Prázdné místo).

Po nenadálé smrti čtyřicátníka Barryho Fairbrothera zůstane Pagford v šoku. Je to zdánlivě idylické anglické městečko s dlážděným náměstím a starobylým opatstvím, ale za hezkou fasádou zuří tichá válka. Bohatí válčí s chudými, teenageři s rodiči, manželky s manželi, učitelé se žáky. Pagford rozhodně není tím, čím se na první pohled zdá. Prázdné místo, které po Barrym zůstane v městské radě, se brzy stane katalyzátorem největší války, jakou město zažilo. Kdo bude triumfovat ve volbách provázených vášněmi, pokrytectvím a nečekanými odhaleními?

 

Prázdniny

seriál Prázdniny

Když na bratrance Jana, Zdena a Laca na Zdenově svatbě zapůsobí nostalgie a alkohol, dohodnou se, že dopřejí svým dětem stejné prázdniny, jaké měli v dětství oni. Prázdniny budou trávit na chalupě, kde není žádný signál, internet ani televize. Tatínci chtějí ukázat, že se prázdniny dají pěkně strávit i v přírodě. Manželky však nevěří, že se jim povede děti na chalupě udržet.

 

 

 

Pražský písničkář

seriál Pražský pisničkář

Seriál se věnuje jak hudební tvorbě, tak hlavně osobnímu životu Karla Hašlera, osobnosti, jejíž život byl tabu jak za německé okupace, tak i za komunistického režimu, ale která toho dokázala tolik, jako jen málokdo.

 

 

 

 

Předpověď lásky a počasí / Forecasting Love and Weather

seriál Předpověď lásky a počasí Forecasting Love and Weather

Romantické drama o lidech z Korejské meteorologické správy, které je vřelejší než tropické noci a nepostradatelnější než místní přívalové deště.

Příběh vypráví o pečlivé meteoroložce Jin Ha-kyung, která se po krutém rozchodu rozhodne, že už se nikdy nenechá pohltit kancelářským románkem, ale znovu skončí ve vztahu s nováčkem v týmu bezstarostnám Lee Si-woo, který je úplně jiný než ostatní, ale svým způsobem přitažlivý.

 

 

Prehistorický park / Prehistoric Park

seriál Prehistorický park Prehistoric Park series

Fiktivní dokumentární série, v níž Nigel Marven pomocí časového portálu přenáší již vyhynulé zvířecí druhy do současnosti, kde je můžeme blíže poznat.

 

 

 

 

Press

seriál Press series

Press sleduje dva fiktivní konkurenční britské novinové deníky a jejich zaměstnance, kteří se snaží navigovat v měnícím se světě žurnalistiky v digitální éře a 24hodinového novinového cyklu. The Herald tíhne k levici a sdílí budovu s The Post, který je bulvárním plátkem. Novináři v Heraldu mají za cíl přinášet významné zpravodajství a témata zpracovávají s integritou, nicméně se musí nějak pokusit obsah ozvláštnit, aby jejich články slavily u čtenářů úspěch. Zaměstnanci Postu naopak často musí své morální a etické standardy odložit stranou, jen aby získali sólokapra. Oboje noviny budou přinášet články ohledně stejného tématu ze dvou různých úhlů pohledu.

 

 

Příběh služebnice / The Handmaid’s Tale

Příběh služebnice_The Handmaid's Tale

V dystopické budoucnosti jsou ženy brány jako majetek teohratické společnosti a nuceny do různých forem služby. Jedna z nich se snaží najít svou dceru. Podle novely Margaret Atwoodové.

 

 

 

 

Příběhy včelích medvídků

seriál Příběhy včelích medvídků

Loutkový seriál o dvou nezbedných čmelácích Brumdovi a Čmeldovi. Oblibu (nejen u dětského publika) si tento večerníček získal mimo jiné písničkami Petra Skoumala s textem od Zdeňka Svěráka.

1. série byla natočena v roce 1984 na základě knihy Jiřího Kahouna Příběhy včelích medvídků.

 

 

 

 

Příchuť lásky

seriál Příchuť lásky series

Ferit Aslan je velice úspěšný obchodník s velice propracovanou organizací života. To požaduje ve svém profesionálním životě, ale i v tom osobním. Nazli je studentkou gastronomie. V současné době hledá práci, jelikož výdaje na živobytí jsou příliš vysoké. Oboum se změní život, když se náhodně setkají.

 

 

 

Přijela pouť

seriál Přijela pouť

Je tady rok 1990 a revoluce. Pro světské to neznamená více svobody, více práce a více peněz, spíše naopak.

I přes všechny změny se ale zákony na pouti rodiny Dresslerových nemění. Jsou dva. Rodina a hydraulika.

 

 

Příležitostní detektivové z Baker Street / The Irregulars

seriál Příležitostní detektivové z Baker Street The Irregulars series

Příběh je zasazený do viktoriánského Londýna. Skupinka malých potížistů z ulice je zmanipulována zlodušským doktorem Watsonem a jeho záhadným obchodním partnerem, slavným Sherlockem Holmesem, aby řešili kriminální případy. Irregulárové musí spojit síly dohromady, aby zachránili nejen Londýn, ale i celý svět.

 

 

 

Primal

seriál Genndy Tartakovsky's Primal series

Hlavní postavou je jeskynní muž Spear. Toho svede osud s Fang, která je Tyrannosaurus. Tato neobvyklá dvojice se snaží společně přežít v našem nebezpečném světě.

 

 

 

 

 

Princip slasti

seriál Princip slasti

Princip slasti je historicky prvním mezinárodním koprodukčním seriálem východoevropských zemí. Příběh seriálu začíná jednoho teplého letního odpoledne na pláži v Oděse. Pozornost koupajících se turistů upoutá podél pobřeží se volně pohybující neukotvená loďka. Když se k ní dostane dvojice plavců, objeví uvnitř nahé, zmrzačené tělo mladé ženy. V ten samý den na nábřeží Visly ve Varšavě odhalí policie další hrůzný nález v kufru opuštěného automobilu. Černá série indicií vražd mladých dívek pokračuje v Praze, kde najdou herci v průběhu divadelního představení useknutou ženskou paži. Těla obětí a jejich části zanechané pachateli donutí ke spolupráci trojici vyšetřovatelů z České republiky, Polska a Ukrajiny: Viktora, Marii a Serhije.

 

Případ / Cold Case Files

seriál Případ Cold Case Files series

Islandský krimi seriál, který se odehrává ve městě Reykjavík. Jednoho dne je v Národním divadle nalezena oběšená baletka. První stopy jasně ukazují na sebevraždu, ale pomalu se na povrch dostávají informace o možném spiknutí a machinací na vysokých místech. Logi jako zkrachovalý právník v případu nachází poslední šanci, jak svůj život nějakým způsobem napravit. S pomocí jeho dvou kolegyň se snaží poodkrýt tajemství spletité mocenské pavučiny a najít vraha.

 

 

Případ Kettering

seriál Případ Kettering series

Hlavní hrdinka Anna Macyová se vrací do rodného Ketteringu, který opustila asi před 15 lety, když její nejlepší kamarádka nevysvětlitelně zmizela během noci uprostřed lesa, kde si společně hrály. Nyní se vrací do města, které je rozděleno na dva nesmiřitelné tábory – dřevorubce a ochránce přírody. Když se do města vrací Anna, vyvolá to nečekaný rozruch a opět vyvstanou otázky, co se vlastně stalo té záhadné noci před 15 lety. Jen chvíli po jejím příjezdu zmizí další mladá dívka. Anna vnitřně cítí, že musí zjistit, co se skutečně stalo, čímž začne poodkrývat temná tajemství města a jejich obyvatel.

 

Případ pro exorcistu

seriál Případ pro exorcistu

Třídílná detektivní minisérie, která otevírá volně navazující cyklus Detektivové od Nejsvětější Trojice. Scénář, opírající se o úspěšný detektivní román Michala Sýkory, napsal Petr Jarchovský.

 

 

 

 

 

Případ pro Sam

seriál Případ pro Sam series

Překrásná Dr. Samantha „Sam“ Watersová pracuje jako detektiv psycholog na vyšetřování zvlášť brutálních násilných trestných činů. Spolupracuje s FBI, ATF a jinými kriminalistickými agenturami.

Negativní hnací silou pro tuto náročnou práci byla před lety násilná vražda jejího manžela, jehož vrah, který si říká „Jack“, nebyl nikdy dopaden. Sam žije sama a vychovává dceru Chloe, daleko od hrůz, se kterými se denně setkává. Někdo je však neustále sleduje a posílá vzkazy s podpisem „Jack“.

 

 

Případ pro zvláštní skupinu

seriál Případ pro zvláštní skupinu

Detektivové řeší ty nejtěžší případy, nad kterými můžou vyzrát jen oni.

 

 

 

 

 

 

 

Případy 1. oddělení

seriál Případy 1. oddělení

Případy 1. oddělení nejsou vycucané z prstu scenáristy s příliš bohatou fantazií a zálibou v dramatických honičkách, ale vychází ze skutečné praxe. Za scénářem nového seriálu ČT totiž stojí šéf pražské mordparty Josef Mareš a novinář Jan Malinda.
V roce 1998 řešili čeští policisté nejvíce vražd, 313. Trojnásobek předlistopadové éry. V roce 2013 to bylo 188 případů. Policie České republiky dosahuje u této nejzávažnější trestné činnosti objasněnosti nad 93 %.
Motto epizod:
Případ, který vyšetřovalo 1. oddělení pražské kriminální služby. Skutková podstata činů i způsob odhalení jsou autentické.

 

Preacher

Jesse Custer, kazatel v jednom malém městě v Texasu, je dosti složitý případ. Má ho v moci jakási tajuplná entita, která mu propůjčuje nadpřirozenou sílu. Custer se ve společnosti své bývalé přítelkyně jménem Tulip a Ira Cassidyho vydává na cestu, aby – a to je míněno doslova – nalezl Boha.

 

 

 

Případy detektiva Murdocha / Murdoch Mysteries

Torontský detektiv viktoriánské doby spojí síly s vynikající patoložku a vyšetřuje pomocí vynikajícího použití forenzních technik. Podle knih Maureen Jennings.

 

 

 

 

Případy detektivní kanceláře Ostrozrak

seriál Případy detektivní kanceláře Ostrozrak

Šestidílný seriál natočený podle knih Josefa Škvoreckého a Jana Zábrany Vražda pro štěstí, Vražda se zárukou a Vražda v zastoupení. Charaktery a osudy postav, metody vyšetřování soukromého detektiva Pivoňky (Ondřej Vetchý) a jeho pomocnice Boženky Skovajsové (Barbora Srncová) i rozuzlení jednotlivých příběhů neomylně zapadají do groteskně „malých českých poměrů“ v Praze konce 30. a počátku 40. let dvacátého století…

 

 

 

Případy podporučíka Haniky

seriál Případy podporučíka Haniky

Mladý podporučík přichází ze školy rovnou do praxe. Na začátku však proti své nelibosti musí řešit banální kauzy. Případ nočního vetřelce, který ukradl babičce 200 korun, případ ukradeného psa, případ sňatkového podvodníka, případ tajemného kapsáře a další…

Seriál byl natočen Československou televizí již v roce 1989. Vysílání se však zpozdilo o tři roky. Na vině byla osoba autora scénáře píšícího pod pseudonymem Ivan Gariš, který byl za minulého režimu členem StB. Porevolučnímu vedení Československé televize se moc nechtělo vysílat seriál, jehož autorem byl někdo, kdo spolupracoval aktivně s komunistickým režimem.

 

 

 

 

Přítelkyně z domu smutku

seriál Přítelkyně z domu smutku

Čtyřdílný televizní film Přítelkyně z domu smutku vznikl podle stejnojmenné literární předlohy Evy Kantůrkové. Román, napsaný na počátku osmdesátých let, byl inspirovaný autorčinými zážitky po zatčení z politických důvodů z roční vyšetřovací vazby v ruzyňské věznici. Bylo to místo, kde měl být člověk pomocí promyšleného systému zbaven své důstojnosti, ale byla to také příležitost zažít příběhy přátelství a solidarity, které nakonec učinily vězeňský život snesitelnějším. Ve své knize, kterou sama nazvala románem – pravdou, dosáhla autorka mimořádné působivosti. A tu neztratila ani jeho čtyřdílná adaptace, na níž se podíleli vedle Evy Kantůrkové jako spoluscenárista i Václav Šašek, režisér Hynek Bočan a řada skvělých českých herců. Film získal v roce 1994 na MTF v Cannes Velkou stříbrnou cenu v kategorii seriálů a Velkou zlatou cenu za herecký výkon Ivany Chýlkové.

Přízeň krále / The Kings Affection

seriál Přízeň krále The Kings Affection

Po smrtícím atentátu na korunního prince usedne na trůn jeho dvojče. Nikdo se ale nesmí dovědět, že je to dívka. A ani to, že je poprvé zamilovaná až po uši.

 

 

 

 

 

Přízraky mezi námi

seriál Přízraky mezi námi

Mladí hrdinové seriálu Honza Rambousek a Klára Veselá jsou vášnivými čtenáři hororů. Zajímá je vše, co přesahuje hranice našeho běžného vnímání a touží se s něčím takovým setkat ve svém životě.Jednou jsou svědky toho, jak obrovští psi zaútočí na prchajícího muže. Klára s Honzou ho ošetří a v jeho domě najdou deník.Dozví se z něj, že onen podivný člověk je vědec démonolog a v deníku popisuje svůj celoživotní boj s temnými silami.V seriálu se setkáváme s několika hororovými postavami jako je např. čarodejnice, ženou, která vždy přesně ve dvanáct hodin unese ztracené dítě, vodníkem nebo chovatelem vlků, který se večer promění v toto nebezpečného vlka.

 

Proč bychom se netopili

seriál Proč bychom se netopili

Není vodák ten, kdo nevstoupil dvakrát do jedné řeky.

V seriálu Proč bychom se netopili se můžete těšit na vodáckou romantiku, lásky letní i celoživotní, spory nicotné i zásadní, řeku vstřícnou i nemilosrdnou, přírodní scenérie i všední realitu života našich hrdinů. Poznáme se s nimi, když se poprvé sejdou na vodě, budeme svědky prvních zkušeností, úspěšných pokusů i nezdarů. Překonají spolu nejednu krizi, někteří navážou trvalé vztahy, jiní zase na dlouho zmizí všem z dohledu. Po letech se ale znovu sejdou a zkusí podruhé vstoupit do stejné řeky i do stejné lodi.

 

 

Procitnutí / Awake

Po těžké automobilové nehodě, která vzala život jednomu členu z jeho rodiny, žije policejní detektiv Michael Britten (Jason Isaacs) střídavě ve dvou alternativních realitách. V jedné z nich zemřel jeho syn, ve druhé manželka.
V obou realitách řeší jiné případy, v každé z nich nachází jiné stopy. V momentě, kdy z toho má v hlavě parádní nepořádek, kdy se mu oba světy začnou slévat v jeden, zjišťuje, že některé stopy z jedné reality se mu hodí v realitě druhé.

 

 

Prodigal Son

seriál Prodigal Son series

Malcolm Bright ví, jak přemýšlí vrazi. Jeho otec totiž byl jeden z nejznámějších sériových vrahů, který si říkal The Surgeon (Chirurg). Právě proto je Bright tím nejlepším kriminálním psychologem široko daleko. Hrdina využívá svou geniální mysl k tomu, aby pomáhal newyorské policii řešit krimi případy. Kromě toho se musí potýkat s manipulativní matkou, nepříjemně normální sestrou, vražedným otcem a jeho vlastními touhami a pudy.

 

 

 

 

 

Profesionálové / The Professionals

Trojka z vyšetřovacího oddělení CI5, která se věnuje případům, na které ostatní často nestačí. A je jedno, jestli jde o pouliční války drogových gangů, nebo je potřeba došlápnout si na machinace na ministerstvu. Tohle jsou vždycky skuteční Profesionálové.

 

 

 

 

Profesor T.

seriál Profesor T.

I perfektní zločin zanechá stopy…

Profesor kriminologie vypomáhá policii při řešení zapeklitých zločinů. Jáchym Tauber je podivín a asociál. Je sice sebestředný a potrhlý, leč na druhou stranu geniálním a uznávaným profesorem. Jeho fádní šedý život se radikálně změní, když jej navštíví jeho bývalá studentka, dnes kapitánka kriminální policie Amálie Drápalová. Ta ho požádá o pomoc při řešení složitého a citlivého případu. Zprvu nahodilá spolupráce se stane pravidlem. Díky Tauberovu nevšednímu a originálnímu pohledu na věc je v řešení případů mimořádně úspěšný.

Professionals

seriál Professionals series

Poté, co je při startu zničen zdravotnický satelit, se miliardář Peter Swann se svojí snoubenkou a vizionářkou v zdravotnictví Dr. Gracielou ‚Grace‘ Davilou rozhodnout obrátit na žoldáka Vincenta Corba, který jim má pomoci incident vyšetřit…

 

 

 

 

Profil zločinu / Profilage

seriál Profil zločinu Profilage series

Hubená mladá žena ve fialovém kabátku s nepřehlédnutou žlutou taškou je psycholožkou se specializací na forenzní disciplíny, která dokonale zvládá svou profesi.

Mladá forenzní psycholožka Chloé Saint-Laurentová má vedle své vysoké profesionality i mimořádnou schopnost vcítit se do duše oběti i zločince. Je přidělena k dobře sehranému týmu pařížských kriminalistů. Přes počáteční antipatie jejího šéfa se postupně stává důležitou součástí této kriminalistické skupiny.

 

 

Project Blue Book

seriál Project Blue Book series

Doktor Josef Allen Hynek je geniální univerzitní profesor, který je rekrutován letectvem Spojených států amerických, aby velel tajné operaci nazvané Projekt Blue Book. Tato operace má na svědomí výzkum tisíců případů, přičemž přes 700 z nich je stále nevyřešených.

Seriál vychází ze skutečných událostí a reálného vyšetřování UFO a s nimi spjatými fenomény mezi lety 1952 a 1969.

 

 

Prokletá / Cursed

seriál Prokletá Cursed series

Mladá žena jménem Nimue spojuje síly se žoldákem Arthurem. Společně se vydávají na cestu s cílem najít čaroděje Merlina a doručit starodávný meč.

Seriál podle komiksu Franka Millera.

 

Prokletí ostrova Oak / The Curse of Oak Island

seriál Prokletí ostrova Oak The Curse of Oak Island series

Ostrov Oak se rozprostírá u jižního pobřeží Nového Skotska v Kanadě, a jako vcelku opuštěný ostrov je opředen spoustou mýtů a tajemstvími. Dva bratři, Rick a Marty Laginové, se proto rozhodnou s využitím moderní technologie tyto mýty prozkoumat a nalézt na ostrově bájné ukryté poklady. Spolu se svým týmem se vrhají do náročné dřiny s jediným cílem. Najít na ostrově Oak kus historie.

Druhá série nese podtitul The Curse of Oak Island: Digging Deeper.

 

 

Prolhané krásky / Pretty little liars

Pětice patnáctiletých kamarádek si užívá večírek. Ráno však zjišťují, že jedna z nich zmizela. Dívky od té chvíle spojuje děsivé tajemství. A nejsou samy, kdo ho zná..

 

 

 

 

Prolhané krásky: Perfekcionistky / Pretty Little Liars The Perfectionists

seriál Prolhané krásky Perfekcionistky Pretty Little Liars The Perfectionists series

Jedná se o spin-off seriálu Pretty Little Liars.

Na první pohled vypadá Beacon Heights jako malé perfektní, tiché městečko, kde se nic neděje. Zdání však klame, každý obyvatel skrývá za svou dokonalou fasádou nějaké tajemství.

 

 

Proměna domácnosti: Vysněné bydlení / Get Organized with The Home Edit

seriál Proměna domácnosti Vysněné bydlení Get Organized with The Home Edit

Organizátorky Clea Shearer a Joanna Teplin přichází porazit nepořádek a změnit životy.

 

 

 

 

Promised Land

seriál Promised Land

Multigenerační drama o dvou latinskoamerických rodinách, které soupeří o bohatství a moc v Sonoma Valley v Kalifornii.

 

 

 

 

Protiúder / Strike Back

Protiúder_Strike Back

Bývalé komando Delta Force spojí síly s Britským SIS týmem v pronásledování mezinárodních teroristů.

 

 

 

 

Proven Innocent

seriál Proven Innocent series

Jedna žena versus systém, který ji zklamal.

Sleduje právnickou firmu zabývající se neprávem odsouzenými, kterou vede nebojácná právnička s touhou po spravedlnosti. Tým znovu otevírá vyšetřování a ohrožuje své vlastní životy proto, aby nevinní byli zproštěni viny a viníci se dočkali spravedlnosti. Hrdinčina motivace pramení z její neslavné minulosti; jako čerstvě dospělá byla obviněna a později zbavena viny ve významném případu, kvůli kterému se stala senzací bulváru a slavnou osobností. Pro někoho je hrdinka, pro někoho oběť, nicméně má drsnou povahu a nebojí se využívat i zastrašování a šikany svých nepřátel, kteří jsou zodpovědní za zločin, který ona nespáchala. Bojuje za práva druhých a přitom se snaží udržet si svou nevinu.

Provokatér

seriál Provokatér series

Psycholog Artem praktikuje v centru Moskvy „provokativní terapii“, kdy je přesvědčen, že nejrychlejší a nejúčinnější psychologickou léčbou je konfrontovat pacienty s jejich obavami. Jeho vlastní život se však ocitne v troskách poté, co je odsouzen za domnělou sebevraždu svého pacienta. Poté, co si odpyká svůj trest, otevírá znovu svoji praxi v provizorní kanceláři, kde se pokouší získat zpět nejen svou pověst. Chce získat zpět svoji ženu, lékařskou licenci, ale také ochránit svou dospívající sestru před jejím násilným přítelem a především prokázat svou nevinu v případě smrti bývalého pacienta. Zná totiž identitu vraha, ale prokázat svoji nevinu nebude tak snadné. S každým novým případem se blíží svému cíli – dokáže odhalit pravdu?

 

Prozíravost / Perception

seriál Prozíravost Perception series

Dr. Daniel Pierce je vynikající vědec zabývající se výzkumem mozku. Svou bývalou studentkou Kate je přemluven, aby se připojil ke speciálnímu týmu FBI, jenž se snaží řešit ty nejzapeklitější případy. Agentka Kate Moretti je pak samozřejmě tím, kdo s ním spolupracuje nejblíže, přičemž do týmu patří ještě Max Lewicki, doktorův asistent, a jeho nejlepší přítelkyně, Natalie Vincent.

 

 

 

Průměrňákovi / The Middle

Patricia Heaton hraje v tomto komediálním seriálu Frankie Heckovou, ženu středního věku, která má se svým mužem Mikem (Neil Flynn) tři děti. A i když je jejich rodina někdy lehce disfunkční, společně dokážou zvládnout každý problém.

 

 

 

Průsmyk / Der Pass

seriál Průsmyk Der Pass

V horském průsmyku na rakousko-německé hranici je nalezeno zmrzlé tělo, naaranžované v duchu pohanského rituálu. Podivný případ spadá do dikce rakouské i německé policie a přijíždí jej vyšetřovat velice nesourodá dvojice detektivů. Energická a zásadová Ellie Stockerová se na místě činu setkává s rakouským kolegou Gedeonem Winterem, jehož bohémský zevnějšek doprovází velmi neortodoxní postupy. Společně se vydají po stopě pachatele děsivého činu, který v prostředí Alp nemá obdoby.

 

První krok

seriál První krok

Hlavními postavami jsou studenti a jejich učitelé na prestižní umělecké škole. Denním programem je tanec, herectví a hudba. Kromě výuky však hlavní hrdinové zažívají problémy, legraci i lásku.

Seriál podle španělské předlohy Un Paso Adelante.

 

 

 

 

První republika

seriál První republika

Každá rodina má svoje tajemství. Láska, peníze, vražda.

Dramatická sága, která na osudech rodiny Valentů mapuje atmosféru první republiky od roku 1918 do roku 1945. Rodina, jejíž příběh je protkán tajemstvím, zbohatla na válečných zakázkách (dodávky jídla z venkova na frontu) a stěhuje se z venkova do Prahy, kde buduje čtvrť Podolí. Osudy hrdinů se prolínají s událostmi tehdejší doby a připomínají divákům některé významné momenty naší historie.

 

 

Půlnoční evangelium / The Midnight Gospel

seriál Půlnoční evangelium The Midnight Gospel series

Clancy se rozhodne opustit pohodlí svého domova a začne objíždět umírající světy a dělat rozhovory s jejich obyvateli. Seriál je zasazen do fantasy vesmíru a objeví se v něm útržky z rozhovorů z rádiového pořadu Duncan Trussell Family Hour.

 

 

 

Půlnoční slunce

Půlnoční slunce

Francouzská vyšetřovatelka Kahina Zadi přijíždí do malého švédského městečka Kiruna, aby vyšetřila vraždu svého krajana. Zde se pak seznamuje s Andersem Harneskem, s nímž na případu začne pracovat. Jenže vražd pomalu přibývá a vypadá to, že úvodní výjimečně brutální mord byl jen začátkem děsivé série…

 

 

 

Pure Genius

Mladý technolog ze Silicon Valley zaměstná zkušeného chirurga s kontroverzní minulostí, aby pro něj založil nemocnici s úplně novým přístupem k medicíně.

 

 

 

 

 

Purpurové řeky

seriál Purpurové řeky

Bizarní série vražd, dva tvrdohlaví vyšetřovatelé a spousta mrtvol.

Po vyřešení případu v Guernonu v polovině roku 2000 byl Pierre Niémans převelen do Úřadu pro vyšetřování násilné trestné činnosti (OCCS). Úřad se specializuje na nejsložitější případy, u kterých je málo indícií a vyřešení v nedohlednu. Niémans se spojí se svou bývalou nejlepší žačkou Camille Delaunayovou a společně se pouští do vyšetřování.

 

 

Pustina / Wasteland

Dramatický příběh začíná událostí, která změní život všem členům semknuté vesnické komunity v Severních Čechách. Když se starostka Pustiny, Hana Sikorová, ocitne na vrcholu svého boje proti velké těžební společnosti, která se chce dostat k velkým zásobám hnědého uhlí a nabídnout obyvatelům obce vysoké odstupné výměnou za opuštění jejich domovů, zmizí její čtrnáctiletá dcera Míša. Pátrání po dceři Hanu po letech mírumilovného soužití s ostatními přivede k pochybnostem ohledně celé komunity, která se pod vlivem událostí začíná rozpadat a ukazovat svou pravou tvář.

 

 

 

Putování s dinosaury

seriál Putování s dinosaury

Znovu se můžete vrátit do dávno minulých časů a prožít velká prehistorická dobrodružství s neobyčejnými tvory, kteří žili na naší planetě. Naše cesta začíná před mnoha a mnoha miliony let … Tvůrci oscarové série PUTOVÁNÍ S DINOSAURY se vrací, aby vám přiblížili napínavé, akční, prehistorické dobrodružství, u kterého vám budou vstávat vlasy na hlavě. Díky nim se můžete znovu podívat do země těch nejpodivnějších DINOSAURů.