P

 

P-Valley

seriál P-Valley

Seriál se odehrává ve striptýzovém klubu a sleduje postavy, které sem dveřmi vejdou. Tito lidé jsou plní vlastních příběhů a emocí – jsou plní naděje, ztracení, v nitru zlomení, jsou to hráči, krásní i škaredí, úspěšní i zatracovaní.

 

 

 

 

Pachinko

seriál Pachinko

Drama podle bestselleru od Min Jin Lee.

Seriál sleduje naděje a sny čtyř generací korejské rodiny imigrantů. Epický, leč intimní příběh začíná zakázanou láskou, z které se vyklube srdceryvná sága odehrávající se mezi Koreou, Japonskem a Amerikou, která vypráví nezapomenutelný příběh války a míru, lásky a ztráty, triumfu a porážky. Seriál bude vyprávěn ve třech jazycích: korejsky, japonsky a anglicky.

 

 

Pacific Rim Země nikoho / Pacific Rim The Black

seriál Pacific Rim Země nikoho Pacific Rim The Black

Dospívající chlapec se svou mladší sestrou hledají své rodiče. K tomu používají obrovskou mobilní zbraň, která je známá jako Jaeger.

Anime seriál vychází z filmu Pacific Rim.

 

 

 

Pam & Tommy

seriál Pam & Tommy

Minisérie o slavném hollywoodském páru Pamele Anderson a Tommym Lee a skandálu, který showbusinessem od základu otřásl. Bouřlivý vztah slavné herečky a rockové hvězdy roky plnil přední stránky bulvárních časopisů. Na veřejnost se dostalo i soukromé sexuální video, které dvojice natočila.

 

 

 

Pán času / Doctor Who

Pokračování klasického anglického sci-fi seriálu, který se natáčel v letech 1963-1989. Devatenáctiletá Londýňanka Rose Tyler (Billie Piper) žije jednotvárný život prodavačky v obchodním domě s oblečením a nevidí před sebou jinou budoucnost. To se změní ve chvíli, kdy ji po zavíračce ve skladu napadnou oživlé figuríny. Zachrání ji záhadný muž, který se představí jako Doktor. Má neobvyklé znalosti a odlišné vnímání časoprostoru, než ostatní lidé. Rose na něj naráží znovu a znovu a ocitá se uprostřed boje o budoucnost lidstva, o kterém lidé ještě nevědí.

Ani Doktor není, co se zpočátku zdál; prochází dějinami, aniž by zestárl, a kde se objeví, tam se schyluje ke katastrofě. Ve skutečnosti pochází z rasy Timelordů, kteří kdysi dávno cestovali prostorem a časem v lodích Tardis (cestuje v poslední z nich) a dohlíželi na nerušený vývoj mladších civilizací. Prohráli však v Časových válkách a jejich domovská planeta byla zpustošena. Doktor zřejmě přežil jako jediný a v poslední prastaré a občas poruchové Tardis cestuje dějinami Země a je „stále na odchodu“. Tardis je vybavena chameleoním okruhem, který je ale porouchaný a tak loď stále vypadá jako modrá britská policejní budka z 60. let, zevnitř o hodně větší než zvenku. Doktor málokdy cestuje sám, a tak Rose nabídne, aby se k němu připojila.

 

Pan profesor

seriál Pan profesor

Svérázný učitel chemie, fyziky a tělocviku Marek, aktuálně třídní, musí často mimo problémů nejen svých studentů řešit také to, co způsobují jeho nekonvenční metody, zasahující i mimo výuku. Tento svéráz leží v žaludku spoustě kolegů, ale především řediteli gymnázia. Na Marka však čeká za zdmi školy i velké překvapení, které sebou přináší nová kolegyně, češtinářka Karolína. Cesta za štěstím tohoto nečekaného páru je ale plná překážek od problémových studentů, přes neúprosné rodiče až po školní záležitosti sahající i mimo gymnázium.

 

 

Pán prstenů: Prsteny moci / The Lord of The Rings: The Rings of Power

seriál Pán prstenů Prsteny moci The Lord of The Rings The Rings of Power

Seriálová adaptace slavných románů J.R.R. Tolkiena.

Toto epické drama se odehrává tisíce let před událostmi Hobita a Pána prstenů. Bere diváky zpět do doby, kdy utvářeli velmoci, kdy království vzkvétala, aby mohla upadnout do záhuby a nepravděpodobní hrdinové byli zkoušeni, zatímco naděje visela na nejjemnějších nitkách a největší padouch, který kdy povstal z Tolkienových stránek hrozil, že uvrhne celý svět do temnoty. Počínaje dobou relativního míru seriál sleduje známé i nové postavy, jak čelí dlouho obávanému opětovnému vzniku zla v Středozemi…

 

Pan Tau

seriál Pan Tau

Černý oblek s bílou květinou na klopě, černé paraple a černý kouzelný klobouk. Jednou usměvavý gentleman s laskavýma očima a bezelstnými nápady, jindy malá figurka ovšem stejných vlastností. Pana Tau, který se vyjadřuje pouze pantomimicky, trápí, když jsou děti smutné nebo zklamané, proto je chce rozveselit a plní jejich přání notoricky známým gestem díky svému klobouku.

První díl seriálu, zatím jen černobílý vznikl již v roce 1966, další však až o tři roky později a v československo-západoněmecké(!) koprodukci. Stal se tak prvním seriálem české televize, který se točil s kapitalistickými kolegy. Některé díly se za normalizace nemohly vysílat kvůli Janu Werichovi v roli bohatého pana Violy nebo taxikáři Pavlu Landovskému.

 

 

 

 

Pán tygrů / Tiger King Murder, Mayhem and Madness

seriál Pán tygrů Tiger King Murder, Mayhem and Madness

Joseph Maldonado-Passage, přezdívaný Joe Exotic, je správcem a majitelem rozsáhlé zoo Greater Wynnewood Exotic Animal Park v Oklahomě. Chová zde na 200 tygrů a dalších zvířat, zaměstnává lidi, má desetitisíce návštěvníků ročně.

Jenže ne vše je takové, jak se zdá. Joe je součástí sítě obchodníků se zvířaty, prodává mláďata tygrů a šelem zájemcům z celých Spojených států. Vede excentrický život, zaměstnává bývalého drogového bosse, a peníze pro něj znamenají mnohem víc, než samotná zvířata. Hlavní konflikt pak nastává, když si Carole Baskin, majitelka neziskové organizace a zoo Big Cat Rescue na Floridě, dá za cíl tuto více chovnou farmu než zoo zavřít.

Joe Exotic to nenechá být. Tygří král se totiž mezitím změnil na diktátora, který jde přes mrtvoly. A nikdo v jeho okolí už nad ním nemá kontrolu.

True crime dokument je natočený podle skutečných postav a příběhů.

Pandora

seriál Pandora series

 

Příběh se odehrává v roce 2199. Mladá žena, která vše ztratila, nastupuje na vesmírnou akademii. Zde se učí bránit galaxii nejen před mimozemšťany, ale také před lidmi.

 

 

 

Panelák

seriál Panelák

Někde v Bratislavě stojí třípatrový panelák. V přízemí se nachází bar – oblíbené místo obyvatel paneláku, chodba, poštovní schránky a prázdný prostor po bývalé herně. V prvním patře bydlí Milan Kordiak, daňový poradce, kterého neprávem podezřívají ze styku s podsvětím. Naproti němu bydlí profesor v důchodu Emil Blichár s manželkou Janou Nitschneiderovou. V druhém patře je mnohém více obyvatel: gynekolog Michal Bajza s manželkou Zuzanou mají tři děti, naproti nim bydlí Jakub Švehla s manželkou Ivanou a matkou. Třetí patro bylo delší dobu prázdné, ale teď se tam přestěhovala atraktivní Agáta z Nových Zámků, která chce v hlavním městě podnikat.

 

Paní Fletcherová / Mrs. Fletcher

seriál Paní Fletcherová Mrs. Fletcher series

Seriál vychází ze stejnojmenné knihy, pod níž je podepsán Tom Perrotta.

Eve Fletcherová je svobodná matka, která chce začít nový život na vlastní pěst, když se její syn Brendan odstěhuje kvůli studiu na univerzitě.

 

 

Paničky z Orange County

seriál Paničky z Orange County

The Real Housewives of Orange County je dokumentární reality show, kterou vysílá stanice Bravo. Odehrává se v Orange County v Kalifornii. Jde o voyeuristický pohled do životů zámožných paniček. Kamera je sleduje při nakupování, plastických operacích, během šíření drbů, hádek a prostě běžného života.

Finanční krize zasáhla i tuto skupinku zbohatlíků. Manželé ztratili práci, čekalo na ně vystěhování, zpoždění u platby hypotéky a další. To vše mělo za důsledek stres a domácí hádky, u kterých kamera taktéž nemohla chybět.

 

Panika / Panic

seriál Panika Panic series

Adaptace stejnojmenného románu, jehož autorkou je i tvůrkyně tohoto seriálu Lauren Oliver.

Panic se zaměřuje na malé americké město, kde se studenti posledního ročníku na střední škole utkávají v soutěži, kterou považují za jedinou šanci na útěk. Jenže letos se pravidla mění a studenti se musí rozhodnout, jak moc jsou ochotní riskovat, aby mohli pryč.

 

PanMáma

seriál PanMáma

Šedesátiletá vdova Jarmila Beranová je matkou pěti dětí, která vede svou lehce netradiční domácnost pomocí jazyka ostrého jako břitva a chování řeznického psa. Středobodem jejího života jsou právě potomci, jejichž pokročilý věk si stěží uvědomuje a snaží se řídit jejich životy ocelovou pěstí matky pluku jako za starých časů.

 

 

 

Panoptikum města pražského

Desetidílný seriál kriminálních příběhů spisovatele Jiřího Marka a režiséra Antonína Moskalyka, který volně navazuje na oblíbené Hříšné lidé města pražského, se vrací na obrazovky. Opět se tedy budeme setkávat s pány detektivy ze „čtyřky“, jen pana radu Vacátka nahradil nový policejní rada Korejs. Jeho muži, pánové Bouše a Brůžek, budou s pomocí již penzionovaného detektiva Mrázka a snaživého policejního koncipisty dr. Součka řešit kriminální případy, které přinesla doba hospodářské krize na přelomu dvacátých a třicátých let minulého století. Jakkoli to byla těžká doba, lidé hřešili stále. Neboť hřešit je tak sladké… S humorem a lidskou shovívavostí se podíváme na příběhy hříšných a nehříšných pražských občanů, nahlédneme s nimi do prostředí, která bychom v našem hlavním městě již těžko hledali, prožijeme situace, které se rovněž nemohou opakovat…

 

 

Panství Downton / Downton Abbey

Britská dramatická výpravná televizní minisérie z produkce společnosti ITV. Série se odehrává ve smyšleném opatství Downton za vlády krále Jiřího V. Začíná zprávou o ztroskotání Titaniku, a od tohoto okamžiku se rozvíjí příběh šlechtické rodiny Crawley, hraběte a hraběnky z Granthamu a jejich služebnictva. Seriál portrétuje třídní systém, kde rodina Crowley žije se svým tajemstvím a dědictvím v přijímacích pokojích a ložnicích, a dole pod schody žije služebnictvo, se svými plány, intrikami a láskami. Část služebnictva je rodině a stávajícímu způsobu života oddána, jiní si hledají svoji cestu za emancipací.
První série byla v roce 2011 nominována na 7 cen BAFTY, kde získala 2 ceny. Dále byla nominována na 11 cen Emmy a získala některá další mezinárodní ocenění.

 

Papírový dům: Korea / Money Heist Korea

seriál Papírový dům Korea Money Heist Korea

Grandiózní loupež provedená neobvyklou skupinou lupičů.

Jihokorejský remake Papírového domu.

 

 

 

Paradise PD

serál Paradise PD series

Animák o špatných policajtech. Ne špatných jako zkorumpovaných, ale špatných výkonnostně. Nejsou první pomoc, ale ta nejhorší pomoc.

 

 

 

 

Parchant s ďáblem v těle / The Bastard Son & The Devil Himself

seriál Parchant s ďáblem v těle The Bastard Son & The Devil Himself

Šestnáctiletý Nathan je nemanželským synem nejobávanějšího čaroděje na světě. Celý život je sledován, zda se neobjeví známky toho, že by se mohl vydat stejnou destruktivní cestou jako jeho otec. Ale jak se napětí stupňuje, staré hranice mezi „dobrým“ a „zlým“ se třepí a Nathan zjistí, jakým člověkem skutečně je. Jedná se o úzkostnou jízdu na horské dráze puberty.

Seriál vychází z knižní trilogie Half Bad, kterou napsala Sally Greenová.

 

 

Pat a Mat / A je to…

Hlavní inspirací pro jejich příběhy je manuální nešikovnost. Důležitá však není jen legrace, ale i optimistický postoj Pata a Mata k životu. I když je vše ztracené, nikdy neskládají ruce do klína a nakonec jsou vždy se svým řešením spokojeni. Sláva hvězd rostla až do roku 1995. S novým tisíciletím se Pat a Mat vracejí opět na scénu v nových příbězích.

 

 

 

Patrick Melrose

Patrick Melrose

Playboy a alkoholik se snaží překonat následky psychického týrání svým aristokratickým otcem a matkou, která vše tiše tolerovala. Podle částečné autobiografie Edwarda St. Aubyna.

 

 

 

Patriot

Poslední mise Johna Tavnera je odcestovat do Íránu a zabránit jaderné hrozbě. Kvůli tomu ale je jeho mise „neoficiální“, což mu nezaručuje zrovna moc bezpečí. Jeho krycí práce je zaměstnanec na ropné farmě, na které se ale musí vyrovnat s každodenní byrokracií, nekompetencí, a sledem katastrof, které ohrožují jeho misi.

 

 

 

Patty Hewes – nebezpečná advokátka / Damages

Damages je thriller odehrávající se ve světě vrcholných právnických procesů města New York. Seriál poskytuje pohled na skutečnou podstatu a sílu úspěchu skrz pohled na život uznávané advokátky Patty Hewes a její chráněnkyně Ellen Parsons, po tom jak sa zapletly do žaloby v soudním procesu korupce s jedním z nejbohatších CEO v oblasti s Arthurem Frobisherem.

 

 

 

PC Rebelové / Halt and Catch Fire

Joe MacMillan, který byl dříve zaměstnán u IBM, přesvědčí své nové nadřízené v podniku Cardiff Electric, aby vstoupili do zostřující se soutěže v oblasti vývoje osobních počítačů a použili k tomu nejdůležitější produkt jeho dřívějšího pracoviště. MacMillan ke svému velkolepému plánu najde i spolupracovníky: Gordon Clark je vynikající inženýr, kterému se dosud nepodařilo realizovat jeho revolučně nové myšlenky, což vytváří nepříjemné napětí ve vztahu s manželkou. Cameron Howe je rozmarný génius, který účastí na McMillanově ne zrovna poctivém projektu dává v sázku celou svou budoucnost. Je to příběh o vášni inovovat, o pocitu člověka, který stojí na prahu události, jež otřese světem, a chce bojovat za své cíle, ať už za ně bude muset platit jakoukoli cenu.

 

Peacemaker

seriál Peacemaker

Hlavním hrdinou Christopher Smith, pacifistický diplomat a syn nacistického velitele z koncentračního tábora, který bezmezně věří v mír… a nezáleží na tom, kolik lidí musí zabít, aby ho dosáhl.

 

 

Pearson

seriál Pearson series

 

Spin-off právnického dramatu Suits se soustředí na Jessicu Pearsonovou a na to, jak si zvyká na špinavý svět politiky v Chicagu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Peklo / Hellbound

seriál Peklo Hellbound

Nadpřirozená stvoření jsou všude kolem nás a svádí lidi do pekla. Nezáleží na tom, zda je jejich práce požehnání, nebo prokletí – nová náboženská skupina všechny hází do jednoho pytle. Začíná se rozplétat vzrušující napínavý příběh o lidech, kteří musí přežít navzdory naprostému společenskému chaosu.

Seriál je adaptací korejského komiksu.

 

 

Pembrokeshire Murders

seriál Pembrokeshire Murders series

V roce 2006 se nově povýšený detektivní velitel Steve Wilkins rozhodne znovu otevřít případ dvojité nevyřešené vraždy z 80. let, která vrhá nepěkné světlo na policejní jednotku Dyfed Powys. Pomocí moderních vyšetřovacích metod najdou mikroskopické stopy DNA a vlákna, která případ spojují se zlodějem, jenž si odpykává poslední dny svého vězeňského rozsudku. Pokud má ale Steve pravdu, je to i sériový vrah. Hrdina se svým týmem musí najít dost forenzních důkazů, aby podezřelého obvinili dřív, než je propuštěn z vězení a dostane šanci znovu zabíjet.

 

 

Penny Dreadful

Sir Malcom Murray, britský objevitel, americký pistolník Ethan Chandler a další postavy musí společně bojovat proti nadpřirozeným hrozbám ve viktoriánském Londýně.

Píše se rok 1891 a policie vyšetřuje sérii brutálních vražd. Ovšem pouze badatel a dobrodruh Sir Malcolm Murray a krásná a tajemná Vanessa Ives tuší, že v pozadí je něco mnohem většího a taky nebezpečnějšího. Požádá tedy o pomoc Ethana Chandlera, pistolníka pracujícího pro show z Divokého Západu vedenou plukovníkem Brewsterem. Asi pouze s ním mohou osvobodit Murrayovu dceru zajatou upíry. Navíc se jim hned na začátku podaří probudit monstrum pokryté hieroglyfy, na druhou stranu právě tato nehoda vytvoří prostor pro seznámení s mladým chirurgem, doktorem Viktorem Frankensteinem.

Penny Dreadful: City of Angels

seriál Penny Dreadful City of Angels series

40 let po událostech prvního seriálu, během Zlatého věku Hollywoodu, je Los Angeles hluboce prostoupeno mexickou kulturou a společností. V ní vévodí Santa Muerte, bohyně smrti. Detektiv Tiago Vega, první mexický policista ve sboru losangeleské policie, to vidí na zavražděné ženě, která je nalezena v záplavovém kanálu. Vražda otřese městem. On i jeho partner Lewis Michener začínají objevovat spletitou a barvitou historii města postavené na mexicko-americkém folkloru. Netuší, že on sám se brzy stane součástí historie města, které začíná budovat své první dálnice, své první mrakodrapy, ale také se zaplétat se špionáží Třetí říše a vzestupem rádiového evangelismu. Se všemi těmito silami Tiagova rodina soupeří a hrozí, že se kvůli nim rozpadne.

 

Pennyworth

seriál Pennyworth series

Příběh ze světa komiksů DC se odehrává v Gothamu v 60. letech. Alfred Pennyworth, bývalý člen britských speciálních jednotek, zakládá bezpečnostní agenturu. Jeden z jeho prvních klientů je miliardář Thomas Wayne.

 

 

 

Pentavirát / The Pentaverate

seriál Pentavirát The Pentaverate

Komedie se ptá, co by se stalo, kdyby tajná společnost pěti mužů ovlivňovala světové události pro větší dobro již od černého moru v roce 1347. Na začátku příběhu se kanadský novinář vydává na misi ve snaze odhalit pravdu a dost možná i zachránit celý svět.

 

 

 

People of Earth

Bývalý investigativní novinář vstoupí do podpůrné skupiny lidí, kteří věří, že je unesli mimozemšťani.

 

 

 

 

Perfect Harmony

seriál Perfect Harmony series

Komedie o tom, že můžete najít inspiraci na těch nejméně očekávaných místech. Bývalý profesor hudby Arthur Cochran nečekaně zaslechne zkoušku sboru v jednom maloměstském kostele. Najde zde skupinku zpěváku, kteří jsou falešní, až z toho bolí uši. I když Arthur pochází z úplně jiného těsta, společně s nově objeveným sborem dokáže najít svou trošku štěstí ve chvíli, kdy ji všichni potřebují nejvíce.

 

 

 

 

Perníkový táta / Breaking bad

V kompletní druhé sezóně seriálu Perníkový táta Waltovi (dvojnásobný držitel Ceny Emmy® Bryan Cranston) a Jessemu (Aaron Paul) vše přerůstá přes hlavu. Jejich podnikání dosahuje nových rozměrů a oba zažívají, co všechno obnáší obchodování s drogami. Proslulý modrý amfetamin z nich udělal boháče, ale pro Walta je stále složitější skrývat pravdu před svou manželkou Skyler (Anna Gunn), synem Walterem juniorem (RJ Mitte) a švagrem Hankem (Dean Norris), protidrogovým agentem. Ze všech sil se snaží udržet svůj život pod kontrolou, musí se ale potýkat s brutálními drogovými dealery, stále odtažitější ženou a synem, blížícím se narozením dcery a drogově závislým obchodním partnerem – a při tom všem navíc bojovat s rakovinou plic v konečném stádiu. Za kamerou Perníkového táty: Kompletní druhé sezóny stál Michael Slovis, střihu se ujala držitelka Ceny Emmy® Lynne Willingham, A.C.E. Výkonnými producenty byli Vince Gilligan a Mark Johnson.

 

Perpetual Grace LTD

seriál Perpetual Grace, LTD series

James je mladý podfukář, jehož nejnovějším terčem se stává pastor Byron Brown. Ten je ale mnohem nebezpečnější, než se na první pohled mohlo zdát.

 

 

 

Perry Mason (2020)

seriál Perry Mason (2020) series

Děj se odehrává v Los Angeles v roce 1932. Hlavní postavou je známý detektiv Perry Mason.

 

 

 

 

 

Pes Filipes

seriál Pes Filipes

Jeden z prvních počinů dua Hanna-Barbera, kteří mají na svědomí Bugse Bunnyho a všechny další oblíbené zvířecí postavičky.

 

 

 

Pět dní v nemocnici Memorial / Five Days at Memorial

seriál Pět dní v nemocnici Memorial Five Days at Memorial

Minisérie se odehrává těsně po hurikánu Katrina a sleduje události, škody a dopady, které hurikán napáchal. Příběh se odehrává v prvních pěti dnech v nemocnici v New Orleans. Vyčerpaní doktoři a sestry byli nuceni činit rozhodnutí o životě a smrti, která je ve snech strašila mnoho následujících let.

Příběh se inspiruje faktickou knihou od Sheri Fink.

 

 

Pět mrtvých psů

seriál Pět mrtvých psů

Závěrečná část třídílné trilogie. Seriál navazuje na Případ pro exorcistu a Modré stíny.

Detektivní tým od Nejsvětější Trojice vedený Marií Výrovou je přivolán k neobvyklému případu. Ze zoologické zahrady v Olomouci totiž záhadně zmizeli tři medvědi. Během nočního přepadení ostrahy organizovanou skupinou maskovaných pachatelů navíc zemřel vrátný. Okamžitě se tak rozjede rozsáhlé pátrání po možných motivech bizarní loupeže velkých šelem. Stopy vedou k nelegálním obchodníkům se vzácnými zvířaty a černému trhu s produkty tradiční asijské medicíny. Prověřováni jsou zejména zaměstnanci zoologické zahrady, u kterých existuje podezření z napojení na další organizovaný zločin.

Ve chvíli, kdy se začne kolem podezřelých stahovat smyčka, však dojde k další, tentokrát úkladné vraždě jednoho ze spolupachatelů. Spletitý příběh nelegálního kšeftování se zvířaty, jejich týrání, ale také vražedných útoků se velmi osobně dotkne jednoho člena týmu.

 

Pětadvacet jednadvacet / Twenty Five Twenty One

seriál Pětadvacet jednadvacet Twenty Five Twenty One

V době, kdy se sny hroutí jako domečky z karet, se nadějná šermířka snaží probít mezi sportovní elitu. A taky potká mladíka, co chce začít nový život.

Drama mladých lidí, kteří ztratili svůj sen v duchu doby roku 1998, drama jejich dilematu a růstu. Poprvé se do sebe zamilovali, když jim bylo dvaadvacet a osmnáct let. Teď je jim pětadvacet a dvacet jedna. Tenká hranice mezi první láskou, při které se jim rozbuší srdce, a srdceryvným přátelstvím je šimrá v podbřišku. Jejich jiskřivá láska a růst, stejně jako chemie a těžkosti mezi pěti kamarády, nám připomínají naše intenzivní, ale krásné mládí.

 

 

Philip K. Dick’s Electric Dreams

seriál Philip K. Dick's Electric Dreams series

Britská sci-fi antologie vznikající podle krátkých povídek spisovatele Philipa K. Dicka. Každá epizoda je samostatně stojící příběh, který ukáže prorocké vize Dicka a oslaví zážitek, jehož práce slavného spisovatele nabízí.

 

 

 

 

Phineas a Ferb

seriál Phineas a Ferb series

Phineas a Ferb jsou bratři a nejvíc ze všeho je baví vynalézat. To se ovšem nelíbí jejich sestře Candy, která každou volnou chvíli využívá k tomu, aby o nich pověděla rodičům. Naši hrdinové také mají také trochu neobvyklého domácího mazlíčka – ptakopyska Perryho, ale není to jen tak obyčejný domácí mazlíček. Když se nikdo nedívá, rázem se z něj stává hrdina, který bojuje proti zákeřnému doktoru Dutošvarcovi.

 

Physical

Physical

Příběh se odehrává v 80. letech v jihokalifornské plážové komunitě. Hlavní hrdinka je nešťastná jako ženuška v domácnosti a najde si nekonvenční cestičku ke zvednutí sebevědomí: vstoupí do světa aerobiku.

 

 

Piklírna / Inside Job

seriál Piklírna Inside Job

Animovaná komedie pro dospělé o stínové vládě – a nefunkčním týmu, jehož každodenní prací je páchání světových konspirací. Orientace v kancelářské kultuře společnosti Cognito Inc. může být složitá, od spletitých krycích akcí přes tajné spolky až po etiketu maskovaných orgií, zejména pro asociální Reagan Ridley. Dokonce i na pracovišti plném reptiliánských měňavců a psycho houbiček je považována za podivínku, protože věří, že svět by mohl být lepší. Reagan si myslí, že by mohla něco změnit, jen kdyby dokázala zvládnout svého nevyrovnaného otce, který píše manifesty, své nezodpovědné spolupracovníky a konečně získat povýšení, o kterém snila.

 

Pilíře Země / The Pillars of the Earth

seriál Pilíře Země The Pillars of the Earth seriesFilmová adaptace stejnojmenné novely Kena Folleta.

Děj mini-serie se vrací do dvanáctého století v Anglii. Je příběhem lásky, války a náboženského sporu kolem stavby katedrály v Kingsbridge.

Po smrti krále Jindřicha I. Anglického v roce 1135 dochází k boji o trůn mezi jeho dcerou Matyldou a synovcem Štěpánem z Blois. Ten se politikařením a intrikami dostane na trůn, ale Matylda se odmítá vzdát a je odhodlána znovu získat trůn pro sebe a svého syna Jindřicha Plantageneta. Štěpán má podporu církve a části hrabat, ale i na straně Matyldy stojí silní příznivci. Také sledujeme osudy stavitele Toma a jeho rodiny a snahu převora Philipa vystavět novou katedrálu v Kingsbridge.

Pingu

seriál Pingu

Pingu je malý roztomilý tučňák – nezbeda, který si pořád jen hraje. Žije v království věčného sněhu a ledu, kde na něj čekají mnohá dobrodružství.

 

 

 

 

Pipi dlouhá punčocha

seriál Pipi dlouhá punčocha

Díky pihovatému nosíku a dvěma copům, které jí trčí z hlavy jako antény, si Pippi získala srdce malých i velkých diváků. Nikdo se nevyrovná její velkodušnosti, šibalství a samozřejmě síle. Protože její otec tráví většinu času na moři, žije Pippi sama v domě se svými oblíbenými domácími zvířátky, strakatým koněm a chytrou opičkou. Má i dva kamarády, Tommyho a Anniku, kteří jsou však přece jenom lépe vychovaní než ona. Pippi žije ve světě, kde se realita mísí s dětským snem.

Pipi Dlouhá Punčocha vznikla z příběhů, které Astrid Lindgrenová vyprávěla své dceři před spaním. Kniha se stala rychle velmi úspěšnou a udělala z Lindgrenové mezinárodně známou autorku. Kniha známé švédské autorky Astrid Lindgrenové vyšla už v roce 1949, ale dobrodružství snad nejpopulárnější dětské hrdinky byla zfilmována až po téměř dvaceti letech – a ještě mnohokrát potom. Úspěch prvního filmu způsobil, že kromě televizního seriálu byly natočeny ještě dvě pokračování (Ahoj, Pippi a Pippi v zemi Taka-tuka).

Píseň pro Rudolfa III.

seriál Píseň pro Rudolfa III.

Muzikálový seriál o životě a snění řezníka Rudolfa a jeho rodiny.

Muzikálová féerie autora Jaroslava Dietla a Jaromíra Vašty z let 1967-1968. Uzenář Rudolf žije ve svém stereotypu za pultem řeznictví. Jeho dcera Šárka, ctitelka hereckých a pěveckých hvězd té doby, má však bujnou fantazii a svého otce do nich dokáže vtáhnout a oživit tak jeho všední dny.

 

Pistol

seriál Pistol

Minisérie o legendárním kytaristovi skupiny Sex Pistols Stevovi Jonesovi.

 

 

 

 

Pivoting

seriál Pivoting

Komedie o tragédii, která je zasazená do malého městečka na Long Islandu. Tři ženy truchlí nad ztrátou své kamarádky z dětství. Jsou nucené čelit faktu, že život je krátký, a zoufale se pokouší najít štěstí. Rozhodnou se k sérii impulzivních a ne zrovna správných rozhodnutí, která upevní jejich pouto a dokážou, že nikdy není dost pozdě na to, abyste si mohli zpackat život.

 

 

Plastická chirurgie s. r. o. / Nip/Tuck

seriál Plastická chirurgie s. r. o. Nip Tuck series

Seriál nás zavádí do zbohatlického prostředí Miami, kde prostřednictvím ordinace dvou plastických chirurgů nahlédneme pod pokličku zdánlivě spokojeného života místní smetánky. Poodhalíme nalomenou psychiku a nevyřknutá přání pacientů, kteří se své problémy snaží zakrýt pouze kosmetickými úpravami tělesné schránky.

Doktor Sean McNamara a doktor Christian Troy jsou nejlepší přátelé a kolegové ve vlastní ordinaci plastické chirurgie. Christian nemá žádné výhrady k tomu, co jejich praxe nabízí a užívá si všech plodů, které mu prosperující podnik přináší. Sean však pomalu začíná propadat deziluzi a nečekané aspekty jeho práce se pomalu začínají promítat i do jeho soukromého života. Krásný dům a finanční úspěch najednou nedokáží skrýt jeho hroutící se rodinný život.
Seanova manželka Julia, žena v domácnosti a matka dvou dětí, začíná pomalu litovat obětí, které položila na oltář úspěchu svého chotě a touží po rozvodu. Dokonce zvažuje návrat na medicínu. Jejich syn Matt (Hensley) má lepší vztah k Christianovi než k vlastnímu otci.

 

Players

seriál Players

Sledujeme tým hráčů LoL, který se po letech snaží vyhrát svůj první šampionát. Aby se dostali na vrchol, musí jejich zázračné dítě, sedmnáctiletý nováček, a sedmadvacetiletý veterán odložit svá ega a spolupracovat.

 

 

 

Playing House

Nastávající matka Maggie (Lennon Parham) požádá svou svobodnou kamarádku Emmu (Jessica St. Clair), aby se vrátila ze zahraničí domů a zúčastnila se oslavy na počest nového miminka. Když Maggie zjistí, že její manžel (Brad Morris) je závislý na pornu, vyhodí manžela z domu. Emma se rozhodne opustit práci a pomoci Maggie s blížícím se porodem i výchovou dítěte.

 

 

 

Plechová kavalérie

seriál Plechová kavalérie

Normalizační seriál o partě kombajnérů z Nepomuku, kteří se svými stroji objíždějí Československo a pomáhají při žních.

Do čela party je postaven Vít Kubánek, který musí svým kolegům dokázat, že náročnou funkci vedoucího brigády zvládne. Postupně si na svou stranu získává skoro celou partu, kromě nepřizpůsobivého kombajnéra Straky…

 

 

Plný dům / Full House

seriál Plný dům Full House series

Manželka Dannyho Tannera zemřela při autonehodě a Danny tak musí vychovávat své tři dcery sám. Je mu jasné, že to nezvládne a tak si na pomoc zavolá svého švagra Jesseho a kamaráda Joyeho. Výchova tří dívek není jednoduchá a přináší plno problémů.

 

 

 

 

 

Po stopách duchů / Ghost Adventures

seriál Po stopách duchů Ghost Adventures series

Tým ve složení Zak Bagans, Nick Groff a Aaron Goodwin vyšetřuje místa, která údajně patří k nejstrašidelnějším lokacím na Zemi. Jejich cílem je získat důkazy o existenci paranormálních jevů. Trojice na každém místě natáčí rozhovory s očitými svědky a historiky. Získané poznatky poté využívají při konfrontaci s duchy při jejich celonočním vyšetřování v tzv. „lockdownu“. Své nálezy důkladně zkoumají a analyzují je i za pomoci uznávaných odborníků a specialistů z odvětví zabývající se paranormálními jevy.

 

Pobřeží moskytů / The Mosquito Coast

seriál Pobřeží moskytů The Mosquito Coast series

Adaptace stejnojmenného románu z roku 1981, který napsal Paul Theroux, strýc herce Justina Therouxe.

Hlavní hrdina je idealista, který se rozhodne usadit svou rodinu v Latinské Americe.

 

 

 

Pod královniným deštníkem / Under Queen´s Umbrella

seriál Pod královniným deštníkem

Im Hwa Ryeong, pichlavá, citlivá a vznětlivá královna, se snaží ze svých potížistů udělat řádné korunní prince.

 

 

 

 

Pod kupolí / Under the Dome

Seriál podle předlohy mistra hororu (respektive společenského thrilleru) Stephena Kinga. Chester´s Mill bylo ještě před momentem velmi příjemné, ba přímo ideální městečko. To se změnilo v momentě, kdy je od zbytku světa odříznuto průhlednou, obrovskou a nezničitelnou kupolí a vypadá jako obrovská miniatura pod poklopem.

Obyvatelé ztrácí veškerý kontakt s vnějším světem vyjma slabého radiového spojení. Jinak nefunguje nic – internet ani mobily. Kromě toho, že zásoby jsou okamžitě omezené, mezi obyvateli roste napětí také díky tomu, že s kupolí nikdo a nic nehne a nikdo neví, kdy (a jestli vůbec) zmizí. Venku se hromadí novináři a armáda, uvnitř se snaží obyvatelé zjistit, co se sakra děje…

 

Podezření / Suspicion

seriál Podezření Suspicion

Jednadvacetiletého Lea unesou z velkého luxusního hotelu v centru New Yorku. Celý únos je zachycen na videu, které se stane virálním. Čtyři britští cizinci, kteří jsou v hotelu zrovna ubytovaní, se stanou hlavními podezřelými. Nesou skutečně vinu, nebo se pouze ocitli ve špatný čas na špatném místě?

Seriál je adaptací izraelského dramatu False Flag.

 

Podfukáři / Hustle

Partička více než povedená. Mickey Stone, podvodník první ligy, je konečně volný a samozřejmě čeká jen na to, aby zase něco rozběhl. Je ale potřeba složit ten správný tým. Protože ještě před odchodem do penze je poteb se pořádně rozloučit.

Když mají vyhlédnutou oběť, zaklepe na dveře Danny Blue. Mickey mu moc nevěří, protože teprve začíná. Uvede se ale více než dobrým způsobem. A pokud byl nás byznysmen na pochybách, po jeho výstupu už nemá pochybnosti.

 

 

 

Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka

seriál Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka

Smolíkovi jsou taková normální maďarská rodinka žijící v Budapešti.

Hlavou rodiny je otec Pepa Smolík. Manželka Gábi, pubertální dcera Týna a geniální dítě Ládík, spolu s věrným psem Zorem potom tvoří její tělo.

Ládínek, nejmladší člen rodiny Smolíkových, je „typický fyzik“. Každou noc se vydává za vesmírným dobrodružstvím ve své nafukovací raketě, aby objevoval mimozemské civilizace. Ráno po rušných nočních dobrodružstvích Ládínek sbalí svoji nafukovací raketu a uloží se ke spánku.

Samozřejmě v pohádce je všechno možné, a proto kamkoli se dostane, nahlédne zároveň do světa robotů, pohádkových postav a jiných zvláštních bytostí.

Podzemní železnice / The Underground Railroad

seriál Podzemní železnice The Underground Railroad series

Cora, mladá černoška, odhalí během svého pokusu o útěk z otroctví něco úžasného.

 

 

 

 

Pohádky o mašinkách

seriál Pohádky o mašinkách

Neposlušná mašinka, nejvyšší pan železničář Blahoš a strašidelný a čarodějnický konstruktér pan Zababa to všechno v tomto dnes už klasickém desetidílném animovaném večerníčku s velmi osobitým vyprávěním Vladimíra Ráže.

 

 

 

 

Pohádky z mechu a kapradí

seriál Pohádky z mechu a kapradí

Roztomilé příběhy Křemílka a Vochomůrky, kteří bydlí v pařezové chaloupce.

 

 

 

 

Pohoda v rytmu country / Country Comfort

seriál Pohoda v rytmu country Country Comfort series

Mladá country zpěvačka se snaží prosadit na hudební scéně. Aby se však uživila než se tak stane, vezme práci chůvy pro kovboje Beaua, kterému pomůže s výchovou jeho pěti dětí. Ke svému překvapení se dostává do rodiny plné hudebně talentovaných lidí.

 

 

Pohotovost / ER

Seriál Pohotovost ER series

Každý den svádí lékařský tým chicagské pohotovosti vzrušující boj o záchranu lidských životů. Zároveň řeší i své soukromé problémy…

 

 

 

 

Pohřešovaný / Missing

Po tragické manželově smrti se pro Beccu (Ashley Judd) stává smyslem života její jediný syn Michael (Nick Eversman). Když však Michael získá stipendium v Římě, matka nechce svému nade vše milovanému dítěti bránit a nechá ho odjet do Evropy. Její obavy se nicméně promění ve skutečnost, když Michael zmizí. Becca, která je bývalou elitní agentkou CIA, nemůže zůstat jen tak sedět doma; začne jednat a ujme se soukromého vyšetřování. Využije všech svých jedinečných schopností i zkušeností a při hledání svého syna musí otevřít staré rány, obnovit dávné kontakty a dokázat nemožné. Všichni, kdo stojí za Michaelovým zmizením, záhy zjistí, že Becca není matka, nad níž by mohli snadno vyhrát.

Pojďte pane, budeme si hrát

seriál Pojďte pane, budeme si hrát

Dva medvědi se potkají u Kolína. Velký a malý, který si hrozně rád hraje, ale nemá s kým. Ti dva se dají dohromady. Zkoušejí všechny možné hry, dokáží se přeměnit v jakýkoliv předmět.

 

 

 

 

Pojišťovna štěstí

seriál Pojišťovna štěstí

Život si s vámi zahrává. Jedinou pojistkou štěstí je láska. Všichni ji hledáme. Protože ten, kdo ji najde, neprohrává. Třináctidílný český rodinný seriál odkrývá příběhy o lásce, rodině a o hledání štěstí. Děj je zasazený do prostředí pojišťovny, v které se specifickým a často dramatickým způsobem odehrávají příběhy hrdinů. Dominantními prvky jsou především mezilidské vztahy – o partnerství mezi mužem a ženou, rodičích a dětech, nevěře i smrti. Diváci se seznámí s hlavní postavou, krásnou Annou Jánskou, která žije v perfektním manželství, má šikovného syna a těší se z miminka. Dalšími ústředními postavami jsou atraktivní návrhářka Dagmar Krausová a její manžel Tomáš, ředitel pojišťovny. Seriál přinesl nový způsob vyprávění příběhů. Všichni mají právo na štěstí, ale situace, v kterých se hrdinové nacházejí, se nejednou zvrtnou. Nemají to lehké, a tím se přibližují reálnému životu. Pozoruhodné je, jakým způsobem hledají řešení. Každý po svém, ale nikdo se nevzdá. Zručné pero autorky Evy Papouškové dokázalo z několika lidských osudů stvořit román, jehož zápletky se střetnou na správných místech tak, aby zaujali nejen jeho protagonisty, ale i nezúčastněné pozorovatele.

 

 

Pokémon

seriál Pokémon

Desetiletý chlapec Ash má jeden obrovský sen – chce se stát pánem virtuálních postaviček a příšerek – Pokémonů. Vydá se proto do světa s cílem stát se mistrem v Lize Pokémonů. Spolu se svojím věrným Pokémonem Pikaču se bude snažit vybojovat osm odznaků na postup do ligy. Ash, Pikaču a pokemonští kamarádi musí zachránit všechny vzácné pokémony před jejich zlými lovci.

 

 

 

 

Pokoj č. 10 / The Lost Room

Pokoj č. 10 je černě laděný mysteriózní thriller ve stylu Pulp Fiction, hrdinská fantasy a také inteligentní videohra – to vše zároveň. Je jedním z nejnápaditějších tvůrčích počinů na televizních obrazovkách v posledních letech, a přestože se na konci rozpadne, je v průběhu děje tak zábavný, že vám to nebude vadit.

Třídílná minisérie začíná tak jako mnohé jiné velké příběhy – v omšelém motelovém pokoji. V 60. letech minulého století ještě existují stovky motelů s tisícovkami pokojů podél Route 66, silnice, která se vine z Chicaga do Los Angeles a zpátky. Ničím se od sebe neliší až do chvíle, kdy dojde k neznámé události v motelu Sunshine, při níž se obyčejné věci promění a stanou se součástí zázraku.

V Pokoji č. 10 v motelu Sunshine byly nůžky, hřeben a další podobné věci, které onoho dne získaly jedinečné a nevysvětlitelné schopnosti a proměnily se z obyčejných předmětů v nezničitelné Objekty s velkým O.

Nůžky mohou roztočit cokoliv ve třech dimenzích. Když si pročešete vlasy, hřeben zastaví na deset vteřin čas. Brýle zabrání vznícení v dosahu několika metrů. A samotný Pokoj je neměnné útočiště a portál do jiné destinace. Ale také může mít větší hodnotu než váš vlastní život.

Mít Objekty znamená získat jejich moc. Za používání každého z Objektů platí ten, kdo je vlastní, fyzickými, citovými a duševními silami. Stačí mít jediný a stanete se objektem vraždy.

Po desetiletí, možná už od prvního okamžiku, kdy byl Pokoj v motelu vytržen z reality, se kují pikle, jak shromáždit všechny Objekty. A jako vždy ti, kdo chtějí získat neomezenou moc, věří, že pokud je budou mít všechny, dosáhnou jí. A jiní zase chtějí před nimi ochránit ostatní. Pohnutky se mění, ale taktika zůstává. Říká se, že pokud vlastníte jediný Objekt, nemáte přátele, jen lidi, kteří čekají na příležitost.

Policejní detektiv Joe Miller se o Pokoji poprvé dozvěděl, když mu smrtelně postřelený mladý muž dal jeden z nejmocnějších a nejžádanějších Objektů: Klíč k tajemnému Pokoji. Jeho život se okamžitě obrátí vzhůru nohama, když právě tam zmizí jeho dcerka. Při neúnavné pátrání a snaze zachránit ji má Joe v patách temné postavy, které se nezastaví před ničím. Chtějí od něho získat jeho jedinou naději na dívčinu záchranu – Klíč.

 

Pokrevní sestry / Blood Sisters

seriál Pokrevní sestry Blood Sisters

Nejlepší kamarádky Sarah a Kemi spojuje nebezpečné tajemství. Když ze zásnubního večírku zmizí bohatý nastávající ženich, nezbývá jim nic jiného než se dát na útěk.

 

 

 

Polda z Marsu / Life on Mars

seriál Polda z Marsu

Americký remake úspěšného stejnojmenného seriálu od BBC, jehož hlavní hrdina – policejní detektiv Sam Tyler, se nešťastnou náhodou po autonehodě záhadně objeví v roce 1973, kde také pracuje jako detektiv.

 

 

 

 

 

 

Poldark

Seriál stanice BBC podle knih Winstona Grahama. Ross Poldark se vrací roku 1783 z Ameriky, kde bojoval ve válce za nezávislost, do rodného Cornwallu. Najde otce mrtvého, rodinu zničenou, jejich důl zavřený a svou snoubenku zasnoubenou s jeho bratrancem.

 

 

 

Poldové a nemluvně

seriál Poldové a nemluvně

Šéf oblastní kriminálky Karel Mlejnek odchází do důchodu. Rodina by ho ráda viděla jako odpočívajícího dědu, který se stará o vnučku Elišku a jezdí s kočárkem na poklidné procházky. To mu ale příliš nejde a neustále se montuje svým bývalým kolegům do vyšetřování.

Oddělení po otci přebírá starší syn Kamil. Nejdříve o otcovy rady nestojí, ale postupně zjišťuje, že na všechno nestačí a rada zkušeného expolicisty se mu hodí. Karel si ovšem čas se svou vnučkou vzít nenechá, a tak ji často bere na vyšetřování sebou. Ukáže se, že nemluvně není vždy takovou přítěží, jak by se mohlo na první dojem zdát, a naopak se stává Karlovou kamufláží a parťákem.

Policajt z New Yorku / Golden Boy

seriál Policajt z New Yorku Golden Boy series

Seriálové drama popisující příběh muže, který se díky poctivé dřině vypracoval z pozice obyčejného pochůzkáře až na vrchol, kdy se stal policejním komisařem…

 

 

 

 

Policajti z centra

seriál Policajti z centra

 

 

 

Zločin si vás najde kdekoliv. Velké korupční kauzy, únosy i „obyčejné“ vraždy v novém výpravném česko-slovenském akčním krimiseriálu.

 

Policajti z předměstí

seriál Policajti z předměstí

Policisté se stávají terčem humoru od nepaměti. Tento seriál je toho důkazem.

 

 

 

 

 

 

Policajtka Barbie

seriál Policajtka Barbie

Děj, který se odehrává v přístavním městě na jihu Francie, nás zavede na policejní stanici, kam se po deseti letech pracovní pauzy vrací ze Singapuru komisařka Candice Renoirová. Ta je zároveň matkou čtyř dětí, nedávno se rozvedla, a navíc má pocit, že už vyšla ze cviku. Její každodenní rutina spočívá v řešení trestných činů, v boji s jejími mnohem mladšími policejními nadřízenými a ve vyzvedávání dětí ze školy. Navzdory očividnému vzdoru své jednotky a cynické nadřízené, která jí práci spíš ztěžuje, je Candice odhodlána přeměnit své slabiny na silné stránky a nejsložitější případy vyřešit zdravým rozumem, bystrými pozorovacími schopnostmi a praktickou povahou, okořeněnou hektickým tempem jejího života.

Seriál je mixem detektivky a komedie, jehož protagonistka se nebojí přijmout svou ženskost. Každá epizoda se zaměřuje na jiný druh zločinu a jako červená niť se dějem vine rodinný i milostný život hlavní hrdinky.

 

Policajtky z L.A. / L. A. Finest

seriál Policajtky z L.A. L.A. Finest series

2 policistky Nancy a Syd se musí spolu naučit vycházet i přes jejich rozdílné povahy.

Spin-off filmové série Mizerové.

 

 

 

 

Policejní odznak / The Shield

seriál Policejní odznak The Shield series

Policejní odznak jde přes hranice zaběhnutého rámce žánru policejních seriálů. Tento velmi úspěšný původní dramatický seriál, který kritici označili za nejlepší televizní dílo svého žánru, se odehrává ve světě, kde neplatí hranice mezi dobrem a zlem. Na jedné straně stojí skupina zkorumpovaných, ale výkonných policistů, na straně druhé kapitán, který se ocitá mezi dvěma mlýnskými kameny – snahou situaci řešit a touhou naplnit vlastní politické ambice.

 

 

 

Policie Hamburk

seriál Policie Hamburk

Policisté v Hamburku mají plné ruce práce…

 

 

 

 

 

Policie Modrava

Policie Modrava

Mladá, šikovná a do práce ponořená kapitánka Jana Vinická přijíždí na Modravu, aby nastoupila na uvolněné místo vedoucí místního policejního oddělení. Coby šéfka „v sukních“ se potýká s počáteční nedůvěrou a nepřejícností ze strany svých mužských podřízených. Svou ráznou povahu a energičnost si však nakonec, jak jinak, zasloužené uznání vydobude.

 

 

 

Politik/ The Politician

seriál Politik_The Politician serires

Payton Hobart je bohatý student ze Santa Barbary. Od svých sedmi let má cíl stát se prezidentem Spojených států amerických. Prvně ale musí být úspěšný v Saint Sebastian High School, kde chce být zvolen prezidentem školní rady, a poté si zajistit místo na Harvardu. Pro dosažení svých cílů je odhodlaný udělat cokoliv.

 

 

 

 

Pomsta / Revenge

Otec Amandy Clarkeové byl neprávem odsouzený na doživotí za zločin, který nespáchal. Po sedmnácti letech přijíždí do městečka Hamptons mladá Emily, která rozjíždí plán pomsty za toto nespravedlivé obvinění. Emily je totiž ve skutečnosti Amanda, která je rozhodnutá, že za utrpení jejího otce zaplatí všichni, kteří jej kdysi zradili.

 

 

Pomsta, nebo láska

seriál Pomsta nebo láska

Příběh lásky mezi Dilou, dívkou z města, která hledá spravedlnost, a místním vůdcem Rizem.

Po smrti svého manžela se Dila rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou a postavit vraha svého muže před soud. Netuší však, že se zamilovala do vraha svého muže. Zvítězí láska nad nenávistí?

 

 

Ponorka / Das Boot

seriál Ponorka Das Boot

Sequel slavného filmu z roku 1981.

Zatímco se původní film soustředil pouze na posádku německé ponorky trpící klaustrofobií, nový příběh přiblíží také členy francouzského odboje Résistance a spojenecké síly, ať už se nacházejí na moři či pevnině. Ústředním místem se stane francouzský přístav La Rochelle, dok německých ponorek, cíl francouzských odbojových sil.

 

 

Poručík Backstrom / Backstrom

Měli jsme tu House, měli jsme tu Hanka Moodyho a Sheldona Coopera nebo Sherlocka…klub cynických egiostů, které byste s chutí zabili pro jejich povahu, ale jejichž schopnosti nemají konkurenci.

A aby toho nebylo málo, televizní stanice FOX pouští do hry Portlandského obhroublého detektiva se schopnostmi Colomba a chováním a životosprávou Homera Simpsona. Everett Backstrom a jeho tým policejních detektivů řeší jeden případ za druhým ať už pachatelé vraždí syny vysokých politiků nebo žluté kanárky.

 

 

Pose

seriál Pose series

Příběh je zasazen do roku 1986 a sleduje různé segmenty života a společnosti v New York City. Vidíme vzestup luxusního stylu života a la značka Trump, městskou společenskou a literární scénu i kulturu celého světa.

 

 

 

Posel ztracených duší / Ghost Whisperer

seriál Posel ztracených duší_Ghost Whisperer series

Mrtví hovoří… a ona jim naslouchá.

Tento seriál, který je částečně inspirován činností slavného média Jamese Van Praagha a Mary Ann Winkowské coby zprostředkovatelky reálného světa se světem duchů, zkoumá spirituální stránku života a smrti.

Melinda proplouvá mezi oběma břehy v leckdy hrůzyplné, jindy srdcervoucí, ale většinou také humorné snaze dělat prostředníka mezi duchy a jejich lovci.

 

Poslední autobus / The Last Bus

seriál Poslední autobus The Last Bus

Skupina nesourodých školáků se spojí, aby čelila nové obávané umělé inteligenci.

 

 

 

 

Poslední chlap Last / Man Standing

seriál Poslední chlap Last Man Standing series

Mike Baxter je marketingovým ředitelem prodejny sportovního náčiní. Miluje dobrodružství, jezdí pick-upem, zkrátka pravý chlap. Jeho domov je ale podřízen ženám – má tři dcery. Když se po letech rozhodne jeho žena Vanessa vrátit do práce, musí Mike, ke své nelibosti, převzít i některé „ženské“ domácí povinnosti…

 

 

 

Poslední chlap na zemi / The last man on Earth

Poté, co smrtící virus vyhladil celou planetu, vypadá to, že je tu poslední muž na Zemi.

 

 

 

 

Poslední dny Ptolemyho Greye / The Last Days of Ptolemy Grey

seriál Poslední dny Ptolemyho Greye The Last Days of Ptolemy Grey

Ptolemy Grey je jednadevadesátiletý stařík, na kterého zapomněla rodina, přátelé i on sám. Než ho osamělá demence naprosto pohltí, hrdina zažije neuvěřitelný obrat – dostane možnost na čas znovu získat zpět své vzpomínky. Tento úžasný, leč dočasný dar se rozhodne využít k tomu, aby vyřešil smrt svého synovce a smířil se s vlastní minulostí.

 

 

Poslední loď / The Last Ship

Posádka torpédoborce Nathan James vedená komandérem Chandlerem se vydává na šestiměsíční misi do Arktidy, kde má testovat výkonnost stroje. Přidávají se k nim dva virologové, Dr. Rachel Scottová a Dr. Quincy Tophet, kteří se údajně do Arktidy vydávají studovat místní ptactvo. Když je mise posádky takřka u konce, zaútočí na posádku ruské vrtulníky. Útok se podaří odrazit a poté Scottová Chandlerovi přizná, že před třemi měsíci vypukla světová epidemie neznámého viru, které se doposud podařilo zabít 80 % lidské populace na Zemi. Virus se šíří stále rychleji, protože ho někdo na Zemi zmutoval a doposud se proti viru nepodařilo vyvinout ochrannou vakcínu, protože nikdo neměl k dispozici vzorky původního viru. Ty však má k dispozici Scottová ze své lékařské mise v Egyptě. Chandlerovi nezbývá nic jiného, než o situaci informovat posádku. Řada mužů a žen ztratila doma své rodiny. Chandlerův zástupce, komandér Slattery, navrhuje, aby vybraným členům posádky bylo umožněno vystoupit v ochranných oblecích na pevninu a rozloučit se s rodinami. Chandler to považuje za sebevraždu a rozhodne se pokračovat dál v plavbě. Nařídí plout do námořnické základny v Guantánamu, kde hodlá doplnit zásoby potravin a paliva.

Poslední základna / Last Resort

Posádka americké atomové ponorky se nechce nechat zatáhnout do neoprávněné atomové války s Pákistánem. Proto se vzbouří a na osamělém tichomořském ostrově hledá nový domov. Nebude to mít však lehké, proti ní stojí jak americké námořnictvo, tak místní drogový mafián.

 

 

 

Poslové / The Messengers

Zemi zasáhne tajemné těleso, jehož dopad zapříčiní energetický puls, který zabije několik lidí, kteří se zdánlivě vůbec neznají. Tito mrtví se však znovu probouzí k životu a zjišťují, že byli vybráni, aby zabránili nadcházejícímu konci světa.

 

 

Post mortem: Město, kde nikdo neumírá / Post Mortem: No One Dies in Skarnes

Post mortem Město, kde nikdo neumírá Post Mortem No One Dies in Skarnes

Vstala z mrtvých a najednou má velkou chuť na krev. A pohřební službě její rodiny by se zrovna hodilo víc nebožtíků. No, to by v tom byl čert, aby se to nějak nezařídilo!

 

 

 

Povídky malostranské

seriál Povídky malostranské

Malá Strana, jedno z nejkrásnějších míst staré Prahy, má pro každého tvůrce, ale i pro každého diváka, neopakovatelný půvab. Právě jádro Malé Strany, její kostely, uličky, střechy a domy jsou dějištěm Nerudových povídek, které náleží k našim literárním skvostům. Do prostředí zašlého světa barokní pražské čtvrti patří příběhy lidí a lidiček, kteří tu sídlili. Lidská moudrost i pošetilost, malost i velikost přežívají dodnes stejně jako Malá Strana. Blízkost tragiky i komického, přítomnost úsměvu i při posledních věcech člověka, to je tématem obou povídek, které podle scénáře Jany Dudkové natočil r