Plastická chirurgie s. r. o. / Nip/Tuck

STAŽENÍ seriál Plastická chirurgie s. r. o. Nip Tuck series

Obsah:

Seriál nás zavádí do zbohatlického prostředí Miami, kde prostřednictvím ordinace dvou plastických chirurgů nahlédneme pod pokličku zdánlivě spokojeného života místní smetánky. Poodhalíme nalomenou psychiku a nevyřknutá přání pacientů, kteří se své problémy snaží zakrýt pouze kosmetickými úpravami tělesné schránky.

Doktor Sean McNamara a doktor Christian Troy jsou nejlepší přátelé a kolegové ve vlastní ordinaci plastické chirurgie. Christian nemá žádné výhrady k tomu, co jejich praxe nabízí a užívá si všech plodů, které mu prosperující podnik přináší. Sean však pomalu začíná propadat deziluzi a nečekané aspekty jeho práce se pomalu začínají promítat i do jeho soukromého života. Krásný dům a finanční úspěch najednou nedokáží skrýt jeho hroutící se rodinný život.
Seanova manželka Julia, žena v domácnosti a matka dvou dětí, začíná pomalu litovat obětí, které položila na oltář úspěchu svého chotě a touží po rozvodu. Dokonce zvažuje návrat na medicínu. Jejich syn Matt (Hensley) má lepší vztah k Christianovi než k vlastnímu otci.

Hodnocení:

 

 

Plný názevPlastická chirurgie s. r. o.
Status:
Žánr:Drama, komedie
Protagonisté: Dylan Walsh, Julian McMahon, Joely Richardson, John Hensley, Kelly Carlson, Roma Maffia, Jessalyn Gilsig, Vanessa Redgrave, Famke Janssen, Julie Warner, Sanaa Lathan, Phillip Rhys
Scénář:Brad Falchuk, Richard Levine, Jennifer Salt, Ryan Murphy, Sean Jablonski
Režie:Ryan Murphy, Nelson McCormick, Craig Zisk, Elodie Keene, Jamie Babbit, Michael M. Robin
Stopáž:
Rok výroby:2003
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:USA