Policajtka Barbie

STAŽENÍ seriál Policajtka Barbie

Obsah:

Děj, který se odehrává v přístavním městě na jihu Francie, nás zavede na policejní stanici, kam se po deseti letech pracovní pauzy vrací ze Singapuru komisařka Candice Renoirová. Ta je zároveň matkou čtyř dětí, nedávno se rozvedla, a navíc má pocit, že už vyšla ze cviku. Její každodenní rutina spočívá v řešení trestných činů, v boji s jejími mnohem mladšími policejními nadřízenými a ve vyzvedávání dětí ze školy. Navzdory očividnému vzdoru své jednotky a cynické nadřízené, která jí práci spíš ztěžuje, je Candice odhodlána přeměnit své slabiny na silné stránky a nejsložitější případy vyřešit zdravým rozumem, bystrými pozorovacími schopnostmi a praktickou povahou, okořeněnou hektickým tempem jejího života.

Seriál je mixem detektivky a komedie, jehož protagonistka se nebojí přijmout svou ženskost. Každá epizoda se zaměřuje na jiný druh zločinu a jako červená niť se dějem vine rodinný i milostný život hlavní hrdinky.

Hodnocení:

 

 

Plný názevPolicajtka Barbie
Status:
Žánr:Krimi, komedie, drama
Protagonisté: Cécile Bois, Raphaël Lenglet, Clara Antoons, Etienne Martinelli, Alexandre Ruscher, Paul Ruscher, Gaya Verneuil, Delphine Rich
Scénář:Olivier Laneurie, Elsa Marpeau, Manon Dillys, Sébastien Le Délézir
Režie:Nicolas Picard, Stéphane Malhuret, Olivier Barma, Sylvie Ayme, Adeline Darraux
Stopáž: 52 minut
Rok výroby:2013
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:Francie