Poručík Backstrom / Backstrom

STAŽENÍ

Obsah:

Měli jsme tu House, měli jsme tu Hanka Moodyho a Sheldona Coopera nebo Sherlocka…klub cynických egiostů, které byste s chutí zabili pro jejich povahu, ale jejichž schopnosti nemají konkurenci.

A aby toho nebylo málo, televizní stanice FOX pouští do hry Portlandského obhroublého detektiva se schopnostmi Colomba a chováním a životosprávou Homera Simpsona. Everett Backstrom a jeho tým policejních detektivů řeší jeden případ za druhým ať už pachatelé vraždí syny vysokých politiků nebo žluté kanárky.

Hodnocení:

Tak tu máme dalšího totálního magora vedoucího vyšetřování vražd velmi prapodivným, ale účinným způsobem. Tentokrát to není jen balvan chováním, ale i vzhledem. Málokdy ho vidíte bez doutníku v puse a jeho stravovací návyky…škoda mluvit. Celkově je to takový dobře funkční asociální průměr. Everett Backstrom není špatný, ale v hlavě vám zůstane jen pár momentů než celý dojem.

Jako kriminálka na vyčištění hlavy to funguje, ale dál se Backstrom nedostane. Dostal by se, kdyby měl zajímavější motivy a prostředí. Buď něco nadpřirozeného, nebo třeba vědecké pracoviště, finančnictví – prostě něco konkrétnějšího a zajímavějšího než poručíka na oddělení vražd. Pustíte si ho spíš tehdy, když chcete něco jako výplň. Pozornost se dá totiž zaměřit na mnoho mnohem zajímavějších kousků.

 

Plný názevPoručík Backstrom / Backstrom
Status: ukončeno
Žánr:Komedie, drama, krimi
Protagonisté: Rainn Wilson, Genevieve Angelson, Dennis Haysbert, Beatrice Rosen, Kristoffer Polaha
Scénář:Joe Hortua, Hart Hanson, Stephen Gaghan
Režie:Sarah Pia Anderson, Adam Arkin, Rob Hardy, Kevin Hooks, Mark Mylod, Michael Offer
Stopáž: 43 minut
Rok výroby:2015
Epizody, série, celovečerní:13 dílů
Země původu:USA