Q

 

Quantico

Quantico ve Virginii je základna pro výcvik nejnadanějších nováčků FBI. Sledujeme skupinu mladých lidí, kteří se snaží v tomto táboře uspět. Společně s nimi se vypravíme do jejich minulosti, kde se dozvíme různé důvody jejich motivace k práci u FBI. Podíváme se i do jejich budoucnosti, kde se jeden z této skupiny stane teroristou, spoluzodpovědným za největší teroristický útok v USA od útoku na Světové obchodní centrum 11. 9. 2001.

 

 

Quantum Leap (2022)


<table id="tablepress-QuantumLeap2022" class="tablepress tablepress-id-QuantumLeap2022">
<thead>
<tr class="row-1 odd">
<th class="column-1">Plný název</th><th class="column-2">Quantum Leap (2022)</th>
</tr>
</thead>
<tbody class="row-hover">
<tr class="row-2 even">
<td class="column-1">Status: </td><td class="column-2"></td>
</tr>
<tr class="row-3 odd">
<td class="column-1">Žánr:</td><td class="column-2">Akční, dobrodružný, scifi, mysteriózní, rodinný</td>
</tr>
<tr class="row-4 even">
<td class="column-1">Protagonisté: </td><td class="column-2">Raymond Lee, Ernie Hudson, Jewel Staite, Nanrisa Lee, Georgina Reilly, Michael Malarkey, Michael Welch, Enajite Esegine, Deborah Pratt, Carly Pope</td>
</tr>
<tr class="row-5 odd">
<td class="column-1">Scénář:</td><td class="column-2">Steven Lilien, Bryan Wynbrandt, Robert Hull, Moira Kirland, Drew Lindo</td>
</tr>
<tr class="row-6 even">
<td class="column-1">Režie:</td><td class="column-2">Thor Freudenthal, David McWhirter, Rachel Talalay, Marcus Stokes</td>
</tr>
<tr class="row-7 odd">
<td class="column-1">Stopáž: </td><td class="column-2">43 minut</td>
</tr>
<tr class="row-8 even">
<td class="column-1">Rok výroby:</td><td class="column-2">2022</td>
</tr>
<tr class="row-9 odd">
<td class="column-1">Epizody, série, celovečerní:</td><td class="column-2"></td>
</tr>
<tr class="row-10 even">
<td class="column-1">Země původu:</td><td class="column-2">USA</td>
</tr>
</tbody>
</table>

Je to už 30 let, co doktor Sam Beckett vstoupil do urychlovače Quantum Leap a zmizel. Nyní byl sestaven nový tým, který má projekt znovu zahájit v naději, že se mu podaří pochopit záhady, které se skrývají za strojem a mužem, který ho vytvořil.

 

 

 

Quarry

Quarry vypráví příběh Maca Conwaye, mariňáka, který se v roce 1972 vrací domů do Memphisu z Vietnamu. Doma se mu však jeho milovaní vyhýbají a obyvatelé města ho vidí jako hrozbu. Mac se snaží vyrovnat se svými zkušenostmi a pocity z války. Dostane se do sítě vražd a korupce, která obklopuje řeku Mississippi.

 

 

 

Queen of the South

Poté, co sotva utekla z Mexika, kde drogový kartel zabil jejího přítele, rozhodne se extrémně odhodlaná žena obrátit karty a převzít obchod s narkotiky. Podle novely La Reina del Sur od Arturo Peréze-Reverta z roku 2002 a telenovely.

 

 

 

Queens

seriál Queens

Čtyři ženy po čtyřicítce dlouho nebyly v kontaktu. Nyní se však rozhodnou znovu dát dohromady a oživit svou někdejší obrovskou slávu, kterou získaly v 90. letech jako hip-hopová skupina Nasty Bitches.

 

 

 

Queer as Folk (2022)

seriál Queer as Folk (2022)

Příběh je zasazen do New Orleans. Sledujeme různorodou skupinku přátel, jejich životy se navždy změní po prožité tragédii.

Seriál je novou adaptací stejnojmenného britského dramatu, ze kterého vychází také americká verze z roku 2000.

 

 

Quicksand

seriál Quicksand series

Sledujeme vyšetřování střelby ve škole. Je z ní obviněna dívka Maja. Během soudu se odhalují její vztahy s ostatními žáky a učiteli. Je vrah nebo jen oběť?