R

 

R jako rodina / F is for Family

seriál R jako Rodina F is for Family series

F Is for Family se odehrává v 70. letech. Sleduje rodinku Murphyů v době, kdy jste beze strachu mohli proplesknout svoje děti, kouřit uvnitř v uzavřených prostorách a vzít si sebou na letiště zbraň.

 

 

 

Racket Boys / Raketsonyeondan

seriál Racket Boys series

 

 

Řád / The Order

seriál Řád The Order series

Aby pomstil smrt své matky, tak Jack Morton začne chodit na školu, kde existuje tajemný kult, který praktikuje černou magii. Ti zase soupeří s jejich odvěkými nepřáteli – vlkodlaky.

 

 

 

Ragdoll

seriál Ragdoll

Příběh se točí okolo vyšetřování vražd šesti lidí, kteří byli rozřezáni a zpět sešiti do jednoho groteskního těla, jemuž se přezdívá Ragdoll (Hadrový panák).

Seriál je adaptací románu od Daniela Colea.

 

 

Ragnarök – Konec světa

seriál Ragnarök – Konec světa series

Norské městečko zažívá teplé zimy a prudké lijáky. Zdá se, že přichází konec světa, známý v severské mytologii jako Ragnarok. Podaří se někomu včas zasáhnout?

 

 

 

 

Raising Dion

seriál Raising Dion series

Seriál vychází ze stejnojmenného komiksu, za nímž stojí Dennis Liu.

Svobodná matka musí utajit superschopnosti svého malého syna, aby ho ochránila před zneužitím, zatímco blíže zkoumá jejich původ a smrt svého manžela.

 

 

Rákosníček a jeho rybník

seriál Rákosníček a jeho rybník

U rybníka Brčálníku žije skřítek Rákosníček. Každý večer se na vodní hladině zatřpytí některé souhvězdí nebo mu na rybníček padne černočerná tma a začnou se dít podivuhodné věci. Rákosníček je skřítek neposedný, který zamotané věci někdy vyřeší a pomůže druhým, jindy zase ale musí někdo dosat z lapálií jeho. Na konci každého příběhu nám Rákosníček poví, jak to mělo být správně.

 

 

 

Ramy

seriál Ramy series

Ramy je americký muslim, který se ve své politicky rozdělené čtvrti v New Jersey vydává na spirituální cestu. Na jedné straně je egyptská komunita, podle které je život morální zkouškou, a na druhé je generace mileniálů, podle které život nemá důsledky.

 

 

 

 

Ranč Heartland

Ranč Heartland

Na ranči bojujícím o existenci v kopcích Alberty se rodina Flemingů stará o týrané či zanedbané koně. Podle novel Lauren Brooke.

 

 

 

 

Ranč U zelené sedmy

seriál Ranč U zelené sedmy

Donedávna byli Kudrnovi rodina jako každá jiná. Žili ve městě, maminka (Milena Steinmasslová) optička, tatínek (Miro Noga) počítačový programátor, děti typické „oběti konzumní společnosti“. Jediným disharmonickým bodem jejich životů bylo soužití se sarkastickou babičkou (Jana Štěpánková), upoutanou na kolečkové křeslo a nešetřící jízlivými poznámkami. Pak se to ale stalo – jistý notář jim telefonicky oznámil, že Kudrnův strýc Hubert (o kterém slyšeli poprvé) zemřel a odkázal jim statek. Maminka, nadšená zastánkyně zdravého života, to uvítala s nadšením, ostatní s rozpaky. Přesto se Kudrnovi na ranč přestěhovali a začala tím velká zemědělská sága, kdy se pošetilí městští lidé naivně pouštějí do sžití s přírodou. Nad některými nápady jejich nejbližší soused, starousedlík Jeřábek (Lubomír Kostelka), jen kroutí hlavou.

 

Rap Sh!t

seriál Rap Sh!t

Dívčí rapperská skupina žijící poblíž Miami se snaží prorazit v hudební branži.

 

 

 

 

Rapl

Racionální. Asociál. Polda. Lidumil.

Na začátku seriálu to s detektivem, který přitahuje všechny problémy světa, vůbec nevypadá dobře. Zmlátí totiž přítele své bývalé ženy a možná bude muset odejít od policie. Vysoce postavená nadřízená má pro Kuneše řešení, na čas ho uklidí na stáž do zapadlého pohraničí. Má to ale háček, jeho skutečným posláním je objasnit dva roky starou vraždu policistky Wágnerové, jejíž vyšetřování uvízlo na mrtvém bodě. Na nové štaci je Kuneš cizincem, těžko si zvyká na zdejší život i lidi, navíc se vzdálí dceři, která ho právě teď potřebuje nejvíc.

Navzdory všemu je Kuneš především výborným detektivem, což v průběhu seriálu mnohokrát dokáže. Příležitostí má dost, kriminalita v pohraničí je jedna z nejvyšších v republice – pašování, výroba drog, pytláctví, prostituce, vraždy. Kuneš vyšetřuje jeden zločin za druhým, místní problémy ho časem zcela pohltí, z bývalých nepřátel se stávají parťáci na život a na smrt. Jen případ Wágnerová je stále větší záhada…

Ratchedová / Ratched

seriál Ratchedová Ratched series

Jedná se o prequel filmu Miloše Formana Přelet nad kukaččím hnízdem.

Hlavní hrdinkou příběhu zasazeném do roku 1947 je mladá sestra Mildred Ratchedová, která pracuje v psychiatrické léčebně. Drama popisuje drsnou evoluci, jak se z obyčejné sestry stane vraždící monstrum vlastních pacientů.

 

 

 

Ray Donovan

Vítejte ve světě bohatých a slavných, pro které Ray Donovan dělá špinavou práci. Liev Schreiber v hlavní roli jako likvidátor problémů, díky němuž může losangeleská smetánka v klidu spát. Pravé drama začíná ve chvíli, kdy je Rayův otec Mickey nečekaně propuštěn z vězení, což odstartuje řetězec událostí, jež od základů otřesou Donovanovou rodinou. Ray pracuje se dvěma parťáky: impozantním Izraealcem Avim a lakonickou drsnou lesbičkou Lenou. Většinu zakázek získává od nejmocnější právnické firmy ve městě, jíž vedou Rayův mentor a přítel Ezra Goodman spolu s Leem Drexlerem. Ray dokáže vyřešit téměř jakékoliv potíže s vyjímkou těch, které se týkají jeho vlastní rodiny. Rayův bratr Bunchy byl zneužit farářem a teď nedokáže zůstat střízlivý. Druhý bratr Terr byl ponechán příliš dlouho v boxerském ringu, což mu přivodilo parkinsona. Duch jejich mladší sestry, jež jako dospívající spáchala sebevraždu, je pronásleduje všechny. Navíc, Rayova žena Abby si stále ještě zvyká na předměstský život, zatímco vychovává jejich dvě děti Bridget a Conora. Podle Raye všechny jejich trable mají počátek u jedné osoby: otce Mickeyho, gangstera s vazbou na irskou mafii, který nikdy nedokázal ochraňovat svou rodinu. A tak, když se po dvaceti letech v base objeví v Los Angeles, všechno je najednou vzhůru nohama. Mickey chce pomstu, peníze, nový život a patřičné místo v čele své rodiny!

 

Reacher

seriál Reacher

Seriál se inspiruje postavami z bestsellerové knižní série od Leeho Childa.

Jack Reacher je hrůzu nahánějící obrovský chlap a vojenský veterán, jenž začne vyšetřovat podezřelé aktivity, které ho často vrhávají do nebezpečí.

První série vychází z prvního románu The Killing Floor a odehrává se v Georgii.

 

 

 

Reality Z

seriál Reality Z series

Reality Z je óda na horory plná humoru a narážek na pop kulturu. V pěti epizodách vypráví příběh zombie apokalypsy, která zastihne účastníky a tvůrce reality show se pojmenované Olimpo, The House of Gods během eliminačního večera. Studio se stane útočištěm pro všechny, kteří hledají spásu uprostřed Rio de Janeira, kde začíná vládnout chaos a beznaděj.

Podle kritiky oceňovaného britského Dead Set.

 

 

Reasonable Doubt

seriál Reasonable Doubt

Jax Stewartovou byste nejraději odsoudili za její pochybnou etiku a divoký výklad zákona, ovšem jen do chvíle, dokud se do problémů nedostanete vy. Pak ji uvidíte takovou, jaká je: nejbrilantnější a nejneohroženější obhájkyně v Los Angeles, která se při každé příležitosti postaví justičnímu systému.

 

 

Reboot

seriál Reboot

Seriál si utahuje ze současného trendu, kdy televizní společnosti oživují staré hity.

V tomto případě půjde o rodinný sitcom z počátku roku 2000, který společnost Hulu přivede zpátky k životu. Jeho znovu shromážděné dysfunkční osazenstvo se musí vypořádat s nevyřešenými problémy v dnešním rychle se měnícím světě.

 

 

Record of Ragnarok

seriál Record of Ragnarok series

Každých tisíc let bohové rozhodují o osudu lidstva. Tentokrát dospějí k rozhodnutí, že nadešel čas na jeho vyhlazení. Valkýra Brunhild je ale přesvědčí, aby se vybralo 13 bohů a 13 smrtelníků a ta strana, která jako první dosáhne 7 vítězství vyhraje.

Než tedy vymažou lidi z povrchu zemského, dají bohové lidem poslední šanci dokázat, že si zaslouží žít. Ragnarök je tady!

 

Reef Break

seriál Reef Break series

Cat Chambersová se kdysi živila zločinem, nyní ale pracuje pro guvernéra nádherného a svůdného ráje Pacifických ostrovů. Je impulzivní, lehkovážná a neodolatelná a díky své ne zrovna nevinné minulosti dokáže chápat, jak zločinci uvažují. Po jejím návratu se na scénu vracejí její staří přátelé, nepřátelé i milenci. Mimo jiné mezi ně patří její bývalý manžel a agent FBI, uvězněný zločinecký boss a detektiv, který je do ní až po uši zamilovaný.

Cat prožívá směs zločinu, surfování, sexu a slunce a hranice mezi prací a zábavou jsou pro ni rozmazanější než kdy předtím.

 

Reginald The Vampire

seriál Reginald The Vampire

Představte si svět obývaný krásnými, zdatnými a marnivými upíry. Reginald Andres se do něj vrhá po hlavě jako nepravděpodobný hrdina, který bude muset překonat všechny možné překážky – dívku, kterou miluje, ale nemůže s ní být, tyranského vedoucího v práci i upířího vůdce, který ho chce zabít.

Naštěstí Reginald zjistí, že má několik vlastních, dosud nepoznaných schopností. Upír Reginald dokazuje, že život nemrtvého je stejně komplikovaný jako život sám.

 

 

Řekni, kdo tě zabil / Pushing Daisies

Když je Ned malý kluk, zjistí, že má schopnost přivádět mrtvé zpět k životu pouhým dotykem. Ovšem na pouhou minutu, protože po uplynutí oněch šedesáti sekund musí jiný živý zemřít a zaujmout tak místo oživeného. Naštěstí může Ned život i vzít a to druhým dotekem. Dá se dohromady se soukromým detektivem, oživuje oběti zločinů a ptá se jich, kdo je zabil. Pak si rozdělí odměnu za zatčení. Ano, šlo to krásně, než se jednou z mrtvých stala Nedova dávná láska, dívka jménem Chuck, a Ned se rozhodl, že ji nemůže nechat zemřít. To ovšem znamená, že se jí nikdy nesmí dotknout..

 

 

 

Rel

seriál Rel

Lil Rel si svůj úspěch vybudoval od nuly. Hrdina žije s přesvědčením, že si musíte neustále věřit, a život se vám poté odmění dobrými věcmi. Se svým stylem života však bude muset čelit výzvě, když se dozví, že jeho manželka má poměr s Relovým kadeřníkem. Hrdina se snaží znovu postavit život na nohy, musí se vypořádat s tím, že je táta na dlouhou vzdálenost. Přestěhuje se na západní stranu Chicaga, kde hledá lásku, respekt a nového holiče.

 

 

 

Rellik

seriál Rellik series

Jaké události formují osobnost člověka a určují, jaká lidská bytost se z něj stane – jestli vrah, nebo policista?

Rellik – čili killer pozpátku – vypráví příběh sériového vraha, ale trošku z jiného konce, než byste čekali. Vrah je hned v počátku série dopaden. Potom se děj vrací v čase, a to až na začátek k samotnému zločinu a nakonec i k vrahovi. Pátrání po zabijákovi je páteří celého příběhu, jehož hlavním hrdinou je psychicky i fyzicky poznamenaný detektiv metropolitní policie Gabriel Markham. Gabriel je posedlý pronásledováním sériového vraha, který na něm doslova zanechal stopu – na vzhledu i na duši. Gabrielovou partnerkou ve vyšetřování je inteligentní a zanícená Elaine, která se touží svému okolí zavděčit.

 

Reportérka

seriál Reportérka

Může nezkušená, ale odvážná holka uspět mezi tvrdými profesionály? Její šance prověří případ smrtelné nehody bohatého restituenta.

 

 

 

 

Reprisal

seriál Reprisal series

Děj sleduje příběh ženy, která je odhodlaná pomstít se gangu, který se ji pokusil zabít.

 

 

 

 

 

Requiem

Requiem

Když její matka spáchá nečekaně sebevraždu, vypraví se mladá čelistka do zapadlé vesnice, aby odhalila pravdu o sobě samé i o dětském zmizení starém 20 let.

 

 

 

Reservation Dogs

seriál Reservation Dogs

Čtyři mladí indiánští teenageři z Oklahomy tráví své dny pácháním zločinů… ale taky bojem proti zločinu.

 

 

 

Resident Alien

seriál Resident Alien series

Hlavním hrdinou je mimozemšťan Harry, který se zřítí na Zemi a převezme identitu maloměstského doktora v Coloradu. Pomalu se v něm však probouzí morální dilema ohledně jeho tajné mise na Zemi.

 

 

Resident Evil: Infinite Darkness

seriál Resident Evil Infinite Darkness series

Anime na motivy slavné videohry kombinuje horor a sci-fi.

 

 

 

 

Resident Evil: Lék

seriál Resident Evil

Seriál inspirovaný populární hororovou herní sérií. Příběh se odehrává ve dvou časových linkách. V první z nich se čtrnáctileté sestry Jade a Billie přestěhují do New Raccoon City. Korporátní průmyslové městečko je donutí rychle dospět. Čím více času zde tráví, tím více si však uvědomí, že to není jen obyčejné město a že jejich otec skrývá temná tajemství. Tajemství, která by mohla zničit svět.

Druhá časová linka je zasazená deset let do budoucnosti, kdy na zemi zbylo méně než 15 milionů lidí. Zbytek se proměnil v šest miliard monster – lidí, které zvířata infikovala nebezpečným T-virem. Třicetiletá Jade se zoufale snaží přežít v tomto novém světě. Navíc musí skrývat tajemství ze své minulosti – o sestře, otci i o ní samotné.

 

 

 

Ressurection

Co se stane, když se lidé, které jste již dávno oplakali, začnou objevovat před vašimi dveřmi? Je to zázrak? Bláznovství? A je to vůbec pravda?
Osmiletý kluk se zničehonic probudí uprostřed rýžového pole v jedné čínské provincii. Tvrdí, že se jmenuje Jacob a pochází z Arcadie. Imigrační agent Martin Bellamy ho odveze do města, k domu, kde tvrdí, že bydlí. V domě žije postarší pár Harold a Lucille. Ti však svého syna ztratili při nehodě již před 30 lety. Jacob je ale identifikuje jako své rodiče i přesto, že značně zestárli. Jenže jak je to možné? To musí být velice promyšlený podvod. Ale mladý Jacob zná podrobnosti z jejich života. A ty by nikdo jiný než pravý Jacob neměl znát.
Všichni lidé z městečka se snaží přijít záhadě na kloub, obzvlášť šerif Fred Garland. Tomu se totiž při stejném neštěstí před 30 lety utopila manželka, když se právě Jacoba snažila zachránit. A tenhle kluk, co říká, že je Jacob, ví o svojí a její smrti mnohem víc a tak pravda začíná pomalu prosvítat na povrch. Brzy se ukáže, že Jacob není jediným mrtvým, který se do Arcadie vrátil.

 

Řev / Roar

seriál Řev Roar

Roar vypráví samostatně stojící příběhy vyprávěné z ženského úhlu pohledu.

Antologie vzniká podle sbírky krátkých povídek od Cecilie Ahern.

 

 

 

Reverie

Reverie

Mara Kintová je bývalá vyjednávačka o rukojmích a expertka na lidské chování. Hrdinka se po hrůzostrašné osobní tragédii stane vysokoškolskou profesorkou. Jednoho dne je požádána o pomoc k záchraně obyčejných lidí, kteří ztratili sebe sama ve vysoce pokročilém programu virtuální reality, kde doslova můžete žít své sny. Mara při práci zjistí, že záchranou ostatních může najít způsob, jak zachránit sebe samotnou.

 

 

 

Revoluce / Revolution

Skupina lidí se snaží přežít a sjednotit se se svými blízkými ve světě, kde všechny formy energie záhadně zmizely. Ve chvíli kdy se postupně celá planeta ocitne bez elektrické energie, začínají lidé žít bez ní. Jeden klíč k znovuzprovoznění sítě však existuje.

 

 

 

 

Rick and Morty

Šílený vědec alkoholik vezme svého nepříliš bystrého vnuka do víru šílených dobrodružství v alternativních vesmírech.

 

 

 

 

Říkání o víle Amálce

seriál Říkání o víle Amálce

Třináctidílní večerníček o hodné víle Amálce.

 

 

 

 

 

 

Ripper Street

Drama z dílny BBC odehrávající se v Londýnském East Endu roku 1889 během paniky po vraždách spáchaných Jackem Rozparovačem. Slavná Divize H patřící pod Scotland Yard se snaží ze všech sil udržet pořádek v celé čtvrti Whitechapel, má však řadu problémů. Pro Londýn samotný to není dobrá doba a těžko říct, k čemu hrůzné činy povedou..

 

 

 

Rise

Rise

Když středoškolský učitel angličtiny zkusí obnovit svou kariéru převzetím zkostnatělé divadelní sekce, nadchne nejen fakultu a studenty, ale celou městskou část. Podle skuterných příběhů knihy Drama High Michael Sokolove.

 

 

 

 

Riverdale

Středoškolští studenti z malého města Riverdale se stále vzpamatovávají z tragické a záhadné smrti svého spolužáky. Podle Archie Comics.

 

 

 

 

Riviera

Bohatý muž Constantine Clios zemře na své jachtě a z jeho manželky Georginy se tak stává vdova. Ta však záhy zjišťuje že bohatství, které její muž vlastnil, nezískal legální cestou, a proto se na vlastní pěst snaží zjistit, co byl její manžel zač.

 

 

 

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně / Rissoli & Isles

Rizzoli & Isles je kriminální seriál z prostředí bostonského oddělení vražd. Hlavními postavami jsou detektiv Jane Rizzoli a soudní lékařka Maura Isles. Ty společně se svými kolegy musí řešit nejen nové případy, ale také se vypořádat se stíny minulosti, které ohrožují jejich vlastní životy.

 

 

 

 

Robinsonův ostrov

Robinsonův ostrov

Největší televizní dobrodružství začíná! Osmnáct odvážných Čechů bojuje na opuštěném ostrově o dva a půl milionu korun a titul prvního českého Robinsona. V cestě jim stojí hlad, vyčerpání, vzájemná rivalita i krutá příroda.

 

 

 

 

Rocco Schiavone

seriál Rocco Schiavone series

Kriminalista Rocco Schiavone je z Říma převelen do odlehlé alpské oblasti u hranic s Francií, protože se při dopadení brutálního násilníka neřídil běžnými vyšetřovacími metodami. Svérázný detektiv se totiž mimo svou intuici často spoléhá i na kontakty s podsvětím, sadu paklíčů a jiné kličky na hraně zákona. Ani na nově přiděleném policejním ředitelství v Aostě svou rutinu nemění, jen teď o něco víc nenávidí zimu, sníh a vraždy v horách.

 

 

 

Rodáci

seriál Rodáci

Seriál líčí „idylu“ budování socialistické vesnice, kde sice malé problémy existují, ale nadšením a společným úsilím se snadno překonají…

Děj je situován do malebného moravského maloměsta v období let 1942-1948 a mapuje dobu a lidi v jejich proměnách, v jejich občanských postojích a činech a v jejich charakteristické mnohotvárnosti.

Dvaadvacetidílný seriál byl natočen ke 40. výročí Vítězného února. Byl natočen na politickou objednávku vedoucích představitelů KSČ. Byl propagandistický, demagogický, ale hlavně nepravdivě líčil události před a kolem února roku 1948.

Rodiče / Breeders

seriál Rodiče Breeders series

Jak je možné, že rodič své dítě může mít rád víc než cokoliv na světě, a zároveň si přát, aby se nikdy nenarodilo?

 

 

 

 

Rodina doktora Kleista / Familie Dr. Kleist

seriál Rodina doktora Kleista

Doktor Christian Kleist je úspěšným lékařem. Po tragické smrti své manželky přijímá pozvání svého strýce z Eisenachu. Společně se svou rodinou tam tráví nějaký čas. A nečekaně přijde i nabídka, aby zde převzal již opuštěnou lékařskou praxi.

 

 

 

Rodina Sopránů / The Sopranos

seriál Rodina Sopránů The Sopranos series

Tony Soprano je vysoce postaveným členem mafie v New Jersey a také manželem a otcem dvou dětí. Starosti na něj čekají na více frontách, ať už jde o napětí v manželství, problémové děti, jedovatou matku nebo synovce, kterému je mentorem. Jednoho dne Tony ztrácí vědomí a prodělává panický záchvat, po čemž mu nezbývá než navštívit psycholožku doktorku Melfiovou. Musí však jednat opatrně, protože musí balancovat mezi touhou uzdravit se a dodržet Omertu, zákon mlčenlivosti, jehož porušení je trestáno smrtí.

 

 

Rodinka na kousky / Life in Pieces

Rodinka na kousky_Life in Pieces

Významné momenty v evoluci velké rodiny jsou zachycení v sérii medailonků.

 

 

 

 

Rodinná pouta

seriál Rodinná pouta series

Mezilidské vztahy z nejrůznějších úhlů pohledu – především ty jsou obsahem seriálu Rodinná pouta. Vztahy v rodině, v práci, vztahy mezi muži a ženami, vztahy mezi generacemi a jejich vývoj můžeme sledovat v nejrůznějších situacích. Naši hrdinové prochází osudovými krizemi, jsouou vystavováni zkouškám charakterů, bojují se zradou a s intrikami a prožívají lásku i nenávist, přátelství i vzdor…

Reálie současného života u nás, ale i dávka romantiky, napětí, zábavy – to vše je zárukou, že seriál Rodinná pouta bude blízký široké divácké obci. Jak už název napovídá, středobodem seriálu je rodina. Rodina, která spoutává v tom dobrém i zlém, dává zázemí, kořeny, ale někdy také příliš svazuje, pohlcuje a své členy může i ničit.

 

Rodinné právo / Family Law

seriál Rodinné právo Family Law

Abby Bianchi je čerstvě abstinující alkoholička, která se snaží po sérii špatných rozhodnutí napravit svůj život. V rámci propuštění na podmínku je nucena pracovat v právnické firmě svého otce, se kterým není zrovna zadobře. Zároveň zde poznává své nevlastní sourozence, Daniela a Lucy.

 

 

 

Rodinné sídlo / Howard´s End

seriál Rodinné sídlo Howard's End series

Margaret a Helen Schlegelovy jsou inteligentní a idealistické mladé ženy, které žijí společně se svým mladším bratrem, hypochondrem Tibbym, v eduardovském Londýně. Od smrti rodičů vedou sestry navzdory nejlepším úmyslům své vlezlé tety Juley nezávislý a lehce neobvyklý život. Poté, co se o prázdninách seznámí s bohatou a konzervativní rodinou Wilcoxových, naváže Margaret přátelství se starší a konvenčnější Ruth Wilcoxovou. Když však Ruth nečekaně zemře, Margaret je čím dál více přitahována čerstvě ovdovělým Henrym Wilcoxem, obchodníkem, který se sám vypracoval a zdědil milované rodinné sídlo své zesnulé ženy. Vášnivá a rozmarná Helen se mezitím zaměří na mladého Leonarda Basta, živořícího bankovního úředníka, který je vázán svým slibem oženit se s přitažlivou, ale zranitelnou milenkou Jacky.

 

Roky a Roky / Years and Years

seriál Roky a Roky Years and Years series

Sledujeme Lyonovic rodinu v Manchesteru. Vidíme jejich členy v roce 2019, během jedné noci a poté se zrychleně podíváme o 15 let do budoucnosti.

 

 

 

 

Romulus

seriál Romulus

Příběh o bratřích známých jako Romulus a Remus vyprávěný očima tří lidí poznamenaných smrtí, samotou a násilím.

 

 

 

 

Room 104

Seriál Pokoj 104 od tvůrců Jaye a Marka Duplassových (ZviřátkaPočtyřech) je novou půlhodinovou komediální antologií z produkce HBO, která nahlíží za dveře jednoho pokoje v průměrném americkém motelu a zkoumá příběhy hostů, jež se v něm střídají. Každá z dvanácti epizod seriálu, koketujícího s myšlenkou, že právě všední místo může být tím nejzajímavějším na světě, když se zastavíme a prohlédneme si ho zblízka, vypráví jiný příběh. Zatímco pokoj zůstává stejný, všechno ostatní – atmosféra, děj, postavy a dokonce i doba – se mění. První řada, v níž se mísí nejrůznější žánry včetně komedie, dramatu, thrilleru a hororu, skýtá širokou škálu příběhů a postav – například historku o poslíčkovi pizzy, který dostane mnohem víc, než čekal; o hlídání dětí, které se příšerně zvrtne; o lásce dvou osmdesátníků; o ženě, která se s pomocí okultního kněze snaží dostat do jiné reality; o dvou mormonských misionářích, kteří procházejí krizí víry, a mnohé další. Dojemné, bizarní, plné zvratů a překvapení, takové jsou epizody seriálu Pokoj 104, které týden po týdnu nabízejí nová zjištění a vyprávějí příběhy obyčejných lidí hledajících souznění a smysluplnost.

Roseanne

Roseanne

Každodenní život americké rodiny z dělnické třídy.

 

 

 

 

 

 

 

Roswell

seriál Roswell series

Hrdinům tohoto amerického seriálu je sedmnáct. Na první pohled se může zdát, že to jsou obyčejní teenageři, kteří řeší problémy se školou či láskou. Ovšem někteří z nich řeší větší problém – jak před veřejností utajit, že nejsou z tohoto světa.

 

 

 

Roswell New Mexico

seriál Roswell-New-Mexico series

Hrdinka – dcera ilegálních imigrantů, se vrací do svého rodného městečka Roswellu v Novém Mexiku. Zde objeví šokující pravdu o své lásce z dětství, který nyní pracuje jako policista: ve skutečnosti je to mimozemšťan, který celý život skrýval své schopnosti. Hrdinka chrání jeho tajemství, oba se opět sblíží a společně se snaží odhalit jeho původ. Pak však dojde k násilnému útoku a vládní akce skončí odhalením větší mimozemské přítomnosti na Zemi. Začíná politika strachu a nenávisti, která hrozí odhalením i hrdiny a tohoto prohlubujícího se romantického vztahu.

 

 

Rození obchodníci / Wheelers Dealers

seriál Rození obchodníci Wheelers Dealers series

Když se sejdou dva šikulové (a třetí jim radí), možné je téměř cokoliv. Mike Brewer jakožto obchodník a jeho partner mechanik Edd China, se rozhodnou oprášit zašlou slávu některých klasických automobilů tím, že je renovují či vylepšují. Následně se je snaží se ziskem prodat. To se sice nepodaří úplně vždy, celkově jsou ale představitelé tohoto dokumentárního seriálu velmi úspěšní.

Pro milovníky klasických vozů je tento pořad povinností.

 

 

Rozpaky kuchaře Svatopluka

seriál Rozpaky kuchaře Svatopluka

 

 

Třináctidílný seriál o kuchaři Svatopluku Kuřátkovi zachycuje radosti i starosti hlavního hrdiny na pracovišti i v soukromém životě. Je to první seriál, kde měli diváci možnost v určitých fázích ovlivnit, jak bude děj příběhu pokračovat. Hlasovalo se prostřednictvím vypínačů – rozsvěcováním nebo zhasínáním žárovek.

 

Rozvádění / Decoupled

seriál Rozvádění Decoupled

Protivný spisovatel a jeho manželka, která si založila startup, se rozvádí a řeší přitom absurdity i trable života ve velkém luxusu.

 

 

 

 

 

Rozvod / Divorce

Rozvod_Divorce

Pár procházející neúspěšným rozvodem se snaží zmírnit jeho dopady jak kvůli sobě, tak kvůli dětem a přátelům.

 

 

 

Runaways

Runaways

Seriál o skupince rozličných teenagerů, kteří odhalí, že jejich rodiče jsou součástí kriminální organizace známé jako The Pride. Výroční charitní událost je ve skutečnosti setkání zločineckých cestovatelů časem, čarodějů, šílených vědátorů, mimozemšťanů a mutantů. Mladí hrdinové musí spojit síly dohromady a využít své čerstvě objevené nadpřirozené síly k tomu, aby organizaci zničili a odrazili další nebezpečné hrozby.

 

 

 

Rush

seriál Rush series

Rush nabídne divákům pohled na život uznávaného doktora Williama Rushe. Rush je lékařský „spravovač“. V Los Angeles má svou soukromou ordinaci, mezi jeho klienty patří městská elita, která za požadované služby štědře platí. I když tento večírky milující doktor tvrdí, že své klienty za často zvláštní přání nesoudí, ani on není imunní všemu škodlivému, co podporuje u ostatních.

 

 

Russian Doll

seriál Russian Doll series

Nadia se účastní párty v New Yorku, kde je na konci dne zabita. Náhle se probudí na počátku toho samého dne a snaží se zjistit, co se právě stalo.

 

 

 

Rust Valley Restorers

seriál Rust Valley Restorers series

Sběratel Mike Hall se svým synem Connorem a kámošem Averym Shoafem renovují retro auta, a poté se je snaží výhodně prodat.

 

 

 

Rutherford Falls

seriál Rutherford Falls

Nathan Rutherford je ukázkový obyvatel malého městečka v New Englandu. Hrdinovi dělá problémy přijmout nevyhnutelné změny, které do jeho života přichází.

 

 

 

Ruthless

seriál Ruthless

Ruth se rozhodne unést svou mladou dceru, aby se k ní přidala v temném podsvětí fanatického náboženského kultu.

 

 

 

Rychle a zběsile: Závodníci v utajení / Fast & Furious Spy Racers

seriál Rychle a zběsile Závodníci v utajení_Fast & Furious Spy Racers series

Animovaný seriál, který vychází z úspěšné filmové série Rychle a zběsile.

Skupina teenagerů infiltruje elitní ligu závodníků, kterou ovládá podlá organizace usilující o vládu nad světem.