S

 

 

S nervama v koncích / On the Verge

S nervama v koncích On the Verge

Seriál se točí okolo čtyř matek z Los Angeles, jejich manželství, kariér a rodin. Hrdinky se rozhodnou změnit svůj život k lepšímu, aby ze sebe daly maximum a ještě něco dokázaly.

 

 

 

 

 

S.W.A.T.

S.W.A.T.

Policejní důstojník černé pleti je pověřen vedením S.W.A.T. jednotky a někdy je na vážkách mezi loajalitou k ulicím, ve kterých vyrůstal, a příslušností k jednotce, které velí.

 

 

 

 

Sabrina – mladá čarodějnice / Sabrina The Teenage Witch

Hlavní hrdinka Sabrina se do svých šestnácti let domnívá, že je obyčejná puberťačka. Život se jí navždy změní ve chvíli, kdy zjistí, že patří k čarodějnickému rodu stejně jako její dvě tety Hilda a Zelda, se kterými žije.

 

 

 

Salamandr

seriál Salamandr

Do soukromé bruselské banky Jonkhere se vloupá profesionálně organizovaný gang, který vykrade přesně 66 bezpečnostních schránek nejvlivnějších lidí z celé Belgie. Zloději jsou poměrně vybíraví a vezmou si jen peníze, šperky a osobní dokumenty. Mocní, kteří se stali obětí krádeže, nemají nejmenší zájem na policejním vyšetřování, které by mohlo vést ke zveřejnění uschovaných citlivých dokumentů. Do cesty jejich snah vše ututlat se však nachomýtne detektiv federální policie Paul Gerardi. Okradení prominenti potřebují celou záležitost utajit, ale tím na sebe pouze upoutají pozornost Gerardiho, který tuší spiknutí. Zároveň je ovšem děsí neodbytná otázka: Kdo měl zájem na získání citlivých informací o vlivných lidech a jak získané materiály hodlá využít?

 

Salem

V divokém světě 17. století v Massachussetts zkoumá Salem, co bylo opravdu příčinou smutně proslulých procesů s čarodějnicemi. Snaží se také odkrýt temnou, nadpřirozenou pravdu skrývající se za touto érou americké historie. V Salemu čarodějnice existují, ale nejsou tím, čím nebo kým se zdají být…

 

 

 

Salvation

Mladý student, který se věnuje technologickému odvětví, se dozví znepokojující zprávu. K Zemi se blíží obrovský asteroid, který na ni dopadne za zhruba půl roku. Se svým odhalením se proto ihned svěří Pentagonu.

 

 

 

 

Sanditon

seriál Sanditon series

Impulzivní Charlotte Heywood přijíždí do Sanditonu, rybářské vesnice, která se proměňuje na přímořský resort.

Minisérie natočená na motivy nedokončeného románu Jane Austen.

 

 

 

Sanford and Son

seriál Sanford and Son series

Americký remake britského sitcomu Steptoe and Son. Fred Sandford společně se svým třicetiletým synem Lamontem obchoduje s odpadem. Lamont sice toho podnikání nemá rád, ale otec ho vždy nějak přinutí, aby zůstal.

 

 

 

 

Sanitka

seriál Sanitka

Posádky vozů první pomoci vyjíždějí tam, odkud se ozývá naléhavé volání.

Seriál, který se snažil zaznamenat rozhodující momenty ve vývoji pražské záchranné služby v letech 1956-1975 a podal také svědectví o náročnosti práce jejich pracovníků.

 

 

 

 

Sanitka 2

seriál Sanitka 2

Seriál Sanitka 2 je televizní román o záchranné službě těchto dní. Volně navazuje na legendární sérii z osmdesátých let, kterou proslavil na svou dobu výjimečný příběh z prostředí záchranné služby, herecké osobnosti i seriálová hudba s titulní písní Můj čas. Volně navazující druhá řada se divákům představí ve třinácti dílech jako nový samostatný příběh. Nabídne setkání s původními postavami, dnes o něco staršími, a představí tváře nové. Vznikl televizní román z prostředí záchranné služby, jejíž úkol – záchrana lidského života – se nemění. Mění se ale vše kolem, stejně jako se změnila doba i lidé, kteří v ní žijí…

 

 

Santa Clarita Diet

seriál Santa Clarita Diet series

Černá komedie sleduje osudy manželského páru žijícího s dcerou na předměstí Los Angeles. Sheila a Joel Hammondovi jsou realitní agenti a jejich život je jedna velká nuda. Ale tato skutečnost se velmi brzy změní, když se z Sheily stane žijící zombie, které ke svému přežití potřebuje jíst lidské maso. Drastická změna ze Sheily udělá energickou, sebevědomou a pozitivně naladěnou ženu. A pokud zvládne nesežrat svoji milovanou rodinu, mohla by se jí nedávná smrt v jistém směru dokonce vyplatit.

 

 

Satan přichází / Damien

seriál Satan přichází_Damien series

Damien je sequelem ke klasickému hororu z roku 1976, The Omen.

Hlavní postavou thrilleru je dospělý Damien Thorn. Záhadné dítko už je dospělé a zdánlivě si neuvědomuje blízkou přítomnost satanistických sil, které jej obklopují. Damien je stále pronásledován svou minulostí. Nyní se musí smířit se svým pravým osudem – je to Antikrist, nejobávanější člověk od počátku lidstva!

 

Savage Beauty

seriál Savage Beauty

Záhadná žena, která se chce pomstít za svou tragickou minulost, se dostane do mocné rodiny, která vlastní celosvětové impérium krásy – a temná tajemství.

 

 

 

Saved by the Bell (2020)

seriál Saved by the Bell (2020) series

Pokračování stejnojmenného populárního sitcomu z 90. let.

 

 

 

 

 

Sběratelé kostí / Bones

Když se v hromědě slisovaného kartonu v recyklační továrně objeví obraz Panny Marie, Agenti Booth a Dr. Brennanová přezdívaná „Kostička“ vyrážejí do terénu. Nejde totiž o zázračné zjevení, ale obrys vysušeného těla, které leží uvnitř kartonů a je kompletně slisovaené.

Je už jen na „Sběratelích kostí“, aby přišli na to, co tuhle oběť mohlo usmrtit. A je to právě brilantní soudní antropoložka Dr. Temperence „Bones“ Brennanová, která je na hledání tajemství mrtvých v jejich kostech doslova umělkyní. Taky proto pomáhá při vyšetřování vražd tam, kde obvyklé metody ohledávání pozůstatků mrtvých nefungují. Ačkoli pracují všichni s mrtvými, ani ve světě hrůzných zločinů nechybí trocha toho humoru a lidskosti.

 

Scandal

Bývala ředitelka komunikace Bílého domu funguje jako „krizová manažerka“ politiků, která dělá všechno proto, aby chránila veřejný obraz svých klientů.

 

 

 

Schimanski

seriál Schimanski series

 

Schitt´s Creek

Původně velmi bohatá rodina je po zabavení majetku nucena žít v malém městečku, které otec kdysi koupil jako vtip pro svého syna.

 

 

 

Schmigadoon!

seriál Schmigadoon! series

Pár baťůžkářů na svém výletě narazí na magické městěčko Schmigadoon, kde se všichni chovají jako v muzikálu ze zlaté éry 40. let. Ale nemůžou z něj jen tak odejít, dokud nenajdou svou pravou lásku.

 

 

 

Schodiště / The Staircase

seriál Schodiště The Staircase

Michael Peterson je spisovatel, válečný veterán a držitel několika medailí za hrdinství. Je to úspěšný muž, manžel a otec. 9. prosince 2001 ale dispečink záchranné služby přijímá hovor, ve kterém Peterson oznamuje, že našel svou ženu Kathleen mrtvou, když spadla ze schodů.

Po pitvě se ale rozjede velké vyšetřování a soudní proces. Smrt Kathleen totiž vůbec nebyla nehoda.

Seriál je založen na skutečné události.

 

Schooled

seriál Schooled series

Příběh je zasazen do 90. let. Hlavními hrdiny jsou učitelé akademie Williama Penna, konkrétně ředitel Glascott, trenér Mellor a Lainey Lewis. Všichni tři i přes své výstřednosti a šílené osobní životy jsou pro své studenty stále vzory a hrdiny.

Seriál je spin-offem The Goldbergs.

 

 

 

 

Scream

Hororové drama stanice MTV, které vychází ze stejnojmenného filmu z roku 1996.

Video na YouTube se virálně rozšíří. Tato zdánlivě běžná věc přinese dospívající dívce Audrey kupu problémů. Video se totiž stane katalyzátorem, který vede k vraždě. Ta otevře dveře, za kterými se skrývá temná minulost městečka, ve kterém Audrey žije.

 

 

Scream Queens

Antologie mixující žánr komedie a hororu.

1. série: Sesterstvo Kappa Kappa Tau na Wallace University, v jehož čele je zábavná a zároveň nemilosrdná Chanel Oberlinová, je ohroženo životem zničenou děkankou Cathy Munschovou, jejíž cílem je změnit školní systém. A aby toho nebylo málo, po kampusu řádí maniak v obleku školního maskota , který pokračuje ve vraždách, jež začaly před dvaceti lety.

2. série: Poté, co Cathy Munschová opustila univerzitní kampus, se rozhodla otevřít si vlastní nemocnici, jejímž cílem je léčit těžko léčitelné nemoci. Z nejasných důvodů se rozhodne oslovit Chanel a její soukmenovkyně s tím, aby v ústavě začaly pracovat, a ony nakonec souhlasí. Zatím ovšem netuší, že se blíží nová, tentokrát zelená hrozba.

Scrubs: Doktůrci / Scrubs

Mladý doktor John „JD“ Dorian si hned v první pracovní den ve fakultní nemocnici Sacred Heart uvědomí, že ho ani dlouhá léta na lékařské fakultě nepřipravila na střet s realitou. Tváří tvář svérázným pacientům se cítí bezradný, ostatní lékaři ho urážejí a znepříjemnit život se mu snaží i zlomyslný údržbář. JD si dokonce není jistý, jestli tenhle chlapík není jen výplodem jeho bujné představivosti.

Zato jeho nejlepší kamarád a spolubydlící – chirurgický praktikant Chris Turk – je přesný opak a mezi elitářské kolegy snadno zapadne. A pak je tu ještě krásná mladinká doktorka Elliot Reidová, která Johnovi padne do oka. Na tři začátečníky dohlížejí přísný a občas zákeřný primář Bob Kelso, pohledná vrchní sestra Carla Espinosová a mrzutý doktor Perry Cox, jemuž však v skrytu duše na svěřencích záleží. Cox se postará o většinu vtipných situací. JD každou epizodu komentuje jako vypravěč. Slyšíme jeho úvahy a surrealitu seriálu dodávají momenty, kdy se dostaneme přímo do jeho hlavy. Hrdinové zažívají lásky a problémy, musejí čelit rodinným povinnostem, nekonečnému papírování a neustálému proudu pacientů. V nemocnici plné nevypočitatelných existencí není o zábavu nouze, i když se občas mísí s tragickými situacemi, které k životu zkrátka patří.

Seal Team

Tým těch nejlepších z amerického námořnictva plánuje a řeší vysoce rizikové mise.

 

 

 

 

Seal Team 6

Členové 6. námořního týmu SEAL jednotek se snaží zachránit svého bývalého velitele, který byl zajat Nigerijskými Boko Haram teroristy.

 

 

 

Secrets of Sulphur Springs

seriál Secrets of Sulphur Springs series

Seriál o chlapci a jeho rodině, kteří se přestěhovali do údajně strašidelného hotelu na okraji malého města.

 

 

 

Sedm smrtelných hříchů / Nanatsu no Taizai

seriál Sedm smrtelných hříchů Nanatsu no Taizai series

V království Liones, existovala skupina sedmi nejlepších a nejkrutějších rytířů, jmenovali se „Sedm smrtelných hříchů“. Byly obviněni ze zavraždění velitele svatých rytířů. Poté byly rozpuštěni a stíháni.
Po deseti letech od této události dojde k převratu, který vedou svatí rytíři a sesazují krále. Tím začíná jejich krutovláda. To se nelíbí králově dceři Elizabeth. Ta se vydává na cestu najít sedm hříchů, kteří by měly mít dostatek sil na záchranu království…

 

 

Sedmilhářky / Big Little Lies

Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy australské autorky Liane Moriarty.

Big Little Lies je podvratná komedie, která vypráví příběh třech matek malých dětí. Jejich zdánlivě bezchybné životy se rozmotávají až do bodu, kdy dojde k vraždě. Identita oběti však není známa a diváci se postupně dozvídají, co všechno událostem osudného večera předcházelo.

 

 

 

See

seriál See series

Děj se odehrává v budoucnosti, kdy lidstvo přišlo o zrak. Musí se naučit žit bez něj. Pak se jednoho dne narodí dvojčata, která vidí.

 

 

 

 

 

 

Šéf / Boss

Tom Kane je starostou Chicaga a nedávno se mu stalo něco, co by nikdy nečekal. Lékaři mu diagnostikovali degenerativní poruchu mozku. Protože je rozhodnut si svůj post udržet, tuto diagnózu utají přede všemi, kromě jeho lékařky, doktorky Elly Harrisové. Lidé kolem Kanea jsou naštěstí natolik zabráni do vlastních problémů, že si ničeho neobvyklého nevšimnou.

Jediní, kdo pojmou určité podezření, jsou jeho osobní poradci, Kitty O’Neillová a Ezra Stone, nicméně si svého šéfa váží natolik, že se ho přímo nezeptají. Žádné podezření nemá ani kandidát na pozici guvernéra státu Illinois, Ben Zajac. Ve finále má skutečné podezření pouze Kaneova dcera Emma, která začíná cosi tušit. Ví však dost na to, aby tajemství odhalila? A pokud ano, co by to znamenalo pro starostovu kariéru?

 

Sefirin Kizi

seriál Sefirin Kizi

Sancar, syn chudého zemědělce, se zamiluje do Nare, dcery tureckého velvyslance. V jejich svatební noc však Nare zmizí a nikdo neví, co se s ní stalo. Někdo říká, že se proměnila na ptáka a odletěla, jiní říkají, že umřela, další, že odletěla do Evropy za svým otcem. O 9 let později se Sancar žení s Menekse, dívkou z jeho města. Na jeho svatbě se znenadání objeví Nare s malým děvčátkem – Melek, o kterém tvrdí, že je to Sancarova dcera. Nare očividně utíká před problémy a je nucena mu svou dceru svěřit do péče. Co takové se stalo v osudnou noc před 9 lety, že to přinutilo Nare zmizet? Proč Nare utíká? Dokáží si k sobě se Sancar opět najít cestu?

 

 

Sektor / Industry

seriál Sektor Industry series

Seriál nás zavede do světa mezinárodního finančního sektoru. Sledujeme ambiciozní mladé dvacátníky, kteří se snaží zajistit svou budoucnost. Skupinka čerstvých absolventů bojuje o omezenou nabídku stálých pozic v nejvýznamnější investiční bance v Londýně. Hranice mezi školou, přátelstvím, láskou a nepřátelstvím se začnou brzy stírat. Hrdinové zjistí, že se dostali do kultury společnosti, kterou definuje sex, drogy a ego stejnou měrou.

 

 

 

Selena: Cesta ke slávě / Selena: The Series

seriál Selena Cesta ke slávě Selena The Series series

Životopisné drama o známé zpěvačce jménem Selena a její rodině.

 

 

 

 

 

Selfie

V moderní verzi My fair Lady se sebou posedlá žena musí naučit fungovat offline v reálném světě a se skutečnými lidmi.

 

 

 

 

Sense8

Skupina několika lidí po celém světě (od Chicaga po Nairobi) je od jistého momentu mentálně spojena. Někdo po nich ale jde a oni se musí naučit přežít pozornost těch, kdo je vidí jako hrozbu světového řádu.

 

 

 

 

Šerifská hvězda / Tin Star

seriál Šerifská hvězda Tin Star series

Kriminální drama s prvky westernu se odehrává ve Skalnatých horách v Kanadě a sleduje příběh bývalého londýnského policisty Jima Wortha, který se v odlehlém horském městečku snaží se svojí rodinou vést ničím nerušený život. Když je nedaleko idylického městečka otevřena nová rafinérie pro těžbu ropy, která zaměstnává ve většině případů přistěhovalce, musí Jim jako náčelník místní policie čelit v dané oblasti velkému nárůstu kriminality. Obchodování s drogami a prostitucí láká mnoho kriminálních živlů, kteří jsou nebezpečím pro Jima a jeho blízké. Když je jeden člen jeho rodiny zavražděn, Jim se vydává pomocí svého nelítostného alter ega na temnou cestu.

 

 

Servant

seriál Servant series

Dorothy a Sean Turnerovi jsou novopečení rodiče, kteří se o své dítě chtějí co nejlépe postarat. Najmou si proto chůvu jménem Leanne jako výpomoc, jenže časem začíná být zřejmé, že nic není, jak se zdá.

 

 

 

 

Šest v tom / Cold Feet

seriál Šest v tom Cold Feet series

Rachel právě pustil k vodě její milenec, Adam se rozešel se svou bůhví kolikátou už dívkou. Pete a Jenny se plánovitě, cílevědomě a tak usilovně, že se jim z milování pomalu začíná stávat únavná povinnost, snaží o první dítě. A manželství Karen a Davida, kteří už jednoho roztomilého drobečka mají, začíná pomalu ale jistě troskotat na neslučitelnosti Davidovy ambicióznosti a Kareniny ušlápnutosti… Všem je kolem třiceti, všichni jsou to naši současníci a všichni si prožívají to, s čím se dnes a denně potýká každý z nás: každodenní životní radosti i starosti, velká i malá dramata obyčejného lidského života…

Britský televizní snímek z roku 1996 získal v roce 1997 na festivalu zábavných pořadů v Montreux hlavní cenu, Zlatou růži. Jeho divácký ohlas a celosvětový úspěch (mj. v USA si dokonce udělali jeho remake, jakousi svou „americkou“ verzi!) inspiroval nyní tvůrce k natočení dalších dvaceti epizod, které si s onou první, oceněnou, v ničem nezadají. Je to inteligentní, nápadité, vtipné pokoukání, jehož hlavní předností je, že se dovede i na ty nejzávažnější životní věci podívat s lehkým, občas mírně ironickým nadhledem. A tak je jisté, že se při sledování osudů tří hlavních partnerských dvojic nudit rozhodně nebudeme – a navíc nepochybně poznáme, že ty základní životní situace si jsou na celém světě víc než podobné…

 

 

Sestřička Jackie / Nurse Jackie

Sestřička Jackie_Nurse Jackie

Jackie Paytonová pracuje jako sestřička na pohotovosti. Denně se potýká s problémy pacientů. Není to vůbec jednoduché v tom věčném zmatku, mezi bolestí a strachem, netrpělivostí, okamžiky zoufalství i bezohledností nemocných, aby zůstala vždy tolerantní, přívětivá, profesionálně na úrovni. A doma na Jackie čekají dvě malé dcerky a manžel Kevin. V práci vedle ní stojí kolegové jako doktor Coop s Tourettovým syndromem, lékárník Eddie či kamarádka dr. Eleanor O’Harová. Tomu všemu v nemocnici šéfuje poněkud protivná a přísná primářka Gloria Akalitusová. Vítejte v světě Jackie.

 

 

 

Sestřičky Modrý kód

seriál Sestřičky Modrý kód

Míša, Katka, Lukáš a Mery. Čtyři sestřičky z Nemocnice Rubava, čtyři silné příběhy a nespočet osudů, které mají v rukou. Milují svoji práci, ale také mají své rodiny, přátele, svá trápení i touhy… Oblíbení hrdinové, nové tváře a příběhy jako ze života! Nový seriál FTV Prima Sestřičky Modrý kód spojuje to, co měli diváci Modrého kódu nejraději, s tím, co na seriálech milujeme: romantiku, napětí a vztahová dramata, která známe z vlastních životů.

 

 

 

Seven Seconds

Seven Seconds

Kriminální drama popisuje kontroverzní událost, která se odehrála v centru New Jersey, kde bílý policista surově napadl afroamerického chlapce.

 

 

 

 

Seveřané / Norsemen

seriál Seveřané Norsemen series

Seriál s lidmi a tématy dnešní společnostii v době slavných Vikingů.

Historická komedie zasazená do roku 790 do malé vikingské vesnice, kde se řeší boj o moc, bratrská rivalita, rovnost pohlaví, zrada a loajalita.

 

 

Sex Education

seriál Sex Education

Hvězdně obsazený seriál Sex Education (James Purefoy, Gillian Anderson a Asa Butterfield) se zaměřuje na Otise Thompsona, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

 

 

 

Sex ve městě / Sex and the City

Mohou ženy prožívat sex jako muži? Odpověď na tuto otázku se rozhodla objevit novinářka Carrie Bradshaw v sérii nejskandálnějších televizních komedií poslední doby. Sebe a svoje tři nejlepší kamarádky použila jako pokusné králíky při zkoumání možností třicetileté ženy, která chce zažít nějakou legraci ve městě plném seriózních svobodných mužů, kteří si myslí, že závazky a povinnosti jsou pro ty druhé. Seriál natočený v produkci HBO vychází ze stejnojmenného románu Candace Bushnell. Carrie je chytrá, zvídavá, žádoucí a úspěšná žena, která přesto žije sama. Doslova sama pochopitelně není, ovšem žádný z jejích sexuálních objektů se ještě „nepřehoupl“ do pozice stálého partnera. Období hledání toho pravého je pro ni i pro její tři rovněž nezadané, krásné a inteligentní kamarádky zdrojem věčné inspirace i úvah. Je takové soužití vůbec možné? Carrie navíc své zkušenosti z newyorských večírků může dokonale zúročit v pravidelných novinových sloupcích, nazvaných příznačně Sex ve městě. Vždyť se stačí jen podívat kolem sebe, na své přátele a nejlepší kamarádky.

Sex/Život / Sex/Life

SexŽivot

Žena a matka dvou dětí Billie Connelly se vydá hledat tu sexy svobodnou městskou dívku, kterou bývala před deseti lety. Dostane se na fantastický výlet do nitra svých vzpomínek, které zapříčiní, že její vdané já musí zápasit se svým divokým mladším já. Je to příběh milostného trojúhelníku mezi ženou, jejím manželem a její minulostí.

 

 

 

Sexify

seriál Sexify series

Nezkušená studentka se snaží vyhrát technickou soutěž, chce vytvořit inovativní sexuální aplikaci. Spolu s přáteli se vydává prozkoumávat skličující svět lidské intimity.

 

 

 

SF8

seriál SF8 series

 

 

Shades of Blue

Drama sleduje skupinu úzce spjatého týmu policejních úředníků, kteří denně udržují ulice bezpečné pro obyvatele. Když ale přijde řeč na jejich vlastní kapsu nebo ochranu bližních, nebojí se jít až za hranici zákona. Hlavní hrdinkou je policistka, která je donucena stát se informátorkou pro FBI. Musí se rozhodnout, jestli je pro ni přednější blahobyt vlastní rodiny, nebo její druhá – policejní rodina.

 

 

Shadowhunters

Aby zachránila svou matku, přidá se mladá dívka ke skupině poloandělů, která chrání lidstvo před stínovým světem démonů, víl, čarodějů, vlkodlaků a upírů. Podle knižní série Cassandry Clare.

 

 

 

Shaman King

seriál Shaman King

Jednoho večera se Manta Oyamada, obyčejný student střední školy, rozhodne zkrátit si cestu na pozdní hodinu skrz hřbitov. Všimne si ho osamocený chlapec sedící na jednom z náhrobků a pozve ho ať s nimi pozoruje hvězdy. S nimi znamená s ním a duchy. Později se chlapec představí jako You Asakura, šaman v zácviku. Svoje síly demonstruje tím, že vyvolá ducha šest set let starého samuraje, aby zachránil Mantu před skupinou kriminálníků. You a Manta se spřátelí a s pomocí starověkého samuraje čekají až se z You Asakury stane příští král šamanů.

 

Shameless

Příběhy sourozenců, které jejich rodiče prakticky opustili a jim nezbývá nic jiného, než se zkusit protlouct životem sami. Přestože si to nechtějí přiznat, pomoc potřebují a naleznou ji díky Steveovi, který se zamiloval do Fiony, což je nejstarší ze sourozenců. Rodinný život není nudou, ať už jde o bláznivé děti, sousedy pornoherce nebo otce neotce.

 

 

She-Ra a princezny moci / She-Ra and the Princesses of Power

seriál She-Ra a princezny moci She-Ra and the Princesses of Power series

Poté co Adora, příslušnice armády Hordy, objeví v lesích tajemný meč a setká se s údajnými nepřáteli, zjišťuje, že vše, co si doposud myslela, není, jak se zdá. Opouští armádu, přidává se k rebelii a za pomoci svých nových přátel a získané moci se jako She-Ra, vyvolená, musí postavit bývalým přátelům a zastavit nepřátelská vojska.

 

 

 

Sherlock

Nové zpracování legendárního detektiva, tentokrát převedené do Londýna 21. století.

 

 

 

 

Sherlock Holmes

V roce 1984 začala Britská TV Granada vysílat seriálovou adaptaci klasických detektivních příběhů Sherlocka Holmese. V několika sériích tak vznikla adaptace většiny oblíbených povídek i větších knih s nejslavnějším detektivem v podání fantastického Jeremy Bretta. Tento Brit udělal pro Holmese to samé, co dělal po 25 let David Suchet pro Hercula Poirota. On Holmese nehrál – on jím byl. Adaptace skončily v roce 1993 až samotnou smrtí Jeremy Bretta.

 

 

 

Shetland

seriál Shetland series

Hlavním hrdinou tohoto detektivního dramatu je nedávno ovdovělý detektiv Jimmy Perez, který se po dlouhé době vrací na své rodné Shetlandy (ostrovy, nejsevernější území Skotska). Ve chvíli, kdy jsou během archeologických prací nalezeny lidské kosterní ostatky, zvědavost obyvatel stoupá na maximum a každý by chtěl vědět, jaké tajemství se za nálezem skrývá. Když je pak starší žena postřelena na svém pozemku, Perez a jeho lidé zjišťují, že se ocitli uprostřed dlouholetého sporu dvou rodin, který rozděluje celou komunitu. Místo klidu a pohody tak na Pereze čeká spousta práce…

 

 

 

 

 

 

 

Shining Vale

seriál Shining Vale

Seriál o dysfunkční rodince, která se přestěhuje z velkoměsta do domu v malém městečku, kde se dějí znepokojivé události. Vypadá to ale, že si jich nevšiml nikdo kromě mámy Pat. Hrdinka je přesvědčená o tom, že buď má deprese, nebo je posedlá – jak se totiž ukáže, symptomy pro oba případy jsou zcela totožné.

 

 

 

Shooter

Bob Lee Swagger je vysloužilý veterán a velmi talentovaný odstřelovač. Tajná služba ho požádá, aby se vrátil do akce a asistoval jim při zabránění plánovaného atentátu na amerického prezidenta. Bob Lee souhlasí, ovšem celý zásah dopadne katastroficky. Nejenže je prezident skutečně zavražděn, z atentátu je obviněn samotný Bob Lee, na kterého vraždu nastražili skuteční viníci. Bob Lee se vydává na útěk a snaží se dokázat svou nevinu a najít ty, kteří za vraždou a jeho obviněním stojí.

 

Shoresy

seriál Shoresy

Ve spinoffu seriálu Letterkenny se objevuje Shoresy. Je to vulgární, ale nesmírně talentovaný hokejista s vysokým hlasem. Přestěhuje se do Sudbury, aby pomohl trápícímu se seniorskému třetiligovému hokejovému týmu, který je odhodlán už nikdy neprohrát.

 

 

 

Show Jerryho Seinfelda / Seinfeld

seriál Show Jerryho Seinfelda Seinfeld series

Seinfeld je kultovní americký sitcom stanice NBC vysílaný v letech 1989-1998. Seriál sleduje zápolení ústřední čtveřice přátel s nástrahami každodenního života v New Yorku 90. let. Středobodem je postava Jerryho Seinfelda, svobodného třicátníka a profesionálního komika, který nedá dopustit na své tři přátele. George je jeho nejlepší kamarád už od střední, Elaine je jeho bývalá, ale rozešli se v dobrém a nyní je jeho nejlepší kamarádkou. Jerryho bláznivý soused Kramer je pak kapitola sama pro sebe.

Skutečný Jerry Seinfeld v seriálu hraje vlastně karikaturu sebe samého. K seriálu přišel spolu se svým kamarádem Larrym Davidem tak trochu jako slepý k houslím. Seinfeld je často označován jako „seriál o ničem“. To proto, že často pohlíží na běžné situace, jako třeba čekání ve frontě nebo problematiku milostného života, z povzdálí a tím dává vzniknout nevídanému stylu humoru. To vše je okořeněno výbornými Jerryho stand-up výstupy, kterými jsou prokládány epizody několika prvních sérií.

Shtisel

seriál Shtisel series

Příběh ultra ortodoxní židovské rodiny v Jeruzalémě. Otec se vypořádává s nejmladším synem, který chce svatbu, dcera Giti má tajnosti a další syn Zvi se snaží vše napravit.

 

 

 

 

 

Shut Eye

Drama nabízí temně komický pohled na svět, který se skrývá v podsvětí Los Angeles, a na organizovaný zločinecký syndikát, který ho řídí. Hlavním hrdinou je nespokojený člen organizace, který začne zpochybňovat svůj cynický pohled na svět, když začne prožívat vize, které můžou, ale taky nemusí být skutečné.

 

 

 

Sick Note

Sick Note

Daniel Glass spolupracuje s doktorem, který mu chybně diagnostikoval rakovinu. K Danielovi se všichni najednou chovají lépe a doktor nechce, aby se na jeho omyl přišlo.

 

 

 

Signora Volpe

seriál Signora Volpe

Sylvia, zklamaná britská špionka, která se stala detektivkou, začíná nový život v krásném srdci Itálie. Brzy však zjistí, že kamkoli se vydá, všude ji pronásledují problémy.

 

 

 

Šílenci z Manhattanu / Mad men

Když jste v New Yorku 60. let minulého století potřebovali vymyslet reklamu na cigarety, promítačku diapozitivů, rtěnky, mladý stát Izrael nebo třeba kandidáta na prezidentský úřad – určitě jste navštívili reklamní agenturu Sterling Cooper. Nevadí, že cigarety jsou škodlivé a prezidentský kandidát nemá na první pohled šanci uspět. Don Draper, Roger Sterling a Pete Campbell mají pro Vás vždycky ten správný nápad, který zapijou skleničkou whiskey v cigaretami zakouřené kanceláři. Mají styl, úspěch, neberou ohledy a jdou tvrdě za svým. Kdo ale vlastně jsou? Který z jejich životů se nakonec rozhodnou žít? Kdy je mít dost opravdu dost? Nakoukněte zpátky do zlatých časů začátků reklamy!

 

Silicon Valley

Richard je introvertní počítačový programátor, který bydlí společně se svým nejlepším kamarádem Big Headem, nafoukaným Gilfoylem a sarkastickým Dineshem. Tihle tři asociálové žijí pod dohledem samolibého milionáře Erlicha, který jim nabídne bezplatné bydlení ve svém domě výměnou za to, že získá desetiprocentní podíl ve všech jejich projektech. Poté, co Richard vytvoří vyhledávací algoritmus milionové hodnoty, ocitne se tenhle společenský břídil ve smršti nejrůznějších nabídek a zpanikaří – se svými přáteli se rozhodne založit vlastní firmu. Děj seriálu Silicon Valley je zasazen do světa špičkových technologií ovládaného zlatou horečkou. A právě ti nejkvalifikovanější jedinci předurčení k životu v prosperitě se svým úspěchem vlastně vůbec nedokáží naložit. Tvůrce seriálu Mike Judge (Maléry pana Šikuly, Beavis & Butthead, Tatík Hill), který přináší prostřednictvím tohoto nového komediálního seriálu na obrazovky HBO svůj neuctivý způsob humoru, se nechal částečně inspirovat vlastními zkušenostmi ze slavného kalifornského údolí, kde koncem osmdesátých let působil jako inženýr.

Simpsonovi / The Simpsons

Kdo by je neznal. Homer je hrdý na svou práci v jaderné elektrárně a na to, co všechno dokázal. Ale vždycky se objeví problém, který ho nutí přemýšlet, což Homer dělá zoufale nerad. Mnohem raději si dá pořádný stek a spláchne ho balíkem plechovek piva. Takž všechno zůstává na jeho milovanou ženu Marge. Její obrovský drdol je nejlépe vidět v Thajsku, ale všimnete si ho i na Manhattanu. Jejich tři děti – Bart, Lisa a Maggie jsou zásobárnou radostí i spousty problémů, zápletek a situací, které jen tak někde nenajdete. Bart je průšvihář par excellence, Lisa je velmi chytré a zvědavé děvče a Maggie i přes svůj velmi nízký věk umí taky někdy ostatním zatopit.

A samozřejmě nelze zapomenout na ostatní obvyatele Springfieldu, kteří této dnes už legendární rodince ve všem zdatně sekundují – ať je to ředitel elektrárny Burns, ředitel školy Skinner, barman Vočko nebo vždy klidný strážník Wiggum.

 

Single Drunk Female

seriál Single Drunk Female

Po velmi trapném veřejném výstupu se neuctivá alkoholička Samantha Fink musí vrátit zpátky domů ke své matce, aby se vyhnula vězení. Když jí její nejlepší kamarádka z dětství sdělí velké překvapivé novinky, Samantha si začne uvědomovat, že existuje tenká hranice mezi pařmenkou a chodící katastrofou.

 

 

Single Parents

seriál Single Parents serise

Skupinka dysfunkčních svobodných rodičů spoléhá jeden na druhého, když se snaží vychovávat děti a hledat lásku. Nakonec si uvědomí, že bez pomoci ostatních by nemohli přežít.

 

 

 

 

Sintonia

seriál Sintonia

Tři teenageři žijí ve stejné brazilské čtvrti v São Paulu a chtějí si splnit své sny, aniž by ve světě hudby, drog a náboženství přišli o své přátelství.

 

 

 

 

Širé moře / Alta Mar

seriál Širé moře Alta Mar series

Píšou se 40. léta a dvě sestry plují na luxusní lodi ze Španělska do Brazílie. Když na palubě dojde k sérii tajemných úmrtí, na povrch začnou vyplouvat šokující rodinná tajemství.

 

 

 

 

Siréna / Siren

Siréna_Siren

Mořské panny z legend se začínají vracet z hlubin moře do izolovaného pobřežnho města, kde jsou hrozbou pro místní populaci.

 

 

Škoda lásky

seriál Škoda lásky

Cyklus povídek nazvaný „Škoda lásky“ mapuje ve svých jednotlivých příbězích vody již mnohokrát zmapované, vody lásky obohacené o všudypřítomný humor. Ač už na seriálové scéně existuje mnoho takovýchto povídkových cyklů, např. „Trapasy“ či „Bakaláři“, tak tento cyklus má něco navíc. Svou vtipnou formou a spojením toho nejlepšího od našich nejznámějších spisovatelů totiž přináší divákovi nevšední zážitek při svém osobitém líčení útrap a nástrah všemocné lásky, přičemž se tvůrci nebáli do svých hrdinů promítnout i takové osobnosti, jako jsou třeba Karel Gott.

Jednotlivé, mnohdy hořké, komedie na sebe nenavazují, liší se žánrovým vyzněním i délkou stopáže. Jedno ale mají společné. Lásku, humor a nečekaný konec od těch nejlepších z nejlepších.

 

Skuteční lidé / Real Humans

seriál Skuteční lidé series

Děj se odehrává v blízké budoucnosti na území Švédska. Androidi s lidskou tváří se stali mnohem dostupnější pro většinu lidí a nyní slouží jako sluhové, dělníci i jako společníci. Jenže takzvaní huboti začínají přesahovat limity svého naprogramování a vyvíjí se u nich city. Lidé se rozdělili na dva tábory. Jedni vítají přítomnost a pomoc hubotů, druzí se obávají toho, co se stane, pokud androidi začnou nahrazovat pracovníky, rodiče nebo snad i milence.

 

 

 

Skylines

seriál Skylines series

Nadaný německý hip-hopový producent dostává jedinečnou příležitost pracovat pro nahrávací společnost Skyline Records. Jenže když se bratr majitele vrátí z vyhnanství, aby si mohl nárokovat svůj podíl, dochází ke střetu světů hudby, organizovaného zločinu a velkých financí.

 

 

 

Sládci v přízni / Brews Brothers

seriál Sládci v přízni Brews Brothers series

Hlavními hrdiny jsou bratři Wilhelm a Adam, kteří se dlouhou dobu neviděli, ale nyní jsou nuceni společně vést pivovar. Oba jsou mistři v pivním řemeslu, ale zároveň nemůžou být více rozdílní v technikách tvorby piva i vlastních osobnostech.

 

 

Sladký život na moři

seriál Sladký život na moři series

Pan Moseby opustil hotel a nyní pracuje na lodi, na které cestují i dvojčata Zack a Cody spolu s hotelovou dědičkou London Tipton. Během plavby navštíví země jako Itálie, Řecko, Indie nebo Spojené království, kde se seznamují s tamní kulturou.

Jedná se o spin-off seriálu Sladký život Zacka a Codyho

 

Sladký život Zacka a Codyho / The Suite Life of Zack and Cody

seriá Sladký život Zacka a Codyho /The Suite Life of Zack and Cody series

Zack a Cody jsou dvojčata jejichž životy se změní, když jejich matka dostane nabídku zpívat v jednom hotelu. Součástí smlouvy je však ubytování v horním apartmá což se líbí především dvojčatům, kteří budou mít k dispozici nejen pokojový servis, bazén, hernu a pult plný sladkostí, ale především krásnou, mladou dospívající chůvu Maddie.

 

 

Slasher

seriál Slasher series

Hlavní hrdinkou je mladá žena, která se vrací do malého městečka, ve kterém se narodila. Brzy se však ocitne v centru hrozivých událostí. Vrah-napodobitel začne zabíjet své oběti způsobem, který zná celé město. Stejným způsobem, jakým byli zabiti hrdinčini rodiče.

První série je vstupem do antologického seriálu, kde se v každé řadě mísí klasické hororové scény a tradiční vražedná záhada. Postupně se odkrývají nové otázky, jejichž odpovědi vedou diváky k velkolepému vyvrcholení.

 

Slavné historky zbojnické

seriál Slavné historky zbojnické

Příběhy nejslavnějších zbojníků a loupežníků naší historie. V každém ze šesti příběhů se setkáte například s Václavem Babinským, Jožkou Šobrim, Róžou Šándorem a dalšími.

 

 

 

 

 

Slepá láska

seriál Slepá láska

Marina je prostá mladá žena žijící zcela nezávisle, i když je od narození slepá. Zamiluje se do místního bohatého mladíka Luise Alberta, ale ten ji odmítne vůči jejímu postižení a společenskému statusu.

 

 

 

Slovania

seriál Slovania series

Seriál zobrazuje život Slovanů, obyvatel Karpatské kotliny během 7. století. Zde se nachází sousedící hrady Veľký stôl a Furnau. Mezi nimi propukne konflikt. Musí se vypořádat i s nájezdy plenících Avarů. Hlavní postavou je děvče Draha. Při hledání sebe sama ji doprovází tajemný cizinec, kterého zachránila a dala mu jméno Vlad.

 

 

 

Slow Horses

seriál Slow Horses

Jedná se o adaptaci románů Micka Herrona.

Jackson Lamb je chytrý, ale výbušný vůdce skupiny špionů, kteří skončí v exilu MI5 poté, co byli vyloučeni z hlavní služby za své chyby.

 

 

Slunečná

seriál Slunečná

Sestry Týna a Sylva zdědí po smrti svého otce rodinnou farmu a musí se dohodnout, jak do budoucna s nabytým majetkem naloží. Týna si chce farmu ponechat, naopak Sylva ji chce prodat. Mezi obě sestry se inkognito vloudí mladý boháč a investor Linhart, který si brousí zuby nejen na pozemky a statek, ale má za úkol svést Týnu.

 

 

Služka / Maid

seriál Služka Maid

Seriál je adaptací bestselleru Maid: Hard Work, Low Pay and a Mother’s Will to Survive od Stephanie Land.

Hlavní hrdinkou je svobodná matka, která začne pracovat jako služka, aby tak tak zvládla uživit svou rodinu a neskončila bez domova a v chudobě. Skrze její oči seriál nabídne pohled na chudobu v Americe.

 

 

Slzy a smích / Last One Standing

seriál Slzy a smích Last One Standing

Komici hrají v napínavém dramatu, ale pokud jejich vtipy, co nejsou ve scénáři nezaberou, jsou ze seriálu vyřazeni. Nechť chaos započne.

 

 

 

Smallville

Jednoho dne postihne zapadlé městečko Smallville neštěstí, déšť meteoritů změní život spoustě lidí. Syn bohatého a bezohledného Lionella Luthora, Lex, je ozářen a přijde o vlasy, malá Lana Langová ztratí oba rodiče a bezdětní a po dítěti marně toužící manželé Kentovi naleznou uprostřed kukuřičného pole malého chlapečka. Adoptují ho, přičemž už tuší, že malý Clark nepochází z této planety. Střihem se dostáváme o 12 let později, kde dospívající Clark překvapuje své okolí i sám sebe svými neobvyklými schopnostmi – svou rychlostí a silou. Začíná si uvědomovat, že je jiný, a rodiče mu odhalí tajemství jeho příchodu. Při autonehodě se seznámí s Lexem Luthorem, zachrání mu život a mezi oběma muži vzniká přátelství. Mezitím se v místní nemocnici probouzí z komatu Jeremy, hoch, který byl rovněž postižen ozářením v kukuřičném poli, když jej předtím jeho spolužáci připoutali ke kůlu jako tzv. strašáka roku. Mstí se svým bývalým kamarádům, dostává je do komatu elektrickými výboji. Jeho běsnění dokáže zastavit jen superman Clark Kent.

Směr hrůza / Destination Fear

seriál Směr hrůza / Destination Fear series

Paranormální vyšetřovatel Dakota Laden, jeho sestra Chelsea a nejlepší kamarád Tanner cestují napříč zemí. Tráví noci na nejvíce strašidelných lokacích, zde testují svoji odvahu.

 

 

 

Směr nebe / Move to Heaven

seriál Směr nebe Move to Heaven series

Muž s Aspergerovým syndromem a jeho strýc propuštěný z vězení vyklízejí věci po zemřelých lidech. Z nich se dozvídají jejich příběhy, které vyprávějí pozůstalým.

 

 

 

SMILF

SMILF

Svobodná matka kolem dvacítky z Jižního Bostonu zjišťuje, že její nové povinnosti jí dost ztěžují začlenit do svého života ještě vztahy a sex.

 

 

 

 

Smrt a slavíci / Death and Nightingales

seriál Smrt a slavíci Death and Nightingales series

Inspirováno stejnojmennou knihou Eugena McCabea.

Poutavý příběh lásky, zrady, lží a pomsty se odehrává v roce 1885 na malebném venkově v severoirském hrabství Fermanagh. Mladá Beth má dost svého nekonečného života pod uzdou a hodlá uprchnout, aby mohla začít nový život.

 

 

 

Smrt v ráji / Death in Paradise

seriál Smrt v ráji_Death in Paradise series

Krimi drama, jehož hlavním hrdinou je detektiv londýnské Metropolitní policie, Richard Poole. Ten je vyslán na fiktivní ostrov Saint-Marie v Karibiku, kde má vyšetřit násilnou smrt bývalého kolegy. Po rozlousknutí případu je pak nucen zůstat a připojuje se k místní policejní jednotce, aby jim pomáhal v boji proti zločinu.

 

 

Snadný prachy / Snabba Cash

seriál Snadný prachy Snabba Cash series

Seriál se odehrává ve Stockholmu deset let po událostech odehrávajících se ve filmové sérii. Je to rušné prostředí, kde touha po postavení a penězích je silnější než kdy dřív.

Podnikatelé a kriminálníci se stali ještě brutálnějšími, chaotičtějšími a nemilosrdnějšími. Když se tyto dva světy střetnou, bude loajalita, přátelství a obchodní partneři zkoušeni během nekonečného hledání přináležitostí, jak přijít ke snadným prachům.

 

Snatch

seriál Snatch

Skupina dvacetiletých podvodníků se dostane k dodávce plné zlatých cihel. Jenže tohle je začátek událostí, které je zavedou mezi nejvyšší špičky organizovaného zločinu.

Seriál je založen na filmu Snatch (Podfu(c)k) z roku 2000.

 

 

Sňatky z rozumu

seriál Sňatky z rozumu

Jednota národa českého to je náš cíl. Lide český povstaň a braň se.

Pětidílná sága dvou podnikatelských rodů z vrcholného období našeho národního obrození na motivy románu Vladimíra Neffa začíná v roce 1859 a končí otevřením Národního divadla v roce 1881.

Seriál byl natočen podle prvních dvou románů z pentalogie Vladimíra Neffa (Sňatky z rozumu a Císařské fialky). Patří mezi nejcennější díla archivu České televize. U jeho zrodu stáli dva významní televizní tvůrci – scenárista Otto Zelenka a režisér František Filip. Práce na scénářích začala ještě před jarem 1968 a diváci viděli seriál poprvé na podzim téhož roku. Zasaženi a poníženi srpnovými událostmi a posrpnovým vývojem nacházeli v historickém seriálu útěchu, povzbuzení a naději. V roce své premiéry seriál překvapil kvalitou, dokonalým řemeslným zpracováním a nádhernou přehlídkou hereckých výkonů.

 

Sneakerheads

seriál Sneakerheads series

Devin kdysi zbožňoval tenisky, kvůli rodině svou posedlost ale musel dát k ledu. Nyní je nucen vrátit se do hry a spojit síly s dalšími nadšenci do kecek, aby našel svůj vysněný pár bot.

 

 

 

 

 

Sneaky Pete

seriál Sneaky Pete series

Po propuštění z vězení se Marius rozhodne vzít na sebe identitu svého spoluvězně Petea. Nastěhuje se k jeho odloučené a nic netušící rodině, kde je vtržen do rodinného byznysu chytání kriminálníků, kteří jsou venku na kauci. Objevuje zde rodinný život, který on sám nikdy nezažil.

 

 

 

Snoopy ve vesmíru / Snoopy in Space

seriál Snoopy ve vesmíru Snoopy in Space

Snoopymu se plní sen a stává se astronautem. Během misí pro NASA ho doprovází jeho přátelé.

 

 

 

Snowfall

Příběh se odehrává v 80. letech minulého století, na úsvitu kokainové epidemie, která navždy ovlivnila svět a kulturu tak, jak je známe. V centru dění stojí hned několik postav, jejichž osudy se protnou v jednom momentě. Mezi nimi je i Franklin Saint, mladý pouliční bavič na cestě za mocí, Gustavo Zapata, mexický zápasník, který má křížek se svou kriminální rodinou, Teddy McDonald, agent CIA s temnou minulostí, který se vrhne do špinavé operace, nebo Luica Villanueva, dcera mexického šéfa mafie.

 

Solar Opposites

seriál Solar Opposites series

Tým čtyř mimozemšťanů utekl ze svého explodujícího domovského světa a přistál na jednom americkém předměstí přímo u domu, který je ihned volný k nastěhování.

 

 

 

Somos

Somos

Mocný kartel obrátí život lidí z mexického příhraničního města Allende vzhůru nohama a celá situace skončí tragicky. Podle skutečných událostí.

 

 

 

Soudce Alexandr

seriál Soudce Alexandr

Na úspěchy právnických seriálů Soudkyně Barbara a Nejvyšší soud odpovídá televize Barrandov novým projektem ze soudní síně. Tentokrát se v hlavní roli objeví soudce Alexandr, který bude řešit především exekuce, podvody a dluhy.

 

 

 

 

Soudkyně Barbara

seriál Soudkyně Barbara

Seriál je českou mutací známého slovenského seriálu Súdna sieň. Talár soudkyně Barbary oblékají střídavě dvě herečky – Pavlína Kafková a Simona Prasková. Pořad má lidem nabídnout nahlédnutí do reálné soudní síně a ukázat postupnost soudního líčení. Případy, které soudkyně Barbara řeší, mají reálný základ, ale samozřejmě v nich hrají herci. Soudkyně rozhoduje o úplně běžných věcech, jako jsou rozvody, krádeže, podvody, dědické nebo sousedské spory atd.

 

 

 

Soukromé očko / Private Eyes

seriál Soukromé očko_Private Eyes series

Kriminální seriál, ve kterém vytvoří šlapající tandem bývalý profesionální hokejista, Matt Shade, a soukromá detektivka, Angie Everettová. Matt chce po ukončení kariéry najít nový směr, kterým by se mohl ubírat. Během kariéry se naučil předvídat a číst v lidech, což může uplatnit i v detektivní kariéře, která mu přinese nový typ adrenalinu, který ještě neznal a začne si ho naplno užívat.

 

 

 

Soukromé pasti

seriál Soukromé pasti

Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých. A těm zase pomáháme my. Soukromé věci jsou složité a nikde se to neučí. Navíc býváme zmatení. Nemluvě o tom, že doba je rychlejší než my a všechno se mění – než si s něčím poradíme, je to jinak.

Samostatné příběhy pod společným názvem Soukromé pasti hodně připomíná oblíbené Bakaláře Československé televize. Není to poprvé, co se Nova pouští do tohoto divácky vděčného formátu.

 

 

Soulmates

seriál Soulmates series

Příběh je zasazen 15 let do budoucnosti, kdy vědci objeví revoluční věc, která od základu změní životy všech lidí na naší planetě. Vytvoří test, který dokáže najít vaši spřízněnou duši.

První řadu tvoří šest samostatně stojících epizod, které se liší žánrem, postavami i vyzněním. Jednotlivé díly s prvky sci-fi vypráví provokativní příběhy o tom, jakou cenu stojí nalezení pravé lásky.

 

 

Soumrak Templářů / Knightfall

Soumrak Templářů_Knightfall

Pád Templářů, elitních bojovníků křížových výprav tak, jak ho zorganizoval Filip 4. Sličný. Z těchto událostí pochází neslavný Pátek 13. v říjnu roku 1307…

 

 

 

 

Soundtrack

seriál Soundtrack series

Soundtrack vypráví milostné příběhy skupiny rozdílných lidí, kteří žijí v moderním Los Angeles. Spojuje je hudba spočívající v jejich srdcích a myslích.

 

 

 

Soví dům / The Owl House

seriál Soví dům The Owl House series

Luz je mladá dívka, která se náhodou dostane portálem do světa démonů. Zde se spojí s čarodějnicí Edou a malým válečníkem Kingem. Ačkoliv neovládá magii, chce se stát čarodějnicí.

 

 

 

Španělská princezna / The Spanish Princess

seriál The Spanish Princess series

Pokračování minisérie The White Princess.

Mladý Henry je zasnouben s Kateřinou Aragonskou. Příběh je opět založen na knize Philippy Gregory. Krásná mladá princezna Kateřina Aragonská je zaslíbena anglickému trůnu již od dětství. Přicestuje tedy s dvorní dámou Linou do Anglie, aby Španěle splnili svůj slib a ona se provdala za prince Artura. Ten bohužel umírá, mladá princezna neví, co se bude dít dal. Vyjde najevo, že manželství nebylo konzumováno a je nadále pannou. A začne si všímat prince Jindřicha, který jednou bude králem.

 

Spartakus: Bohové arény / Spartacus: Gods of the Arena

Dříve než svého prvního soupeře přemohl Spartakus, prošlo branami arény mnoho jiných gladiátorů. Spartakus: Bohové arény vypráví příběh Gannica, jednoho z prvních šampiónů Batiatusovi gladiátorské školy, z kruté doby před příchodem Spartaka, kdy pro čestnost nebylo v aréně místo.
Batiatusova gladiátorská škola je na vzestupu a užívá si slávy svého nechvalně proslulého šampiona Gannica, jehož umění bojovat s mečem se vyrovná jen jeho záliba ve vínu a ženách. Nastala příhodná situace, na kterou čekal mladý Batiatus – konečně dokáže svrhnout nadvládu svého otce a převzít kontrolu nad školou. Je připraven zradit kohokoli, jen aby jeho gladiátoři byli ti nejžádanější. Po boku mu stojí loajální, vypočítavá manželka Lucretia, která navíc neváhá využít bezostyšnost svůdné přítelkyně Gaiy kdykoliv se to hodí. Společně se nezastaví před ničím, aby oklamali davy, upevnili svou moc a získali co největší bohatství.

 

Specialisté

Specialisté

Čtveřice ústředních vyšetřovatelů se vrhá z jednoho případu do druhého, přičemž řeší strasti svých rodinných i soukromých životů.

 

 

 

Speechless

Rodina s postiženým synem a její denní trampoty při zajištění lepšího domova v novém městě.

 

 

 

Spiderman

seriál Spiderman series

Petera Parkera na výstavě vědeckých novinek pokouše pavouk a tak se z něho stává „pavoučí muž“, který v noci bojuje jako superhrdina proti největším zločincům New Yorku, slézá stěny mrakodrapů a vrhá na zloduchy síťě. Ovšem ráno se přemění na plachého studenta Petera Parkera, kterého trápí běžné lidské problémy.

 

 

 

 

Spiknutí proti Americe / Plot Against America

seriál Spinutí proti Americe Plot Against America series

Sledujeme život v alternativní historii, kde prezidentské volby v roce 1940 nevyhrál Franklin D. Roosevelt, ale Charles Lindbergh.

 

 

 

Špiónka Harriet / Harriet the Spy

seriál Špiónka Harriet Harriet the Spy

Zvídavá jedenáctiletá dívka, která se snaží dozvědět všechno o čemkoli, aby mohla uskutečnit svůj sen stát se profesionální spisovatelkou.

 

 

 

Splitting Up Together

Splitting Up Together

Rozvádějící se pár starající se v náhradní péči o 3 děti najde nové důvody, proč zůstat spolu. Podle dánského sitcomu Bedre skilt end aldrig.

 

 

 

 

SpongeBob v kalhotách / SpongeBob SquarePants

SpongeBob v kalhotách_SpongeBob SquarePants

Žlutá čtvercová mycí houba žije v ananasu spolu se šnekem v městečku Bikini Bottom, kdy pracuje jako kuchař v přízemí Pacific Ocean a prožívá střelené příhody se svými přáteli.

 

 

 

 

Spoutaná láska

seriál Spoutaná láska series

Katerinu Verbitskayu vychovala kmotra Anna Chervinskaya jako vznešenou dámu. Celý svůj život však hrdinka byla pouze majetkem Petra Chervinskyho. Katerina se zamiluje do urozeného Olexeye Kosacha, který netuší o jejím původu. Oba budou muset na cestě za láskou a svobodou překonat mnoho zkoušek a překážek.

 

 

 

Spravedlnost pro mladistvé / Juvenile Justice

seriál Spravedlnost pro mladistvé Juvenile Justice

Kim Hye-soo hraje Sim Eun-seok, charismatickou soudkyni nově jmenovanou do okresu s nejvyšší kriminalitou mladistvých, která činí neortodoxní rozhodnutí k již existujícím rozsudkům. Později se snaží vyslat poselství, že za nemorální a nezákonné činy mladistvých je zodpovědná i společnost.

 

 

 

Spravedlnost v krvi / Blue Bloods

Příběh rodiny policistů oddaných městu New York. Policejní komisař, jeho tři děti a otec v penzi.

 

 

 

 

Správná dvojka / The Odd Couple

seriál Správná dvojka_The Odd Couple series

Oscar Madison je sportovní komentátor, který vede nepořádnický život. To se ovšem mění tehdy, když se jeho kamarád Felix Unger dozvídá, že se s ním chce žena rozvést. Oscar dovolí Felixovi, aby se u něj zdržel, než se postaví na nohy, jenže netuší, že si se svým kamarádem nesednou jako spolubydlící. Felix je velmi čistotný a hlavně úzkostlivý typ, zatímco Oscar bere vše s klidem. Dokážou spolu tyto dva protipóly žít, aniž by přišli k úhoně?

 

Spřízněné duše / The One

seriál Spřízněné duše The One series

Seriál se odehrává v blízké budoucnosti, ve světě, kde si můžete najít dokonalého partnera na základě DNA testu. Jediného člověka, do kterého jste geneticky náchylní se vášnivě zamilovat. Bez ohledu na to jak máte dobrý vztah, opravdu jste nikdy nepřemýšleli, jestli tam venku není někdo lepší? Už nikdy láska a vztahy nebudou jako předtím…

Jedná se o adaptaci románu Johna Marrse.

 

Squirrel Boy

seriál Squirrel Boy series

Srdce z ledu / Zero Chill

seriál Srdce z ledu Zero Chill series

Talentovaná krasobruslařka Kayla musí dát k ledu všechno, co ji baví – její brácha Mac totiž míří na prestižní hokejovou akademii a celá rodina se kvůli tomu stěhuje.

 

 

 

Srdcerváči / Heartstopper

seriál Srdcerváči Heartstopper

Nick a Charlie jsou dva britští teenageři, kteří studují na klučičí škole. Charlie je okouzlující a až příliš přemýšlivý gay. Nick je veselý a dobrosrdečný hráč rugby. Oba jsou nuceni usednout společně do školní lavice. Rychle se z nich stanou přátelé a Charlie se do Nicka hluboce zamiluje, i když nevěří, že by měl jakoukoliv šanci. Láska však může překvapit, Nicka totiž Charlie zajímá o dost více, než si oba kluci uvědomují. Seriál vypráví o lásce, přátelství, věrnosti a duševní nemoci.

Seriál je adaptací stejnojmenného YA komiksu.

 

SS GB

Thriller zasazený do Londýna ve 40. letech. Němci právě vyhráli bitvu o Británii a Londýn je v okupaci nacistů. Archer je detektiv ze Scotland Yardu, který pracuje pod SS. Archer však uvnitř sebe svádí velké dilema. Má efektivně spolupracovat, nebo se přidat k odporu?

Inspirováno stejnojmenným románem Lena Deightona.

 

 

Štafl

Štafl

Komediální seriál z taxikářského prostředí s příznačným názvem Štafl, ve kterém se představí v hlavních rolích Leoš Noha, Lukáš Příkazký a David Novotný.
Devítidílný zábavný cyklus si vůči nekalým praktikám některých taxikářů nebere servítky. Jednotlivé epizody jsou inspirovány autentickými zážitky. Příběh dobráka Jarina (Lukáš Příkazký), který přijel do Prahy z venkova, aby splatil dluh za zničený traktor, nabírá na obrátkách poté, co si ho vezme do parády strýc Pepe (Leoš Noha), známé pražské taxikářské eso. Ústřední dvojici doplní kamarád Milda (David Novotný) a čestný policista Karlíček (Jiří Ployhar ml.).

 

Staged

seriál Staged series

Hlavními hrdiny jsou herci z nízkorozpočtového divadla na West Endu, kteří se snaží pokračovat ve zkoušení her i během zákazu vycházení během pandemie. Jejich snahy však často dosahují až hranice absurdity a jsou mnohdy velmi humorné.

 

 

Stále v kurzu / Hacks

seriál Stále v kurzu Hacks

Deborah Vance je legendární komička z Las Vegas, která mentoruje bezejmennou pětadvacátnici.

 

 

 

Stalker

Skupina detektivů v L.A. vyšetřuje případy stalkerů.

 

 

 

 

 

Stan Against Evil

seriál Stan Against Evil series

Stárnoucí policejní šerif, který jednou neudrží nervy na uzdě a ztratí kvůli tomu svou práci, spojí své síly s Evie, tvrdou novou šerifkou, u které nemá ani trochu respektu, proti zlým démonům, kteří sužují jejich malé město v New Hampshiru už od 17. století.

 

 

 

Stan Lee’s Lucky Man

seriál Stan Lee's Lucky Man series

V seriálu budeme sledovat osudy londýnského detektiva z oddělení vražd Harryho Claytona. Ten díky záhadné ženě získá schopnost kontrolovat svoje štěstí. Na první pohled se zdá, že to pro Harryho bude znamenat obrat k lepšímu. Přeci jen ho opustila manželka i s jejich dítětem a kromě toho musí neustále čelit výhrůžkám od šéfa podsvětí, kterému dluží peníze. Jenže štěstěna si také vybírá svou daň…

 

 

Star proti silám zla / Star vs. Forces Of Evil

seriál Star proti silám zla Star vs. Forces Of Evil series

Animovaný seriál sleduje osudy odvážné princezny, Hvězduše Motýlové. Kvůli přetrvávajícímu nebezpečí její rodné planety, rodiče ji posílají na planetu Zemi. Velmi rychle si tam najde kamarády, se kterými bude bojovat proti silám zla.

 

 

 

 

Star Trek: Discovery

Star Trek Discovery

Deset let před událostmi původní série Star Treku odklání Federace USS Discovery loď z původní průzkumné mise a vysílá ji do boje s Klingony.

 

 

 

Star Trek: Enterprise

seriál Star Trek Enterprise series

100 let po prvním kontaktu a před narozením kapitána Kirka. V této době se odehrávají příběhy, které zažívá posádka vesmírné lodi Enterprise při prvních krůčcích prozkoumávání galaxie.

Je polovina 22. století. Lidé nemají k dispozici štíty, neexistuje žádná Federace, transportéry se používají pouze pro přepravu nákladu, protože nejsou bezpečné.

Za těchto podmínek se do vesmíru vydává posádka první lodi, která dosahuje Warpu 5, Enterprise NX-01, pod vedením kapitána Archera, aby prozkoumávala, poznávala a vstupovala tam, kam se dosud člověk nevydal. Na svých cestách se seznamuje s novými rasami, poznává Klingony, Andoriany a další..

První seriál ze světa Star Treku, který v názvu toto slovo původně nemá (ale po odvysílání 2. série bylo nakonec přidáno).

Star Trek: Hluboký vesmír 9 / Star Trek: Deep Space Nine

Star Trek: Hluboký vesmír 9 / Star Trek: Deep Space Nine

STAR TREK: HLUBOKÝ VESMÍR DEVĚT, čtvrtý seriál z legendárního startrekovského univerza Gena Roddenberryho, je zasazen do poloviny 24. století, odkud přináší dobrodružství týmu důstojníků Spojené federace planet, jimž byla svěřena hvězdná stanice, vytvářející obranný val v blízkosti první stabilní červí díry vedoucí do tajemného kvadrantu Gama. Úkolem posádky Hlubokého vesmíru devět není nic menšího než chránit a zkoumat vesmír a vydávat se na místa, která ještě nikdo z Federace nikdy nenavštívil…

 

 

Star Trek: Lower Decks

seriál Star Trek Lower Decks series

Animovaný seriál se zaměřuje na posádku jedné z méně významných lodí v Hvězdné flotile v roce 2380.

 

 

 

 

 

Star Trek: Nová generace / Star Trek The Next Generation

seriál Star Trek Nová generace_Star Trek The Next Generation series

Nové planety. Nové příběhy. Nový neprozkoumaný svět.

Star Trek: The Next Generation tvoří spolu s Deep Space Nine (DS9) a Voyagerem jádro celého Star Treku, které je mezi sebou nejvíce pospojováno nejen po obsahové stránce (ve slova smyslu dějových vazeb), ale i zpracováním a výpravou. Od prvního Star Treku (OS – na dnešní dobu značně archaicky působícího seriálu) a od nejnovějšího natočeného (Enterprise – daleko moderněji a akčněji pojatého) jej dělí značná propast. Pro miliony trekkies ve světě (fandy Star Treku) tvoří základní kámen…

Nepřekonatelný Patrik Stewart a jeho role v roli kapitána Pickarda vtiskli seriálu novou, přemýšlivější tvář, která silně ovlivnila tvorbu DS9 a Voyageru. Méně rychlé akce, společenská temata v podtextu, humanita a vysoký mravní standard (konvergující k ideálu) členů posádky, utopistický a líbivý model uspořádání lidské společnosti budoucnosti se směrnicí, fakticky nahrazující zákon i desatero, minimální náboženský akcent, rozšíření tematických okruhů (paralelní světy, časové paradoxy…), lidstvo, které se ve vesmírném kvadrantu pozvolna stává nenásilnou dominantou, velké množství cizích ras a imperií, důstojní a mocní nepřátelé (mezi kterými vynikají Borgové, kteří rozhodně stojí za zmínku: vysoce technologická rasa kyborgizovaných organických bytostí s kolektivním vědomím), asimilující všechny ostatní a disponující technologiemi asimilovaných).

Dostupný vesmír je plný bytostí, které jsou uspořádány v jednotlivých společenských seskupeních, která se jedno od druhého výrazně liší. Každé takové seskupení má charakteristické představitele, vlastní strukturu, filosofii a osud. Napříč jednotlivými říšemi, rasami, federacemi (kam patří i lidstvo), skupinkami a jedinci to vře…

Star Trek: Picard

seriál Star Trek Picard series

Seriál sleduje Jean-Luca Picarda 18 let po událostech, ke kterým došlo ve filmu Star Trek: Nemesis. Federace se vyrovnává se zničením Romulu a zmizením velvyslance Spocka. Admirál Picard si užívá zaslouženého odpočinku ve Francii, jenže pak ho navštíví někdo, kdo změní naprosto všechno…

 

 

 

 

Star Trek: Prodigy

seriál Star Trek Prodigy

Skupinka náctiletých delikventů ukradne opuštěnou vesmírnou loď Hvězdné flotily a vydají se prozkoumávat galaxii na vlastní pěst.

 

 

 

Star Trek: Strange New Worlds

seriál Star Trek Strange New Worlds

Spock, kapitán Pike a Number One se vydávají na další vesmírná dobrodružství.

 

 

 

 

Star Trek: Voyager

seriál Star Trek Voyager series

Voyager je čtvrtým, předposledním seriálem nesoucí jméno Star Trek. Děj se poněkud liší. Je sice opět situován na loď Federace, ale tím končí veškerá podobnost. U.S.S. Voyager totiž nebrázdí známý vesmír a neudržuje mír pod záštitou Federace. Hned při své první misi, která měla za úkol objasnit zmizení Makistské lodi s důstojníkem Hvězdné flotily inkognito na palubě, je přenesen vysoce výkonným zařízením na opačnou stranu galaxie, do nezmapovaného Delta kvadrantu.

Voyager je nyní sám, bez pomoci Federace a spojenců… Jedno mu nikdo vzít nemůže… naději… naději, že narazí na cokoli, co mu zkrátí přes 70 000 světelných let dlouhou cestu. Posádka se s tíží svého osudu odhodlaně vydává vstříc nástrahám a dobrodružstvím zpátky domů.

 

 

Star Trek: The Original Series

seriál Star Trek The Original Series

Píše se hvězdné datum 1312.4. USS Enterprise, nejmodernější z hvězdných lodí Spojené federace planet, se vydává na cestu pod velením dosud nejmladšího kapitána Hvězdné flotily, sotva třicetiletého Jamese Tiberia Kirka. Na cestu, která se zapíše do dějin. Na cestu, která ji zavede až tam, kam se dosud člověk nevydal…

 

 

 

Star Wars Povstalci / Star Wars Rebels

Seriál plný akce je zasazen mezi Epizodu III a IV, do období, jež se na obrazovkách doposud neobjevilo. Star Wars Povstalci začíná ve chvíli, kdy Impérium pevně svírá Galaxii ve svých rukou a loví zbývající rytíře Jedi. V této chvíli se proti Impériu začne formovat povstalecká Aliance…

 

 

 

Star Wars Resistance

seriál Star Wars Resistance series

Příběh je zasazen několik dekád po událostech z Návratu Jediho a šest měsíců před událostmi ze Síla se probouzí. Hlavním hrdinou je Kazuda Xiono, mladý pilot, který je naverbován k povstalcům, aby dělal špeha v nitru sílící hrozby v podobě Prvního řádu.

 

 

 

Star Wars: Klonové Války / Star Wars: Clone Wars

Seriál popisuje událostí mezi druhým a třetím dílem filmové ságy a zaměřuje se hlavně na vedlejší postavy.

 

 

 

Star Wars: The Bad Batch

seriál Star Wars The Bad Batch series

Seriál sleduje elitní a experimentální klony Bad Batch, kteří hledají vlastní cestu v rychle se měnící galaxii krátce po klonové válce. Členy Bad Batch tvoří jedinečná parta klonů, kteří se od svých bratrů v armádě klonů geneticky liší. Každý disponuje osobní mimořádnou schopností, což z nich dělá mimořádně efektivní vojáky. V éře po klonové válce se vydají na nebezpečnou misi, na které se snaží udržet hlavu nad vodou a najít svůj životní úděl.

 

Star Wars: Visions

Star Wars Visions

Nejlepší anime tvůrci ukazují svůj pohled na svět Star Wars.

 

 

 

 

 

starGate Origins

starGate Origins

Prequel seriálu Stargate SG 1 zahrnující objevení mimozemské technologie pohřbené v Egyptě a pokus Nacistů tuto ukrást.

 

 

 

 

Stargirl

seriál Stargirl series

Středoškolačka Courtney Whitmore inspiruje partičku mladých hrdinů k tomu, aby zastavili padouchy z minulosti. Seriál je hranou adaptací komiksu Stargirl od nakladatelství DC Comics, v němž se představuje první tým superhrdinů zvaný Americký spolek spravedlnosti.

 

 

 

 

StartUp

seriál StartUp series

Agent FBI Phil Rask, specializující se na finanční zločinym se střetne s Nickem Talmanem, chytrým a inteligentním finančníkem v obchodě s oblečením v Miami. Jenže Rask nejde po Talmanovi, ale po jeho otci. Nick s ním má taky problém, protože jeho otec, ač bohatý, je velice nezodpovědný – zmizí a donutí Nicka, aby schoval jeho peníze a šel na FBI. Jenže Nick se rozhodne peníze investovat do startupu, který vede neortodoxní technička Izzy Morales.

 

 

Šťastné údolí / Happy Valley

seriál Šťastné údolí_Happy Valley series

Catherine Cawood je policejní seržantka v údolích Yorkshiru, která se stále vyrovnává se sebevraždou své dcery. Když už pomalu začíná opět žít svůj život, všimne si, že se do města vrátil Tommy Lee Royce, muž, o kterém si Catherine myslí, že je zodpovědný za události, které její dceru dovedly k sebevraždě. Brzy se stává hledáním Royce posedlá, nevědouc o tom, že je Royce zapojen do tajného únosu Ann Gallanger, spiknutí zorganizovaném Ashleym Cowgillem. Vše se rychle obrátí k horšímu; únosci se snaží, aby jejich tajemství nevyšlo na povrch. Catherine je jim ale na stopě.

 

 

Station 19

Station 19

Osobní a profesní životy skupiny hasičů v Seattlu. Spinoff Chirurgů.

 

 

 

 

Station Eleven

seriál Station Eleven

Přeživší smrtící pandemie chřipky se snaží znovu vybudovat svoje životy poté, co přišli o všechno.

Podle stejnojmenného románu spisovatelky Emily St. John Mandelové.

 

 

Status: Nežádoucí / Burn Notice

Agent CIA Michael Westen se uprostřed mise v Nigérii dozví, že se z neznámého důvodu ocitl na černé listině. 

Je odstřižen od finančních zdrojů, nikdo z jeho kontaktů se k němu nezná, jako by posledních 10 let pro agenturu vůbec nepracoval. Dokud nezjistí, kdo a proč ho označil za nežádoucího, je doslova odepsaný…

 

 

 

 

Stav ohrožení / Crisis

Ballardova střední škola. Místo, kam chodí děti nejmocnějších lidí ve Washingtonu, ať už jde o různé ředitele, senátory, diplomaty a dokonce sem chodí i prezidentův syn. Dnes mají děti radost, protože se neučí. Jedou totiž na exkurzi. Jenže když jejich autobus padne do léčky únosců, je najednou z jejich výletu mezinárodní krize.
Teď, když jsou nejmocnější lidé země na kolenou a vydaní na milost a nemilost pomstychtivého génia, vyvstává jediná otázka. Jak daleko jste ochotni zajít, aby se vaše dítě vrátilo živé a zdravé? A co teprve, když patříte mezi nejmocnější lidi na světě…

 

 

Still Star-Crossed

Historické drama, které začíná tam, kde končí slavný příběh o Romeovi a Julii. Sledujeme zrady, intriky v zámku a zakázané romance Monteků a Kapuletů, které propukají jako důsledek tragického osudu mladých milenců.

Seriál je adaptací stejnojmenné knihy od Melindy Taub.

 

 

Stíny nad jezerem / Top of the Lake

seriál Stíny nad jezerem

Detektiv Robin Griffinová se pouští do nebezpečného případu. Musí vyšetřovat zmizení dvanáctileté těhotné dívky, dcery místního drogového bosse.

 

 

 

 

Stíny nad Waikiki / One West Waikiki

seriál Stíny nad Waikiki One West Waikiki series

I nad slunnou Havají se občas stahují mračna – zločinu.

 

 

 

 

 

 

 

Stitchers

Mladá žena je naverbována tajnou vládní agenturou, aby se „zašila“ do myslí nedávno zemřelých a použila jejich vzpomínky při vyšetřování vražd.

 

 

 

 

Stopy života

seriál Stopy života

 

Doktorka Lýdie Kellerová je primářkou psychiatrického oddělení, jejíž práce se úzce prolíná s osobním životem. V každém díle se seznámíme s jedním případem osoby, kterou životní zkušenost dovede právě na psychiatrické oddělení.

 

 

Stoupenci zla / The Following

Šílený, sadistický a zároveň geniální sériový vrah Joe Caroll uprchne z vězení po odsouzení za vraždy čtrnácti mladých žen. Jeho útěk je ovšem pouhým začátkem zvráceného příběhu protkaného nespočtem vražd, který hodlá Caroll odvyprávět. K případu je povolán bývalý agent FBI Ryan Hardy, který se podílel na jeho případu už od samotného začátku. Ryan zná Carolla tak jako nikdy jiný a je tedy jedinou nadějí na jeho zastavení.

 

 

 

Strange Angel

seriál Strange Angel series

Založeno na stejnojmenné knize George Pendlea z roku 2006.

Příběh je zasazený do 40. let v Los Angeles a sleduje geniálního a zároveň tajemného vědce Jacka Parsonse, který pracuje pro americkou vládu a zabývá se výzkumem raket. To je Jack Parsons přes den. V noci se z něj stává nadšený učedník okultismu a sexuálních rituálů.

 

 

Stranger Things

V 80. letech se zmizení mladého chlapce vyvine v neuvěřitelnou záhadu zahrnující přísně tajné experimenty, děsivé nadpřirozené síly a malou holčičku ovládající telekinezi.

 

 

 

 

Strangers

seriál Strangers series

Život profesora Jonaha Mulraye je obrácen vzhůru nohama, když je jeho žena Megan zabita během dopravní nehody v Hong Kongu. I když zde pracovala a žila tři a půl roku, Jonah ji nikdy nejel navštívit. Hrdina žije nenápadným usedlým životem a jeho strach z létání ho drží v Londýně. Nyní však nemá na výběr. Musí cestovat přes oceán, aby identifikoval tělo ženy, kterou miloval. Nedlouho po příjezdu do Hong Kongu Jonah odhalí šokující informaci o své ženě. Postupem času je vtažen hluboko do pavučiny konspirace, když se snaží odhalit pravdu o manželčině smrti.

 

 

Strážce duší

seriál Strážce duší

Tajemství je největší pokušení.

Oceánem věčnosti putují strážci duší. Vedeni neomylným zákonem prozřetelnosti přicházejí na svět, aby chránili, co má zůstat skryté, a odhalili, co má být zjeveno. Ve službách osudu berou na sebe lidskou podobu, ale jen vyvolení smějí spatřit jejich tvář.

Devět napínavých a tajuplných příběhů se spisovatelem Armínem a studentkou Katkou v hlavní roli. Oba dva pátrají po záhadách jak z minulosti, tak ze součastnosti.

Žánrově se seriál pohybuje na pomezí detektivky a napínavého thrilleru s prvky tajemna, ale i jemného humoru.

Strážce pořádku / Justified

US Marshal Raylan Givens toho moc nenamluví, ale když se pustí do akce, většinou to stojí za to. Jeho nezvyklé metody a přístup obecně mu způsobují dost problémů nejen u jeho nadřízených, ale i u těch, které má vyšetřovat…

 

 

 

 

 

 

Strážci vesmíru / Power Rangers

seriál Strážci vesmíru Power Rangers series

Tým teenagerů je rekrutovám tajemným Zordonem, aby zachránili Andelský háj před zlou čarodějnicí Ritou Repulsu a později lordem Zeddem, ďábelským císařem z vesmíru a jeho hordou monster.

 

 

 

 

Strážmistr Topinka

seriál Strážmistr Topinka

Spin-off seriálu Doktor Martin.

Svérázný strážmistr Topinka bere svou práci jako poslání a žádný případ pro něj není dost malý na to, aby si nezasloužil pátrání ve velkém stylu. Topinka působí v beskydském městečku Protějov, kde řeší různé úsměvné vesnické záhady.

 

 

Stříbrná pila

seriál Stříbrná pila

Seriál životních osudů lidí z beskydských hor z konce 70 let 20. století.

Příběh se točí kolem rodiny dřevařů Dubiňákových, kde se řemeslo dědí již dlouho z otce na syna. Nejmladší syn Stáňa se vrací z vojny a v rozvětvené rodině Dubiňáků to vyvolá velké nadšení a především přípravy na jeho návrat. Všichni předpokládají, že se vrátí k práci dřevorubce, kterou dělal před vojnou. Jeho kamarád mu však nabízí výnosnější místo číšníka ve své hospodě. Navíc jeho vztahu s Věrkou nepřeje její otec hajný Švejda.

Blíží se dřevařská soutěž…

Strike the Blood

seriál Strike the Blood series

300 km jižně od Tokia leží umělý ostrov Itogami, který byl schválena vládou, aby zde mohli bydlet duchové, upíři, mořské panny a jiné magické bytosti, které byly na pokraji vyhynutí. Kojou Akatsuki je jeden takový obyvatel který býval typickým středoškolský chlapcem, dokud se při jednom incidentu před 3 měsíci nestal čtvrtým potomkem – mocným upírem – proti jeho vůli. Zatímco by on nejraději zůstal anonymním teenagerem. Vše se mění, když doráží Himeragi Yukina, „meč šamana“ ze speciální protiteroristické jednotky, s úkolem hlídat a popřípadě zneškodnit Kojoua …

 

 

Stumptown

seriál Stumptown series

Dex Parios je silná, asertivní a výřečná vojenská veteránka s komplikovaným osobním životem. Tíží ji mimo jiné dluh ze sázení nebo bratr, o kterého se musí v Portlandu starat. Její vojenské dovednosti z ní dělají výborné soukromé očko. Nicméně její drsný styl bez servítek ji staví do hledáčku drsných kriminálníků, a stejně tak nemá dobrou pověst ani u policie.

 

 

 

 

Sue Thomas: Agentka FBI / Sue Thomas: F.B.Eye

Seriál podle skutečné události. Sue Thomasová je odmalička hluchá, a přesto se stala přední agentkou FBI. Při plnění náročných úkolů jí kromě týmu profesionálních kolegů a přátel pomáhá také věrný přítel – její asistenční pes Levi.

 

 

 

 

Sunnyside

seriál Sunnyside series

Garrett Shah je bývalý newyorský radní, který konečně najde své životní poslání. Do cesty se mu postaví šest imigrantů, kteří potřebují jeho pomoc ve snaze nalézt svůj americký sen.

 

 

 

 

 

Super drbna / Gossip Girl

Do města se vrací Serena van der Woodsenová, která před časem bez rozloučení odjela do internátní školy. Hned po příjezdu začíná tušit, že vše nezůstalo při starém.

 

 

 

 

Super Pumped: The Battle for Uber