S

 

 

S nervama v koncích / On the Verge

S nervama v koncích On the Verge

Seriál se točí okolo čtyř matek z Los Angeles, jejich manželství, kariér a rodin. Hrdinky se rozhodnou změnit svůj život k lepšímu, aby ze sebe daly maximum a ještě něco dokázaly.

 

 

 

 

 

S.W.A.T.

S.W.A.T.

Policejní důstojník černé pleti je pověřen vedením S.W.A.T. jednotky a někdy je na vážkách mezi loajalitou k ulicím, ve kterých vyrůstal, a příslušností k jednotce, které velí.

 

 

 

 

Sabrina – mladá čarodějnice / Sabrina The Teenage Witch

Hlavní hrdinka Sabrina se do svých šestnácti let domnívá, že je obyčejná puberťačka. Život se jí navždy změní ve chvíli, kdy zjistí, že patří k čarodějnickému rodu stejně jako její dvě tety Hilda a Zelda, se kterými žije.

 

 

 

Salamandr

seriál Salamandr

Do soukromé bruselské banky Jonkhere se vloupá profesionálně organizovaný gang, který vykrade přesně 66 bezpečnostních schránek nejvlivnějších lidí z celé Belgie. Zloději jsou poměrně vybíraví a vezmou si jen peníze, šperky a osobní dokumenty. Mocní, kteří se stali obětí krádeže, nemají nejmenší zájem na policejním vyšetřování, které by mohlo vést ke zveřejnění uschovaných citlivých dokumentů. Do cesty jejich snah vše ututlat se však nachomýtne detektiv federální policie Paul Gerardi. Okradení prominenti potřebují celou záležitost utajit, ale tím na sebe pouze upoutají pozornost Gerardiho, který tuší spiknutí. Zároveň je ovšem děsí neodbytná otázka: Kdo měl zájem na získání citlivých informací o vlivných lidech a jak získané materiály hodlá využít?

 

Salem

V divokém světě 17. století v Massachussetts zkoumá Salem, co bylo opravdu příčinou smutně proslulých procesů s čarodějnicemi. Snaží se také odkrýt temnou, nadpřirozenou pravdu skrývající se za touto érou americké historie. V Salemu čarodějnice existují, ale nejsou tím, čím nebo kým se zdají být…

 

 

 

Salvation

Mladý student, který se věnuje technologickému odvětví, se dozví znepokojující zprávu. K Zemi se blíží obrovský asteroid, který na ni dopadne za zhruba půl roku. Se svým odhalením se proto ihned svěří Pentagonu.

 

 

 

 

Sanditon

seriál Sanditon series

Impulzivní Charlotte Heywood přijíždí do Sanditonu, rybářské vesnice, která se proměňuje na přímořský resort.

Minisérie natočená na motivy nedokončeného románu Jane Austen.

 

 

 

Sanford and Son

seriál Sanford and Son series

Americký remake britského sitcomu Steptoe and Son. Fred Sandford společně se svým třicetiletým synem Lamontem obchoduje s odpadem. Lamont sice toho podnikání nemá rád, ale otec ho vždy nějak přinutí, aby zůstal.

 

 

 

 

Sanitka

seriál Sanitka

Posádky vozů první pomoci vyjíždějí tam, odkud se ozývá naléhavé volání.

Seriál, který se snažil zaznamenat rozhodující momenty ve vývoji pražské záchranné služby v letech 1956-1975 a podal také svědectví o náročnosti práce jejich pracovníků.

 

 

 

 

Sanitka 2

seriál Sanitka 2

Seriál Sanitka 2 je televizní román o záchranné službě těchto dní. Volně navazuje na legendární sérii z osmdesátých let, kterou proslavil na svou dobu výjimečný příběh z prostředí záchranné služby, herecké osobnosti i seriálová hudba s titulní písní Můj čas. Volně navazující druhá řada se divákům představí ve třinácti dílech jako nový samostatný příběh. Nabídne setkání s původními postavami, dnes o něco staršími, a představí tváře nové. Vznikl televizní román z prostředí záchranné služby, jejíž úkol – záchrana lidského života – se nemění. Mění se ale vše kolem, stejně jako se změnila doba i lidé, kteří v ní žijí…

 

 

Santa Clarita Diet

seriál Santa Clarita Diet series

Černá komedie sleduje osudy manželského páru žijícího s dcerou na předměstí Los Angeles. Sheila a Joel Hammondovi jsou realitní agenti a jejich život je jedna velká nuda. Ale tato skutečnost se velmi brzy změní, když se z Sheily stane žijící zombie, které ke svému přežití potřebuje jíst lidské maso. Drastická změna ze Sheily udělá energickou, sebevědomou a pozitivně naladěnou ženu. A pokud zvládne nesežrat svoji milovanou rodinu, mohla by se jí nedávná smrt v jistém směru dokonce vyplatit.

 

 

Santa Clausovi / The Santa Clauses

seriál Santa Clausovi The Santa Clauses

Scott Calvin je na prahu svých 65. narozenin a uvědomuje si, že nemůže být Santou navždy. Začíná nestíhat své santovské povinnosti a hlavně má rodinu, které by život v normálním světě prospěl, zejména jeho dvěma dětem, které vyrostly na severním pólu.

Scott má na starosti spoustu skřítků, dětí a rodin, kterým se musí zavděčit, a tak se vydává hledat vhodného náhradního Santu a zároveň musí připravit svou rodinu na nové dobrodružství v životě směrem na jih od severného pólu.

Na motiv filmu The Santa Clause.

 

Satan přichází / Damien

seriál Satan přichází_Damien series

Damien je sequelem ke klasickému hororu z roku 1976, The Omen.

Hlavní postavou thrilleru je dospělý Damien Thorn. Záhadné dítko už je dospělé a zdánlivě si neuvědomuje blízkou přítomnost satanistických sil, které jej obklopují. Damien je stále pronásledován svou minulostí. Nyní se musí smířit se svým pravým osudem – je to Antikrist, nejobávanější člověk od počátku lidstva!

 

Savage Beauty

seriál Savage Beauty

Záhadná žena, která se chce pomstít za svou tragickou minulost, se dostane do mocné rodiny, která vlastní celosvětové impérium krásy – a temná tajemství.

 

 

 

Saved by the Bell (2020)

seriál Saved by the Bell (2020) series

Pokračování stejnojmenného populárního sitcomu z 90. let.

 

 

 

 

 

Sběratelé kostí / Bones

Když se v hromědě slisovaného kartonu v recyklační továrně objeví obraz Panny Marie, Agenti Booth a Dr. Brennanová přezdívaná „Kostička“ vyrážejí do terénu. Nejde totiž o zázračné zjevení, ale obrys vysušeného těla, které leží uvnitř kartonů a je kompletně slisovaené.

Je už jen na „Sběratelích kostí“, aby přišli na to, co tuhle oběť mohlo usmrtit. A je to právě brilantní soudní antropoložka Dr. Temperence „Bones“ Brennanová, která je na hledání tajemství mrtvých v jejich kostech doslova umělkyní. Taky proto pomáhá při vyšetřování vražd tam, kde obvyklé metody ohledávání pozůstatků mrtvých nefungují. Ačkoli pracují všichni s mrtvými, ani ve světě hrůzných zločinů nechybí trocha toho humoru a lidskosti.

 

Scandal

Bývala ředitelka komunikace Bílého domu funguje jako „krizová manažerka“ politiků, která dělá všechno proto, aby chránila veřejný obraz svých klientů.

 

 

 

Schimanski

seriál Schimanski series

 

Schitt´s Creek

Původně velmi bohatá rodina je po zabavení majetku nucena žít v malém městečku, které otec kdysi koupil jako vtip pro svého syna.

 

 

 

Schmigadoon!

seriál Schmigadoon! series

Pár baťůžkářů na svém výletě narazí na magické městěčko Schmigadoon, kde se všichni chovají jako v muzikálu ze zlaté éry 40. let. Ale nemůžou z něj jen tak odejít, dokud nenajdou svou pravou lásku.

 

 

 

Schodiště / The Staircase

seriál Schodiště The Staircase

Michael Peterson je spisovatel, válečný veterán a držitel několika medailí za hrdinství. Je to úspěšný muž, manžel a otec. 9. prosince 2001 ale dispečink záchranné služby přijímá hovor, ve kterém Peterson oznamuje, že našel svou ženu Kathleen mrtvou, když spadla ze schodů.

Po pitvě se ale rozjede velké vyšetřování a soudní proces. Smrt Kathleen totiž vůbec nebyla nehoda.

Seriál je založen na skutečné události.

 

Schooled

seriál Schooled series

Příběh je zasazen do 90. let. Hlavními hrdiny jsou učitelé akademie Williama Penna, konkrétně ředitel Glascott, trenér Mellor a Lainey Lewis. Všichni tři i přes své výstřednosti a šílené osobní životy jsou pro své studenty stále vzory a hrdiny.

Seriál je spin-offem The Goldbergs.

 

 

 

 

Scream

Hororové drama stanice MTV, které vychází ze stejnojmenného filmu z roku 1996.

Video na YouTube se virálně rozšíří. Tato zdánlivě běžná věc přinese dospívající dívce Audrey kupu problémů. Video se totiž stane katalyzátorem, který vede k vraždě. Ta otevře dveře, za kterými se skrývá temná minulost městečka, ve kterém Audrey žije.

 

 

Scream Queens

Antologie mixující žánr komedie a hororu.

1. série: Sesterstvo Kappa Kappa Tau na Wallace University, v jehož čele je zábavná a zároveň nemilosrdná Chanel Oberlinová, je ohroženo životem zničenou děkankou Cathy Munschovou, jejíž cílem je změnit školní systém. A aby toho nebylo málo, po kampusu řádí maniak v obleku školního maskota , který pokračuje ve vraždách, jež začaly před dvaceti lety.

2. série: Poté, co Cathy Munschová opustila univerzitní kampus, se rozhodla otevřít si vlastní nemocnici, jejímž cílem je léčit těžko léčitelné nemoci. Z nejasných důvodů se rozhodne oslovit Chanel a její soukmenovkyně s tím, aby v ústavě začaly pracovat, a ony nakonec souhlasí. Zatím ovšem netuší, že se blíží nová, tentokrát zelená hrozba.

Scrubs: Doktůrci / Scrubs

Mladý doktor John „JD“ Dorian si hned v první pracovní den ve fakultní nemocnici Sacred Heart uvědomí, že ho ani dlouhá léta na lékařské fakultě nepřipravila na střet s realitou. Tváří tvář svérázným pacientům se cítí bezradný, ostatní lékaři ho urážejí a znepříjemnit život se mu snaží i zlomyslný údržbář. JD si dokonce není jistý, jestli tenhle chlapík není jen výplodem jeho bujné představivosti.

Zato jeho nejlepší kamarád a spolubydlící – chirurgický praktikant Chris Turk – je přesný opak a mezi elitářské kolegy snadno zapadne. A pak je tu ještě krásná mladinká doktorka Elliot Reidová, která Johnovi padne do oka. Na tři začátečníky dohlížejí přísný a občas zákeřný primář Bob Kelso, pohledná vrchní sestra Carla Espinosová a mrzutý doktor Perry Cox, jemuž však v skrytu duše na svěřencích záleží. Cox se postará o většinu vtipných situací. JD každou epizodu komentuje jako vypravěč. Slyšíme jeho úvahy a surrealitu seriálu dodávají momenty, kdy se dostaneme přímo do jeho hlavy. Hrdinové zažívají lásky a problémy, musejí čelit rodinným povinnostem, nekonečnému papírování a neustálému proudu pacientů. V nemocnici plné nevypočitatelných existencí není o zábavu nouze, i když se občas mísí s tragickými situacemi, které k životu zkrátka patří.

Seal Team

Tým těch nejlepších z amerického námořnictva plánuje a řeší vysoce rizikové mise.

 

 

 

 

Seal Team 6

Členové 6. námořního týmu SEAL jednotek se snaží zachránit svého bývalého velitele, který byl zajat Nigerijskými Boko Haram teroristy.

 

 

 

Secrets of Sulphur Springs

seriál Secrets of Sulphur Springs series

Seriál o chlapci a jeho rodině, kteří se přestěhovali do údajně strašidelného hotelu na okraji malého města.

 

 

 

Sedm smrtelných hříchů / Nanatsu no Taizai

seriál Sedm smrtelných hříchů Nanatsu no Taizai series

V království Liones, existovala skupina sedmi nejlepších a nejkrutějších rytířů, jmenovali se „Sedm smrtelných hříchů“. Byly obviněni ze zavraždění velitele svatých rytířů. Poté byly rozpuštěni a stíháni.
Po deseti letech od této události dojde k převratu, který vedou svatí rytíři a sesazují krále. Tím začíná jejich krutovláda. To se nelíbí králově dceři Elizabeth. Ta se vydává na cestu najít sedm hříchů, kteří by měly mít dostatek sil na záchranu království…

 

 

Sedmilhářky / Big Little Lies

Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy australské autorky Liane Moriarty.

Big Little Lies je podvratná komedie, která vypráví příběh třech matek malých dětí. Jejich zdánlivě bezchybné životy se rozmotávají až do bodu, kdy dojde k vraždě. Identita oběti však není známa a diváci se postupně dozvídají, co všechno událostem osudného večera předcházelo.

 

 

 

See

seriál See series

Děj se odehrává v budoucnosti, kdy lidstvo přišlo o zrak. Musí se naučit žit bez něj. Pak se jednoho dne narodí dvojčata, která vidí.

 

 

 

 

 

 

Šéf / Boss

Tom Kane je starostou Chicaga a nedávno se mu stalo něco, co by nikdy nečekal. Lékaři mu diagnostikovali degenerativní poruchu mozku. Protože je rozhodnut si svůj post udržet, tuto diagnózu utají přede všemi, kromě jeho lékařky, doktorky Elly Harrisové. Lidé kolem Kanea jsou naštěstí natolik zabráni do vlastních problémů, že si ničeho neobvyklého nevšimnou.

Jediní, kdo pojmou určité podezření, jsou jeho osobní poradci, Kitty O’Neillová a Ezra Stone, nicméně si svého šéfa váží natolik, že se ho přímo nezeptají. Žádné podezření nemá ani kandidát na pozici guvernéra státu Illinois, Ben Zajac. Ve finále má skutečné podezření pouze Kaneova dcera Emma, která začíná cosi tušit. Ví však dost na to, aby tajemství odhalila? A pokud ano, co by to znamenalo pro starostovu kariéru?

 

Sefirin Kizi

seriál Sefirin Kizi

Sancar, syn chudého zemědělce, se zamiluje do Nare, dcery tureckého velvyslance. V jejich svatební noc však Nare zmizí a nikdo neví, co se s ní stalo. Někdo říká, že se proměnila na ptáka a odletěla, jiní říkají, že umřela, další, že odletěla do Evropy za svým otcem. O 9 let později se Sancar žení s Menekse, dívkou z jeho města. Na jeho svatbě se znenadání objeví Nare s malým děvčátkem – Melek, o kterém tvrdí, že je to Sancarova dcera. Nare očividně utíká před problémy a je nucena mu svou dceru svěřit do péče. Co takové se stalo v osudnou noc před 9 lety, že to přinutilo Nare zmizet? Proč Nare utíká? Dokáží si k sobě se Sancar opět najít cestu?

 

 

Sektor / Industry

seriál Sektor Industry series

Seriál nás zavede do světa mezinárodního finančního sektoru. Sledujeme ambiciozní mladé dvacátníky, kteří se snaží zajistit svou budoucnost. Skupinka čerstvých absolventů bojuje o omezenou nabídku stálých pozic v nejvýznamnější investiční bance v Londýně. Hranice mezi školou, přátelstvím, láskou a nepřátelstvím se začnou brzy stírat. Hrdinové zjistí, že se dostali do kultury společnosti, kterou definuje sex, drogy a ego stejnou měrou.

 

 

 

Selena: Cesta ke slávě / Selena: The Series

seriál Selena Cesta ke slávě Selena The Series series

Životopisné drama o známé zpěvačce jménem Selena a její rodině.

 

 

 

 

 

Selfie

V moderní verzi My fair Lady se sebou posedlá žena musí naučit fungovat offline v reálném světě a se skutečnými lidmi.

 

 

 

 

Sense8

Skupina několika lidí po celém světě (od Chicaga po Nairobi) je od jistého momentu mentálně spojena. Někdo po nich ale jde a oni se musí naučit přežít pozornost těch, kdo je vidí jako hrozbu světového řádu.

 

 

 

 

Šerifská hvězda / Tin Star

seriál Šerifská hvězda Tin Star series

Kriminální drama s prvky westernu se odehrává ve Skalnatých horách v Kanadě a sleduje příběh bývalého londýnského policisty Jima Wortha, který se v odlehlém horském městečku snaží se svojí rodinou vést ničím nerušený život. Když je nedaleko idylického městečka otevřena nová rafinérie pro těžbu ropy, která zaměstnává ve většině případů přistěhovalce, musí Jim jako náčelník místní policie čelit v dané oblasti velkému nárůstu kriminality. Obchodování s drogami a prostitucí láká mnoho kriminálních živlů, kteří jsou nebezpečím pro Jima a jeho blízké. Když je jeden člen jeho rodiny zavražděn, Jim se vydává pomocí svého nelítostného alter ega na temnou cestu.

 

 

Servant

seriál Servant series

Dorothy a Sean Turnerovi jsou novopečení rodiče, kteří se o své dítě chtějí co nejlépe postarat. Najmou si proto chůvu jménem Leanne jako výpomoc, jenže časem začíná být zřejmé, že nic není, jak se zdá.

 

 

 

 

Šest v tom / Cold Feet

seriál Šest v tom Cold Feet series

Rachel právě pustil k vodě její milenec, Adam se rozešel se svou bůhví kolikátou už dívkou. Pete a Jenny se plánovitě, cílevědomě a tak usilovně, že se jim z milování pomalu začíná stávat únavná povinnost, snaží o první dítě. A manželství Karen a Davida, kteří už jednoho roztomilého drobečka mají, začíná pomalu ale jistě troskotat na neslučitelnosti Davidovy ambicióznosti a Kareniny ušlápnutosti… Všem je kolem třiceti, všichni jsou to naši současníci a všichni si prožívají to, s čím se dnes a denně potýká každý z nás: každodenní životní radosti i starosti, velká i malá dramata obyčejného lidského života…

Britský televizní snímek z roku 1996 získal v roce 1997 na festivalu zábavných pořadů v Montreux hlavní cenu, Zlatou růži. Jeho divácký ohlas a celosvětový úspěch (mj. v USA si dokonce udělali jeho remake, jakousi svou „americkou“ verzi!) inspiroval nyní tvůrce k natočení dalších dvaceti epizod, které si s onou první, oceněnou, v ničem nezadají. Je to inteligentní, nápadité, vtipné pokoukání, jehož hlavní předností je, že se dovede i na ty nejzávažnější životní věci podívat s lehkým, občas mírně ironickým nadhledem. A tak je jisté, že se při sledování osudů tří hlavních partnerských dvojic nudit rozhodně nebudeme – a navíc nepochybně poznáme, že ty základní životní situace si jsou na celém světě víc než podobné…

 

 

Sestřička Jackie / Nurse Jackie

Sestřička Jackie_Nurse Jackie

Jackie Paytonová pracuje jako sestřička na pohotovosti. Denně se potýká s problémy pacientů. Není to vůbec jednoduché v tom věčném zmatku, mezi bolestí a strachem, netrpělivostí, okamžiky zoufalství i bezohledností nemocných, aby zůstala vždy tolerantní, přívětivá, profesionálně na úrovni. A doma na Jackie čekají dvě malé dcerky a manžel Kevin. V práci vedle ní stojí kolegové jako doktor Coop s Tourettovým syndromem, lékárník Eddie či kamarádka dr. Eleanor O’Harová. Tomu všemu v nemocnici šéfuje poněkud protivná a přísná primářka Gloria Akalitusová. Vítejte v světě Jackie.

 

 

 

Sestřičky Modrý kód

seriál Sestřičky Modrý kód

Míša, Katka, Lukáš a Mery. Čtyři sestřičky z Nemocnice Rubava, čtyři silné příběhy a nespočet osudů, které mají v rukou. Milují svoji práci, ale také mají své rodiny, přátele, svá trápení i touhy… Oblíbení hrdinové, nové tváře a příběhy jako ze života! Nový seriál FTV Prima Sestřičky Modrý kód spojuje to, co měli diváci Modrého kódu nejraději, s tím, co na seriálech milujeme: romantiku, napětí a vztahová dramata, která známe z vlastních životů.

 

 

 

Seven Seconds

Seven Seconds

Kriminální drama popisuje kontroverzní událost, která se odehrála v centru New Jersey, kde bílý policista surově napadl afroamerického chlapce.

 

 

 

 

Seveřané / Norsemen

seriál Seveřané Norsemen series

Seriál s lidmi a tématy dnešní společnostii v době slavných Vikingů.

Historická komedie zasazená do roku 790 do malé vikingské vesnice, kde se řeší boj o moc, bratrská rivalita, rovnost pohlaví, zrada a loajalita.

 

 

Sex Education

seriál Sex Education

Hvězdně obsazený seriál Sex Education (James Purefoy, Gillian Anderson a Asa Butterfield) se zaměřuje na Otise Thompsona, středoškolského panice, který žije se svou matkou, jež se živí jako sexuální terapeutka. Když je tento fakt o jeho matce odhalen středoškoláky, tak si uvědomí, že může své odborné znalosti využít k získání prestiže.

 

 

 

Sex ve městě / Sex and the City

Mohou ženy prožívat sex jako muži? Odpověď na tuto otázku se rozhodla objevit novinářka Carrie Bradshaw v sérii nejskandálnějších televizních komedií poslední doby. Sebe a svoje tři nejlepší kamarádky použila jako pokusné králíky při zkoumání možností třicetileté ženy, která chce zažít nějakou legraci ve městě plném seriózních svobodných mužů, kteří si myslí, že závazky a povinnosti jsou pro ty druhé. Seriál natočený v produkci HBO vychází ze stejnojmenného románu Candace Bushnell. Carrie je chytrá, zvídavá, žádoucí a úspěšná žena, která přesto žije sama. Doslova sama pochopitelně není, ovšem žádný z jejích sexuálních objektů se ještě „nepřehoupl“ do pozice stálého partnera. Období hledání toho pravého je pro ni i pro její tři rovněž nezadané, krásné a inteligentní kamarádky zdrojem věčné inspirace i úvah. Je takové soužití vůbec možné? Carrie navíc své zkušenosti z newyorských večírků může dokonale zúročit v pravidelných novinových sloupcích, nazvaných příznačně Sex ve městě. Vždyť se stačí jen podívat kolem sebe, na své přátele a nejlepší kamarádky.

Sex/Život / Sex/Life

SexŽivot

Žena a matka dvou dětí Billie Connelly se vydá hledat tu sexy svobodnou městskou dívku, kterou bývala před deseti lety. Dostane se na fantastický výlet do nitra svých vzpomínek, které zapříčiní, že její vdané já musí zápasit se svým divokým mladším já. Je to příběh milostného trojúhelníku mezi ženou, jejím manželem a její minulostí.

 

 

 

Sexify

seriál Sexify series

Nezkušená studentka se snaží vyhrát technickou soutěž, chce vytvořit inovativní sexuální aplikaci. Spolu s přáteli se vydává prozkoumávat skličující svět lidské intimity.

 

 

 

SF8

seriál SF8 series

 

 

Shades of Blue

Drama sleduje skupinu úzce spjatého týmu policejních úředníků, kteří denně udržují ulice bezpečné pro obyvatele. Když ale přijde řeč na jejich vlastní kapsu nebo ochranu bližních, nebojí se jít až za hranici zákona. Hlavní hrdinkou je policistka, která je donucena stát se informátorkou pro FBI. Musí se rozhodnout, jestli je pro ni přednější blahobyt vlastní rodiny, nebo její druhá – policejní rodina.

 

 

Shadowhunters

Aby zachránila svou matku, přidá se mladá dívka ke skupině poloandělů, která chrání lidstvo před stínovým světem démonů, víl, čarodějů, vlkodlaků a upírů. Podle knižní série Cassandry Clare.

 

 

 

Shaman King

seriál Shaman King

Jednoho večera se Manta Oyamada, obyčejný student střední školy, rozhodne zkrátit si cestu na pozdní hodinu skrz hřbitov. Všimne si ho osamocený chlapec sedící na jednom z náhrobků a pozve ho ať s nimi pozoruje hvězdy. S nimi znamená s ním a duchy. Později se chlapec představí jako You Asakura, šaman v zácviku. Svoje síly demonstruje tím, že vyvolá ducha šest set let starého samuraje, aby zachránil Mantu před skupinou kriminálníků. You a Manta se spřátelí a s pomocí starověkého samuraje čekají až se z You Asakury stane příští král šamanů.

 

Shameless

Příběhy sourozenců, které jejich rodiče prakticky opustili a jim nezbývá nic jiného, než se zkusit protlouct životem sami. Přestože si to nechtějí přiznat, pomoc potřebují a naleznou ji díky Steveovi, který se zamiloval do Fiony, což je nejstarší ze sourozenců. Rodinný život není nudou, ať už jde o bláznivé děti, sousedy pornoherce nebo otce neotce.

 

 

She-Hulk Neuvěřitelná právnička She-Hulk Attorney at Law

seriál She-Hulk Neuvěřitelná právnička She-Hulk Attorney at Law

Jennifer Waltersová vede složitý život. Kromě toho, že je svobodnou právničkou, se čas od času promění ve dvoumetrovou zelenou superhrdinku She-Hulk.

 

 

 

 

She-Ra a princezny moci / She-Ra and the Princesses of Power

seriál She-Ra a princezny moci She-Ra and the Princesses of Power series

Poté co Adora, příslušnice armády Hordy, objeví v lesích tajemný meč a setká se s údajnými nepřáteli, zjišťuje, že vše, co si doposud myslela, není, jak se zdá. Opouští armádu, přidává se k rebelii a za pomoci svých nových přátel a získané moci se jako She-Ra, vyvolená, musí postavit bývalým přátelům a zastavit nepřátelská vojska.

 

 

 

Sherlock

Nové zpracování legendárního detektiva, tentokrát převedené do Londýna 21. století.

 

 

 

 

Sherlock Holmes

V roce 1984 začala Britská TV Granada vysílat seriálovou adaptaci klasických detektivních příběhů Sherlocka Holmese. V několika sériích tak vznikla adaptace většiny oblíbených povídek i větších knih s nejslavnějším detektivem v podání fantastického Jeremy Bretta. Tento Brit udělal pro Holmese to samé, co dělal po 25 let David Suchet pro Hercula Poirota. On Holmese nehrál – on jím byl. Adaptace skončily v roce 1993 až samotnou smrtí Jeremy Bretta.

 

 

 

Shetland

seriál Shetland series

Hlavním hrdinou tohoto detektivního dramatu je nedávno ovdovělý detektiv Jimmy Perez, který se po dlouhé době vrací na své rodné Shetlandy (ostrovy, nejsevernější území Skotska). Ve chvíli, kdy jsou během archeologických prací nalezeny lidské kosterní ostatky, zvědavost obyvatel stoupá na maximum a každý by chtěl vědět, jaké tajemství se za nálezem skrývá. Když je pak starší žena postřelena na svém pozemku, Perez a jeho lidé zjišťují, že se ocitli uprostřed dlouholetého sporu dvou rodin, který rozděluje celou komunitu. Místo klidu a pohody tak na Pereze čeká spousta práce…

 

 

 

 

 

 

 

Shining Vale

seriál Shining Vale

Seriál o dysfunkční rodince, která se přestěhuje z velkoměsta do domu v malém městečku, kde se dějí znepokojivé události. Vypadá to ale, že si jich nevšiml nikdo kromě mámy Pat. Hrdinka je přesvědčená o tom, že buď má deprese, nebo je posedlá – jak se totiž ukáže, symptomy pro oba případy jsou zcela totožné.

 

 

 

Shooter

Bob Lee Swagger je vysloužilý veterán a velmi talentovaný odstřelovač. Tajná služba ho požádá, aby se vrátil do akce a asistoval jim při zabránění plánovaného atentátu na amerického prezidenta. Bob Lee souhlasí, ovšem celý zásah dopadne katastroficky. Nejenže je prezident skutečně zavražděn, z atentátu je obviněn samotný Bob Lee, na kterého vraždu nastražili skuteční viníci. Bob Lee se vydává na útěk a snaží se dokázat svou nevinu a najít ty, kteří za vraždou a jeho obviněním stojí.

 

Shoresy

seriál Shoresy

Ve spinoffu seriálu Letterkenny se objevuje Shoresy. Je to vulgární, ale nesmírně talentovaný hokejista s vysokým hlasem. Přestěhuje se do Sudbury, aby pomohl trápícímu se seniorskému třetiligovému hokejovému týmu, který je odhodlán už nikdy neprohrát.

 

 

 

Show Jerryho Seinfelda / Seinfeld

seriál Show Jerryho Seinfelda Seinfeld series

Seinfeld je kultovní americký sitcom stanice NBC vysílaný v letech 1989-1998. Seriál sleduje zápolení ústřední čtveřice přátel s nástrahami každodenního života v New Yorku 90. let. Středobodem je postava Jerryho Seinfelda, svobodného třicátníka a profesionálního komika, který nedá dopustit na své tři přátele. George je jeho nejlepší kamarád už od střední, Elaine je jeho bývalá, ale rozešli se v dobrém a nyní je jeho nejlepší kamarádkou. Jerryho bláznivý soused Kramer je pak kapitola sama pro sebe.

Skutečný Jerry Seinfeld v seriálu hraje vlastně karikaturu sebe samého. K seriálu přišel spolu se svým kamarádem Larrym Davidem tak trochu jako slepý k houslím. Seinfeld je často označován jako „seriál o ničem“. To proto, že často pohlíží na běžné situace, jako třeba čekání ve frontě nebo problematiku milostného života, z povzdálí a tím dává vzniknout nevídanému stylu humoru. To vše je okořeněno výbornými Jerryho stand-up výstupy, kterými jsou prokládány epizody několika prvních sérií.

Shtisel

seriál Shtisel series

Příběh ultra ortodoxní židovské rodiny v Jeruzalémě. Otec se vypořádává s nejmladším synem, který chce svatbu, dcera Giti má tajnosti a další syn Zvi se snaží vše napravit.

 

 

 

 

 

Shut Eye

Drama nabízí temně komický pohled na svět, který se skrývá v podsvětí Los Angeles, a na organizovaný zločinecký syndikát, který ho řídí. Hlavním hrdinou je nespokojený člen organizace, který začne zpochybňovat svůj cynický pohled na svět, když začne prožívat vize, které můžou, ale taky nemusí být skutečné.

 

 

 

Sick Note

Sick Note

Daniel Glass spolupracuje s doktorem, který mu chybně diagnostikoval rakovinu. K Danielovi se všichni najednou chovají lépe a doktor nechce, aby se na jeho omyl přišlo.

 

 

 

Signora Volpe

seriál Signora Volpe

Sylvia, zklamaná britská špionka, která se stala detektivkou, začíná nový život v krásném srdci Itálie. Brzy však zjistí, že kamkoli se vydá, všude ji pronásledují problémy.

 

 

 

Šílenci z Manhattanu / Mad men

Když jste v New Yorku 60. let minulého století potřebovali vymyslet reklamu na cigarety, promítačku diapozitivů, rtěnky, mladý stát Izrael nebo třeba kandidáta na prezidentský úřad – určitě jste navštívili reklamní agenturu Sterling Cooper. Nevadí, že cigarety jsou škodlivé a prezidentský kandidát nemá na první pohled šanci uspět. Don Draper, Roger Sterling a Pete Campbell mají pro Vás vždycky ten správný nápad, který zapijou skleničkou whiskey v cigaretami zakouřené kanceláři. Mají styl, úspěch, neberou ohledy a jdou tvrdě za svým. Kdo ale vlastně jsou? Který z jejich životů se nakonec rozhodnou žít? Kdy je mít dost opravdu dost? Nakoukněte zpátky do zlatých časů začátků reklamy!

 

Silicon Valley

Richard je introvertní počítačový programátor, který bydlí společně se svým nejlepším kamarádem Big Headem, nafoukaným Gilfoylem a sarkastickým Dineshem. Tihle tři asociálové žijí pod dohledem samolibého milionáře Erlicha, který jim nabídne bezplatné bydlení ve svém domě výměnou za to, že získá desetiprocentní podíl ve všech jejich projektech. Poté, co Richard vytvoří vyhledávací algoritmus milionové hodnoty, ocitne se tenhle společenský břídil ve smršti nejrůznějších nabídek a zpanikaří – se svými přáteli se rozhodne založit vlastní firmu. Děj seriálu Silicon Valley je zasazen do světa špičkových technologií ovládaného zlatou horečkou. A právě ti nejkvalifikovanější jedinci předurčení k životu v prosperitě se svým úspěchem vlastně vůbec nedokáží naložit. Tvůrce seriálu Mike Judge (Maléry pana Šikuly, Beavis & Butthead, Tatík Hill), který přináší prostřednictvím tohoto nového komediálního seriálu na obrazovky HBO svůj neuctivý způsob humoru, se nechal částečně inspirovat vlastními zkušenostmi ze slavného kalifornského údolí, kde koncem osmdesátých let působil jako inženýr.

Simpsonovi / The Simpsons

Kdo by je neznal. Homer je hrdý na svou práci v jaderné elektrárně a na to, co všechno dokázal. Ale vždycky se objeví problém, který ho nutí přemýšlet, což Homer dělá zoufale nerad. Mnohem raději si dá pořádný stek a spláchne ho balíkem plechovek piva. Takž všechno zůstává na jeho milovanou ženu Marge. Její obrovský drdol je nejlépe vidět v Thajsku, ale všimnete si ho i na Manhattanu. Jejich tři děti – Bart, Lisa a Maggie jsou zásobárnou radostí i spousty problémů, zápletek a situací, které jen tak někde nenajdete. Bart je průšvihář par excellence, Lisa je velmi chytré a zvědavé děvče a Maggie i přes svůj velmi nízký věk umí taky někdy ostatním zatopit.

A samozřejmě nelze zapomenout na ostatní obvyatele Springfieldu, kteří této dnes už legendární rodince ve všem zdatně sekundují – ať je to ředitel elektrárny Burns, ředitel školy Skinner, barman Vočko nebo vždy klidný strážník Wiggum.

 

Single Drunk Female

seriál Single Drunk Female

Po velmi trapném veřejném výstupu se neuctivá alkoholička Samantha Fink musí vrátit zpátky domů ke své matce, aby se vyhnula vězení. Když jí její nejlepší kamarádka z dětství sdělí velké překvapivé novinky, Samantha si začne uvědomovat, že existuje tenká hranice mezi pařmenkou a chodící katastrofou.

 

 

Single Parents

seriál Single Parents serise

Skupinka dysfunkčních svobodných rodičů spoléhá jeden na druhého, když se snaží vychovávat děti a hledat lásku. Nakonec si uvědomí, že bez pomoci ostatních by nemohli přežít.

 

 

 

 

Sintonia

seriál Sintonia

Tři teenageři žijí ve stejné brazilské čtvrti v São Paulu a chtějí si splnit své sny, aniž by ve světě hudby, drog a náboženství přišli o své přátelství.

 

 

 

 

Širé moře / Alta Mar

seriál Širé moře Alta Mar series

Píšou se 40. léta a dvě sestry plují na luxusní lodi ze Španělska do Brazílie. Když na palubě dojde k sérii tajemných úmrtí, na povrch začnou vyplouvat šokující rodinná tajemství.

 

 

 

 

Siréna / Siren

Siréna_Siren

Mořské panny z legend se začínají vracet z hlubin moře do izolovaného pobřežnho města, kde jsou hrozbou pro místní populaci.

 

 

Škoda lásky

seriál Škoda lásky

Cyklus povídek nazvaný „Škoda lásky“ mapuje ve svých jednotlivých příbězích vody již mnohokrát zmapované, vody lásky obohacené o všudypřítomný humor. Ač už na seriálové scéně existuje mnoho takovýchto povídkových cyklů, např. „Trapasy“ či „Bakaláři“, tak tento cyklus má něco navíc. Svou vtipnou formou a spojením toho nejlepšího od našich nejznámějších spisovatelů totiž přináší divákovi nevšední zážitek při svém osobitém líčení útrap a nástrah všemocné lásky, přičemž se tvůrci nebáli do svých hrdinů promítnout i takové osobnosti, jako jsou třeba Karel Gott.

Jednotlivé, mnohdy hořké, komedie na sebe nenavazují, liší se žánrovým vyzněním i délkou stopáže. Jedno ale mají společné. Lásku, humor a nečekaný konec od těch nejlepších z nejlepších.

 

Skuteční lidé / Real Humans

seriál Skuteční lidé series

Děj se odehrává v blízké budoucnosti na území Švédska. Androidi s lidskou tváří se stali mnohem dostupnější pro většinu lidí a nyní slouží jako sluhové, dělníci i jako společníci. Jenže takzvaní huboti začínají přesahovat limity svého naprogramování a vyvíjí se u nich city. Lidé se rozdělili na dva tábory. Jedni vítají přítomnost a pomoc hubotů, druzí se obávají toho, co se stane, pokud androidi začnou nahrazovat pracovníky, rodiče nebo snad i milence.

 

 

 

Skylines

seriál Skylines series

Nadaný německý hip-hopový producent dostává jedinečnou příležitost pracovat pro nahrávací společnost Skyline Records. Jenže když se bratr majitele vrátí z vyhnanství, aby si mohl nárokovat svůj podíl, dochází ke střetu světů hudby, organizovaného zločinu a velkých financí.

 

 

Skymed

seriál Skymed

V seriálu se prolínají životní cesty postav a riskantní lékařské záchranné akce, při nichž sledujeme triumfy, zlomená srdce a strasti začínajících zdravotních sester a pilotů, kteří létají s leteckou záchrannou službou v odlehlé severní Kanadě. Všichni jsou v tom až po uši a jsou na to sami, nemají nikoho jiného, na koho by se mohli spolehnout, než jeden druhého.

 

 

Sládci v přízni / Brews Brothers

seriál Sládci v přízni Brews Brothers series

Hlavními hrdiny jsou bratři Wilhelm a Adam, kteří se dlouhou dobu neviděli, ale nyní jsou nuceni společně vést pivovar. Oba jsou mistři v pivním řemeslu, ale zároveň nemůžou být více rozdílní v technikách tvorby piva i vlastních osobnostech.

 

 

 

Sladké magnólie / Sweet Magnolias

seriál Sladké magnólie Sweet Magnolias

Seriálová adaptace stejnojmenné knižní série od autorky Sherryl Woods.

Sledujeme osudy tří žen v Jižní Karolíně, nejlepších kamarádek již od střední školy. Navzájem si jsou oporou při hledání lásek, v kariérním postupu i v rodinných záležitostech.

 

 

Sladký život na moři

seriál Sladký život na moři series

Pan Moseby opustil hotel a nyní pracuje na lodi, na které cestují i dvojčata Zack a Cody spolu s hotelovou dědičkou London Tipton. Během plavby navštíví země jako Itálie, Řecko, Indie nebo Spojené království, kde se seznamují s tamní kulturou.

Jedná se o spin-off seriálu Sladký život Zacka a Codyho

 

Sladký život Zacka a Codyho / The Suite Life of Zack and Cody

seriá Sladký život Zacka a Codyho /The Suite Life of Zack and Cody series

Zack a Cody jsou dvojčata jejichž životy se změní, když jejich matka dostane nabídku zpívat v jednom hotelu. Součástí smlouvy je však ubytování v horním apartmá což se líbí především dvojčatům, kteří budou mít k dispozici nejen pokojový servis, bazén, hernu a pult plný sladkostí, ale především krásnou, mladou dospívající chůvu Maddie.

 

 

Slasher

seriál Slasher series

Hlavní hrdinkou je mladá žena, která se vrací do malého městečka, ve kterém se narodila. Brzy se však ocitne v centru hrozivých událostí. Vrah-napodobitel začne zabíjet své oběti způsobem, který zná celé město. Stejným způsobem, jakým byli zabiti hrdinčini rodiče.

První série je vstupem do antologického seriálu, kde se v každé řadě mísí klasické hororové scény a tradiční vražedná záhada. Postupně se odkrývají nové otázky, jejichž odpovědi vedou diváky k velkolepému vyvrcholení.

 

Slavné historky zbojnické

seriál Slavné historky zbojnické

Příběhy nejslavnějších zbojníků a loupežníků naší historie. V každém ze šesti příběhů se setkáte například s Václavem Babinským, Jožkou Šobrim, Róžou Šándorem a dalšími.

 

 

 

 

Slečna Scarletová a Vévoda / Miss Scarlet and the Duke

seriál Slečna Scarletová a Vévoda Miss Scarlet and the Duke

Když Elizin otec zemře a nechá ji zcela bez peněz, tak to vypadá, že jedinou finanční jistotou bude dohodnuté manželství. Ale Eliza se rozhodne jít svou vlastní cestou. Naštěstí má eso v rukávu – podnikání svého zesnulého otce – soukromou detektivní agenturu. Eliza zná všechny triky a fígle tohoto byznysu, ale jako žena v 19. století by je nikdy nemohla uvést do praxe. Aby mohla působit v tomhle mužském světě, potřebuje partnera. Tím by mohl být detektiv inspektor ze Scotland Yardu William Wellington, známý též jako „Vévoda“. Piják, gambler a děvkař. Spolu s Elizou spolu navážou nesourodý výbušný vztah plný sexuálního napětí, aby tak společně mohli vyřešit nejtemnější zločin Londýna té doby.

 

Slepá láska

seriál Slepá láska

Marina je prostá mladá žena žijící zcela nezávisle, i když je od narození slepá. Zamiluje se do místního bohatého mladíka Luise Alberta, ale ten ji odmítne vůči jejímu postižení a společenskému statusu.

 

 

 

Slovania

seriál Slovania series

Seriál zobrazuje život Slovanů, obyvatel Karpatské kotliny během 7. století. Zde se nachází sousedící hrady Veľký stôl a Furnau. Mezi nimi propukne konflikt. Musí se vypořádat i s nájezdy plenících Avarů. Hlavní postavou je děvče Draha. Při hledání sebe sama ji doprovází tajemný cizinec, kterého zachránila a dala mu jméno Vlad.

 

 

 

Slow Horses

seriál Slow Horses

Jedná se o adaptaci románů Micka Herrona.

Jackson Lamb je chytrý, ale výbušný vůdce skupiny špionů, kteří skončí v exilu MI5 poté, co byli vyloučeni z hlavní služby za své chyby.

 

 

Slunečná

seriál Slunečná

Sestry Týna a Sylva zdědí po smrti svého otce rodinnou farmu a musí se dohodnout, jak do budoucna s nabytým majetkem naloží. Týna si chce farmu ponechat, naopak Sylva ji chce prodat. Mezi obě sestry se inkognito vloudí mladý boháč a investor Linhart, který si brousí zuby nejen na pozemky a statek, ale má za úkol svést Týnu.

 

 

Služka / Maid

seriál Služka Maid

Seriál je adaptací bestselleru Maid: Hard Work, Low Pay and a Mother’s Will to Survive od Stephanie Land.

Hlavní hrdinkou je svobodná matka, která začne pracovat jako služka, aby tak tak zvládla uživit svou rodinu a neskončila bez domova a v chudobě. Skrze její oči seriál nabídne pohled na chudobu v Americe.

 

 

Slzy a smích / Last One Standing

seriál Slzy a smích Last One Standing

Komici hrají v napínavém dramatu, ale pokud jejich vtipy, co nejsou ve scénáři nezaberou, jsou ze seriálu vyřazeni. Nechť chaos započne.

 

 

 

Smallville

Jednoho dne postihne zapadlé městečko Smallville neštěstí, déšť meteoritů změní život spoustě lidí. Syn bohatého a bezohledného Lionella Luthora, Lex, je ozářen a přijde o vlasy, malá Lana Langová ztratí oba rodiče a bezdětní a po dítěti marně toužící manželé Kentovi naleznou uprostřed kukuřičného pole malého chlapečka. Adoptují ho, přičemž už tuší, že malý Clark nepochází z této planety. Střihem se dostáváme o 12 let později, kde dospívající Clark překvapuje své okolí i sám sebe svými neobvyklými schopnostmi – svou rychlostí a silou. Začíná si uvědomovat, že je jiný, a rodiče mu odhalí tajemství jeho příchodu. Při autonehodě se seznámí s Lexem Luthorem, zachrání mu život a mezi oběma muži vzniká přátelství. Mezitím se v místní nemocnici probouzí z komatu Jeremy, hoch, který byl rovněž postižen ozářením v kukuřičném poli, když jej předtím jeho spolužáci připoutali ke kůlu jako tzv. strašáka roku. Mstí se svým bývalým kamarádům, dostává je do komatu elektrickými výboji. Jeho běsnění dokáže zastavit jen superman Clark Kent.

Směr hrůza / Destination Fear

seriál Směr hrůza / Destination Fear series

Paranormální vyšetřovatel Dakota Laden, jeho sestra Chelsea a nejlepší kamarád Tanner cestují napříč zemí. Tráví noci na nejvíce strašidelných lokacích, zde testují svoji odvahu.

 

 

 

Směr nebe / Move to Heaven

seriál Směr nebe Move to Heaven series

Muž s Aspergerovým syndromem a jeho strýc propuštěný z vězení vyklízejí věci po zemřelých lidech. Z nich se dozvídají jejich příběhy, které vyprávějí pozůstalým.

 

 

 

SMILF

SMILF

Svobodná matka kolem dvacítky z Jižního Bostonu zjišťuje, že její nové povinnosti jí dost ztěžují začlenit do svého života ještě vztahy a sex.

 

 

 

 

Smrt a slavíci / Death and Nightingales

seriál Smrt a slavíci Death and Nightingales series

Inspirováno stejnojmennou knihou Eugena McCabea.

Poutavý příběh lásky, zrady, lží a pomsty se odehrává v roce 1885 na malebném venkově v severoirském hrabství Fermanagh. Mladá Beth má dost svého nekonečného života pod uzdou a hodlá uprchnout, aby mohla začít nový život.

 

 

 

Smrt v ráji / Death in Paradise

seriál Smrt v ráji_Death in Paradise series

Krimi drama, jehož hlavním hrdinou je detektiv londýnské Metropolitní policie, Richard Poole. Ten je vyslán na fiktivní ostrov Saint-Marie v Karibiku, kde má vyšetřit násilnou smrt bývalého kolegy. Po rozlousknutí případu je pak nucen zůstat a připojuje se k místní policejní jednotce, aby jim pomáhal v boji proti zločinu.

 

 

Snadný prachy / Snabba Cash

seriál Snadný prachy Snabba Cash series

Seriál se odehrává ve Stockholmu deset let po událostech odehrávajících se ve filmové sérii. Je to rušné prostředí, kde touha po postavení a penězích je silnější než kdy dřív.

Podnikatelé a kriminálníci se stali ještě brutálnějšími, chaotičtějšími a nemilosrdnějšími. Když se tyto dva světy střetnou, bude loajalita, přátelství a obchodní partneři zkoušeni během nekonečného hledání přináležitostí, jak přijít ke snadným prachům.

 

Snatch

seriál Snatch

Skupina dvacetiletých podvodníků se dostane k dodávce plné zlatých cihel. Jenže tohle je začátek událostí, které je zavedou mezi nejvyšší špičky organizovaného zločinu.

Seriál je založen na filmu Snatch (Podfu(c)k) z roku 2000.

 

 

Sňatky z rozumu

seriál Sňatky z rozumu

Jednota národa českého to je náš cíl. Lide český povstaň a braň se.

Pětidílná sága dvou podnikatelských rodů z vrcholného období našeho národního obrození na motivy románu Vladimíra Neffa začíná v roce 1859 a končí otevřením Národního divadla v roce 1881.

Seriál byl natočen podle prvních dvou románů z pentalogie Vladimíra Neffa (Sňatky z rozumu a Císařské fialky). Patří mezi nejcennější díla archivu České televize. U jeho zrodu stáli dva významní televizní tvůrci – scenárista Otto Zelenka a režisér František Filip. Práce na scénářích začala ještě před jarem 1968 a diváci viděli seriál poprvé na podzim téhož roku. Zasaženi a poníženi srpnovými událostmi a posrpnovým vývojem nacházeli v historickém seriálu útěchu, povzbuzení a naději. V roce své premiéry seriál překvapil kvalitou, dokonalým řemeslným zpracováním a nádhernou přehlídkou hereckých výkonů.

 

Sneakerheads

seriál Sneakerheads series

Devin kdysi zbožňoval tenisky, kvůli rodině svou posedlost ale musel dát k ledu. Nyní je nucen vrátit se do hry a spojit síly s dalšími nadšenci do kecek, aby našel svůj vysněný pár bot.

 

 

 

 

 

Sneaky Pete

seriál Sneaky Pete series

Po propuštění z vězení se Marius rozhodne vzít na sebe identitu svého spoluvězně Petea. Nastěhuje se k jeho odloučené a nic netušící rodině, kde je vtržen do rodinného byznysu chytání kriminálníků, kteří jsou venku na kauci. Objevuje zde rodinný život, který on sám nikdy nezažil.

 

 

 

Snoopy ve vesmíru / Snoopy in Space

seriál Snoopy ve vesmíru Snoopy in Space

Snoopymu se plní sen a stává se astronautem. Během misí pro NASA ho doprovází jeho přátelé.

 

 

 

Snowfall

Příběh se odehrává v 80. letech minulého století, na úsvitu kokainové epidemie, která navždy ovlivnila svět a kulturu tak, jak je známe. V centru dění stojí hned několik postav, jejichž osudy se protnou v jednom momentě. Mezi nimi je i Franklin Saint, mladý pouliční bavič na cestě za mocí, Gustavo Zapata, mexický zápasník, který má křížek se svou kriminální rodinou, Teddy McDonald, agent CIA s temnou minulostí, který se vrhne do špinavé operace, nebo Luica Villanueva, dcera mexického šéfa mafie.

 

Sny o Manhattanu / Bridge and Tunnel

seriál Sny o Manhattanu Bridge and Tunnel

Příběh se odehrává v roce 1980 a sleduje skupinku čerstvě vystudovaných mladých lidí, kteří si jdou za svými sny na Manhattanu, ale zároveň se nevzdávají pouta svého domova v rodném městečku na Long Islandu.

 

 

 

So Help Me Tod

seriál So Help Me Tod

Talentovaný, ale bezohledný soukromý detektiv, který je černou ovcí své rodiny, navzdory svým protikladným povahám neochotně souhlasí s tím, že bude pracovat jako vyšetřovatel pro svou panovačnou matku, úspěšnou advokátku, která se vzpamatovává z nedávného rozpadu manželství.

 

 

Solar Opposites

seriál Solar Opposites series

Tým čtyř mimozemšťanů utekl ze svého explodujícího domovského světa a přistál na jednom americkém předměstí přímo u domu, který je ihned volný k nastěhování.

 

 

 

Somos

Somos

Mocný kartel obrátí život lidí z mexického příhraničního města Allende vzhůru nohama a celá situace skončí tragicky. Podle skutečných událostí.

 

 

 

Soudce Alexandr

seriál Soudce Alexandr

Na úspěchy právnických seriálů Soudkyně Barbara a Nejvyšší soud odpovídá televize Barrandov novým projektem ze soudní síně. Tentokrát se v hlavní roli objeví soudce Alexandr, který bude řešit především exekuce, podvody a dluhy.

 

 

 

 

Soudkyně Barbara

seriál Soudkyně Barbara

Seriál je českou mutací známého slovenského seriálu Súdna sieň. Talár soudkyně Barbary oblékají střídavě dvě herečky – Pavlína Kafková a Simona Prasková. Pořad má lidem nabídnout nahlédnutí do reálné soudní síně a ukázat postupnost soudního líčení. Případy, které soudkyně Barbara řeší, mají reálný základ, ale samozřejmě v nich hrají herci. Soudkyně rozhoduje o úplně běžných věcech, jako jsou rozvody, krádeže, podvody, dědické nebo sousedské spory atd.

 

 

 

Soukromé očko / Private Eyes

seriál Soukromé očko_Private Eyes series

Kriminální seriál, ve kterém vytvoří šlapající tandem bývalý profesionální hokejista, Matt Shade, a soukromá detektivka, Angie Everettová. Matt chce po ukončení kariéry najít nový směr, kterým by se mohl ubírat. Během kariéry se naučil předvídat a číst v lidech, což může uplatnit i v detektivní kariéře, která mu přinese nový typ adrenalinu, který ještě neznal a začne si ho naplno užívat.

 

 

 

Soukromé pasti

seriál Soukromé pasti

Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých. A těm zase pomáháme my. Soukromé věci jsou složité a nikde se to neučí. Navíc býváme zmatení. Nemluvě o tom, že doba je rychlejší než my a všechno se mění – než si s něčím poradíme, je to jinak.

Samostatné příběhy pod společným názvem Soukromé pasti hodně připomíná oblíbené Bakaláře Československé televize. Není to poprvé, co se Nova pouští do tohoto divácky vděčného formátu.

 

 

Soulmates

seriál Soulmates series

Příběh je zasazen 15 let do budoucnosti, kdy vědci objeví revoluční věc, která od základu změní životy všech lidí na naší planetě. Vytvoří test, který dokáže najít vaši spřízněnou duši.

První řadu tvoří šest samostatně stojících epizod, které se liší žánrem, postavami i vyzněním. Jednotlivé díly s prvky sci-fi vypráví provokativní příběhy o tom, jakou cenu stojí nalezení pravé lásky.

 

 

Soumrak Templářů / Knightfall