2 $ocky / 2 Broke Girls

STAŽENÍ PROFIL SERIEPEDIE RECENZE

 

Obsah:

Příběh se odehrává v New Yorku a zaměřuje se na dvě servírky. Max pochází z chudé rodiny. Caroline se sice narodila do bohatství, ale opustilo ji štěstí a tak se musí živit jako servírka v brooklynské restauraci. Tyhle dvě se rychle skamarádí a vysní si společnou kavárničku. Jediné, co jim na cestě za jejich snem brání je počáteční kapitál 250 000 dolarů.

Hodnocení:

Velmi příjemný sitcom, který se konečně nezabývá průměrnou rodinkou s několika dětmi, ale dvěma dívkami, které chtějí vybudovat společný podnik. Bohužel po několika sériích příběh trochu stagnuje a zůstává tak jen sarkasmus a všudypřítomné popkulturní narážky. I tak jde ale o nadprůměr.

Edit po více sériích:

Ačkoli možnosti by tu byly, po pár sériích to celé stepuje na místě a kdykoli to vypadá, že by se děj nebo prostředí mohlo trvale někam vyvinou, je po pár dílech opět zatlačeno na původní kolej. Ano, něco se vyvíjí a posouvá, ale nemá to co do činění s ústřední zápletkou.

 

Plný název2 $ocky / 2 Broke Girls
Status: skončeno
Žánr:Komedie
Protagonisté: Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen
Scénář:Whitney Cummings, Michael Patrick King, Michelle Nader, Liz Feldman
Režie:Scott Ellis, James Burrows, John Fortenberry, Fred Savage, Ted Wass, Julie Anne Robinson, Don Scardino, Thomas Kail, Katy Garretson
Stopáž: 22 minut
Rok výroby:2011
Epizody, série, celovečerní:6 sérií
Země původu:USA