V

 

V čísle 9 / Inside No. 9

seriál V čísle Inside No. 9 series

Copak se asi děje za zavřenými dveřmi ve vaší ulici? V antalogickém seriálu Inside No. 9 nahlédneme za šestero různých dveří s číslem devět a propátráme soukromí jejich obyvatel…

 

 

 

V jako Victoria / Victorious

seriál V jako Victoria series

Sitcom o dívce Tori Vega, která je přesvědčena o svých pěveckých vlohách. Žije však ve stínu své starší sestry Triny. To se však změní v okamžiku, kdy dostane příležitost nastoupit do velmi prestižní Hollywoodské umělecké střední školy. Od tohoto okamžiku se jí celý život obrátí vzhůru nohama.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V karavanu po Slovensku

seriál V karavanu po Slovensku

Dalibor Gondík usedá do luxusního karavanu a vyráží směrem k našemu východnímu sousedovi – Slovensku. Začne na jižním cípu Slovenska a skončí na jeho nejvýchodnějším cípu. Objevuje úchvatná historická města a vesničky, ale také velkolepé hory, hrady a v neposlední řadě i místní gastronomii.

 

 

 

 

V odborné péči / In Treatment

seriál V odborné péči In Treatment series

Když žijete v Americe a začnou vás tížit duševní problémy, zřejmě budete chtít toho nejlepšího psychoterapeuta. Pokud máte dobré kontakty, skončíte na gauči u Paula, jednoho z nejlepších v oboru.

Do jeho pracovny vstupujeme v okamžiku, kdy už má několik měsíců rozpracovaný „případ“ mladé Laury. Jedna z prvních věcí, co se o ní dozvíme, se týká jisté citové vazby, kterou začne Laura mezi sebou a svým „posluchačem“ cítit. Což je trochu problém, pokud jsou hlavním tématem sezení právě citové obtíže. Další na řadě je Alex, voják v invalidním důchodu, který je sice fyzicky zdravý jako řípa, trpí však posttraumatickým stresem, vyvolaným nechtěným zabitím malého dítěte. Ještě horší případ je ale Sophie, teenagerka se sebevražednými tendencemi. Tahle mladá a nadějná sportovkyně dá Paulovi obzvlášť zabrat, protože se za jejími problémy skrývají těžko rozluštitelné rodinné problémy. Posledními pacienty jsou manželé, kteří dlouho toužili po dítěti, ale když už jim pánbůh dal tu možnost, Amy s Jakem jako by potomka najednou nechtěli. Nebo je tomu jinak? Toť pořádný oříšek. Paul sám má ale doma problémy, které až moc dlouho přehlížel. Jeho manželství se hroutí, v důsledku toho si s obtížnými případy sám přestává vědět rady a obrací se na svou dlouholetou známou, bývalou psychoterapeutku, aby mu pomohla srovnat si myšlenky…

 

 

V pasti / Trapped

seriál V pasti_Trapped series

Islandský mysteriózní seriál odehrávající se v odlehlém městečku Siglufjörður na severovýchodě ostrova. Blízko místního přístavu je nalezeno zohavené tělo. Andri, šéf místní policie, musí vyšetřit neobvyklý zločin a to ne za příliš příznivých podmínek. Do města se totiž blíží obrovský blizard, který by mohl vyšetřovací tým zcela odříznout.

 

V těle boubelky / Drop Dead Diva

seriál V těle boubelky Drop Dead Diva series

Deb měla ten den opravdu smůlu, přece jen zemřít při nehodě ve chvíli, kdy je člověk celkem spokojený se svým životem není nic extra.

Co však vypadá jako konec, jím vlastně není. Strážce nebeské brány Fred ji označí za sebestřednou nulu a ve výsledku má Deb možnost se vrátit mezi živé a něco se sebou udělat.

Vrací se v nedokonalém těle nedávno zemřelé právničky Jane Bingumové. Zděšení z prvních chvil vystřídá pochopení neobvyklé možnosti začít nový život.

Snaha se nenápadně spojit se svým stále truchlícím přítelem je jen jedna z mnoha věcí, které nyní na Deb/Jane čekají…

 

 

V utajení / Covert Affairs

Annie je mladá agentka CIA, která byla čerstvě nasazena do terénu. Přestože si sama myslí, že jí k povýšení dopomohly její schopnosti, je zde možná něco z její minulosti, kvůli čemu je nyní přímo v akci…

V orientaci mezi byrokracií, intrikami a nebezpečím jí pomáhá slepý kolega Auggie Anderson.

 

 

 

V Wars

seriál V Wars series

Život doktora Luthera Swanna se obrátí vzhůru nohama, když jeho přítele Michaela Fayna přemění neznámá nemoc ve vraždící monstrum, v upíra. Tahle nemoc se navíc rychle šíří a čím dál více lidí se začíná měnit v upíry. Nakonec se schyluje k válce mezi nimi na jedné straně a normálními lidmi na straně druhé. Dr. Luther se snaží zjistit, co se to s nimi stalo a najít řešení, jak by se je dalo zastavit. Jeho přítel Michael se ale mezitím stává vůdcem všech upírů a Dr. Luthernovi pomalu dochází čas.

Drama od Netflixu založené na základě stejnojmenné knižní předlohy amerického spisovatele Jonathana Maberryho.

 

 

V.I.P. vraždy

V.I.P. vraždy

Detektiv Beran se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd a hned první případ ho zavede do komplikované VIP společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí. Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová, úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů.

 

 

Vagrant Queen

seriál Vagrant Queen series

Elida je osiřelá královna, která odmítá přijmout svůj právoplatný titul. Místo toho preferuje lov, život ze dne na den a cestování napříč galaxií, zatímco vláda země plánuje pokračovat v její rodné linii. Hrdinčina existence je obrácena vzhůru nohama, když se jí v životě znovu objeví dávný přítel Isaac. Ten tvrdí, že Elidina matka Xevelyn je stále naživu.

 

 

 

Válečná jeptiška / Warrior Nun

seriál Válečná jeptiška_Warrior Nun series

Podle úspěšného komiksu Bena Dunna – Warrior Nun Areala. Osiřelá dospívající dívka se probudí v márnici a zjistí, že má nové superschopnosti. Stává se z ní vyvolená nositelka svatozáře tajné sekty jeptišek, které loví démony.

 

 

 

 

Valeria

seriál Valeria series

Valeria je spisovatelka, která se nachází ve slepé uličce. Nedokáže napsat nic nového, a dokonce i její manželství s Adrianem je v troskách, propast mezi nimi se stále zvyšuje. Hrdinka se proto obrátí na své tři nejlepší kamarádky Lolu, Carmen a Nereu, které ji vždy podporovaly. Společně s nimi se vydává na zamotanou emotivní cestu, během které zavadí o lásku, přátelství, žárlivost, nevěru, pochyby, tajemství, práci, trable, radosti a sny o budoucnosti.

 

 

 

 

Válka o těžkou vodu / The Heavy Water War

seriál Válka o těžkou vodu_The Heavy Water War series

Příběh o Hitlerově plánu získat atomovou bombu během 2. světové války. Výroba těžké vody v Norsku. Její přesun do Německa a sabotáž v Rjukanu, která pomohla zhatit Hitlerův plán.

Seriál nahlíží na události ze čtyř stran – německé, spojenecké, odbojářů a strany společnosti. Předobrazem byla skutečná operace norských odbojářů z roku 1942.

 

 

 

 

Válka skladů

seriál Válka skladů

Pokud si v Kalifornii objednáte sklad a tři měsíce za něj nezaplatíte, budou věci v něm zabaveny a vydraženy. Tým specialistů na aukce právě takové sklady prohledává a pátrá po skutečných zapomenutých pokladech. Nevěřili byste, co si občas lidé dokáží schovávat a nevědět, jak ohromnou cenu to ve skutečnosti má…

Jste-li milovníky nevšedních zážitků spojených s cennostmi, sledujte nás…

 

 

Valor

Valor

Elitní jednotka armádních pilotů provádí tajné operace během plánovaných záchranných misí pro vojáky v Somálsku.

 

 

 

 

 

Vampire Academy

seriál Vampire Academy

Ve světě krásných a privilegovaných dokážou dvě mladé ženy najít přátelství navzdory různým společenským třídám. Obě se připravují na dokončení studia a vstupu do královské upírské společnosti.

Seriál je adaptací knižní série od Richelle Mead.

 

 

 

Vampire in the Garden

seriál Vampire in the Garden

V rozděleném světě budoucnosti chtějí dvě dívky dělat zakázané věci: lidská chce hrát na housle a upírka chce poznat širší svět.

 

 

 

 

 

Vampirina

seriál Vampirina series

Vampirina, která si nechává říkat Vee, je malá upírka, která se s rodiči přestěhovala z Transylvánie do Pennsylvánie. Zde si rodina otevřela penzion a Vee zažívá různé radosti i strasti života nováčka ve městě.

 

 

 

 

Van Der Valk

seriál Van Der Valk series

Svérázný komisař Van der Valk společně se svým týmem vyšetřuje vraždy, které se staly v ulicích Amsterdamu, hlavního města Nizozemska.

Jedné se o remake stejnojmenného seriálu ze 70. let 20. století. Postava komisaře Van der Valka tak také vychází z populární série románů spisovatele Nicolase Freelinga.

 

 

 

Van Helsing

V postapokalyptickém světě ovládaném vampýry je nadějí mladá žena. Nejen, že je vzdálenost příbuznou legendárního lovce upírů, ale její krev může být šancí, jak změnit postižené zpět na lidi.

 

 

 

 

Vánoční koleda / A Christmas Carol

seriál Vánoční koleda A Christmas Carol series

Seriál je adaptací stejnojmenné povídky Charlese Dickense.

Ebenezer Scrooge nehodlá ani o Vánocích obměkčit své srdce a zůstává nadále osamělým lakomcem. Během štědrovečerní noci se mu zjeví duch jeho zesnulého obchodního partnera Jacoba Marleye. Prvního duch je postupně následován dalšími třemi – duchem minulých, současných a budoucích Vánoc, kteří mu ukazují, jak jeho bezcitné chování ovlivňuje lidi okolo něj a co jej čeká, pokud zůstane stejným zahořklým chamtivcem.

Pod vlivem návštěv duchů se zcela změní Scroogeův přístup k životu – postupně se změní v laskavějšího a chápajícího člověka.

 

 

Včela na mušce / Man vs. Bee

seriál Včela na mušce Man vs. Bee

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý.

 

 

 

 

Ve jménu našeho Pána / The Righteous Gemstones

seriál Ve jménu našeho Pána_The Righteous Gemstones series

Gemstoneovi jsou světoznámá rodina teleevangelistů s dlouhou tradicí úchylností, chamtivosti a charitativních prací. To všechno ve jménu našeho Pána Ježíše Krista.

 

 

 

 

 

Ve jménu vlasti / Homeland

Seržant Nicholas Brody se po osmi letech zajetí v Iráku vrací domů. Na paty mu ale šlapa neskutečně podezřívavá agenta CIA. Ta je totiž přesvědčená, že je spícím agentem Al-Kaidy a chystá útok na USA…

Špionážní seriál Homeland z produkce Showtime lze považovat za nejlepší dramatický seriál sezony 2011/2012, což také dokazuje sbírka velmi prestižních cen. Roku 2012 získal dva Zlaté globy ze tří nominací (nejlepší dramatický seriál a herečka hlavní role) a šest cen Emmy z devíti nominací (nejlepší dramatický seriál, herec v hlavní roli, herečka v hlavní roli, scénář, střih a obsazení).

 

 

Ve službách CIA / State of Affairs

Analytička CIA Charlie Tuckerová se stále nemůže vzpamatovat ze smrti svého snoubence Aarona, který zahynul v Kábulu rukou islámských teroristů vedených Omarem Fatahem. Charlie byla svědkem Aaronovi smrti společně s jeho matkou – prezidentkou USA Constance Paytonovou. Obě ženy se rozhodly, že Aaronova smrt musí pomstít. Charlie však po nějaké době propadla depresím, z nichž se snaží uniknout pomocí alkoholu a nezávazných vztahů…

 

 

 

Ve službách FBI / White Collar

Neal Caffrey, odsouzený za padělání dluhopisů, uteče v převlečení za dozorce z vězení pouhé tři měsíce před vypršením trestu. Policie kontaktuje agenta FBI Petera Burkeho, který Neala již jednou dopadl. Burke s týmem FBI jsou zaměstnáni případem unikajícího podvodníka zvaného Holanďan. Právě otevírají sejf, jenž může ukrývat důkazy proti němu, Holanďan však do sejfu nastražil výbušninu, která při otevření vybuchne..

 

 

 

Ve vatě / Loot

seriál Ve vatě Loot

Molly má zdánlivě perfektní život. To se změní v momentě, kdy jí manžel zanechá 87 miliard dolarů.

 

 

 

 

 

Ve znamení Merkura

seriál Ve znamení Merkura

Seriál diváky zavede do světa českých i slovenských celníků a jejich práce na komunistických hranicích Československa na konci 70. let 20. století. – Jedná se o povídkový seriál. Každá epizoda popisuje jiný příběh s jinými postavami a na jiném místě.

 

 

 

 

Ve znamení raka / The Big C

seriál Ve znamení raka The Big C series

Cathy byla obyčejná matka z předměstí, alespoň dosud. Nyní jí však diagnostikovali rakovinu a ona má pocit, že se celý její svět zhroutil, když musí čelit této hrozné skutečnosti. Musí v sobě najít veškerou sílu, aby dokázala dál pečovat o svou rodinu a především se pokusila nevzdat se a bojovat.

 

 

 

 

Věčnost / Upload

seriál Věčnost Upload

Upload nám představuje svět, ve kterém se lze nahrát do posmrtného života dle vlastního výběru. Nathanovi není ani 30, má krásnou přítelkyni, rodina ho zbožňuje a s kamarádem hodlá udělat díru do světa. Jenže pak se stane něco, co nečekal a zdá se, že jediný, kdo ho chápe a mohl by mu pomoct, je žena, kterou zná chvíli…

 

 

 

Vedoucí katedry / The Chair

Vedoucí katedry The Chair

Dramatická komedie sleduje hrdinku, která je vedoucí katedry angličtiny na významné univerzitě.

 

 

 

 

 

Veliká / The Great

seriál Veliká The Great series

Děj se odehrává v sedmnáctém století. Hlavní postavou je Kateřina Veliká. Ta je nucena zvolit si mezi svým osobním štěstím a nebo si vybrat budoucnost pro Rusko.

 

 

 

 

 

Velitel

seriál Velitel

Seriál z vojenského prostředí.

Sledujeme osudy dvou kamarádů, Petra a Zdeňka, kteří studují vojenskou vysokou školu. Po závěrečných zkouškách oba vstupují do strany a pracují v armádě. Plní důležité a náročné úkoly. Jejich soukromé životy se odvíjejí od jejich práce. Manželství se rozpadávají, lásky chladnou, pracovní morálka klesá… nakonec však vše dopadne dobře.

 

 

 

 

Velká šestka: Baymax se vrací / Big Hero 6: The Series

seriál Velká šestka: Baymax se vrací / Big Hero 6: The Series

Jedná se o pokračování animovaného filmu Big Hero 6 (Velká šestka).

Dobrodružství mladého a zároveň geniálního konstruktéra Hira a jeho přítele robota Baymaxe. Ale aby jim nebylo smutno při hanbě za vědeckým průlomy, tak v jejich týmu nebude chybět čistotou posedlý Wasabi, vědkyně Honey Lemon, fanda Fred a akční dívka jménem Go Go. Společně tvoří tak trochu superhrdinský tým, který se snaží své město San Fransokyo uchránit před nebezpečnými nepřáteli.

 

 

Velká voda / Wielka woda

seriál Velká voda Wielka woda

Na Vratislav se v roce 1997 valí povodňová vlna, je rozhodnuto, že pro záchranu města před ničivým živlem budou obětovány okolní vesnice a pole.

 

 

 

 

 

Velké sedlo

seriál Velké sedlo

Seriál Jaroslava Dietla o pitné vodě a lidech kolem ní.

Příběh o vodohospodářích a jejich životě natočil pro Československou televizi Ostrava František Mudra. Snahou bylo ukázat člověka silného a zásadového, který neustupuje přívalu problémů. A i když ztratí rodinu, stále se znovu staví na nohy.

 

 

 

 

Věrnost nade vše / Devotion, A Story of Love and Desire

seriál Věrnot nade vše Devotion, A Story of Love and Desire

Zdánlivě šťastné manželství Carla a Margherit, musí čelit hrozivým následkům údajné nevěry. Jejich vztah se stává symbolem věrnosti nejen jako páru, ale také v osobních rozhodnutích, která musí činit každý den.

 

 

 

 

Veronica Mars

seriál Veronca Mars series

Veronica Mars je chytrá a nebojácná 17letá holka, která žije ve městečku Neptune v přímořském Los Angeles.

Je dcerou bývalého šerifa, který byl vyhozen z úřadu poté, co nedokázal vyšetřit vraždu její kamarádky a zároveň dcery nejbohatšího obyvatele města. Veroničina rodina se tak ocitla v nemilosti města, její matka utekla a Veronica tedy zůstala sama s tátou, ze kterého je soukromý detektiv. Přes den Veronica jako všichni ostatní studuje na střední škole v Neptune a řeší své vlastní případy, po večerech je pravá ruka svého otce.

 

 

Versailles

Versailles

Roku 1667 se bezohledný král Ludvík XIV snaží zmást vzbouřené šlechtice u dvora tím, že přestěhuje svůj dvůr z Paříže do Versailles, bývalé lovecké chaty svého otce, kde staví nejdekadentnější palác Evropy.

 

 

 

Věřte nevěřte

seriál Věřte nevěřte

Vyzkoušejte si svůj úsudek! Uhádnete, které z pěti nabízených příběhů napsal scenárista, a které přinesl sám život? Zahrajte si s námi neobyčejnou hru s tajuplnými příběhy…

 

 

 

 

 

Veselá tetka / Chicago Party Aunt

seriál Veselá tetka Chicago Party Aunt

Chicago Party Aunt je animovaná komedie, která sleduje Diane Dunbrowski, známou jako Chicago Party Aunt, která zůstává věrná své mantře „Když ti život dá citróny, proměň ty sračky v Mikeovu tvrdou limonádu“.

 

 

 

 

Vesmírná loď Ascension / Ascension

V roce 1963 vyslala armáda Spojených států amerických stovky mužů, žen a dětí na stoletou cestu vesmírnou lodí Ascension, aby našli a osídlili nový svět. V polovině cesty, kdy už není možnost návratu, se však nalezne tělo mladé ženy. Krátce na to se zjistí, že byla zavražděna, a posádka lodi začne pochybovat o pravém úmyslu jejich mise.

 

 

 

Vesničan

Vesničan

František je vyhořelým ředitelem korporátní firmy, která vydává časopisy o kutilství. Když zemře jeho dědeček, odkáže mu svou chalupu na venkově. Dědečkův kamarád Matoušek ho přesvědčí, aby změnil svůj život a přestěhoval se na vesnici. František pokračuje ve šlépějích svého dědy a pomáhá místním lidem s opravami. Není však manuálně zručný, a tak na co sáhne, pokazí. Postupně si hledá cestu ke své sousedce Kateřině, která je svobodnou matkou dvou dětí. Výraznými postavami v Blevici jsou starosta a jeho žena Růžena.

 

 

 

Vesnická královna / Country Queen

seriál Vesnická královna Country Queen

Plánovačka akcí z Nairobi se po deseti letech vrací do své vesnice, kde se střetává se svou minulostí – a těžební společností, která hrozí zničením jejího domova.

 

 

 

 

Vetřelci dávnověku / Ancient Aliens

Vetřelci dávnověku_Ancient Aliens

Na základě archeologických nálezů, jako jsou například jeskynní kresby podobné kosmonautům, technicky dokonalé monumentální stavby a sochy, které bychom ani dnes nebyli schopni postavit, obrovské obrazce, viditelné pouze z výšky či nápadně podobné popisy bohů ze všech koutů světa s létajícími vozidly a obrovskými znalostmi, představuje kontroverzní spisovatel a badatel Erich Von Däniken teorii antických astronautů, ve které poukazuje na možnost, že vývoj lidstva mohl být v dávné minulosti ovlivněn návštěvníky z vesmíru.

 

 

Vetřelci dávnověku Nezvratné důkazy / Ancient Aliens: The Ultimate Evidence

seriál Vetřelci dávnověku Nezvratné důkazy

Podle některých badatelů dokazují staré legendy, záznamy z kronik a archeologické nálezy, že na naší planetě mnohokrát v minulosti přistáli mimozemšťané. Jsou tyto důkazy přesvědčivé? Byli mimozemšťané předobrazem bohů…? Giorgio Tsoukalos se zabývá fascinující teorií, že někdy v průběhu starověku navštívili naši planetu mimozemští astronauti. V populárním seriálu Vetřelci dávnověku: Nezvratné důkazy zkoumá nejslibnější stopy, které mimozemské civilizace mohly zanechat v různých koutech světa. Podaří se mu přesvědčivě prokázat, že v dávné minulosti navštívili Zemi mimozemšťané? Starověké stavby, dřevoryty, malby i literární texty z různých částí Země naznačují, že se první lidé setkali s bytostmi, které sestoupily z nebes. Je to vůbec možné? Zastánci teorie starodávných astronautů říkají, že ano. Podívejte se na nejzajímavější archeologické, vědecké a historické nálezy, jež jsou podle mnohých nezvratnými důkazy o vetřelcích dávnověku

 

 

Vetřelci z hlubin / The Surface

Co mají společného námořní důstojníci v Severním ledovém oceánu, vědci z Institutu oceánologie v Montery, rodina ve Washingtonu a skupinka rybářů v Mexickém zálivu? Všichni byli mezi prvními, kdo se setkali s novou formou života. A je přitom vůbec možné, aby se nová forma života vyskytla na Zemi i dnes?

Tohle jsou příběhy čtyř různých lidí, které tento objev zavedl na nové a přece podobné cesty. Je tu oceánoložka Lara Daughtery, která tajemství objeví. Pak vládní vědec doktor Alexander Cirko, který by vše nejraději ututlal. Pojišťovací agent Richard Connelly, který v moři za nejasných okolností ztratil bratra a také Miles Bennett, který nový druh života přivedl ke břehům.

Ta forma života vypadá nádherně, ale svět stejně stojí před možnou katastrofou, která nad ním visí jako Damoklův meč.

 

 

Ví o tobě / Behind Her Eyes

seriál Ví o tobě Behind Her Eyes series

Minisérie podle bestselleru od Sarah Pinborough.

Od doby, kdy ji manžel opustil, je pro Louise její syn celým světem. Aby ho uživila, vezme práci na vedlejší úvazek v ordinaci psychiatra. Se svým novým šéfem si hrdinka brzy začne románek, věci se ovšem začnou vyvíjet zvláštním směrem, jelikož zároveň vytvoří nečekané přátelství s jeho ženou Adele. Co začne jako nekonvenční milostný trojúhelník se brzy stane temným psychologickým příběhem o napětí a zvrácených odhaleních. Louise se nachází v nebezpečné spleti tajemství, kde nikdo a nic není takové, jak se zdá.

 

 

Víceprezident(ka) / Veep

Sledujeme bývalou senátorku a nyní již víceprezidentku USA Selinu Meyerovou, jak si ve své nové funkci zvyká. A dost rychle zjišťuje, že být víceprezidentkou není takové, jako si představovala…

 

 

 

 

Vicious

Příběh stárnoucích partnerů Freddieho a Stuarta, kteří spolu žijí v malém bytě v Covent Garden skoro padesát let. Když se poprvé potkali, Freddie byl nadějný herec a Stuart barman, ale jejich kariéry jsou nyní již minulostí a jejich život sestává z čtení knih, venčení psa a haštěření se. Jejich nejlepší kamarádkou je Violet. Mladá srdcem, s vytříbeným smyslem pro humor, která je vždy po ruce, aby uklidnila přestřelky mezi Freddiem a Stuartem.

 

 

 

 

Victoria

Mladá léta anglické královny Victorie, od jejího nástupu na trůn v 18ti letech až po svatbu s princem Albertem.

 

 

 

 

Vida

seriál Vida series

Americké drama zasazené do města Los Angeles, kde dvě sestry americko-mexického původu (Emma a Lynn) jsou nuceny vrátit se do sousedství, kde žily a kde musí čelit minulosti a šokující pravdě tykající se identity jejich matky.

 

 

 

 

 

Vidím vás / The Watcher

seriál Vidím vás The Watcher

Manželský pár začne dostávat hrůzostrašné dopisy od nebezpečného stalkera, který se jim snaží zabránit v nastěhování do jejich vysněného domu.

 

 

 

 

 

Vigil

Vigil

Šestidílný krimi thriller sleduje záhadné zmizení skotské rybářské lodi a nukleární ponorky, které postaví do konfliktu loďstvo a britskou tajnou službu. Detektivka Amy Silva vede vyšetřování na zemi i na moři a postupně se dostává ke konspiraci, která ohrožuje samotné srdce britské nukleární síly.

 

 

 

Vikingové / Vikings

Nový historický seriál z dílyn Michaela Hirsta, který už má na svědomí kousky jako Tudorovci nebo Camelot.

Vikingové sledují činy Ragnara Lothbroka, největšího hrdiny své doby. Jde o výpravné vyprávění jeho cesty nástupu na pozici krále všech kmenů, jeho spolubojovnících a rodině.

Ragnar není jen neohroženým bojovníkem, ale také zosobněním severských božských tradic – podle pověsti není nikým jiným než potomkem Odina, vládce bohů.

 

 

Vikingové: Valhalla / Vikings Valhalla

seriál Vikingové Valhalla Vikings Valhalla

Seriál je sequelem historického dramatu Vikings (Vikingové).

Příběh začíná sto let po událostech z původního seriálu a sleduje dobrodružství nejslavnějších vikingů, kteří kdy žili – Leifa Eriksona, Freydis, Haralda Harady a normanského krále Viléma Dobyvatele. Tito muži a ženy se vydají na nové a nebezpečné cesty za přežitím v rychle se měnící a vyvíjející se Evropě.

 

 

Viktoriánky / The Nevers

Děj se odehrává ve viktoriánské Anglii a sleduje skupinu žen se zvláštními schopnostmi.

 

 

 

 

 

 

Virgin River

seriál Virgin River series

Melinda Monroe odpoví na inzerát na zdravotní sestru v malém kalifornském městečku Virgin River. Myslí si, že to je ideální příležitost začít znovu od nuly a zanechat své bolestivé vzpomínky daleko za sebou. Brzy ale zjišťuje, že život na malém městě není tak jednoduchý, jak si představovala a že nejdřív musí vyléčit sama sebe, než se z Virgin River stane její nový domov.

 

 

 

Vis a Vis

seriál Vis a Vis series

Hlavní hrdinkou seriálu je mladá naivní žena Macarena Ferreirová, která se nesměle zamiluje do svého šéfa, pro kterého je ochotna udělat i pár menších zločinů. Posléze je Macarena obviněna a následkem toho umístěna do vězení Cruz del Sur. Ve vězení čelí šoku krutého žaláře. Aby mohla být propuštěna, musí si odsedět celkem sedm let. Během toho se mění a vyvíjí v jiného člověka, člověka, který má šanci přežít.

 

 

 

Vláda / The Fortress

 

Dánská seriálová produkce dnes platí za pojem na světovém trhu, ale bývá převážně asociována s ponurými kriminálkami. Její mezinárodně nejúspěšnější a nejoslavovanější příspěvek, který je všeobecně považovaný za jeden z nejzásadnějších titulů celosvětové televizní tvorby, nicméně náleží do zcela vlastní žánrové kategorie. Jak napovídá název, Vláda je seriál o politice, potažmo o její provázanosti se světem médií. Hlavní hrdinka Birgitte Nyborgová, předsedkyně hlavní středové strany, se v prvním díle stává překvapivým vítězem voleb a následující epizody sledují její působení na postu premiérky. Při tom vyprávění sleduje nejen rovinu profesní s osobním životem a ukazuje nejen, jak se idealistická politička učí manévrovat v prostoru vládních jednání a mocenských bojů během událostí lokálního rázu, ale i mezinárodního dosahu. Současně se zaměřuje také na její rodinný život, který je vystaven těžkým zkouškám. Dalšími klíčovými postavami, které seriál sleduje v práci i soukromí, jsou premiérčin spin doctor Kasper Juul a ambiciózní televizní moderátorka Katrine Fonsmarková.

 

 

Vlajka smrti / Our Flag Means Death

seriál Vlajka smrti Our Flag Means Death

Dobová pirátská komedie se volně inspiruje skutečným dobrodružstvím aristokrata Stede Bonneta, který opustil svůj život v luxusu, aby se na počátku 18. století stal pirátem.

 

 

 

 

Vlak dětství a naděje

seriál Vlak dětství a naděje

„Nic ty se neboj! Na tragickej život jsem já pes!“ Tímto okřídleným úslovím si bývalá lázeňská kuchařka I. třídy Anna Urbanová, jinak bodrá a upřímná ženská košaté postavy s něžným a citlivým srdcem, často dodává odvahy. Sobě, ale ještě víc malé Věrce. Děvčátku, které přijala za vlastní, a také jejímu otci, svému životnímu druhovi, jinak poštovnímu zřízenci sice subtilního vzrůstu, leč rozměrného a statečného ducha, Josefu Pumplmě. Je toho opravdu třeba, neboť se píší léta 1937-1939 a nad Evropou se stahují mračna válečná a v místě, kde rodina žije, se ocelové kleště nacismu snaží zardousit už tak okleštěnou republiku a vyrvat jí to nejcennější – domov. A tak donuceni opustit domovinu v severomoravském pohraničí, odjíždějí hrdinové seriálu posledním vlakem z Frývaldova, vlakem, pro nějž už není návratu. Šestidílný seriál Vlak dětství a naděje podle románů Věry Sládkové Poslední vlak z Frývaldova a Pluky zla natočil v roce 1985 režisér Karel Kachyňa. Příběhy viděné očima citlivé dívky, která je zároveň jejich vypravěčkou, zachycují jedno z nejtěžších období v naší historii. Přesto se seriál nevyhýbá situacím komickým, až groteskním a před námi vyvstává poněkud neobvyklý, nepatetický, a o to humánnější obraz lidského hrdinství, které jedinečně ztvárnili Helena Růžičková a Stanislav Zindulka, spolu s oběma představitelkami Věrky, malou Žanetou Fuchsovou a Terezou Brodskou.

Vlčí mládě / Teen Wolf

Mladý outsider Scott se jedné noci potlouká po lese, když je napaden vlkodlakem. Naštěstí ze souboje vyvázne jen s kousnutím. Ale brzy si začne uvědomovat, že se s ním něco děje…

 

 

 

 

 

Vodník

seriál Vodník

Kriminalistka Marie Výrová se ujme případu třicet let staré, dávno uzavřené vraždy pětiměsíčního dítěte. Třídílná minisérie z cyklu Detektivové od Nejsvětější Trojice.

 

 

 

 

 

Volavka / Black Bird

seriál Volavka Black Bird

Minisérie podle memoáru od Jamese Keenea.

Hlavním hrdinou je James, talentovaný fotbalista, který má nasměrováno k profesionální kariéře. Shoda nešťastných okolností ho však dostane do vězení, kde si odpykává desetiletý trest bez možnosti předčasného propuštění. Syn chicagského policisty dostane šanci na dřívější svobodu a vykoupení, nicméně nebezpečí je hodně velké. Larry Hall byl usvědčen z únosu a zabití patnáctileté dívky, jedné z asi 19, které zabil. Nyní hrozí, že se dostane na svobodu. James se ve vězení musí s vrahem spřátelit a donutit ho, aby se přiznal k dalším dvěma vraždám.

 

 

Volejte Saulovi / Better Call Saul

Saul Goodman je tak trochu šílený a morálně pochybný právník z Albuquerque v Novém Mexiku, který se za každou cenu snaží zůstat mimo budovy soudu. Má nevybíravé způsoby, stovky známých ze všech oborů od prodejce vysavačů až po nájemné vrahy a je ochoten riskovat prakticky cokoliv. Stačí jen, když dobře zaplatíte.

 

 

 

 

Voltron: Legendary Defender

seriál Voltron Legendary Defender series

Celkem pět nepravděpodobných hrdinů se sjednotí a společně pomocí svých robotů vytvoří mocného Voltrona, aby zachránili galaxii.

 

 

 

 

 

Vraždy na přelomu století

seriál Vraždy na přelomu století

Krakov 1908. Zkušený detektiv Jan Edigey-Korycki se vrací do rodného města, aby vyřešil tajemství kolem vraždy své matky. Uvědomí si, že skutečný vrah jeho matky je patrně stále na svobodě, když jsou nalezeny další podobně zmrzačené oběti. Po úspěšném vyřešení případu je díky svým vyšetřovacím schopnostem přidělen na místní policejní stanici a se svým týmem odhaluje další trestné činy.

Každá epizoda představuje samostatný kriminální případ. Scénář byl založen na skutečných zločinech, ke kterým došlo na přelomu 19. a 20. století v Polsku.

 

 

Vraždy u jezera / Die Toten vom Bodensee

seriál Vraždy u jezera Die Toten vom Bodensee

Případy vražd v okolí Bodamského jezera.

Dva rozdílní policisté – Rakušanka Zeilerová a Němec Oberländer musí spojit síly a společně vyšetřovat.

 

 

 

 

Vraždy v Brokenwoodu / The Brokenwood Mysteries

seriál Vraždy v Brokenwoodu The Brokenwood mysteries series

Detektiv inspektor Mike Shepherd je vyslán do Brokenwoodu na pomoc místní policii s vyšetřováním vraždy. Shepherd vyšetřuje zločiny nekonvenčním přístupem, což vyvolává mnoho problémů. Má spolupracovat s místní strážnicí Kristin Simsovou, která se naopak drží pravidel a ve své práci je přesná a efektivní. Ač jsou diametrálně odlišní, vytvoří se mezi nimi postupně funkční pracovní vztah.

 

 

 

Vraždy v kruhu

seriál Vraždy v kruhu

Padesátník pracující pro pražskou mordpartu, obávaný kvůli svým nekonvenčním metodám práce a zároveň respektovaný pro svou výkonnost a pohotovost. Taková je ústřední postava majora Holiny z dvanáctidílného detektivního seriálu Vraždy v kruhu. Asistovat v jeho pátrání mu budou spolupracovník Rosťa a jeho manželka, astroložka Sabina.

 

 

 

Vraždy v Midsomeru / Midsomer murders

Midsomer-nádherné místo uprosřed Anglie, kde žijí vcelku mírumilovní lidé. Ovšem jen do doby, kdy někomu z nich „přeskočí“ a začne vraždit. A od toho tu je detektiv šéfinspektor Tom Barnaby a jeho společníci- detektiv seržant Gavin Troy, detektiv seržant Dan Scott a detektiv konstábl Ben Jones, aby společnými silami přišli těmto mnohdy brutálním zločinům na kloub.

 

 

 

 

Vraždy v Sandhamnu

seriál Vraždy v Sandhamnu series

Začíná léto na ostrově Sandhamn ve Švédském souostroví. Uprostřed idylické pláže je nalezeno mrtvé tělo zamotané v rybářské síti. Zpočátku to vypadá jako nehoda, ale když je nalezena zavražděná žena, vznikne podezření, že oba případy úmrtí spolu souvisejí.

Na ostrov je přivolán inspektor Thomas Andreasson, který je citově s ostrovem spjat. Toto citové pouto je však zahaleno temným tajemstvím z minulosti.

Inspektor musí zapátrat ve své minulosti. Brzy se totiž ukáže, že odhalení pravdy je složitější a zasahuje do dávné minulosti ostrova. Jsou spáchány další trestné činy. Tlak na inspektora a jeho kolegyni Carinu Perssonovou je velký. Musejí během horkých letních dní nalézt vraha a zastavit sérii vražd.

 

 

Vraždy ve Stratfordu / Shakespeare & Hathaway Private Investigators

seriál Vraždy ve Stratfordu_Shakespeare & Hathaway Private Investigators series

Frank Hathaway je cynický soukromý detektiv, který utvoří vyšetřovatelské duo s Lu Shakespearovou, aby společně vyšetřili záhady venkovského městečka v hrabství Warwickshire. Malebné místo v centrální Anglii však může klamat svým zjevem. I tam se dějí zločiny jako všude jinde. Frank a Lu se neshodnou skoro na ničem, ale záhadným způsobem najdou společnou notu a stane se z nich velice efektivní tým.

 

 

 

Vražedná Mallorca / The Mallorca Files

seriál Vražedná Mallorca The Mallorca Files series

Na exotickém španělském ostrově se střetávají dvě rozdílné osobnosti. Britská detektivka a německý zástupce zákona mají odlišné přístupy ke spravedlnosti. I přesto, nebo právě proto, se z nich stanou perfektní partneři, kteří hodlají na ostrově nastolit pořádek a bojovat proti zločinu.

 

 

 

Vražedná práva / How to Get Away With Murder

Annalise Keating (Viola Davis) – krásná, vášnivá, kreativní a charismatická profesorka trestního práva a taky sexy, okouzlující, nepředvídatelná a nebezpečná obhájkyně i těch nejhorších zločinců a násilníků. Za osvobození těch, kteří se dopustili snad všech myslitelných trestných činů – od podvodů a žhářství až k vraždě – je schopna udělat téměř cokoli. Na první pohled je Annalise úspěšná právnička, má spokojené manželství a milujícího manžela Sama (Tom Verica), ale díky vztahu s detektivem Natem (Billy Brown) možná vypluje na povrch jedno její velké tajemství…

 

 

 

Vražedné Miami / Rosewood

Brilantní doktor Beaumont Rosewood Jr. je nejvyhledávanější soukromý patolog v Miami. Je vlastníkem jedné z nejsofistikovanějších nezávislých laboratoří v zemi. Každý den nalézá v mrtvých tělech tajemství, která ostatní většinou přehlédnou. Ačkoliv ho neustále obklopuje smrt, Rosewood je závislý na životě, dokáže si užívat každičký moment. Jeho nekonečný optimismus většinu času štve cynickou detektivku, která s ním často spolupracuje, nicméně žena nemůže nic namítat na výsledky, které Rosewoodova jedinečná perspektiva přináší.

 

 

Všechno nebo nic: Arsenal / All or Nothing Arsenal

seriál Všechno nebo nic Arsenal All or Nothing Arsenal

Ukazuje zákulisí klíčové sezóny jednoho z největších fotbalových klubů na světě, kdy se Arsenal soustředí na boj o domácí úspěch a návrat do elitní evropské soutěže.

 

 

 

 

Všemocný / Limitless

seriál Všemocný / Limitless series

Seriál vychází ze stejnojmenného filmu.

Představte si, že byste mohli využít 100 % potenciálu vašeho mozku. Představte si dokonalou paměť, neuvěřitelnou úroveň vnímání a čtyřmístnou hodnotu IQ. Přesně takovou moc skýtá záhadná droga zvaná NZT, kterou jednoho dne využije i poměrně obyčejný muž jménem Brian Finch. Ze všedního člověka se tak stává dokonalá lidská bytost, čehož si všimne i agentka Rebecca Harrisová. FBI tak rázem získává ten nejlepší zdroj, jaký kdy měla.

 

 

Všeuměl / Jack of All Trades

seriál Všeuměl Jack of All Trades series

Jack Stiles, americký špion a dobrodruh z počátku 19. století. Odvážný a tvrdý chlapík plavící se po celém světě.

Americkým prezidentem Thomasem Jeffersonem je vyslán na malý ostrov Polau Polau v Tichém oceánu, aby spolupracoval s britskou špionkou Emilii Rothschildovou. Pokusí se společně zabránit kolonizačním snahám a rozvoji technických pokroků francouzského císaře Napoleona Bonaparta.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vůně zločinu / Nyukhach

seriál Vůně zločinu series

Říkají mu Čichač. Má nadmíru citlivý čich, díky čemuž dokáže odhalit pachatele, kde jiní tápají. Bohužel je tento dar v mnohých ohledech i prokletím.

 

 

 

 

 

Vychováni vlky / Raised by Wolves

seriál Vychováni vlky Raised by Wolves series

Dva androidi mají za úkol vychovávat lidské děti na tajemné planetě.

 

 

 

 

 

Vyděděnci / Outcasts

Příběh odehrávající se v roce 2040 na nedávno objevené planetě. Vypráví osudy těch, kteří se na novém světě usídlili a byli nuceni bojovat o přežití.

Tato planeta s podporou života tak, jak ho známe, je nyní domovem skupiny přeživších ze Země. Mají jedinečnou šanci začít znovu, poučit se z chyb, kterých se lidstvo dopustilo na Zemi a podle toho se také zachovat.

Děj začíná v okamžiku, kdy přilétá poslední transport ze Země. Všichni na jeho palubě očekávají zářnou budoucnost. Přinášejí sebou však také mnoho otázek – dokáží se oprostit od svých starých životů? Nebudou opakovat chyby, kvůli kterým byla domovská planeta zničena? Způsobí přílet nového kandidáta na budoucího vůdce křehkou rovnováhu? A především, dokáží společně vybudovat nový a lepší svět?

 

 

Vydrýsek

seriál Vydrýsek

Česká televize přichystala do vysílání další pokračování řady úspěšných českých seriálů pro děti, ve kterých se můžeme setkat s krásou a zákony přírody. Protagonistou nového třináctidílného seriálu Vydrýsek je malá vydra říční, ohrožená šelma, která, přestože je chráněna zákonem, bývá často nelegálně pronásledována rybáři a lovci.

S malým Vydrýskem prožijeme jeho první rok života a staneme se svědky všedních i mimořádných událostí: je chycen, utíká ze zajetí, učí se žít a lovit ve volné přírodě. Setká se s řadou zvířat, pozná přátelství, bojuje i o holý život, ale hlavně hledá svoji rodnou řeku Křemelnou. Dále jsme svědky života přírody v okolí českých řek, potoků, rybníků a přehrad. V seriálu je řada unikátních záběrů ohrožených druhů zvířat.

 

 

Výjimeční / Alphas

seriál Výjimeční Alphas series

Doktor Lee Rosen je neurochirurg a psychiatr, který studuje výjimečné lidi, jenž označuje jako „alfy“. Vyznačují se unikátními fyzickými či psychickými schopnostmi, ať už jde o schopnost manipulovat lidmi či zvedat předměty o obrovské hmotnosti. Aby mohl chránit ty dobré a zatýkat ty zlé, vytvořil tým, jenž mu v tom pomáhá.

 

 

 

 

Výkupné / Ransom

Výkupné_Ransom

Expert na vyjednávání s držiteli rukojmí a jeho tým řeší krize po celém světě.

 

 

 

 

 

Vyprávěj

seriál Vyprávěj

Rodinná sága odehrávající se od 60. let minulého století do současnosti.

Seriál seznamuje diváky s nedávnou historií prostřednictvím osudů rodiny Dvořákových. Vypravěč Honza odkrývá rodinnou ságu v průběhu roků.

Příběh se točí kolem mozaiky lidských osudů a vztahů tří generací rodiny Dvořákových, která začíná roku 1964, kdy se seznámili rodiče Honzy Eva a Karel na vysoké škole…

 

 

Vyprávěj – Osudy

seriál Vyprávěj - Osudy

Devítidílná bonusová série původního českého seriálu Vyprávěj. Osudy se zaměřují na postavy, které se v původním seriálu vyskytovaly nepravidelně či ve vedlejších rolích.

 

 

 

 

 

Vyšehrad

Vyšehrad

Julius „Lavi“ Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskápada za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale „pouze“ za Vyšehrad. Bude sekat latinu v tomto rodinném klubu, řízeném charismatickým majitelem, nebo nás čekají další až mýtické historky?

 

 

 

Výspa světa / Aranyak

seriál Výspa světa Aranyak

Nesourodá dvojice policistů z horského města vyšetřuje podivnou vraždu se spoustou podezřelých a najevo přitom vyjdou politické intriky, postranní úmysly i děsivý mýtus.

 

 

 

 

 

Vyvolená / Chosen (2022)

seriál Vyvolená Chosen (2022)

Mladé dívce se obrátí život vzhůru nohama, když odhalí znepokojivou pravdu ukrývající se v jejím malém tichém dánském městečku.

 

 

 

 

 

Vzteklina

Vzteklina

Jakkoli je Česká republika vztekliny prostá země, objevují se náhle poblíž jedné z šumavských vesnic nakažená zvířata a hlavní postava tohoto kriminálního thrilleru, třicátník, virolog Pavel Rogl, má za úkol zmapovat situaci, dohlédnout na vakcinaci a nalézt příčinu nákazy. Je také pověřen vypracováním odborného posudku pro tým kriminalistů, kteří vyšetřují záhadnou dvojnásobnou vraždu. Nelze totiž vyloučit, že vražedné běsnění má spojitost s nákazou. Je vrahem člověk, nebo uprchlá velká šelma?