Za rozbřesku / Day Break

STAŽENÍ seriál Za rozbřesku / Day Break series

Obsah:

Detektiv Brett Hopper má den blbec. Ráno se probudí vedle své přítelkyně, dá si sprchu a vydá se do svého bytu. Tam ho čeká nepořádek a jeden zlobivý pes. Zanedlouho ho zatkne policie, neboť je hledán za vraždu člověka, kterého nikdy nepotkal a najde se u něj vražedná zbraň s jeho otisky. Kdo se na něj snaží hodit tu vraždu a proč?

Jenže to není jeho jedinou starostí. Na jeho případu pracuje ex-manžel jeho přítelkyně Rity, která se ztratila, a nemůže tak Brettovi poskytnout alibi (byl přeci celou noc s ní). Jak den plyne, nabaluje se na Hoppera spousta dalších problémů, až nakonec skončí kdesi v lomu, kde na něj nějací chlápci tlačí, aby se k vraždě přiznal a pořád mluví o „rozhodnutí a následku“.

Brett se poté probudí opět ve své posteli, vedle své přítelkyně a v televizi běží ty samé zprávy. Něco není v pořádku a Hopper prožívá celý den znovu. Každá epizoda nám pak ukazuje, jak se chudák detektiv snaží vždy něco změnit, a vyhnout se tak zatčení, něčí smrti nebo třeba přestřelce. Jak je možné, že se den neustále opakuje? Dokáže se vymanit z této nekonečné smyčky?

Hodnocení:

 

https://www.youtube.com/watch?v=1attJKFFHl8

 

Plný názevZa rozbřesku / Day Break
Status:
Žánr:Akční, thriller
Protagonisté: Taye Diggs, Moon Bloodgood, Victoria Pratt, Meta Golding, Ramon Rodriguez, Adam Baldwin
Scénář:Paul Zbyszewski, Henry Alonso Myers, John Hlavin, Steven Maeda, Jeffrey Bell
Režie:Rob Bowman, Bryan Spicer, David Von Ancken, Frederick King Keller
Stopáž: 45 minut
Rok výroby:2006
Epizody, série, celovečerní:
Země původu:USA